Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Kto nami rządzi?

Posted by Marucha w dniu 2020-08-24 (Poniedziałek)

Dla nas istotna jest jedynie odpowiedź na pytanie, czy i kiedy społeczeństwa wspomnianych państw, ockną się z letargu i postawią przed trybunałem stanu, rządzących nimi zbrodniarzy.

[Lepiej i prościej postawić ich od razu przed plutonem egzekucyjnym – admin]

Po zakończeniu II Wojny Światowej, władzę w Polsce przejęli okupanci z ZSRR. Po dokooptowaniu miejscowych szumowin i przestępców, rządzili oni nieprzerwanie przez cały okres PRLu. Jedyna ewolucja jaka zachodziła w tej „elicie” polegała na zmianach pokoleniowych.

W pamiętnym roku 1989, nastąpiły dodatkowe zmiany „dekoracyjne”. Rządząca szumowina, zmieniła kolor krawatów i retorykę ideologiczną, a państwo nazwę na III RP.

Sprawna „transformacja ustrojowa”, pod dyktando osobników pokroju „profesora” Leszka Balcerowicza, ogołociła pospólstwo z tego co jeszcze posiadało. Biorąc pod uwagę pełne zawłaszczenie elity przez powyżej opisanych przestępców, wsparte na dodatek pełną zdradą „polskiego kościoła katolickiego”, który póki był prześladowany przez komunistów w PRLu, póty był „zawsze z Narodem”, a zdradził go natychmiast, kiedy to dogadał się z przefarbowanymi nowymi/starymi władcami naszej Ojczyzny.

Nie było nikogo kto mógłby wytłumaczyć głupiemu pospólstwu, że jest bezlitośnie okradane i niszczone, a jego „państwo” to jedynie kolonialna atrapa „suwerennej Rzeczpospolitej”.

Przyszedł jednak czas mistyfikacji „pandemii koronawirusa”, która grubymi nićmi szyta umożliwiała każdemu, nawet mało rozgarniętemu, pojąć fakt pełnej agenturalności „elit”, czy to przy władzy, czy „opozycji”, działających niezmiennie z całą premedytacją, na poleceni jej autentycznych „sponsorów”, na szkodę państwa i społeczeństwa.

Oczekiwane „przejrzenie na oczy” obywateli, nie nastąpiło jednak. Są tego dwie przyczyny.
Pierwsza, to znaczące obniżenie poziomu intelektualnego pospólstwa, po 30 z górą latach edukacji w „prestiżowych szkołach” na unijną modłę.

Druga, to katastrofalne załamanie się społecznej moralności, po 30 latach „wychowania” we wspomnianych już „szkołach”, oraz „troski duszpasterskiej” wyzwolonego z ucisku komunistów „polskiego kościoła”. Bowiem wielu trzeba „lekarzy”, „dziennikarzy”, urzędników różnych szczebli, itd., by utrzymać ten mit epidemii w społeczeństwie.

Przy czym truizmem jest stwierdzenie, że pozostałe „światłe” państwa Zachodu osiągnęły porównywalny poziom degrengolady. Inne tylko były drogi dojścia do tego stanu.

W zacytowanym poniżej artykule:
>https://off-guardian.org/2020/08/23/send-in-the-clowns-for-the-circus-is-in-town/.
amerykański autor, tak podsumowuje obecną sytuację w „przodującej demokracji świta”, jaką mienią się być Stany Zjednoczone:

„Trump, Biden, Pence, Harris i ich błazeńscy pomocnicy, tacy jak Michelle Obama, czy Pompeo publicznie występują codziennie pod przykryciem parasola. Bo to właśnie „ludzie parasola” prowadzą ten cyrk. Choć ich błazny wyskakują z różnych limuzyn, odgrywając role wzajemnych wrogów, ku uciesze publiczności, polewając się nawzajem pomyjami, to wszyscy oni są częścią tego samego przedstawienia i pracują na tych samych szefów.

Niestety większość ludzi uważa ten cyrk za realny świat i w to, że błazny nie prostytuują się dla tych samych panów, ale są rzeczywistymi przeciwnikami.

Ludzie parasola, to potentaci, którzy są właścicielami tego przedstawienia. Niektórzy uświadomieni obywatele zwą ich „tajnym rządem”, inni „deep state”, a jeszcze inni „elitą władzy”, która prowadzi ten przestępczy biznes, tumanienia ludzi, tak by nigdy nawet jeden promyk prawdy nie zawitał pod wspomniany „parasol”.

To oni produkują i reżyserują codziennie kolejne odcinki cyrkowego spektaklu, mającego na celu odwrócenie uwagi od „bocznych scen”, na których miliony ludzi są niszczone. Pomimo, że te „boczne spektakle” są rzeczywistym głównym wydarzeniem, to mało kto zwraca na nie uwagę, wpatrując się w główną scenę cyrkową, na którą kierują ich światła reflektorów.”

Ten obrazowy opis, w pełni pasuje, zarówno do sytuacji w III RP, jak i każdym innym państwie zachodnich „demokracji”.

Dla nas istotna jest jedynie odpowiedź na pytanie, czy i kiedy społeczeństwa wspomnianych państw, ockną się z letargu i postawią przed trybunałem stanu, rządzących nimi zbrodniarzy i ich szatańskich pryncypałów?

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 12 do “Kto nami rządzi?”

 1. Sceptyk said

  Pluton egzekucyjny to honorowa śmierć, raczej na pohybel ich!

 2. JMP said

  Nie ockną się nigdy! Żyje już dość długo i widzę, że pomimo coraz szerszego dostępu do telewizji, internetu, kina czy do tzw. „mediów społecznościowych”, a może właśnie w rezultacie coraz powszechniejszej ich dostępności ludzie przestają myśleć samodzielnie, są coraz mniej świadomi tego, co naprawdę dzieje się na świecie i kto pociąga za sznurki tego teatru kukiełek.

  Ludzkość najwyraźniej lubi żyć w Matrixie i wyrwanie jej z niego wydaje mi się niemożliwe. Obym się mylił!.

 3. Yah said

  Panie JMP, otóż nawet jak Pan spotka jakiegoś mądrzejszego osobnika, który praktycznie na niewielkim odcinku mógłby coś zmienić., to z reguły ze strachem pomieszanym z rezygnacja mówi …. to niemożliwe.

  Oczywiście przyczyna jest dostęp do tego co Pan wymienił w pierwszym akapicie.

  Powtórzę raz jeszcze, pisałem o tym wielokrotnie, uratować na s morze ( w sensie doczesności) tylko jakaś totalna katastrofa technologiczna, kiedy to wymienione w pierwszym akapicie przestanie działać i nie da się naprawić.

 4. Sarmata said

  Przestańcie płakać jak baby i biadolić nad tymi szczepieniami!
  7,5 mld ludzi wcale nie musi się szczepić, bo wystarczy, że ich przedstawiciele z jajami (w rodzaju Kedywu AK), zrobią to, co w zagrożeniu swego życia zawsze ludzie robili od stworzenia świata, czyli utrupić swoich prześladowców.
  Przypominam moim rodakom wyczyn żołnierzy oddziału specjalnego Kedywu Komendy Głównej AK „Pegaz” w którym to odstrzelili dowódcę SS i Policji na dystrykt warszawski Generalnego Gubernatorstwa, Franza Kutscherę.
  Zastrzelili go jak psa 1 lutego 1944 w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. „Kruszynka” oddał w Kutscherę serię z automatu i … już było po wielkim dowódcy SS i Policji na dystrykt warszawski Generalnego Gubernatorstwa – Franzu Kutscherze.
  Komórka egzekucyjna AK „Pegaz” składał się z 12 dzielnych Polaków. Bez obaw. Znajdzie się i teraz 12 dzielnych Polaków. To oni mają się bać. Proste?
  I historycznie dowiedzione, że skuteczne.
  Nie traćcie nadziej tylko się gotujcie na spotkanie. Dobrym słowem i pistoletem załatwisz więcej niż samym dobrym słowem.
  To ONI MAJĄ SIĘ BAĆ!

  P.S. I módlcie się często do Ducha Świętego o dar mądrości i męstwa oraz dziękujcie Mu za pomoc i opiekę.
  W lipcu 1943 Władysława Kołacińskiego “Żbika” aresztowało Gestapo i został osadzony w więzieniu w Częstochowie. Następnie 23 sierpnia zdołał brawurowo zbiec z transportu (z wagonu w ruchu) do obozu koncentracyjnego Auschwitz. Przeciętny żyd ma tyle „inteligencji” żeby wstąpić do PPR/PZPR lub wsiąść do bydlęcego wagonu i się zesrać.
  My Polacy mamy swoich Bohaterów takich jak Władysław Kołaciński “Żbik”.

 5. Ponieważ Satelitarna Detekcja Złota podlega ZGROMADZENIU OGÓLNEMU ONZ to szacowne agendy ONZ nie mogły załatwić mojej sprawy bez wniesienia jej na Forum Zgromadzenia Ogólnego, co blokował Kozina kilku nazwisk Guttener-Gutenerr jako komisaryczny Sekratarz Generalny ONZ. Teraz mamy Sekretarza ELEKTA ONZ więc możliwe to będzie na wrześniowej Popandemicznej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

  Okt Oskarżenia: TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI Organizacji Narodów Zjednoczonych

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Komisarycznego Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIĄ tą jest Satelitarna Detekcja Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie moje nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny RFN w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże: http://www.wandaluzja.com// była Najpoczytniejsza i Najdroższa w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla HUAWEI, gdyż wejście na nią było przez planszę Huawei’a, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Bezpłatość. Huawei OKALECZYŁ moją Wandaluzję. Przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi Niemieckojęzyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, Protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę do FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca. ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki od Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołując się na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ, pominięte przez śledztwo FBI, Interpol i ONZ.

  Ta IGNORANCJA jest zrozumiała, gdyż wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota. Ponieważ zrobiono to BEZ Przesłuchania i Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej było spowodowane tym, że jestem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer …

  Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE. W ING Banku Śląskim kazano mi napisać Oświadczenie: JESTEM ŚWIADOMY OSZUSTWA BANKU ŚWIATOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO. Myślałem, że to palenie Londynu przez admirała holenderskiego.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.

 6. Kowalski said

  No jak to kto?BYDLO imitacje ludzkie.Ktore powinno dyndac na drucie kolczastym

 7. Birton said

  to jest możliwe: politycy „za” i politycy „przeciw” są pod jednym żydomasońskim parasolem – czytałem w latach 70′ takie opowiadanie SF w „Młodym Techniku” oczywiście nie o żydomasonerii; cały Zachód jest , myślę , że Łukaszenka, Xi, Kim, Rouhani nie są pod parasolem, ale Putin – kto go tam wie

 8. Lily said

  DLA TEGO w srodku.
  „Najwazniejsza jest „Uczciwosc”,mowi o sobie,

  Zrodlo; bursartpark

 9. . said

  Sarmata @

  Tak gadasz ale spójrz ile jest o NWO gadane przez lata i nikt nawet nie wpadł z kałachem na zebranie Grupy Bildergerg ani do willi Rotczajlda. A była kiedyś sytuacja, że stary, prawie stuletni już wówczas D. Rockefeller był przez kilkanaście minut sam w jakimś hotelu w centrum Nowego Jorku. Ktoś go rozpoznał i zawołał po nazwisku. Ten prawie się zesrał ze strachu i szybko dzwonił po goryli. Wystarczyło podejść i. A co będę gadał.
  Już niedługo będzie zapóźno bo to się schowa do tunelu Gotharda a na zewnątrz będzie wojna.

 10. Ten, który trzyma w garści najważniejszą smycz.

 11. ella said

  nie sądzę, że w czasach PRL Kościoł był z narodem przecież nie do końca beatyfikowany prymas Wyszyński podpisał z komunistami porozumienie państwo- kościół w 1950 które było kompletną klapą z punktu widzenia interesów i praw zwykłych mieszkańców tego kraju –

  dla przykładu podejrzany przez komunistów o jakiś paragraf podpadający pod wroga władzy ludowej

  – był automatycznie uznany przez Kościół za persona non grata, nie mógł korzystać z żadnej pomocy kościelnej itp. tzn. kościół się zobowiązał zarówno nie udzielać pomocy jak i denuncjować taka osobę komu trzeba,

  – nawet nie mógł mieć dostępu do sakramentów – to już konstrukcja jak u ruskich popów za najciemniejszych czasów

  co jest nawet zastanawiające, bo dotyczyło to też samych duchownych,

  na ten przykład był taki ksiądz niejaki Paweł Komborski – ze względu na swoje przedwojenne kontakty bynajmniej nie jakieś działania quazi zbrojne podpadł władzy komunistycznej i automatycznie został wydalony ze stanu księdzowskiego przez swojego zwierzchnika,

  nie uzyskał od swych byłych przełożonych żadnej pomocy prawnej czy innej w trakcie swoich przejść z komuchami, po wyjściu z więzienia
  w bardzo złej formie też do życia i zdrowia powracał mieszkając w gospodarstwie swej wiekowej matki a nie u jakich sióstr co by go lepiej kurowały.

  Wyszyński podpisał ten fatalny dokument, bo liczył że komuniści dotrzymają słowa i zwrócą kościołowi przedwojenne włości – oczywiście nic z tego – a kościół swych przyrzeczeń władzy solennie dotrzymywał,

  jednak u wieśniaka czy proboszcz czy prymas największy dogmat to pełna komora, ktoś mu coś obieca w tym kierunku i już jego przenikliwość co do innych kwestii się kończy,

  w związku z powyższymi historiami wcale mi nie żal w/w prymasa, że został „uwięziony” i tak miał lekkie traktowanie w porównaniu do innych, których to spotkało m. in. z powodu zawarcia tego porozumienia

  no i cóż ostatnim dobrze się orientującym i godnym zaufania duchownym był widać abp Adam Sapieha – przedwojenny arystokrata pozostał nim mimo, że wojna i komuniści też majątkowo zdeklasowali całe jego środowisko i jego rodzinę osobiście,

  on ostatni wiedział jak postępować w imieniu owieczek z różnymi bandytami u władzy i miał na względzie dobro owych

 12. plausi said

  Próba odpowiedzi

  na pytanie „Kto nami rządzi?” i kto w jego imieniu nami zarządza:

  https://marucha.wordpress.com/2020/08/25/fikcyjne-objawy-cov2-bezobjawowa-lobotomia/#comment-915166

  być może link nie jest jeszcze aktywny

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: