Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

365 lat temu Szwedzi rozpoczęli zagładę 40 proc. Polaków w czasie Potopu, dziś wspierają tęczową rewolucję.

Posted by Marucha w dniu 2020-07-21 (Wtorek)

Tak jak Żydzi przy każdej okazji przypominają holocaust, a murzyni niewolnictwo, tak my Polacy powinniśmy przypominać o ludobójstwie, jakie dokonali Szwedzi na ziemiach polskich w czasie Potopu Szwedzkiego.

O wymordowaniu przez Szwedów 40 proc. populacji ziem polskich powinniśmy pamiętać, szczególnie gdy Szwecja wspiera tęczową rewolucję w naszym kraju, której celem jest destrukcja naszej wspólnoty narodowej.

365 lat temu 19 lipca 1655 na teren ziem polskich wkroczyły wojska szwedzkie pod wodzą króla Karola X Gustawa.

Na portalu Muzeum Historii Polski Dzieje.pl znajduje się niezwykle ciekawy tekst o stratach Polski w wyniku Potopu Szwedzkiego. Według Fundacji Odbudowy Zniszczeń Dokonanych w Czasie Potopu Szwedzkiego w wyniku potopu szwedzkiego w latach 1655 – 1660 Polska straciła gigantyczny majątek.

W wyniku szwedzkiej agresji „zniszczono całkowicie: 188 miast, 186 wsi, 81 zamków, 136 kościołów, 30 młynów, 10 browarów, 89 pałaców„. Ponadto wywieziono lub zniszczono wiele dóbr kultury oraz duże ilości dokumentacji.

[Należy dodać, iż Szwedzi zachowali się nie tylko jako najeźdźcy i grabieżcy: to, czego nie mogli albo nie chcieli wywieźć – po barbarzyńsku niszczyli. Dla samej przyjemności niszczenia. Strat nie sposób jest oszacować. – admin]

Szwedzka agresja pociągnęła za sobą śmierć 4.400.000 mieszkańców Polski (40 proc. populacji liczącej według encyklopedii PWN 11 milionów ludzi).

Gigantyczne straty Polski w wyniku Potopu Szwedzkiego są dziś w Polsce zapomniane. Taka skleroza jest bardzo szkodliwa, bo Szwecja wspiera szkodliwe dla Polski działania – np. wspierając tęczową zarazę w naszym kraju.

Już od kilkunastu lat parady gejów cieszą się wsparciem ambasady Szwecji w naszym kraju. W 2019 paradę poparło oficjalnie 54 ambasadorów, w tym i ambasador Szwecji.

Poparci przez ambasadorów uczestnicy parady gejów żądali „aktywnej polityki antydyskryminacyjnej, dotyczącej wszystkich mniejszości […], wprowadzenia uregulowań prawnych ułatwiających proces medycznego i prawnego potwierdzenia płci osobom transpłciowym, […] rozszerzenie przepisów dotyczących mowy nienawiści o kwestie dotyczące tożsamości płciowej i orientacji seksualnej oraz skuteczne egzekwowanie już istniejących regulacji, […] pełnej równości małżeńskiej z prawem do adopcji z wszystkimi wynikającymi z tego prawami i obowiązkami oraz ustawy regulującej związki niebędące małżeństwami, w tym szczególnie przepisów zapewniających zabezpieczenie wzajemnych zobowiązań”.

Wspierani przez ambasadorów uczestnicy parady domagali się: likwidacji wykluczenia przestrzennego, otwierania i udostępniania „przestrzeni miejskiej społeczeństwu”, „skrócenia procedury wystawiania wiz do Polski, […] ograniczenia biurokracji stosowanej wobec obcokrajowców mieszkających w Polsce, […] poprawienia warunków, w jakich przetrzymywani są azylanci na terenie Polski, […] wprowadzenia do szkół publicznych rzetelnej, nowoczesnej edukacji antydyskryminacyjnej, uczącej otwartości na różnorodność, oraz zajęć z etyki, […] wprowadzenia do wszystkich szkół i przedszkoli rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji dotyczącej ludzkiej seksualności”.

Uczestnicy parady opowiadali się również za… „wprowadzenia zakazu chowu zwierząt na futro, występów zwierząt w cyrkach, polowań rekreacyjnych, oraz przedmiotowego i okrutnego traktowania zwierząt w chowie przemysłowym”, walki z wewnętrznymi uprzedzeniami w tęczowych środowiskach, niedopuszczanie do mediów przeciwników ideowych, równości „w każdej sferze życia, […] języka pozbawionego seksizmu, wprowadzenia parytetu płci w gremiach kierowniczych, strukturach politycznych oraz w mediach”.

Innym postulatem było „zapewnienie obywatelom i obywatelkom pełni praw reprodukcyjnych w tym: prawa do informacji, edukacji seksualnej, bezpłatnej antykoncepcji (także antykoncepcji awaryjnej) oraz aborcji na żądanie do 12 tygodnia ciąży”. Oprócz tego żądano poszanowania praw pacjenta, „ograniczenia stosowania tzw. klauzuli sumienia tak, by jej stosowanie nie odbierało kobietom ich praw, realizacji prawa do godnego porodu, a także polityki wspierającej rodzicielstwo”. Jeszcze innymi żądaniami było „zwiększenie pomocy państwa dla rodzin, w których żyją osoby niepełnosprawne i przywrócenia funduszu alimentacyjnego, […] zaprzestanie niszczenia środowiska, odejście od technologii zatruwających planetę oraz wyzyskiwania słabszych”.

Jak co roku ambasadorzy innych krajów ingerując w nasze życie polityczne, poparli Paradę Równości i jej postulaty. List otwarty wystosowali ambasadorzy: Albanii, Argentyny, Australii, Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Dominikany, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Islandii, Izraela, Japonii, Kanady, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Macedonii Północnej, Malty, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, San Marino, Serbii, Słowenii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Urugwaju, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także Przedstawiciela Generalnego Rządu Flandrii i Delegata Generalnego Rządów Walonii-Brukseli oraz reprezentantów Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce, Dyrektora Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, Dyrektor Biura Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji oraz Sekretarza Generalnego Wspólnoty Demokracji. Sporządzanie listu koordynowały Ambasada Irlandii w Polsce oraz Ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce.

– Z okazji tegorocznej warszawskiej Parady Równości chcemy wyrazić nasze poparcie dla starań o uświadamianie opinii publicznej w kwestii problemów, jakie dotykają środowisko gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych i interseksualnych (LGBTI) oraz innych społeczności w Polsce stojących przed podobnymi wyzwaniami – pisali dyplomaci.

Ambasadorzy wyrazili „uznanie dla podobnych starań podejmowanych w innych miastach Polski – w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gnieźnie, Katowicach, Kielcach, Koninie, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Zielonej Górze”.

Zdaniem ambasadorów „aby bronić społeczności wymagających ochrony przed słownymi i fizycznymi atakami oraz mową nienawiści, musimy wspólnie pracować na rzecz niedyskryminacji, tolerancji i wzajemnej akceptacji. Dotyczy to szczególnie sfer takich jak edukacja, zdrowie, kwestie społeczne, obywatelstwo, administracja publiczna oraz uzyskiwanie oficjalnych dokumentów”.

Dyplomaci wyrazili „uznanie dla ciężkiej pracy środowisk LGBTI i innych społeczności w Polsce i na całym świecie, jak również dla pracy wszystkich ludzi, których celem jest zapewnienie przestrzegania praw osób LGBTI oraz innych osób stojących przed podobnymi wyzwaniami, a także zapobieganie dyskryminacji, w szczególności tej motywowanej orientacją seksualną czy tożsamością płciową”.

Jan Bodakowski
https://prawy.pl/

Komentarzy 30 do “365 lat temu Szwedzi rozpoczęli zagładę 40 proc. Polaków w czasie Potopu, dziś wspierają tęczową rewolucję.”

 1. Dziadzius said

  Jezeli narod nie ma swoich wartosci moralnych i religijnych i spolecznych i kulturalnych [ bo je sprzedal za garsc piachu z Unii Jewropejskiej] to kazdy dupek z kazdego innego kraju chetnie powie co ten narod ma robic i ten narod [ w tym wypadku Polska] przyjmie kazda sugestje jako glos boski.

 2. revers said

  A czasami sama swieza noblistka Olga Tokarczuk nie jezdzi do Szwecji i w szwedzkich organizcjach lbtq i u muzulmanek nie szuka ratunku dla Polski?

  Z historii bylo wiadomo ze wojna z Szwecja szlo o Inflanty, nie brak bylo uwczesnych oligachow z Polski zwracajacych sie o pomoc do krola szwecji, chocby magnat Radziwill.

  Z innej historii anglosaow wynika ze London City i tamtejszy Sanhedryn mial wplyw na poczynania kroola Szwecji, gdyz ten zadluzl sie u Rotszildow i Cromwelow na amen.

  Miara splaty dlugow Londynowi City przez kroola Szwecji mial byc rabunek polski, przy oakzji zalatwilo by sie jeszcze jeden kraj chrzescianski, mogli to dokonac protestanci szweccy

  z polnocy.

  Podonbnie teraz Sanhedryn oplaca rozne noblistki, noble, uruchamia NGO takze przez obce placowki dyplomatyczne w rp by dokonac rabunku i niszczenia kultury narodu, dokonac dechrystianizacji..

 3. Przypomnijmy jeszcze, kto w tej armii szwedzkiej służył i kto ją finansował. O czyje interesy dbała ta „armia szwedzka”, to dalszy temat.

 4. Piskorz said

  re art wywieziono lub zniszczono wiele dóbr kultury oraz duże ilości dokumentacji. ” 1. to że wspierają LGTB…to pies im mordę lizał 2. A MOŻE ZAJĄC SIĘ TYM CO NAGRABILI…i do tej pory w ich łapach /o ile pamiętam kiedyś były robione jakieś kroki w tym kierunku/..i żeby oddali to …co teraz zdobi ich muzea, biblioteki lub prywatne mieszkania !! NA PEWNO COŚ JEST DO OCALENIA…tylko spece niech się wezmą do roboty !! A JAK TEGO NIE ZROBIMY, to….cała para w gwizdek i będziemy tylko pieprzyć o tym co tam wspierają a czego nie wspierają !! A to mnie nie interesuje.

 5. Jan_S said

  „Potop (Szwedzki)” lata 1655-1660
  Autor: Henryk Sienkiewicz, żył w latach 1846-1916, żył 200 lat! Po wydarzeniach które opisywał, piękne BAJKI pisał!

 6. Dinozaur said

  Szwedzi- niestety – ukarani zostali kiedyś dziwną chorobą z napadami żądzy niszczenia ( chyba w ramach chronicznego zespołu paranoidalnego ).
  W napadzie owej paranoi zburzyli po 1945 roku 60% barokowego i biedermajerowego centrum Sztokholmu i pobudowali tam blokowisko a la Sojuz.

  ———–
  Jakimś cudem ocalało Stare Miasto
  Admin

 7. Marucha said

  Re 5:
  Jakiś dupek serwuje nam filmik z YouTube autorstwa „Dziada Wszewieda”, który ma obalić naszą wiedzę na temat Potopu Szwedzkiego.

  Tak się składa, że mieszkam w Szwecji, znam ich język i czytałem sporo opisów ich najazdu na Polskę – z pierwszej ręki.

  Ogrom barbarzyństwa, zdziczenia, bezmyślnego, tępego niszczenia rzeczy o nieraz wielkiej wartości – do tego eksterminacji ludności nie biorącej udziału w wojnie – po prostu przeraża.
  To nie są bajki. Na to są dokumenty. A także niezliczone wręcz ruiny dawnych zamków i pałaców, z których wiele można wciąż obejrzeć.
  Polska już nigdy nie podniosła się po Potopie. Takie było bowiem zamówienie, jakie Szwedzi wykonali: zniszczyć ten cholerny, katolicki kraj.

 8. Dinozaur said

  Szwedzi- niestety – ukarani zostali kiedyś dziwną chorobą z napadami żądzy niszczenia ( chyba w ramach chronicznego zespołu paranoidalnego ).
  W napadzie owej paranoi zburzyli po 1945 roku 60% barokowego i biedermajerowego centrum Sztokholmu i pobudowali tam blokowisko a la Sojuz.

 9. Piotr Podgórni said

  „Tak jak Żydzi przy każdej okazji przypominają holocaust, a murzyni niewolnictwo, tak my Polacy powinniśmy przypominać o ludobójstwie…. – jeśli bedziemy czynić jak żydzi i niewolnicy to będziemy żydami i niewolnikami.
  Co to jest Fundacja Odbudowy Zniszczeń Dokonanych w Czasie Potopu Szwedzkiego ? Jeśli coś zostało zniszczone a potem odbudowane to odbudowanie zniszczeń oznacza ponowne zniszczenie.
  Potop Szwedzki był napaścią na i grabieżą Rzeczpospolitej dokonaną przez bandy Szwedów, Szkotów, Branderburczyków a pózniej dołączył Siedmiogród. Jeśli napadnięto Rzeczpospolitą to jak straty mogła ponieść polska?
  Ten atykół jest zwykłym bigosem z kapustą.

  ————
  To Pana komentarz jest grochem z kapustą (nie „bigosem”!).
  Admin

 10. Piotr said

  Szwedzi nigdy nie wywiązała się z postanowień Traktatu Oliwskiego, nie zwracając nam m.in. zagrabionych dzieł sztuki.

  ——-
  To, co zagrabione, na ogół nie przepadło. Jest tam gdzieś w szwedzkich muzeach, zamkach, bibliotekach…
  Ale ile bezpowrotnie zniszczyli w bydlęcym amoku?
  Admin

 11. POTOP był Wyjściem Anglii i Turcji z ZAGROŻENIA sojuszem polsko-hiszpańskim, który dawał Hiszpanii Anglię a Polsce Turcję. Oliwer Cromwell dokonał tego przez KAPITULACJĘ przed rabinami, którzy jako jezuici byli polską policją polityczną, co umożliwiło Cameronowi-Krzywonosowi zdobycie skarbca Rzeczypospolitej na Wysokim Zamku.
  Potem sułtan jako Kalif zwolnił chana krymskiego z Przysięgi sojuszniczej z Janem Kazimierzem, skutkiem czego był BATOH i zdobycie Kijowa przez Turków.
  Gdy Litwini odbili Kijów to Chmielnicki zerwał się z tureckiego łańcucha i poleciał jako Orzeł Kaukazu do Moskwy, gdzie został przyjęty JAK KRÓL, co zapoczątkowało POTOP.
  Najazd Szwedów został PRZYGOTOWANY embargiem austriackim na saletrę, choć w Sandomierzu były strategiczne zapasy saletry o których Polacy NIE WIEDZIALI, które Żydzi oddali Szwedom. Pod Ujściem było prochu na 5 Strzałów a pod Korsuniem grzmiała tylko artyleria kozacka na saletrze albańskiej.
  Głównym celem Cromwella i Mazarina było zniszczenie metalurgii Powiślańskiej, zwanej w Europie Żelazem Gdańskim, na którym WISIAŁY 3 imperia kolonialne: Holenderskie, Hiszpańskie i Portugalskie.

 12. JerzyS said

  Te dwa lwy zrabowali w Warszawie i do dziśzdobię Sztokholmski zamek

 13. JerzyS said

  Aktualizacja: 23.02.2013, 10:41 Publikacja: 23.02.2013
  Nie ma gdzie złożyć pozwu przeciw Szwecji o zrabowane dobra

  Grzegorz Łyś
  Pozwu o zwrot obrazów zrabowanych podczas potopu nie ma gdzie złożyć. Ale może warto próbować

  https://www.rp.pl/artykul/983698-Nie-ma-gdzie-zlozyc-pozwu-przeciw-Szwecji-o-zrabowane-dobra.html

 14. Joannus said

  Ad 7
  ”Polska już nigdy nie podniosła się po Potopie. Takie było bowiem zamówienie, jakie Szwedzi wykonali: zniszczyć ten cholerny, katolicki kraj.”

  Oto im chodziło, zadanie wypełnili

  W niczym nie umniejszając skali barbarzyństwa szwedzkiego, przypomnę współudział dziczy z terenu obecnie hołubionej ukrolandii.
  Został zawarty traktat rozbiorowy w Randot, wedle którego miał nastąpić podział Rzeczpospolitej dla czworga beneficjentów.
  Brał w tym udział Rakoczy z 10 tysiącami dziczy ukrowskiej, wiedzionej przez Chmielnickiego.
  Palili kościoły , rabowali, obcinali głowy, przecinali żywym brzuchy.
  Trochę dóbr wywożonych przez wycofującego się Rakoczego, odbiły wojska Lubomirskiego i Czarnieckiego.

  Nawet zdawkowa historia każdego niemal kościoła, pałacu czy dworu, odnotowuje zniszczenia szwedzkie

 15. Aleksis said

  Szwedzi? Ciekawe. Karol X Gustaw-Syn Jana Kazimierza Wittelsbacha, księcia Palatynatu Zweibrücken-Kleeburg . Czystej krwi Szed. Tak jak i Elżbieta II jest czystej krwi angielką.

 16. Piotr Podgórni said

  Panie Gajowy, bigos z kapustą to jest taki bez mięsa, który za komuny w barach sprzedawali. Groch z kapustą jadłem i bardzo mi smakował.

  —————
  Bigos z kapustą to coś takiego, jak kanapka z chlebem.
  W języku polskim nie ma takiego związku frazeologicznego, jaki Pan użył chcąc opisać bałagan.
  Admin

 17. Aleksis said

  Panie Marucha. Cenzura jak za Stalina. Najpierw moderowanie a potem KOP /wypowiedzi/ z gajówki! Nie wie Pan , że Biblia mówi, że wszystko co zakryte zostanie odkryte?

  ——
  O co Pani chodzi?
  Admin

 18. Marucha said

  Re 12:
  Inna ciekawostka, tycząca słynnego, ogromnego okrętu Vasa, który zatonął zaraz po wyjściu pierwszy raz w morze, a dziś jest jedną z atrakcji Sztokholmu.

  Był przeznaczony do wzięcia udziału w wojnie z Polską. Powstawał, gdy antypolska histeria osiągała w Szwecji apogeum. Stąd m.in. umieszczone pod latrynami galeonu rzeźby przedstawiające polskich szlachciców – tak, aby każdy mógł srać Polakom na głowy.

 19. Tadeusz said

  Narzekacie ,że Mosbacher miesza sie w wewnętrzne sprawy Polski? A tu macie doskonały przykład jak nas polaków trakruje Europa. Czy oświadczenia i listy intencyjne ambasadorów to nie jest mieszanie sie w wewnętrzne sprawy Naszego kraju? MSZ powinien wystosować odpowiednie noty do rządów tych państw o ukrócenie takiej działalności.
  Nie pomoże/ To są na to inne środki.

 20. TTT said

  Parę pytań do artykułu. Kto wybrał na polski tron szwedzkiego Wazę,który ogłaszał się władcą Szwecji? Kto dał sie przekupić przez szwedzkich posłów ? Czy czasem nie magnaci litewscy? Kto z ochotą ruszał zbrojnie na szwedzkie Inflanty? Mówi Wam to coś? Pan Bodakowski przeoczył przyczynę ,a zobaczył tylko skutki.

 21. Birton said

  słuchaj no, Żydzie Kaczyński Jarosław i Żydzie Mateusz Morawiecki, i ty pół-Żydzie Andrzej Duda – co wy robicie , aby odzyskać od Szwecji zrabowane polskie dobra narodowe?
  jeśli nic nie robicie, to się powieście pro publico bono o północy koło kirkutu

 22. Aleksis said

  Panie Marucha już o nic. Dość długo sie nie ukazywał mój komentarz i zaczełam mieć cieszę się,że niesłuszne, podejrzenia. Przepraszam, że się uniosłam.

 23. ojojoj said

  przez wieki zydzi Polakow tak opetali, miedzy innymi takimi powiedzeniami jak „gosc w dom, Bog w dom” ze Polacy zatracili zdrowy rozsadek i trwa to do dzis

 24. Piskorz said

  re 14 Został zawarty traktat rozbiorowy w Randot, wedle którego miał nastąpić podział Rzeczpospolitej dla czworga beneficjentów.” .. Nie jest tak jak pan pisze….proszę zajrzeć do- Wiki. Przed chwilą to zrobiłem, ale nie mam czasu teraz. To był tylko projekt tr. rozbiorowego.

 25. gnago said

  TTT mylisz skutki z przyczynami Inflanty dobrowolnie zgłosiły swój akces do RP i były jej lennikiem tj. Kurlandia. Zgodnie z układem zobowiązani bylibyśmy ich bronić

 26. Karol XII ZŁUPIŁ SAKSONIĘ I WYGŁODZIŁ, ale Pawiego Tronu NIE ZNALAZŁ.
  Pawi Tron – 10 Bursztynowych Komnat – został złupiony po bitwie pod Beresteczkiem przez Iwana Bohuna w Delhi. Iwan Złamał hołd dla Jana II, bo wracając z Indii URATOWAŁ Kozaków i Rosjan pod Ochmatowem, za co Rosjanie zabrali mu Skarbiec Delhijski.
  Król przebaczył mu, gdyż ten MUSIAŁ, ale po Płonce Jerzy Chmielnicki i Bohun zdobyli Moskwę, gdzie Bohun ODZYSKAŁ Pawi Tron. Król kazał jednak ich aresztować za Zerwanie Rozejmu i osadzić w więzieniu stanu w Malborku, gdzie przesiedzieli Rok. Po wypuszczeniu Bohun został znowu aresztowany za list DO SUŁTANA i Rozstrzelany. Sąd był ŁŻY, bo Bohun pisał nie do Sułtana, ale Szacha Perskiego z prośbą o interwencję w/s Pawiego Tronu.
  W ten sposób Pawi Tron trafił do Warszawy, gdzie Marysieńka uznała, że do ZAMKU Nie Pasuje więc kazała wybudować Pawi Pałac WILANÓW, który zainspirował WERSAL.
  Na skutek ekscesów i WYBRYKÓW Saskiego Piasta Augusta Mocnego w Polsce wybuchły bunty jak za Polski Jezuickiej. To wykorzystał Karol XII do nowego najazdu na Polskę. August uciekając z Polski zabrał do Saksonii Skarby Koronne oraz Złotą Blachę z WAWELU. To jednak, co spotkało Pawi Tron w Saksonii nie umywa się do intencji jego Poławiacza Karola XII, bo został on ukradziony przez Trójcę Sycylijską KGB: Kozina-Merkel-Tusk i wywieziony do Izraela, żeby zostać PRZESZLIFOWANY…

 27. JARNO said

  ten cep Bołdakowski jak również cepy z prawy.pl>>zaplecze ideolo – jak ten cały Bąkiewicz ‚marszem niepodległości’ – zjednoczonych prawiczków realizujących testament Lecha „melduję posłusznie’ Kaczyńskiego rąsiami dudexa-moravera-etc pod czułym okiem Jarkacza
  nie raczy zauważyć, że za propagandą LGBT stoi nasz NAJWAŻNIEJSZY sojusznik czyli USA.

  ——
  Wokoło same cepy… znikąd ratunku, znikąd nadziei…
  Admin

 28. UZA said

  Sądzę, że nie ma powodów, żeby się specjalnie przejmować szwedzkim wsparciem dla parad równości. Jeśli już coś powinno nas niepokoić, to raczej amerykańskie stanowisko w tej kwestii . Powszechnie bowiem wiadomo, że warszawski rząd gorliwie spełnia wszelkie polecenia zza Atlantyku.

  A co do Szwecji, to dziś nie jest Ona nawet cieniem samej siebie sprzed stuleci. Szwedów natomiast (tych prawdziwych – nie nowych beżowo-brązowych) można śmiało uznać za gatunek ginący. Najwyraźniej nasza stara krzywda wyszła Im bokiem. Chcą pisać listy, to niech sobie piszą. Szkoda tylko, że Berdyczów jest już poza polskimi granicami, bo byłby to odpowiedni adres dla takiej korespondencji.

 29. JARNO said

  #27>ADMIN
  A OD CZEGO PAN jesteś
  jak nie od ratowania nas przed CEPami!!
  DO NOT GIVE UP-DO NOT GIVE UP-DO NOT GIVE UP>>>NEVER
  to winnie Churchill
  który miał wyjątkowo ‚ch…..ą’ opinię o przywódcach polskich>
  .
  ‚Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii, że naród gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący, powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie.
  >
  Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych.post1989>bez zmian!!!

 30. . said

  Do inwazji na Polskę namawiał Szwedów okultysta, różokrzyżowiec i alchemik Komenski, dziś czczony przez masonów jako pionier współczesnej „edukacji”. Katolicka Polska miała zostać unicestwiona raz na zawsze, a Jasna Góra zburzona. Ale Pan Bóg nie pozwolił.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: