Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Skrytykowała koronawirusową psychozę. Sąd Lekarski ukarał ją zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu.

Posted by Marucha w dniu 2020-08-04 (Wtorek)

W czerwcu 2020, na antenie Mediów Narodowych i wRealu24, lekarka Anna Martynowska skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia.

24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu ukarał ją tymczasowym zawieszeniem prawa wykonywania zawodu do 24 stycznia 2021. W uzasadnieniu napisano, że lekarka „popełniła ciężkie wykroczenie zawodowe”, „propaguje zachowania antyzdrowotne” oraz „swoim postępowaniem zagraża bezpieczeństwu pacjentów”.

[Czyli kurwy wsadzają do więzień żony i matki za nieobyczajność… – admin]

Dr Martynowska kilkukrotnie wystąpiła w programie Mediów Narodowych, ale już po pierwszym wszczęto wobec niej postępowanie wyjaśniające.

Czym zawiniła lekarka? Stwierdziła, że koronawirus nie jest takim zagrożeniem, jak się nam wmawia i nie ma czegoś takiego jak choroba bezobjawowa. Powiedziała też, że testy nie są wiarygodne, co wynika z ujawnionego przez nią pisma Sanepidu rozesłanego do lekarzy.

Dr Martynowska poinformowała też opinię publiczną, do jakich patologii dochodzi w służbie zdrowia w związku z koronawirusem. Podkreśliła, że największym zagrożeniem dla ludzi jest przymusowa kwarantanna, szczepionka nie jest potrzebna, a noszenie maseczek nie ma sensu.

Mocno skrytykowała rząd za decyzje dotyczące epidemii i wskazała, że źródłem koronawirusowej paniki jest ludzka głupota.

Nie ulega wątpliwości, że ludzie na całym świecie zostali zastraszeni przy pomocy rzekomo śmiertelnego, a w rzeczywistości mało groźnego wirusa. Nie ulega też wątpliwości, że wprowadzone obostrzenia nijak mają się do zagrożenia. Podczas wieców wyborczych koronawirus był nieszkodliwy, a dwa tygodnie po wyborach jest zabójcą? Bez żartów.

Dr Martynowska powiedziała, że „król jest nagi” i ośmieszyła decydentów terroryzujących społeczeństwo. I to jest prawdziwa przyczyna jej ukarania. Lekarze, którzy podpisali się pod postanowieniem Okręgowego Sądu Lekarskiego, powinni ze wstydu zapaść się pod ziemię.

Zobacz: Dr Martynowska: „Nie mamy do czynienia z pandemią, ale z obłędem”. Izba Lekarska wszczyna postępowanie!

Źródło informacji: YouTube, Facebook
http://www.bibula.com

W oryginalnym artykule możemy zapoznać się z uzasadnieniem Okręgowego Sądu Lekarskiego, zawieszającego uczciwą lekarkę w prawach wykonywania zawodu… jeśli kogoś interesuje przebijanie się przez bełkot i łgarstwa.
Admin

Komentarze 32 do “Skrytykowała koronawirusową psychozę. Sąd Lekarski ukarał ją zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu.”

 1. www said

  trzeba będzie tych debili pozbawić możliwości wykonywania zawodu!

 2. Jack Ravenno said

  Czytałem i się zastanawiam jaki był powód że podpisali taki żenujący wywód swoim imieniem nazwiskiem i tytułem dr.

 3. Peryskop said

  Dr Anna Martynowska jest Bohaterem Narodowym !

  Bądźmy jej wdzięczni za obronę Prawdy i zdrowia Polek i Polaków.

  Niech AM będzie przewodniczką i wzorem dla naszego postępowania.

 4. Piskorz said

  re art Dokładnie w połowie marca roku 2020 /świat liczący 8 mld ludzi z kawałkiem/…zarejestrowano około 145 tys. osób „zakażonych” tym wirusem.!!

 5. Zbigniew Kozioł said

  Jaki był powód? Sami nie wierzą, zapewne taki.
  Czy pamiętacie, że po katastrofie 10.04.2010 piloci szerzej nie wypowiadali się, w zasadzie? Z pewnymi wyjątkami, szczególnymi.
  Teraz lekarze ani personel medyczny też w mediach nie wypowiadają się. Po prostu boją się. Myślę, że to jedna z najbardziej zastraszonych i w pewnym sensie skorumpowanych (niewielki mają zawodowo wybór w życiu) warstw społecznych. Acz też, to już tak całkiem osobiście, myślę sobie, że w większości oni tacy i są.
  Czy ja, przy wzięciu pod uwagę przyczyn osobistych i okoliczności których nie znacie, byłbym w stanie postawić się systemowi i powiedzieć parę rzeczy które aż cisną mi się z ogromną siłą, by w zamian za to stracić pracę? Nie bardzo.

  Szumowskiego chcecie pozbawiać prawa wykonywania zawodu? Toż on nie wykonuje jako minister zawodu, on zajmuje się politykierstwem. Ale to pozbawić jego wobec tego ministerstwa? No przecie to za wolą premiera i Kaczora. Dlaczego więc ciosy idą na niewinnego Szumowskiego? 😉 Ofiarę sobie znaleźli!

 6. I*** said

  (1) Www

  „Tych debili”, jak ich obywatel Www nazywa, trzeba głośno wymienić po nazwisku:

  dr n.med. Jan Nienartowicz (przewodniczący – specjalista chirurgii szczękowej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu),
  dr n.med. Tadeusz Kowalski (chyba nie z Wrocławia),
  dr n.med. Jan Spodzieja (chirurg ogólny w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej we Wroclawiu),

  dr n.med. Piotr Piszko (złożył wniosek i brał udział w posiedzeniu jako Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej – internista w Woj. Szpitalu Specjalistycznym).

 7. I*** said

  (4) W uzupełnieniu – dr Piszko też, rzecz jasna, pracuje we Wrocławiu.

 8. Peryskop said

  dr Zbigniew Kozioł said szczerze :

  Czy ja … byłbym w stanie postawić się systemowi i powiedzieć parę rzeczy które aż cisną mi się z ogromną siłą, by w zamian za to stracić pracę? Nie bardzo.

  No właśnie.

  Zapewniam pana doktora, że skutki bolą tylko przejściowo. Pod warunkiem że ma się łapy do spadania i coś jeszcze …

  Mam nadzieję, że dr Martynowska to ma.

  Mniej więcej po roku terapii załapana depresja cofa się do akceptowalnego poziomu.

  I wtedy nie tylko da się funkcjonować, ale przychodzi także przekonanie, że w imię tzw wyższych wartości – warto było.

  Bo praca jest ważna.
  Lecz czyż nie ważniejsze jest ŻYCIE ?
  To ŻYCIE bez koszmarów nocno-dziennych.

 9. Adrem said

  Te Izby Lekarskie w Polsce mają coś za duże kompetencje.
  Jak to pozbawić prawa do wykonywania zawodu, jak nikomu krzywdy nie zrobiła.

 10. Oleusz said

  Kalkstein, Duda, Morawiecki i ich sitwa muszą odejść. Ile jeszcze potrzeba nieszczęść i poniżenia Polaków przez prostytutki żydo-chazarskie, żeby ludzkość wzięła się w końcu za ich likwidację?

 11. Marek said

  Jak to pozbawić prawa do wykonywania zawodu, jak nikomu krzywdy nie zrobiła.
  ===
  To jest wprost nieprawdopodobne.
  Za wyrażenie opinii o tzw pandemii, a nie za blędy lekarskie, zawieszono Lekarza.
  Oj, zapłacą koledzy lekarze za swoją podłość.

  ———–
  Komu zapłacą?
  Chyba tylko Bogu.
  Admin

 12. D-T said

  „Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym”
  George Orwell

  A Pani Doktor tylko potwierdziła fakt o którym zdecydowana większość moich znajomych wie od samego początku tego cyrku pt. SKOWYT-19, czyli „(…) skrytykowała rząd za decyzje dotyczące epidemii i wskazała, że źródłem koronawirusowej paniki jest ludzka głupota”.

 13. Kojak said

  no coz ? Wladza zydowskich kryminalstow juz jawnie ukazuja swa odrazaca morde ! Jakim prawem kastowa banda opanowana ;przez zydowskich lajdakow ustala sobie sad i wydaje wyroki ? Od wydawania wyrokow to jest normalny SAD ! ! ! Niedlugo beda juz powstawac kolejne kastowe zydowskie szajki ktore beda wydawac kryminalne wyroki wobec kolejnych zawodow ! Zydowski oprawca bedzie decydowac kto i co moze w kapturowym zydowskim sadzie ! Wladza zydowskich degeneratow coraz bardziej chwyta POlakow za morde

  ———–
  Ruskich. Ruskich degeneratów.
  Admin

 14. Kojak said

  pisze prawde o ruskich ktorych jest pan nieprzytomnym i niereformowalnym wielbicielem MOJ OJCIE BYL POD FRONETEM POD DWODZTWEM RUSKICH SKURWYSYNOW I MAM WYSTRCZAJCA WIEDZE ZEBY TAK TWIERDZIC I NIC NIE PORADZE ZE SIE TO PANU NIE PODOBA ! Z ESESMANEM OJCIEC COS MOGL USTALIC, Z RUSKIM GNOJEM NIC ! BO TO CO USTALIL JEST ZA CHWILE NIEWAZNE I ON GRA GLUPKA ZEBY NIE ZAWRACAC MU GLOWY ! TAKE POSTPOWANIE RUSKICH BYLO NORMA !!! ZYDZI SA, JACY SA,NIE ZNACZY ZEBY MAM WIELBIC BEZKRYTYCZNIE RUSKICH I TRAKTOWC ICH JAKO REMEDIUM NA ZLO !

  ————-
  Panu szanownemu to się już wszystko pierdzieli. Ruscy z Żydami, ZSRR z Rosją…
  Admin

 15. JMP said

  Może ktoś podjąłby się założenia w Polsce konta, na które można by wpłacać pieniądze dla dr Martynowskiej jako rekompensatę za utracone zarobki. Mieszkam dość daleko od Polski więc nie mogę tego zrobić, ale z przyjemnością wpłaciłbym na takie konto trochę pieniędzy. Mam nadzieję, że dr Martynowska ma trochę zaskórniaków odłożonych na czarną godzinę, ale, jak to mówią, od przybytku głowa nie boli. Prawość i odwaga powinny się opłacać lub, przynajmniej, nie być przyczyną jakichkolwiek dolegliwości nawet w Kaczystanie, gdzie takie plugawe indywiduum jak Szumowiński decyduje o losach społeczeństwa.

 16. JerzyS said

  W składzie sądu brakuje tylko weterynarza psychiatry

 17. JerzyS said

  Tu można złożyć podziękowania

  https://www.mp.pl/lekarz/piotr.piszko

 18. JerzyS said

  Ta łajza nawet telefonu i e-maila nie ma!

  Katedra i Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej – pracownicy

  Sekretariat
  mgr Katarzyna Lechowska
  tel.: 71 734 36 00
  e-mail: klechowska@usk.wroc.pl

  Adiunkci
  dr n. med. Jan Nienartowicz

  https://www.stomatologia.umed.wroc.pl/chirurgia-szczekowo-twarzowa-pracownicy

  Podziękowania należy składać na ręce sekretariatu, lub jego kolegów , którzy dorobili się i e-maila i telefonu

  Można też listem poleconym za potwierdzeniem odbioru
  na adres
  Kontakt
  Dziekanat Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego
  ul. Krakowska 26
  50 – 425 Wrocław
  faks: 71 784 01 18

 19. revers said

  Naczelna Izba, Szumowski, Morawiecki, Fauci, WHO naczelnik robia za bogow.

  W Bydgoszczy ks.Kneblewski na to: ”

  Ksiądz Kneblewski z Bydgoszczy uważa, że pandemii koronawirusa nie ma. Naczelna Rada Lekarska: – Te opinie są groźne …

  https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/ksiadz-kneblewski-z-bydgoszczy-uwaza-ze-pandemii/ar/c1-7828564

  kto groznijeszy?

 20. Marucha said

  Mówiłem już dość dawno temu, że te bezprawne i bezsensowne ograniczenia praw obywatelskich i wolności w Polsce, zostaną z nami NA STAŁE.

  Jak to szło…? W Polsce do tego nigdy nie dojdzie? My naród buntowniczy, niepokorny, wolność kochający…

 21. Yah said

  Żal d… ściska, jak się czyta niektóre komentarze.
  To dlaczego mnie nie zrobili ministrem choć znam całe to towarzystwo u władzy od circa 35 lat.

  Jakoś nikt mnie do tego nie zmuszał.

  Szumowskiego , biedaka, zmusili do bycia ministrem. O jaka szkoda pana lekarza.
  Q… dla własnej wygody i pozornego bezpieczeństwa większość potrafi sku..ć się do imentu.

 22. Yah said

  ad 20

  No i nadszedł czas prawdy.
  Teraz okaże się ilu ludzi wyjdzie i zacznie żyć poza systemem, zapewniam, że można przeżyć, a ilu pogrąży się kompletnie.

 23. Peryskop said

  Najnowsze wieści z frontu od proc. Marii Majewskiej +

  https://marucha.wordpress.com/2020/08/04/wolne-tematy-54-2020/#comment-911780

  Na końcu podałem link, pod którym moż.. należy wpisać podziękowania lek. Annie Martynowskiej.

  ===

  Re 8 re 5

  Podzieliłem się uwagami z autopsji.

 24. Yah said

  „Pomimo poprawiających się statystyk medycznych, władze wyraźnie zamierzają powrócić do ograniczeń kwarantanny we wrześniu-październiku i rozpocząć dobrowolne-przymusowe szczepienia ludności rosyjskiej i dlatego już teraz pompują w mediach histerię „drugiej fali”.

  W stolicy ponownie zostaje wprowadzona kara grzywny za brak maski w metrze i sklepach, a w Internecie pojawiają się obwieszczenia moskiewskich urzędników, grożących sklepom i centrom handlowym zawieszeniem działalności z powodu braku masek u klientaów. Również do sieci „wyciekło” zdjęcie dokumentu wydanego jako zamknięte zarządzenie Sobianina, które nakazuje „przekazywanie pracodawcom informacji o obowiązkowym szczepieniu pracowników szczepionkami przeciw grypie” – i to na koszt samych pracodawców.

  Autentyczność tego artykułu nadal wymaga weryfikacji, ale od Sobjanina możesz tego oczekiwać. Fakt, że w artykule nie mówi się o wirusie zakaźnym, ale o grypie, nie robi różnicy: ważna jest zasada zniesienia dobrowolności szczepień. (…)

  Państwowe media ponownie otrzymały zalecenia na temat koronawirusa, bombardując obywateli wiadomościami o chorych postaciach z showbiznesu. W szkołach i na uczelniach, choć władze obawiały się powszechnych protestów w przypadku wprowadzenia podejścia Grefa do edukacji (którego istotą jest zniesienie masowej edukacji stacjonarnej i przeniesienie wszystkich na odległość i indywidualne ścieżki rozwoju), przygotowują się do wprowadzenia termometrii i kamer termowizyjnych. W sklepach i centrach handlowych w dużych miastach, zwłaszcza w Moskwie, stopniowo zaostrza się reżim „maski”(…)

  W tym celu moskiewscy urzędnicy piszą listy do przedsiębiorstw, ostrzegając ich o nalotach weryfikacyjnych i o tym, że Rospotrebnadzor może zawiesić działalność centrum handlowego z powodu braku kagańca u kupującego.

  Nihilizm prawny autorów takich horrorów jest imponujący: tak naprawdę mówimy o czynieniu punktów handlowych odpowiedzialnymi za działania innej osoby, tj. tworzony jest mechanizm, za pomocą którego można zamknąć dowolny sklep. W związku z tym bardzo wskazane byłoby eksperymentowanie w ten sposób z biznesem powiązanym z urzędnikami zarówno stolicy, jak i innych urzędów miejskich: na przykład udać się do Sobianina, na targ Sadowod, zdjąć maskę i zadzwonić do Rospotrebnadzor.

  W rzeczywistości władze popełniają straszną zbrodnię, ponieważ te upokarzające godność człowieka środki absolutnie nie chronią przed wirusem, ale jeszcze bardziej osłabiają odporność organizmu (zwłaszcza jeśli mówimy o niektórych sprzedawcach, którzy są zmuszeni spędzić cały dzień roboczy w kagańcach; o planach zakładania kagańców uczniom i studentom lub kobietom w szpitalach położniczym. A aspekt korupcji jest tutaj oczywisty: jeśli Sobianin and Co. kupił fabryki do produkcji masek i chce je przekazać obywatelom, niech je rozprowadza bezpłatnie”

  .https://3rm.info/main/81245-ne-vtoraja-volna-a-vtoraja-ataka-cifrofashistov-v-stolice-uzhestochajut-masochnyj-rezhim-naselenie-potihonku-gotovjat-k-massovoj-vakcinacii.html

 25. Peryskop said

  Yah : … stopniowo zaostrza się reżim „maski”

  Właśnie – do obiegu wrzucono zdrobnienie „maseczka”, po to aby zminimalizować odczueanie ich negatywnego wpływu na zdrowie, oraz aby takim psycho-socjologicznym wytrychem zachęcać do ich stosowania.

  Zwłaszcza kobiety ulegają zdrobnieniom, bo to generuje instynkt macierzyński i opiekuńczy. Wymyśliły nawet „roczki” i „latka” na określenie wieku dziecka – bezsensownie, bo przecież „roczek” trwa tak jak każdy „rok” zawsze 12 miesięcy.

  ===

  Na marginesie sprawy uwaga ogólniejsza.

  Lek. Anna Martynowska dołączyła do lek. Huberta Czernika oraz do dr med. Jerzego Jaśkowskiego – lekarzy wyrzuconych z zawodu przez kapo mafii PigPharma.

  Wcześniej w 1986 roku tego bolesnego zaszczytu zaznał także dr med. mgr teol. Ryke Geerd Hamer (1935-2017) za odkrycie i opisanie zasad Germańskiej Nowej Medycyny (GNM) – wiedzy iście rewolucyjnej, w dużym stopniu podcinającej fundamenty tzw medycyny uniwersyteckiej, czyli Rockefellernej.

  Miarą tego dokonania było dodatkowe nękanie dr Hamera więzieniem „za oszustwa” – rok w Niemczech (1997–98), oraz ponad rok we Francji (2004–06). W 2007 roku został oskarżony przed hiszpańskim sądem, lecz nie został osądzony, ponieważ opuścił Hiszpanię. Potem do końca życia (+82) mieszkał jako uchodźca w Norwegii.

 26. Peryskop said

  cd wciskanie „maseczek”

  Przemysł modowy poszedł za ciosem i spanikowanym lebiegom dla osłody oferuje „maseczki” w rozmaitych kolorach i deseniach, dla idiotów-patriotów nawet z flażkami narodowymi.

  Pozornie to wariactwo. A statystycznie daje wyższą akceptację dla namordników.

  W stolicy jeszcze luz, ale doszły mnie słuchy, że w średnich miastach bywa, że nie wpuszczają do sklepów bez maski.

  Chyba najtrudniej wprowadzać im terrorr covidowy w dużych aglomeracjach, na wsiach i na tłumnych wczasowiskach.

  Tak czy owak niewykluczone są prowokacje, o których wspomniał Yah #14.

 27. Boydar said

  … ale dlaczego ‚Czernika’ …

 28. JerzyS said

  Dlaczego ja nie noszę namordnika ?
  Nie noszę ze względów religijnych!

  Bóg stworzył mnie na Swój obraz i podobieństwo,
  i obrażałby Najwyższego chodząc w namordniku.

  Czy wyobraża ktoś sobie Najwyższego w namordniku?

  Zmuszanie mnie do noszenia namordnika , jak dzikie plemiona z Afryki ,
  obraża moje uczucia religijne!

 29. Peryskop said

  Szkopuł w tym, że dzikie plemiona z Afryki, jak i Aborygeni z Australii, też ponoć zostali stworzeni na obraz i podobieństwo. No ale tu zahaczamy o grząskie kwestie teologiczne, więc szluß.

  Pardon, Czernika przez omyłkę pisarską.

  Nie mylić z pomyłką pisarską, bo ta jest jednak w doktrynie orzeczniczej czymś odmiennym wg interpretacji części niezawisłych sędziów.

  —————-
  Żadne tam grząskie kwestie. Zostali stworzeni na obraz i podobieństwo. KROPKA.
  Admin

 30. Boydar said

  Im prostsze sprawy, tym dla cyganów bardziej grząskie.

  Nie, błędu nie ma, z małej.

 31. Karol said

  Brawo dla Pani dr.

 32. Peryskop said

  A racja – melanina przystosowawcza.

  Ale to niebezpiecznie zbliża nas do teorii ewolucji.

  No i do ciemnoskórych mieszkańców Indii, którzy na swój obraz i podobieństwo stworzyli sobie ciemnoskórą boginię Kali. Na co oburzyła się m.in. s. Michaela Pawlik, a zawtórował jej dr Listwa z KUL – Jak oni tak mogą !?

  Jak to jak ? Też na swój obraz i podobieństwo. KROPKA.

  Właściwie grząskie to to nie jest.
  Wystarczy wiedza jak inter pretować.
  Ciemnoskóry lud to lubi.

  ————-
  I znów Peryskop wdaje się w rozważania teologiczne… porównuje jakiegoś pierdolonego demona Kali z Bogiem…
  Chyba już za długo cieszy się względną swobodą wyrażania „myśli”.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: