Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Feministyczne przepisy wykorzystane do wyłudzeń

Posted by Marucha w dniu 2020-09-03 (Czwartek)

Cztery kobiety ze Szwecji wykorzystywały tamtejsze przepisy dotyczące przestępstw seksualnych, wprowadzone pod naciskiem środowisk feministycznych. Domagały się więc pieniędzy od mężczyzn znalezionych w internecie, grożąc im, że zgłoszą wymiarowi sprawiedliwości fałszywie zawiadomienie o gwałcie.

Ostatecznie zostały jednak zatrzymane przez policję za wyłudzenia.

Do zdarzenia z udziałem feministycznych aktywistek i ich ofiary doszło wieczorem 23 września 2018 roku. Właśnie wówczas policja została wezwana do jednego z parków w Sztokholmie, zaś zawiadomienie dotyczyło rzekomej próby gwałtu.

Funkcjonariusze zastali na miejscu cztery kobiety i 26-letniego mężczyznę. Wśród tych pierwszych znajdowały się dwie 18-letnie bliźniaczki, ich matka oraz przyjaciółka.

Wszystkie wymienione wyżej kobiety miały twierdzić, że wspomniany mężczyzna próbował zgwałcić jedną z bliźniaczek. Został on więc aresztowany i przesłuchany na jednym z komisariatów. Według policji był on podejrzany o próbę gwałtu na 18-letniej kobiecie, którą miał ciągnąć po ziemi i próbować zdjąć jej spodnie. Sama matka i dwie nastolatki miały z kolei pojawić się w parku przypadkowo, powstrzymując tym samym seksualną napaść.

Właściwie od początku policjantom wydawało się dziwne, że 18-latka przypadkowo spotkała w parku mężczyznę, który chciał ją zgwałcić, po czym niespodziewanie w tym samym miejscu znalazła się jej matka, siostra i przyjaciółka.

Ostatecznie ujawniono, iż kobiety te zwabiły mężczyznę poznanego przez Internet, po czym spotykając się z nim w parku zaczęły go szantażować. Domagały się więc pieniędzy, bo w przeciwnym razie miały zgłosić służbom właśnie próbę gwałtu.

26-latek został więc zwolniony za kaucją, natomiast do dzisiaj problemy ma 18-latka. Policja postawiła jej bowiem zarzut dotyczący fałszywego oskarżenia wraz z próbą wyłudzenia pieniędzy. Młoda kobieta przyznała ostatecznie, że wraz ze swoimi towarzyszkami wymyśliła sposób na łatwy zarobek. Miała bowiem stwierdzić, iż osoby oskarżane o pedofilię łatwiej zgodzą się na wypłacenie pieniędzy za milczenie. Dodatkowo wspomniany mężczyzna nie był ich pierwszą ofiarą.

[Facet miał cholerne szczęście. Mógł spokojnie odsiedzieć kilka lat za niewinność. – admin]

Na podstawie: friatider.se
http://autonom.pl

Komentarzy 19 do “Feministyczne przepisy wykorzystane do wyłudzeń”

 1. Dziadzius said

  To jest dowod ze mimo rownouprawnienia kobiety sa bardziej zdradlwe niz kobra – i chytrzejsze od lisa – Nie dziwo ze zajelo Swiatu tysiace lat by dac kobietom prawa glosu i rzadu ..HaHaHa…. ktore one mialy bez rzadowych papierow. chyba od czasu Ewy!!!

 2. Dinozaur said

  Przy okazji metoo kwitnie marocchinata.

 3. Sarmata said

  Tak jak pomysłem Marksa, Engelsa, Lenina i reszty żydziaków było napuszczenie roboli i biedoty na fabrykantów, posiadaczy i szlachtę pod nośnym hasłem obrabowania ich i dalej wymordowania (żeby nie żądali zwrotu ukradzionych dóbr i żeby się nie mścili) tak teraz przyjęto łagodniejszą formę komunistycznego działania. Forma z pozoru łagodniejsza ale baza szersza, bo obejmuje wszystkie kobiety czyli ponad połowę populacji.

  Teraz więc, z braku klasycznych roboli, napuszczają kobiety na mężczyzn i traktują tych ostatnich niesprawiedliwie w sprawach sądowych z wielką zapamiętałością. Jest regułą, że facet w sprawie rozwodowej musi przegrać choćby nie wiem co, i ma mieć odebrane dzieci. Bardziej czy mniej ale odebrane. Jest regułą, że robią to w sądach siostry. 100 % sądów rodzinnych to SIOSTRY!

  Ostatnio w Białymstoku był wzorcowy przykłada takiego działania. Wredna żona, korzystając z okazji, że można „założyła” mężowi niebieską kartę. Ten rozgoryczony tym bezprawnym nastawaniem na niego i napuszczaniem policji, prokuratury i sądu: zabił własną córkę (zapewne stała po stronie żony), żonę i teściową po czym odkręcił gaz i się powiesił. Dom wysadził się sam jeśli można tak powiedzieć. Do tego właśnie doprowadziły te mądre prawa Judejczyków. Oto im właśnie chodzi, żeby Polacy pozabijali się sami.

  Teraz przechodzą do następnego etapu. Dają kobietom (dawnym proletom) broń do ręki w postaci możliwości pomówienia swego męża, które to pomówienie skutkuje natychmiastowym wyrzuceniem człowieka ze swego domu/mieszkania na ulicę i jeszcze założenie mu sprawy karnej. Kobieta ma tzw. gadzi mózg i wie komu dać a komu nie a kogo się pozbyć bez mrugnięcia powieką, wydając go na poniewierkę a czasem skazując go na śmierć (z 6000 samobójców rocznie w Polsce większość to mężczyźni sponiewierani przez „gadzie mózgi”).
  Temu to służy Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. To jest Nowy Etap Ustrojki Kamunizma. Kto chce niech przemyśli to co napisałem. Być może za 10 lat nie będzie już odwrotu. Próbkę tego co może „demokratyczna” władza macie Państwo w „pandemii” gdzie wielu ludziom za brak „dystansu” czy maseczki wlepiono po 30 000 zł.

 4. UZA said

  ad.1) „To jest dowod ze mimo rownouprawnienia kobiety sa bardziej zdradlwe niz kobra – i chytrzejsze od lisa ”

  Mój Boże, czego to się o kobietach nie wypisuje ! Nr 1. w tym wątku zarzuca paniom lisią chytrość , a tym czasem poniżej , możemy w pierwszym komentarzu przeczytać, jakie to baby są naiwne i durne ( „nigdy nie pojmą, że natura je stworzyła wyłącznie do rodzenia i wychowywania dzieci… i niczego więcej…” bo „nie znają się na walce, fortelach, sztuce podstępu chytrość”). Jak to więc w końcu jest : są chytre, zdradliwie i podstępne, czy nie są ?

 5. Boydar said

 6. I*** said

  (5) Boydar

  Żydówkę pan stręczy?

 7. Marucha said

  Re 6:
  To ona też rzydówka?

 8. Boydar said

  Wie Pan, nie mam specjalnie wyjścia. Podoba misię jej talent a nie jej przyrodzenie, choć niby jedno i drugie od Boga dane. Chętnie posłucham jakiejś Polki, może być nawet brzydka, byleby śpiewała ładnie, bo ja lubię jak ktoś ładnie śpiewa. Zapuść Pan, voilà !

 9. UZA said

  ad.8) ” Podoba misię jej talent a nie jej przyrodzenie, choć niby jedno i drugie od Boga dane. Chętnie posłucham jakiejś Polki, może być nawet brzydka, byleby śpiewała ładnie, bo ja lubię jak ktoś ładnie śpiewa. Zapuść Pan, voilà !”

  Mnie się podoba profesjonalizm – zarówno autorów muzyki i tekstu jak i wykonania. Przyjemnie jest oglądać robotę fachowców .
  A piosenka bardzo na miejscu i wpisuje się w kontekst. Miło było posłuchać.

 10. Boydar said

  Z tym profesjonalizmem to bym polemizował. Sam profesjonalizm jako taki, nie jest zachwycający – „dobry doktor Guillotin coś majstrował po cichutku”.

  Dzieło zachwyca, jeżeli bezpośrednio lub nawet i pośrednio oddaje chwałę Bogu. Muzyka, dźwięki, nie wiadomo jak perfekcyjnie poukładane/zagrane a brzmiące przeciw Stworzeniu i jego celowi, nie zachwycają. A nawet jeśli same zostały stworzone dla tej idei, a użycie staje się „poprzeczne”, także się deprecjonują, czasem punktowo czasem na zawsze.

  Ja nie jestem muzykiem fanatykiem, jestem takim zwykłym, względne normalnym.

 11. I*** said

  (6) Marucha

  Nawet z urody podobna do żydówki Sarah J. Parker (aktorki z serialu amerykańskiego pod tytułem „Seks w wielkim mieście”) – tak porównywano je w „polskich” mediach.

 12. I*** said

  (8) Boydar

  Rozumiem – „na bezrybiu i rak ryba”. :-)))

  Nad resztą pomyślę w wolnym czasie.

 13. Boydar said

  Tak właśnie i ja to rozumiem. Poza tym, niektórzy naprawdę bardzo ładnie z muzyką się obchodzą. Róży, która zakwitła na kupie gnoju, uczciwy człowiek nie zarzuci.

  Oczywiście, bywa muzyka narzędziem wstrętnych celów, i w dzisiejszym czasie nawet przeważnie jest, ale dla mnie to tylko kolejny przykład obrażania Boga, ludzi i inteligencji. Ja potrafię (tak uważam) odcedzić i nie przylepić się. To tak jak z kilkoma ostatnimi papieżami; to że akurat zdarzyli się (nie bez przyczyny) achtung banditen, to nie znaczy że papieża- ojca ja mam wykreślić z rejestru, bo żydowi by tak pasowało.

  Odrębną zupełnie kwestią jest obecnie obserwowany, całkowity brak kompozytorów i wykonawców Polaków. Albo jest to tak strategiczny element wojny żydowsko polskiej albo faktycznie Polacy talentów muzycznych od Stwórcy nie dostali, może zbrakło, bo wszystko żyd hurtem wziął na pniu. Nic to, jeszcze się okaże, jak zdąży.

 14. UZA said

  „…albo faktycznie Polacy talentów muzycznych od Stwórcy nie dostali, może zbrakło, bo wszystko żyd hurtem wziął na pniu”.

  A dlaczego to akurat Polacy mieliby talentów nie dostać? I jakim sposobem żydzi mieliby wziąć wszystko ? Czy mamy podzielać żydowskie przekonania o ich wyjątkowości, doskonałości i monopolu na boże dary ?

  Nie warto szukać nadzwyczajnych i nadprzyrodzonych wyjaśnień tam, gdzie można znaleźć zwyczajne wytłumaczenie. Po prostu, w każdym narodzie występują talenty, ale jedne są promowane , a inne nie są. Jak możemy poznać utalentowanego muzyka , jeśli jego utwory nie są wykonywane, nagrywane, pokazywane w tv i opiewane przez krytyków. A w Sieci znajdą je tylko wtajemniczeni, bo przeglądarki i algorytmy działają tak , a nie inaczej.

  Większość ludzi , niestety, nie ma własnego zdania i polega na mediach oraz ich „autorytetach” . Jeżeli w radio i tv ciągle słyszą i widzą to samo , a gadające głowy powtarzają słowa zachwytu, to ludziska podziwiają. Nie zmienia to faktu, że wśród promowanych i korzennych trafiają się utalentowani fachowcy, których przyjemnie posłuchać i którzy na pochwały rzeczywiście zasługują.

 15. Boydar said

  Oby to Pani miała rację.

 16. Yah said

  Pytanie – a kto to jest geniusz muzyczny ?

  Analiza uważne słuchanie symfonii i koncertów pokazuje, że to przecież jeden kilkuminutowy motyw muzyczny powtarzany w nieco bardzie3j lub mniej zmienionej formie.
  Pytanie – czy to geniusz czy jednak dopracowany warsztat kompozytora.

  To że wszyscy krzyczą geniusz, geniusz, to wcale nie znaczy, że wszyscy maja rację.

  Duża część kompozytorów pisała na zlecenie, albo po to by dawać koncerty i mieć za co żyć.

  Czy geniuszem jest każdy, kto potrafi robić coś, czego większość nie umie ?

  Kolejna kwestia, to kto więcej zarobił. Kompozytorzy czy wydawcy nut, CD czy dyrygenci ? A kim są dyrygenci i właściciele wydawnictw ……

 17. I*** said

  (8) Boydar

  Dam przykład utalentowanej muzycznie Polki, która realizuje, nauką i pracą, swoje marzenia.

  Skromna dziewczynka, 11-letnia Klaudia Kulawik z Chechła – która była objawieniem pierwszej edycji programu „Mam talent” (2008 rok) – powaliła na kolana jury i publiczność swoim pięknym, mocnym głosem, wykonując słynną piosenkę Cz. Niemena (jedną z najtrudniejszych)zatytułowaną „Dziwny jest ten świat”.

  Jednakowoż rodzice postawili na edukację córki (orzekli, że na karierę ma czas). Klaudia skończyła liceum, ukończyła także (z wyróżnieniem) katowicką szkołę muzyczną II stopnia a następnie dostała się do prestiżowej uczelni muzycznej w Londynie (British and Irish Modern Music Institute, którą niedawno ukończyła).

  W międzyczasie wydała kilka singli, aktualnie zaś pracuje nad swoim pierwszym albumem – utwór „Woman phenomenally” (słowa: Maya Angelou, muzyka: Klaudia Kulawik, 2019 rok) zapowiada nadchodzącą płytę Klaudii.
  Nazwano ją nawet (w „naszych” mediach) „polską Beyonce” – choć osobiście nie lubię takich porównań.

  Nota bene 22-letnia obecnie Klaudia wyrosła na piękną kobietę – pełna metamorfoza. Zobaczymy jak potoczy się jej dalsza kariera, ale bez promocji w mediach (żydowskich przecież, a oni przede wszystkim promują swoich)) nie będzie łatwo.

 18. Boydar said

  Jest takie stare przysłowie – „nadzieja, matka głupich”.

  Poczekajmy, czas pokaże. Ale są reguły od których wyjątki nie są tolerowane.

 19. Dziadzius said

  @4 UZA said…
  Ciezki to odpis bo chcac czy nie chcac mieszamy w naszej mozgownicy dwa nurtowo sprzeczne pojecia o znaczeniu slowa „KOBIETA” —
  Naturalne i pozytywne znaczenie *kobieta* to „Moja Mama” ale polityczne i socialne znaczenie dzisiejszej *kobiety* to Feminazistka knabrna corka Sufrazetki z lat 1900+/-
  Dzisiejszy swiat jest w moralnym , prawnym, spolecznym, kulturalnym i ekonomicznym bagnie dzieki tym feminazistkom a nie kobietom godnych czci jak *moja Mama* bo kobiety jak „moja mama” były odpowiedzialne za wychowanie dzieci i przyszlego pokolenia a nie bezmyslnych becwalow jacy dzis zapelniaja bezmyslne uniwersytety. .
  Dzisiejsza kobieta ma chyba dwie palace glowne platformy polityczne;-
  # 1 – Rowna placa z placa dla mezczyzny za rowna robote,
  # 2 -wolnosc bezwarunkowej Aborcji za wspolne pieniadze panstwa. –
  # -Oczywiscie ze sa inne punkty platform Feminazistek ale te sa tak osobiste i tak roznorodne i szalone od femninazistki do feminazistki ze trzeba by bylo miec na nie nowy gruby zeszyt – wiec tu nie wymieniam.
  @ #1 — W Ameryce jest Rzadowa Organizacj ustalona chyba za Regena ??? [ Kongrees ustalil prawo które nakazuje pod kara grzywny i ekonomicznych kar ze każdy przedsiebiorca musi placic rowne gaze dla kazdego robotnika wykonywojacego rowna prace] ktora rozpatruje wszystkie zazalenia feminazistek o niedociagnieciach w placy w swoich danych miejscach pracy. Wiec takie zazalenia pokrywaja liczbe roznych zawodow i prac. Patrzylem na te statystyki tych zazalen i jak je pamietam to byly mniej wiecej takie;
  -Zazalen zlozonych 794. Komisja rozpatrzyla i odrzucila 758 jako nie podstawowo i prawanie udowodnione – Komisja sadowa rozpatrzyle 30 zazalen i przyznala JEDNO zazalenie –6 zazalen było wycofana przez penitenytow[ albo pisemnie albo przez smierc penitenta] – 794- 758= 36…- 30 = 6 .{ nie było zazalen od mazczyzn} Tak ze prawnie nie ma dowodu ze kobiety sa placone mniej za taka same robote co mezczyzni – Cala burda jest opara na wymyslach kobiet o wartosci ich pracy tak jak naprzyklad Stewardessy na samolotach mialy isc na strajk o rowna place za rowna robote powolujac się na to ze pasarzer jest ich odpowiedzialnoscia i jego „dobrobyt „ jest wazny dla biznesu tak samo jak wazny jest pilot . Wiec rowan placa stewardesas i pilot.
  Do #2 – Prosta odpowiedz i to chyba zanana wszystkim ludziom majcym umysl niezachlapany NWO propaganda. Kobiety sa w pelnosci odpowiedzialne za dwa kryminalne uczynki względem swego spoleczenstwa które dawal jej ochrone i prace i bezpieczenstwo i zycie a mianowice Kobiety sa odpowiedzialen w 100% za MORDERSTWO ponad 50 MILJONOW dzieci w ostatnie 10 lat . Te morderstwa spowodaowly upadek Zachodniej Kultury i otwrly nasze panstwa do immigracji z panstw Arabskich i Murzynskich no bo ktos musi zajac miejsca w pracy tych zabitych 50 miljonow.
  Dziadzius

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: