Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  marteczka o Wolne tematy (29 – …
  marteczka o Bójka w sklepie z powodu braku…
  Lily. o Polska błaga UE o paszporty…
  Kubuś Fatalista o Stany Zjednoczone wszczęły 81%…
  wow o Traktat Ryski
  Boydar o Wolne tematy (29 – …
  Boydar o Polska błaga UE o paszporty…
  Bloor St. o Paradoks Google’a
  Boydar o Światełka w tunelu
  Boydar o Wypalona ziemia
  Boydar o Kontrola umysłów według Nicola…
  Nietytus o Bójka w sklepie z powodu braku…
  Jack Ravenno o Polska błaga UE o paszporty…
  MatkaPolka o Traktat Ryski
  revers o Wolne tematy (29 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 540 obserwujących.

Uspokójmy ich!

Posted by Marucha w dniu 2020-08-08 (Sobota)

Znałem kiedyś chłopca, trochę upośledzonego umysłowo, który z domu dziecka trafił do rodziny zastępczej, moich przyjaciół. Było tam jeszcze kilkoro dzieci, ale już bez żadnego upośledzenia.

Ten Zbyszek (nawiasem mówiąc, już nie żyje), miewał niekiedy napady szału i wtedy krzyczał do swoich zastępczych rodziców: „uspokójcie mnie!” Oni jakoś go uspokajali i wszystko wracało do stanu normalnego.

Opinia publiczna w Polsce, a ściśle – normalna część opinii publicznej – bo jest całkiem spora liczba wariatów w sensie medycznym, cierpiąca na polityczną wściekliznę – została wstrząśnięta łajdackim wybrykiem grupy sodomitów, którzy na figurze Chrystusa przed kościołem św. Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, zawiesili sodomicką flagę, a twarz Zbawiciela ubrali w maseczkę z jakimiś anarchistycznymi emblematami.

JE kardynał Kazimierz Nycz zaapelował – co prawda nie bardzo wiadomo, do kogo – by „nie przekraczać granic”.

Sęk jednak w tym, że tych granic nikt nie broni, w związku z czym nie bardzo wiadomo, gdzie właściwie one przebiegają, więc nic dziwnego, że są przekraczane. Nawiasem mówiąc, te dekoracje sodomici umieścili również na innych warszawskich pomnikach, m.in. na pomniku „Syrenki”, do którego rzeźbiarce Ludwice Nitschowej pozowała Krystyna Krahelska, żołnierz Armii Krajowej i utalentowana poetka („Hej chłopcy, bagnet na broń!” – to właśnie jej słowa) i która zginęła w Powstaniu Warszawskim 2 sierpnia 1944 roku. Nie wiem, czy byłaby zachwycona na wiadomość, że rozwydrzone, zboczone dziewuchy, tak ją udelektowały.

Policja podobno prowadzi „energiczne śledztwo”, mające na celu ustalenie sprawców tych łajdackich profanacji, chociaż ich identyfikacja nie powinna nastręczać trudności nie tylko dlatego, że robili oni sobie zdjęcia podczas akcji, z czego wynika, że nikt im w tym nie przeszkadzał, ani nie obawiali się żadnej policji, czy straży miejskiej.

Jeśli chodzi o straż miejską, to nie musieli się jej obawiać, bo zajmuje się ona głównie wymierzaniem kierowcom mandatów za złe parkowanie, a poza tym prezydentowi Warszawy, panu Trzaskowskiemu, to sodomickie manifestacje specjalnie nie przeszkadzały, a wiadomo, że jaki pan – taki kram.

Jednak policja kierowana jest przez pana ministra Kamińskiego, który nie należy do obozu zdrady i zaprzaństwa – ale skoro prowadzi „energiczne śledztwo”, to jest wysoce prawdopodobne, że sprawa zakończy się wesołym oberkiem.

Wiem o tym z własnego doświadczenia, bo kiedy policja i prokuratura prowadziły „energiczne śledztwo” w sprawie ustalenia tożsamości jegomościa, który zamieścił w sieci sfałszowane zobowiązanie do współpracy z SB, to po roku dostałem zawiadomienie o jego umorzeniu z powodu niemożności skontaktowania się z holenderskim administratorem serwera, z którego ta fałszywka trafiła do sieci. Trochę mnie to zdziwiło, bo ja skontaktowałem się z nim w ciągu minuty – ale potem zrozumiałem, że i policja i prokuratura chronią w ten sposób konfidenta ABW, który tę fałszywkę wykonał w ramach „operacji Menora”, prowadzonej w roku 2012 przeciwko prof. Jerzemu Robertowi Nowakowi, Waldemarowi Łysiakowi i mnie.

Wracając do sprawy sodomitów i dokonanej przez nich profanacji, to wystarczyło wziąć na spytki panią Esterę Flieger – najwyraźniej z pierwszorzędnymi „korzeniami” i związaną z „Gazetą Wyborczą”, która ze sprawczyniami przeprowadziła rozmowę, więc nie tylko musiała je osobiście znać, ale kto wie, czy w ramach leninowskich norm o „organizatorskiej funkcji prasy” nie zleciła im tego zadania, podobnie jak dziennikarze TVN zlecili urządzenie urodzin Adolfa Hitlera w lasach koło Wodzisławia Śląskiego.

Oczywiście pani Estera, podobnie jak pan red. Adam Michnik podczas afery Rywina, schroniłaby się za murami sławnej „tajemnicy dziennikarskiej”, ale myślę, że dla bezpieki, która w dodatku dysponuje izraelskim systemem „Pegasus”, przeniknięcie tych murów nie powinno nastręczać specjalnych trudności.

Możliwe jednak, że w kontrakcie zastrzeżono, że system ten może być używany wyłącznie do śledzenia antysemitników, więc sodomici mogą w tej sytuacji znajdować się pod ochroną.

Można by to sprawdzić tylko w jeden sposób – gdyby na przykład nieznani sprawcy zawiesili sodomicką flagę i wymalowali stosowne emblematy na pomniku na Umschlagplatzu. Jestem pewien, że klangor podniósłby się aż pod niebiosa, sprawcy zostaliby schwytani w jednej chwili, o ile nie zostaliby zastrzeleni podczas akcji, postawieni przed niezawisłym sądem, który na pewno nie dopatrzyłby się żadnych okoliczności łagodzących, nawet gdyby sprawczynią okazała się pani Elżbieta Podleśna.

Ale to tylko możliwość teoretyczna, bo pani Podleśna dobrze wie, co może profanować, a czego nie może, więc jestem pewien, że na samą myśl o możliwości popełnienia takiego świętokradztwa pozostawiłaby na bieliźnie wyraźne „ślady zapachowe”.

Ciekawe, że sodomitki i gomorytki, wypowiedziały wojnę „systemowi” akurat w momencie, gdy minister Ziobro, w ramach przepychanek w obozie płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm wpadł na pomysł wypowiedzenia konwencji stambulskiej.

Tę konwencję, podobnie jak wiele innych, lekkomyślnie podpisanych przez Umiłowanych Przywódców, oczywiście należałoby wypowiedzieć, ale widać, że pan premier Morawiecki nie tylko nie chce robić przyjemności ministrowi Ziobrze, ale chyba też boi się samodzielnego podejmowania decyzji w tej sprawie, skoro próbuje podpierać się Trybunałem Konstytucyjnym. Z Unii Europejskiej dobiegają bowiem groźne pomruki, że jak Polska się nie opamięta, to dostanie figę z makiem, a nie żadne „subwencje” – jak to się stało z miejscowościami, które proklamowały strefę wolną od sodomitów.

Kto by pomyślał, że nasi Umiłowani Przywódcy będą kurwili się za pieniądze i to w dodatku – przed sodomitami? Bo że Wielce Czcigodnemu posłowi Pupce takie łajdackie wybryki „nie przeszkadzają”, to wiadomo; kto wie, czy gwoli pozyskania głosów nie nadstawiłby się sodomitom w ramach „pozycji służebnej” – ale obawiam się, że z innymi może być podobnie, że oni mocni są tylko w gębie. Tak, jak we Francji, gdzie osobistości oficjalne nie tylko kapitulują, nie tylko rozszerzają granice dla potrzeb zboczeńców i łobuzerii, ale nawet zabraniają nazywania tych rzeczy po imieniu, więc sprawy w swoje ręce zaczynają brać obywatele. I chyba to jest właściwy kierunek.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Aluminiowy, całkiem przyzwoity kij do bejsbola kosztuje 149 zł w sklepie Decathlon. Dostawa darmowa.
Admin

Komentarzy 10 do “Uspokójmy ich!”

 1. Sarmata said

  Tak się dzieje, bo ludzie zapomnieli to, co wiedzieli zwykli niepiśmienni, na przestrzeni ostatnich 4400 lat, od Potopu. Przodkowie wiedzieli to instynktownie.
  A wiedzieli oni, że ciemiężyciela można zawsze ubić…. i jako stary nieboszczyk nie będzie cię już więcej prześladował.
  Zrozumcie choćby to jedno: ciemiężyciel tak jak Ty, ma tylko jedno życie i tylko ono może być kartą przetargową.

  Swój gorszy od obcego. Józef Mackiewicz po wielokroć pisał, że najgorszym bolszewikiem jest rodzimy bolszewik.
  Nie obcy tylko swój! JM był za bezwzględną likwidacją rodzimej bolszewii w każdym państwie.
  Dodam, że z bolszewikami i wszelakim innym agenturalnym ścierwem postępować tak, jak postąpił marszałek wielki koronny Jerzy Sebastian Lubomirski w bitwie pod Mątwami z zapędami totalnymi Jana Kazimierza i jego żoneczki Ludwiki Marii Gonzaga. Wynik starcia normalności Lubomirskiego z totalniactwem Jana Kazimierza to 200 : 3 873. Skoro wtedy warto było ich powstrzymać to może i teraz?

 2. Gondar said

  I kto nim będzie odbijał piłeczki zwane dla niepoznaki głowami Panie Gajowy?
  Nikt nie stanie w obronie tego co odbije A szkód to może przynieść co nie miara. Przecież pomysły płci i i inne podobne wymysły nie od Nas są bo Nam to by do głowy nie przyszło. Przyszło zza Wielkiej Wody A strażników tego już mamy na Swej ziemi.
  Lepiej już było Panie Waclawie. Pan i w Pana wieku cieszcie się pokojem i swobodą. Wygraliscie życie A My, dużo młodsi od Pana, przegraliśmy nawet śmierć.

 3. Boydar said

  No załóżmy że uspokoimy, bo niemożliwe to jest tylko hełm na lewą stronę po ciemaku nałożyć, i co, będzie spokojnie przez następnych tysiąc lat ? Na drzewo, z takimi propozycjami.

 4. Birton said

  Nycz jesteś dupa, a nie pasterz Pański , co krew przelewa dla wiary, śpij dalej spokojnie w swoim pałacyku i czekaj piekła

 5. zastrzyk said

  Od dzisiaj gwiazda dawida tylko w tęczowych kolorach z tęczową flagą. Na murach na słupach i na betonie. Po jajach ich, których nie mają :).

 6. Ale dlaczego? said

  Pisiory nie tyle boją się utraty głosów lgbtqwerty, co raczej skarcenia przez usraell, brukselle i berlinek.
  Przecież qwerciaki nie głosują na pisiorów. A dodatkowo, co jest chyba wielką TAJEMNICĄ, stanowią w społeczeństwie (nie tylko polskim, ale każdym) około 2%. Czyli bez znaczenia.
  No i boją się ludzi Rothschildów… Ale o tym cicho sza…

 7. Ale dlaczego? said

  Ciekawe, czy w Polsce, gdyby przypadkiem rząd (jaki, to inna sprawa) wypowiedział członkostwo w unii Spinelliego,wybuchł by majdan i wojna domowa???
  Oczywiście to się NIGDY nie zdarzy…

 8. Boru said

  Jedynie kule olowiane ich uspokoja.
  Ale kto to zrobi? Jak w POLSCE niema prawdziwych mezczyzn?

 9. Marucha said

  Re 8:
  Dobrze działa też kij do bejsbola, żelazna rurka, kablowe zapięcie do roweru…
  Nie trzeba się sugerować płcią. Walić równo.

 10. Boydar said

  A kto by się tam dzisiaj połapał !

  https://monitorpostepu.pl/spis-i-charakterystyka-wszystkich-56-plci/

Sorry, the comment form is closed at this time.