Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Manipulacje Centrum Kontroli i Prewencji Chorób

Posted by Marucha w dniu 2020-09-23 (Środa)

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Center for Disease Control and Prevention – CDC) umieściło na swojej stronie internetowej sprostowanie do umieszczonych kilka dni wcześniej nowych wskazówek dotyczących sposobu przenoszenia się koronawirusa.

Przez wiele miesięcy CDC informowało, że koronawirus może rozprzestrzeniać się przez kropelki w powietrzu docierające na maksymalny dystans do 6 stóp (1.8 metra), jednak na stronie internetowej tej instytucji, w piątek 18 września ukazały się nowe informacje stwierdzające, że SARS-CoV-2 przenosi się jednak na odległość większą.

Nową politycznie-poprawną wiadomość natychmiast rozpropagowały światowe media (np. CNN), jednak wywołało to konsternację nie tylko naukowców, ale i samej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która zwróciła się z prośbą o uzasadnienie nowych danych celem ich “lepszego zrozumienia”.

Zamiast uzasadnienia, już w poniedziałek CDC usunęło te nowe wytyczne, bowiem są one po prostu sprzeczne z dotychczasową wiedzą medyczną i świadczą o podejmowanych próbach kolejnych manipulacji pod płaszczykiem badań naukowych.

CDC umieściło krótkie sprostowanie mówiące, że “Roboczy dokument z nowymi propozycjami zmian został umieszczony przez pomyłkę na stronie internetowej. CDC pracuje obecnie nad zmianami w rekomendacji dotyczącymi przenoszenia się wirusa SARS-CoV-2 (wirusa powodującego COVID-19). Jak tylko ewaluacja zakończy się, odpowiednio zredagowany dokument zostanie opublikowany.”

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób wielokrotnie w ciągu ostatnich miesięcy pokazało, że jest instytucją wysyłającą sprzeczne sygnały i manipulującą danymi statystycznymi dotyczącymi tzw. pandemii i rzekomej wysokiej śmiertelności wirusa Covid-19.

Jednocześnie, dyrektor CDC przyparty do muru podczas przesłuchania kongresowego przyznał, że “szpitale mają mocne finansowe zachęty” aby zwiększać liczbę ofiar, którym przypisano koronawirusa jako przyczynę śmierci. Różnego rodzaju finansowe zachęty i cała atmosfera medialna wytworzona wokół potencjalnych lecz całkowicie nieuzasadnionych skutków koronawirusa doprowadziły do histerii polityków i obezwładnienia społeczeństw.

Dyrektor CDC przyznał również, że jedynie 6% osób “zmarłych na koronawirusa” nie miało żadnych chorób współistniejących, co przekłada się na to, że w 350-milionowych Stanach Zjednoczonych na koronawirusa umiera może kilkanaście osób dziennie, a nie jak podaje się około tysiąca.

Opracowanie: http://www.bibula.com (2020-09-23)
https://www.bibula.com

Co tam jakieś zasmarkane CDC. Polactwo wie lepiej.
Admin

 

Komentarzy 13 do “Manipulacje Centrum Kontroli i Prewencji Chorób”

 1. bladymamut said

  Fragment usuniętych treści ze strony CDC:

  COVID-19 najczęściej się rozprzestrzenia:

  1.Pomiędzy osobami, które są ze sobą w bliskim kontakcie (w promieniu około 2 metrów).

  2.Poprzez kropelki lub małe cząsteczki z dróg oddechowych, takie jak te w aerozolach, powstające, gdy zarażona osoba kaszle, kicha, śpiewa, mówi lub oddycha.
  a). Cząsteczki te mogą być wdychane nosem, przez usta do dróg oddechowych i płuc i powodować infekcję. Uważa się, że jest to główny sposób rozprzestrzeniania się wirusa.
  b). Kropelki mogą również lądować na powierzchniach oraz przedmiotach i być przenoszone poprzez dotyk. Można zarazić się COVID-19, dotykając powierzchni lub przedmiotu, na którym znajduje się wirus, a następnie dotykając własnych ust, nosa lub oczu. Uważa się, że rozprzestrzenianie się przez dotykanie powierzchni nie jest głównym sposobem rozprzestrzeniania się wirusa.

  3.Możliwym jest, że COVID-19 może rozprzestrzeniać się przez kropelki i cząsteczki unoszące się w powietrzu, które powstają, gdy osoba, która ma COVID-19 kaszle, kicha, śpiewa, mówi lub oddycha. Istnieje coraz więcej dowodów na to, że krople i cząsteczki unoszące się w powietrzu mogą pozostawać zawieszone w powietrzu i być wdychane przez innych, a także przemieszczać się na odległość większą niż 2 metry (na przykład podczas ćwiczeń chóru, w restauracjach lub na zajęciach fitness). Ogólnie, środowisko wewnętrzne bez dobrej wentylacji zwiększa to ryzyko.” – How COVID-19 Spreads. Updated Sept. 18, 2020

  Dlaczego przyznanie, że wirus jest roznoszony w wydychanym aerozolu stanowi kłopot? Kłopot z narracją dotycząca maseczek? Odpowiedź znajduje się w prezentacji poniżej, w której pewien mężczyzna używając waporyzatora tworzącego widoczny aerozol, pokazuje jak ten aerozol zachowuje się gdy mamy założoną maskę na twarzy.

  https://pubmedinfo.org/2020/09/24/wydychany-aerozol-i-maska-na-twarz/

 2. JerzyS said

  Wirusolodzy twierdzą , że wirus SARS-CoV-2 może w powietrzu ze względu na swój ciężar pokonać max 90 cm !

  Skoro tak to skąd te 2 metry?

 3. Boydar said

  Panie Jerzy, bądź Pan dorosły. Co jest cięższe – jakiś wirus czy betonowy/ceramiczny pył. Drzwi zamknięte dwa razy, mokre szmaty, odkurzacz, a jak na balkonie tnę płytki kątówką to w trzecim pokoju pył na kredensie aż grubo. Bo to nie tak działa.

  https://www.antyradio.pl/News/Deszcz-zwierzat-ryby-zaby-pajaki-spadajace-z-nieba-Skad-bierze-sie-ten-tajemniczy-fenomen-27402

  Co nie znaczy bynajmniej że jakieś tam „maseczki” komukolwiek w czymkolwiek pomogą, bo komu i na co, no chyba że ma go szybciej szlag trafić, to jak najbardziej tak. Grzyb i bakterie lęgną się aż miło – https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwajcarzy-zbadali-maski-osob-dojezdzajacych-do-pracy-sa-pelne-bakterii-i-grzybow (to link od OP)

  Rowery szmuglują, nam na pohybel, „lekarze i aptekarze”, pier’dolona banda.

  Nic nam do tego, une same się wybiją, żydostwo wyzdycha a Polak zostanie. Wystarczy być Polakiem, nie tylko z genów.

 4. HOMOLKA said

  Zaszczepic ich wszystkich LACZNIE z tymi pierdolonymi I glupimi ale madrze politykami.
  KULAMI OLOWIANYMI…WSZYSCY ktorzy rzadza POLSKA czy innii ktorzy ich wspieraja w rzadzeniu .
  TO ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;SLUDZY SZATANA na POLSKIEJ ZIEMI….No co nie widac tego.?

 5. bladymamut said

  „Kolejne pytanie brzmi: Ile takich obciążonych patogenem cząsteczek potrzeba, aby wywołać infekcję u osoby dysponującej przeciętną odpowiedzią immunologiczną?

  Yezli i Otter (2011), w swoim przeglądzie na temat minimalnej dawki zakaźnej (MID), wypunktowali istotne cechy:

  1. Większość wirusów atakujących drogi oddechowe jest tak samo zakaźnych u człowieka, jak i w kulturach tkankowych, które poddane są optymalnym warunkom laboratoryjnym.
  2. 50-procentowe prawdopodobieństwo minimalnej dawki zakaźnej (“TCID50”) wykazano, że waha się w zakresie od 100 do 1000 wirionów.
  3. Zwykle występuje od 103 do 107 wirionów w każdej kropli aerozolu z grypą, o średnicy od 1μm do 10μm
  4. 50-procentowe prawdopodobieństwo wystąpienia minimalnej dawki zakaźnej jest łatwe do osiągnięcia w przypadku pojedynczej (jednej) kropli aerozolu.
  Więcej informacji:
  6. Klasyczny opis oceny reakcji na dawkę podaje Haas (1993).
  7. Zwart i in. (2009) przeprowadzili pierwszy dowód laboratoryjny w układzie wirus-owad, który wykazał, że pojedynczy wirion może efektywnie spowodować chorobę.
  8. Baccam i in. (2006) obliczyli na podstawie danych empirycznych, że w przypadku grypy A wśród ludzi „szacujemy, że po upływie ~6 h, zainfekowane komórki zaczynają produkować wirus grypy i trwa to przez ~5 h. Średnia żywotność zakażonych komórek wynosi ~11 h, a okres połowicznego rozpadu wirusa wynosi ~3 h. Obliczyliśmy, że [w organizmie] podstawowy współczynnik reprodukcji, R0, wskazuje, że pojedyncza zainfekowana komórka może wywołać ~22 nowych aktywnych infekcji.”
  9. Brooke i in. (2013) wykazali, że w przeciwieństwie do wcześniejszych założeń modelowania, pomimo tego, że nie wszystkie komórki w ludzkim organizmie zainfekowane grypą typu A wytwarzają zakaźne potomstwo (wiriony), to jednak 90% zainfekowanej komórki podlega znaczącemu wpływowi, a nie przechodzi tego bez żadnej szkody.

  Powyższy przegląd oznacza, że wszystkie wirusowe choroby układu oddechowego, które sezonowo gnębią populacje w klimacie umiarkowanym każdego roku są bardzo zakaźne z dwóch powodów:
  (1) są przenoszone przez małe cząsteczki aerozoli, które unoszą się w powietrzu i wypełniają niemal całą zamkniętą przestrzeń powietrza, zajmowaną przez ludzi i
  (2) taka pojedyncza cząsteczka aerozolu przenosi minimalną dawkę zakaźną (MID), wystarczającą aby spowodować infekcję u człowieka, jeżeli dostanie się drogą wziewną do płuc, w których rozpoczyna się infekcja.”

  https://pubmedinfo.org/2020/09/04/smiertelnosc-ze-wszystkich-przyczyn-podczas-covid-19/

 6. Boydar said

  Ja się nie nazywam Zwart, Baccam ani Brooke. A pisałem dokładnie to samo – „czymś” zarażeni są WSZYSCY, bo nie ma innej możliwości. Nie na każdego to coś działa tak samo, na zdecydowaną większość nie działa w ogóle. Z racji upośledzenia czynności obronnych (oraz ogólnego osłabienia, jak przy grypie) organizmu, wszystkie inne posiadane choroby zaczynają „dawać do pieca”, czasem łącznie ze zgonem.

  Natomiast absurdalnie ponadnormatywna liczba kultur bakterii i grzybów wdychana systematycznie w wyniku noszenia namordnika, aaaa to co innego, to już
  highway to Hell.

  I prawidłowo !

  .https://www.youtube.com/watch?v=l482T0yNkeo

 7. plausi said

  Nie potrafimy umieścić naszego tekstu

  ostatnio. Chcieliśmy tu zamieścić tekst Kunszt liczenia zmarłych ale bezowocnie.

 8. plausi said

  Sztuka liczenia zmarłych

  https://plausi.wordpress.com/2020/09/24/kunst-liczenia-zmarlych/

  spróbujmy linkiem

 9. Jack Ravenno said

  @3 BOYDAR ale o tym pyle wiedzą operatorzy kątówki, a nie uczone człowieki z uniwerysetytóff. Ja mam identyczne doświadczenia z pańskimi 🙂 siwy dym wisi długo po cięciu. Zwłaszcza suporexu

 10. JerzyS said

  https://pubmedinfo.org/2020/09/24/wydychany-aerozol-i-maska-na-twarz/?fbclid=IwAR0DzH-D5uR9QZlAmGE7Uyu6_cwUYwOQKpqDu6FH1NXZ-FV_EXaPSFXk4uY

 11. JerzyS said

  Aerodynamika, prawo zachowania energii i grawitacja wirusa SARS-CoV-2
  Ciekawe jak w przypadku wirusa SARS-CoV-2 działają prawa fizyki – zasada zachowania energii mechanicznej?
  Masa wirusa SARS-CoV-2 jest stała
  grawitacja też
  Opory pokonywania przestrzeni nw powietrzu też.
  Energia z jaką zostaje wystrzelony z jamy ustnej ma określoną wartość maksymalną
  Czy naprawdę nie działaj na niego grawitacja?
  Jaką ma energię, masę i prędkość?
  Czy nie ma tarcia i żadnych oporów?
  Wirusolodzy twierdzą , że wirus SARS-CoV-2 może w powietrzu ze względu na swój ciężar pokonać max 90 cm !
  Rząd dziennikarze i Episkopat twierdzi że 2 m, a co na to fizycy?

 12. wewewe said

  Rząd zamierza w ciągu dwóch lat zwiększyć zadłużenie Polski o ogromną kwotę 480 mld zł. Pytanie, co PiS chce z tym fantem zrobić: spłacić czy zostawić w spadku następcom?
  https://www.rp.pl/Budzet-i-Podatki/309239876-Rekordowa-gora-dlugu.html

 13. UZA said

  ad.12) „Pytanie, co PiS chce z tym fantem zrobić: spłacić czy zostawić w spadku następcom?”

  Płacić, tak czy owak, będziemy my. Pytanie jest tylko takie, czy spróbują wydusić z nas od razu wszystko, czy przerzucą część długu na następne pokolenia. Niezależnie od tego, który element POPISu formalnie podejmie decyzję , efekt będzie taki sam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: