Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Marucha o Izolacja Zełenskiego
  Szczepan Zbigniewski o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Początek rosyjskiej ofensywy…
  misio o Przejściowe trudności z ostate…
  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Co dzieje się w Izraelu? Media głównego ścieku o tym milczą.

Posted by Marucha w dniu 2020-09-08 (Wtorek)

W Polsce media głównego ścieku milczą jak zaklęte. Natomiast o Białorusi tuby medialne głównego ścieku trąbią na okrągło. Tak wygląda obiektywność gdy chodzi o fakty.

Ponownie masowy protest w Jerozolimie i w innych miastach przeciwko premierowi Netanjahu.
Dziesiątki tysięcy Izraelczyków ponownie wychodzi na ulice przeciwko premierowi Netanjahu.

Tydzień temu.

W Izraelu już dziesiąty tydzień z rzędu tysiące ludzi protestuje przeciwko premierowi Netanjahu.

Według niezależnych mediów ponad 20 000 ludzi zgromadziło się przed samą siedzibą premiera w Jerozolimie. W Tel Awiwie protestujący blokują ulice wokół placu Rabina. Protestują także na ponad 300 mostach i głównych skrzyżowaniach w całym kraju oraz pod prywatnym domem Netanjahu w nadmorskim mieście Cezarea.

Znaki noszone przez protestujących zawierają takie teksty jak „Liar-yahu” i „Liar Netanyahu, go home”. Wcześniejsze protesty doprowadziły do ​​walk z policją i demonstrantami, a co najmniej trzydzieści osób zostało aresztowanych. Protesty są kontynuowanie nie tylko w Jerozolimie, na które nie uzyskano zezwolenia.

Izraelczycy mają już dość !

Korupcja i covid-19 i ogromne bezrobocie. Protestujący chcą, aby Netanjahu odszedł, ponieważ jest podejrzany o korupcję i oszustwa. Toczą się przeciwko niemu trzy procesy korupcyjne. Sprawy przesłuchań świadków rozpoczną się w styczniu.

Netanjahu nie ma zamiaru ustąpić i nazywa protesty motywami politycznymi. Oprócz zarzutów o korupcję, pojawia się również coraz większa krytyka Netanjahu w sprawie restrykcji dotyczącej covid-19. Izrael początkowo zdołał opanować koronawirusa, ale złagodzenie doprowadziło do nowego wzrostu liczby infekcji. W Izraelu bezrobocie wzrosło do ponad 20 procent.

Sobota 05.09.2020 – 11 tydzień demonstracji i żądania dymisji Netanjahu.

Tysiące ludzi skandowało hasła pod jego oficjalną rezydencją w Jerozolimie, a drogi i mosty były zablokowane w innych częściach kraju.

Protestowano już jedenasty tydzień z rzędu. Protestujący domagają się rezygnacji Netanjahu. Uważają między innymi, że premier nie rozwiązuje właściwie kryzysu koronowego; liczba infekcji szybko rośnie [??? – jakich infekcji? – admin] z powodu wszelkiego rodzaju ulg, a liczba bezrobotnych również znacznie wzrosła w ostatnim czasie.

Ponadto Netanjahu jest zamieszany w skandal korupcyjny. Toczą się przeciwko niemu trzy procesy, a protestujący uważają, że nie może on pozostać premierem oskarżony o przestępstwa.

Pobici przez policję i aresztowani demonstranci. Ranni funkcjonariusze policji.

W ostatnich tygodniach protesty były nie tak gwałtowne , ale ostatniej nocy doszło do incydentów, w tym do blokady miejsc dostępu dla protestujących wprowadzonej przez policję. Kilku funkcjonariuszy policji zostało rannych. Aresztowano trzynastu protestujących. Mimo głośnej afery i trwających juz od 11 tygodniu masowych protestów premier Netanjahu odmawia ustąpienia.

Pozostaje zadać pytanie. Gdzie są te wszystkie medialne i polityczne w Polsce media krzykacze gdy chodzi o Izrael i o dziejących się tam protestach dotyczących żądań ustąpienia premiera Izraela Netanjahu ? Te, które tak zawzięcie od rana do nocy trąbią w sprawie protestów na Białorusi.

Co, Soros nie sponsoruje ? Nie ma rozkazów z Waszyngtonu ? Kurator z USA nie pozwala by na terenie Polin działała rada koordynująca protesty w Izraelu ?.

Przeciwko Łukaszence jest zwoływana narada w Brukseli z inicjatywy Polin i karłowatych kraików bałtyckich, a w sprawie bezprawia w Izraelu – gdzie są obrońcy demonstrantów ? bitych i aresztowanych przez reżimową policję !!!

Tak wyglądają sprawy gdy chodzi o korupcje i oszustwa władzy w Izraelu, że te oszołomy polityczne ,zakłamane kreatury, obrońcy „uciśnionych” na Białorusi, to jedne nadużycia tolerują gdy dotyczą ich kumpli a te drugie napiętnują bo to nie są ich kumple !!!.

Obraz hipokryzji ze strony polityków w Polin i mediów głównego ścieku w pełnym zakresie.

MONACO
Za http://niepodlegly.pl

Szkoda, że autor wydaje się brać całkiem na poważnie brednie o pandemii…
Admin

Komentarzy 6 do “Co dzieje się w Izraelu? Media głównego ścieku o tym milczą.”

 1. Kojak said

  Media ? Widac ze to zwykle zydohitlerowskie szczekaczki, zajmujace sie tylko promocja coraz bardziej bandyckiego zydohitleryzmu w Polsce !

 2. Kar said

  .. idioty, szczwany chodzacy idiotyzm pokazywania zaslony dymnej. Niech odslonia wulgarna kurtyne swojego plugawego gniazda-Polin. A tam k. wsio uwidisz..Izrael ???

 3. Ale dlaczego? said

  Agentura israellska w Polsce jest tylko prostytutkami politycznymi/medialnymi.
  Ciężko pracujàcym kobietom sprzedającym swoją dupę należy się jakiś szacunek. Odwrotnie do tych szumowin…

 4. NICK said

  Jest corona/wirus.
  Admin.
  Może.
  Ale taki jakiś tam.
  Słabiutki.
  Zabrakło ‚szczepionek’ na ‚grypę’.

  Pójdą.
  Zapłacą.
  Wszczepią się.
  We system.

 5. UZA said

  Warto śledzić, co się dzieje w Izraelu. I w Chinach. Moim zdaniem bowiem, rywalizacja we współczesnym świecie przebiega pomiędzy Żydami a Chińczykami. Ameryka jest tylko narzędziem i żywicielem jednej ze stron.

  Siły rywali wydają się raczej wyrównane. Obydwie nacje są sprytne i bezwzględne. Cechuje je też solidarność i umiejętność współdziałania w grupie. Obok podobieństw istnieją też różnice . Solidarność chińska opiera się na posłuszeństwie i tradycyjnych zasadach, podczas gdy solidarność żydowska – na nienawiści (wobec nie-Żydów). Ma to swoje plusy i minusy. Chińczycy mogą bowiem okazywać posłuszeństwo także obcym siłom, na co Żydzi są odporni. Z drugiej strony, nagromadzony potencjał nienawiści sprawia, że Żydzi – w braku obcych pod ręką – mogą się zwrócić przeciwko sobie. Pewnie dlatego jeszcze nie wymordowali wszystkich Palestyńczyków … Z kolei Chińczycy radzą sobie z groźbą „kolorowej rewolucji” przy pomocy terroru i nadzoru – bardzo się tu przydała plandemia. Władze mają ułatwione zadanie dzięki mentalności narodu – Chińczycy nie są indywidualistami, cenią sobie dyscyplinę i nie odbierają jej jako opresji. Ponadto oni naprawdę lubią pracować. I to może zadecydować o chińskim zwycięstwie. Żydzi bowiem są przeżarci egoizmem i indywidualizmem, a także lenistwem. Owszem, potrafią pracować – kiedy muszą – ale głównie po to, by później móc leniuchować i konsumować. A najlepiej, żeby inni na Nich pracowali. Gdyby przez chwilę Żydzi zostali na świecie sami, natychmiast by się pozabijali. A Chińczycy z radością wzięliby się do roboty.

  Istnieją takie teorie, że Żydzi opanowali również Chiny, ale ja w to nie wierzę. Mamy tu do czynienia ze starciem dwóch konkurentów, którzy, z racji pewnych immanentnych cech , nie mogą współistnieć ani naprawdę, długofalowo współpracować ( z czego doskonale zdają sobie sprawę). Żydzi chcą być wyłącznymi panami świata, a Chińczycy mają dobrą pamięć i wyciągnęli wnioski z epoki wojen opiumowych. No i mają Sun Tzu. Jest to, że się tak wyrażę, sytuacja „albo albo”. Tron jest tylko jeden i niepodzielny. Ja stawiam na Chińczyków, chociaż nie jestem pewna, czy ich zwycięstwo okaże się dla nas lepsze niż obecna opresja żydowska. Chyba rozumieją to Rosjanie i – ściśnięci między młotem a kowadłem- starają się opóźnić ostateczne starcie.

  Pora już wrócić do protestów w Izraelu. Na razie nieliczni demonstranci chcą ustąpienia Netaniahu. Trzeba jednak mieć nadzieję, że niektórym Żydom zapaliły się w głowach czerwone lampki. Może powoli zaczynają rozumieć, że droga, którą Ich i resztę świata wiodą ambitne sanhedryny, wiedzie ku zagładzie. U Sołowiowa to właśnie Żydzi stanęli do walki z Antychrystem, kiedy wreszcie przejrzeli na oczy…

 6. BK said

  Usłyszane od rabina:
  „Z Egiptu do Ziemi Obiecanej na piechotę pijany wielbłąd dojdzie w tydzień.
  Dlaczego żydzi szli 40 lat? Czekali na darmową podwózkę.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: