Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Polska przyciąga coraz więcej społecznej szumowiny

Posted by Marucha w dniu 2020-09-24 (Czwartek)

Polska otwarcie zadeklarowała wsparcie dla demokratycznej Białorusi, programy pomocy finansowej i gospodarczej, zaoferowała również pieniądze niezależnym białoruskim mediom i organizacjom wolnościowym.

Przypomnijmy, na realizację planu “Solidarni z Białorusią” nasz kraj przeznaczy w pierwszym roku 50 mln zł. Będą to dodatkowe środki, ponad te, które Polska kieruje na inne programy związane z Białorusią, np. na telewizję Biełsat.

Konkretną pomocą rządu Morawieckiego dla białoruskich lewaków stało się też przekazanie przywódczyni opozycji na Białorusi willi z przeznaczeniem na „Dom Białoruski”, w którym „tworzone będą zalążki alternatywnej struktury rządu Białorusi w Polsce”.

“Plan zakłada również wparcie dla wyrzucanych z pracy, pobitych i poszkodowanych” – powiedział Morawiecki.

Brzmi to absurdalnie lub przynajmniej dziwnie, bo normalny Białorusin na zaproszenie Morawieckiego nie przyjedzie do Polski, bo mają na Białorusi taką opiekę zdrowotną, że Polacy mogą tylko pomarzyć. Ściągną do Polski tylko opozycyjne szumowiny zaangażowane przez polski rząd do wprowadzenia tzn. amerykańskiej demokracji, czyli ograbienia naszego wschodniego sąsiada. Uciekają z kraju przed aresztowaniem za organizację lub uczestnictwo w niesankcjonowanych protestach.

Jak widać, nasz rząd w swoich decyzjach postępuje rozważnie i mądrze. Do naszego kraju płynie fala imigrantów zarobkowych ze wschodu w poszukiwaniach przynajmniej jakiejś pracy. A Polakom dobrej pracy nie było i nie będzie.

Warto zaznaczyć, że panowie ze wschodu czują w Polsce wolność, im wszystko można, bo zostawiają pieniądze! Przyjezdni z Białorusi to głównie osoby mające braki podstawowej kultury i egzystencji w społeczeństwie. Oczywiście, nie można tu generalizować, jednak widzimy, że zjechało się do naszego kraju chamstwo i buractwo z zerem kultury, uważając Polskę za śmietnik. Nie ma sensu piętnować za takie zachowanie całego narodu, jednak fakty mówią za siebie.

Ten filmik obiegł już całą Polskę. To amatorskie nagranie z kamery samochodowej. Widać na nim jak pasażerowie busa, na numerach rejestracyjnych zza wschodniej granicy, wyrzucają przez okno śmieci.

Rzucają śmieci w lasach, bo tak trudno jest poczekać aż znajdzie się kosz, a dzieci potem na święto ziemi chodzą i to sprzątają …

Zarejestrowano również liczne przypadki poszukiwania obywateli Białorusi przez organy ścigania w zwiazku z popełnionymi kradzieżami. Niektórzy obcokrajowcy pozostają w dyspozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości.

W Polsce kiedyś było fajnie i spokojnie, niestety po ostatnich wydarzeniach nie chciałabym dostać pałką po głowie albo nożem w brzuch. Jak my siebie nie będziemy szanować, to wschód będzie z nas robił kpiny.

Panie premierze,, rząd ma obowiązek dbać o interes Polaków! Zajmijcie się złodziejami, którzy ukradli dziesiątki milionów [a nie miliardów? – admin], niemieckimi mediami, rozwiązaniem problemów społecznych, a nie Białorusią, bo każdy naród ma obowiązek sam dbać o swoje interesy.

Edyta Wolska
http://ndp.neon24.pl/

Komentarzy 12 do “Polska przyciąga coraz więcej społecznej szumowiny”

 1. Piskorz said

  re art bo każdy naród ma obowiązek sam dbać o swoje interesy.” Tak powiedział chyba kard. Wyszyński..!!

 2. D-T said

  „Zajmijcie się złodziejami, którzy ukradli dziesiątki milionów”
  … Przecież od wielu lat się sobą zajmują. 🤨

 3. Wielka Kopa Tatry said

  W Polsce kiedyś było fajnie i spokojnie…kiedy to bylo? chyba daaawno temu.

 4. Boydar said

  Na stwierdzenie kto jest wrogiem i dywersantem, (w dodatku bez bez stuprocentowej pewności), musiałby Bat’ka wydać kasy pięć razy więcej. A tak – ma na talerzu. Szkodliwość niewielka, korzyść pełna, i tanio jak barszcz, Sosnowskiego. Potem już tylko roundup i pozamiatane.

 5. Kojak said

  Polska zadeklarowala ? Chyba raczej zydowskie syjonistyczne bandy kryminalne ktore sprawuja ,,wadze ,, ! Polska jest tu tylko smierdzaca niedomyta kurwa na uslugach zydohitlerowcow Usraela !

 6. plausi said

  Przestępczość zorganizowana ostoją demokracji

  Jak zwracaliśmy już tylekrotnie uwagę, przestępczość zorganizowana jest nie tylko podstawą organizacji państwa

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  w końcu najważniejszym atrybutem państwa jest przemoc, a któż w społeczeństwie potrafi się tak zręcznie obejść z przemocą jak środowisko przestępcze. Znaczenie przestępczości mafii, camorry i n’drangety dla powstania demokratycznych Włoch, czy też „worow w zakonie” w ZSRR dowodziliśmy jak ważne są organizacje przestępcze dla implementacji demokracji w jakim kraju o całkiem sprośnym systemie politycznym.

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/05/elementy-socjalnie-bliskie-przeciw-sienkiewiczowi/#comment-903341

  Nie zapominajmy przy tym, skoro mowa o demokracji w kapitalizmie, które z kolei podstawą jest własność, że każda własność, ma w sobie coś z rabunku, bowiem oznacza wykluczenie innej boskiej istoty z użytkowania czegoś materialnego czy duchowego.

  Nie wiem jak Państwo, być może zabrzmi to dla niektórych bluźnierczo, ale wg naszego doświadczenia

  Wszelki większy majątek powstał na drodze rabunku, oszustwa czy mordu, z reguły wszystkich tych trzech.

  Służymy przykładem, wszelka własność nieruchomości w USA powstała na drodze rabunku, skądinąd wiadomo, że oszustwa, rząd USA złamał wszystkie umowy z autochtonami i zamknął ich w obozach koncentracji nazwany „reservation”, a o mordzie to chyba nie potrzebujemy dowodzić.

  Dla ćwiczenia rekomendujemy rozważyć nowszą historię USA i przy okazji tego koszernego kraiku na BW, a może też relację tego pana spod grabieżczego znaku „447”.

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

 7. Piskorz said

  re 6 w końcu najważniejszym atrybutem państwa jest przemoc, „….I OGRABIANIE LUDZI Z PIENIĘDZY../często zarobionych w trudzie/.!!

 8. Piskorz said

  re 6 „wor w zakonie”, mało kto wie co to znaczy, więc czytajmy….Wor w zakonie – używane w dawnym ZSRR, obecnej Rosji i republikach postradzieckich określenie profesjonalnego przestępcy, który po dopełnieniu stosownych rytuałów, został uznany przez środowisko przestępcze za osobę przestrzegającą zasad niepisanego „kodeksu przestępczego” i będącą autorytetem dla innych przestępców. Wikipedia

 9. gnago said

  HM zwyczajnie jako na górze tako i na dole. Nasze elity przyciągają podobnych sobie. Człowiek który oszukuje pracownika na kilkanaście groszy na każdej przepracowanej godzinie jest równie moralny jak ten wsiok co wypełzł z bajora post sowietyzmu wczoraj

 10. Olo said

  Nie Polska, nie Polska, tylko antypolski i żydobanderowski twór poliniacki pod wodzą kulawego bandyty ksywa „prezes”, podszywającego się pod tak zwanego naczelnika, a w rzeczywistości będącego sadystycznym tyranem nienawidzącym Polski, Polaków i wszystkich państw słowiańskich.

 11. Lily said

  Przeciez DBAJA,o SWOJE INTERESY,
  po 04.06.1989 r.

 12. Janeczka said

  Odnosnie wyrzucania smieci;Bialorusini w przygranicznych lasach zrobili…CHLEW!!! Skàd wiem? Od … Strazy Granicznej! Taki ¨osobnik¨ zlapany ¨na goràcym uczynku¨ mowi,ze…to nie jego rékà! Szok!!!

  ——
  Po polskiej stronie?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: