Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Przed sądem za obronę własną. W USA ruszył proces Kyle’a Rittenhouse’a.

Posted by Marucha w dniu 2020-09-28 (Poniedziałek)

W miniony piątek w sądzie w Illinois odbyła się pierwsza rozprawa Kyle’a Rittenhouse’a, amerykańskiego patrioty, który w obronie własnej zastrzelił dwóch lewackich bojówkarzy i trzeciego z nich ranił.

Posiedzenie sądu odbyło się w charakterze on-line przy użyciu rozpowszechnionej w trakcie pandemii aplikacji Zoom.

Pomimo nagrań z wielu kamer, które jasno wskazują na działanie w obronie własnej (Kyle został zaatakowany przez grupę lewackich bojówkarzy, którzy pod szyldem „Black Lives Matter” szabrowali sklepy) 17-latkowi zarzuca się m.in. umyślne zabójstwo pierwszego stopnia, za co grozić może nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Obrona Kyle’a Rittenhouse’a na pierwszej rozprawie skupiła się jednak na tym, aby kolejne rozprawy odbywały się w rodzinnym stanie 17-latka, gdyż sąd zamierza przenieść proces do miasta Kenosha, gdzie miały miejsce rzeczone zajścia. Zdaniem obrony atmosfera w tym mieście działa na niekorzyść ich klienta, w związku z czym wnioskuje o inną lokalizację.

W międzyczasie zespół prawny, któremu przewodniczy znany adwokat John Pierce, przygotował film dowodzący niewinności Rittenhouse’a. „Prawda w 11 minutach” to szczegółowy zapis zajść w Kenosha, zawierający także niepublikowane wcześniej nagrania.

Prawnicy amerykańskiego patrioty zdecydowali się na udostępnienie filmu w sieci, by uciąć oczerniające ich klienta medialne publikacje. Serwis YouTube uznał materiał za „kontrowersyjny”, w związku z czym aby go obejrzeć należy być zalogowanym użytkownikiem. Materiał publikujemy poniżej.

Cały czas trwa również akcja solidarnościowa polegająca na wysyłaniu do aresztu, w którym przebywa Kyle, listów i pocztówek z wyrazami wsparcia.

Szczegóły akcji znaleźć można w opublikowanej na Autonom.pl wiadomości
> Wyślij kartkę do Kyle’a Rittenhouse’a – akcja solidarnościowa.

Na podstawie: twitter.com/MythinformedMKE, nationalfile.com
http://autonom.pl

Wyślijcie mu kartkę…
Admin

Komentarzy 19 do “Przed sądem za obronę własną. W USA ruszył proces Kyle’a Rittenhouse’a.”

 1. Piskorz said

  re art Ze str .Autonom.pl…Jego zadaniem było niedopuszczenie do eskalacji zajść oraz obrona miejscowej ludności i ich dobytku. Młody Amerykanin od początku swojej obywatelskiej służby, którą powołano w odpowiedzi na bezczynność miejscowej policji, był prowokowany przez lewicowych szabrowników. W pewnym momencie bojówkarze przeszli od słów do czynów i w przewadze liczebnej zaatakowali Rittenhouse’a. Amerykanin początkowo usiłował uciekać lecz upadek na ziemię spowodował, że musiał on posunąć się do ostateczności – oddał trzy strzały w kierunku napastników (jak się później okazało, jeden z nich spędził wcześniej 12 lat w więzieniu za pedofilię) i wszystkie trzy okazały się celne”
  KARTKA PÓJDZIE Z WIDOKIEM NASZEJ STOLICY..!!

 2. Zerohero said

  W tekście zabrakło info, ze napastnicy których utłukł Kyle to notowani przestępcy, w tym pedofil. Ten który przeżyl z raną w ramieniu trzymal w ręku pistolet. Media ucinały pistolet i pokazywaly samą ranę.
  Nazwiska napastników trochę żydowskie a to może mieć znaczenie bo ANTIFA takich skupia. Facebook wprowadził całkowitą cenzurę na ten temat.

  Oglądałem filmy gdy temat był nowy. Ewidentnie próbowali dokonać egzekucji.

 3. Piskorz said

  re 1 Wyślijcie mu kartkę…
  Admin JA WYSYŁAM LADA DZIEŃ..!!

 4. piwowar said

  Jako rodzic, Piwowar nie puściłby siedemnastolatka samego na tego typu akcję. Co nie umniejsza szacunku dla jego rozwagi i opanowania. NB. Piwowar zamieszkiwał w Kenosha przez cztery lata. To jest obecnie wymarłe miasto, z którego w ciągu kilkunastu lat uciekła w podskokach produkcja przemysłowa. Fabryka Chrysler-Jeep (dawniej AMC), Ladish Tri-Clover, deLaval, inne fabryki sprzętu spożywczego, fabryka klarnetów i innych instrumentów muzycznych i co tam jeszcze. Dawniej było to spokojne miasto, zamieszkałe przez mafijnych bonzów (którzy nie rozrabiali i pilnowali porządku w miejscu swojego zamieszkania). Tam jest nabrzeże portowe, zdolne do obsłużenia do trzech pełnomorskich statków, lotnisko i nieopodal ciąg placówek handlowych. Kenosha leży w Wisconsin, na samej granicy z Illinois. W połowie drogi między metropoliami Chicago i Milwaukee. W sam raz na miejsce rozpętania kolejnej prowokacji BLM dla promocji Trzech Gracyj jadących po władzę na plecach tego nieszczęśliwego Bidena. Chłopak ostudził trochę zapędy lewaków, a trzeba wiedzieć, że w Wisconsin przychylnie sie patrzy na obywateli chodzących pod rurą, w przeciwieństwie do Illinois, skąd jest bohater zajścia.

 5. bryś said

  Jak by nie miał broni, nie było by problemu. Prawda?

 6. Bogusz said

  ad.5….. a On byłby w piachu

 7. gnago said

  marzy się tam scena jak z pancernika Potiomkina na schodach w Odessie. Długi szereg żołnierzy salwami rozpraszających to bydło ludzkie. W jedną dobę zakończyłoby te rozruchy. W dodatku o ile pamiętam firmy ubezpieczeniowe nie wypłacają odszkodowania za szkody podczas wojen rozruchów etc.

 8. I*** said

  (7) Gnago

  Rozpędził się Pan na całego – nakręcony przez żyda (Siergieja Eisensteina) film „Pancernik Potiomkin” z 1925 roku, to sztandarowe „dzieło” propagujące żydowski zamordyzm w ZSRR, któremu początek dała, jak wiadomo, zorganizowana przez żydów, tzw. „rewolucja październikowa”. Stop orkiestra… :-)))

 9. UZA said

  ad.7) „marzy się tam scena jak z pancernika Potiomkina na schodach w Odessie. Długi szereg żołnierzy salwami rozpraszających to bydło ludzkie”.

  To marzenie może się wkrótce spełnić. Niestety, dla tych, którzy wydają rozkazy, wszyscy jesteśmy bydłem ludzkim – do przetrzebienia. Jest wysoce prawdopodobne, że opisaną wyżej scenę będziemy oglądać nie jako widzowie, lecz jako cel. To na nas pójdą te salwy.

 10. gnago said

  Z antifą należy znaleźć wspólną płaszczyznę , nie jest moją winą że tylko siłę pojmują . No możecie pójść i im wyjaśnić jak źle robią.
  Oops zapomniałem należycie do tych co chętnie jędzą mięso, a w życiu kurczaka nie oprawili. Z chęcią oddajecie profesjonalistom zajęcie się krewnym przed śmiercią i po niej. Zatem i to zadanie wyjaśnienia z chęcią i ulgą powierzycie innym . To może wyślijcie córkę , jej na pewno wysłuchają , no może po grupowym dymanku. Może ten z końca litościwszy wiedziony resztami sumienia skróci jej męki.

  Spokojnie salwy nie pójdą na frajerów noszących bezsensowne namordniki, bo im nakazano. Co bezkarnie pozwalają na zadłużanie kraju pod pozorem tarcz. Bo wiadomo taki fabrykant będzie produkował na magazyn, byleby ludzie nie stracili roboty i jeszcze ma pozwolenie na redukcję pensji. Czy zajarzyła wam w otumanionych propagandą nosicielach fryzur że to POPYT kształtuje podaż?

  Ale co tam… wam wystarczy pokojowy protest w którym uszkodzą wam auto czy dom. Negocjacje z ubezpieczycielem uświadomią wam jakimi frajerami jesteście. No chyba że cwanie zganicie to na nieznanego sprawcę w spokojnej uliczce to fundusz wam po jakimś czasie wypłaci.
  Ale groźne będzie to obudzenie bo wtedy te salwy będą wam grozić nawet nie faktycznie , ale iluzorycznie bo raczej wpadną niespodziewanie o brzasku albo pomogą w samobójstwie na waszym własnym krawacie

 11. Lily said

  Jak dla mnie,to inscenizacja. Taka jest
  moja osobista opinia.KTOS tego potrzebuje.

 12. Piskorz said

  re 7 Odessa piękna była ćwierć wieku temu…A te schody są tak „zrobione”, że patrząc z dołu widzi się tylko stopnie, patrząc z góry widzi się tylko płaszczyzny miedzy stopniami, a nie widzi się stopni. Nie pamiętam, może odwrotnie.

 13. UZA said

  ad.10) „Z antifą należy znaleźć wspólną płaszczyznę…”

  I właśnie symboliczne schody będą tą płaszczyzną. Salwy skoszą równo antifiarzy, BLM, ludzi otumanionych propagandą oraz tych, którzy nimi gardzą, bo uważają się za mędrców niepodatnych na manipulację. Nikt już nikogo nie przekona , bo ludzkość została podzielona i nakręcona tak, żeby jakiekolwiek porozumienie i bunt przeciwko oprawcom stały się niemożliwe. Dlatego grupy trzymające władzę tak nerwowo reagują na antyplandemiczne demonstracje w Berlinie czy w Londynie – bo tam podzieleni ludzie protestują wspólnie przeciwko nim.

  W USA, gdzie covidowa eksterminacja okazała się szczególnie wydajna – ponad 200.000 ofiar, trzeba było zorganizować coś, co odwracałoby uwagę publiczności i skierowało gniew w bezpieczną stronę. Najlepiej, żeby się nawzajem zabijali. Trzeba też było maksymalnie upokorzyć policjantów – żeby im potem nie zadrżały ręce, kiedy padnie rozkaz odstrzału.

  Sprawa tytułowego Kyle’a Rittenhouse’a to wręcz marzenie oprawców. Coś takiego w końcu musiało się zdarzyć i się zdarzyło. Podziały zostały pogłębione , a odpowiednio ukierunkowany gniew przybrał na sile. Jednych rozjuszyły trupy, innych – jawna niesprawiedliwość „wymiaru sprawiedliwości”. Już widzę, jak twórcy ” milenijnych celów ” zacierają łapki.

 14. Znający sprawę said

  W sieci można znaleźć informacje na temat „ofiar” tego chłopaka. Na wideo, widać, że te „ofiary” należą do najbardziej agresywnych. Dwaj zabici byli skazani za przestępstwa na tle seksualnym – obaj tego samego pochodzenia. Jeden, o wiele mówiącym nazwisku Rosenbaum, za gwałt na 5 chłopcach w wieku 9 – 11 lat był skazany na 12 lat więzienia:: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29101&Itemid=47. Właśnie z tego pedofila i zboczeńca media głównego nurtu zrobiły ikonę pokazując go jako milusińskiego i gołąbka pokoju

  Trzecia „ofiara” też miała na koncie przestępstwa. Ostatnio AD L oświadczyło, że krytyka Ant ify jest antyse…

  To pokazuje, kto uczestniczy w tych „pokojowych, antyrasistowskich” demonstracjach i kto je wspiera.

 15. gnago said

  Ustalmy pryncypia Po to płacę podatki aby mieć zadek i mienie bezpieczne. Skoro beneficjent i poborca sobie nie radzi standardowymi metodami to od wieków wprowadzane jest wojsko . TAK
  BYŁO, JEST I BĘDZIE . I żadne przeintelektualizowanie tego nie zmieni.

  ———-
  Teoretycznie tak.
  Ale „Europejczyków” uczy się: Daj się zabić i spokojnie czekaj na policję.
  Admin

 16. Lolek said

  Dość szczegółowy przebieg zajść
  https://www.wisconsinrightnow.com/2020/09/04/joseph-d-rosenbaum-criminal-record/

 17. AlexSailor said

  Pytanie do znających prawo w USA. Czy chłopak po uniewinnieniu będzie mógł pozwać prokuraturę i stan o odszkodowanie za bezpodstawne aresztowanie, oskarżenie, zniesławienie, straty psychiczne i materialne??
  Jeśli tak, to ściepa narodowa powinna umożliwić mu proces o jakiś miliard dolców, co załatwiłoby prokuratora i lewactwo na cacy.
  No i Trump mianuje teraz sędziego do SN, co może bardzo ułatwić sprawę.

 18. otto hak said

  Alex: Będzie mógł pozwać stan i prokuraturę. Ale czy wygra to jest następne pytanie bo najlepsi adwokaci sa z korzeniami a korzenni popierają antify najprzerpzmaitsze. Jesli nawet wygra, to tam gdzie wchodzą duże pieniądze, zdarzają się nainiewutłumaczalniejsze przypadki, a raczej wypadki.

 19. UZA said

  ad.15) „Po to płacę podatki aby mieć zadek i mienie bezpieczne. Skoro beneficjent i poborca sobie nie radzi standardowymi metodami to od wieków wprowadzane jest wojsko . TAK
  BYŁO, JEST I BĘDZIE „.

  Może i było, ale już nie jest. A o tym co będzie, to nawet strach pomyśleć. Administratorzy poszczególnych krajów, zwani rządzącymi, mają obecnie podatników, ich zadki i mienie w głębokim poważaniu. Jeśli wyprowadzą wojsko, to prędzej przeciw podatnikom niż w ich obronie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: