Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Premier Szwecji zmienia zdanie. Imigracja i przestępczość są powiązane.

Posted by Marucha w dniu 2020-09-13 (Niedziela)

Dotychczas szukanie związku pomiędzy przestępczością i imigrantami w Szwecji zaliczano do poglądów typowych dla „skrajnej prawicy”. Z podobnymi tezami walczył też socjaldemokratyczni premier Stefan Löfven.

W tym tygodniu zmienił on swoje stanowisko, dlatego zaczął jednak łączyć cudzoziemców z coraz bardziej problematycznym funkcjonowaniem gangów przestępczych.

[Ależ gangi kryminalistów funkcjonują całkiem bezproblematycznie! – admin]

Od kilkunastu dni w Szwecji trwa ożywiona debata dotycząca skutków masowej imigracji. Jest ona związana głównie z rozwojem gangów imigrantów, opierających się o relacje pomiędzy klanami rodzinnymi. Zaniepokojona tym zjawiskiem jest chociażby tamtejsza policja, domagająca się rozszerzenia uprawnień, aby mogła ona skuteczniej zwalczać zorganizowaną przestępczość.

W niedawnym wywiadzie wiceszef komendy głównej szwedzkiej policji, Mats Löfving, wprost mówił o rozwoju tego typu gangów. Chcąc za wszelką cenę uniknąć powiązania imigrantów z przestępczością ostatecznie… dowiódł on, że oba te zjawiska są ze sobą powiązane. Do podobnych wniosków doszedł także szef szwedzkiego rządu, choć w listopadzie ubiegłego roku krytykował podobne głosy.

Teraz Löfven wciąż nie chce łączyć bezpośrednio pochodzenia etnicznego z przestępczością, lecz przyznaje jednocześnie, że gangi oparte o lojalność klanową są dużym problemem dla jego kraju. Zdaniem szefa rządu dotychczas Szwecja prowadziła zbyt hojną politykę migracyjną, która nie radziła sobie z integracją imigrantów.

Na podstawie: friatider.se, expressen.se.
Zobacz również: Gangi imigrantów opanowują Szwecję

http://autonom.pl

Komentarzy 20 do “Premier Szwecji zmienia zdanie. Imigracja i przestępczość są powiązane.”

 1. Kar said

  ..sveny moga planowac zwijac doopy na szalupy i na Szetlandy weg raus! (na Szetlandach jest tylko 23tys. czlowieki. Zyc nie umierac. Te ostatnio-Szet. chca odpalic pasozyta Szkocje ..hi..hi.. a jak ona bidula poradzi sobie bez ropy, Szkocja..Brytole-krwiopije wiedza jak znaczyc karty przy rozdawaniu)

  ..jak pozyjemy dluzej to jeszcze mozemy duzo doswiadczyc w kosci ogonowej. Mieszacze mieszaja tyglem ostro

 2. Zbyszko said

  Praktycznie Zachód Europy jest już przejęty przez tysiąc osobowe rodziny (tzn tysiąc zdolnych do walki młodych żołnierzy) :
  .https://www.youtube.com/watch?v=UUG-No-D4jE&t=129s
  gdzie walka z tym zjawiskiem jest praktycznie wojną domową.
  Jedyna w tym wszystkim pociecha, to taka, że kilka, kilkanaście takich rodzin (w zależności od wielkości euroregionu) jest w stanie porządnie przyblokować (tak to nazwijmy) regionalnego oligarchę, którzy są już szykowani na regionalnych namiestników NWO. Chociaż jak znam życie, to się skumają w tępieniu resztek białej rasy

 3. bryś said

  Pan Zbyszko ma rację. Ciekawe po co kazali tym bydlakom poruszać takie tematy w tym tonie?

 4. Boydar said

  Na pohybel …

 5. revers said

  Musi, ze polityczne poparcie maja arabskie klany w berlinie jak podobne arabskie klany w Anglii.

  Akurat Berlin-Neukeln to jest dzielnica proletariacka, tam zawsze wygrywa jakie lewe spd i zieloni, co przeklada sie ze moga sobie pozwolic na wiecej streczenie maloletnich, narkotyki, wymuszenia.

  Chyba panienki z polski nie narzekaja, znajdujac zatrudnienie w sieciach arabskiej rozkoszy – choc covid mogl interes zatrzymac na jakis czas.

  Takze w Bundestagu wykryto arabskiego szpiega, co mogly wykorzystac arabskie klany, moagace miec rowniez kontakty z arabskimi ambasadami w Berlinie, i tak kolko zamyka sie reka, reke myje nawet reke arabska.

 6. erwr said

  Genialny Kapłan

 7. Birton said

  Szwedzi zeunesi od czasu potopu, nie żal mi ich

 8. Boydar said

  Co może ?

  .https://www.youtube.com/watch?v=7vW3KfFSzPM

 9. ojojoj said

  czyzby jakis inzynier z afryki nasral mu na wycieraczke ?

 10. ojojoj said

  panie Zbyszko, jaka wojna domowa, wystarczy obciac zasilek, chyba ze chodzi o wojne domowa pomiedzy tubylcami a czosnkiem w rzadzie, trzeba pamietac, dzisiaj to juz nie jest 39-y rok, latwy dostep do zrodel, a ten kto tylko oglada m-jak morda w kubel, no coz, naturalna selekcja

 11. Kojak said

  i bardzo dobrze ze gangi ich terrozyzuja ! Teraz kolej na inne kraje Niemcy Francja Wielka Brytania … opanowane prze zydowskich mordercow, bandytow i kanalie . Niech teraz ich zezre zydowska zgnilizna razem z zydowstwem

 12. AlexSailor said

  @Zbyszko

  Żadne klany, mafie, czy grupy przestępcze nie maja najmniejszych szans w starciu z państwem (supermafia kierująca się kodeksami).
  To, że taka sytuacja ma miejsce w Niemczech, Francji, za kanałem, czy Szwecji, jest po prostu skutkiem życzeń władzy państwowej jedynie w minimalnym stopniu inspirowanej działaniem obcych służb wywiadowczych.
  Po prostu ktoś chce by tak było nie wiadomo dlaczego.
  A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi zawsze o pieniądze.
  Dopiero przy PICowskiej władzy możemy zobaczyć, jak kradnie się pieniądze podatników i z majątku narodowego.
  Bo wcześniej też kradli i się wstydzili, a teraz są z tego dumni.
  Za JE Braunem: „Władza może być albo święta, albo tajna”. Ta pierwsza, to władca namaszczony przez Boga, który przestrzega paraw i zasad bożych, bo inaczej przekreśli umocowanie swojej władzy.
  Tajnej nie krępuje nic.
  Niewątpliwie w obecnym świecie dominuje władza tajna, to jest konglomerat i gra interesów różnych bezpiek i służb tajnych.
  Te generalnie zainteresowane są zawsze burdelem w kraju, bo to uzasadnia wydatki na nie, daje uprawnienia kosztem ludzi, no i pozwala kraść wespół w zespół z politykami.
  Ci zaś najczęściej to marionetki właśnie wybrane i obsadzone przez władzę tajną.

  Do rzeczy. Jeśli władza (np. tajna) uzna, że klany mają zostać zlikwidowane, to w ciągu tygodnia ich nie będzie. Połowę wybiją na miejscu, co dziesiątego w więzieniu, reszta ucieknie lub pokornie poprosi władzę o służbę za możliwość oddychania.

  Proszę zobaczyć, co się dzieje w Stanach. Jak władza tajna niszczy ten kraj dla swoich celów. Gdzie prezydent walczy o swój ośrodek władzy z kilkoma innymi.
  Przy takich uprawnieniach służb i policji, jakie nadane zostały po 11 września.

  Jeśli Niemcy odzyskają niepodległość (data obecna to 2045 czy 2099 – o ile pamiętam), to szybko dojdzie tam do władzy ktoś rozsądny. Im nie wybili elit, proporcjonalnie ginęli wszyscy.
  A wtedy w ciągu tygodnia wstrzeliwując się w koniunkturę międzynarodową zrobią porządek z zaskoczonymi i przerażonymi klanami.
  Tak samo będzie w Skandynawii, za kanałem, we Włoszech, czy Hiszpanii.

  Proszę Pana.
  W 2020r. Polska mogła wybić się na pełną niepodległość wykorzystując PlanDemona (plandemia), przez skupienie władzy i (bezprawne) przyznanie jej królewskich uprawnień.
  Zamiast tego tajna władza wybrała okupację amerykańską (nie sądzę, żeby to było intencją amerykanów), okupację opłacaną przez nas w podatkach i tak ohydną, jak radziecka w latach 1944-53.
  Miejmy nadzieję, że amerykanie sami będą trzymać się na smyczy, tylko czy starczy im samodyscypliny.

 13. Zbyszko said

  Panie Axel Sailor… no cóż… mogę tylko (i wyłącznie) pogratulować dobrego samopoczucia.

 14. plausi said

  Gangi klanów imigrantów są filarem przestępczości w RFN

  ” gangów imigrantów, opierających się o relacje pomiędzy klanami rodzinnymi”

  Tak na przykład gngi takie, których członkowie są odbiorcami tzw. „Socjalhilfe/Hartz IV” (zasiłku socjalnego) adminsitrują opanowanymi przez siebie całymi ciągami ulic w Berlinie i innych miastach RFN. Przypisuje się im też rabunek wielkiej 100 kg monety wykonanej ze złota z Muzeum Bode.

  Na zasadnicze znaczenie organizacji przestępczych dla demokratyzacji zwracaliśmy już uwagę

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/05/elementy-socjalnie-bliskie-przeciw-sienkiewiczowi/#comment-903341

  przestępczość zorganizowana jest poważnym wsparciem dla organizacji państw PPZ

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/05/elementy-socjalnie-bliskie-przeciw-sienkiewiczowi/#comment-903341

  przy czym gangi współdziałaj z rganami państwa w rabunku mieszkańców

  co zresztą wynika z organizacji państwa w naszej cywilizacji.

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/13/artur-dziambor-o-ministrze-finansow-nawet-koledzy-nie-wiedza-kto-to/#comment-917865

  więc nie oburzajmy się na ten stan rzeczy, na tym bowiem polega wybrana przez nas ta demokracja.

 15. wnikliwymokiem said

  ” Zaniepokojona tym zjawiskiem jest chociażby tamtejsza policja, domagająca się rozszerzenia uprawnień, aby mogła ona skuteczniej zwalczać zorganizowaną przestępczość.”

  W Polsce, ” pierwszy niekomunistyczny ” zaordynował zlikwidowanie Wydziału d/s Zorganizowanej Przestępczości ( przy KG MO )

 16. Mądra Polska said

  Kochani, czy Wy wierzycie politykom, a szczególnie wtedy, gdy powołują się na zalecenia Unii Europejskiej? Wpuszczenie do Europy imigrantów to akcja zaplanowana. Sprzedawanie certyfikatów CO2 to jeden z największych przekrętów w dziejach Europy… No i teraz walka z hodowcami zwierząt futerkowych… Kiedy się ockniemy i powiemy DOŚĆ! Śmieje się Rosja, śmieją się Niemcy , a Chiny zacierają ręce… Proszę zapoznać się z tekstem na temat hodowli zwierząt futerkowych… Kto zyska na likwidacji ferm w Polsce…
  .https://madrapolska.blogspot.com/2020/09/ustawa-futerkowa-czyli-kolejny-krok.html

 17. Klux said

  Bank Fugera wystawiał w śreniowieczu certyfikaty

  na odpust grzechów na licencji papieża. Fuger był wówczas największym bankiem.

  „CO2 to jeden z największych przekrętów w dziejach Europy”

  Te certyfikaty ma sprzedawać bank z kręgu kalnu Rotszyldów, na czyjej licencji, klanu R ? To stał się klan też papieżem ?

 18. revers said

  Ostatnio szwecja blysnela blokujac Adolfiny M. uniny postulat wziecia 1500 uchodzcow w biegu z lebos, gdzie dochodzi do wymuszen dalszej migracji w pilnej potrzebie. Ma zostac przy 500 maloletnich gosci Merekel z 30 stka na byczka karku.

  Do tego niemiecka policja nie nadaza przyjmowac wlaman, napasci na tle rabunkowej i seksualnej atywnosci gosci Merkel.

  ostanio juz pod bankowym automatem niemieckeigo usera napadli, dotkliwie pobiili, gazem nie gorszym jak Nowiczok potraktowali w NRW ze lezy w komie.

  No ale ordnung muss sein, hochsztaplenden.

 19. revers said

  czy oby?

  bo usuwa sie szwedow z Szwecji za krytke arabow i ich obyczajow alibaby i 40 rozbojnikow …

  https://vz.ru/world/2020/9/16/1060581.html?utm_source=smi2

 20. UZA said

  1.”Żadne klany, mafie, czy grupy przestępcze nie maja najmniejszych szans w starciu z państwem (supermafia kierująca się kodeksami). To, że taka sytuacja ma miejsce w Niemczech, Francji, za kanałem, czy Szwecji, jest po prostu skutkiem życzeń władzy państwowej jedynie w minimalnym stopniu inspirowanej działaniem obcych służb wywiadowczych.
  Po prostu ktoś chce by tak było nie wiadomo dlaczego.”

  2.”Im nie wybili elit, proporcjonalnie ginęli wszyscy.”

  ad.1) Z tym się zgadzam. Tak właśnie jest – ukryta (realna) władza po to sprowadziła do Europy tzw. „uchodźców” (czyli starannie wyselekcjonowany element destrukcyjny), żeby tu rozrabiali . Kiedy przybysze wykonają już przeznaczone im zadania, zostaną sprawnie zlikwidowani.

  ad.2) Ależ wybili, tylko wcześniej. Pierwsza Wojna Światowa był właśnie rzezią europejskich elit . Wojna była prowadzona w taki sposób , żeby wybić najwięcej wartościowej młodzieży.

Sorry, the comment form is closed at this time.