Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Józef Bizoń o Hakerzy włamują się do serweró…
  Wlodek o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  lesnick o Wojenne szaleństwo
  ot co o Wolne tematy (7 – 2…
  Aaron Blumblemblaum o Zamiast łapać przestępców, prz…
  prostopopolsku o Jak koty nas widzą
  Wanderer o Ukraina zaostrza blokadę trans…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Szef CDC: Liczba samobójstw i ofiar przedawkowania narkotyków większa niż całkowita liczba “ofiar koronawirusa”

Posted by Marucha w dniu 2020-07-31 (Piątek)

Dyrektor Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Center for Disease Control and Prevention – CDC), dr Robert Redfield podczas webinaru w Buck Institue przyznał, że liczba ofiar samobójstw i śmierci w wyniku przedawkowania narkotyków, jest większa niż oficjalna liczba zmarłych na Covid-19.

“Ze smutkiem widzimy, że liczba ofiar samobójstw jest teraz dużo większa niż liczba zmarłych na Covid.” – stwiedził dr Redfield.

[Liczba zmarłych na Covid oscyluje w pobliżu ZERA. Zawsze występują „choroby towarzyszące”, jak np. przestrzelenie głowy pociskiem z rewolweru albo rany zadane nożem – admin]

Nie wiadomo na razie jakimi danymi dysponuje szef CDC, tak ostro podsumowując obecną sytuację, bowiem dotychczas opublikowane dane są zatrważające, jakkolwiek cały czas poniżej całkowitej oficjalnej liczby ofiar koronawirusa (w Stanach Zjednoczonych wpisano jako przyczynę śmierci Covid-19, niemal 150 tysiącom osób).

Najnowsze dane opublikowane przez instytucje federalne podają 48 tysięcy samobójstw (z liczby 1,4 miliona prób samobójczych) oraz 71 tysięcy ofiar śmiertelnych w wyniku nadużycia narkotyków (za rok 2019). Wypowiedź szefa CDC pokazuje jednak, że w 2020 roku mamy do czynienia z jakimś skokowym wzrostem liczby samobójstw i śmierci narkomanów.

Potwierdzają to napływające dane z ośrodków lokalnych. Dr Mike deBoisblanc z John Muir Medical Center w Walnut Creek w stanie Kalifornia potwierdza te tendencje, mówiąc, że w jego ośrodku medycznym “tylko w ostatnich czterech tygodniach (!) mieliśmy do czynienia z liczbą pacjentów po próbach samobójczych, która równa się całorocznej liczbie [z poprzednich lat]“.

Dr deBoisblanc nie precyzuje ile z tych przypadków była śmiertelna, jednak jedna z pielęgniarek w tym ośrodku, Kacey Hansen dodaje: “Nigdy wcześniej nie widziałam tego, z czym mamy do czynienia teraz. Nigdy nie widziałam tak wiele samookaleczeń.“

Podobne dane wskazują na wzrost zgonów w wyniku przedawkowania narkotyków. Jak stwierdza Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (American Medical Association), “ponad 35 stanów podało dane ukazujące zwiększoną śmiertelność w wyniku przedawkowania opioidów”.

Jakkolwiek dokładne i weryfikowalne dane za rok 2020 będą znane dopiero za dwa lata, to lokalne instytucje wskazują na tendencję powiększania się z roku na rok liczby ofiar samobójstw i ofiar przedawkowania narkotyków. Podczas poprzednich kryzysów zaobserwowano podobne tendecje, np. w 2008 roku liczba samobójców wzrosła o 6.4 %.

Jednak w 2020 roku, w wyniku bezpodstawnego medycznie ogłoszenia tzw. pandemii koronawirusa, gospodarki niemal wszystkich państw zostały zamknięte i wprowadzono restrykcje skutkujące największym w historii bezrobociem. Szacuje się, że w Stanach Zjednoczonych straciło pracę 40 milionów ludzi i brak jest perspektyw na rozruszanie gospodarki i powrót na utracone stanowiska pracy. Dodatkowo, narzucono konieczność używania niehigienicznych (i nieskutecznych, a nawet groźnych) masek i w pewnym okresie zakazano wychodzenia z domów i korzystania ze świeżego powietrza – co w konsekwencji doprowadza już teraz i doprowadzi do lawinowego spadku odporności immunologicznej i zwiększonej zachorowalności na wszystkie inne choroby, w tym choroby psychiczne.

Należy podkreślić, że oficjalnie podawana liczba tzw. zmarłych na koronawirusa, jest często kwestionowana, gdyż lekarze otrzymali instrukcje zapisywania każdego zmarłego, w którego organizmie wykryto szczątki wirusa Covid-19, jako ofiara koronawirusa. Do listy “ofiar koronawirusa” dopisywano też osoby, które nigdy nie były testowane. W ten sposób powiększano statystykę, media ją potęgowały, politycy posłusznie wykonywali rozkazy globalistycznych instytucji, co doprowadziło do psychozy społecznej.

Wielu najwybitniejszych naukowców już wcześnie dostrzegło, że mamy do czynienia z medialno-polityczną psychozą, pozbawioną medycznego uzasadnienia [zobacz niemal 500 wyselekcjonowanych tekstów z tagiem: coronavirus].

Amerykański dziennik The Washington Times napisał wprost, że “nie mamy obecnie do czynienia z żadną pandemią, a sztucznie rozdmuchaną medialną wrzawą”.

Na podstawie Buck Institute webinar (Jul 14, 2020 )
http://www.bibula.com

Można setki razy powtarzać, że NIE MA żadnej pandemii, a i tak idioci zakładają namordniki…
Admin

Komentarzy 17 do “Szef CDC: Liczba samobójstw i ofiar przedawkowania narkotyków większa niż całkowita liczba “ofiar koronawirusa””

 1. Dinozaur said

  W Chinach sprzedaż Mercedesów wzrosła w 1. połowie 2020 o 20%.

 2. Maverick said

  W tym kraju niby dobrobytu ponad połowa ludzi jest na antydepresantach.
  Lekarz podczas wizyty pyta każdego czy jest z jakiegoś powodu w depresji, Nie wiem po co robią, ale chyba żeby poszło w kartotekę i potem nie wydawać zezwolenia na broń.

 3. plausi said

  Samobójcy z pozytywnym testem SARS-Cov-2

  są jak wiadomo liczeni jako zmarli na Covid-19. MWF zastosowała tym razem inżynierię społeczną w skali globalnej

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi/#Inzynieria

  na co jej dominacja nad spełniającymi władzę w krajach świata, w tym ChRL i Rosji, absolutnie wystarcza i jest widoczna gołym okeim. Media donoszą, że aktywiści z Rosji zabrali się za dyktatora na Białorusi, Łukaszenkę, tego „dyktatora”

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi/

  i chcą go obalić, także nasz przyjaciel Putin gra w globalnej orkiestrze MWF i jest filarem operacji „Pandemia”. Oznacza to, że MWF może zlecić dokonanie eutanazji ludności na całym globie i w każdej ilości a spełniający władzę w krajach świata, będą to usłużnie wykonywali. Eksperymenty z likwidacją pogłowia ludzkiego w rodzaju tzw. wojen światowych, gdzie chodziło o dziesiątki milionów, były jedynie próbą.

  Ilu jest samobójców, którzy je popełnili ze strachu przed Covid-19 też nie wiadomo.

  Doświadczenie, jakie MWF zebrało pod reżymem Uljanowa, Bronsztajna i Dżgaszwili może teraz zastosować wobec zupełnie zdegenerowanej duchowo ludności świata.

  Poprzedni tekst:

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/31/marszalek-sejmu-sluzaca-brytyjskiego-ambasadora/#comment-911119

 4. plausi said

  Kanalie, jako przy-wódce narodu

  zdają się być ulubieńcami Polaków, jak choćby ten na załączonym zdjęciu

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/31/marszalek-sejmu-sluzaca-brytyjskiego-ambasadora/#comment-911119

  czy można się dziwić, że spełniający władzę w kraju tworzą wspaniały szwadron zdrajców i ciemiężycieli,

  https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  dla których wykonanie zadań, zleconych w ramach operacji „Pandemia”, to betka. Ogólne ogłupienie ludności, jakie udało się osiągnąć permanentnym atakiem mediów, jest naturalnie niepokojącym zjawiskiem, zagrażającym egzystencją całego narodu polskiego.

 5. Moher49 said

  Panie Gospodarzu, nie nałożyłem namordnika to mnie kierowca do busa MARCEL nie wpuścił.

  —————–
  Co mam napisać… repertuar przekleństw już chyba dawno wyczerpałem…
  Admin

 6. Boydar said

  A Lot nie miał depresji, czynił co się należało. Nawet gdy się okazało że babę ma też nie dużo lepszą. Dopiero później wyszło że i córki takie same. No, on depresji nie miał, a my do dzisiaj mamy problem.

  Najpoważniejszym powodem do depresji jest niemożność doliczenia do dziesięciu. Ciekawe czy nam się uda, bo jeśli jednak nie … 😦

 7. Adrem said

  W Polsce koronawirus działa… prozdrowotnie !

  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiKxPzww_nqAhVOr4sKHTBZC0kQFjADegQIAhAB&url=https%3A%2F%2Fwww.trojmiasto.pl%2Fwiadomosci%2FW-Polsce-umiera-mniej-osob-niz-rok-dwa-trzy-i-cztery-lata-temu-n145114.html&usg=AOvVaw2HOD7RBDsFoHyX3fy3CcUh

 8. plausi said

  Mordy naszej cywilizacji na Serbach

  Ciekawe uzupełniający komentarz do wskazanego wyżej przedsięwzięcia inżynierii społecznej MWF pod nazwą „Pandiemia” dostarcza rosyiski portal po niemiecku:

  „Hollywood-Film über brutalen Organraub in Kosovo und Albanien wird Welt aufrütteln

  „Der Film „Harvest“ (Ernte) über Entführungen zwecks Organhandels Ende der 1990er-Jahre im Kosovo …”

  https://sptnkne.ws/DjVw

  (Film Holywoodu o brutalnym (wł. zbrodniczym, uwaga własna) rabunku organów w Kosowie i Albanii wstrząśnie światem

  Film „Harvest” (żniwa) o uprowadzaniu ludzi w celu sprzedaży ich organów pod koniec lat 1990-tych w Kosowie … )

  Te interes otrowrzyli bandyci z UCK dzieki napadowi wspólnoty państw na Jugosławie i okupacji Kosowa przez siły tej wspólnoty. Jak widać zbrodnicze akty jak mordowanie ludzi, głównie Serbów, w celu pozyskania organów do transplantacji należy do niebywałych osiągnięć naszej cywilizacji i mauki medycznej. Jest to także nasze osiągnięcie, jako członków UE i NATO.

  Najemnicy z Wojska Polskiego zabezpieczali w koińcu działalność albańskich bandytów w Kosowie.

  https://marucha.wordpress.com/2018/10/08/nazwac-stoltenberga-skurwysynem-to-niedomowienie/#comment-784614

  Jak widać inżynieria socjalna „Pandemii” opiera się na solidnej bazie zbrodni. Por. też histrie epidemii tzw. „Hiszpanki” wywołanej przez żołnierzy USA, ponoć zostali uprzednio zaszczepieni. Fala szczepień przeciwko SARS-Cov-2 jest przygotowywana w ramach przedsięwzięcia inżynierii socjalnej „Pandemia”.

 9. Adrem said

  Namordnik to dużo więcej, niż myślisz.

 10. Ale dlaczego? said

  Nie trzeba być jasnowidzem, by bez statystyki stwierdzić, że utrata pracy przez kolejne miliony spowoduje wzrost samobójstw i innych patologii.

 11. Jack Ravenno said

  „Można setki razy powtarzać, że NIE MA żadnej pandemii, a i tak idioci zakładają namordniki…
  Admin”

  Nie da się covidian przekonać do czegokolwiek sensownego skoro piją wprost ze studni absurdu…

 12. UZA said

  ad.11) „Nie da się covidian przekonać do czegokolwiek sensownego skoro piją wprost ze studni absurdu…”

  Jaka ładna nazwa : „covidianie”. Domyślam się, że oznacza przekonanych wyznawców religii pandemicznej , a nie sceptyków ulegających przymusowi państwowemu.

  Kroczą dumnie w maseczkach panowie i panie
  Tłumnie i nierozumnie – oto covidianie
  Noszą swe namordniki w kościele i w sklepie
  Chociaż się czasem duszą, ale wiedzą lepiej
  I są pewni, że muszą . Nawet po ulicy
  Łażą zamaskowani, dziwni osobnicy
  Bardzo się biedni szczycą swoim posłuszeństwem
  I wszystkich chcą zarazić koronaszaleństwem
  Na wszelkie argumenty, które ja podnoszę
  Mówią : „chcesz, żeby u nas było jak we Włoszech ?”

 13. Boydar said

  Nooo, Pani Uzi, bardzo zgrabne ! Mistrz z Czarnolasu by nawet klepnął. Gratuluję.

 14. UZA said

  ad.13) Pan Boydar

  Dzięki za dobre słowo, pozdrawiam

 15. Ad. Admin

  Można setki razy powtarzać, że NIE MA żadnej pandemii, a i tak idioci zakładają namordniki…

  Ludzie po prostu boją się represji. A prawa nie czytają i go nie rozumieją. Wiedzą tylko, że za nienoszenie mandat można dostać.

 16. Piskorz said

  re 8 Por. też histrie epidemii tzw. „Hiszpanki” wywołanej przez żołnierzy USA, ponoć zostali uprzednio zaszczepieni. „” NIE „PONOĆ”….ale na pewno. Gdzieś o tym czytałem /ale nie pamiętam szczegółów/ !!!

 17. lewarek.pl said

  „A ty co, bez maseczki antymandatowej?” – przywitał mnie znajomy lekarz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: