Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Lewica z odchyleniem genitalnym

Posted by Marucha w dniu 2020-08-08 (Sobota)

Grupa aktywistów ruchu lgbt rozwiesiła tęczowe chorągwie na pomnikach warszawskich, w tym na figurze Chrystusa pod kościołem św. Krzyża w samym centrum miasta.

[Czy określanie rozwydrzonego, kryminalnego bydła „aktywistami” to nie zbytek grzeczności? – admin]

Kościół św. Krzyża jest miejscem szczególnym. W czasie Powstania Warszawskiego Niemcy wysadzili go w powietrze – zniszczenia były ogromne. W kościele, starannie odbudowanym po wojnie, znajduje się wiele historycznych pamiątek wśród nich urna z sercem Fryderyka Szopena.

Wywieszeniem na postaci Chrystusa flagi lgbt było oczywistą prowokacją i obrazą uczuć katolików. Nie był to żaden przypadek. Ruch lgbt musi zmierzać do zniszczenia religii z bardzo prostego powodu. Homoseksualizm jest potępiany przez wszystkie wyznania oparte na Biblii, która „grzech sodomski” określa jako „obrzydliwość”.

Biblijny przekaz o zniszczeniu Sodomy – miasta, w którym homoseksualna rozwiązłość – wywołała gniew Boga i zniszczenie tego źródła zepsucia nie pozostawia wątpliwości. Nie da się pogodzić religii z akceptacją praktyk homoseksualnych.

A religia – jak wiadomo – to wróg śmiertelny Lewicy. Wszak sam Marks raczył był zaklasyfikować religię jako „opium dla ludu”. Stąd droga do wyzwolenia klasy robotniczej i całej ludzkości wiodła Lewicę wszystkich odcieni do bezwzględnej walki z kościołem, ba z całym chrześcijaństwem.

„Droga do wyzwolenia” okazała się drogą do zniewolenia i wraz bankructwem komunizmu stało się oczywiste że „klasa robotnicza” nie da się już nabierać na obiecanki o raju w kołchozie. Ideolodzy lewicy musieli zatem poszukać nowych klientów, którzy by im utorowali drogę do władzy.

No i jak znalazł – po okresie „rewolucji seksualnej” rozpoczętej na zachodzie w latach 70. na arenę dziejów wtoczyło się rozochocone środowisko gejów. Gejów i lesbijek – ma się rozumieć tudzież transwestytów, oraz innych najaranych ludzi, którym seks uprawiany na różne sposoby, z różnymi partnerami nie pozwala normalnie funkcjonować.

Takie natręctwa są znane psychiatrom. Medycyna zna przypadki chorobliwego obżarstwa czy alkoholizmu, człowiek uzależnia się od różnych rzeczy jak choćby od gier komputerowych. Wszystkie te uzależnienia lekarze i psychoterapeuci starają się leczyć i podobnie było z homoseksualizmem, który był uznawany za chorobę i leczony jeszcze w latach 60. ubiegłego wieku.

Kiedy jednak liderzy Nowej Lewicy zorientowali się jaką potężną bronią w walce z kościołem mogą być środowiska homoseksualistów, rozpoczęli walkę o „wyzwolenie” gejów z opresji i pęt w jakich skrępowała ich religia. I tak oto homoseksualizm stał się główną ideą Lewicy, no bo co innego mogłoby dzisiaj nadawać się na Lewicowe sztandary? Przecież nie sierp i młot.

A ponieważ jak wiemy – walka klasowa zaostrza się w miarę postępów w budowie socjalizmu to i postulaty działaczy gejowskich są coraz dalej idące. Już nie wystarcza im, że nie wolno używać słowa „pedał” nawet kupując rower, a za opowiadanie kawałów o gejach można zostać negatywnym bohaterem jakiegoś dajmy na to tefauenu. To wszystko za mało.

Zgodnie z zasadą zaostrzającej się walki klasowej środowiska lgbt żądają prawa do zawierania małżeństw, adopcji dzieci itd.itp. Zaostrza się także i będzie zaostrzać walka uliczna.

Profanacja jakiej dopuścili się warszawscy geje wieszający tęczowe flagi na figurze Chrystusa miała oczywisty cel – urazić uczucia katolików. Bo zgodnie z logiką lewicy – mniejszości homoseksualnej należy się tolerancja, ale większości chrześcijańskiej już taka ochrona nie przysługuje.

Coraz bardziej obsceniczne tzw. „parady równości” też nie służą żadnej tam walce o równość. Paradowanie z obnażonymi narządami płciowymi, poprzebieranych osobników jest wyrazem pogardy i prowokacji wobec normalnej większości. A zaczynało się tak wzniośle: „wolność, równość i braterstwo!”

I co ci Lewico z tego zostało? Epatowanie genitaliami. Czy to warto było burzyć tę Bastylię?

Janusz Sanocki
8.08.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 14 do “Lewica z odchyleniem genitalnym”

 1. Igor Niefiedow said

  „że nie wolno używać słowa „pedał” nawet kupując rower” (с)

  Wiem, co oznacza po polsku słowo „pedał”. Pan Marucha opowiedział mi polski dowcip o telefonie do sklepu rowerowego. I jak teraz nazwać tę część rowerową? 🙂

 2. Isreal said

  iluż katoliczników nie tylko nie poczuło , że obrażono ich uczucia, a wręcz poczuło się fajnie widząc co zrobił ten pomiot kurzy ….

 3. JW said

  @ Igor Niefiedow: Tak, jak się ona nazywa, czyli pedał 🙂 Bez względu na ewentualne konsekwencje. A tak bardziej serio, to parę lat temu widziałem gdzieś (może w Najwyższym Czasie) zrzut ekranu jakiegoś tekstu, w którym słowo „pedał” w kontekście jak najbardziej rowerowym było automatycznie podkreślone przez Word (?) i opatrzone komentarzem programu jako obraźliwe. W ogóle mam taki przeszkadzający wielu ludziom nawyk nazywania rzeczy po imieniu i nie używam dziwacznego słowa „gej”, tylko właśnie pedał, ciota, zboczeniec itp. Oczywiście uważam, żeby mówić tego zbyt w pewnych sytuacjach, bo jednak nie chcę iść siedzieć albo płacić tysięcy złotych na jakieś organizacje dewiantów. Takie mamy czasy.

 4. Boydar said

  A to wszystko przez Tomaszewskiego, zez Szurkowskim do spółki. Prorok jakiś czyco ? No ale przecież Rysiu nie winawat

 5. D-T said

  Przychodzi syn do ojca i mówi:

  – Tato, jestem gejem.
  – Tak? A masz garnitur od Armaniego?
  – Nie mam…
  – Jeździsz Lamborghini?
  – No nie.
  – A buty od Gucciego?
  – Też nie mam…
  – Może chociaż sześciocyfrowy stan konta?
  – Nie, no co ty tato.
  – No, to nie jesteś gejem tylko zwykłym pedałem!

 6. UZA said

  Moim zdaniem chodzi tu tylko i wyłącznie o zaognianie konfliktów w społeczeństwie. W USA postawiono na konflikty rasowe, u nas – na kwestie obyczajowe i światopoglądowe. Największym koszmarem uzurpatorów, którzy uważają się za właścicieli świata, jest zjednoczenie uciskanych i ujarzmianych społeczeństw przeciwko oprawcom. Coś takiego podobno wykluwa się w Niemczech – przeciwko koronawariactwu protestują ludzie o różnych poglądach i orientacjach. A przecież nie o to chodziło w operacji „PANDEMIA”. Dlatego obserwujemy ostatnio hardcorowe jątrzenie – bicie i rozwalanie sklepów, zmuszanie do całowania butów, profanowanie symboli religijnych.

 7. D-T said

  ~UZA.
  Z całym szacunkiem – kto ich uciska i dyskryminuje? Jeśli jakiś obcy włazi mi do domu bez zaproszenia, przestawia meble, przekonuje moje dziecko że wkładanie siusiaka do tyłka kolegi jest fajne, namawia moją żonę by wywaliła mnie z chałupy, to mam chyba prawo się wkurzyć i gościa wynieść na podeszwach butów za granicę mojej posesji…

 8. UZA said

  Ad.6) „Z całym szacunkiem – kto ich uciska i dyskryminuje? ”

  Ich tzn. homoseksualistów nikt nie dyskryminuje . Uciskają (władze) nas wszystkich – obecnie zmuszając do zasłaniania twarzy i trzymania dystansu , szykując podatek katastralny i, być może, nowy lockdown czy przymus szczepień. To dotyczy w równym stopniu homo i hetero.

 9. Igor Niefiedow said

  Re 5 – D-T

  Co zaskakujące, w Rosji jest dokładnie ta sama anegdota. Jest zbudowany na różnicy między brzmieniem dwóch słów: miękkiego „гей” i wulgarnego „пидарас”. Nie wiem, jak mocno słowo „pedał” jest odbierane w języku polskim, ale jego rosyjski odpowiednik to bardzo dźwięczne i soczyste słowo. Ta anegdota zawsze wywołuje wybuch głośnego śmiechu..

 10. Birton said

  leczenie homoseksualizmu i dzisiaj jest proste – nasiadówki nad mechaniczną piłą teksańską i zdrów jak ryba

 11. zastrzyk said

  A Ja mam pomysł. Udekorujmy gwiazdy dawida tęczowymi flagami. Od dzisiaj gwiazda dawida tylko kolorowa.

 12. Marucha said

  Re 9:
  Słowo „pedał” jest oczywiście negatywne. Można za jego publiczne użycie podlegać karze za „nienawiść”.
  Moim zdaniem bardziej obraźliwe jest „cwel”.

  Ale chyba, na moje wyczucie, rosyjski „пидарас” jest dużo cięższy,

  „Gej” jest używane głównie przez poprawnych politycznie dupków.,

 13. Boydar said

  W „Ekstradycji” (chyba) pada проклятый педофил. Ale dawno oglądałem i nie pamiętam, czy rzeczywiście o pedofila chodziło czy zwyczajnego pedała.

 14. ggg said

  Od dzisiaj gwiazda dawida tylko w tęczowych kolorach z tęczową flagą. Na murach na słupach i na betonie. Po jajach ich, których nie mają :).

Sorry, the comment form is closed at this time.