Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Żydowska cenzura: Gest dłoni OK! uznany przez Ligę Antydefamacyjną jako rasistowski

Posted by Marucha w dniu 2020-09-06 (Niedziela)

Organizacja znana jako Liga Antydefamacyjna (Anti-Defamation League) uznała gest ręki OK za znak rasistowski, tłumacząc, że oznacza on „white power”, czyli białą siłę, co według przekazu ADL miałoby być symbolem rasistowskim symbolizującym przewagę ludzi o białym kolorze skóry nad innymi.

Gest ten został tym samym zaklasyfikowany przez ADL jako symbol nienawiści i znajduje się na liście obok takich znaków jak swastyka czy symbol SS.

Jak podał polsatnews.pl:

– W USA z kolei gest ten kojarzony jest z wyborcami Donalda Trumpa. Wiele osób łączy jego politykę z tzw. white power, przekonaniem o wyższości osób o białym kolorze skóry.

Pojawia się więc proste pytanie, czy taka klasyfikacja nie stawia ADL jako organizacji sprzyjającej przeciwnikom obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa?

Zasadne jest też następne pytanie, czy nie jest to kolejny element walki kulturowej oraz dzielenia ludzi i społeczeństw w taki sposób, aby stawały się one antagonistyczne względem siebie? Podobnie jak na przykład wzmagane jest podsycanie nienawiści pomiędzy różnymi religiami i wyznaniami.

A parodiując to kontrowersyjne i niedorzeczne obwieszczenie ADL, można być też postawić pytanie, czy kiedy osoba czarnoskóra, mulat lub karnacji innej niż biała, posłuży się tym gestem, to również będzie on rasistowski?

Mariusz Paszko
Za: Fronda.pl (05.09.20) – [Org. tytuł: «Absurd stulecia! Gest dłoni OK! uznany przez Ligę Antydefamacyjną jako rasistowski»]

Komentarz Bibuły:

Co prawda informacja nie jest najświeższa, bowiem ADL dodała gest OK do swojej listy “zakazanych symboli” we wrześniu 2019 roku, o czym informowała np. agencja prasowa AP [link], ale warto przypominać o działaniach tej żydowskiej, rasistowskiej, masońskiej organizacji ADL, ubierającej się w piórka jakichś obrońców moralności, porządku i sprawiedliwości.

Warto pokazywać zakusy i prawdziwą twarz Rewolucyjnego Żyda, stojącego zawsze na czele destrukcji ładu społecznego, walczącego z chrześcijaństwem, z katolicyzmem, z Kościołem katolickiem (głównie w nurtami tradycyjnymi, bowiem posoborowy Kościół stał się zjudaizowaną instytucją i nie zagraża już ekspansji satanizmu), wprowadzającego, rozpowszechniającego i legalizującego wszelkie patologie: od aborcji, przez pornografię, po gender i ruchy LGBT.

Wreszcie, ostatnie wydarzenia w postaci marksistowskiego i skrajnie rasistowskiego ruchu BLM wskazują niezbicie na kulminację wieloletniego aliansu Rewolucyjnego Żyda i jego instytucji, ze skrajnie liberalnymi przywódcami politycznymi czarnej społeczności w USA. Owocuje to tym, co obserwujemy, czyli przyzwoleniem na ruchy anarchistyczne i terrorystyczne.

Co do “gestu OK!”, to podobno jest on niemile widziany i ma złe konotacje jedynie w Brazylii, a w reszcie świata ma znaczenie albo obojętne, albo właśnie jako symbol OK! Jednak w związku z tym, że jest on w powszechnym użyciu przez normalnego białego człowieka, a więc – rozumuje Rewolucyjny Żyd – przez rasistę, a ostatnio i przez zwolennika Trumpa, to należy symbolu zakazać.

Czy wiesz, że według Żydowskiego Cenzora następujące liczby, słowa, wizerunki, symbole stanowią przejaw rasizmu, nienawiści, białej supremacji i antysemityzmu? Oto tylko kilka przykładów, bo lista jest równie długa jak irracjonalna:

Symbol “100 %“

Liczba “12“

Liczba “13“

Liczba “14“

Określenie “14 words” (“14 słów”)

Symbol “14/88“

Liczba “88” – pod tymi wszystkimi liczbami mają kryć się tajemne słowa białej supremacji…

Motto: “Diversity” = White Genocide” (czyli: “Różnorodność = unicestwienie białej populacji”)

Symbol: “((( )))” – symbol “Echa”, czyli potrójny nawias, a w środku ma być miejsce na określenie “żyd, żydowski”, np. “bankier żydowski” pisze się: bankier ((( )))

Słowo “HATE“, czyli po prostu słowo “nienawiść”. Tak, według cenzorów żydowskich oznacza to białą supremację, ale określenie to ma znaczenie rasistowskie tylko wtedy gdy posługują się nim Biali…

Slogan “It’s OK to be White” – (“Jest w porządku być Białym” – to jest określenie w pełni rasistowskie…)

Slogan “LOVE YOUR RACE” – (“Kochaj swoją rasę” – jest rasistowskie, oczywiście jedynie w stosunku do białej rasy, bowiem gdy czarny posługuje się tym sloganem, wszystko jest w porzadku…)

“Muh Holocaust” – oznaczać ma “antysemickie popularne określenie, kiedy Żydzi posługują się Holokaustem celem zwrócenia na siebie uwagi, bądź odwrócenia uwagi od jakiejś negatywnej konotacji” Nic dodać, nic ująć…

Flaga biało-czerwona z symbolem Falangi, czyli flaga Polski ze znakiem Narodowego Odrodzenia Polski – trudno aby ten antykomunistyczny ruch NOP podobał się Żydom…

Przekreślony symbol czarnego mężczyzny z białą kobietą, czyli “No Race Mixing” – symbol jest be, ponieważ należy wspierać mieszane rasowo związki, szczególnie czarnego z białą kobietą…

Matematyczny symbol przekreślonego znaku równości – jest symbolem rasistowskim, bowiem “ten matematyczny symbol został zaadaptowany przez białego supremacjonistę uważającego, że rasy nie są sobie równe”

To dziwne, że można się sprzeciwiać temu, że naturalnie – biologicznie, kulturowo, charakterologicznie, intelektualnie – każda rasa ma swoje cechy i po prostu różnimy się znacznie… Nawet żydowska cenzura tego nie zmieni.

https://www.bibula.com

Komentarze 22 do “Żydowska cenzura: Gest dłoni OK! uznany przez Ligę Antydefamacyjną jako rasistowski”

 1. Lolek said

  „If we go on allowing the psychopats to dictate our lives, this is not going to end well…” David Icke

 2. Poziomka said

  Za moich czasów to w ten sposób puszczało się króliczki na ścianie. Chodziło o białe ale cień robił je czarne. Zaaresztować cień!

 3. Jack Ravenno said

  To jest 666

 4. Kojak said

  Liga? Zydhitlerowskie psy goncze na niepokornych Tym bydlakom wszystko jest rasistowskie ,co im sie wedle swego plugawego widzimisie uwidzi. Kryteria tych zalganych smieci sa zupwelnie dowolne ! Wystarczy pierdanac kolo Zyda i juz jest rasizm !

 5. Greg said

  Re.3
  Dokładnie tak jest.
  Przesłanie jest takie, że jeżeli ADL zakazuje to tym bardziej należy go używać.
  Pozdrawiać szatana i tu jest pułapka.

 6. Wielka Kopa Tatry said

  3. To znaczy, że większość ludzi ze świecznika(menory) to rasiści haha, bo wszyscy bardzo często pokazują ten gest, Te same gesty i symbole, są wykorzystywane przez bardzo różnych ludzi, np. swastyka

 7. Poziomka said

  Panie Greg, w czasach DDR to był symbol Arschlocha, teraz to się określa jako dupek.
  Pozdrawiam po latach.

 8. Zbyszko said

  Myślę, że na zasadzie przekory, chodzi tutaj o spopularyzowanie satanistycznego gestu 666.
  Jak każdy gest, także i ten ma swoje znaczenie. Nasz katolicki znak krzyża świętego ma bardzo ważne znaczenie dla nas. Każde przeżegnanie się, to naniesienie na siebie oczyszczającego znaku Krzyża Męki Pańskiej. Czyli przejeżdżając samochodem, czy przechodząc obok kościoła, krzyża, czy figury przedstawiającej jakiegoś świętego, warto, na nawet nam katolikom trzeba się przeżegnać znakiem krzyża świętego. Przy czym należy zwrócić uwagę, by ten nanoszony znak krzyża nie było odwrócony.

  Sataniści którzy pozdrawiają się swoimi znakami (np diabolo lub właśnie 666) także w ten sposób znakami zewnętrznymi pokazują swoją wiarę, co nie jest bez znaczenia dla nich.

 9. Lily. said

  SYMBOL M A S O N S K I.
  „Wy jestescie dziecmi S Z A T A N A i
  WOLE jego CZYNIC CHCECI”.Cytat z Biblii.
  „Po OWOCACH Ich POZNACIE”.Cytat z Biblii.

  PAMIETAJ D O B R Y czlowieku !.

  KAZDY rodzi sie CZLOWIEKIEM, lecz
  NIE KAZDY NIM POZOSTAJE.

 10. Ale dlaczego? said

  Czyli Żydzi nie mają nic wspólnego z białymi.
  Nawet z Arabami. Nie mówiąc o np. Persach.
  Boż przecież Arab czy Pers to też biały.
  To po kurwę Izrael wciąż i na nowo w wielu dziedzinach, m.in. sporcie „przykleja” się do Europy, choć jest w Azji???

  Tak na marginesie, to Dupa uroczyście witał założenie oddziału ADL w Polsce.

  Co zaś do rasistowskich gestów, to należało by wspomnieć o GEŚCIE KOZAKIEWICZA.
  I stosować go rytualnie w stronę tej rasy górali.
  Najbardziej rasistowskiego narodu na świecie.

 11. Kar said

  ..interpretacja znakow moze miec tylko jednoznaczne znaczenie. Po kiego naginac szukac dziury w calym..przecie to zwykla anarchia te nowalijki znaki

 12. Nina said

  Do Nr 1

  Niestety Lolku (przepraszam za tę poufałość) ale pozwalamy psychopatom, wszystkim psychopatom, rządzić naszym życiem.

  Dziś niektórzy z nich urządzili sobie w Karpaczu, w hotelu „Gołębiewski” ucztę, bibę, schadzkę pod jakąś tam kretyńską nazwą. Oczywiście za pieniądze z podatków. Mają tam gościć tę awanturnicę z Białorusi, nie pamiętam nazwiska tej agentki.

  Bawią się świetnie.

 13. Leo said

  Naiwny ton tekstu z Frondy dziwi. ADL jest żydowską organizacją mającą za cel atakowanie ludzi pochodzenia europejskiego, ich cywilizacji, porządku prawnego, społecznego. Analizując działalność ADL nie da się wysnuć innych wniosków. Narzędziem używanym w tym celu jest żydowski wynalazek – „rasizm”. Celem – zaprowadzenie żydowskiej dominacji nad światem. Koniec wyjaśnień.

  BTW. Z biegiem lat (a mam ich już sporawo) ciekawe jest obserwować jak kolejne „teorie spiskowe” przechodzą z obszaru bajęd ogłupionych staruchów do obszaru realności… Obecnie wędruje tam zamach na World Trade Center jako wykonany przez Amerykanów na ten przykład. Czy uda się naszej cywilizacji pozbyć pasożyta i przeżyć? Chwilowo nie widzę oznak otrzeźwienia. Żydzi mają wszelkie atuty w ręku – media, sądownictwo, finanse…

 14. jok said

  Obawiam się czy sam skrót ADL, nie oznacza aby Alfred Dreyfuss Loser – czyli szyderstwo z prawie świętego „słusznego myslenia” 🙂

  Nie wiem czy czapeczka z oznaczeniem ich matecznika NYC, nie oznacza aby np. No Yid City?

  [Yid słowo raczej „dozwolone” przez „panów świata”; czyż nie tak nazywają siebie kibice Tottenham, w tym zwykli Angole oraz inni goje, co „chcą być fajni” 🙂 ))]

 15. Greg said

  Re. Poziomka
  Również pozdrawiam, bywam tu często jako czytelnik.
  Przed paru laty nie spodziewałem się, że to tak szybko nastąpi i tak błyskawicznie postępuje.
  Brakuje czasu na ogarnięcie wszystkiego, jednak obraz wyłania się jasny i klarowny.
  Jesteśmy na finiszu i każdy musi zadbać o własną d…….., a takich będzie mało.
  Jak to było ?…….Brat przeciwko bratu, żona…mężowi, dzieci…rodzicom, namordnicy przeciwko normalnym.
  Nie, o kagańcach nie było, trzeba zrobić dopisek, ha, ha.

 16. Greg said

  Jeszcze dodam.
  Gajówka to jak powiew świeżego tlenu pod szpary kagańców !

 17. Kura domowa said

  Panie Gajowy, czy myśli Pan o wyznaczeniu następcy tronu, czy już Pan kogoś wybrał? No bo kto jak nie Pan?
  Uszanowania od Kury

 18. Boydar said

  Żyje Gospodarz sto, pożyje i dwieście; gdzie się Kurze śpieszy.

 19. Marucha said

  Re 17:
  Pani Kuro… gajówka umrze wraz ze mną.
  Poznacie to Państwo po tym, że liczba komentarzy w Wolnych Tematach dojdzie do wielu tysięcy i strony będą się wolno przewijać.

 20. Boydar said

  Nie dojdzie do „wielu tysięcy”. Kiedy Pan Gajowy musi zająć się czymś innym, lub nie ma wystarczającego neta, ilość komentarzy zawsze drastycznie spada. To nie znaczy, że ludzie nie mają nic specjalnego do powiedzenia. Mają. Tylko podejrzewają, że nie ma do kogo. Na tym polega fenomen prawdziwego autorytetu. Długo by mówić … my Króla potrzebujemy jak kania dżdżu.

 21. UZA said

  ad.19) „… gajówka umrze wraz ze mną.
  Poznacie to Państwo po tym, że liczba komentarzy w Wolnych Tematach dojdzie do wielu tysięcy i strony będą się wolno przewijać.”

  Nie daj Boże ! Proszę koniecznie żyć i dalej gospodarzyć w Gajówce ! Następcę, to niech sobie Kaczyński wyznacza. On jest do zastąpienia a Pan – nie.

  ————-
  Pani Uzo, oczywiście nie mam zamiaru jeszcze umierać, ale – bądźmy realistami – trzeba Bogu dziękować za każdy kolejny przeżyty dzień.
  Admin

 22. NICK said

  Daj panu, Gospodarzu, życia.
  Tyle ile Pan Bóg uznał.
  I, nikt inny.

  Hm.

  Co za „czasy”… .
  Dlatego się zmieniam.
  Bywajcie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: