Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  tras o Ukraina Izraelem Europy?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Włosi atakują: «Scjentokracja przejęła władzę polityczną!»

Posted by Marucha w dniu 2020-07-28 (Wtorek)

«Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym… Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!…»

RAM 28 lipiec 2020

Wczoraj, 27 lipca 2020, we włoskim Senacie odbyła się konferencja na temat wirusa Covid-19.

Poniżej, zamieszczam skrót bardzo cennej (12-minutowej) wypowiedzi sędziego Angelo Giorgianni – członka stowarzyszenia «L’Eretico» («Heretyk»).

O działaniach stowarzyszenia pod linkiem:
>http://ram.neon24.pl/post/156427,na-oddzialach-opieki-intensywnej-chorych-zabijalismy

Założyciele stowarzyszenia: lekarz-badacz Pasquale Mario Bacco, wirusolog Giulio Tarro, sędzia Angelo Giorgianni

Założyciele stowarzyszenia: lekarz-badacz Pasquale Mario Bacco, wirusolog Giulio Tarro, sędzia Angelo Giorgianni

«Zdjąłem to (mówi Giorgianni, zdejmując z twarzy maskę), co służy do przyzwyczajenia nas do innego knebla, bo… co jest rzeczą oczywistą, nie mamy do czynienia z sytuacją zagrożenia bezpieczeństwa sanitarnego, mamy do czynienia z bardzo poważną sytuacją zagrożenia dla demokracji…

Jako sędzia, będę mówił wam o morderstwach, uprowadzeniach, użyciu przemocy – będąc świadomym używania słów jak głazów, ale robię to dla uhonorowania prawdy. A to dlatego, że wyłącznie poszukiwanie prawdy może uczynić nas wolnymi – a ja mam zaszczyt reprezentować (tutaj) „L’Eretico” – stowarzyszenie, które skupia takich naukowców jak profesorowie Tarro, Montanari, Gatti (Antonietta Gatti jest żoną i współpracownikiem Stefana Montanari).

Postanowiliśmy zająć się monitorowaniem tego, co dzieje się na świecie, a poprzez inne stowarzyszenia „heretyckie” – utworzone przez naukowców i prawników z innych krajów – przedstawiliśmy naszą, włoską prawdę (o sytuacji) oraz zgromadziliśmy prawdy zrelacjonowane przez obcokrajowców.

Co z tego wszystkiego wynika?

Na ogół, doświadczenie mówi, że uczymy się na błędach, ale my niczego się nie nauczyliśmy: popełniono błędy diagnostyczne i fatalne błędy terapeutyczne, które powtarzały się w czasie, (co więcej) przeniesiono je na cały kraj, a z naszego kraju przeniesiono je do innych państw…

Jako sędzia – kiedy mam do czynienia z osobą nieżyjącą – pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest przeprowadzenie autopsji. My nie przeprowadzaliśmy autopsji – mało tego, postąpiliśmy jeszcze gorzej: spaliliśmy zwłoki…

Wśród pierwszych osób, z którymi rozmawiałem była dr. Maria Rita Gismondo, razem z którą staraliśmy się przekazać inną (od oficjalnej) prawdę (o wirusie).

O stanowisku dr. Gismondo pod linkiem:
>https://ram.neon24.pl/post/153331,koronawirus-wlochy-pod-ostrzalem-sojusznikow

Jeśli nauka nie ma charakteru demokratycznego, nie może zapewnić postępu. Doszło do tego, że scjentokracja zastąpiła władzę polityczną, która nie była w stanie udzielić odpowiedzi. Owa scjentokracja głosiła dogmaty i powstrzymywała innych przed mówieniem prawdy…
>https://en.wikipedia.org/wiki/Scientocracy

Lekarzy wprowadzono w błąd – każąc im wierzyć, że mieli do czynienia ze śródmiąższowym zapaleniem płuc, podczas gdy chodziło o chorobę zakrzepowo-zatorową – nie pozwalając im ponadto na weryfikację diagnozy poprzez autopsję, co doprowadziło do skazania tysięcy osób na śmierć.

Musimy przyjąć to do wiadomości; myśmy zgłosiliśmy to premierowi; nasza grupa „heretyckich naukowców” złożyła formalne zawiadomienie; zarzuciliśmy mu świadomą wolę łamania prawa…

Monitorowaliśmy działalność innych krajów i (możemy stwierdzić, że) popełniono te same, wprost identyczne błędy, a więc rzeczą uzasadnioną jest postawienie pytania, czy za tymi wszystkimi błędami nie kryje się jakiś wyrafinowany pomysłodawca, ponieważ, to, o czym mowa, to nie są błędy: to jest strategia globalna, to jest strategia terroru.

Obserwowaliśmy zapotrzebowanie – zaspokojone również przez mass media, które owemu pomysłodawcy bardzo pomagały – na szerzenie terroru i na bombardowanie nas danymi, które w tym samym kontekście, w dziwny sposób, mieszały osoby z objawami choroby z zainfekowanymi całkowicie bezobjawowo.

I oni nadal prowadzą tę grę – po dzień dzisiejszy – po tym, jak zniszczyli nasze wolności konstytucyjne – ale my przygotowujemy się do postawienia państwa włoskiego przed Wysokim Trybunałem Sprawiedliwości, ponieważ – jeśli przesłanki, na podstawie których ograniczono swobody konstytucyjne, są nieprawdziwe – państwo pogwałciło nasze wolności oraz swe podstawowe wartości i w tej sprawie chcemy uzyskać odpowiedź.

Dokonano zamachu stanu; zniszczyli obywateli wraz ze wszystkimi ich prawami.

Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym… Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!

Zmusili nas do akceptacji wielu rzeczy, których w normalnych warunkach nigdy nie zaakceptowalibyśmy – gdyby nie owa strategia terroru, która przekonała nas o tym, że zagraża nam straszliwie śmiercionośny wirus!

I cóż za przypadek, że teraz – jak na Mesjasza – musimy czekać na bezużyteczną szczepionkę…

Kardynał Viganò, którego apel podpisałem, mówi o tym, że mamy do czynienia z planem ogólnoświatowym…” (…)

VIDEO: Wypowiedź sędziego Angelo Giorgianni w Senacie włoskim

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

http://ram.neon24.pl

Komentarzy 10 do “Włosi atakują: «Scjentokracja przejęła władzę polityczną!»”

 1. dna obyczajowa said

  …dalej pobieraja DNA,kogo oni szukaja ? obcych z zaswiatow ?, zlodzieja pomidorow ? gdzie rzeznicy praw oby-wam-telskich ? ?

 2. Piskorz said

  re art o chorobę zakrzepowo-zatorową – ” DOKŁADNIEJ..”Choroba zakrzepowo-zatorowa – choroba spowodowana blokowaniem światła naczyń krwionośnych przez zakrzepy przemieszczające się z prądem krwi. Zakrzepy mogą zatrzymywać się w żyłach (zakrzepica żylna, np. zakrzepica żył głębokich) lub tętnicach (zakrzepica tętnicza, np. zator tętnicy płucnej).”..!!

 3. NC said

  „Jeśli nauka nie ma charakteru demokratycznego, nie może zapewnić postępu.”

  Ja zaś uważam że jeśli nauka nie ma charakteru demokratycznego, to nie jest nauką. W nauce liczą się tylko fakty, i zgodność teorii z faktami.

 4. revers said

  a czasami zakrzepy nie wywolano celowo efektami nie odpowiednich dawek mieszanek powietrza podawanych ofiarom pacjentom przez respiratory , jak przez uzycie lepszych pavulonow z morfina?

 5. Marucha said

  Nauka – demokratyczna??
  Rozstrzyganie prawd naukowych przez głosowanie??
  Absurd.
  Nauka jest hierarchiczna.

 6. Peryskop said

  Przez 3-letnią kadencję byłem w Radzie Naukowej jednego z Instytutów PAN, wybrany demokratyczmie w głosowaniu tajnym, jako reprezentant młodszej kadry naukowej.

  Dyrektor gdy się o tym dowiedział, ocenił „to pomyłka”.

  Faktycznie mógł mieć takie obawy, bo przez 3 lata m.in. zgłaszałem poprawki do przekłamywanych sprytnie protokołów, które RN przegłosowywała już demokratycznie.
  Czasami z pomotanymi wypowiedziami dyrektora profesora.

  O innych szwindlach nie chce mi się tu dziś pisać.

  W każdym razie po odczekaniu dwaj panowie dyrektorzy zredukowali mój etat pod fałszywymi pretextami.

  Po przejściowej depresji, oceniam dziś tamto wydarzenie jako life-saving, bo żyję i mam się dobrze, gdy obaj „koledzy” padli w kiepskim stylu w ciągu roku od tamtej redukcji. Czyli karma i obaj zapyrrusowali się na amen.

  Pan Marucha ma rację – nauka jest hierarchiczna.
  Dodam, że nauka powinna polegać na odkrywaniu PRAWDY.

  Problem w tym, że kręcą się wokoło niej pazerne, choć mało utalentowane hieny, które jednak potrafią sprytnie wyginać prawdę w pożądanych przez nie kierunkach.

  Dlatego trzymam kciuki za włoskich buntowników !

 7. Dinozaur said

  W 1848 roku zebrał się sławny Parlament Frankfurcki gdzie na realnie ok. 600 członków było 88 profesorów.
  Wystarczyło to aby przez nieustanne ględzenie pogrzebać wszelkie nadzieje na ucywilizowanie prusactwa .
  Naród niemiecki rozpoznał to i powstało do dzisiaj używane powiedzenie : Achtundachtzig Professoren,
  Vaterland, du bist verloren. ( 88 profesorów – ojczyzno, jesteś zgubiona ).

  😀
  Admin

 8. Yagiel said

  Prawda nie potrzebuje potwierdzenia z głosowań – za to nieprawda! A ta potrzebuje głosów wielu… chętnych!
  Co pokazuje ludzi, większość ludzi: po co są hodowani…

 9. UZA said

  „Lekarzy wprowadzono w błąd – każąc im wierzyć, że mieli do czynienia ze śródmiąższowym zapaleniem płuc, podczas gdy chodziło o chorobę zakrzepowo-zatorową – nie pozwalając im ponadto na weryfikację diagnozy poprzez autopsję, co doprowadziło do skazania tysięcy osób na śmierć”.

  Od lekarzy oczekuje się przede wszystkim wiedzy, a nie wiary (w kwestiach medycznych) – żeby prawidłowo diagnozowali żywych pacjentów i leczyli ich (bez konieczności ” weryfikacji diagnozy poprzez autopsję”) . Jeżeli w tysiącach przypadków lekarze nie potrafią odróżnić jednej choroby od innej i czekają aż ktoś im powie, w co mają wierzyć , to do diabła z takimi lekarzami ! Równie dobrze można korzystać z pomocy znachora albo babci odczyniającej uroki .

 10. Boydar said

  „… do diabła z takimi lekarzami …” – Pani Uzi

  Znaczy się mają wrócić ? Wrócą, bez obaw, kto jak kto.

  Alle. Ostatnio zdarzyło misię, że w krótkim odstępie czasu, rzędu kilku minut, od dwóch różnych, nieznających się zupełnie osób, usłyszałem powiedzenie „pal go licho” i „pal go sześć”. Oba polskie, oba baaardzo stare (jak zresztą wszystko co polskie). Ciekawi mnie etymologia, zwłaszcza tego drugiego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: