Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  Anucha o Co powiedział Prezydent Federa…
  JanuszT o W obronie Sikorskiego
  semperparatus o Dugin: nowa epoka
  Carlos o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
  Krzysztof M o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Włodek o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  prostopopolsku o Dugin: nowa epoka
  Ale dlaczego? o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  prostopopolsku o Anglosaski „mordplan” gospodar…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Greg o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Rabin krytykuje hokeistę za grę w Oświęcimiu

Posted by Marucha w dniu 2020-08-11 (Wtorek)

Reprezentant Izraela w hokeju na lodzie, Eliezer Sherbatov, podpisał właśnie umowę z Unią Oświęcim. W tej wiadomości nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie reakcja amerykańskiego rabina Elchanana Poupko.

Oskarżył on sportowca o zdradę Żydów dla pieniędzy, bo każda osoba mieszkająca w Oświęcimiu ma być współwinna wydarzeniom w obozie Auschwitz-Birkenau.


[Choroba psychiczna najwyraźniej nie jest żadną przeszkodą w pełnieniu funkcji rabina, a może i pomaga – admin]

Informacja na temat przejścia Sherbatova do polskiej ligi odbiła się echem w izraelskich mediach, ponieważ jest on uważany za hokejową gwiazdę swojego kraju. Rabin mieszkający w Stanach Zjednoczonych ma jednak odmienne zdanie na temat transferu. Jego zdaniem 28-letni napastnik powinien był znaleźć sobie inny klub niż oświęcimska Unia, co ma mieć związek z Holokaustem.

„Nie myślałem, że kiedyś będę musiał to napisać: dla Żyda gra dla drużyny Auschwitz to zdrada Żydów i wstydliwy nóż w plecy dla milionów ludzi (…) On naprawdę chce dawać dumę miastu, które widziało to każdego dnia i nie zrobiło nic?” – takie opinie na Twitterze zamieścił rabin. Poupko odpowiadając Sherbatovi jeszcze raz zasugerował współudział mieszkańców Oświęcimia w niemieckich zbrodniach w obozie Auschwitz-Birkenau.

Sam hokeista rozmawiając z izraelskimi mediami nie podziela obaw odnośnie ewentualnych „antysemickich” okrzyków z trybun. „Ludzie w Polsce cieszą się, że Żyd z Izraela będzie grał w Oświęcimiu. Jestem zadowolony, że będę mógł być częścią tej historii i oczywiście chcę pomóc, by nie zapomniano o Holokauście” – dodał Sherbatov.

Na podstawie: hokej.net, timesofisrael.com.
http://autonom.pl

Komentarzy 11 do “Rabin krytykuje hokeistę za grę w Oświęcimiu”

 1. Maverick said

  Te urojenia żydków w USA są tak powszechne, na dodatek poparte niewiedzą i urojeniami. Pomawianie Polaków ducha winnych gdy sami byliśmy ofiarami nazizmu jak i żydowskiego komunizmu. A ci krzykacze z holocaust industries najmniej zrobili aby pomóc swoim ziomkom, ale przekręt na miliardy powoli do przodu pchają. Łudząc się że napiszą nową historię.

 2. Boydar said

  Kurwa ! I rabin i ogólnie ! Oświęcim był przed II WŚ żydowsko protestanckim miasteczkiem. W zdecydowanej części.

 3. Bezpartyjna said

  „Jestem zadowolony, że będę mógł być częścią tej historii i oczywiście chcę pomóc, by nie zapomniano o Holokauście” – dodał Sherbatov.”

  Przecież jasno dookreślił co chce robić w Oświęcimiu!

 4. gnago said

  Trauma sqrwysyństwa przodków . Oni olewali żydów ginących w Europie , a nawet cieszyli się że bydło bez forsy ginie. Ignorowali info z Polski. Fundusz pomocowy zorganizowali bodajże „już” w 44. To i rabin Pupko rezonuje wstydem za dziadów i zgrywa idiotę zrzucając winę na niewinnych.

 5. Karol said

  ”Ja chcialbym panu uwierzyc , ale to niemozliwe ” niech te zydy dowiedza sie czy to nie ich ziomek wyglosil te slowa , jak sie dowiedza , to mordy w kubel i radia sluchac .

 6. Boydar said

  i nie bulgotać ! Tak się u mnie mówiło 🙂

 7. Sebastian said

  Na domiar złego będą grali czarnym krążkiem na białym lodzie

 8. Boydar said

  I jeszcze będą ten krążek ostro nap…lać kijami, no czysty rasizm.

 9. jok said

  Dla mnie to „piękna gierka” z tamtej strony, choć ani rabin ani hokeista nie muszą być jej świadomi (rabin już prędzej); raczej to ich mentorzy kierują rozgrywką.

  Rabin mówi pewnie to co zawsze, tu odgrywa złego policjanta.

  Hokeista. Teoretycznie w graniu w innym kraju, w dzisiejszych czasach nie ma nic dziwnego
  (nawet czasem dotyczy to zmiany obywatelstwa i gry w reprezentacji kraju. Jest to chyba b. ułatwione w rugby, a i my mamy polskich pingpongistów o chińsko brzmiących nazwiskach :))
  ale tu może być inaczej.
  Hokeista może symbolizować, że „są tu i mają prawo czuć się dobrze” oraz że nie dotyczy wyłącznie tych Żydów, których przodkowie mieli/przyjęli obywatelstwo polskie w 1945 r. oraz (być może dodatkowo) zmienili nazwiska na polskobrzmiące. Wszak – nie wykluczam chyba coraz częściej będzie dochodzić do sytuacji, gdy dowiemy się, że szef nie kończył liceum im Klementa Gottwalda, lecz w jakimś dużo cieplejszym miejscu.

  Zadowoleni będą też polscy „prawicowcy z tych bardziej nowoczesnych”, nawet ci, którzy czują się nieco sceptyczni wobec Żydów od czasów 447 (kiedy to niektórym „nowoczesnym” minimalnie otworzyło się jedno oko….). Będzie ich radowało , że są „Żydzi bez antypolskich uprzedzeń” – hokeista odegra tu rolę dobrego policjanta (zapewne bezwiednie).

  PS Ten wpis o chorobie psychicznej rabina, to chyba cóż, smutny żarcik, wynikający z naszej bezsiły – jak sądzę. Rabin jest bardzo racjonalny w swym postępowaniu, w odgrywaniu swej roli atakującego polskich gojów….

 10. Anucha said

  Rabinie Pupko to cały choj
  Polacy w całym kraju pieką żydowskie
  kurczaki. To jest dopiero całopieczenie.😁

 11. xiński said

  Rabinie, szmato antyludzka. U siebie krytykuj bezdomny bydlaku. Won od Polski ty Q…wo.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: