Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!

Posted by Marucha w dniu 2020-09-11 (Piątek)

Australijski totalitaryzm alarmem dla Polaków i całego świata.

Polowanie na niewolników w Wielkiej Brytanii

Brytolska bezmózga policja wyciąga człowieka z wagonu kolejki, jak pospolitego bandytę, tylko za to, że nie miał na twarzy kagańca. Zachowują się przy tym jak prawdziwi gestapowcy.

A jeszcze smutniejsze jest to, że tępym, bezmózgim tłukom z policji, przychodzi w sukurs podobny im covidowy idiota, który pomaga kryminalistom w mundurach wyciągnąć człowieka siłą z wagonu, pokazując jednocześnie, jak wygląda tak zwana obywatelska postawa ludzi zachodu, według definicji Pawki Morozowa, gdzie również i donosicielstwo podniesiono do rangi cnoty, za które przyznaje się dziś nawet dyplomy i wyróżnienia.

Jak znam życie i w Polinie wielu odnalazłoby się w takich rolach, jak ten brytyjski covidowy kapo, który niechybnie znajdzie zatrudnienie, jako strażnik (wachman), w jakimś brytyjskim koncłagrze na wyspach. W tej robocie karierę ma zapewnioną.

Polowanie na niewolników na ulicach Australii, czyli Nowa „Normalność” w krainie kangurów

Nie masz kagańca na ryju? To nałożymy ci go siłą, a potem wykręcimy ręce do tyłu, skujemy kajdankami, a następnie wrzucimy jak worek kartofli na tył suki i tak wylądujesz w pierdlu za nieposłuszeństwo wobec władzy jej królewskiej mości. Tak właśnie wygląda prawdziwa rzeczywistość tzw. wzorcowo demokratycznego ,,wolnego kraju” świata zachodu, jakim jest ponoć Australia.

Jest to dosłowne odwzorowanie obrazu, jak wyglądały polowania na niewolników na czarnym lądzie w XVIII i XIX wieku. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, to niech sam sobie porówna fakty, a szybko się przekona na jakim świecie żyje, i że to zdarzenie, to bynajmniej nie jest jakiś odosobniony epizod, czy opowieść z mchu i paproci, ale prawdziwa, brutalna historia rozgrywająca się na naszych oczach, która jak widać zatoczyła koło i ponownie wszyscy znaleźliśmy się w podobnym czasie i miejscu, tylko że świat niewolników, nie ogranicza się już dziś do samej tylko czarnej Afryki, jak miało to miejsce niespełna dwa wieki temu.

Od tamtego czasu teren polowań powiększył się dziś do całego globu. A Australia i Nowa Zelandia to przodujące obecnie dwa państwa na świecie we wprowadzaniu globalnego zamordyzmu. Istny poligon doświadczalny, gdzie sprawdza się teraz odruchy warunkowe zwierzyny łownej, czy stawi ona zdecydowany opór, czy też biernie pogodzi się ze swoim losem i ostatecznie podda przeznaczeniu, niczym nieuniknionemu fatum.

Jeśli eksperyment się powiedzie, wtedy wprowadzi się go jako stały wariant gry w skali całej planety, by w taki właśnie sposób podporządkować sobie nas wszystkich do ostatecznej eksterminacji, aby władcy tego świata mogli spełnić w końcu swoje odwieczne marzenie i na zgliszczach obecnego świata, wznieść nowy gmach, wymarzonego przez siebie ,,Nowego Wspaniałego Świata – Nowej Atlantydy, ze snów Francisa Bacona na stosach miliardów ludzkich trupów, co zawarte jest w jednym z dziesięciu masońskich przykazań na tablicach kamiennych na wzgórzu Elbert Country w stanie Georgia.

I dzieje się to w państwach, których rządy odmieniają słowa demokracja, wolność i prawda przez wszystkie znane przypadki, wycierając sobie nimi swoje brudne gęby, niczym zakrwawioną szmatą. Jednocześnie poza kamerami i światłami jupiterów śmieją się do rozpuku, że są jeszcze frajerzy, którzy w te wszystkie brednie wierzą. Czym się różnią w swoich działaniach np. od bolszewickiej Rosji, czasów Lenina i Trockiego, lub III Rzeszy Adolfa Hitlera? Ano niczym!

Kamienny Monument z Georgii – 10 Przykazań New Age? -Wytyczne okultu dla ‚nowej ery’ >http://www.grazingsheep.com/polski/radio-liberty/kamienny-monument-georgia-guidestones.asp

Australia największe obecnie zamordystyczne i totalitarne państwo świata. I największy zarazem obóz koncentracyjny w skali całego globu, liczący ponad 7 milionów kilometrów kwadratowych, którego nie trzeba nawet okalać betonowymi słupami i drutem kolczastym pod napięciem, gdyż tą rolę dużo lepiej spełniają okalające Australię wody dwóch oceanów, tak że ucieczka dokądkolwiek z tego kacetu jest zwyczajnie niemożliwa.

Apokalipsa? Czy będziemy drugą Australią? Dr Stanisław Krajski

Australijski totalitaryzm alarmem dla Polaków i całego świata. Rozpaczliwy apel. [od mg: Twoja zgoda na zmuszanie nas do noszenia maseczek właśnie do tego prowadzi i do rzeczy jeszcze gorszych!!!] Obudź się

Australio (Napisy PL)… Obudź się POLSKO!

Jacek Boki
https://kresywekrwi.neon24.pl/

Komentarzy 13 do “I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!”

 1. revers said

  Trzeba przyznac ze takiej III Rzeszy Niemeickiej udalo sie 3 krotnie na tyfus zalozc wszystkim zamordniki anty tyfusowe , pierwszy raz po pierwszych wyborach ktore wygral Hitler, spacyfikowano kilka niezaleznych okregow wyborczych.

  Potem przeciwnikow II wojny pod grozba wybuchu tyfusu spasyfikowano juz w obozach koncetracyjnych na terenie III Rzeszy.

  Potem samych zydow w getach, na tych samych zasadach dbalosci o higienne i walka z tyfusem wyworzono ich do obozow gdzie panowaly jescze gorsze warunki sanitarne i higieniczne.

  Podobnie dzsisiaj, terroryzuje sie pandemicznym terrorem , ale juz w IV Euroreichu, reszta za 2 dni po calkowitym usraelskim anschusie rp

  https://dziennik-polityczny.com/2020/09/11/umowa-wojskowa-z-usa-polska-ostatecznie-traci-resztki-niepodleglosci/?fbclid=IwAR2dQNUUZQiz64VaX9Hox73l_Gn5Yo3VhF67PaUjhS6FiitSrlBZvN8BAUs,

 2. Nina said

  Od kilkunastu tygodni tysiące Izraelczyków protestuje w Izraelu przeciwko ponownie wprowadzonym obostrzeniom związanym z „pandemią” koronawirusa oraz przeciwko korupcji władzy.

  Policja używa armatek wodnych do rozpędzania demonstrantów i dokonuje aresztowań.

  Jednak w powszechnych mediach w III RP/Polin, każde wiadomości rozpoczynają się informacjami o kolejnych zgonach Polaków z powodu wymyślonej „pandemii” koronawirusa i o nieustających protestach przeciw legalnej władzy na Białorusi.

  O żydowskich protestach w Izraelu cisza – (bo ?) – mimo, że protesty trwają tam znacznie dłużej niż na Białorusi…

  link do artykułu pt. „Dziesiątki tysięcy demonstruje w Izraelu od 11 tygodni, żądając dymisji satanisty Netanjahu”

  .http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/09/dziesiatki-tysiecy-demonstruje-w-izraelu-od-11-tygodni-zadajac-dymisji-satanisty-netanjahu/?fbclid=IwAR2RVRrgwvZVfTTRwuhi-UN9LZnZWPIEGCgxSjcfDO7qC401txo4h5tz5YQ

 3. Marcin said

  Czy ktoś już powiadomił Łukaszenkę bo żyje w nieświadomości?
  https://fakty.interia.pl/autor/bartosz-bednarz/news-swiatlana-cichanouska-alaksandr-lukaszenka-juz-stracil-wladz,nId,4725370

 4. Dejpanspokój said

  Australia była kolonią karną Królestwa więc powrót do korzeni.
  16.09 będzie w Sejmie rozstrzygać się ustawa dopuszczająca bezkarność urzędniczą. Druk 539. Jeśli to przejdzie to u nas będzie to samo.

 5. Piskorz said

  re 4 O Australii też szczekają, że od marca do sierpnia na gówno-19 umarło 7oo osób, a każdego dnia umiera tam około 400 osób.

 6. siusiu said

  A My będziemy w urzędach moczem smarować klamki i nikomu o tym nie powiemy. W sądach i sejmie też, hihihihi
  Nawet nie jestem pewny, że już czegoś takiego ktoś nie robi. Urzędaski myjcie ręce :).

  ———–
  Można też puszczać bąki w supermarketach.
  Admin

 7. siusiu said

  Kto mieczem wojuje od miecza ginie

 8. Karol said

  To wyglada jak zomo za dobrych lat to demokracja pod korona brytyjska ,a nasze scierwo kurskie ani slowa i mowia ,ze trzeba placic abonament , jedno ciekawe , ze to gliny australijskie trzepia te zydowskie komunikatory i robia naloty , to wolnosc slowa i wzor demokracji .

 9. revers said

  A Austarli to tylko jeden stan wlaczony jest w Lockdown

  prawdopodobnie zostal kupiony przez wielkiego filantopa Sorosa, plus spolka. Na dokladke juz w 2017 roku sily specjalne policji w Nowym Jorku zostaly wlaczone do systemu prywatnej policji SCN ktora byla uzyta w stanie Victoria w 2020 roku.

  Tak bedzie wygladal wzorcowy globalny oboz koncentracyjny na zasadzie pandemii lub lokalnego ekstermizmu.

  Zraz pojawia sie bojowki policji po sasiedzku, poniewaz polska matez swojego wlasciciela o czmy mowil Morawieki, ze wlascicielem Polski jest kto inny – to w ramach rozwoju prywatnej struktury z zewnatrz administarcji, beda pojawialy sie jednostki bojowe scn i w polsce.

  Pewne dzialanie prywatnej globalnej policji SCN byly widoczne w majowych protestach malych przdsiebiorcow w Warszawie gdzie pacyfikowaly protesty obce sluzby policyjne.

  https://strongcitiesnetwork.org/en/strong-cities/?fbclid=IwAR0qiD4W-pOA1QgjPMMZHm6Vvg6uy8kpTkACThTUWsUgCsi9_ChYI_zuzDA

 10. global police said

  Dokladnie w tym samym casie co w Australii:

  (1) Zdziczałe zachowania polskich policjantów – Sebastian Nadolski – YouTube

 11. Zerohero said

  Australia

 12. Zerohero said

  https://wolnemedia.net/w-australii-i-nowej-zelandii-narasta-terror-panstwowy/

 13. Zerohero said

  Aresztowanie ciężarnej za krytykę na Facebooku

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: