Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Międzynarodowa petycja wzywająca UE do interwencji w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2020-08-10 (Poniedziałek)

„Znieść obecne przepisy anty-LGBT i chronić osoby LGBT w Polsce, wezwij UE do interwencji” – tak brzmi tytuł petycji, którą na portalu change.org podpisało już 580 tysięcy osób. Celem jest milion podpisów.

Zagadka: – Z jakimi ludźmi związany jest portal z petycjami change.org? Rozwiązanie na końcu artykułu*

Petycja wzywa Urszulę van der Leyen, Przewodniczącą Komisji Europejskiej, do „podjęcia działań w związku z sytuacją środowiska LGBT w Polsce”.

Treść petycji:

Społeczność LGBT w Polsce cierpi na homofobię i transfobię podsycaną przez polityków, przywódców religijnych i świeckich, a brak praw ochronnych sprawia, że boją się życia we własnym kraju.

Domagamy się od polskiego rządu podjęcia działań przeciwko homofobii i uchwalenia przepisów, które chroniłyby osoby LGBT w szkołach, miejscach pracy i społeczeństwie, a także zniesienia aktualnych przepisów homofobicznych i transfobicznych, takich jak „strefy wolne od LGBT” i proponowany „zakaz propagowania Ideologia LGBT ”, która jest formą cenzury podobną do rosyjskiej.

Chcemy również wezwać Unię Europejską do podjęcia działań i zaprzestania ignorowania naruszeń praw człowieka, które mają miejsce w jej państwie członkowskim.

PRAWA LGBT TO PRAWA CZŁOWIEKA [A gdzie im tam do człowieka – admin].
NIE JESTEŚMY IDEOLOGIĄ, JESTEŚMY PRAWDZIWYMI LUDŹMI. [Jesteście dewiantami – admin]

Strona z petycją: https://www.change.org

Komuniści i niemieccy naziści też mogą o sobie powiedzieć: nie jesteśmy ideologią, jesteśmy ludźmi.

Tymczasem zapytałbym autorów i podpisujących petycję, jakie prawa osób LGBT są w Polsce ustawowo łamane? Czekam na odpowiedź.

W artykule „Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej” (łatwym do znalezienia w sieci) przytaczałem źródła udowadniające, że LGBT jest ruchem ideologicznym, żądającym przywilejów – specjalnego traktowania oraz możliwości seksualizacji dzieci.

* Wiceprezesami portalu z petycjami change.org są Bill Gates oraz Melinda Gates

W tym miejscu polecam do przeczytania: „Szczepionka powodująca narkolepsję – dziwne powiązania Billa Gatesa z Microsoft”

Kliknij, aby powiększyć

Materiał do dowolnego wykorzystania w Internecie pod warunkiem wskazania autora.
Romuald Kałwa

https://romualdkalwa.neon24.pl/

Komentarzy 7 do “Międzynarodowa petycja wzywająca UE do interwencji w Polsce”

 1. Kojak said

  A niech podpisze nawet milion gnoj i lajdakow , nie zmienia tego ,ze zboczeniec -pederasta jest zboczencem ! Ktos ktos pcha do odbytu genitalia jest zboczencem i tyle ! Nie moze byc tak, ze zboczny gnoj seksualny bedzie bil ludzi, niszczyl mienie i bedzie bezkarny bo on jest zboczencem ! Nie moze byc na to zgody na to zeby bandy degeneratow seksualnych, sialy istny terror w panstwie.

 2. Adrem said

  W punkt.

 3. Leo said

  Tak działa demokracja – jeśli uzbiera się dostatecznbie dużo zboczeńców, to demokracja żelazną pięścią wciśnie nam ich do gardeł. Albo nas zadławi, jeśli będziemy się opierać. Ale nie będziemy, bo gudłaje warsiawskie zrobią, co każą, w podskokach.

  Jak to szło? Demokracja to dwa wilki i owca głosujące co będzie na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratyczną decyzją.

  Myśmy tu są już uprzednio rozbrojeni do zera…

 4. Boydar said

  @ Pan Kojak (1)

  Pisze Pan – „… nie może być tak, że zboczony gnój seksualny będzie bił ludzi, niszczył mienie i będzie bezkarny bo on jest zboczeńcem ! …”

  Nie jest istotne, czy to zboczeniec „bije ludzi, niszczy mienie” czy nie zboczeniec. Przepisy prawa karnego mówią wyraźnie, że bicie czy niszczenie to czyny podlegające penalizacji. Tu nie potrzeba wplatać wątku zboczeń.

  Ale – „… nie może być na to zgody na to żeby bandy degeneratów seksualnych, siały istny terror w państwie …”

  I tu problemy widzę dwa. Że w ogóle ktoś (ktokolwiek) sieje terror (bo sieje) i nic z tym nie da się (?) zrobić, oraz że w ogóle pozwolono degeneratom zorganizować się w bandę. Banda jak to banda, nie po to się zorganizowała żeby lepić pierogi, od tego zawsze były Koła Gospodyń Wiejskich.

  I teraz, jeżeli taka banda defiluje przez miasto nawet bez wzmiankowanych ekscesów, to nie znaczy że sam fakt jej istnienia nie jest ekscesem. Bo jest. Ekscesem jest także, że trzeba tłumaczyć naszym dzieciom „kim jest ten pan w tęczowym biustonoszu i z siurkiem na wierzchu całujący namiętnie drugiego pana”.

  Jesteśmy bezczelnie okradani z naszego przyrodzonego prawa do normalności. I ch’uj, żadnego tłumaczenia nie ma i być nie może.

  Jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje, to przypuszczenie że to okres przejściowy. Okoliczności przyrody zrobiły się takie, że względnie proste sprawy trzeba niestety „załatwiać”, podstępem, od zakrystii, po cichu. Zamiast po Bożemu i po ludzku. To cena jaką płacimy za „demokrację”. To pier’dolić taki układ !!! Demokracja niech się ogranicza do wyboru odcienia kostki na przystanku autobusowym i (ewentualnie) jego najkorzystniejszej lokalizacji.

 5. Adrem said

  Boydar ad 4

  „pozwolono degeneratom zorganizować się w bandę. ”

  Nie tak.

  Zorganizowano/stworzono te opłacane bandy do siania zamętu, robienia bałaganu, stwarzania zagrożenia dla społeczeństwa. To ma tylko sprawiać wrażenie, że działają w imię obrony czyichś praw.

  Według mnie to rodzaj terrorystów, działających na zamówienie rządzących.
  Świadczy o tym fakt, że są najwyraźniej chronieni przez władze, niezależnie od tego, jakie przestępstwa popełniają.

  Walka bezpośrednio z nimi na jakiejkolwiek płaszczyźnie nie ma sensu.

  Trzeba zmusić władze do reakcji służb porządkowych na wybryki tych band.

  A jak służby reagują, to nie bredzić o braku demokracji, jak ostatnio Boguś inda.

 6. antyhomoterrorysta pro-choice said

  Apeluję o więcej zrozumienia i współczucia dla osób chorych oraz przekłamujących definicje medyczne bo nie wiedzą co czynią (treść sms):

  1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo ch.psychiczna są nałogi 2dysocjacyjni schizofrenicy-transwestyci to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn norm funkcjon,homofo Nie istnieje

 7. Boydar said

  No właśnie, nie tak.

  Czym innym jest zorganizować bandę a czym innym udawać że się procederu nie dostrzega, co jest czasem równoważne pozwoleniu ale czasem niekoniecznie.

  Może to wstrętny przykład ale wielokrotnie się zdarzało, że agenci gestapo byli bardzo dobrze zorientowani w działaniach komórek naszego podziemia. Sami nawet brali udział w organizowaniu siatek. Potem było co było.

  I ten mechanizm działa od kiedy ludzkość istnieje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: