Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Tad o Powstanie nowa formacja, po to…
  Orangutan o Jak wymyślono naród żydowski?…
  NC o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Powstanie nowa formacja, po to…
  Szczepan Zbigniewski o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Belwederczycy, faszyzm i zbior…
  minka o Wolne tematy (84 – …
  revers o Niemcy staczają się na dn…
  Krzysztof M o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  trybeus o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Gangi imigrantów opanowują Szwecję

Posted by Marucha w dniu 2020-09-07 (Poniedziałek)

Zastępca komendanta głównego szwedzkiej policji, Mats Löfving, przyznał w wywiadzie, że jego kraj opanowywany jest przez gangi obcokrajowców. Na terenie całej Szwecji ma już działać blisko czterdzieści podobnych struktur, co jest ewenementem na skalę europejską.

Głównym problemem jest fakt, że spora część [70%? 90% – admin] imigrantów przyjeżdżających do tego kraju wcale nie zamierza integrować się ze szwedzkim społeczeństwem. [Coś podobnego… pełne zaskoczenie! – admin]

Szwedzkie media poinformowały dziś rano, że tamtejsze służby chciałyby mieć większą możliwość zatrzymywania ludzi, nawet tych o nic nie podejrzewanych. Podobne działania miałyby na celu walkę ze stającymi się coraz większym problemem gangami. Tylko w ostatnich dniach dochodziło do zamieszek z ich udziałem, a także do pojawiania się samozwańczych kontroli drogowych uprawianych przez takie grupy.

Trudnej sytuacji nie ukrywa szczególnie policja. Wiceszef tej służby powiedział o tym nawet wprost w jednym z wywiadów. Według Löfvinga obecnie istnieje nie mniej niż czterdzieści gangów, które są jednocześnie klanami rodzinnymi. To niebezpieczna sytuacja, ponieważ przestępców poza interesami łączą właśnie więzy krwi. W tej sytuacji dochodzi nawet do aranżowanych małżeństw, w założeniu mających wzmocnić klan.

Dzieci w podobnych rodzinach są wychowywane tak, aby mogły one przejąć schedę po starszym pokoleniu. Jednocześnie nie chcą one integrować się ze szwedzkim społeczeństwem.

Löfving co prawda nie jest wpierw w stanie wytłumaczyć skąd wzięły się tak duże wpływy gangów, lecz po chwili zaczyna sugerować ich związki z masową imigracją. Zastępca komendanta szwedzkiej policji dodaje, że część polityków nie rozumie, iż nie wszyscy imigranci przyjeżdżający do Szwecji chcą uczestniczyć w procesie integracji.

[Czyli Szwedzi odkrywają świat, który – o zgrozo – różni się od pierdoł Pippi Långstrump – admin]

Do sprawy odniósł się także socjaldemokratyczny premier Stefan Löfven. Zapowiedział on walkę z gangami, lecz jednocześnie nie chciał łączyć faktu ich funkcjonowania z pochodzeniem etnicznym ich członków.
[Typowy poprawniacki bełkot typowego szwedzkiego socjalisty – admin]

Na podstawie: friatider.se, sverigesradio.se
http://autonom.pl

Komentarze 23 do “Gangi imigrantów opanowują Szwecję”

 1. gnago said

  O zapomnieli o swoich praktykach zabierania dzieci ? Niedawno Rosjanin z córkami musiał uciekać do Polski .To skąd te skrupuły? W dobie kamer znają mordy tych bandziorów. Otaczamy dzielnicę wojskiem i wybieramy jak z saka. Obrona oszcędza na kosztach cel, dochodzenia i sądu

 2. Boydar said

  To za potop, na pohybel ! Za pornografię, na pohybel ! Za zbrodnie od samego początku, na pohybel !

  A kozojebcy zostawią zgliszcza i wyjadą. Mam nadzieję, że do Izraela i Ameryki. Na pohybel !

 3. Jabo said

  To oburzające! Niby tacy postępowi i tolerancyjni , a nie rozumieją, że wymaganie od imigrantów, żeby integrowali się ze szwedzkim społeczeństwem , to rasizm w najczystszej postaci. To społeczeństwo szwedzkie powinno zintegrować się imigrantami i pozwolić im się okradać, gwałcić i mordować. Postęp wymaga wyrzeczeń.O matko! Napisałem to z ironią, ale się przeraziłem, a nuż Szwedzi gotowi są to zrobić.

 4. Birton said

  bełkot szwedzkojęzycznego Żyda raczej;
  nie ten Żyd , kto Żyd, ale ten co realizuje NWO

  ————
  Genetycznie to on Rzydem nie jest.
  Admin

 5. bryś said

  Przecież ten problem można bardzo prosto rozwiązać. Komendantem powinien być ahmed. A jego zastępcą abdul.

 6. wolny_wybor said

  Polacy nie mają swoich problemów w Polsce?
  Panie Gajowy, rozumiem, że emigrował Pan do socjalistycznej Szwecji?
  Zawsze można wrócić do krainy przodków, od setek lat mądrze zarządzanej.

  ————
  Panie drogi, odpieprz się Pan.
  Informuję czasami o Szwecji, czasami o Holandii, Francji, USA, Białorusi…
  Przeszkadza to Panu?
  Admin

 7. Aro said

  A może tu chodzi o to, by właśnie ze względu na konieczność walki z takimi gangami i przestępcami spoza Europy, znów za naszą zgodą ograniczyć kolejne wolności? Niestety też nasze.

 8. Dziadzius said

  ale jak to moze byc przecierz szwecja tak jak inne polglupie panstwa popierala nowa populacje roznorodna jako odnowienie swojej spolecznosci — I odnowila ja tak dobrze ze teraz rowna sie z Ameryka jak panstwo burdelu.

 9. jok said

  „przez gangi obcokrajowców”.
  Norwegów czy Finów?

  [Czyli Szwedzi odkrywają świat, który – o zgrozo – różni się od pierdoł Pippi Långstrump – admin]
  Ale już nie od pierdół pani Barbary Spectre…. 🙂

  A wszystkiego nie wymyślili i nie przeprowadzili, względnie nie przewodzili temu wymyśleniu i przeprowadzeniu, blondwłosi Szwedzi „lewacy” ani nawet nie muzułmanie w Szwecji – jakież oni mieli przebicie w mediach :)))))
  To jednak ci od pani Basi…..

 10. . said

  Bojdar @

  „A kozojebcy zostawią zgliszcza i wyjadą. Mam nadzieję, że do Izraela i Ameryki. Na pohybel !”

  Wyjadą? Sami nie wyjadą, a już niedługo nie będzie komu ich wyganiać.

  I się nie ciesz, bo tak samo jak zginie Szwecja, Niemcy, Holandia i Wielka Brytania tak zginą Hiszpania, Włochy a na końcu Polska i Węgry.

  Nie ma co się cieszyć ze śmierci białego kraju nawet lewackiego czy protestanckiego, bo to jest żydomasońska robota (Bnai Brith, Coldenhove Kalergii, jedna wymieszana rasa). Najpierw oni potem my. A jak to samo spotka już na dobrę Polskę to co powiesz? Że kara za masońskie powstania? Za poparcie Bolka? Za coraz pustsze kościoły? Za PiS?

 11. Boydar said

  Oceniam sytuację inaczej, mogę ?

 12. revers said

  test, na parawo azylowe i migracyjne w eu.

 13. Moher49 said

  Dlatego też popieram Ruch Narodowy i łyse pały. Żadnych dyskusji, wywalić to tałatajstwo, tam skąd przyszło. Widzę jak jest w USA – jeden czarny wśród gromadki białych jaki miły, jaki uczynny. Jeden biały wśród czarnych – zjedzą go, popychają, okradają. Rządy europejskie to zdrajcy, robią z UE RPA.

 14. . said

  Moher@

  Tylko widzi pan nie nacjonalizm i łyse pały są odpowiednią drogą ku staremu porządkowi. Narodowcy a już zwłaszcza skini, terceryści/etnopluraliści chcą przywrócić stary porządek ale nie jest to porządek katolicko monarchistyczny a pogańsko – eugeniczno – autorytarny. Marzą im się państwa narodowe w Europie o ustroju narodowo socjalistycznym. Owszem nie będzie tam pedalstwa i imigrantów ani meczetów ale będą rządy twardej łapy ignorującej tradycyjne nauczanie Kościoła. Państwo będzie w miejscu Boga. Skini nie ukrywają, że jak np. jesteś niepełnosprawny to twoją żonę ma wyrypać jakiś zdrowy blondas i zrobić ci zdrowe potomstwo dla dobra narodu. Przecież ty jako niepełnosprawny możesz ich zdaniem mieć potomstwo chore. Czyli istny Danton w praktyce.
  Albo popierają też niepodległość wszystkich nacji w Europie bez wyjątku co jest błędem bo taka nazi Ukraina i nazi Litwa czy Łotwa powinny być zmiecione z powierzchni ziemi dla dobra ludzkości. Skinom narodowym czyli radykałom nie przeszkadza neobanderyzm na Ukrainie ale już przeszkadza wielonarodowa Rosja z KBOwcem Putinem na czele. I tutaj nawet pseudonarodowcy z Ruchu Narodowego się z radykalnymi nacjonalistami ze szturmu czy NOPu zgadzają.
  Mnie bardziej pasowałaby Europa z katolickimi królami którzy może rządzić państwem jednolitym jak Francja czy Hiszpania bądź może to być złożona monarchia jak np. państwo Habsburgów. Byleby Ancien Regime i tutaj nie ma się co szczypać o narodowości w kraju o ile są to nacje białe, tutejsze. Takie odzyskanie przez Polskę niepodległości to (mimo mojego szacunku do Dmowskiego) była ustawka onych którzy kroili na mapie imperia monarchów: Hohenzolernów, Habsburgów i zamordowanego cara na małe zależne wobec kabały demonkratyczne kraje i Polska była tutaj jednym z wielu przypadków i tak skazanym na śmierć po dwudziestoletnim rozejmie jak to mawiał marszałek Foch. Ale to trzeba trochę profesora Wielomskiego poczytać. Kiedyś byłem blisko środowiska narodowego od ultrasów z NOP na Konfie skończywszy i powiem panu, że wolę wizję katolickiej monarchii niż narodowej dyktatury. Bo tak, to się tak naprawdę różni. Problem w tym, że tych drugich jest trochę jeszcze a zwolenników tego pierwszego prawie nie widać.

 15. wnikliwymokiem said

  ” spora część [70%? 90% – admin] imigrantów przyjeżdżających do tego kraju wcale nie zamierza integrować się ze szwedzkim społeczeństwem. ” –

  – to zapytajmy się jak to leci w drugą stronę : – jak Szwedzi ( w ogóle biali Europejczycy ) integrują się z przybyszami ? Poznali chociaż po łebkach ich języki – tak aby wiedzieć co oni knują przeciwko nim ?

  ————
  Czy Pan oszalał, czy prowokuje?
  Admin

 16. Moher49 said

  @ 14 . said,
  Katolicyzmu na świecie też już nie ma.
  Jest róbta co chceta. Kościół każe kochać wrogów i przebaczać im.
  Są hufce Maryi, chodzą z mieczami, ale tego co odprawiał „mszę” z durszlakiem na głowie nie miał kto pogonić, żeby mu kapcie spadły.
  Prymas wyraził ubolewanie, zamiast rzucić klątwę.
  Jak mówi ks Kneblewski – kościół ma być walczący, nie chlipiący.
  Nikt z Ruchu Narodowego nie brata się z banderowcami, to pisowska propaganda.

 17. revers said

  Papiez na emeryturze Benedykt przypomnial o tym nowemu kosciolowi i posoborowemu Franka, ale glos na puszczy, gdy teczowy deszcz leje z przekaziorow, na pride paradach a ministrowie zdrowia dostaja dodatkowe pieniadze na aborcje,

  https://www.magnapolonia.org/benedykt-xvi-malzenstwa-homoseksualne-i-aborcja-to-znak-duchowej-sily-antychrysta/?fbclid=IwAR3VR3_VgzNAzuXowcoX2egwZmjA6hQTVkqrxg8nZH7I_3cIoLLYdsDdTjo

  Niejki Margot moze sobie atakowac i niszczyc mienie organizacji pro life, z poreczeniem kilku rabieji …

 18. . said

  wyżej @

  „Nikt z Ruchu Narodowego nie brata się z banderowcami, to pisowska propaganda.”

  Musiałbym zatem być propagandzistą i PiSowcem.

  Ale nie jestem.

  Proszę sobie przejrzeć posłów i działaczy narodowych, fejsy, tłity, filmiki na jułtubie o ukrach obecnych. Blee…

 19. wnikliwymokiem said

  Ad. 15 ( po korekcie )

  Będąc w ub. roku w Niemczech miałem okazję rozmawiać z deputowanym do Landowego ( B-W ) parlamentu – gorącego zwolennika multi-kulti ( SPD, partyjniak więc nie jest to dziwne ). Gdy doszło do kwestii integracji zapytałem go na czym niby ma polegać ta integracja ? Gdy zaczął mi nawijać o tym, że przybysze, aby wejść w ich, niemieckie społeczeństwo muszą ( i tu wymienił cała litanię integracyjnych punktów ). Gdy go z kolei zapytałem jak on się z nimi integruje – czy zna turecki, arabski, ew.swahili to widząc, że mu grunt usuwa się spod nóg określił mnie jako rasistę i że już nie życzy sobie dalszej rozmowy że mną.

  ——
  Panu się chyba pomyliło, kto u kogo jest gościem…
  Admin

 20. wnikliwymokiem said

  Ad. 17

  Tęczowy deszcz :

  https://www.salon24.pl/u/wiadomoscibiezace/1075257,nowy-rok-szkolny-wstrzasajaca-akcja-edukatorow-seksualnych

 21. lewarek.pl said

  Panie Kropka, pan ma gówniane pojęcie o celach i metodach Ruchu Narodowego. Ale nie szkodzi, bredź pan dalej.

 22. . said

  lewarek.pl @

  Co boli prawda nie? Jak poseł Krzysztof Bosak mówi w żydowskiej TV przy Wildsteinie o chrześcijańskich korzeniach banderowców i o wzajemnym kontaktach narodowców ukraińskich i polskich.
  Boli jak poseł Urbaniak (też z Ruchu Narodowego) pisał na facebooku, że Polacy nie byli do końca fair play wobec Ukraińców.
  Dodam do tego jeszcze bluzgi na Rosję i wielkie wychwalanie Litwy, Łotwy i Ukrainy na portalach sympatyzujących z NOP albo autonomicznymi nacjonalistami czy z neopoganami ze szturmu i Niklotu np. forum nacjonalista.pl.

  To pan się guzik znasz. Najpierw zrób rozpoznanie owego środowiska w internecie, a potem idź na ich zebrania w wykłady tak jak ja to robiłem od 2007 roku!

  Etnopluralizm – zakłada poparcie dla samostanowienia każdego narodu i posiadania przezeń swojego państwa. Dokładnie polega na tym, że nacjonaliści z Polski będą popierać np. ukraińskich banderowców, nacjonalistów litewskich czy łotewskich wiedząc w celu zbudowania w ich krajach nacjonalistycznej dyktatury pomimo tego, że ludy te działają przeciw Polsce. Etnopluraliści za głównego wroga uważają duże państwa wielonarodowe nazywane „imperializmem”. I dlatego Rosja jest przez Gmurczyka nazywana wrogiem, który zabrał niepodległość Czeczeńskim góralom, a Robert Winnicki pluje na Łukaszenkę, że to sowieta który już się skończył.

  https://konserwatyzm.pl/krzysztof-karczewski-postsowiecki-imperializm-czy-alternatywa-wobec-mondializmu-rosja-w-optyce-narodowego-odrodzenia-polski/

  Pan się wypowiadasz na temat ludzi, których nie znasz. Więc się lepiej zamknij.

  Masoneria twierdzi, że dopóki nie ma światowego rządu nalezy stworzyć różnorodny socjalizm. I tak jest socjalizm lewacki, pedalski w krajach zachodu i jest pozornie mu przecistwaniany socjalizm narodowy. Pozornie, bo on nie chce przywrócenia porządku katolickiego w Europie! Porządek katolicki może przywrócić tylko ustrój monarchii wraz ze zdrową, starą nauką katolicką.
  Masonerii jakoś nie przeszkadzały hasła rewolucji we Francji gdzie ubóstwiano naród francuski ponad wszystko. Tak samo nie przeszkadzała im propaganda III Rzeszy. Im w dziejach przeszkadzała Austria Habsburgów, przeszkadzało Państwo Kocielne, przeszkadzały hiszpańskie i portugalskie imperia kolonialne oraz nawet prawosławny carat. Niczego nie rozumiesz.

  Masz kilka przykładów:

  https://m.nacjonalista.pl/2014/02/18/bartosz-bekier-czerwono-czarni-czyli-raport-z-ukrainy/

  https://m.nacjonalista.pl/2018/07/07/bartlomiej-wieczorek-noworosja-a-faszyzm-i-antyfaszyzm/

  https://m.nacjonalista.pl/2014/10/08/rosjanin-porzucil-sluzbe-w-fsb-i-walczy-w-donbasie-u-boku-ukrainskich-nacjonalistow/

  https://www.nop.org.pl/2015/01/18/warszawa-70-rocznica-sowieckiej-okupacji-warszawy/

  https://m.nacjonalista.pl/2015/03/31/duns-scotus-bezgraniczne-szalenstwo-neo-rosyjskiego-imperializmu/

  https://www.nop.org.pl/2015/12/10/londyn-nacjonalisci-przeciwko-postsowieckiemu-rezimowi/

  https://www.nop.org.pl/2015/05/26/rosja-ostrzega-przed-nop/

  https://m.nacjonalista.pl/2017/04/12/vladyslav-kovalchuk-wojna-na-wschodzie-ukrainy-i-rosyjscy-nacjonalisci/

  https://m.nacjonalista.pl/2015/11/04/wladze-kremla-zaostrzaja-walke-z-rosyjskimi-nacjonalistami/

  https://m.nacjonalista.pl/2019/03/18/1000-narodowcow-w-holdzie-zolnierzom-legionu-lotewskiego-waffen-ss/

  http://szturm.com.pl/index.php/miesiecznik/item/331-jaki-katolicki-uniwersalizm-polemika-o-ksztalcie-przyszlej-europy

  Dodam, że zło włazi nawet do takiej nacjonalistycznej Falangi. Znalazłem tam artykuły jawnie propagujące masonów Rene Guenona (który dla masonerii penetrował środowiska katolickie we Francji) oraz Juliusza Evoli (powiązanego z włoskim faszyzmem).

  Przyklady:

  http://xportal.pl/?p=32722

  I tu w kontrze artykuł ze strony FSSPX opisujący kim był Evola:

  https://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/1383

 23. . said

  Jeszcze coś:

  Metody i działanie Ruchu Narodowego:

  – było zebranie 2 lata temu. Mówią do mnie działacze partii, w tym przyszły poseł co chciałbyś zrobić?
  – odpowiedziałem, że mniejszość szwabska się panoszy i wraz z samorządowcami promuje w okolicy Niemców odpowiedzialnych za zbrodnie na Polakach w drugiej wojnie i że stawiają im pomniki a okoliczni Polacy boją się o swoje chałupy które mają po wygonionych Niemcach i trzeba zabrać w tej sprawie głos i działać.
  – odpowiedzią były wrogie spojrzenia, jakieś dziwne gesty, marudzenie, nawet nie chcieli się na koniec pożegnać i powiedzieli, że ja i reszta obecnych to ma się tylko zajmować kampaniami wyborczymi i promocją Wyklętych

  Mało tego. Latałem z plakatami i podpisami przed wyborami do PE przez całą wiosnę. Kasa szła na paliwo z własnej kieszeni i nawet dziekuję nie usłyszałem.

  Potem były kolejne zebrania i dyskusje przez internet i telefon głównie w sprawie pol. zagranicznej i USA oraz Rosji. I znów jakieś marudzenie przeciw mnie i krypto PiSowskie teorie gwopolityczne. Zacząłem się zastanawiać kogo oni w tyn Ruchu mają???

  A potem tacy weszli do sejmu i jak głosowali w sprawie miedzi?

  Daj już spokój!

  A wcześniej jeszcze jako uczeń i student przez lat kilka tak samo kontaktowałem się i współpracowałem z NOP.
  Wrażenia wcale nie lepsze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: