Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
  I*** o Wolne tematy (71 – …
  revers o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  ojojoj o Co jest droższe: ładowanie poj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Od IPN do kolorowej flagi

Posted by Marucha w dniu 2020-08-10 (Poniedziałek)

Nawet ktoś mało podejrzliwy może dostrzec coś dziwnego w tym, iż głównym problemem Polski okazują się jakieś małe grupki, wymachujące kolorową flagą.

Zagrożeniem tak wielkim, iż po oglądnięciu przekazów TVP głos zabierają nawet masowo biskupi, nie skorzy jakoś, gdyby skomentować mieli bluźnierstwo krzeszowickie, czy zdarzenia łagiewnickie.

Kolorowa flaga jest znakomita do budowania gigantycznego konfliktu społecznego, przykrywania medialnie wszystkich innych zdarzeń, które może lepiej, by pozostały tajemnicą gabinetów. A jednak, gdyby tylko na tym miała polegać manipulacja, byłoby to pół biedy.

Niestety, istnieje gorsza hipoteza. Z ostatnich lat znamy już takie zdarzenie, gdy podobnymi kwestiami symbolicznymi, godnościowymi, rozgrzano nastroje do czerwoności. Chodzi oczywiście o osławioną nowelizację ustawy IPN. Na końcu Polska musiała uciekać z podkulonym ogonem.

Istnieje wersja, iż rządzący walczyli wówczas o słuszną sprawę i moralnie zwyciężyli, mimo oczywistej faktycznej klęski. A co jeśli to działa inaczej? Czy można dopuścić myśl, że to metoda? Rozpędzanie pojazdu do maksymalnej prędkości ze świadomością, że na końcu nastąpi zderzenie ze ścianą?

Są takie siły w strukturach europejskich, które nakręcanie w Polsce koniunktury przeciw marginalnym grupkom z kolorową flagą, przyjmą z wdzięcznością. Będzie pretekst aby zgłosić milion zastrzeżeń do Polski. I co wtedy władze naszego kraju? Jakie będą wypływać z tego wnioski, jeśli na końcu postąpią dokładnie tak, jak w sprawie ustawy IPN?

Ludwik Skurzak
https://konserwatyzm.pl

Czyli co? Mamy udawać, że nam nie przeszkadza tęczowe bydło, rozpanoszone i rozbestwione ponad wszelkie granice? Udawać, że nie widzimy aktów wandalizmu, napaści, czy publicznie demonstrowanej pornografii?
Bo Unia się pogniewa?
Admin

Komentarzy 11 do “Od IPN do kolorowej flagi”

 1. Adrem said

  Ten kobiet Margo wyrośnie na symbol wolności w naszym coraz bardziej obłąkanym kraju.
  Ciekawe, jak mu, temu kobietowi w męskim areszcie było.

 2. Yagiel said

  Dwa pierwsze akapity rozumiem – i zgadzam się: to ustawka-przykrywka na coś… Rozdmuchana ponad skalę problemu, nawet jak na W-wę. Pałowanie, aresztowanie to bzdura nad-miary i patrzę na to spod hasła „lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic…”
  PiS/Ziobro/policja popisuje się mocą, brutalnością – aż dziwne, że nie doszło do polskiego „I cant breathe!” ? Może dojdzie…
  Po co to PiSowi – reklamowanie LGBT’Polska jako wielkiej siły ? nadymanie balonu lgbt… Przecież to jest skala protestu kibiców POLONII W-wa, że HGW nie dała na stadion – skala kiboli jednego klubu…

  Po co więc PiS nadyma? Ale czy PiS to monolit? bo może dy-lit Morawiecki-Ziobro? Czy ten samolot PiS roz-pada się i mamy nowy Smoleńsk, tj. Polskę Hutu vs Tutsi? Tak to widzę: to Hutu-Ziobro robi tę zgrywę – przeciwko Morawieckiemu, kt. jest za delikatny – żeby mieć po-Kaczyńską Polskę. Ziobro to jest Robespierre – gdy duet Duda+Morawiecki to Danton…
  To wg mnie drugi zwał smoleńskiego tupolewa: walka o władzę w po-Kaczyńskim PiS i Polsce – tylko/?/ taka skala. Rozgrywana na kilka sposobów, w tym przez nadymanie lgbt, żeby było na kim pokazać, jaką mamy POTĘŻNĄ Ziobro-POLICJĘ !
  Podobną do tej Łukaszenki ! (Podobną do tej, kt. wykreowała BLM.)
  To popis Ziobry, nienawistnika podobnego do carka Jarka: carek za brata – Zbysio za tata ! Nienawiść to szczera czy grana – w polityce nie ma szczerości; Ziobro to bardzo polityczny karierowicz, zimniejszy niż TVKurski… Groźny więc w małej skali polskiej: odgryzie palec, może dłoń, ale raczej nie rękę – no nie zagryzie… Skala krajowa łajdactwa rodzinno-biznesowego kosztem Polski (jak Kłamiesz-Szumowski) kosztem pogardzanego polactfa, włącznie z lgbt.

  I tu jest, Adminie, drugi wymiar tej ustawki: skala nad-krajowa. Przez porównanie do BiałoRusi spacyfikowanej nocą powyborczą… Tam wybory – tu lgbt. ALe: za chwilkę będzie tu Misiek – jak mowi Grzegorz Braun – Pompeo: NOMEN OMEN. Ten Pompka potrzebuje rozpierduchy w Polsce i na BiałoRusi, bo potrzebuje multi-pseudo-państwa w Europie Środkowej:
  niby przeciwko Rosji – a w istocie dla Izraela: Polin polsko-białorusko-zachodnioukraińskie dla Żydów Habad Lubawicz… A to już troszkę groźne jest. Bo sami patrioci polscy mogą dać się zwabić w tę Jagiełło-RzPlitą III – z kim w roli Jagiełło-dziś?
  To może być uzgodniona już – nie powiedzieli w TVKurski? – forma spłaty tych miliardów z JUST 447: nie że w żywej gotówce na oczach wkulwionego suwerena polskiego! Mógłby gryźć, bronić się suweren, coś komuś odgryźdź… A tak – podzieli się Polaków, wskaże WROGA/lgbt, no to JUST 447 przejdzie niezauważone, może nawet – sukces! – nad-Polska połączona z częścią Biało-Rusi i z częścią Ukra-iny warta jest zapłaty komuś…?
  Taki dowcip Sienkiewicza: Ursus-policjant Ziobry wręczy tę trój-Lygię, po mężu Polin, Miśkowi Pompce/Polin jak Markowi W. w „QV?” – nad kt. oczywiście cesarz Neron… Ojej? Tj. tylko Beniamin’owi/Bibi Netaniahu czy aż sam nad-Żydowi NWO ?
  Ale na co im w NWO nasze 300 mlrd ? Na waciki ?

  Jeśli więc, Adminie, zwalczać lgbt-Polska, to ciszej/mądrzej… Żeby dziecka/Polska z kąpielą nie wylać… Nie robić dzielenia Polaków pod zimne emocje Ziobro po-carkowego, a w istocie pod… Ok ?

  ps/ co na to carek Jarek? umiera…
  co na to Kreml? no zależy – od nas? myślę…

  ps*/ chyba tak jakoś rozumiem kojelne akapity tekstu Autora-konserwatysty

 3. Zbigniew Kozioł said

  Skoro „po oglądnięciu”, to czy warto oczekiwać myśli wysublimowanych?

  Przyszła Baba do lekarza: przyszedłam do pana.

  A po co pani Baba przyszła do mnie?

  A bo to jak szedłam, do zrobił mnie się odcisk na pięcie.

  Pan doktor obglądnął i twierdzi: fakt. Pani Baba ma obcisk. Będziemy żnąć.

 4. D-T said

  Mam rozumieć że stając się kolorowym LG-betonem stanę ponad prawem? Jeśli podpalę komuś dom – uniknę odpowiedzialności? Zgwałcę córkę sąsiada – mogę krzyczeć że sąsiad jest homofobem bo mnie za mój występek atakuje? Mogę zbluzgać milicjanta kiedy zatrzymuje mnie do kontroli za wykroczenie drogowe? Uniknę mandatu?
  Ludzie. Przecież tępo popierając tę kołtunerię sami kręcicie sobie stryczek. Te wolnościowe hasła mają drugie dno – ocknijcie się do cholery.

 5. Marucha said

  Re 2:
  Najmądrzej to zwalczają pedalizm tam, gdzie pedałów się pałuje.
  Łukaszenka ma w dupie „dotacje” z Unii i robi to, co chce.

 6. Boydar said

  @ Pan Zbigniew

  Dziękuję, „w imieniu służby”. Ja walczę w Gajówce z tym „oglądnięciem” od samego początku. Z żalem jednak przyznaję, że to walka z wiatrakami. Za to „fajnie” jakby przebrzmiało. Niewykluczone że po dementi Pana Gajowego.

 7. Yagiel said

  Marucho Szanowny, nie mam śmiałości sięgać krańców skali naj… Myślę analogiami o Sparcie, kt. pilnowała, by w Atenach itd. kwitły jak demokracja tak pedofilia. – Co osłabiało to Ateny, osłabia i Polskę. A kto dziś jest dla nas Spartą ?
  Z tego, co wiem, Kreml określił się jasno w tym zakresie – jest zatem wybór.

  Michalkiewicz powiedział niedawno: że wybór między życiem a śmiercią ułatwia świadomość płci własnej… Narody są tylko tam, gdzie są rody żywotne, zadowolone z „tylko” dwu płci… Przeciw temu zadowoleniu Akcja!

  A dr Franc, geolog, wkuźwiony na „ślepych” na prawdę za granty /ze Sparty/ kolegów uczelnianych powiedział: „Jesteśmy w dupie Słonia – żeby zobaczyć Słonia chociaż, trzeba wydostać się… na zewnątrz !”
  To byłoby najmądrzej? Jeśli już daliśmy się zjeść czy jakoś wchłonąć… Spowodować Słoniu szybko beknięcie czy wymiot!

 8. Birton said

  teraz już hulaj dusza, piekła nie ma:
  wyobraźmy sobie , że facet w stroju kobiecym wchodzi do damskiej przebieralni, twierdzi, że jest kobietą o imieniu Margot i wypędzić się nie daje, a na dokładkę okazuje się być Żydem, co wprawia przybyłe policjantki w stan konsternacji

 9. D-T said

  Hehehe. ~Birton. Zdaje się że najlepiej jest być obecnie czarnoskórym żydem LGBT który przeszedł na Islam. 🙃

 10. Yagiel said

  Taa, D-T@9,
  najlepiej to być sobą i u siebie – od pokoleń – co strasznie wqrwia tych znikąd-donikąd.
  Są najgorsi, bo gdziekolwiek są, są nie-u-siebie i zajmują się głównie robieniem gówna w mózgach tutejszych – zawiść!
  Konserwatyzm: przeszłość jest ważniejsza, bo mądra, a „postęp” to podstęp – zbydleni człowieki nie rozumieć tego i biec…

 11. Stan Piasta said

  Jean-Claude Juncker dał nam wcześniej poznać skąd pochodzi jego mądrość. Dotyczyło to Brexitu, kiedy to ogłosił że Galaktyczny Komandor nie jest zadowolony z wyjścia Brytyjczyków z Unii E.
  Mamy dziś wielu ludzi nawiedzanych przez duchy z tej drugiej strony. Stamtąd nadeszła też ta plaga homo bo ponoć tam w tych ich galaktykach te wszystkie teorie gender są normalnością.
  Dlatego nie można spodziewać się zwycięstwa nad tymi zboczeniami przez samo pałowanie ludzi, których dotknęło to zniewolenie. Należy przejść do walki duchowej, post, modlitwa, jałmużna, ćwiczenia w cnotach, itp
  Problemem jest, że nasi duchowi pasterze utracili wiarę i sami są zniewoleni zboczeniami.

  ———–
  Ja bym z pałowania nie rezygnował. W imię zasad.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: