Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  re1truth2 o Wolne tematy (39 – …
  revers o Konstrukcja kłamstw WHO i Komi…
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  trzy z dwoma o Zagraniczne korporacje sprowad…
  errorous o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Poseł Siarkowska opublikowała zdjęcie rąk córki po tygodniu dezynfekcji w szkole: „To istne szaleństwo”.

Posted by Marucha w dniu 2020-09-10 (Czwartek)

– Ręce mojej córki po tygodniu w szkole – efekt obowiązkowego dezynfekowania rąk przed każdą (!) lekcją. To istne szaleństwo. Czy naprawdę nie wystarczy, by dzieciaki myły ręce zwykłym mydłem? – napisała na Twitterze poseł Anna Maria Siarkowska (PiS) kierując pytanie m.in. do ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego.

Piontkowski odpowiedział, że nie ma obowiązku nieustannej dezynfekcji rąk płynem na bazie alkoholu, a według wskazań lekarzy wystarczy regularne mycie rąk mydłem.

Dariusz Piontkowski 

@D_Piontkowski
Wielokrotnie mówiłem, że nie ma obowiązku nieustannej dezynfekcji rąk płynem na bazie alkoholu. Lekarze także wskazują, że wystarczy regularne mycie rąk mydłem.
Mój komentarz [wprawo.pl]:
Kto jest odpowiedzialny za to, że ręce córki poseł Siarkowskiej wyglądają tak, jak wyglądają? Czy winien jest dyrektor szkoły, albo nauczyciele? Nie! Winni są politycy partii rządzącej, którzy tak skutecznie nastraszyli Polaków wirusem-zabójcą, że rozum poszedł spać i obudziły się upiory.
Co z tego, że Ministerstwo Edukacji nie wprowadziło obowiązku dezynfekowania rąk, a Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca stosowania środków dezynfekujących do rąk w stosunku do dzieci? W części szkół ogłupieni i wystraszeni dyrektorzy wprowadzili sanitarny terror, który musi doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu.

Kogo posłuchali dyrektorzy nakazujący nieustanną dezynfekcję i maskowanie? Posłuchali ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który ogłosił, że konieczne jest przyswojenie tej podstawowej zasady DDM, czyli dezynfekcja, dystans i maseczki. No więc przyswoili i córka poseł Siarkowskiej jest ofiarą tego przyswojenia. I nie ona jedna!

Albo rządzący natychmiast zakończą korona-hucpę, albo to wariactwo będzie narastało. Gdy zaczną się masowe przeziębienia, szkoły w ogóle przestaną funkcjonować, a dzieci z rodzicami wylądują na kwarantannie. Jak długo można wyjaśniać rzeczy tak oczywiste? Jak długo jeszcze trzeba będzie walić w ten mur covidowej głupoty i zabobonu, żeby w końcu coś drgnęło?

[Winny jest też dumny i niepokorny naród polski, który biernie przygląda się, jak rzydy robią z jego kraju chujnię, a nawet sam im w tym pomaga. – admin]

Źródło informacji: Twitter
https://www.bibula.com

Komentarzy 17 do “Poseł Siarkowska opublikowała zdjęcie rąk córki po tygodniu dezynfekcji w szkole: „To istne szaleństwo”.”

 1. ekspert GP Targalski said

  A czy dziecko ma koronawirusa? Nie! To tylko potwierdza skuteczność leczenia Szumowskiego!
  poseł Anna Maria Siarkowska (PiS) to zielony ludzik z hybrydowego nauczania…yyy wojny hybrydowej przeciwna budowie Wielkiej Polski. A to wymaga wielu wyrzeczeń i ofiar.

 2. dany said

  Winny jest też dumny i niepokorny naród polski, który biernie przygląda się, jak rzydy robią z jego kraju chujnię, a nawet sam im w tym pomaga. – admin.
  A jest jeszcze taki ?

 3. Hej rurkowcy hulajnogowcy! Walczcie o swój kraj! 🙂

 4. Piskorz said

  re art Admin. P. Marucha…trafił Pan w 10.!! ps Dziś widziałem przy ul. Ateńskiej na zewnątrz lokalu…siedzi sobie taka dama..odstępy spore 3 stoliki na +, a ona coś je i ma łapy w rękawiczkach..!!!

 5. Teraz podać do sądu dyrektora szkoły – odszkodowanie za spowodowanie „uszczerbku dla zdrowia w wyniku przekroczenia uprawnień”.

 6. bryś said

  Jak by to nie było jej dziecko, jako poseł ma to w du..e?

 7. . said

  Szkoła?

  Tu macie, prawie na końcu artykułu:

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/masoneria/masoneria1.html

  Trzeba prawdziwego wroga po imieniu nazwać a nie pisać/gadać/krzyczeń przeciw problemom nie wskazując prawdziwego winowajcy bo wstyd, bo będą się śmiać i wyzywać chuje od foliarzy.

  Rozjebać każdy kraj to rozjebać Kościół, szkołę i rodzinę.
  Reszta się sama rozleci i każdy przewrót w takim kraju gotowy. I tak robią od XVIII wieku, a powiedziałbym, że nawet od 1517!

 8. Siekiera_Motyka said

  Efekty noszenia masek nie będą tak oczywiste ale efekty będą.

 9. Listwa said

  Pani Siarkowska działania rządu popiera dla własnej kariery, w tym chwali WOT jako wojsko, więc niech nie płacze. Bo diete wraz z przywilejami pobiera.

 10. . said

  Listwa @

  Jak i każdy inny pseudonarodowiec co ma orgazm na samą myśl o przebierańcach macierewicza mających dzielnie walczyć przeciw Rosji. I taki pseudonarodowiec kończy potem w neosanacyjnym PiS pod żydowskim kierownictwem.

 11. Listwa said

  @ 10 .

  Są tacy którzy zaczynają jako pseudonarodowcy, Wróg robi co może.

 12. revers said

  kolejna choroba po maseczkowa szczegolnie grozna u dzieci , drożdżyca

 13. Siekiera_Motyka said

  Ad. 12 – Dzięki Panie Revers. Poczytałem o tym i istotnie jest to problem który zamordniki mogą wywołać.

 14. . said

  Listwa @

  Też ale tam (w organizacjach narodowych) brakuje nauczania, brakuje kształtowania poglądów. Oni skręcają w stronę romantyzmu i PiS. Moim zdaniem powinni obowiązkowo codziennie czytać artykuły z Myśli Polskiej, Konserwatyzm.pl, gajówki itp. Nie są ukształtowani ideologicznie i lecą za tym z czym narodowcy dawniej walczyli.
  Jeszcze inni, bardzie radykalni łapią się na brednie o etnopluralizmie, popieraniu nacjonalistów z innych krajów, takich Polsce wrogich w imię jakichś tam sojuszów przeciw niewiadomo komu. Co nie wyklucza też tych z pierwszej grupy propisowskiej.

 15. UZA said

  ad.12) Jak się toto rozprzestrzeni, będzie „druga fala”. Zwłaszcza jeśli testy wypadną pozytywnie (co jest wysoce prawdopodobne – jaka pandemia, takie testy i vice versa). Potem ogłoszą, że to wszystko dlatego, że dzieci wróciły do szkół.

 16. rewes said

  re13

  nie tylko w ustach, ale w plucach rowniez podobne zatory / co to za leczenie, lub usuwanie pandemii? pierw wywolywanie objawow, nawet ponad objawoywych i nowych srodowisk chorob, a pozniej leczenie, niech swoje w poprzek zorane moozgownice piew wylecza a potem za leczenie kogokolwiek.

  Wystraczy spojrzec zima, lub w chlodzie ile pary wodnej zawarte jest w powietrzu i to wszystko zoastaje na szmatkach, lub zaraca spowrotem do pluc.

  Moze juz ktos sprowal dodac roztwor wodny moczu do silnika disla okreslany jako blueO2 do silnika benzynowego? silnik wysiada zaraz po kilku kilometrach od samoobslugowej stacji paliw, gdzie po 22 juz z nikim nie pogadasz o plynach w dystrbutorach i przeznaczeniu.

  Tak samo szmatki nie sa przeznaczone do zatykania ust a jak juz ktos nie dowierza to niech zatknie szmatka rory wydechowe kazdego silnika pojazdu mechanicznego i zobaczy jak daleko z nim zajedzie lub sprobuje zpalic silnik spalinowy.

  To nawet pies Szarik z filmu „4 pacerni i pies” wiedzil jak oprocz wlasnych kagancow slzbowego psa strazy granicznej, potrafil wyciagnac szmatki z rur wydechowych czolgu T34 i uruchomic silnik, bez naukowych tytulow i kasy Bilego Gatesa, Instytow Kocha i wykresikow dystrybucji wiatru w polu, ktory mniej inteligetniesjszy, -si jest//sa, od sluzbowego psa , czlonka zalgi czolgu rudy 102.

  102 to tez liczba templariuszy jak by kto wiedzial lub kodowa, a nie jakis tam czolg na biegunach gasienicowych.

 17. pos_ergo said

  I niech nikomu się nie zdaje, że dzieci (ogólnie: ludzie) niszczą sobie tylko ręce od środków dezynfekujących. Płyn wnika w skórę rąk, dostaje się do krwiobiegu i zatruwa cały organizm. Oni jak nic chcą nas załatwić.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: