Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Manipulatorzy są wśród nas!

Posted by Marucha w dniu 2020-07-24 (Piątek)

Obecnie mam mało czasu by na bieżąco polemizować z niektórymi blogerami, nawet wówczas gdy brutalnie mnie atakują; dotyczy Jam.m oraz Tokarskiego.

Konfidenci są wśród Nas!

Dotyczy dwóch blogerów z Neon24 JAM.M oraz Tokarski też z szalom 24.

W dniu 06.03.2020 roku, bloger Jam.m wkleił kolejne bzdurne wierszyki z tytułem ,,zdelegalizujmy masonerię”. Wkleiłem tekst pod jego ,,wierszykiem” w którym to były prezydent L. Kaczynski w wylewny sposób wita loże masońską B,rith B,rith w Polsce, która dekretem prezydenta Mościckiego z roku 1938 została w Polsce zdelegalizowana.

Bloger jam.m wywalił ten list Kaczynskiego z swojego blogu. (list L. Kaczynskiego do masonów poniżej)

Prześledziłem jego wierszyki i doszedłem do wniosku, że to bardzo wyrafinowany pisowski troll. W swych wierszykach podpiera się wiarą katolicką, udaje nawet księdza, próbuje nauczać nieudolnie ewangelii, ale w taki sposób, że wszystko sprowadza się do obrony pisowskiej hołoty. Przykład ten z masonerią to potwierdza. Krytykuje tę masonerię, która nie jest z pisem związana, a broni tej masonerii, którą reaktywował Kaczyński, czyli dobry mason, bo to nasz mason, dobry komuch bo to nasz komuch.

Nie ważne, że gołym okiem widać, że Kaczyńscy od zawsze służą internacjonalistom, światowym mafiom korporacyjnym, działają w interesie światowego żydostwa, wylewali krokodyle łzy nad dekomunizacją żydo – komunistów w 68 roku przeprowadzonej przez Gomułkę. JAM wspiera tych co utwierdzają jego przekonania, że w PZPR byli sami masoni i tam należy ich szukać. Nie widzi, że np.; Sariusz –Wolski europoseł z pisu, to były komuch no i wraz z swoim bratem jedzie od nich masonerią, zresztą cała plejada pisowców przynależało do organizacji komunistycznych, pewnie też masoni wedle jama.m.

Bloger ten udaje, że broni życia, ale tak broni, by rodziło się dużo dzieci by miał kto na wojnie bronić interesów właśnie światowej masonerii. Podobne stanowisko miał Marek Jurek, obrońca życia nienarodzonych (zamiast życia od – do), ale kara śmierci TAK, wojny łupieżcze w interesie masonerii TAK.

Bloger jam.m podpiera się wiarą katolicką w obronie życia nienarodzonych, ale na swój, wygodny sposób, tak by był zgodny z interesem masonerii. Jam.m potępia tych co są przeciw Dudzie, nazywa ich bolszewią, broni jak lew Dudy, byłego działacza Unii Wolności, który zapisał się w 98 roku do tej antypolskiej partii UW w czasach, kiedy szefem UW był komuch L. Balcerowicz z PZPRu, pewnie mason, ale to Jam.m nie przeszkadza.

Nie przeszkadza też teść Dudy Julian Kornhauser (żona Dudy Agata Kornhauser po wyborach tak się nazywa), gwiazda środowisk lewicy laickiej i GW, takie środowisko według Jam.m trzeba osłaniać.

Bloger Jam.m nie atakuje zachodnich środowisk satanistycznych z Usraelem na czele, które od tzw. republikanów po demokratów świecą blaskiem na mln. km. masonerią, to tam Nas Polaków chce widzieć Jam.M. Nie przeszkadza mu, że światowa masoneria z polskiego terytorium chce zrobić światowy poligon wojenny, a Nas Polaków chcą utylizować. Według Jam.m nie przeszkadzają dążenia Usraela z czasów sowieckich, by zaplanować atomową zagładę Polski, 30 mln Polaków według Usraelitów było do zagłady, ludobójstwo Usraelitów nie spotkało się z krytycznymi wierszykami blogera Jam.m. Bloger ten, uważa szpiega Kuklińskiego za bohatera, który pomagał Usraelitom w precyzyjnym uderzeniu na Polskę, którego L. Kaczynski odznaczył OOB.

Jam.m w swojej obrzydliwej agenturalno – psychopatycznej robocie, musi podeprzeć się panem Bogiem, Jego miłosierdziem, tak by ogłupiały motłoch myślał, że ma do czynienia z osobą wierzącą, ba nawet przypisuje sobie ,,walkę” przeciw 447, ale z drugiej strony jedynego wroga wskazuje nam Rosję, a nie tego na którym polu panuje szatan i jego obrządki.

Właśnie w taki socjotechniczny sposób działają dzisiejsi konfidenci masonerii, popychacze ,,dzieł” szatana, którzy w sposób wyrafinowany podpierają się Panem Bogiem. Jam.m chce nam wmówić, że są dobrzy masoni i źli masoni. Bloger Jam.m posługuje się wiarą katolicką, krzyżem, ale z wierszyków wynika, że gwiazdę Dawida ma w sercu. Manipulatorze! Mason jest masonem i nie ważne czy z PZPRu czy z PISu, oni są od zawsze razem wraz z takimi wywrotowcami jak Ty.

Drugi ,,gwiazdor” z Szalom24, troll Neonu24 bloger Andrzej Tokarski, (nie wiem czy to nick czy tak się nazywa, ale nazwisko AT nic mi nie mówi) zaatakował mnie w stylu Michnika i Urbana za tekst o Ukraince Walentynowicz i za podsumowanie 5 lat rezydenta Polski Dudy.

Ten bloger atakuje każdego w sposób brutalny, kto jest tylko lekko podejrzliwy w stosunku do jego głupawych tekstów. Zachowuje się jak jeden z tzw. ,,ludzi z cienia”. Jedyne co wiem to lansuje się w przeciwieństwie do Jam.m, jako nie wierzący.

Po tych dwóch artykułach o Walentynowicz i Dudzie, spodziewałem się takiej furii psychola, ponieważ tekst, który napisałem o PAD pt; ,,pięć lat nieróbstwa PAD” musiał spotkać się z takim jak na razie a nie innym atakiem człowieka, który moim zdaniem jest zadaniowcem o szczególnych psychopatycznych skłonnościach, dlatego jego mocodawcy wysłali go na stronę opcji narodowej by z Nas robił wariatów.

Pisał min. na Neon24, wiele świrowatych, prymitywnych, ogłupiających tekstów. Wskazuje ,,bolszewie” na tym portalu, ale z drugiej strony broni szpiegów z USA od komisji Macierewicza np.: W. Berczyńskiego I sekretarza PZPR z Politechniki Łódzkiej, który z ramienia obcych służb specjalnych miał zadania wywrotowe związane z katastrofą smoleńską, ale w oczach Tokarskiego to ekspert, nie bolszewia, ekspert z zachodu, albo drugi konfident SB Cieszewski, ten od puszek i od stodoły, nie bolszewia, no może i bolszewia ten Berczyński i Cieszewski ale swoja bolszewia czyli pisowska bolszewia.

Sam autor ,,specjalizuje” się w opisywaniu katastrofy smoleńskiej w taki sposób, by odbiorca tekstów odpływał w inny świrowaty świat oraz by podejrzenie spadało na Putina i Rosję, ale nie na tego samobójcę z wyprawy do Gruzji z rakietami ,,grom” na pokładzie tegoż Tu-154, by ratować tymi rakietami swojego towarzysza szpiega, wywrotowca, wasala Usraela.

To tam był już Smoleńsk, dwaj wasale, dwaj perfidni szkodnicy swych narodów pełnili swoje antynarodowe zadania. Bo tak chce tego świat od ,,prywatyzacji wojen i pieniądza”. To oni stawiają takich zdrajców na piedestale i oni wymagają od swoich podwładnych działań korzystnych dla nich.

Bloger Tokarski używa w swoich (nie wiem czy swoich, ale się podpisuje) artykułach, stwierdzeń, które mogą spodobać się tylko tym z rynsztoku politycznego, wywrotowego, V kolumnie z wierchuszki pisuaru. Agenci SB i komuchy przybyli na polecenie Macierewicza do Polski z Usraela, by dezinformować, ośmieszać, szkalować polskich śledczych od wypadków lotniczych. Tacy karierowicze byli dla Tokarskiego wiarygodni, ale Polscy eksperci, Polacy w liczbie około 100 osób, którzy badali przyczynę katastrofy smoleńskiej, nie byli wiarygodni, ale ,,bolszewia” z usraela była.

Bloger AT podpierając się bolszewią twierdził, że samolot z Kaczyńskim wcale nie wyleciał z W-wy, a rozbity samolot T-154 w Smoleńsku to atrapa, Pisze, że zostali porwani i żyją w zaświatach. Przez wiele lat bloger AT ma zadanie robić z narodowców szurniętych, by ci o to się kłócili. Choć między wierszami jest wiele wartościowych i słusznych stwierdzeń w tekstach AT, ale wnioski końcowe są takie, by z czytelnika robić ćwierć – inteligenta, takiego żula nie rozumiejącego myśli blogera AT, odciągnąć go rzeczy zasadniczych, które w rzeczywistości niszczą Polskę.

Bloger AT, zajmuje się też straszeniem czytelników Neonu przed wyborami prezydenta państwa Polin, które to Państwo buduje jakaś nieokreślona grupa ludzi. Manipuluje czytelnikami, ponieważ w paszkwilu na mnie broni L. Kaczynskiego i A. Dudę, potępia mnie za ataki na nich, ale jednocześnie pisze, że Polska to Polin, ale nie pisze kto za tym wszystkim stoi, kto to Państwo Polin buduje, on ich w ten sposób osłania, On jest na froncie walki i takie ma zadania frontowe, odwracające uwagę.

Czy właśnie nie przypadkiem LK i PAD, są najwierniejszymi synami syjonizmu światowego, które budują NWO likwidując Państwa Narodowe z przedsionkiem UE, o czym świadczą brutalna medialna wojna przeciw Rosji, spłata w zamówieniach zbrojeniowych na rzecz żydów wynikająca z ustawy 447, okupacja polskich ziem przez okupanta z Usraela, zakupy uzbrojenia po księżycowych cenach od pośredników z USA, zakupy gazu, ropy po cenach dwukrotnie droższych niż dotychczas.

Przecież gołym okiem widać, że Polski rezydent i Rząd realizują w Polsce politykę Izraela i USA, nie ma naszej polityki narodowej w wykonaniu Pisu i PAD, ale bloger atakując mnie broni architektów budowniczych Państwa Polin. Typowa dezinformacja adwersarza Tokarskiego, przypominające właśnie czasy propagandy Urbana. Nie zdziwił bym się gdyby Tokarski był na etacie służbowym w szczujni w kurwizji.

Reasumując, blogerzy Tokarski i jam.m, jeden udający nie wierzącego, drugi udający kapłana dmuchają w jedną i tą samą antypolską trąbę, ponieważ jak można z jednej trąby głosić ,,Miłosierdzie Boże”, drugi przestrzegać przed budową Państwa Polin, ale w swoich podstępnych tekstach bronić tych co niby jest się przeciwko nim. Jak tego nie nazwać agenturalną, wywrotową robotą.

*                        *                         *

LIST PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO DO LOŻY MASOŃSKIEJ B’NAI B’RITH – odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku

[Jaką kurwą trzeba być, aby coś podobnego wysmażyć o wściekle antypolskiej i antychrześcijańskiej, kryminalnej organizacji – admin]

Panie i panowie!

Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane jako symboliczny gest, że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizację, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.

Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie. Tak jest ponieważ ta organizacja utworzona została 164 lat temu w małej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj stała się najważniejszą międzynarodową organizacją walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, które współdziałając z American Jewish Congress podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.
Jestem zadowolony że tak samo jak w przypadku przed wojną członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami – uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.

W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie, my powinniśmy starać się o stałe, dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków. To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu. To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.

W związku z powyższym powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, która powołana jest w „duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie „ocalonych z Holocaustu”.

Mam nadzieje, że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu. Tzn. wy pomożecie nam walczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności na temat tworzenia obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, wbrew faktom że prawo waszej organizacji przygotuje „uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięćpolskich Żydów izarównowzajemnej historii ciągnąca się przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.

Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża Benedykta XVI, który powiedział w grudniu 2006, kiedy przyjmował reprezentantów B’nai B`rith: „Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze. Powinniśmy, stać się coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy”.

Warszawa 9 wrzesień 2007
Odczytała:) Ewa Junczyk – Ziomecka
Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej”
>http://www.fronda.pl/forum/na-pis-trzeba-uwazac-tak-jak-na-masonow,32239.html

https://wrzodakz.neon24.pl

Komentarzy 14 do “Manipulatorzy są wśród nas!”

 1. Kwal said

  Zgadzam się z Panem Gajowym. Poszedł bym jeszcze dalej i dodam tylko od siebie, że taka kurwa leży na Wawelu i jest czczona przez część ogłupiałego Polactwa jako wielki Polak…

 2. Polo said

  jebany skurwyson, wiadomo kto

 3. Kwal said

  Panie Gajowy cóż Pan robi ? Przecież to prawda…

 4. Polo said

  „O Maryjo, bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają , a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie”.

 5. NyndrO said

  „(…) Podobne stanowisko miał Marek Jurek, obrońca życia nienarodzonych (zamiast życia od – do), ale kara śmierci TAK, wojny łupieżcze w interesie masonerii TAK. (…)”. Co do napadania na inne kraje – oczywiście. Natomiast co do życia nienarodzonych – to ma być zarzut w stronę Marka Jurka (którego osobiście mam wdu pie?). Bo może ja nie rozumiem?! Pan Kierownik też jest pewnie za ochroną życia nienarodzonych. Nie można twierdzić, że ktoś traktuje w sposób cyniczny i instrumentalny tak sprawy tak fundamentalne. Po prostu nie sposób udowodnić tego nikomu, choć pewnie są psychopaci, którzy w ten sposób kalkulują i to nie tylko w Polsce. Co do kary śmierci, też z pewnością nie rozumiem. Bo czytając to wydawałoby się, że kara śmierci też jest zarzutem w stosunku do Marka Jurka. Nie mam pojęcia, co to za człowiek, ten Marek Jurek. Zawsze traktowałem go, jak następną „gadającą głowę”, ale za niektóre słowa wypowiedziane słowa o aborcji, karze śmierci, pedałach, a po podszkoleniu się w Gajówie troszku o Kościele, za słowa o mszy trydenckiej choć mnie to w sposób bezpośredni nie dotyczy ( rozumiem tylko co to była za kombinacja, ten drugi Sobór), również ma u mnie plusa. *

 6. Wojtas12345 said

  żydowski aparat przemocy przy pomocy polskiej, spolegliwej policji umacnia swoje represyjne możliwości wobec Polaków;
  https://wiadomosci.wp.pl/dodatkowe-pieniadze-dla-mundurowych-w-swieto-policji-sejm-przyjal-ustawe-6535577329436801a
  „Kto nie z Mordechajem tego wyriezajem”

 7. Boydar said

  Ech, Bracia Polacy, Was żydowski bachor w wieku lat trzech i jeden dzień w chu’ja zrobi z zamkniętymi oczami. Rwiecie się do odbudowy Polski a nie wiecie nawet jak się te dzieci robi; tyle co z „mediów głównego nurtu”.

  No przepraszam Was, tylko prawdę mówię.

 8. Marucha said

  Re 7
  Oczywiście, że prawdę Pan mówi.

  Śmieszyły by mnie te pierdoły, jacy to rzydzi są głupi, jacy tępi – i że wszy mają jak chrabąszcze… ale to wcale nie jest śmieszne…
  Ten naród nawet nie widzi, jak skretyniał.

 9. Boydar said

  Owszem, są głupi, ale zupełnie inaczej; a z wszami się zaprzyjaźnili już na samym początku, więc żadnego problemu nie mają. To my mamy.

  ———–
  Są głupi, ale w sensie, jakiego Polacy nie rozumieją.
  Admin

 10. Lily said

  Niejaki Marek Jurek,wprowadzil jako pierwszy
  swiece chanukowe do Sejmu,a jego kolega
  partyjny Lech Kaczynski do palacu „namiestnikowskiego” w 2007 r.

 11. . said

  Owszem tacy konfidenci istnieją.
  Uważać na stronę „Ukrainiec nie jest moim bratem” na pejsbuku. Autorka strony lubi PiS, a wielu tam komentujących dostaje wezwania za mowę nienawiści, nawoływanie do czynów karalnych i bla bla.

 12. gnago said

  Podziwiam , mimowolną mądrość L Kaczyńskiego kilka słów. A jawne i bezkarne pyszni sie i panoszy wzbudzając niechęć i w końcu potrzebę negacji i przeciwdziałania. To pewnie powód kuluarowych uzgodnień w sprawie skoku na kasę 447 , jak i globalny skok hucpy koronawirusowej. A takie jawne organizacje łatwo zadławić w końcu ich członkowie jawni . Stary sposób Czeka. Problem że brak w elitach gościa z jajami i ………

 13. JARNO said

  ad vocem:
  .
  Jakże proroczo w obliczu tego brzmią słowa, które miał wypowiedzieć Rajmund Kaczyński, ojciec „braci”
  „Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…”
  .https://zawisza.neon24.pl/post/156387,czy-polsce-grozi-wojna-domowa

 14. . said

  A czytał pan Jarno komentarze?

  ” bo podoba Ci się strzyżenie baranów, bo lubisz masonów i niemiaszków.”

  Post pisiora. Ale zimny lechu to już masonów nie lubił?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: