Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  prostopopolsku o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bronek o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Jack Ravenno o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Struktura muzyki
  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Wojtek. o Policja twierdzi, że „wracają…
  rzeczpospolitapolska o Struktura muzyki
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  revers o Gotowana na twardo globalistyc…
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  UZA o Zbiórka na Czarnka, czyli mone…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

”Pandemia” – rachunek za „dzieci kwiaty” trzech pokoleń

Posted by Marucha w dniu 2020-09-01 (Wtorek)

Od czasów zdegenerowanych, zdemoralizowanych, aspołecznych, a bezkarnych „dzieci kwiatów”, dzieci „rewolucji” 1968, wypromowane zostało odrealnione pokolenie narcystyczne, anarchistyczne i antywspólnotowe, w tym antyrodzinne i antynarodowe.

To pokolenie roszczeniowców żądających uznania ich uzurpatorskich “praw” i “należności” wypromowane siłą zaangażowanego tu pieniądza korporacyjno-globalistycznego.

Za tym przyszedł i faktyczny – od tamtych czasów po dziś jeszcze narastający –  terror prawny wspierany siłami aparatu państwa, czyli skorumpowanej władzy natury faszystowskiej, samej sobie „dającej prawa” i samej siebie „kontrolującej”, oraz samej siebie „oczyszczającej z patologii”.

Za tym idzie totalitaryzm, mimo medialnego podtrzymywania pozorów trwania ustroju państwowego, demokracji i wolności, oraz fikcji demokratycznych wyborów jakoby dającej takiej władzy legitymację społeczną.

Pokolenie spragnione palenia za sobą mostów, i to mimo iż za czymś takim mija się “punkt bez powrotu” i albo da się radę urządzić ku życiu w nowej rzeczywistości, albo się ginie (albo oddaje komuś władzę nad sobą, co na jedno wychodzi).Tu zachodzi podejrzenie, że właśnie ten stan „zginięcia lub oddania władzy nad sobą” jest prawdziwym motywem dla tych „zaszczepień”/wszczepień.

Teraz to już trzy pokolenia (w Polsce niewiele ponad jedno) “rewolucjonistów” intensywnie demoralizowanych i podtrzymywanych w iluzjach, niezdolnych do bytu odpowiedzialnego, samodzielnego, moralnego, zdolnego do życia jako ludzie dojrzali, nawet do obrony koniecznej, tylko oglądających się za “prawami”, przyjemnościami i konsumpcją na czyjś koszt.

“Pandemia” i idący za nią zamiar zaszczepienia wszystkich “szczepionką”/wszczepionką genetyczną, to po prostu wystawienie przez sponsorów tej “rewolucji” rachunku za nią.

Rachunku słonego, bo to przede wszystkim to było grożącym w nim od jej początku “oddaniem władzy nad sobą” przez tych “rewolucjonistów” którzy swoją zgodę na to zawarli w przekraczaniu “punktu bez powrotu” co do swoich aktywności zewnętrznych (jak to dotąd było ze zniewoleniami), ale i całego zdrowia (przy „szczepionce”/wszczepionce „genetycznej” zniewolenie byłoby również wewnętrzne).

Następne pokolenia „dzieci kwiatów”, łakome praw i swobód, „praw” do wolności, własności, czy zabezpieczeń socjalnych, a „prawa człowieka” traktujące jako coś należnego (nie były i nie są prawami należnymi, bo ci, co je dawali byli uzurpatorami i kłamcami, gdyż nie dawali ze swojego), świadomie, czy nie, tylko z manipulacji i ogłupienia, ale podjęły dzieło i zobowiązania tych pierwszych “dzieci kwiatów”.

Wciąż jednak mamy, a przynajmniej powinniśmy mieć nadzieję że ci wystawiający ten rachunek wraz ze zdeklarowanymi „dziećmi kwiatami” nie są tacy wpływowi jak sugerują media i ich sponsorzy.

Wciąż powinniśmy też mieć nadzieję że “ludzi dobrej woli jest więcej”.  Woli nie tylko wolnej i dobrej, ale i świadomej, i moralnej, i odpowiedzialnej, konsekwentnej, logicznej i dalekowzrocznej?

Pytanie tylko, czy gdyby “szczepionkami”/wszczepionkami aplikowanymi nam przemocą i gwałtem chcieli nas wszystkich, w tym wbrew naszej świadomości, oraz wolnej i dobrej woli pozbawić człowieczeństwa i wszystkiego z nim związanego, to potrafimy się na czas zorganizować i skutecznie obronić?

Patrząc tu bliżej, to widać, że „pandemia” traktowana jako „zło absolutne” jest jednocześnie dla samorozgrzeszania się „walczących z nią władz” z dowolnych zbrodni traktowanych w tych okolicznościach jako „mniejsze zło i „zło konieczne”.

Mogą za tym iść i idą przestępstwa, nadużycia i zbrodnie psychopatycznych, zdradzieckich władz państwowych, póki co bezkarne.

Jest w tej motywacji niemoralnej, a więc wymagającej potraktowania jej z „obywatelskim nieposłuszeństwem” władzy, motywacji przez „zło absolutne” daleko idące oszustwo.

Bo, „zło konieczne” jest usprawiedliwionym tylko w przypadku obrony koniecznej wartości wyższego rzędu jak wartość broniona – w tym przypadku jak zło (antywartość dotycząca natury, w tym zdrowia), a nie przed innym rodzajem zła.

Ono owszem, usprawiedliwia, ale dopiero obronę moralności, czyli życia, zdolności do przeżycia, oraz człowieczeństwa dojrzałego, czy świętości ideowych w kategoriach ducha ludzkiego.

Nie można walczyć złem ze złem – to jest ten sam poziom wartości/antywartości – tu konieczności nigdy nie ma, więc i usprawiedliwienia.

Ci co chcą walczyć z „pandemią” krzywdząc ludzi to zbrodniarze niczym się nie różniący od tych z obozów koncentracyjnych za Hitlera.

Nikt nas nie zmusi [zmusi, zmusi… – admin] do wykonywania „praw” i rozporządzeń zbrodniarzy, czy patrząc ogólniej – władz niemoralnych. Trybunał Norymberski raz na zawsze wskazał tu właściwą postawę obowiązującego wszystkich ludzi obywatelskie i służbowego nieposłuszeństwa.

Ta „pandemia” żeruje na bierności społeczeństw państw, na ich obsesjach związanych ze zdrowiem, na przesadach, emocjach, na ideologii zapoczątkowanej w latach 70-tych ubiegłego wieku, nie przypadkiem zaraz po rewolucji antykulturalnej roku 1968. „Rewolucji” sterowanej odgórnie, „rewolucji” komunistycznej i od razu globalistycznej. Komunista John Lennon promował komunizm na cały świat nie znający praktyki komuny która już była i okazała się ideologią nieodpowiedzialności i zbrodni. Młodzi „rewolucjoniści” mieli móc chcieć czegokolwiek i to otrzymywać, a wobec „dorosłych” mieli mieć moc zabraniania im czegokolwiek zabraniać.

Jasne że trzeba pilnie uświadomić młodym prawdę historyczną o komunizmie, w tym o komunizmie w formie gender, bo kto nie zna i nie zrozumie historii, skazany jest na jej powtarzanie.

Jasne że trzeba młodym dobitnie wytłumaczyć wagę i cały system ludzkich wartości, bo one sens mają jako spójna, logiczna całość a wyrywkowe ich traktowanie skutkuje ideologiami i antywartościami oraz postawami destrukcyjnymi dla życia ludzkich społeczności.

„Rewolucja 1968” od początku była nastawiona na destrukcję i pasożytnictwo przez „wyemancypowanych” (z odpowiedzialności, natury i moralności, a nawykłych do dostatków (bez wiedzy skąd się one biorą). Zawierała już ideologię zbrodniczej piramidy finansowej z prywatyzacją wolności, własności, korzyści i zysków, a uspołecznianiem przykrych konsekwencji, krzywd, strat i kosztów. Co ciekawe, to tę zbrodniczą zasadę przejęła i Unia Europejska.

Ta piramida to mechanizm niszczenia i narodu którego jest państwo oraz jego własności z natury niepodzielnych i niezbywalnych, i państwa – jednego z tych dóbr narodu, narodu który do swojego istnienia potrzebuje pełnych, wielopokoleniowych rodzin, i dobrze wychowanych przyszłych pokoleń młodzieży.

Jasne że za tym musiało iść i żądanie zapewnienia im „wiecznego zdrowia”, nawet przy jednoczesnym jego niszczeniu. Żądanie jakże dziś żywe w obiecance cacance a głupiemu radość Billa Gatesa, że wyprodukuje szczepionkę zdolną uodparniać ludzi na choroby – szczepionkę na poziomie ludzkiej genetyki.

Szczepionkę-kłamstwo, bo to już by była genetyka zmieniona i nieludzka.

Szczepionkę nie dającą żadnych gwarancji bezpieczeństwa dla ludzi (w tym możliwości powrotu do stanu sprzed „szczepionki”, gdyby w niej było coś złego, niebezpiecznego lub była nieskuteczna). A najwyraźniej, według stanu dzisiejszej techniki nie ma możliwości cofania wprowadzonych zmian genetycznych. Poza tym nie wiadomo czy mają sposoby na usuwanie tych wszystkich wynalazków nanotechnologii i toksyn, którymi miałaby być naszpikowana „szczepionka”/wszczepionka.

Takich szczepionek nigdy nie było, nie ma i najprawdopodobniej są niemożliwe do stworzenia.

Najważniejsze jednak jest pytanie: „Skoro komuniści-globaliści mieli układ z „dziećmi kwiatami”, to czemu teraz chcą „szczepić wszystkich””, włącznie z tymi co byli przeciw, a nawet są przeciw dzisiejszym „dzieciom kwiatom” od LGBT?

Przecież chyba już tylko małe dzieci i dorośli odporni na myślenie jeszcze wierzą w motyw pandemii. [Nie tylko – admin]

miarka
http://niepodległy.pl/

Komentarzy 16 do “”Pandemia” – rachunek za „dzieci kwiaty” trzech pokoleń”

 1. Jack Ravenno said

  „Takich szczepionek nigdy nie było, nie ma i najprawdopodobniej są niemożliwe do stworzenia”

  Taaaa….

 2. JMP said

  „Ta „pandemia” żeruje na bierności społeczeństw państw, na ich obsesjach związanych ze zdrowiem, na przesądach, emocjach, na ideologii zapoczątkowanej w latach 70-tych ubiegłego wieku, nie przypadkiem zaraz po rewolucji antykulturalnej roku 1968. „Rewolucji” sterowanej odgórnie, „rewolucji” komunistycznej i od razu globalistycznej. Komunista John Lennon promował komunizm na cały świat nie znający praktyki komuny która już była i okazała się ideologią nieodpowiedzialności i zbrodni. Młodzi „rewolucjoniści” mieli móc chcieć czegokolwiek i to otrzymywać, a wobec „dorosłych” mieli mieć moc zabraniania im czegokolwiek zabraniać.

  Jasne że trzeba pilnie uświadomić młodym prawdę historyczną o komunizmie, w tym o komunizmie w formie gender, bo kto nie zna i nie zrozumie historii, skazany jest na jej powtarzanie.”

  I dalej: „Najważniejsze jednak jest pytanie: „Skoro komuniści-globaliści mieli układ z „dziećmi kwiatami”, to czemu teraz chcą „szczepić wszystkich”, włącznie z tymi co byli przeciw, a nawet są przeciw dzisiejszym „dzieciom kwiatom” od LGBT?”

  Nie bardzo rozumiem, a byłem już w wieku dorosłym, no i nadal oczywiście jestem, świadkiem tego burdelu, który na bardziej znaczną skalę został rozpętany około roku 1968-ego, jego związku z tzw. „komunizmem” lub nawet przypisywania „komunizmowi” jego genezy. Przecież, jeśli dobrze rozumiem, ta ideologia przeniknęła na dobre do krajów, czy została zaszczepiona w krajach, które niektórzy określają jako „komunistyczne” a więc, m.in. Polski, dopiero znacznie później, co autor sam przyznaje pisząc: „Teraz to już trzy pokolenia (w Polsce niewiele ponad jedno) “rewolucjonistów” intensywnie demoralizowanych …” Mam wrażenie, że wielu piszących, gdy nie bardzo wie jak wytłumaczyć genezę jakiegoś negatywnego zjawiska piszą, że jest ono „komunistyczne” i najwyraźniej uważają, że problem wyjaśnili choć to na ogół wcale nie tak.

 3. Jurek said

  Widzę, że każdy teraz „jedzie” na Covid. Czytając ten wpis od razu widzę analogię do stwierdzenia, że gry komputerowe powodują wzrost agresji.
  Pokażcie te gry, w które grały bogobojne pokolenia, które dały nam kolonialne rzezie ludzi, I i II WŚ?

 4. UZA said

  Dzieci kwiaty ? Chyba raczej dzieci chwasty – kąkol posiany przez Nieprzyjaciela.

  „Najważniejsze jednak jest pytanie: „Skoro komuniści-globaliści mieli układ z „dziećmi kwiatami”, to czemu teraz chcą „szczepić wszystkich””, włącznie z tymi co byli przeciw, a nawet są przeciw dzisiejszym „dzieciom kwiatom” od LGBT?”

  Dziwne pytanie. A czego niby można się spodziewać po Szatanie i Jego ludziach (tzw. globalistach) , chyba nie poczucia sprawiedliwości… I jacy znowu komuniści mieli ten układ , kto konkretnie – Leonid Breżniew, Fidel Castro ?

 5. Nikt nas nie zmusi [zmusi, zmusi… – admin] do wykonywania „praw” i rozporządzeń zbrodniarzy

  Podkreślmy: zmusi, zmusi… – admin

 6. Birton said

  oto co się otwiera u mnie przy artykule o Bergolio:

  Click to access Studnicki+W*c5*82adys*c5*82aw+-+Wobec+nadchodz*c4*85cej+drugiej+wojny+*c5*9bwiatowej+*5b1939*5d,6651128120.pdf

 7. Problem jest tylko jeden – nie potrafimy wskazywać psychopatów w naszym otoczeniu bliższym i dalszym, nie potrafimy nazywać rzeczy po imieniu. A potem jest płacz…

  Reszta, to tylko konsekwencje.

 8. Boydar said

  Wreszcie sensowny komentarz Pana Krzysieńka (6)

 9. Voodoosch said

  „Zmusi zmusi”?
  Nie trzeba zmuszać. Miliardy pobiegną po szczepionkę z dumnym uśmiechem na zasłoniętych japach.

 10. Stanisław Potocki said

  „Bierność społeczeństw”-to jest kluczowa kwestia

 11. Abc said

  A obie daty – 1968/2020 łączą punkty zwrotne 52 letniego cyklu Kondratiewa. Rzyt oczywiście o tym wie i odpowiednio działa. Rozsiewa niepokoje, wcześniej zajmując krótkie pozycje (na spadek) na kontraktach terminowych właściwie na wszystko – indeksy, surowce itp.

 12. Ad. 8

  Wreszcie sensowny komentarz Pana Krzysieńka

  Jeszcze raz pan tak pojedzie (po imionku), to przypomnę sobie, gdzie w wojsku służyłem i osobiście zapytam pana o wspólnych znajomych (pan muzyk?). A że ja na codzień nie piję (od święta jeszcze mniej), to będzie pan miał człowieka na sumieniu. Czy warto?

 13. Ad. 8

  A tak gwoli aktualności, chodziło panu o komentarz (5), czy (7)?

 14. Wsyzscy zostaną zaszczepieni

  patrz

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/01/wplyw-pogody-na-przebieg-dzialan-bojowych-we-wrzesniu-1939-roku/#comment-916098

 15. Boydar said

  obecnie siedem, Panie Krzysieńku

 16. Ad. 15

  Jestem hetero. Tak że próżne pana wysiłki.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: