Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Korona Królów, czyli Polska ma już trzeciego prezydenta samozwańca!

Posted by Marucha w dniu 2020-08-24 (Poniedziałek)

Jeśli zatrzymaliście się na tym, że w alternatywnym obiegu informacji „prawdziwym” prezydentem Polski obwieścił się Jan Zbigniew Potocki, to nie jesteście na bieżąco. Teraz na topie jest Władysław Janusz Małkowicz.

Małkowicz ogłosił swoją prezydenturę w „Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej”. Tytuł ten brzmi identycznie, jak najważniejszy polski dziennik urzędowy, ale to pismo wydawane w Wielkiej Brytanii przez entuzjastów Konstytucji Kwietniowej z roku 1935.

Zajął wakat po Potockim

W piśmie tym ogłosił pod koniec czerwca tego roku:

„Zobligowany wyjątkowymi wydarzeniami światowymi jako Przewodniczący Rady Stanu Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie na mocy Suwerena, a w związku z kryzysem na Urzędzie Prezydenta w Kraju i na Obczyźnie i zgodnie z Art. 23 Konstytucji Rzeczypospolitej z dnia 23 kwietnia 1935 roku podjąłem wspólnie po konsultacji w dniu 21 czerwca 2020 roku z Wiceprzewodniczącym Rady Stanu Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie decyzję o pełnieniu tymczasowo Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie”.

O sprawie informuje „Rzeczpospolita”, która zdradza także kulisy ogłoszenia się Małkowicza prezydentem. Wielu z czytelników z pewnością zatrzymało się na etapie wcześniejszego samozwańca, czyli Jana Zbigniewa Potockiego (to z kolei następca następcę Juliusza Nowiny-Skolnickiego, który 30 lat temu stworzył struktury alternatywne do urzędu Ryszarda Kaczorowskiego).

Okazuje się, że Potocki postanowił wystartować w ostatnich wyborach prezydenckich – jednak nawet nie udało mu się zebrać potrzebnych 100 tys. podpisów. W związku z tym Małkowicz uznał to… za zrzeczenie się tytułu, więc szybko wskoczył na to miejsce! A przynajmniej tak twierdzi w swoim oświadczeniu.

Prawdziwy tłok

Nie należy zapominać o tym, że w ostatnim czasie zaroiło się od chętnych, by ogłosić się prezydentem. Na przykład Mariusz Max Kolonko, były korespondent TVP w USA 4 lipca ogłosił się tymczasowym prezydentem (ad interim), z kolei na początku sierpnia pojawił się prezydent „oczekujący” (in spe).

Ogłoszono nim prof. Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza, filozofa z Uniwersytetu Opolskiego. I tu dopiero zaczyna się zabawa. „Dyplom nominacyjny otrzymał z rąk Wojciecha Edwarda Leszczyńskiego, uważającego się za króla Polski” – czytamy w „Rz”.

Przy okazji Korab-Karpowicz utrzymywał, że „został wybrany „w tradycyjnej procedurze wyborczej spośród kilkudziesięciu kandydatów” – wśród nich byli m.in. Justyna Socha, założycielka stowarzyszenia STOP NOP, a także Jerzy Zięba, zwolennik alternatywnej medycyny.

Mamy więc tłok do prezydenckiego fotela, a nawet jednego potencjalnego króla!

Tomasz Dudek
Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

https://pl.sputniknews.com

Komentarze 3 do “Korona Królów, czyli Polska ma już trzeciego prezydenta samozwańca!”

 1. adrem said

  Kolonie, jaką jest była RP, mogą mieć prezydenta sejm, senat itp. instytucje, tylko po co. Mamy trzech zaborców, których nie sposób się pozbyć – chyba żeby wysłać wszystkich ich w kosmos, co jest raczej niemożliwe.
  Interesujące jest czy wszyscy ci wykonawcy, głoszący, że działają zgodnie z wolą Narodu i w jego obronie, stają na baczność odbierając telefoniczne rozkazy swoich mocodawców i pracodawców.

 2. karlik said

  Jest po prostu bałagan prawny..Była konstytucja i był Prezydent RP , który zasługuje jedynie na wzmiankę, że był. Gdy nastąpiła agresja ze strony zachodniej, Prezydent jedynie miał prawo i obowiązek ogłosić stan wojny z Niemcami i fakt agresji powinien być zgłoszony do Ligi Narodów, wtedy automatycznie zgodnie ze statutem Ligi Narodów nastąpiłoby ogłoszenie agresji na wszystkich członków LN , Rosja Sowiecka musiała by się opowiedzieć po której stronie stoi. Po agresji Sowietów we wrześniu również Prezydent RP nie zgłosił faktu agresji i stanu wojny.Ponieważ Prezydent nie ogłosił stanu wojny. A skoro nie ogłosił to nie miał prawa wynikającego z
  „Art. 13.
  (1) Prezydent Rzeczypospolitej korzysta z uprawnień osobistych, stanowiących Jego prerogatywy.
   (2) Do prerogatyw tych należy:

   b) wyznaczanie na czas wojny następcy Prezydenta Rzeczypospolitej;”

  czyli dzięki Prezydentowi powstał bałagan prawny który trwa do dzisiaj..

  z pozdrowieniem

 3. Ponieważ Satelitarna Detekcja Złota podlega ZGROMADZENIU OGÓLNEMU ONZ to szacowne agendy ONZ nie mogły załatwić mojej sprawy bez wniesienia jej na Forum Zgromadzenia Ogólnego, co blokował Kozina kilku nazwisk Guttener-Gutenerr jako komisaryczny Sekratarz Generalny ONZ. Teraz mamy Sekretarza ELEKTA ONZ więc możliwe to będzie na wrześniowej Popandemicznej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

  Okt Oskarżenia: TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI Organizacji Narodów Zjednoczonych

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Komisarycznego Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIĄ tą jest Satelitarna Detekcja Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie moje nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny RFN w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże: http://www.wandaluzja.com// była Najpoczytniejsza i Najdroższa w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla HUAWEI, gdyż wejście na nią było przez planszę Huawei’a, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Bezpłatość. Huawei OKALECZYŁ moją Wandaluzję. Przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi Niemieckojęzyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, Protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę do FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca. ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki od Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołując się na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ, pominięte przez śledztwo FBI, Interpol i ONZ.

  Ta IGNORANCJA jest zrozumiała, gdyż wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota. Ponieważ zrobiono to BEZ Przesłuchania i Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej było spowodowane tym, że jestem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer …

  Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE. W ING Banku Śląskim kazano mi napisać Oświadczenie: JESTEM ŚWIADOMY OSZUSTWA BANKU ŚWIATOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO. Myślałem, że to palenie Londynu przez admirała holenderskiego.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: