Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy państwo polskie jest warte splunięcia?

Posted by Marucha w dniu 2020-07-28 (Wtorek)

Tytuł tego tekstu jest być może dla niektórych kontrowersyjny, ale tak odpowiedziałem znajomemu na jego słowa identyfikujące się z państwem polskim. Uważam też, że doświadczenia ostatnich kilkunastu lat uzasadniają moją postawę.

A było to wieloletnie ciąganie po sądach przy jawnie spreparowanych zarzutach, regularne aresztowania i zamykanie w więzieniach ze zwyrodnialcami a także próba zrobienia ze mnie wariata oraz rabunek mienia. Wbrew formalnym oskarżeniom o przemoc w rodzinie, rzeczywistym powodem nękania było dążenie do dezorganizacji mojego życia i rabunek mienia. Rzeczy te dokumentowałem w internecie.

Tak więc państwo, które w sposób bezwzględny niszczy swoich obywateli, którzy w dodatku nie popełnili żadnego przestępstwa, splunięcia warte nie jest. Dodajmy, że pretekstem do owego niszczenia jest kolejna obłąkana akcja ideologiczna, zaprzątająca umysły psychopatów u władzy. Tym razem jest to walka z przemocą w rodzinie.

Obecne władze wraz z Rządem i Prezydentem próbują uchodzić za wzór praworządności, a w niedawnej kampanii wyborczej Prezydent Duda cały swój wysiłek skupiał na pokazaniu jak państwo dba o pełną michę dla obywateli. Kojarzy mi się to z kolumbijską mafią narkotykową, która też inwestowała w pomoc lokalnym społecznościom.

Dla mnie istotne jest to czego w tej kampanii nie było. A brakowało tam mowy o tworzeniu rzeczywistej wspólnoty narodowej i pracy na rzecz harmonijnego, uczciwego funkcjonowania społeczeństwa wolnego od jarzma psychopatycznego państwa. Taki też był sens moich pytań do kandydatów na prezydenta przed pierwszą turą. Pytania powtórzyłem na wszelki wypadek przed „debatami” 6 lipca. Prawdę mówiąc nawet nie miałem specjalnej nadziei, że któryś z kandydatów publicznie ustosunkuje się przynajmniej do części z nich.

W miejsce tworzenia rzeczywistej wspólnoty narodowej i państwa z ludzką twarzą, Prezydent wsparł swoim podpisem nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, która w rzeczywistości ma na celu sianie chaosu i rozpad rodziny poprzez zachęcanie do fałszywych oskarżeń o przemoc. Uczynił to świadomie. Nie jest przecież dzieckiem a w polityce jest od wielu lat i dobrze rozumie świat intryg i rzeczywistych motywacji stojących za ustawami.

Fabrykowanie oskarżeń jest ciężkim przestępstwem. Jest nim również odmowa śledztwa w takiej sprawie. Że oskarżenie w stosunku do mnie były fałszywe udowodniłem ponad wszelką wątpliwość. Badanie wariografem zaprzeczyło oskarżeniu. Świadkowie oskarżenia zostali poddani obserwacji i badaniu przez biegłych psychologów z negatywnymi opiniami co do ich wiarygodności w każdym przypadku.

Główna oskarżycielka została zdiagnozowana jako psychopatka ze skłonnością do kłamstw i manipulacji. Jest to osoba, która bez żenady przerobiła na kopiarce postanowienie sądu, usuwając niewygodną dla niej treść. Przed złożeniem pozwu o rozwód zaś wyjęła z rodzinnego konta 27 tys zł, aby później żebrać o pomoc społeczną i zasiłki z funduszu alimentacyjnego. Jej przyjaciel z kolei był odpowiedzialny za ciężkie pobicie przy jej współudziale. To tylko niektóre z udowodnionych przykładów fałszywych zeznań, oszustw i bandytyzmu względem mnie.

Oskarżenia natury kryminalnej w stosunku do mnie były koordynowane ze sprawą rozwodową aby dać pretekst do uniemożliwiania jakiegokolwiek kontaktu z córkami i do rabunku mienia. A te ostatnie sprawy były rozbijane na różne wątki w oddzielnych sądach tak aby maksymalnie zdezorganizować mi życie. I tak, sprawa rozwodowa była w Warszawie, kwestia kontaktu z dziećmi w Tarnowskich Górach (prowadzona tak aby ten kontakt uniemożliwić), a egzekucja z majątku na podstawie lewego postanowienia sądu w jeszcze innym sądzie, w Warszawie.

Do tego dochodziły sprawy o niepłacenie alimentów na dzieci, w stosunku do których byłem pozbawiony jakichkolwiek praw a nawet były przede mną ukrywane. W sprawie o „pobicie” w Pruszkowie sędzia Dziwański dostał apopleksji, gdy spytałem lekarza wystawiającego obdukcję, czy poddałby się weryfikacji rzetelności owej obdukcji poprzez wykrywacz kłamstw. Zanim sędzia zdążył uchylić pytanie, lekarz ów zdążył jeszcze odpowiedzieć – negatywnie. Jest to zarejestrowane na oficjalnych nagraniach sądowych nagraniach.

O tym wszystkim była wielokrotnie informowana prokuratura, w tym obecny Prokurator Generalny i sądy. Wyczerpująco poinformowałem też Kancelarię Prezydenta. Prokurator Generalny odmówił interwencji i kasacji moich wyroków a Kancelaria Prezydenta umyła ręce i nie odpowiedziała na moją propozycję całościowego i praktycznego załatwienia sprawy.

Wcześniej wielokrotnie otrzymywałem formalne odmowy wszczęcia dochodzenia przez prokuraturę. A przecież jest to obowiązek prawny a za niedopełnienie obowiązków grozi kara więzienia, przynajmniej formalnie.

Tak wygląda praworządność polskiego państwa. I nie pomoże tu spychanie odpowiedzialności na urzędników niższego szczebla. Zarówno Prezydent jak i Minister Sprawiedliwości są odpowiedzialni za działania swoich podwładnych a sprawa ciągnie się od lat i była wielokrotnie opisywana w mediach społecznych w tym przede wszystkim na moim osobistym blogu. Trudno, żeby nie słyszeli o niej osobiście.

W normalnym kraju przy tak poważnych zarzutach powołana byłaby komisja śledcza dla ich wyjaśnienia i upewnienia się, że podobne historie nie będą miały miejsca w przyszłości. W Polsce zamiata się to pod dywan a w mediach mainstreamu panuje zmowa milczenia.

W moich tekstach internetowych pokazałem, że istniał i najprawdopodobniej istnieje nadal, ordynarny, zorganizowany system ustawiania procesów sądowych, preparowania oskarżeń i rabunku mienia z udziałem prokuratury i sądów. System ten jest chroniony przez najwyższe władze państwowe i osobiście przez Ministra Sprawiedliwości i Prezydenta.

Gdyby ci panowie mieli minimum przyzwoitości to sami doprowadziliby do wyjaśnienia sprawy, którą to opisuję, a która powinna trafić do podręcznika z historii prawa, pokazując jak naprawę wygląda sądownictwo w „wolnej” III RP. Tymczasem nic takiego się nie dzieje a minister Ziobro wspiera oszustwa ręka w rękę z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, z którym na użytek publiczny jest po różnych stronach politycznej barykady.

Z perspektywy czasu widzę wyraźnie, że w zachowaniu tak zwanych władz publicznych nie było pomyłek i głupoty lecz świadome działania z premedytacją. Z jakichś względów stałem się celem ataku. Wiem, że nie byłem wyjątkiem. Dlatego w kwestiach oczywistego gangsteryzmu państwowego ma miejsce zmowa milczenia, bo przecież ludzie ci nie mogą się do tego otwarcie przyznać.

Tak czy inaczej, zgodnie z prawem prokurator generalny a także sędziowie i prokuratorzy, którzy dopuszczali się bandytyzmu, powinni trafić za kraty. Tymczasem Zbigniew Ziobro nadal jest ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym a Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie, mimo że w internecie były dowody na rzeczywisty charakter i postawę obu panów.

Opozycja nie była jednak zainteresowana wyciągnięciem istotnych i drażliwych spraw na światło dzienne. Potwierdza to moje przypuszczenia, że cała polska demokracja i walka polityczna jest jedną wielką ustawką i że jest cicha umowa nie ruszania pewnych spraw a w miejsce polityki harmonii społecznej stosuje się zasadę powodowania chaosu i szczucia ludzi przeciwko sobie.

Minister sprawiedliwości, natomiast, zamiast dbać o rzeczywisty interes rodziny uprawia mało radosną twórczość w postaci wspomnianej już ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej z pełnym poparciem prezydenta.

W ramach tej ustawy powołuje się struktury terytorialne na wzór powojennego Resortu Bezpieczeństwa Publicznego z komitetami dla zwalczania zjawiska domniemanej przemocy.

Można sobie wyobrazić efekty takich działań. Dla wykazania się i uzasadnienia swojego (płatnego) istnienia, przedstawiciele tych komitetów zaczynają przejawiać superaktywność, węsząc i zachęcając do donosów o przemocy nawet tam, gdzie jej nie ma. Przy okazji pojawiają się też sponsorowane stowarzyszenia antyprzemocowe oraz biegli sądowi, którzy chętnie poświadczą każde nawet wyimaginowane urazy. Do tego należy dodać bezkrytycznych prokuratorów i sędziów, którzy również chcą się wykazać.

Według mnie jednak sytuacja jest jeszcze gorsza, a ci ostatni otrzymują wprost instrukcje maksymalizowania statystyk przemocy i skazywania bez wchodzenia w szczegóły. Przypomina to wrzenie i szaleństwa znane z komunistycznych rewolucji w Rosji, Chinach czy Kambodży Pol Pota. Wzorem tego ostatniego ustawa o przeciwdziałaniu przemocy powołuje placówki re-edukacyjne dla domniemanych sprawców. Jest oczywiste, że jest to projekt polityczny wykraczający poza utrzymywanie ładu społecznego.

Charakterystyczne jest, że przy całym swoim reformatorskim zapale, minister sprawiedliwości nie wykazał minimum inicjatywy dla wprowadzenia w sądach orzekania zgodnego ze zdrowym rozsądkiem. Nie zalecono konsekwentnego egzekwowania odpowiedzialności za fałszywe oskarżenia. Nie uczyniono też nic dla podniesienia poziomu moralnego i intelektualnego sędziów. A ten jest beznadziejny.

Co więcej, podczas pierwszej kadencji PiS w latach 2005-2007 Ziobro wraz z Andrzejem Dudą, wówczas wiceministrem sprawiedliwości, usunęli z sądów rejonowych ławników, którzy mogli być właśnie głosem zdrowego rozsądku. Na pewno, wbrew ówczesnej wypowiedzi Andrzeja Dudy, nie chodziło o usprawnienie sądownictwa a sądząc po późniejszym jego stanie, wydaje się, że celem było spowodowanie chaosu społecznego i anarchii w orzekaniu. Być może chodziło też o przygotowanie do zamordyzmu i terroru państwowego.

Trudno też żeby Minister Sprawiedliwości czy Prezydent nie zdawali sobie sprawy z rzeczywistych skutków wspomnianej ustawy antyprzemocowej. A jest to zmniejszanie liczby małżeństw, zachęcanie do rozwodów i oczywiście zmniejszenie przyrostu naturalnego.

Model rządzenia polegający na dezorganizacji życia i skłócaniu ludzi, znany jest od wieków a opisany jest chociażby w sławetnych „Protokołach”. Charakterystyczne jest, że mimo całej retoryki prorodzinnej, rzeczywisty efekt działania ministerstwa sprawiedliwości dobrze wpisuje się w lewacki program, mający na celu niszczenie rodziny.

Paradoksalnie taki antyrodzinny efekt mogą dać program 500+ i ustawa o natychmiastowych alimentach. Po co bowiem kobiecie pełna rodzina z mężem i ojcem dzieci, jeśli może ona jako samotna matka bez większych kłopotów dostać alimenty i pieniądze od państwa. Oczywiście o opiece naprzemiennej minister Ziobro nie chce pamiętać. Można by się zastanowić, kim ten pan w rzeczywistości jest i od kogo odbiera instrukcje.

Bogdan Goczyński
https://bgoczynski.wordpress.com/

Komentarzy 20 do “Czy państwo polskie jest warte splunięcia?”

 1. Kojak said

  panstwo polskie warte splunicia ? Nawet nie ma na co splunac bo tego panstwa zwyczajnie nie ma ! Jest tylko jakis obszar ktorym zarzadzaja zydowskie bandy kryminalne zlozone z mordercow, bandytow i zlodzieji ! Te bandy dysponuja szwadronami smierci zlozonymi z zawodowych mordercow wzietych z zydowskich sluzb specjalnych . Symbolem tych mordow jest zamordowanie Sp Andrzeja Leppera ! Kazdy mord jest tuszowny przez bandziorow z tzw prokuratur ! O jakim wiec tu panstwie moze byc mowa ? TEGO PANSTWA ZWYCZAJNIE NIE MA !

 2. plausi said

  Atrybuty państwa zostały usunięte wspólnie

  przez tzw. „patriotów” i „zaprzańców”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  co wskazuje na to, że nie bardzo się od siebie różnią te grupy między sobą.

  Czy Polska jest jeszcze państwem, odpowiedź jest trudniejsza niż w przypadku krainy U, ta chyba już nie jest, czym jest więc Polska ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  Ale tendencja jest podobna jak w przypadku samych USA

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/27/jak-lincoln-zniszczyl-stany-zjednoczone/#comment-910549

  Komu było/jest potrzebne państwo polskie przez ostatnie trzy wieki ? Wiele wskazuje na to, że powołanie do życia szergu państw po I. Wojnie w Europie było jedynie progamem przebudowy Europy do nowych potrzeb globalnego systemu, niezbęde do rozbicia dawnych struktur postfeudalnych i utoworzenia nowych dla potrzeb światowego kapitału. Wszystkie te pomocnicze państwa zostały jednym tchem wchłonięte prze UE.

  Pytanie o splunięcie uważamy jednak za zbyt trywialne i niewłaściwie pozycjonujące problem.

 3. Sarmata said

  Bardzo dobry tekst.
  Też to przeżyłem (dzięki opiece Opatrzności Bożej i Panny Maryji) będąc traktowanym przez państwo w niemal identyczny sposób. Były jeszcze przez przypadek zamieszane tzw. „służby specjalne” czyli UB-ecka banda.

  Poznałem dzięki temu:
  – 12 adwokatów
  – 72 prokuratorów
  – 169 sędziów
  – 40 policjantów
  – 23 lekarzy z państwowej Służby Zdrowia (grupa Pavulon i Potasik)

  a dzięki Ziobrze w 2006/2007 to zwiedziłem po złości nawet cesarski pierdel na ul. Montelupich w jego rodzinnym mieście.
  Całość operacji – trwającej ponad 9 lat – oceniam na wydatkowanie z budżetu państwa ok. 20 000 000 zł (dwadzieścia milionów zł).

  To państwo nie jest warte nawet oszczania.

 4. Marek said

  W normalnym kraju przy tak poważnych zarzutach powołana byłaby komisja śledcza dla ich wyjaśnienia i upewnienia się, że podobne historie nie będą miały miejsca w przyszłości.
  ===
  Komisja śledcza?
  Pan żartuje, czy jest nadpobudliwy, czy inny powód stoi za pomysłem?

 5. re: 4. Marek. W normalnym kraju takie sytuacje nie zdarzyłyby się. Inna rzecz, że normalnych krajów jest już coraz mniej.

 6. JARNO said

  NEC LOCUS UBI POLONIA FUIT
  czyli nie ma miejsca gdzie kiedyś była Polonia
  ta lekka trawestacja (Polonia zamiast Troja) chyba oddaje chyba ducha pisania obywatela goczyńskiego
  i mnie nie pozostaje nic innego jak pogratulować
  >OBALANIA KOMUNY-
  >ODZYSKIWANIA WOLNOŚCI czy >NIEPODLEGŁOŚCI-KAPITALIZMU w wersji NEOLIBERALIZM-GLOBALIZM + washington consens+dekomunizacja+dezubekizacja a papióry IPNu +oczywista oczywistość>przedmurze chrześcijaństwa czyli
  wschodnia flanka NATO (bo nie ma lepszego materiału jak między Bugiem a Odrą>gdzie rusofobię wyssa się z mlekiem matki) jako żródło wszelkiej mądrości>>jako wszelkiego zła
  no to skąd to skamlanie>>
  ‚Czy państwo polskie jest warte splunięcia?”???
  To przecież obie watahy >>OBALACZY-ODZYSKIWACZY-DEKOMUNIZATORÓW-MIŁOŚNIKÓW NEOLIBERALIZMU+GLOBALIZMU+
  , które mają placet Deep Jewish State na rządzenie Polską i Polaków pos1989.
  .

 7. Olo said

  Tak, wydaje się, że autor ma rację i jedyny cel tych działań to zamordyzm i państwowy terroryzm, czyli żeby ludzi wykończyć, okraść z majątków i zastąpić obcymi. Jedyne co można jeszcze zrobić, to spier****ć stąd jak najdalej, żeby nie stać się taką sama ofiarą i żerowiskiem dla tych bydlaków…

 8. sanning said

  Ad:4
  Ad:5 Bogdan Goczyński

  W każdym kraju, w którym organy państwowe szanują i respektują prawo, nie są potrzebne żadne komisje.
  Komisje to tylko bezprawne naciąganie na dodatkowe koszty podatnika i robienie kabaretu politycznego.
  Jeśli tylko chcą, to mogą zniszczyć każdego człowieka. Fakty, dowody prawdziwe nie są brane pod uwagę,
  tylko zeznania kłamliwych świadków.

  Bardzo dobry artykuł ukazujący śmierdzące bagno systemu, w którym to kolesie popierają się nawzajem,
  a ciemny lud klaszcze i idzie na lep. Dla wielu ludzi to strata życia, które może być piękne
  i bogate wewnętrznie z poparciem ukochanej rodziny, czy też zony, czy to przyjaciółki.

  Mnie bardzo przykro Szanowny Panie Bogdanie. Na tym forum otwarcie pisze Pan prawdę,
  informuje i ostrzega co niektórych, jakie to zasadzki są ustawione na zwykłych ludzi we własnym kraju.

  Życzę Panu, aby to wszystko się dla Pana jak najszybciej zakończyło, aby mógł Pan się wewnętrznie
  wyciszyć i znalazł własną spokojną drogę życia. Wartości wewnętrzne, które Pan posiada,
  pomogą przetrwać i zwyciężyć ten trudny okres życia.

  Wierze, ze sprawy te się zakończą, a słońce wkrótce tez zaświeci
  i znajdzie Pan światło w tym ciemnym śmierdzącym tunelu.
  Życzę Panu spokoju wewnętrznego, zdrowia i wiarę w lepsze jutro.

 9. baca said

  najstarsze udokumentowane wypędzenie żydów jest opisane w biblii… chodziło tam o jakąś niewyjaśnioną do dziś kradzież jabłek…
  potem było coraz gorzej bo ten spłodzony przez złodziejkę, który chciał pracować a nie kraść został zabity i prawdopodobnie pożarty…
  potem było coraz gorzej, bo ten bratobójca napłodził z matką – złodziejką jabłek – dokładnie to co jest opisane w artykule…
  no a teraz jest jeszcze bardziej coraz gorzej bo toto wszystko z kazirodczego związku zupełnie jak nowotwór sie namnaża i składa wszedzie kukułcze jaja… i raczej nie stworzy komisji śledczej, bo dlaczego miałoby to zrobić?
  Panie Bogdanie, każda żywa istota na Ziemi ma broń żeby siebie i potomstwa bronić. żółw skorupę, koń kopyta, krowa rogi, lew kły i pazury, jeż kolce, itp itd…
  każda ludzka istota rozumna ma głowę, dwie ręce i nogi… w sklepach pełno maczet, pałek, noży, butelek a w internecie wiedzy. jak na tarce do sera nastrugać szarego mydła i domieszać do benzyny mamy napalm który jest nie do ugaszenia i pozwala jak sama nazwa wzkazuje napatrzyć sie do woli jak całe gówno tego swiata pięknie się wypala…
  Pozdrawiam i proszę nie fantazjować o komisjach tylko zejść na ziemię. Pan ma święte niezbywalne i dane przez naturę prawo do obrony i ma Pan na tym polu absolutnie wolną rękę…
  Po tym co te kurwy Panu zrobiły ja – suweren – uroczyście Panu zezwalam na dosłownie wszystko. MA PAN PRAWO do słusznej i sprawiedliwej zemsty. zapewniam Pana.

 10. plausi said

  Państwo Polska to także my

  dlatego obrzucanie go fekaliami nie uważamy z słuszne. Te fekalia zachowajmy raczej dla wyznaczonych na naszych nadzorców, przedstawicieli administracji państwa.

  Jeśli wszakże chodzi o zarządzających nami, administrację, to istotnie jest to rodzaj bandy, nazywamy to chętnie za pomysłodawcą:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  PPZ – Państwowa Przestępczość Zorganizowana.

  Tu taka drobna refleksja n.t. państwa

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  nie wyczerpuje co prawda tematu, ale zwraca uwagę na jeden z najistotniejszych aspektów państwa, w świadomości tego do tzw. prawa podstawowego w RFN (Grundgesetz) wprowadzili jego projektanci art. 20 pkt. 4, który brzmi:

  „(4) Gegen jeden, der es unternimmt, diese Ordnung zu beseitigen, haben alle Deutschen das Recht zum Widerstand, wenn andere Abhilfe nicht möglich ist. ”

  (Przeciwko każdemu, kto podejmie się ten porządek znieść, mają wszyscy Niemcy prawo do oporu, jeśli nie są możliwe inne środki zaradcze.)

  Już nie raz, choćby z okazji wprowadzenia terroru pod hasłem „pandemia” mieli Niemcy okazję do oporu, ale jak dotąd nie biorą zbyt poważnie tego swego prawa, zresztą przemoc państwa melduje się natychmiast, gdy tylko ktoś powoła się na to prawo.

  Nam przechodzą ciarki po grzbiecie, gdy tylko pomyślimy, że przemoc państwa znalazła się w rękach bandytów należących do tego PO.PiSu demokracji, któremu sekundują ci z PSL, SLD , SP i innych bandyckich efemeryd.

  Na temat znaczenia organizacji przestępczych dla instalacji demokracji zwracaliśmy uwagę w tym forum już parę razy, nie będziemy się powtarzać. Przestępczość zorganizowana jest ZAWSZE głównym partnerem instalatorów demokracji. Na poparcie tej tezy wystarczy nieco uważniej spojrzeć na demokratyzację w Polsce i krajach ościennych jak Rosja, Ukraina i inne.

  Dobrze jest sobie uświadomić, że przemoc ma dla elementów przestępczych tak wiele uroku, że będą się zawsze starały opanować administrację państwa, a i tak zwane partie. To nie jest więc żaden przypadek, że KAŻDE PAŃSTWO degeneruje z czasem do organizacji o charakterze przestępczym, tej PPZ. To bowiem leży w naturze i mechanizmie państwa, nieuchronnie. Powtórzymy co już pisaliśmy:

  Zwycięzcy wyborów mogą i traktują państwo i jej mieszkańców jako swój łup, oddany im na okres kadencji wyborczej do eksploatacji.,

  i tak jest w istocie. Spróbujmy sobie to wreszcie raz uświadomić.

  Czyż można się dziwić, że starają się do tego dołożyć kolejną kadencję.

 11. Panie Gajowy, dzięki za opublikowanie tekstu i ciekawej dyskusji.

  ————
  To ja Panu dziękuję za ciekawy, choć przygnebiający, tekst.
  Admin

 12. Marek said

  Już Panu wytumaczono, czego może spodziewać się po komisjach sejmowych.
  Słyszał Pan o jakiej, która cokolwiek wyjaśniła i posprzątała?

 13. Piskorz said

  re 7 czyli żeby ludzi wykończyć, okraść z majątków i ” LUBIĘ ZBIERAĆ TROCHĘ STAREJ PRASY RÓŻNOJĘZYCZNEJ…i oto w starej /rok 2005/ „Litiernaturnoj Gazietie” znalazłem takie zdanie…”Kilka wieków wstecz mądry rosyjski polityk napisał takie słowa, niedawno powtórzone prze Sołżenicyna .”cel państwa – oszczędności /sbierieżenije/ narodu”. A zatem nic nowego…

 14. revers said

  gdy talmud gooraa, nawet szczatki polskiego zolnierza znad Wizny nie maja znaczenia ani wartosci …

  https://wprawo.pl/szokujaca-decyzja-ipn-zydowskie-prawo-religijne-przyczyna-zablokowania-ekshumacji-polskich-zolnierzy-z-1920-roku/?fbclid=IwAR0hx2ce8zDJRMbvxPHe3TGjjOQnM8iTUULBf__ublSVa5ZFUPqCf7MTf8M

 15. Marucha said

  Re 10:
  Nie poczuwam się do jakiejś szczególnej więzi z OBECNYM Państwem Polskim. Bo nie jest polskie, lecz żydowskie.
  Natomiast czuję związki z KRAJEM zwanym Polską oraz z Narodem zwanym Polakami (choć niewielu już ich zostało).

 16. Minister z Ukrainy ŻĄDA!!!może jeszcze ktoś z Burkina Faso albo wysp Hula gula czegoś chce , niech wali jak w dym, na kolanach „rząd” spełni!!Wkrótce Bandera bohaterem narodowym rządu/ bo nie Polaków, przynajmniej większości!/

  https://kresy.pl/wydarzenia/szef-msz-ukrainy-uzaleznia-dalsze-prace-poszukiwawczo-ekshumacyjne-od-odnowienia-przez-polske-pomnika-upa/
  DNO!!!

 17. Aj waj ekshumacje??w Jedwabnem kiedy będą???
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/ukraina-szczatki-zamordowanych-zydow-zostana-ekshumowane-i-przeniesione-na-cmentarz/

 18. Jak powiedział klasyk Jarosław K.”Do polityki nie idzie się dla pieniędzy”….

  NIK ujawnia: PiS wydał 419 milionów zł na nagrody, pomimo pandemii

  https://t.co/d1R0cj57LQ?amp=1

 19. rycho08 said

  Autor,

  człowieku, nie atakuj wszystkich, wybierz najsłabszy element i go drąż do upadłego.
  Jak będziesz robił tak dalej to cię zamkną w psychiatryku, jak mojego kuzyna (też miał rację) albo jak próbowali tę kobietę:

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tarnowski-schetmat-po-4-latach-sad-oddala-detencje-psychiatryczna-dla-zdrowej-kobiety/8vkb6w0,79cfc278

 20. Do upadłego nie mam zamiaru walczyć, chcę jeszcze trochę pożyć. Po za tym tu nie tyke chodzi o walkę, bo to jest kopanie z koniem, a o pokazanie z kim mamy do czynienia. Zarzuty jakie przedstawiłem w moim tekście są niesamowicie poważne a dotyczą przedstawicieli najwyższych władz państwa. Za zachęcanie do fałszywych zeznań i do fabrykowania oskarżeń powinien być stosowany najwyższy wymiar kary. A tutaj mamy jeszcze do czynienia z wprowadzaniem ustawy w złej wierze, mającej na celu sianie chaosu i wzajemne szczucie ludzi. To jest zdrada, a kiedyś za zdradę był stryczek.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: