Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Duńscy liberałowie przyznają: muzułmanie się nie przydali

Posted by Marucha w dniu 2020-08-25 (Wtorek)

[Jak oni do tego wniosku doszli? – admin]

Już od kilku lat w Danii trwa debata na temat modelu imigracji do tego kraju, a jej rezultatem stają się kolejne działania wymierzone głównie w tworzenie się społeczeństw równoległych.

Wiceszefowa duńskich liberałów, Inger Stöjberg, mówi natomiast wprost o braku jakichkolwiek korzyści z otwarcia granic dla osób pochodzących z państw muzułmańskich.

Stöjberg zajmowała się kwestiami imigracji, gdy była jeszcze członkiem rządu. W latach 2009-2011 oraz 2015-2019 pełniła ona wpierw funkcję ministra ds. zatrudnienia i równouprawnienia, a następnie ministra ds. integracji. W tym drugi resorcie zajmowała się głównie kwestiami tak zwanego społeczeństwa równoległego, czyli niezintegrowanych imigrantów odcinających się od kultury i wartości duńskiego społeczeństwa. [A to byli jacyś inni?? – admin]

Teraz wiceszefowa liberalnej partii Venstre wprost krytykuje politykę imigracyjną wcześniejszych duńskich rządów. Jej zdaniem napływ obcokrajowców z państw z dominującą religią islamu „przyniosła więcej szkody niż pożytku”. Co prawda przyznaje ona, że w Danii żyją muzułmanie dobrze radzący sobie w tamtejszym społeczeństwie, ale wciąż jest ich zdecydowanie zbyt mało.

Większość nie-europejskich imigrantów mieszkających w Danii ma tymczasem sprawiać problemy. Stawiają oni bowiem coraz więcej żądań, których nie da się pogodzić z zachowaniami dominującymi w tamtejszym społeczeństwie. Chodzi między innymi o specjalne prawa w szkołach, miejscach pracy i na basenach; nadużywanie świadczeń socjalnych, brak chęci wniesienia czegokolwiek do życia społecznego, brak szacunku dla władz czy przestępczość.
[Naprawdę? – admin

Była minister zauważa szereg błędów popełnionych przez duńskie władze. Po pierwsze, imigrantów ściągnięto więc do tego państwa o wiele za dużo. Po drugie, Dania nie postawiła obcokrajowcom odpowiednio wyśrubowanych wymagań. Wielu z nich z tego ostatniego powodu nie zachowuje się właściwie, nie mając również „Danii w sercu”.

Lider duńskich liberałów przypomina między innymi o statystykach dotyczących przestępczości. Wynika z nich, że osoby z państw nie-zachodnich posiadają nadreprezentację w więzieniach i to o blisko 255 proc. Dodatkowo zmienia się charakter przestępczości – coraz więcej osób trafia do aresztów z powodu strzelanin, rajdów samochodowych urządzanych w centrach miast czy zbiorowych napadów na ludzi. Ma to w dużej mierze związek z pojawieniem się gangów.

Dla wiceszefowej Venstre sprawa jest więc niezwykle prosta. Imigranci popełniający przestępstwa powinni być wydalani z kraju. Nie wierzy ona bowiem w stosowanie różnorodnych programów resocjalizacyjnych. Poza tym duńskie państwo bez wielu obcokrajowców może się po prostu obejść.

Na podstawie: nyheteridag.se.
http://autonom.pl

Zobacz też: Dania pierwszy raz od 70 lat aresztuje za zdradę

 

Komentarzy 10 do “Duńscy liberałowie przyznają: muzułmanie się nie przydali”

 1. Listwa said

  „przyniosła więcej szkody niż pożytku”.
  – jakaś naiwna albo śni, przynoszą i będą przynosić.

  „nie mając również „Danii w sercu”.
  – Danię to oni mają w d**ie.

 2. Adrem said

  A do czego niby mieli się przydać niewykształceni, opętani islamem gamonie ?
  W końcu ilu zamiataczy ulic potrzeba ?
  Oni umieją tylko urządzać awantury i kopulować.

  I Dania tego wcześniej nie widziała ?
  Czy nie chciała widzieć ?

 3. NICK said

  Dania.
  Jest nikim.
  Produktem świń.
  Gatunku. Bez Gatunku.
  We Lidlu.

  Dania NIC nie znaczy.
  Nawet co do dawnej Polski.
  Nie ma władzy.
  Żadnej.
  Co do dwóch, morskich kanałów na Bałtyk.
  Nie pyta o Nord Stream

  Na Grenlandię też.

  Bornholm?

 4. Birton said

  Rewolucje, komunizm, faszyzm, hitleryzm, LGBT, ISIS , migracja to żydomasońska robótka , wszyscy to wiedzą

 5. Zbyszko said

  Prawdziwe problemy to przyjdą dopiero za 10-20, gdy dzietność islamistów rzędu 8 (przy średniej europejskiej na poziomie 1,23) da znać juz bardzo jaskrawo i zaczną te wyże demograficzne szukać tego lebensraumu dla siebie także na tych teraz zamkniętych osiedlach apartamentowców i rezydencji, gdzie mieszkają ci durnie, którzy przyczynili się do tego, że Islam rozlał się na Europę, biorą do łapy od Sorosa, za jego „niewinne” zabawy.
  Teraz, pewnie jeszcze niektórzy z nich wychodzą na ulice w geście poparcia dla ruchów zaprowadzenia demokracji na Białorusi – ostatnim bastionie normalności w Europie.

 6. Leo said

  Z islamem będzie jak w Libanie – wojna domowa lub …Europejczycy namówią gości do powrotu do domów. Ale przedtem musi nastąpić oczyszczenie z pewnych elementów. Pewne elementy obecnie także mają kraj, do którego mogą zostać wyproszone.

  Dania to jedyne państwo, w którym elity nie są kompletnie skorumpowane, panie Nick. Duńczycy to dobrzy ludzie.

 7. Kar said

  ..nad Dunczykiem wisi nieuchronne widmo reinkarnacji czystej wody Belzebuba (patrz obrazek wyzej zalaczony). To jest stado/drobiazg pogubiony przez roztargnionego Belzebuba pod ktoryms tam krzakiem…Niech Was wszystkich-Dunczyki ma Pan w swojej opiece-strzesta sie!…idzie doomsday!

 8. Zbyszko said

  Leo @6 a jak chcesz namówić islamistów do powrotu do domu?
  – zostawcie te sportowe mercedesy, BMW, Porscha itd które wam sprezentowaliśmy :

  i wyjedźcie sobie do siebie, do wielbłądów na pustynię?

 9. NICK said

  Nie. Leo.
  Dania to jest kraina, która przekroczyła granice.
  Wiele granic.
  Złym by było gdyby wszystkie czyny Państw Narodowych
  Tłumaczyć. Usprawiedliwiać.

  Choćby tzw. NWO.
  Dania sprzedała się dawno.

 10. JW said

  Ten artykuł jest bezsensowny. Każdy niezdegenerowany człowiek nie chce mieć nic do czynienia z „kulturą i wartościami” duńskiego społeczeństwa, jakimi obecnie są pedalstwo, feminizm, pornografia, bezbożność, alkoholizm, bezmyślny konsumpcjonizm itp., co zresztą dotyczy całego Zachodu. Czy np. Gajowy mieszkając w Szwecji przyjął te „wartości” za swoje? A że muzułmanie nie garną się do roboty? Bo nie muszą, skoro podsuwa się im wszystko pod nos. Znowu wina nie leży po ich stronie, jako że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Jak to mawia Michalkiewicz, problem leży nie w nich, bo oni zawsze tacy byli, tylko w nas – w tym przypadku w Duńczykach, którzy dali się zdegenerować w wyżej wymieniony sposób. Skutek tego jest taki, że całkiem słusznie gardzą nami, jednocześnie dojąc nas na wszelkie możliwe sposoby. Niech więc duńscy liberałowie, czy jak im tam, przyjrzą się lepiej kondycji psychiczno-moralnej swojego społeczeństwa, a nie nawalają bezmyślnie w obcych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: