Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (67 – …
  Krzysztof M o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Krzysztof M o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Katolik o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  ! o Wolne tematy (67 – …
  kontrrafa o Monarchia angielska
  Zbigniew Kozioł o Fiskus coraz częściej zagląda…
  bryś o Wolne tematy (67 – …
  Zbigniew Kozioł o Fiskus coraz częściej zagląda…
  Daemond o Trzy scenariusze przyszłości A…
  Lily o Choć złą sprawę szatan po…
  Lily o Choć złą sprawę szatan po…
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Czy Julian Assange wkrótce popełni samobójstwo?

Posted by Marucha w dniu 2020-09-30 (Środa)

Historia Juliana Assange’a ujawnia podwójne standardy cywilizacji zachodniej – ujawnij czyjeś zbrodnie wojenne, a zbrodniarz przy cichym przyzwoleniu całego świata sam osądzi Cię jak zbrodniarza.

Australijski dziennikarz i programista przekonał się o tym na własnej skórze. Stany Zjednoczone nieustannie domagają się jego ekstradycji, aby go skazać za szpiegostwo, lecz mogą nie zdążyć z procesem – Julian Assange może wcześniej popełnić samobójstwo.

Przypomnijmy, że znany na całym świecie haker od lat ukrywał się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie, lecz w kwietniu 2019 roku odebrano mu prawo do azylu politycznego i wydano go lokalnej policji. Okazało się, że Stany Zjednoczone zaoferowały Ekwadorowi wysoką pożyczkę w zamian za wyrzucenie Assange’a z ambasady.

Od tamtego czasu, Julian Assange jest zamknięty w więzieniu w Belmarsh w Londynie. Wielka Brytania oskarżyła go o niewstawienie się do sądu w 2012 roku, gdy Szwecja chciała mu postawić zarzuty za rzekome przestępstwa na tle seksualnym.

[Zarzuty były oparte na wyssanych z palca zeznaniach dwóch rzydówek – admin]

Jednak teraz grozi mu ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Przesłuchanie skazańca w tej sprawie rozpoczęło się 7 września i potrwa do pierwszej połowy października, po czym sąd w ciągu tygodni lub miesięcy podejmie dalszą decyzję.

Jednak w listopadzie 2019 roku, lekarze ustalili, że Julian Assange jest w fatalnym stanie zdrowia i może umrzeć w więzieniu. Teraz profesor neuropsychiatrii w King’s College London, Michael Kopelman, powiedział przed sądem karnym w Old Bailey, że demaskator ma myśli samobójcze i poważne problemy psychiczne – między innymi słyszy głosy.

Ponadto, Assange sporządził testament, zaczął pisać listy pożegnalne do członków rodziny oraz bliskich i spowiadał się księdzu.

Zdaniem Kopelmana, istnieje bardzo wysokie ryzyko popełnienia samobójstwa, jeśli sąd nakaże ekstradycję Juliana Assange’a do Stanów Zjednoczonych, które mogą go skazać nawet na 175 lat więzienia za największy w historii kraju wyciek tajnych informacji rządowych, dotyczących zbrodni wojennych, popełnionych w Afganistanie i Iraku.

Na podstawie: NYPost.com
https://wolnemedia.net/

Komentarzy 5 do “Czy Julian Assange wkrótce popełni samobójstwo?”

 1. Kojak said

  Cywilizacji zachodniej ? A gdzie ona jest ? Jak zwykle weszli do niej Zydzi i ja opanowali od srodka ! Zrobili z niej tylko i wylacznie agresywny zydohitleryzm ! Ma on sluzyc tylko zydowskim bandom kryminalnym ,w realizacji ich kryminalnych zlodziejstw, oszustow i i odrazajacej zgnizny moralnej ! Jak zboczency – pederasci, pornografia , bezkarnosci i nieudolnosci w sciganiu narkotykow i wszelka najbardziej odrazajaca i plugawa zgnilizna moralna ! Zydowskie zbiry wiedza bowiem ze jesli zdemoralizuja ludzi beda oni marionetkami sterowanymi przez zydowskich zwyrodnialcow a oni beda wowczas robili co zywnie im sie podoba.

 2. gnago said

  Dla chcącego nic trudnego awaria kamer śmigłowiec z drabinką i awaria kilku zamków i czasowa ślepota strażników. A w końcu przetrzymanie gościa bezprawne

 3. Marek said

  doktur Michael Kopelman, hehe.
  Skoro żydek zapowiada samobójstwo, to pewnie to prawda objawiona jest.

 4. plausi said

  ”a zbrodniarz przy cichym przyzwoleniu całego świata ”

  a. wymorduje ok. 300.000 ludzi w Hiroszimie i Nagasaki i skazi ludność chorobą popromienną

  b. dokona puczu n.p. w Polsce przy pomocy wywiadów i posłużnej NSZZ „S”, założonej podobnie jak KOR przez koszerną agenturę

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  c. zorganizuje światową sieć handlu narkotykami, gdzie się pojawi, tam powstaje „złoty trójkąt” albo „złoty półksiężyc”

  d. napadnie na kraj jak Wietnam i skazi życiodajne pola ryżowe dioksyną, powodując milion kalek, ofiar genetycznych deformacji „agent orange”

  https://www.google.de/search?hl=de&tbm=isch&source=hp&biw=1192&bih=672&ei=tqZ1X5KfBaiHjLsPyPCa2AM&q=vietnamkrieg+agent+orange+opfer&oq=opfer+agent+orange&sclient=img

  e. napadnie szereg innych krajów kordonu sanitarnego wokół Europy: Afganistan, Irak, Libia, Syria, mordując ludność i wypędzając ją na inwazję Europy

  f. wykształci szereg organizacji terrorystycznych jak Al Kaida, czy w końcu talmudyczne bandy tzw. „islamskie”, które zobowiązał nazywać mediom dla kamuflażu „państwem islamskim”

  g. będzie szantażował kraje, w tym sojusznika Polskę, aby w ramach programu „447” wydusić z Polski ok. 300 miliardów dolarów haraczu dla judejskich przestępców

  to tylko droby wybór zbrodni, które my tolerujemy, a nawet nasze rządy, jak b., e., g. w naszym imieniu wspierają.

  Pewna zbieżność.

  Laboratoria biologiczne USA i nie tylko ściśle współpracują z centrum takich laboratoriów w Wuhan w ChRL. Czy było dogodniejsze miejsce do rozpętania globalnej operacji „pandemii” niż ChRL ? Kraj, w którym nie do pomyślenia jest jakakolwiek kontrola, kontrola wydarzeń, bez zezwolenia władz w Pekinie. Operacja „Wuhan” pozwoliła na ustanowienie przez WHO stanu „pandemii”, niezależnie od tego, czy chodzi o fakty, czy fikcję, nawet zupełną fikcję.

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/25/koronawirus-to-pretekst-globalistow-do-wprowadzenia-stanu-wojennego/#comment-919325

  Znamiennym jest przy tym, że podstawą pandemii jest tzw. test PCR, którego źródłem jest klinika „Charite” w Berlinie, dokładnie ta sama, która otrzymała zadanie wykonania operacji „Nawalny”. Nasuwa się pytanie, czy „Charite” wypełnia jakieś zadania w operacjach tzw. „fałszywej flagi” ? Takie operacje nie pozostają bez nagrody, dopiero co fundacja „BMGF” (Billa Gatesa) wypłaciła „Charite” poważną kwotę za jej zasługi w operacji „pandemia”. Operacja „Nawalny” też zasługuje na nagrodę.

  „Zarzuty były oparte na wyssanych z palca zeznaniach dwóch rzydówek – admin ”

  Tego rodzaju k…wy należą do repertuaru tych band koczowniczych, wypracowanego przez tysiąclecia

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Metody_walki_5

  Wszyscy ważniejsi funkcjonariusza PRL zostali wyposażeni w takich „komisarzy politycznych”, także ich bliscy krewni byli zmuszeni przejąć tego rodzaju „komisarzy”, co nierzadko wiązało się z rozwiązaniem poprzedniego małżeństwa. Do jakiej społeczności należy potomstwo z takiego zmodyfikowanego związku wiedzą wszyscy jako tako wtajemniczenie w zasady judaizmu.

  Assange: Za najbardziej prawdowpodobne uważamy, że miał on dość bliskie powiązania ze służbami lub/i osobami wpływu, stworzyć tego rodzaju interes i sieć informantów jest nie do zrealizowania dla niewielkiej grupy osób, jak jego portal oficjalnie podawał. Nie wyklucza to szlachetnych intencji, ale nie są one w ogóle konieczne w tym miejscu. Przykład

  Samobójstwo w więzieniu, nic łatwiejszego, w ciągu jednego tygodnia w więzieniu w Haadze popełniono samobójstwo trzech oskarżonych przez tamtejszy trybunał Serbach, w tym Miloszewiczu, czyżby specjalista od samobójstw był wynajęty jedynie an tydzień ?

  Ad 3, Marek „Skoro żydek zapowiada samobójstwo …”

  Taką zapowiedź można brać poiważnie, jak powyższe wskazuje, tym bardziej, że nie jest przez „samobójce” wniesiona.

  Być może jest to nadmierna brawura, ale staramy się selekcjonować zarówno nazewnictwo jak i fakty pod względem poprawności semantycznej i prawdopodobieństwa.

 5. Głos Prawdy said

  Koszmar!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: