Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Szczepan Zbigniewski o „Papież Franciszek”jest naszą…
  Szczepan Zbigniewski o Rząd pod naciskiem Brukseli pr…
  UZA o Ku „zamrożeniu konfliktu”?
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Krzysztof M o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Boydar o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Liwiusz o Aktualność geopolityki!?
  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

TikTok i nowe starcie mocarstw

Posted by Marucha w dniu 2020-08-11 (Wtorek)

Sporo czasu minęło, od kiedy bezpośrednio od Jurija Bezmienowa, podwójnego agenta pracującego dla USA, dowiedzieliśmy się o tym, co jest sercem i esencją każdej porządnej dywersji: rozkład moralny wrogiego państwa od środka.

W swoim kultowym wykładzie Bezmienow mówił więc o tym, jak swego czasu Związek Radziecki wynajdywał każdy szkodliwy, demoralizujący prąd ideologiczny i każde szkodliwe zjawisko kulturowe i wspierał je – w Stanach, oczywiście, u siebie zaś obkładał je cenzurą i surowo zakazywał. Elementarz sztuki wojennej, można powiedzieć.

Rzesze hipisów, rok sześćdziesiąty ósmy, dragi, wolna miłość – dzieci – kwiaty rozkwitały na zachodzie również dzięki hojnym dotacjom z Kremla, rozkładając cywilizację euroatlantycką od środka. (Tu należy oczywiście zrobić przypis, że strzegąca swoje moralnej czystości Rosja równie efektywnie rozkłada się dzięki krokodylowi, pijaństwu i samodzierżawiu; każdemu jego los. Ale to zupełnie inna historia.)

Zimna Wojna, tamta Zimna Wojna to już przeszłość. Ale historia zawsze się powtarza, a poza tym uczy nas, że niczego nas nie uczy.

W Indiach zakazano właśnie używania aplikacji o nazwie TikTok. Dla tych, którzy mieli to szczęście nie natknąć się jeszcze na to zjawisko, krótko objaśniam: to taki program, dzięki któremu nastolatki mogą nałożyć na siebie milion infantylnych filtrów psiej mordy, za pomocą innych filtrów maksymalnie zseksualizować swój wizerunek i wspólnie ze śliniącym się po drugiej stronie ekranu pedofilem wykonać taniec godowy, potrząsając nierozwiniętymi jeszcze piersiątkami, które tak lubią podstarzali użytkownicy o niestandardowych preferencjach erotycznych.

Oczywiście, można pewnie równie dobrze śpiewać za pomocą TikToka hymn ZSRR, będąc przyodzianym w hidżab, ale większość nieletnich użytkowników wybiera te bardziej erotyczne opcje, bo takie są oferowane dzieciom w naszej kulturze. Rekordy popularności aplikacja bije oczywiście w stolicy atencji, czyli Stanach Zjednoczonych.

Okazuje się, że zupełnie przypadkiem TikTok jest chińskim urządzeniem szpiegującym. I tak na przykład, co 30 sekund namierza lokalizację telefonu, na którym jest zainstalowany. Ma nieporównywalnie bardziej rozbudowane funkcje śledzące i zbierające dane niż Facebook czy Instagram. [Zastanawia mnie, czy te informacje są pewne, czy pochodzą z USA… – admin]

Nie sposób nie pomyśleć o tym w kluczu, który przedstawiają na przykład Bartłomiej Radziejewski z Nowej Konfederacji i Jacek Bartosiak ze Strategy and Future – mianowicie w kluczu rywalizacji mocarstw, nowej zimnej wojny.

Urządzenie służące do demoralizacji oraz spotkań dzieci z pedofilami, które jednocześnie zostało stworzone i operuje z Chin, zbierając dane dla serwerów państwa ze stolicą w Pekinie? Nic dziwnego, że USA również rozważają blokadę TokToka.

To nie teorie spiskowe. To dość banalna właściwie rzeczywistość. Historia nigdy się nie skończyła, a logika wojny jest nieubłagana.

Bądźcie zdrowi, cieszcie się słońcem, w miarę możliwości zostawiajcie telefony w domu, kiedy wychodzicie na spacer (poczucie niezwiązania smakuje wtedy doskonale) i na pewno nie instalujcie TikToka.

Chyba, że lubicie potrząsać gruczołami mlecznymi i dużymi mięśniami u końca pleców w takt kiepskiej mieszanki dźwięków – no to wtedy go sobie koniecznie zainstalujcie. I nie zapomnijcie pozdrowić ode mnie kierownictwa Komunistycznej Partii Chin.

Agnieszka Sztajer
https://myslkonserwatywna.pl

Komentarzy 5 do “TikTok i nowe starcie mocarstw”

 1. Nina said

  Pan Gajowy napisał w srodku tekstu komentarz, cyt.:

  „[Zastanawia mnie, czy te informacje są pewne, czy pochodzą z USA… – admin] – Tak, pochodzą z USA i nie są to żadne informacje, tylko typowe jankeskie pomówienia

 2. gnago said

  przy okazji jeden z filtrów funkcjonuje jako wykrywacz „ruchu” żywego . A przy okazji martwego znaczy duchów

 3. Maverick said

  To jest najbogatszy stan USA co najlepiej świadczy o nadchodzącym upadku.

 4. Maverick said

  California lat 60-tych 70-tych czy 80-tych już nie wróci.

 5. mironik said

  https://vm.tiktok.com/J6EH3K7/
  Ile sie zarabia w Polsce ?
  5zł na godzine

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: