Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sposób na zwiększanie liczby “ofiar koronawirusa”: poraził go piorun – lekarze wpisali…

Posted by Marucha w dniu 2020-08-10 (Poniedziałek)

35-letni pracownik naprawiający dachy, został 28 maja 2020 r. porażony piorunem. W wyniku serii obrażeń, w tym poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego, uszkodzenia płuc i urazu mózgu, zmarł 12 dni później w szpitalu UF Health Shands Hospital (Floryda).

Jako główną przyczynę śmierci lekarze tego uniwersyteckiego szpitala w akcie zgonu wpisali: “Covid-19 ze współistniejącymi chorobami”, bowiem w organizmie ofiary wykryto ślady koronawirusa, a konający cierpiał w wyniku doznania wielu urazów (“współistniejące choroby”).

Lekarze w szpitalach w Stanach Zjednocznonych – a prawdopodobnie i w innych krajach – nagminnie wpisują do akt zgonu “koronawirusa” jako przyczynę śmierci, po wykryciu jego śladów w organizmie, bez względu na to czy jest on rzeczywiście przyczyną zgonu – niezwykle rzadkie przypadki – czy też jedynie znaleziono go w organizmie, a umierającego wyniszczył z tuzin różnych chorób.

Z kraju napływają serie niepokojących informacji, jak np. wpisywanie na listę ofiar “koronawirusa” osób ginących w wypadkach motoryzacyjnych, które jednak mogą być zaledwie wierzchołkiem góry lodowej, bowiem przypadki te wychodzą na światło dzienne dopiero po wnikliwym zainteresowaniu się niezależnych mediów, i to przy oporze władz administracyjno-medycznych.

Istnienie tej tendencji występującej w amerykańskich szpitalach potwierdził nawet dyrektor Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Center for Disease Control and Prevention – CDC), dr Robert Redfield, który przyparty do muru podczas przesłuchania kongresowego przyznał, że szpitale mają “mocne finansowe zachęty” aby podwyższać liczbę ofiar koronawirusa. [Czytaj więcej tutaj: Dyrektor CDC: Tak, szpitale mają “mocne finansowe zachęty” aby zwiększać liczbę ofiar koronawirusa]

Społeczeństwo amerykańskie jest coraz bardziej podzielone w sprawie “pandemii koronawirusa”: część oglądająca główne media jest spanikowana, zastraszona i – pomimo braku jakichkolwiek obostrzeń w zakresie konieczności noszenia maseczek na otwartej przestrzeni (np. w stanie Maryland) – chodzi w jakichś ciasnych i nad-standardowych maseczkach podczas… wypraw do lasu czy na niemal bezludne ścieżki turystyczne, a nawet samemu jadąc samochodem.

Inni z kolei, są coraz bardziej sceptyczni i zaczynają negować sens nie tylko tzw. wymagań sanitarnych, ale podejrzewają że byli od początku oszukiwani, a cała tzw. pandemia ma podwójne dno i została, albo zainicjowana, albo wykorzystana celem manipulacji społeczeństwem i odebrania wolności.

http://www.bibula.com

Rozmowa z pewną Polką… autentyczna, skrócona…

Ja: Czy pani wie, co to jest pandemia?
Ona (oburzona): Oczywiście, że wiem!
Ja: No to co to jest?
Ona: Gdy ludzie umierają.
Ja: W tym roku umarło MNIEJ ludzi, niż w zeszłym w tym samym okresie – to gdzie ta pandemia?
Ona: Ale ludzie przecież umierają….

Admin

Komentarzy 15 do “Sposób na zwiększanie liczby “ofiar koronawirusa”: poraził go piorun – lekarze wpisali…”

 1. […] na podstawie: https://marucha.wordpress.com/2020/08/10/sposob-na-zwiekszanie-liczby-ofiar-koronawirusa-porazil-go-p… […]

 2. Dziadzius said

  Bez sekcji zwlok kazdy trup od konca lutego do dzis albo do kiedy indziej to ofiara Wuhan grypy [ COVID 19] –
  Kak wracz skazal szto ty pamior, jo* twoju mac ty pamior.

 3. Boydar said

  … „a kto umarł ten nie żyje …” 🙂

 4. Milan said

  Gdyby nie miał koronawirusa, to by go piorun nie trafił. Logiczne. Mamy tu do czynienia z kolejnym dzialaniem ubocznym koronawirusa – ściągniem piorunów.

 5. Dziadzius said

  Re „rozmowa pewna Polka….. Podaje taki cytat niejakiego James Randi ( wziety z Wordsmith Thought for today) ktoren by wytlumaczyl setki tysiecy ludzi na swiecie o podobnym oglupieniu. Wirus covid jest okolo 0.0125 (???) mikronow w rozmiarze a maseczki sa zrobione ze przepuszczaja 0,3 mikrony (???) — czyli wirus jest jak piasek a maseczka przepuszcza zwir.
  ** Those who believe without reason, cannot be convinced by reason.**
  **Ci ktorzy w cos wierza bez uzasadnienia, nie moga byc przekonani uzasadnieniem**– Moze ktos ma lepsze Polskie slowa d to przetlumaczy??

 6. cieszkom said

  Ja tam wierzę w epidemie. Ktoś podjął decyzje że jest za dużo ludzi na planecie i wypuścił wirusa. Gdyby ta pandemia postępowała błyskawicznie i niosła ze sobą ofiary rzędu dziesiątek tysięcy ludzi dziennie to przecież ludzie zaczęli by się chronić i wtedy nici z depopulacji.

 7. wewewe said

  „Pani Doktor, internista w miejscowym Centrum Medycznym zmagała się z przewlekłym kaszlem, który niepokoił zarówno Panią Doktor jak i współpracowników. Objawy Pani Doktor były tym bardziej niepokojące, że jej koleżanka, Epidemiolog w miejscowym szpitalu zmagała się z przeziębieniem. W połowie kwietnia podobne objawy, tj. kaszel, gorączkę i trudności w oddychaniu zaobserwowano u pozostałych pracowników szpitala. Wkrótce blisko 1000 pracowników szpitala zostało poddanych testom i odsuniętych od pracy do momentu uzyskania wyników. Spośród testowanych, u 142 osób, w tym u Pani Doktor i Pani Epidemiolog stwierdzono poważną chorobę dróg oddechowych, szpital prewencyjnie zamknięto i ogłoszono epidemię. Wdrożono środki bezpieczeństwa. Zainfekowani zostali odsunięci od pracy na kilka miesięcy na podstawie wyników testów PCR, które wskazywały na niebezpiecznego patogena. Podobne objawy oraz początek epidemii zaobserwowano w innych miastach.
  Jaka choroba wystąpiła u w opisywanych przypadkach? Odpowiedź wydaje się oczywista: COVID-19 wywołany przez koronawirusa.
  Niestety muszę wszystkich zmartwić: to nie COVID-19, to nie koronawirus, to nawet nie jest rok 2020.

  Prezentowana sytuacja miała miejsce w Dartmouth oraz w Bostonie przeszło 10 lat temu (2007 r.). A jak to się skończyło?
  Otóż po 8 miesiącach od wykonania testów PCR szpital przyznał się, że był to fałszywy alarm. Pracownicy cierpieli na zwykłe przeziębienie, które na podstawie testów PCR zostało zakwalifikowane jako choroba spowodowana pałeczką krztuśca, groźnym patogenem, który w latach 1940 powodował zakażenia u dzieci. Zdarzenie zostało opisane w The New York Times w artykule pod znamiennym tytułem: „Wiara w szybki test prowadzi do epidemii, której nie było” (Kolata Gina. 2007. Faith in quick test leads to epidemic that wasn’t) jako przestroga przed zbytnim poleganiem na testach molekularnych. Niestety w 2020 r. zapomniano o tej przestrodze i na podstawie wątpliwych metodycznie testów zamknięto gospodarki a z ludzi uczyniono niewolników.

  Tymczasem już w 2007 r.przestrzegano przed nadmierną wiarą w wyniki testów PCR czyli testów opartych o łańcuchową reakcję polimerazy (ang. Polymerase Chain Reaction). Reakcja PCR polega na namnożeniu materiału genetycznego (DNA) w milionach kopii przy pomocy specjalnego enzymu, polimerazy DNA. W przypadku koronawirusa, którego materiał genetyczny stanowi RNA, stosuje się odmianę reakcji PCR tzw. RT-PCR, która w uproszczeniu polega na przekształceniu RNA wirusa w DNA (tzw. cDNA – komplementarne DNA), a następnie namnożeniu pozyskanego cDNA. Problem w tym, że PCR służy do namnażania czystego DNA, a więc uzyskanego z wyizolowanego wirusa tzn. takiego, który nie jest pobrany łącznie z tkankami ludzkimi. Jeżeli reakcji PCR poddamy materiał nieoczyszczony to namnoży się wszystko co możliwe, a więc zarówno materiał genetyczny koronawirusa, innych wirusów, a nawet człowieka. Nawet stosując reakcję specyficzną dla danego genu koronawirusa nie unikniemy namnożenia homologów genów koronawirusowych (czyli genów podobnych), które występują u innych wirusów, bakterii, a także u człowieka. Tym samym, pobierając materiał genetyczny w postaci wymazu z tkanek ludzkich nie mamy pewności co wykrył test. Czy jest to faktycznie gen wirusa czy może homolog ludzki, bakteryjny? Ponadto reakcja PCR nie pokazuje czy mamy do czynienia z cząstkami mogącymi wywołać infekcję czy jedynie z pozostałościami po zetknięciu się z koronawirusem lub wirusami podobnymi.

  Artykuł z 2007 r. zwrócił uwagę, że metody molekularne, w tym PCR są technicznie wymagające i nie nadają się do szybkich testów będąc bardzo podatnymi na błędy. Należy mieć sporą wprawę w stosowaniu testów PCR oraz sporą wiedzę w interpretacji ich wyników. Warto zwrócić uwagę, że reakcja PCR jest trudna do standaryzacji, gdyż wyniki zmieniają się w zależności od laboratorium, typu termocyklera (urządzenie do PCR) a także użytych odczynników, w tym pochodzenia polimerazy DNA. W Dartmouth pospiesznie wyciągnięto wnioski z testów PCR. Każda kaszląca osoba była poddawana testom, które często dawały wyniki fałszywie pozytywne i wykrywały pałeczkę krztuśca. Nikt nie zaprzątał sobie głowy potwierdzaniem wyniku za pomocą tradycyjnych metod. Szpitale w New Hampshire i Vermont okazały się bardziej podejrzliwe. Wyniki testu PCR starano się potwierdzić hodowlą bakterii. Okazało się, że we wszystkich podejrzanych przypadkach bakterie nie wyrosły. Nie było epidemii tylko zwykłe przeziębienie.
  Obecnie mamy do czynienia z podobną sytuacją jak ta opisana w 2007 r. w USA. Obserwujemy ślepą wiarę w testy PCR. Media, alarmującym tonem podają liczbę zakażeń wykrywanych każdego dnia. Tylko czy te zakażenia oznaczają chorobę? Czy jesteśmy pewni, że mamy do czynienia z koronawirusem? Żaden pojedynczy test nie może być uważany za dowód absolutny choroby, zwłaszcza test PCR. Z pewnością testy PCR nie mogą stanowić podstawy do ogłaszania epidemii, gdyż wówczas opierałaby się ona bardziej na wierze i strachu niż na naukowych podstawach.
  Dla zainteresowanych link do oryginalnego artykułu w języku angielskim:

 8. . said

  Kurwa jaka inwigilacja. Po strzyżeniu fryzjerka do mnie o nazwisko i numer telefonu, bo sanepid potrzebuje do nagonki w razie jakby ktoś był z klientów „zarażony”.

  A na dworcu przez megafon „Zakryć nos i usta”. Już na dworcu, a nie w pociągu.

  W lesie na prakingu leśniczy też krzywo patrzał. Bo na leśnym parkingu trzeba mieć namordnik. Kurwa!

 9. Piskorz said

  re 8..jeszcze trochę i wchodząc do mieszkania usłyszymy głos zza ściany „Zakryć nos i usta”! , czyli Orwell w całej krasie!

 10. Piskorz said

  re 7
  nicku
  15 min. temu

  Ja się trzymam tego, co pan Gut powiedział w marcu, kiedy to na pytanie o skuteczność maseczek na koronwirusa zachichotał ironicznie.
  Heh
  17 min. temu

  nad GUTem ktos popracowal, zwroccie uwage, lepiej ubrany, uczesany, nie chrzaka, nie mlaska, nie beka.. tylko retoryka zmieniona o 180st.. 3 miesiace temu smial sie i bagatelizowal- teraz straszy. Przypadek? Jakis dzial PR go obracal jak nic.
  ZNALEZIONE W SIECI…

 11. . said

  Gdy pisiorom udowodnisz, że w sprawie namordników zmieniał kilka razy zdanie i że ktoś mu zza granicy wydaje polecenia to się śmieją albo reagują z agresją. Bydło gorsze niż PO, bo ci to robili wszystko przeciw Polsce jawnie nie strojąc się medialnie w katolicko patriotyczne upierzenie.

  Mają czelność pisiory uważać się za jedynych katolików. Jak na nich nie głosujesz to nie masz prawa być osobą wierzącą.” – tak mówią. Wrzucą cię do wora razem z pedałami i lewactwem tak jak sanacja zamykała powstańców śląskich i endeków do pierdla razem z banderowcami i komuchami. Gnoje! Mówią, że kto nie z nimi ten antypolak. Oni, co kwiatami zasypują pomniki ukraińskich nazistów. Oni, co gadają, że Polacy mordowali żydów. Oni się uważają za polskich patriotów. Mnie opluwają od komuchów i KODziarzy. Mojego śp. ojca i resztę rodziny publicznie opluwają od zdrajców i SBków. Dziadek od strony ojca powstaniec wielkopolski. Dziadek od strony matki ułan w czasie kampanii wrześniowej. Babka z rodzeństwem matki w obozie. Ojciec całe życie charował na kolei i popierał mocno Solidarność. Jestem w kościele co niedzielę. Czasem uczęszczam na Mszę Trydencką. Zawsze byłem, jestem i będę katolikiem. A te sługusy Izraela, Ukrainy i Ameryki będą mnie i moją rodzinę wyzywać od najgorszych.
  Nie było gorszego gówna w Polsce po 1989 jak PiS i jego satelity (konfa, toruńska rozgłośnia, sakiewicze, tv republiki itp.) Oszuści i chamy!

 12. D-T said

  RE.5:
  Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele.
  Oraz:
  Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy czasami wątpliwości

 13. Adrem said

  Reasumując: dzielą nas dni od nowego lockdownu.
  Czemu tak myślę ?
  Nasilają testowanie w dużych zakładach pracy.
  Znając naturę tych testów będzie dużo ” zakażeń”.

 14. Lily said

  Re 13;Adrem
  „Jestesmy na krawedzi globalnej transformacji.
  Wszystkiego czego potrzebujemy to KRYZYS,
  i narody same zaakceptuja
  NOWY PORZADEK SWIATOWY”.
  David ROCKEFELLER (1991 r)
  „KRYZYS”, lepszego trzeba?.

 15. Carlos said

  Dodam iz Gut, na pytanie dziennikarza : a co po smierci z wirusem? Odpowiedzial ze wirus zyje tylko w zywych organizmach. Wiec po co zamieszania z pogrzebami?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: