Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Быдлошевский Л.З. o Polski prawnik komentuje karę…
  prostopopolsku o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Fikcyjne objawy Cov2. Bezobjawowa lobotomia.

Posted by Marucha w dniu 2020-08-25 (Wtorek)

W portalach głównego nurtu na świecie zaczynają się prześcigać w wynajdywaniu sensacyjnych „doniesień naukowych”, jak również „przebadanych i zweryfikowanych objawach” SARS-Cov-2, szczególnie zwiększające występowanie „głównego” objawu chorobowego – kowidem jest nagła utrata węchu…

Na nieszczęście, objaw jest jak najbardziej prawdziwy i powinien martwić, straszyć i siać panikę, lecz jego przyczyna jest zupełnie inna, niż by chcieli wszyscy co sieją te bzdury.

Ludzi z objawami przeziębienia, czy grypy, przewrotnie manipuluje się oraz wywiera presję, aby zgodzili się na test na „obecność korona świrusa” (co jest skończoną bzdurą, ale to do wyjaśnienia w innym tekście)*. Obecnie WHO (prywatna korporacja!) oraz twórcy testu z wymazu z gardła stworzyli dwie procedury pobrania materiału do testu; jeden z nich jest nie inwazyjny, drugi bardzo inwazyjny, ryzykowny i mogący doprowadzać w skrajnych przypadkach do śmierci.

Pierwsza metoda polega na pobraniu plwociny odchrząkniętej z gardła, którą umieszcza się w probówce do badania. Jedynym negatywnym skutkiem tej metody jest chwilowe zaczerwienienie gardła i uczucie suchości, bardzo podobnie jak po zakasłaniu.

Druga metoda polega na wprowadzeniu długiego patyczka zakończonego wacikiem o długości 17-20 cm do nosa, przez jamę nosowo gardłową, aż do gardła. Pierwszym zastanawiającym faktem jest, dlaczego pobieranie materiału wykonuje się przez obie dziurki nosa, skoro docelowy materiał ma być pobrany z gardła!

Drugi fakt, pobranie materiału z gardła można zrobić mniej inwazyjną drogą, bezpośrednio przez jamę ustną, gdzie jedynym dyskomfortem może być podrażnienie języczka i sprowokowanie odruchu wymiotnego przez nieumiejętne pobranie materiału, co nie zawsze musi równać się zwróceniem treści żołądka i na tym byłby koniec.

Natomiast starsi i najmądrzejsi wpadli na pomysł, aby zaszkodzić ludziom jak najbardziej i wygenerować nowe objawy, które można przypisać nieistniejącej „szalejącej pandemii”. Wkładanie patyczka do nosa, wiąże się z ryzykiem uszkodzenia kości sitowej, które znajduje się mniej więcej w połowie odległości od nozdrzy do gardła. Jest wyjątkowo delikatna i krucha ze względu na swoją budowę podobną do sitka na makaron, a bezpośrednio nad nią znajduje się już mózg.

W tym miejscu znajdują się ludzkie receptory zapachu (które odpowiadają za odczucia walorów smakowych podczas jedzenia), których informacje są bezpośrednio przekazywane przez nerwy do mózgu. Wystarczy bardzo niewielka siła, aby złamać blaszkę sitową, czy trwale uszkodzić struktury węchu.

Wiadomo, że w nosie temperatura jest bardzo dobra, do namnażania się grzybów, bakterii oraz wirusów, wyobraźmy sobie, że teraz mają one bezpośredni dostęp do naszego mózgu, co może w skrajnych przypadkach spowodować stan zapalny mózgu, a nawet śmierć.

Średnio od 30% do 40% badanych ludzi skarży się na utratę węchu, 80% na bardzo silny ból w jamie nosa i głowy, niejednokrotnie łącznie ze stanem zapalnym zatok, czy gardła, które jest spowodowane niestety wciskaniem i uszkadzaniem mechanicznym przez patyczek narządu węchu i w 30-40% przypadku połamaniem kości sitowej (a dokładniej blaszki sitowej).

Dziwnym trafem fakty te są pomijane i przemilczane. Niestety w Polsce obowiązuje nadal prawny zakaz wypowiadania się lekarzy na temat pandemii, zasadności wprowadzania restrykcji zbliżania się do innych ludzi, kwarantanny, czy noszenia symbolu niewolnictwa (maseczka).

Rządy świata boją się, że każdy człowiek może skorzystać z własnego przysługującego mu prawa odmowy do przeprowadzenia procedury/zabiegu medycznego (jeszcze, choć nie wiadomo do kiedy to prawo będziemy posiadać).

Zostawiam do rozważenia i zdecydowania o swoim zdrowiu Tobie czytelniku, czy chcesz jeszcze poczuć zapach łąki, ulubionego dania, czy bryzy, bądź czy wolisz poddać się „bezobjawowej lobotomii” i pozbawić się węchu i cieszyć byciem niewrażliwym na wszelkiego rodzaju smrody potu, pierd, czy wszelakich szumowin, a w najgorszym razie trwale uszkodzić fragment swojego mózgu i mieć bliżej nieokreślone problemy.

Na koniec pragnę dodać, że do dnia dzisiejszego, nigdzie na świecie nie wyizolowano wirusa SARS-Cov-2, ani żadnej jego innej mutacji. Przypominam, że jedyną możliwą metodą zdiagnozowania wirusa jako choroby, jest wyizolowanie go z próbki, zobaczenie go pod mikroskopem elektronowym (powiększenie ponad 40 000 x), zreplikowania go, wszczepienia go zwierzęciu i uzyskaniu tych samych objawów, które miał pacjent.

xyz
Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (22.08.2020)
http://www.bibula.com

Komentarzy 36 do “Fikcyjne objawy Cov2. Bezobjawowa lobotomia.”

 1. Leo said

  „prawa odmowy do przeprowadzenia procedury/zabiegu medycznego” – jeśli jakieś prawo można w sekundę odwołać/zawiesić/odebrać bo zainstniała jakaś nagła okoliczność w ocenie władcy, to nie jest to prawo a tylko czasowy przywilej. Kowid pokazał jak bardzo zostaliśmy zniewoleni przez totalitarną demokrację.

 2. NICK said

  Na koniec pragnę dodać, że do dnia dzisiejszego, nigdzie na świecie nie wyizolowano wirusa SARS-Cov-2, ani żadnej jego innej mutacji. Przypominam, że jedyną możliwą metodą zdiagnozowania wirusa jako choroby, jest wyizolowanie go z próbki, zobaczenie go pod mikroskopem elektronowym (powiększenie ponad 40 000 x), zreplikowania go, wszczepienia go zwierzęciu i uzyskaniu tych samych objawów, które miał pacjent.

  Prawie cała Prawda.
  No bo.
  Proszę mi podać źródła. Naukowe.
  I gdzie.
  Wyizolowano rybosom lub genosom?

  I.
  Czy jest zmienny.
  Nawet z minuty na minutę.

  Zatem wyszczepienie powszechne ma polegać na?
  Depopulacji.
  I wszczepieniu trucizn i znamienia.

 3. plausi said

  W warunkach wojny

  zawiesza się wszelkie prawa:

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/29/kilka-slow-prawdy-o-biezacej-sytuacji/#comment-910880

  w tej wojnie prowadzonej przeciwko ludzkości świata naturlanie też, za to dokonuje się zbrodni wojennych, czym są wszelkie zabiegi „lecznicze” wobec nieszczęśników, którym przypisano, że są nosicielami SARS-Cov-2. Operacja „Bandemia” została zaprojektowana (patrz „Event 201”) w celu dokonania rabunku mienia ludności świata przez inflację pieniądza, oraz dokonania masoweej likwidacji pogłowia ludności świata i wprowadzenia systemu niewolniczego pozostałym przy życiu.

  Jak już przed bez mała półroczem pisaliśmy:

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/21/dlaczego-who-domaga-sie-blokady-szwecji-czyzby-dlatego-ze-blokada-nie-robi-roznicy/#comment-895738

  „NIE MA ŻADNEJ PANDEMII”

 4. wewewe said

  Jest kod U07.2 który oznacza kowid prawdopodobny. Lekarz może wpisać go pacjentowi który miał wcześniej objawy, bez testu i nikt nie ma prawa podważyć jego zdania.

 5. Adrem said

  Chyba jednak komuś należą się bęcki…

 6. Maverick said

  Jakobini w Oregonie wyciągają gilotyny.

  Dają znać ze rewolucja będzie krwawa,

 7. Kedli said

  Zaświadczenie o niepodleganiu durnym wymysłom:

  Click to access zaswiadczenie.pdf-wersja-1.pdf

 8. Iwet(ka) said

  Jestem antykowidowcem, ale nie rozumiem tej techniki pobierania wymazu gardła przez nos. Czy to sprawdzona informacja? Mi faktycznie wymazywali przez dziurki nosa bardzo długim patyczkiem, ale wymaz był z zatok…

 9. ? said

  Daniel B. Klein, Joakim Book, Christian Bjørnskov, 16 Possible Factors for Sweden’s High COVID Death Rate among the Nordics, 24 Pages Posted: 25 Aug 2020

  https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3674138

 10. revers said

  Wysokie pensje, nagrody dla SANEPIDU od min. Zdrowia Niedzielskiego wykluczaja mozliwosc uzdrowien, wygaszenia pandemii covid19 w wieczystosc bez ograniczen ..

  https://gazetaplus.pl/decyzja-nowego-ministra-zdrowia-beda-wysokie-nagrody-dla-sanepidu-za-kontrole/19953/

 11. Adrem said

  Takie znalazłem.
  Może głupota, a może i nie.

  „autor: Nexus.7 (2020-08-25 22:05)

  Ten brytyjski naukowiec Sir Mark Walport ma rację ale jest to „stary przekręt” bo dobrze wie, że ten fragment sekwencji RNA znajduje się w każdym z nas od zawsze i na zawsze, ponieważ jest to naturalna część chromosomu 8 każdego człowieka a Sir Mark Walport świadomie przypisuje go wirusowi. To on jest wirusem w tej całej sprawie. Test PCR wykrywa sekwencję naturalnego fragmentu RNA chromosomu ludzkiego a nie jakiegoś wirusa-koronapierdusa. Ta sekwencja w chromosomie 8 była, jest i w nas na zawsze będzie bo od zawsze do nas przynależy.

  Mamy niesamowity dowód na to, że pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA. Sekwencja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT” to 18-znakowa sekwencja starterów znaleziona w dokumencie protokołu WHO z testu PCR na koronawirusa…

  Możliwe jest, że „oni” testując testem PCR całą ludzkość wyselekcjonują „swoich” czyli hybrydy.

  https://www.bitchute.com/video/tLcUoFkkVtQV/

 12. Yah said

  Ad 11

  Z testowaniem swoich to pól biedy .

  Jeśli „ten fragment sekwencji RNA znajduje się w każdym z nas od zawsze i na zawsze, ponieważ jest to naturalna część chromosomu 8 każdego człowieka „, a „szczepionki” zawierają paczki adenowirusów, które w jakiś sposób mają na tą sekwencje RNA oddziaływać, to w konsekwencji będą one powodować zmiany właśnie w chromosomie 8 człowieka.

  No i bingo ty ch…złamany Billu Gates’ie.

  „VIII parę chromosomów, które kodują geny, odpowiedzialne za produkcję: gonadoliberyny (ODPOWIEDZIALNEJ ZA PŁODNOŚĆ), tyreoglobuliny (odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie tarczycy). W wyniku mutacji genetycznych w obrębie tego chromosomu dochodzi do takich chorób, jak: wrodzona niedoczynność tarczycy i ZESPÓŁ WERNERA,”

  „Zespół Wernera – genetycznie uwarunkowany zespół charakteryzujący się przedwczesnym i przyspieszonym starzeniem. W odróżnieniu od zespołu progerii Hutchinsona-Gilforda pierwsze objawy zespołu Wernera pojawiają się zazwyczaj dopiero pod koniec okresu dojrzewania (średni wiek osób zdiagnozowanych po raz pierwszy wynosi 24 lata), dlatego bywa on nazywany „progerią dorosłych”.”

 13. Yah said

  Czyli globalna szczepionka depopulacyjna, ziszczenie marzeń psychopaty z Microsoftu. Ponieważ każdej ma być przypisany indywidualny kod QR, można kierować ją do ściśle określonych grup społecznych i narodowych.

 14. Yah said

  A tu macie przyczyny tego szału testowego i stosowania „pobierania ” materiału z zatok nosowych. Sk…… !

  „Dostarczanie nanocząstek z nosa do mózgu obniża ekspresję genów choroby Huntingtona

  Napisane przez Anne DeLotto Baier · 4 grudnia 2019 o 13:49 · Opublikowane w: College of Pharmacy, Hot News, Morsani College of Medicine, Neurosciences & Brain Repair, Research, USF Health Lead Story

  Badanie przedkliniczne USF Health testuje kilka formulacji nanocząsteczek siRNA wzbogaconych w chitozan, przeznaczonych do ulepszenia terapii genowej ukierunkowanej na choroby neurodegeneracyjne

  Neurolog Juan Sanchez-Ramos, dr n. Med., Dyrektor HDSA Huntington’s Disease Center of Excellence przy USF Health, bada pacjentów i uczestniczkę badań klinicznych Brittany Bosson.

  Choroba Huntingtona (HD) jest dziedziczną chorobą mózgu, która zazwyczaj dotyka dorosłych w kwiecie wieku – prowadząc do postępującego pogorszenia ruchu, nastroju i myślenia. Podczas gdy niektóre leki tymczasowo łagodzą objawy, obecnie żadne terapie nie zapobiegają, nie spowalniają ani nie zatrzymują przebiegu HD.

  Dr med. Juan Sanchez-Ramos, profesor neurologii Helen Ellis i dyrektor HDSA Huntington’s Disease Center of Excellence, University of South Florida Health (USF Health), z doświadczeń swojej pracy, widzi jak niszczycielska jest ta choroba – czasami opisywana jako mieszanka choroby Parkinsona , ALS i chorobayAlzheimera, jak dotyka pacjentów i ich rodziny. Przez ostatnie kilka lat, nawet gdy prowadzi badania kliniczne oceniające potencjalne nowe leki, lekarz-naukowiec pracował z mysim modelem HD, aby opracować i przetestować

  SYSTEM NANOCZĄSTECZEK , KTÓRY MOZE PRECYZYJNIE DOSTARCZAĆ TERAPIE GENOWĄ OD NOSA DO OBSZARÓW MÓZGU(!!!),

  najbardziej dotkniętych HD.

  Jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej realnego, nieinwazyjnego leczenia – takiego, które można podawać w postaci aerozolu lub kropli do nosa, zamiast nakłucia lędźwiowego lub bezpośredniego wstrzyknięcia do mózgu.

  W badaniu przedklinicznym opublikowanym 27 października w Nanomedicine: Nanotechnology, Biology and Medicine, dr Sanchez-Ramos i jego współpracownicy opierają się na swoich wcześniejszych odkryciach, wykazując, że wzbogacone w chitozan, pokryte manganem nanocząsteczki obciążone małym interferującym RNA (siRNA) mogą być z powodzeniem dostarczane w kroplach do nosa do wybranych części mózgu dotkniętych HD. W mysim modelu z chorobą Huntingtona nanocząstki zmniejszyły ekspresję zmutowanego genu HTT, który powoduje HD o co najmniej 50% w czterech regionach: opuszce węchowej, prążkowiu, hipokampie i korze. Wadliwy gen HTT prowadzi do produkcji toksycznej formy białka, zwanej białkiem huntingtyny. W istocie, ta nowa metoda wycisza przesłanie genetyczne „mówiące” komórce, aby wytwarzała więcej białek huntingtyny. Aby ostatecznie przynieść korzyści pacjentom, nienormalne wytwarzanie białek musi zostać wystarczająco ograniczone, aby zablokować lub spowolnić dysfunkcję i ostateczną utratę komórek nerwowych, która jest przyczyną objawów klinicznych.

  „NASZE PODEJŚCIE NOS-MÓZG DO DOSTARCZENIA TERAPII GENOWYCH JEST NIEINWAZYJNE, BEZPIECZNIE I SKUTECZNE”(!!!)

  – powiedział dr Sanchez-Ramos, współtwórca nowatorskiego systemu dostarczania nanocząstek anty-HTT siRNA opatentowanego przez USF.

  Poszukiwanie sposobów optymalizacji wyciszania genów HD

  W ramach najnowszych badań, opublikowanych w Nanomedicine, dr Sanchez-Ramos współpracował z badaczami z Wydziału Neurologii USF Health Department i RNA Therapeutics Institute Uniwersytetu Massachusetts Medical School. Chcąc zoptymalizować wyciszanie genu HD, gdy siRNA jest dostarczane drogą donosową, zespół przetestował różne formuły i rozmiary nanocząstek na modelu mysim, w którym zachodzi ekspresja ludzkiego genu HD. Wśród ich ustaleń:

  – Cztery różne wersje badanych nanocząstek obniżyły ekspresję genów HD w mózgu o 50%. Jednak obniżenie poziomu toksycznego białka huntingtyny w tkance mózgowej trwało dłużej, przy czym największą redukcję białka (53%) obserwowano w opuszce węchowej u podstawy mózgu, a najniższą (38%) w korze mózgowej. zewnętrzna warstwa mózgu. Ponadto samo podanie „nagiego” siRNA przez nos (bez ochronnej otoczki chitozanem) niewiele pomogło w zmniejszeniu ekspresji genu HD, mimo że poprzednie badania wykazały, że podobne nagie siRNA wstrzyknięte bezpośrednio do mózgu było bardzo skuteczne.

  – Zamknięcie siRNA w chitozanie chroniło wyciszające RNA przed przedwczesną degradacją „w drodze” do celów w mózgu HD. Związek chitozanu pochodzi z twardego zewnętrznego szkieletu skorupiaka lub zewnętrznego szkieletu owadów. Hermetyzacja siRNA w nanocząstce chitozanu pozwoliła na wzbogacenie wyciszającego RNA do wyższych dawek bez uszkadzania cząsteczki, co skutkowało znacznym zmniejszeniem ekspresji genów HD – donoszą naukowcy.

  – Zwiększenie liczby nanocząsteczek siRNA w określonej dawce kropli do nosa jest kluczem do poprawy potencjału terapeutycznego. „Zdolność do wytwarzania skoncentrowanych preparatów NP (nanocząsteczek) bez uszkadzania zawartości siRNA jest kluczowym czynnikiem udanego donosowego dostarczania środków wyciszających geny” – podsumowali naukowcy.

  Głównym wyzwaniem terapii genowej HD i innych chorób neurodegeneracyjnych jest pozyskanie cząsteczek, które mają zastąpić.

  .https://hscweb3.hsc.usf.edu/blog/2019/12/04/nose-to-brain-delivery-of-nanoparticles-lowers-huntingtons-disease-gene-expression/

 15. Yah said

  Nie ma bata, żeby w tym robieniu testów przez nos, nie chodziło o jakieś kombinacje z nanoczasteczkami. Przy tradycyjnym pobieraniu był to wymaz z nosa, odkrztuszona plwocina lub wymaz z gardła.

  Ściemnianie dla baranów, że to właśnie „głęboko, w zatokach kryje się wirus” ma na celu uzasadnienie tej nowej metody, która pozwala nanoczsteczkom pokonać krew- mózg.

  O tym, że testowanie jest kluczowe, świadczy postępowanie rządu Nowej Zelandii, który tworzy obozy kwarantanny tylko po to by PRZETESTOWAĆ, jak największą ilość populacji.

  Być może to testowanie ( jako budzące mniej obaw) ma odegrać największą rolę, natomiast masowe szczepienia mają tylko ułatwić wprowadzenie ID2020.

 16. revers said

  Czy demonstracje zachorowały na ludzi? Szwjcarska tv puscila wywiad z dr.Bodo Schiffmannem, po 3 godzinach usuniety z pejsotuby.
  Bodo Schiffmann w QS24

  https://www.bitchute.com/video/6pj9Gm9Dslqp/

  Wielka demostracja anty covid ktora mila odbyc sie w koncu tygodnia w Berlinie, odwolana przez Aenat Berlinski. Zle czasy i karty dla bezobjawoych przyszlych ofiar pandemii i szczepien.

 17. Marek said

  Sputnik:

  Moje najgłębsze kondolencje dla wszystkich, którzy stracili bliskich, a moje modlitwy są z tymi, którzy cierpią lub chorują. Wiem, że wielu ludzi się martwi, niektórzy czują się bezradni. Chcę, żebyście wiedzieli, że administracja mojego męża nie spocznie, dopóki nie będziemy mieli skutecznego leczenia lub szczepionki, która będzie dostępna dla każdego – powiedziała Melania.

  „Donald nie spocznie, dopóki nie zrobi wszystkiego, co w jego mocy, by zatroszczyć się o wszystkich dotkniętych tą straszną pandemią” – dodała.

  ===
  Jak widać, Trump jest w agendzie Gatesa, a nawet przeciw.

 18. Yah said

  Do tej pory „przetestowano” 451 mln osób – prawie pół miliarda w ciągu pół roku.

 19. Yah said

  Przekupują, zastraszają – polityków, lekarzy i duchownych. Politycy, lekarze, duchowni – sprzedali siebie, sprzedali nas.

  Jak zobaczą do czego doprowadzili, czasu nie wrócą.

  Skutkiem powszechnej apostazji jest zniewolenie, panowanie kłamstwa, absurdu i nieludzkich praktyk, z których konsekwencji mało kto, zdaje sobie sprawę.

 20. Sarmata said

  Powtórzę bo to ważne spostrzeżenie.
  A więc, jadąc po mapie od góry:
  – Na Łotwie straszny i śmiertelny COVID-19. Zmarło … osób.
  – Na Litwie straszny i śmiertelny COVID-19. Zmarło … osób.
  – W Polsce straszny i śmiertelny COVID-19. Zmarło … osób.
  – Na Ukrainie straszny i śmiertelny COVID-19. Zmarło … osób.
  – W Rosji straszny i śmiertelny COVID-19. Zmarło … osób.
  – Na Białorusi NIE MA strasznego i śmiertelnego COVID-19. Nikt nie zmarł!

  W koło pandemia i umierają ludzie … a na Białorusi manifestacje na 200 000 ocierających się o siebie i … nie ma NIKOGO w maseczce. Ani jednej osoby w MASECZCE!
  Wszyscy zdrowi choć trochę poobijani, bo za karę, że nie zrobił „tak jak we Włoszech” prezydentowi Łukaszence zrobiono kolorową rewolucję.
  Jarzycie już, że te wasze rządy sprytków pustynnych są 1000x gorsze i bardziej pierd….. od tego Łukaszenki?
  Ten czekista przy waszych rządcach-sprytkach pustynnych to jakiś anioł!
  Jarzycie to matoły w maseczkach i strachu o życie?!
  Rządzą Wami matoły realizujące obce cele o których nic nie wiemy.

 21. NICK said

  O czym mowa?

  Nie znam przypadku pobierania wymazu ‚przez nos do gardła’ a zwłaszcza ze zatok.
  Nie wiem dlaczego o tym piszę ponieważ pobieranie z ‚głębokiego gardła’ to mają „panienki”, które mnie nie interesują.
  Paranoja. Czysta.
  Pomijam tą chorobę bezobjawową.
  Logika.
  „Wirus” jest na tylnej ścianie gardła a przy nosogardle już nie?

  Po co i dlaczego o tym pisze?
  We nawiązaniu do innych mych uwag?
  Toć wiecie.

  Nie mają znaczenia żadnego:
  -testy
  -maski
  -covid
  -(…)
  Zatem o czym mowa?
  Się nie koncentrować.
  Na covidzie.
  Sam Wam przyjdzie.

  Znienacka.

  P.S.
  Z netu.
  Pod karą grzywny sprzedawca nie może NIE OBSŁUŻYĆ klienta bez maski.
  Art. 135 KW
  Art. 543 KC
  Art 471 KC
  Nie sprawdzałem treści.

 22. Yah said

  Panie Nick, a co pan sądzi o tej metodzie manipulacji genetycznych przy wykorzystaniu połączenia zatoki- mózg. Jak dla mnie to całkiem prawdopodobne.

  Wiem ,wiem „drzewo poznania, nie jest drzewem życia” ( jakoś tak powiedział Byron), bo dyskutujemy sobie jak na ludzkości zostanie wykonany wyrok śmierci ….

 23. NICK said

  Pierwsze co.
  Gdyby wprowadzić do nosa probierkę/ kawał patyka z obłączkiem waty.
  To.
  Jest to zabieg lekarski.
  [Współczesne wykształciuchy medyczne we dawnej Polsce nie mają nawet o tym. Pojęcia.]
  Poruszane tu sitowie, czyli wątła bariera. Nos. Mózgowie.
  Nie jest tak łatwa do penetracji choć możliwa. Poprzez brak umiejętności.

  Innych zatok to nie dotyczy. Szczękowych, czołowych… .

  Wstęp to był.

  Panie Yah.
  „Panie Nick, a co pan sądzi o tej metodzie manipulacji genetycznych przy wykorzystaniu połączenia zatoki- mózg. Jak dla mnie to całkiem prawdopodobne.”
  Tak jak Gospodarz jest mat-fiz. .
  tak ja jestem biol.-chem. .
  A obaj zahaczamy o tematy inne.

  NIE MA możliwości manipulować genotypem żyjącym.
  NIE Ma.

  Rzekłbym jeszcze.
  Fenotypem?
  Tak.
  Powszechnie.
  I ta manipulacja Rządzi.

 24. plausi said

  Przy-wódce ChRL, Rosji, EU, USA i reszty świata

  „skaczą z gałęzi na gałąź” jak tylko organizatorzy „bande-mi” warkną „korona”,

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/27/giorgio-agamben-o-prawdzie-i-o-falszu/#comment-910487

  w takim przypadku nie ma żadnych sporów, rywalizacji czy przecieków pomiędzy nimi. Czy nie jest to lepsza organizacja, niż NWO, o który albo o którym wołają liczni w najróżniejszych forach ?

  My tu durni zajmujemy się animozjami, sporami i.t.p. pomiędzy EU i Rosją, albo z kolei USA i ChRL, a tu okazuje się, że wszyscy ci błaźni siedzą w garści opętanych i degeneratów z MWF, no bo skąd ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  ad 29, Yeah
  „Przekupują, zastraszają …” wg klasycznej metody

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Metody_walki_4

  tak też postąpiono ze wszystkimi krytykami czy racjonalistami w sprawie „bande-mi”, n.p. w RFN została strona dr. W. Wodarga, krytyka nie tylko postępowania władz w przypadku „bande-mi” koronnej ale także „bande-mi” tzw. „grypy” świńskiej, a więc krytyka z nie lada tradycją i doświadczeniem

  https://www.wodarg.com/

  jego strona internetowa została na jakiś czas wyłączona; o mecenas Beate Bahner, która została umieszczona przez policję na oddziale psychiatrii w klinice w Heidelbergu, po czym stamtąd zwolniona ze śladami pobicia, które wg jej własnych słów, były następstwem upadku z roweru, niejasne pozostaje, czy ten upadek miał miejsce pod czy bez opieki policji i personelu oddziału psychiatrii.

  http://www.beatebahner.de/index.html

  W każdym razie wszelkie teksty mecenas Bahner odnośnie łamania zasad prawnych zarządzeniami „bande-mi” zniknęły bezpowrotnie z jej strony w internecie, n,p.

  https://web.archive.org/web/20200412134755/http://www.beatebahner.de/

  Działanie wspomnianych w tytule „przy-wódce”-ów było tak dalece bandyckie, co przecie z samej „band-mi” wynika, że w RFN powstała pozaparlamentarna komisja śledcza w sprawie korony (ACU) do zbadania postępowania organów władzy w ramach „bande-mi”, o czym już donoszono:

  https://marucha.wordpress.com/2020/08/20/niemiecka-komisja-sledcza-covid-19-to-swiatowe-falszerstwo/

  ACU prezentuje się też po polsku:

  https://acu2020.org/wersja-polska/

  wypowiedzi fachowców w tej komisji są niepokojące, gdyż potwierdzają podejrzenie, że „bande-mia” nie liczy się ofiarami ludzkimi, które już przez „rezerwację” środków leczniczych dla wybrańców „bande-mi”.

  Ad 5, Adrem.

  „Na covid zmarło w Polsce …”

  Nikt w Polsce nie zmarł na covid,, co najwyżej zmarli Z pozytywnym wynikiem testu covid. Istnieje zarzut, że test na covid jest testem teoretycznym i nie ma nic wspólnego z virusem SARS-Cov-2, o ile ten wirus w rzeczywistości istnieje, bo wyizolowany nigdy nie został.

  Dla lepszego zrozumienia, test, o którym mowa, nie identyfikuje żadnego wirusa, a jedynie pewną sekwencje RNA, którą uważa się za typową dla wirusa, to tak jakby identyfikować samochód na podstawie jego farby. Wynalazca testu PCR, który jest stosowany, nie uważał tego testu za przydatny do identyfikacji wirusa.

 25. Adrem said

  Warto obejrzeć, póki jest.

 26. NICK said

  „Nikt w Polsce nie zmarł na covid,, co najwyżej zmarli Z pozytywnym wynikiem testu covid. Istnieje zarzut, że test na covid jest testem teoretycznym i nie ma nic wspólnego z virusem SARS-Cov-2, o ile ten wirus w rzeczywistości istnieje, bo wyizolowany nigdy nie został.

  Dla lepszego zrozumienia, test, o którym mowa, nie identyfikuje żadnego wirusa, a jedynie pewną sekwencje RNA, którą uważa się za typową dla wirusa, to tak jakby identyfikować samochód na podstawie jego farby. Wynalazca testu PCR, który jest stosowany, nie uważał tego testu za przydatny do identyfikacji wirusa.”
  Tak!

 27. revers said

  Na pejsboku dzis w nocy rowniez zniknela grupa nazywajaca siebie Osrodek Dokumentacji Skutki Operacji Koronowirusa ODSOK

  a zebralo sie tam sporo materialu, miedzy innym przypadkow smiertelnych wylaczajacych smiertelne dzialnie koronowirusa u osob ktore poniosly smierc przez brak natychmiastowej pomocy lekarskiej lub zaniechania wlasciwej praktyki lekarskiej w innych od koronowirusa przypadkach choroby, schorzen.

  Lub pani Mecenas Modzelewska o koronowirusie i maskach …

  .https://www.youtube.com/watch?v=4B_jDno9FIk

  —————–
  >https://www.facebook.com/groups/525517928382201/
  Powyższa grupa wciąż istnieje…
  Admin

 28. Marek said

  na pocieszenie: msza na parkingu

 29. revers said

  re27

  moze istnieje, ale u mnie nie otwiera sie, ani szukarka fb nie znajduje ODSOK litrowki, troche tylko cachu komputera zatrzmalo sie linkow do grupy. Jescze zapytam sie znajomej z Australii jak bedzie na chodzie i odgarnie snieg australijski, czy moze wejsc na informacje o grupie ODSOK.

  Za to lobotomia ma sie dobrze, w wykonaniu zwolenikow noszenia maseczki ktorzy nozami ciezka rania osoby nie noszace maseczki, do tego stopnia ze zlamany noz napstnika-zwolennika maseczki zostaje w czaszce ofiary bez maski i wymaga chirurgicznej interwencji usunicia noza.

  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-atak-nozownika-przed-sklepem-w-bytomiu-poszlo-o-maseczke-och,nId,4692696

  Rowniez w Berlinie odwolano zapowidziany na 29.08 protest anty lockdown, anty covidowy przez zakaz zgromadzen, ale okazuje sie ze to nie dotyczy startujacy w tym dniu protest pro maseczkowy, pro szczepionkowy zwolenikow covida i bierzacej polityki wmawiania koronowirusa w kraju i na swiiece.

 30. ? said

  Koronawirus. Ochrona IKEA wyrzuciła go ze sklepu. Ostra reakcja Karolaka
  Tomasz Karolak postanowił się zbuntować. Aktor uznał, że skoro z jego aktualnych wyników badań krwi wynika, że nie ma koronawirusa, może robić zakupy bez zasłaniania ust i nosa maseczką. Mocno się zdziwił, gdy za swoją niefrasobliwość został wyproszony ze sklepu.

  https://gwiazdy.wp.pl/koronawirus-tomasz-karolak-wyproszony-ze-sklepu-za-brak-maseczki-zakrywanie-ust-i-nosa-jest-sprzeczne-z-konstytucja-6547211676772992a

 31. Wanderer said

  No dobra, a co powiecie na takie moje spostrzezenie:
  A co jesli to nie sa testy na virusa tylko wlasnie juz szczepienia? Przeciez w ten prosty sposob mozna juz szczepic. Na razie o szczepionkach cicho sza, ale robimy jak najwiecej testow, wprowadzamjy testowanie w calych sektorach gospodarki, wszedzie gdzie sie da. – Przeciez to nie ma sensu. Co z tego ze beda wiedzieli ilu jest a ilu nie jest „nosicielami” Skad ten nacisk?
  Czy przypadkiem pod haslem testow nie jest wdrazana szczepionka? Oni doskonale wiedza, ze ludzie beda sie buntowac..

 32. revers said

  Czytalem jakis artykule ze szczepionki juz sa, tylko ustalaja ceny na szczepionki i podzial rynkow zbytu, czyli lupow z akcji pandemia.

  Cena szczepionki na covid ma wachac sie miedzy 50-60 usd na sezon lub akcje szczepionkowa.

  I to tylko ogranicza stosowanie szczepionki, wszystko inne, skutki uboczne nie wchodza w rachube.

  A polski Szumi od Pandemii bardzo dobrze odpoczywa na urlopie na hiszpanskich kanarach, bezmaseczkowo, bez kwarantany, bez stressowo

  https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/polska-w-epidemii-szumowski-na-rajskiej-wyspie-aa-Tgkb-22v6-WprF.html?fbclid=IwAR1icdgkWgFs8Fk8O5SS4pQ7hBJFWR6m1t7oWNER3_IabiJEqoAmXq_3sOA

  W Hiszpani gdzie liczba wskazniki zachorowalnosci i smiertelnosci na covid, saa o wiele wyzsze.

  Wsakazniki smiertelnosci na covid na zachodzie podwyzszaja domy opieki dla seniorow, oraz wiezienia.

 33. Carlos said

  tym bardziej, ze juz oznajmili, ze szczepionka bedzie podawana przez nos, bo niby lepiej dziala

 34. revers said

  A ten przypadek seryjny i bezobjawoy pan Yah zna? 3 dni przed „smiercia” Epsteina.

  Sama wyspa Epsteina po rekultywacji i sprzatnieciu sladow dzialanosci LoltaExpress Inc. przypomina teraz z lotu ptaka lub satelite zielona oaze w raju.

  https://cen.acs.org/people/obituaries/Kary-Mullis-dies-age-74/97/web/2019/08

  KARY MULLIS amerykański biochemik laureat Nagrody Nobla.
  Kilka miesięcy przed wybuchem epidemii Koronawirusa, Kary Mullis jakoś ni stąd ni zowąd stwierdził, że wykryty przez niego test TR-PCR jest niespecyficzny i absolutnie nie nadaje się jako test, do diagnostyki wirusowej (koronawirusowej). Zaraz potem nagle zmarł (w sierpniu 2019 roku), choć nie był specjalnie starym ani chorym człowiekiem. Zmarł podobno – na niewydolność serca, spowodowaną zapaleniem płuc… (Coronawirus???) Wszystko, co stwierdził wcześniej Kary Mullis, po jego śmierci zostało szybko zdementowane.
  Pytanie:
  Czy to wszystko było przypadkiem losu, czy jest taka możliwość, Kary Mullis – stał na drodze rozwoju cywilizacji przyszłości i musiał odejść?
  Oczywiście, wszystkie te fakty, to pewnie czyste zbiegi okoliczności, które coraz częściej zdarzają się w naszym współczesnym świecie – oczywiście także, być może w określonym celu.
  Faktem jednak jest: Test TR-PCR jest testem niespecyficznym, nie wykrywającym konkretnego wirusa! Ten test diagnozuje różne zmiany zachodzące w DNA; i jak twierdzą naukowcy, biologowie molekularni – Coronawirus – w ogóle nie zawiera kwasów DNA – natomiast wyłącznie RNA. (DNA jest tylko w organizmie u człowieka).
  Jak więc można diagnozować wirusa, na podstawie czegoś…czego on (ten wirus) w ogóle nie posiada?.
  Pomijam też fakt, potwierdzony przez wielu biologów, że właściwe wykonanie testu TR-PCR, zajmuje kilka tygodni, musi być robione w szczególnych, aseptycznych warunkach laboratoryjnych – wymaga naprawdę wiele pracy…

 35. Yah said

  Ad 34

  Pewnie nie przypadek, tym bardziej, ze miał na sumieniu jeszcze dwa grzechy – nie wierzył w global warming oraz w HIV jako przyczynę AIDS.

 36. Yah said

  Rzeczywiście metoda PCR nadaje sie tylko do wykrywania wirusów zawierających DNA. CoVid zawiera tylko RNA

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: