Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Prezydent Duda śladami Wespazjana

Posted by Marucha w dniu 2020-08-29 (Sobota)

Czegóż się nie robi dla zdrowia? Dla zdrowia można zrobić wszystko: na przykład pozamykać ludzi w domach i kazać policjantom łapać i karać nieposłusznych.

Można nakazać ludziom noszenie kagańców, zwanych pieszczotliwie „maseczkami”, można zmusić ich do tego, żeby się zaszczepili, to znaczy – żeby pozwolili sobie wstrzyknąć rozpuszczony w destylowanej wodzie cukier-puder, który przedtem rząd będzie musiał kupić od handełesów, a dopiero potem sprzedawać obywatelom, następnie można zmusić ich, żeby wszczepili sobie czujnik umożliwiający nie tylko zlokalizowanie każdego obywatela, ale również – a może przede wszystkim – sprawdzenie, co aktualnie robi, czy na przykład nie spółkuje z zaczipowaną obywatelką i czy dostarcza jej przepisanych prawem przeżyć.

Wreszcie można patroszyć trupy jeszcze nie ostygłe, żeby wyjąć z nich narządy, które potem, oczywiście za opłatą, wszyje się trupom jeszcze żywym – i tak dalej.

Ale to jeszcze nic, bo dla zdrowia można zrujnować gospodarkę, miliony ludzi doprowadzić do nędzy, a nawet głodu – bo jużci – jeśli nawet umrą z głodu, to przecież nie z powodu jakiejś choroby, czyli umrą zdrowi, jak ryba.

Jak widzimy, możliwości są spore, ale przecież nie jest to ostatnie słowo, o czym przekonali nas właśnie nasi Umiłowani Przywódcy z panem prezydentem Dudą na czele. Pan prezydent Duda już w czasie kampanii wyborczej obiecywał, że będzie przychylał nam nieba na wszelkie możliwe sposoby, no i właśnie dla naszego dobra, to znaczy – dla naszego zdrowia podpisał ustawę o podatku cukrowym. Opodatkowane zostały napoje zawierające cukier i napoje alkoholowe, które wprawdzie cukru już nie zawierają, ale umieszczone zostały w buteleczkach do 300 ml, czyli w tak zwanych „małpkach”.

Dlaczego podatkiem cukrowym zostały objęte również „małpki”? To proste, jak budowa cepa. Przecież alkohol robi się z cukru, który podczas fermentacji rozkłada się na węgiel, wodór i grupę wodorotlenową. Fermentacja odbywa się dzięki drożdżom, które najpierw jedzą cukier, a potem srają wódeczką, więc związek przyczynowy jest widoczny, jak na dłoni.

Ale to tylko jeden ze zwiastunów postępującej troski naszych Umiłowanych Przywódców o nasze zdrowie. Wprawdzie „prawo Lityńskiego” głosi, żeby pewnych rzeczy głośno nie mówić, „bo jak oni usłyszą, to zaraz to zrobią”, ale amicus Plato, sed magis amica veritas, co się wykłada, że trzeba mówić prawdę.

Ponieważ dla zdrowia nie można zaniedbać niczego, to w czynie społecznym zgłaszam projekt racjonalizatorski, który nie tylko przysporzy fiskusowi dochodów, nie tylko przyczyni się do podniesienia zdrowotności, ale w dodatku może panu prezydentowi Dudzie przynieść nieśmiertelną sławę, podobnie jak cesarzowi Wespazjanowi.

Chodzi o obywateli cierpiących na cukrzycę. Jednym z objawów tej choroby jest wydalanie z organizmu cukru razem z moczem, który wskutek tego jest słodki, niczym rozmaite gazowane i słodzone napoje. Ci cukrzycy w ogromnej większości przypadków wcale nie wiedzą, że są cukrzykami i wskutek tego marnują nieprawdopodobne ilości cukru, który przecież można by przerobić na alkohol, porozlewać w „małpki” i opodatkować.

Otóż gdyby wprowadzić dla wszystkich obywateli obowiązek kwartalnego przeprowadzania analizy moczu – oczywiście za stosowną opłatą na rzecz NFZ – można by tego marnotrawstwa uniknąć. Jeśli bowiem analiza wykazałaby w moczu jakiegoś obywatela obecność cukru, to należałoby takiego obywatela opodatkować podatkiem progresywnym, uzależnionym od zawartości cukru. Im więcej cukru w moczu, tym wyższy podatek.

Jestem pewien, że skłoniłoby to obywateli nie tylko do leczenia wykrytej w ten sposób cukrzycy, ale również do działań profilaktycznych, a wiadomo, że dla zdrowia nic nie jest tak pomocne, jak profilaktyka.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 5 do “Prezydent Duda śladami Wespazjana”

 1. Kowalski said

  No co tu opisywac dzisiejsza sytuacje polityczna w kraju Czy obecnych tak zwanych naszych rzadzacych .
  Oczywiscie w cudzyslowie naszych.Gdyz oni nie sa nasi.Sa wrogim ===elementem ktory zarzadza milionami ludzi Strasznie przestraszonych garstka ==bandytow zwanych w cudzyslowie (POLITYCY).Apeluje do wszystkich POLAKOW myslacych cwierc myslacych wogule nie myslacych.
  POSTAWMY sie w roli prawdziego SUWERENA a nie tchorza ciagle zakladajacego maskie I wiecznie przestraszonego ARESZTUJMY TA wladze .Jesli nie ;;ta banda aresztowac bedzie NAS .I juz to robi.Wiem podjudzam innych tym wpisem Nie nie podjudzam RZADAM BYSMY BYLI PRAWDZIWYMI LUDZMI .KTORZY SA w ;;;;;KURWIENI na bezkarnosc politycznych kryminalistow.
  K…A…….DOSC TEGO.

 2. O eunuchach

  ogólnie, bez specyficznych wycieczek poświęconych panu Dudzie, wyznaczonemu od występowania w charakterze prezydenta.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#eun

  no bo czy pan Duda zasługuje na to, aby się nim szczególnie zajmować ?

  Jego występy w charakterze prezydenta mają na celu jedynie odwrócenie naszej uwagi od rzeczy istotnych, także powyższy artykuł służy w końcu temu celowi.

  Zastosowanie eunuchów jako funkcjonariuszy ma dobprawdy wiele zalet, naturalnie dla zleceniodawców eunuchów.

 3. Własność ciała polskich obywateli

  po śmierci jasno określa ustawa o POLTRANSPLNCIE, którą można też tak określić:

  „Wreszcie można patroszyć trupy jeszcze nie ostygłe, żeby wyjąć z nich narządy”

  Jeśli ktoś miał wątpliwości, że organizacja państwa na ziemiach polskich nie jest PPZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  to po tym największym rabunku własności najprywatniejszej, jaką jest ciało, nie powinien mieć żadnych złudzeń, że Polakami zarządzają bandyci.

  Jednym pociągnięciem sejmu/senatu i podpisem prezydenta pod ustawą stał się koncern POLTRANSPLANT posiadaczem materiału wartości bilionów zl, bowiem dobrze wypatroszone ciało osiąga na rynku ponoć wartość ok. 2 milionów dolarów, jeśli nie tylko wypatroszyć ale obedrzeć także ze skóry i to najlepiej w stanie tzw. „śmierci” klinicznej, tzn. zanim ktoś tak na dobre umarł.

  A spróbuj Polaków złożyć sprzeciw u POLTRANSPLANTu, co ci zgodnie z ustawą jest dozwolone, to dopiero się przekonasz, jak trudno jest wydrzeć ten majątek POLTRANSPLATNowi. A nawet jak cię wypiszą ze stanu posiadania POLTRANSPLANTu, to kto ci gwarantuje, że nie dojdzie do jakiejś pomyłki, kiedy akurat masz organy na które jest popyt na rynku.

  Zakładać, że służby medyczne działają zgodnie z prawem i jedynie leczą, jest zasadniczym błędem, o czym świadczą skutki śmiertelne po otrzymaniu „szczepionki” przeciw tzw. „świńskiej grypie” w Grudziądzu w roku 2009/10. A ta wielka „szczepionka” to dopiero nas czeka przy okazji covid-19, ileż to będzie miał POLTRANSPLANT organów ? Zaleje cały rynek polskimi organami.

 4. Olo said

  Wbrew pozorom Polactwo będzie przeszczęśliwe. Przecież pieniądze z tego podatku pójdą na szlachetne cele, czyli na przykład na okup dla okupacyjnej soldateski z USA, promocję LGBT w żłobkach, przedszkolach i szkołach, przygotowanie kolejnego majdanu na Białorusi czy też na uzbrojenie w lepsze narzędzia policji i służb sanepidu, które będą mogły skuteczniej pacyfikować krnąbrnych covidosceptyków bez maseczek. A kto uważa inaczej, ten podły polski faszysta i antysemita, dla którego nie ma miejsca w Polin.

 5. Carlos said

  https://www.unz.com/tsaker/will-hillary-and-the-dems-get-the-civil-war-they-are-trying-to-provoke/ przepraszam, ale trzeba przeczytac przez tlumacza google, a warto dowiedziec sie co mysla o naszym pierwszym, rozsadni komentatorzy polityczni

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: