Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  If o Magyar Nemzet: Rosjanie ostrze…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  niepostepowyoszolom o Wybór należy do Polski
  corintians o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  niepostepowyoszolom o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  UZA o Wybór należy do Polski
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  niepostepowyoszolom o Endlösung dla nieszczepionych”…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Artur Dziambor o ministrze finansów: ”Nawet koledzy nie wiedzą kto to”

Posted by Marucha w dniu 2020-09-13 (Niedziela)

Tadeusz Kościński został według”Global Markets” najlepszym ministrem finansów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. To o tyle nietypowe wyróżnienie, iż minister jest niemal całkowicie anonimy i nieaktywny w kontekście medialnym. Sylwetka Tadeusza Kościńskiego dla wielu Polaków pozostaje wciąż nieznana.

Fakt ten dostrzegł polityk Konfederacji, a zarazem wiceprezes partii KORWIN Artur Dziambor. Poseł odniósł się tym samym do prestiżowego wyróżnienia, jakie otrzymał jeden z członków rządu.

(…)

Dziambor ostro o ministrze finansów

Artur Dziambor w krytyczny sposób odniósł się do nagrody dla najlepszego ministra finansów w Europie Środkowo-Wschodniej, przyznanej Tadeuszowi Kościńskiemu. Według polityka minister jest niewidoczny i nieznany szerszemu gronu opinii publicznej:-Dla większości Polaków jest całkowicie anonimowy, dla Sejmu również, nawet niektórzy jego partyjni koledzy nie wiedzą kto to – akcentował.

Kościński został wybrany przez ”Global Markets”. Wyróżnienie ma on otrzymać podczas dorocznego spotkania Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.

Wiceprezes partii KORWIN postanowił pokusić się nawet o ironiczny komentarz: – Jeżeli ten nasz to najlepszy w regionie, to pomyślcie jacy są pozostali – stwierdził sarkastycznie.

Dziambor dodał, iż wątpi, jakoby wgląd w działalność ministra ze strony zagranicznych organów, był rzetelny i odsłaniał wszystkie poczynania Tadeusza Kościńskiego. Polityk podkreślił, że nawet niektórzy członkowie Zjednoczonej Prawicy nie kojarzą ministra finansów.

Rzeczpospolita
https://medianarodowe.com

Komentarzy 10 do “Artur Dziambor o ministrze finansów: ”Nawet koledzy nie wiedzą kto to””

 1. Anucha said

  Dziambor -obudziłeś się?
  To sprawdź jeszcze rękę!

 2. Dejpanspokój said

  Pan Dziambor się myli. Inni z regionu aż tak nie niszczą „swojego” kraju i nie zostali wyróżnieni. Ten Kościński to musi być perfidna sprzedajna menda.

 3. Birton said

  ale czy z partii Korwinjudenstein ? i wszystko jasne

 4. Maverick said

  Chyba najlepszy w zadłużaniu Polinu u Rodschild-a. Czyli w zakładaniu kajdanów niewolnictwa pokoleniom Polaków co się jeszcze nie narodzili. Takie luje są przywożone do Polski w teczkach kabały.

 5. Siekiera_Motyka said

  Poszmerałem i widzę że inni już zajęli się tym tematem w 2019-tym. Ten pan dobrze po polsku NIE MÓWI ???

  http://kontrrewolucja.net/gip/nowy-minister-finansow-spoleczenstwo-chce-placic-bezgotowkowe-prawica-ostrzega-przed-banksterka-i-znajomym-danielsa/attachment/daniels-koscinski

  Przygotowuje grunt eliminacji gotówki. Tu tłumaczy co to będzie za wielka wygoda kiedy trzeba dać na tace w kościele. Dziecinne tłumaczenia.

  .https://www.youtube.com/watch?v=tpsyDSQ3B5E

 6. Ten becwal Kościński to zwykly słup pracujacy jako pas transmisyjny pomiedzy „prowadzacym” z City a Morawieckim…..!!!! Kwalifikacji nie potrzebuje !!!!

 7. Re: Artykul… A „dziambor” to qurwa kto to jest? Zwykly „potakiwacz” zydowskiego systemu lichwiarskiego uprawiajacego „austriackie kurestwo lichwiarskie” pod „szyldem” wolnosci gospodarczej i „wolnego rynku”….(i ani mru mru o lichwiarskim kartelu finansowym…)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. plausi said

  Finanse, najbardziej tajemnicza dziedzina

  naszej cywilizacji.

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/11/w-obronie-cywilizacji-lacinskiej/#comment-917562

  Acz można znaleźć proste wytłumaczenie mechanizmów

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  ale uczestnicy tej cywilizacji są łasi na wytłumaczenie bajeczne albo mityczny, żadne proste.

  Co rozumiesz czytelniku przez żądanie MWF, aby „banki centralne były niezależne”, tzn. od kogo mają być niezależne, i od kogo zależne, no bo zawsze są jakieś zależności.

  W roku 1913 uczynił kongres USA konsorcjum prywatnych banków z wielu krajów m.in. wymieniane są banki z Niemiec, Francji i Włoch poza tymi z USA, a więc MWF, emitentami pieniądza USA, dolara.

  Najważniejszym atrybutem niezawisłości państwa jest wyłączna zdolność emisji pieniądza obiegowego. Ten atrybut oddały USA w roku 1913 w ręce niezależnych banków, w ten sposób przestały USA być państwem niezawisłym, gdyż pozbyły się najważniejszego atrybutu niezawisłości.

  Czy jest wśród czytelników jakiś, z przeproszeniem, matoł, który nie rozumie, że dysponowanie pieniądzem kraju jest podstawą władzy w tym kraju. W międzyczasie prywatny pieniądz dolar, opanował wszystkie kraje świata, tzn. nie ma na świecie ani jednego państwa, które na to imię zasługiwałoby.

  Wątpliwości ?! To proszę zwrócić uwagę na fakt, że po podboju kraju wprowadza nowy władcy swój system pieniężny, tak było w Polsce pod okupacją w latach 40-tych:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty#Okupacja_niemiecka

  tak uczyniono w Kosowie po jego podboju przez NATO/USA, wprowadzono tam nawiasem do obiegu ponoć wycofane z obiegu banknoty DM, dawny pieniądz RFN.

  Jaka jest więc rola tych wszystkich instytucji państwa: prezydent, sejm do tego dodany senat, rząd ? Ich zadaniem jest symulowanie państwa pod dyktando emitentów pieniądza, przy czym jakikolwiek sprzeciw wobec władzy emitentów pieniądza grozi śmiercią, o czym przekonał się m.in. prezydent USA Kennedy, który wpadł na sprośny pomysł ograniczenia władzy FED. Taki prezydent w Polsce, jest jedynie pajacem do podpisywania ustaw, jakie zostały postanowione przez MWF czy ich podwykonawców, jak n.p. funkcjonariuszy UE czy ambasadora USA w Polsce:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  można więc śmiało przyjąć, że tzw. politycy są zawodowymi oszustami, z urzędu muszą oni oszukiwać publiczność, aby zarobić sobie u swych panów na nagrodę.

  Symulacja państwa, czyli kamuflaż bezradności organów postrzeganych przez publiczność jako organy „państwa”, której wmawia się z całą bezczelnością na dodatek, że jest tzw. suwerenem, jest podstawowym zadaniem legislatywy, judykatywy i naturalnie egzekutywy.

  Jeśli czasem dziwimy się z racji nadmiernego racjonalizmu czy krytycyzmu, że mogło dojść do takiej czy innej absurdalnej decyzji, zresztą częstokroć z łamaniem oficjalnie opublikowanego prawa, czy jak w przypadku ministra finansów do osadzenia na stanowisku tzw. „nobody”, to trzeba tu przypomnieć, że emitenci pieniądza pełnią swą władzę w sposób absolutny, jako absolutni władcy nie zważają na prawa, jakie ustanowiono dla pospólstwa. Tyle może o mitycznym NWO, który ma dopiero zostać ustanowiony, ale który funkcjonuje bez ustanowienia od przeszło wieku.

  Dobrze jest rozważyć sobie powyższe zanim weźmie się udział w przedstawieniu dla publiczności o nazwie „wybory demokratyczne”, rodzaj happeningu, mającego inscenizować państwo.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Nieważne jest, kim jest pan Tadeusz Kościński, istotnym jest tylko, kto pociąga za sznurki tej marioentki, ale tego możemy się domyślać, czyż nie ?

 9. Sarmata said

  Tak się zastawiam, czy Jasiek Z Toronto tym swoim komentarzem pogrążył bardziej pana Dziambora, czy samego siebie.
  Wygląda jakby popuścił i poleciał dalej …

 10. Re: 9 Sarmata…
  Skomentowalem jego keysenowska (zydowska) ekonomie w wersji austriackiego zyda lichwiarza…i nie przypominam sobie, aby dziambor kiedykolwiek wspominal o likwidacji lichwy, ani likwidacji podatkow, a wiec uprawia retoryke niezgodna z Prawem Naturalnym…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Bardziej ciekawsza postacia jest p. Marusik, ktory jasno wyraza sie o lichwiarskim zlodziejskim kartelu…jesli juz…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: