Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

WHO zmienia zdanie i straszy „jedną wielką falą” koronawirusa

Posted by Marucha w dniu 2020-07-29 (Środa)

https://www.odkrywamyzakryte.com/WHO zmienia zdanie po raz kolejny i twierdzi, że koronawirus jednak nie będzie „pandemią” sezonową.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) właśnie straciła wszelkie nadzieje, że koronawirus zniknie latem i teraz ostrzega, że „​​pandemia” Covid-19 będzie „jedną wielką falą” zachorowań.

[W związku z czym będzie konieczne utrzymanie na czas nieogranoczony – a może i zaostrzenie – dotychczasowych bezsensownych i bezprawnych ograniczeń resztek naszej wolności, które większość wszakże akceptuje i pochwala – admin]

Kiedy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła „pandemię” Covid-19 jej „eksperci” twierdzili, że koronawirus zniknie latem.

Teraz kiedy mamy środek wakacji, ta sama organizacja wzywa świat, aby przygotował się na „jedną wielką falę” infekcji.

Rzeczniczka WHO Margaret Harris podczas wirtualnej konferencji w Genewie stwierdziła, że koronawirus jednak nie zachowuje się jak grypa, która ma tendencję do podążania za sezonowymi trendami.

Według WHO zamiast kilku różnych fal następujących jedna po drugiej z wygaśniętymi przerwami, będzie „jedna wielka fala” infekcji koronawirusem, która „będzie podążać w górę i w dół”, czyli z tendencją wzrostu i spadku zachorowań.

Wiele krajów europejskich od maja stopniowo znosi lub łagodzi ograniczenia kwarantanny.

Jednak rzeczniczka WHO ponownie wezwała do unikania masowych zgromadzeń, aby doprowadzić do spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa.

[A najgorszy jest ten nagminny brak objawów choroby koronawirusowej… – admin]

Z racji tego, że wciąż nie ma oficjalnej szczepionki, Światowa Organizacja Zdrowia robi wszystko, by nastraszyć nas i „przygotować” na potencjalną drugą falę „pandemii”.

I będzie to robić dotąd, aż większość uwierzy w cudotwórczą moc „wspaniałej” szczepionki i przekona się do nowoczesnych metod „walki z koronawirusem”, czyli np. instalowania w swoich smartfonach aplikacji do śledzenia każdego ruchu.

Tylko od nas zależy, czy damy się zmanipulować co rusz zmieniającej swoje stanowisko Światowej Organizacji Zdrowia.

Przypomnij sobie, chociażby jak to było z maseczkami – najpierw WHO ogłosiła, że są one zbędne i w ogóle nie chronią przed koronawirusem, potem nastąpiła zmiana frontu i nagle maseczki stały się elementem obowiązkowym codziennej garderoby.

Jedyne, co nas może ochronić przed „pandemią” to spokój, zdrowy rozsądek i kierowanie się własną świadomością.

Czytaj także: WHO szuka celebrytów, którzy „ocieplą” wizerunek organizacji
[Proponujemy Sylwię Spurek. – Admin]

https://www.odkrywamyzakryte.com

Komentarzy 16 do “WHO zmienia zdanie i straszy „jedną wielką falą” koronawirusa”

 1. lewarek.pl said

  Tymczasem rząd w Warszawie wyprzedza wydarzenia i kupuje 3 miliony szczepionek (to one już sa???).
  https://prawy.pl/109670-rzad-kupuje-miliony-szczepionek-na-jesien-beda-obowiazkowe/

 2. Boydar said

  Bez względu na inne aspekty utrzymywania stanu „pandemii”, zaszczepienie porcjami od bigpharmy i Gatesa tych wszystkich z pierwszych stron gazet jest niewątpliwie właściwym pomysłem i jakże prostym rozwiązaniem naszego problemu. Covid forever !!!

  Jeżeli to w czymś pomoże/przyśpieszy to ja nawet gotów jestem założyć maskę, tfu !

 3. UZA said

  ad.1) „Tymczasem rząd w Warszawie wyprzedza wydarzenia i kupuje 3 miliony szczepionek (to one już są???)”

  Chodzi o szczepienia przeciwko grypie. One cały czas są i czekają na klienta. We Włoszech szczepionki przeciw grypie doskonale się sprawdziły (podobno przed „pandemią” masowo wyszczepiali tamtejszych seniorów) , cóż więc dziwnego, że „nasz” rząd też chce je zastosować. Potem będą informacje o zgonach i zdjęcia trumien, a telewidzowie powiedzą, że to wszystko zgubne skutki niefrasobliwości i braku dyscypliny (bo „ludzie sobie lekceważyli” – nie nosili maseczek, wesela urządzali i pogrzeby, na wakacje wyjeżdżali). Jedyny ratunek to wyższe kary, godzina policyjna i więcej szczepień.

 4. Piskorz said

  re 3 (podobno przed „pandemią” masowo wyszczepiali tamtejszych seniorów) , ” NIE PODOBNO, TYLKO….NA PEWNO!! Na port. włoskim czytałem ,że szczepionka przeciw grypie miała b. znaczny wpływ na rozwój choroby..po złapaniu COVID 19.! Z tekstu wynikało, że ci zaszczepieni przeciw grypie TO GROS OFIAR W PÓŁN WŁOSZECH! ps Ten sam autor pisał też, że trumny pokazywane ciągle we włoskiej tv….to były stale te same..!!

 5. #3, p. Boydar, trzy miliony szczepionek dla tych z pierwszych stron gazet….alez sie Pan uwziął. Pewnie znowu jak kiedys bedzie trzeba przed zaszczepieniem sciagac delikwentom portki…

 6. Boydar said

  Są też gazety lokalne, Panie Mazurek. A też i takie których ani Pan ani nawet ja w życiu na oczy nie zobaczymy, takie „wewnętrzne”, do użytku służbowego. Np. „Sztadlan Polski”, albo „Wykaz Zarządzeń Wielkiego mistrza Loży Kopernik”. I ja nie wiem, czy trzy miliony wystarczą.

 7. Adrem said

  Te 3 mln szczepionek to są na grypę.
  Należy przypomnieć, ze staruszkowie we Włoszech co zmarli w domach opieki, wszyscy jesienią 2019 byli szczepieni na grypę.
  No cóż, myślą odciążyć systemy emerytalne i fundusze ubezpieczeniowe…

 8. wski said

  Panie Mazurek, trzy miliony szczepionek dla tych z pierwszych stron gazet,a telewizornie to gorsi,posłowie,senatki.Podwujną dawką żeby poskutkowało,i 3 melony za mało.

 9. prowincjał said

  Czy ktoś widział już tą wydmuszkę / covid 19 /, bo to co ma niby przedstawiać obecna grafika to nim NIE JEST, to imaginacja iluminacka !
  Czy wyodrębniono już GO, bo na tej podstawie można robić szczepionkę ?
  Jest PLANDEMIA I NIE MA SIŁ, KTÓRE BY TO TOWARZYSTWO wywaliło w powietrze ?

 10. JW said

  Ciekawe jest to, że koronawiry istnieją zapewne od dawien dawna, odkryto je w latach 60., ale dopiero teraz padł rozkaz, żeby się ich bać i przypisywać im nie wiadomo jak olbrzymią zabójczość, mimo że fakty mówią zupełnie co innego. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że mimo powszechnego dostępu do wszelkich informacji stado bezmózgów kupiło tę propagandę. Może więc faktycznie nie zasługujemy na wolność, skoro jako społeczeństwo upodobniliśmy się do tępego bydła?

 11. Boydar said

  To jest jeszcze cały ch. Stado bezmózgów uwierzyło że z żydem niebo im się przychyli. Pomylili ze „zwali na głowę”, jak to bezmózgi.

 12. Marek said

  Dla przypomnienia, bo wg mnie, dość znaczące.
  Profesor Gut, wirusolog, ekspert tvnu, na początku hucpy mówił, że ten koronawirus to jeden z około 100, jakie znamy, i prawdopodobnie, żyliśmy z nim od dawna, ale dopiero teraz zwrócono na niego uwagę.
  Teraz już gada po linii.

 13. Piskorz said

  re 10 mimo powszechnego dostępu do wszelkich informacji stado bezmózgów kupiło tę propagandę. ” WOLNE ŻARTY…kto ma ten dostęp, a kto go nie ma..!! ps W takiej Nieszawie np…od lat nie ma tzw. kiosku „Ruchu”,a w Ciechocinku…parę gazet na krzyż /wiadomo jakich/…a o internecie nie wspominam…/mają ludziska coś tam mają, ale jaki mają z tego pożytek,,.?! O to jest pytanie..!!

 14. Piskorz said

  re 7 ze staruszkowie we Włoszech ” Kolega, żaden staruszek /byk 55 lat/ 2 x szczepił się na grypę i 2 x wysiadał z autobusu 111, bo tak się „dobrze” czuł…po tych szczepionkach!!

 15. Yah said

  Tak sobie myśle, że tak jak mówiono we Włoszech władze przejęła mafia scjentystów czyli naukowców.
  Musi my napisać, że jednej kwestii z ta mafia się zgadzamy. Większość społeczeństwa to bezmózgie barany ale … mafia te barany chce fizycznie wyeliminować .
  Dla nich barany to bezmyślni konsumenci wywierający negatywny wpływ na planetę. Co im po takich?

  Zresztą ta mafia puszcza oko do myślących – „przecież szkoda wam walczyć o tych bezmózgich baranów, wy im tłumaczycie , a o ni nic. po co wam oni ?

  Pytanie co dalej? Załóżmy, że wyeliminują bezmózgich i co? Wróci normalności tylko w węższym kręgu ?
  Wątpię.

  Mówią, że filmy sa w naszych czasach proroctwami przyszłości.

  Czeka nas przyszłość rodem z Mad max, albo z filmów fantasy. Zawsze się dziwiłem, czemu przyszłość przypomina w nich średniowiecze.

  Bo myślących czeka powrót do średniowiecza, a psychopatyczne elity będą mieć fantasy na żywo i w miarę potrzeby będą mogli porywać co zdolniejsze, albo co piękniejsze jednostki dla wzbogacenia puli swoich genów.

  Psychopaci na szczytach maja wszystko, potrzebują tylko dobrej zabawy.

  Aha. I jeszcze jedno. Tabuny celebrytów, polityków, naukowców, lekarzy myśli sobie, że są ta elitą zaproszona na szczyty i stad starają sie tak gorliwie wypełniać polecenia psychopatów, ale … skoro my wiemy, że większość z nich jest głupa i bezproduktywne to scjentystyczne elity tez wiedzą i … na co im oni.
  Tak wiec albo zostaną wyeliminowani ( co będzie dla nich lepszym wyjście), albo trafia pomiędzy tych, których prześladowali ku uciesze obserwujących wszystko psychopatów.
  Oczywiście analizujemy tu plany tych wariatów i nie bierzemy pod uwaga watki eschatologicznego, bo wtedy sprawę rozwiąże jedno TCHNIENIE …

 16. Yah said

  Jest jeszcze inna opcja. Kolejna globalna zagrywka, ale po odejściu kolejnego pokolenia i po wyeliminowaniu niedociągnięć nie przewidzianych teraz. W końcu CoVid to powtórka ze świńskiej grypy poprawiona o skorumpowanie polityków.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: