Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Od strefy żółtej do czerwonej

Posted by Marucha w dniu 2020-10-16 (Piątek)

Od soboty 10 października cały nasz nieszczęśliwy kraj został przez pana premiera Morawieckiego uznany za tak zwaną „strefę żółtą” – oczywiście z powodu zbrodniczego koronawirusa. Jego istnienie potwierdził niedawno pan senator Jan Filip Libicki.

Pan senator z niejednego komina wygartywał; zaczynał od Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, potem trafił do PiS, ale się zlisił i został zastępcą Kazimierza Michała Ujazdowskiego w formacji „Polska Plus”. Stamtąd przeszedł do partii Forsa Jest Naj… – to znaczy pardon; jaka tam znowu „Forsa”! Nie żadna „Forsa”, tylko oczywiście Polska, Polska Jest Najważniejsza!

Okazało się wkrótce, że to nieprawda, że Polska wcale nie jest „najważniejsza”, bo ważniejsza okazała się Platforma Obywatelska, dzięki której Jan Filip Libicki został senatorem. Ale jak już został senatorem, to przeniósł się z Platformy do Polskiego Stronnictwa Ludowego, bo wiadomo przecież, że każdy jest chłopem – chyba, że jest babą.

To znaczy – tak było do niedawna, a teraz nic już nie jest pewne. To znaczy niezupełnie „nic”, bo na przykład istnienie koronawirusa jest absolutnie pewne. Skoro twierdzi tak sam Jan Filip Libicki, który nie tylko wygartywał z niejednego komina, ale nawet się koronawirusem zaraził, to nie wypada nam zaprzeczać.

Toteż istnieniu zbrodniczego koronawirusa nikt nie zaprzecza; istnieje on podobnie jak mnóstwo innych wirusów, koronowanych i nie. Są natomiast ludzie, a nawet całe całkiem liczne środowiska, które uważają, że nie powinno się z tego powodu popadać w wariactwo. Niestety za sprawą Światowej Organizacji Zdrowia, finansowanej przez farmaceutyczne koncerny oraz ukrywających się za jej plecami szatanów, przed którymi Nasi Umiłowani Przywódcy skaczą z gałęzi na gałąź, świat zaczyna pogrążać się w zbrodniczej bredni.

Na przykład pod pretekstem zbrodniczego koronawirusa rozdzielane są nawet związki partnerskie – co możemy obserwować w czasie rzeczywistym, na przykładzie nierozłącznej dotychczas pary składającej się z pana Biedronia i pana Śmiszka. Pan Śmiszek dostał koronawirusa, a pan Biedroń – nie – w związku z czym reżym, który nie ceni miłości i za nic ma osoby „LGBT plus” – dokonał brutalnego rozdzielenia tego związku partnerskiego, dodając do swych nieprawości jeszcze i to.

Ale to jeszcze nic, bo na przykład pan prof. Krzysztof Simon alarmuje, że jeśli się nie zmobilizujemy, to ludzie będą umierać „na stojąco”. Jak wiadomo, dotychczas ludzie nie umierali i dopiero zbrodniczy koronawirus przyniósł na świat śmierć. A jeśli nawet któryś tam i umarł, to przeważnie na leżąco. Z drugiej jednak strony słyszymy zbawienne pouczenia, że lepiej jest umierać na stojąco, niż, dajmy na to – na kolanach.

Widać tedy, że zbrodniczy koronawirus ma swoje – jak powiedziałby Kukuniek – plusy dodatnie – ale niezależnie od tego mobilizacja właśnie została ogłoszona. Cała Polska w żółtej strefie, co oznacza, że wszyscy obywatele będą musieli nosić „maseczki” nawet na wolnym powietrzu, a na opornych policja będzie nakładała surowe kary finansowe. Jest to całkowicie zrozumiałe, bo – jak wiadomo – nawet w optymistycznym projekcie budżetu na rok przyszły, deficyt budżetowy został zaplanowany na poziomie ponad 80 miliardów złotych, a z pewnością nie jest to ostatnie słowo. Taki deficyt trzeba jakoś pokrywać, a tu rząd „dobrej zmiany” lekkomyślnie ogłosił, że nie będzie podwyższał podatków, więc nie ma innego wyjścia, jak „srogie głosić kary”, no i oczywiście – wprowadzać „opłaty” – jak nie „cukrową”, to „deszczową” – i tak dalej.

W sytuacji, gdy z budżetu zasilany jest Fundusz Ubezpieczeń Społecznych, z którego ZUS wypłaca emerytom emerytury, koronawirus, atakujący ze szczególną zaciekłością schorowanych starców, ma już same plusy dodatnie. Za komuny partia jeszcze apelowała do emerytów, żeby „popierali partię czynem” i umierali przed terminem, to znaczy – przed osiągnięciem wieku emerytalnego, ale gdzie tam! Żaden nie chciał, więc nie było rady, jak ogłosić epidemię zbrodniczego koronawirusa. Okazało się, że nagle wszyscy zaczęli tryskać zdrowiem – na co wskazują nieubłagane statystyki – że liczba skarżących się na nowotwory, cukrzycę i wieńcówkę zmalała o kilkadziesiąt procent.

Sam słyszałem relację lekarza o pacjencie, u którego na SOR zdiagnozowano zawał serca, a ten, kiedy tylko usłyszał diagnozę, zerwał się na równe nogi i tyle go widziano. Okazuje się, że spirala paniki, nakręcona pod pretekstem koronawirusa, czyni cuda i kto wie, czy nie doczekamy się, że nawet zmarli zaczną wstawać z grobów, bo na cmentarzach – jak to na cmentarzach – śmiertelność sięga 100 procent.

Nic zatem dziwnego, że rząd rozważa, czy na 1 listopada nie zamknąć cmentarzy, bo – powiedzmy sobie szczerze – znicz, czy wianuszek pomoże nieboszczykowi tak samo, jak kadzidło. Wprawdzie można by się za takiego jednego z drugim pomodlić, ale to też nie jest prosta sprawa, bo w kościołach też nie może być zbyt wielu uczestników nabożeństw, więc większość będzie musiała radzić sobie na własną rękę.

Jak epidemia jeszcze trochę potrwa, to jest szansa, że ludność zwyczajnie się od kościołów odzwyczai i przejdzie na samoobsługę. Z punktu widzenia postępactwa jest to prawdziwy dar Niebios, bo według najnowszych ustaleń uczonych w piśmie, to właśnie kościoły były głównym rozsadnikiem wszelkich nieprawości, z rezerwą wobec sodomitów i gomorytów oraz pedofilią na czele.

Okazuje się, że koronawirus dodatkowo pobudza świadomą dyscyplinę, która objawia się również w obywatelskiej czujności. Już tam żadne odchylenia nie ujdą argusowemu oku aktywistów. W tej sytuacji każdy rozumie, że epidemia będzie trwała tak długo, jak długo będzie trzeba, to znaczy – aż przybliży się świetlana przyszłość w postaci ostatecznego zwycięstwa rewolucji komunistycznej. Dlatego właśnie lewica jest w awangardzie subordynacji i w respektowaniu restrykcji nie da się nikomu prześcignąć.

Toteż pan Michał Nowicki, syn Pani Wandy, który ze zrozumieniem odniósł się do zbrodni katyńskiej, bo przybliżyła ona i ułatwiła zwycięstwo socjalizmu w Polsce, mieszkający we Francji działacz Frontu Antykapitalistycznego, zapowiada nieubłaganą walkę z Konfederacją – akurat pod pretekstem walki z „kapitalizmem”.

Chodzi o to, że nienawiść do Konfederacji łączy wszystkie lewicowe polityczne gangi. I rzeczywiście – właśnie Wielce Czcigodna Karolina Pawliczak z SLD domaga się zdelegalizowania Konfederacji, jako że jest „szkodliwa dla Polski”. To jasne; z punktu widzenia tubylczej Lewicy, która tradycyjnie wysługuje się żydokomunie, sprzeciw wobec spychania kraju i narodu w obłęd podobny do tego, w jaki spychany był w latach 40-tych i 50-tych, a i później też, jest z punktu widzenia celów i interesów żydokomuny szkodliwy. Nie wypada tego jednak głośno mówić, natomiast wypada „bronić Polski”, bo For… – to znaczy pardon. Nie żadna „Forsa”, tylko Polska. Polska Jest Najważniejsza, więc jak najszybciej powinna wrócić do strefy czerwonej – jak było za Stalina.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 6 do “Od strefy żółtej do czerwonej”

 1. NyndrO said

  Ja chciałbym z całego serca podziękować (ALE WYŁĄCZNIE W SWOIM IMIENIU, bo wiem, że dla wielu jest to katastrofa) za uczynienie mego powiatu czerwonym. Zresztą Ludzie tu są przyzwyczajeni, bo od dziesiątków lat obecne kujawsko-pomorske było czerwone, jak sowiecka flaga. Żona moja z powodu chorób współistniejących pracuje se w systemie „Home Office”, co czyni mój dom miejscem o wiele ciekawszym.

 2. „Oszustwo coronawirus, to prawdopodobnie największa zbrodnia przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek miała miejsce”

  Nie ma pilniejszego zadania od wyegzekwowania zaprzestania dalszej realizacji zbrodni przeciwko ludzkości.

  Słowo wstępne do raportu z ustaleń i dalszych kierunków działań Niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Korony – opublikowanego 03 października 2020 r. w języku angielskim i niemieckim.

  Dr Reiner Fuellmich informuje, że funkcjonuje już międzynarodowa sieć prawników zawiązana z inicjatywy niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Korony, której jest członkiem. Komisja ta ukonstytuowała się 10 lipca 2020 r. i prowadzi dochodzenie.
  Dokonano wysłuchania wielu wybitnych naukowców i specjalistów oraz zebrano wiele materiałów dowodowych pozwalających na postawienie winnym zarzutów karnych (w tym zbrodni przeciwko ludzkości) sformułowanych przez tą komisję.

  „Ten korona-kryzys powinien być przemianowany na korona-skandal. Ci którzy są za to odpowiedzialni powinni być ścigani karnie i skarżeni za szkody cywilne.”

  „Na poziomie politycznym musimy zrobić wszystko by nigdy więcej nikt nie mógł zagarnąć tyle władzy by mógł oszukać całą ludzkość, móc skorumpować swoimi planami.”

  Punktem wyjścia w raporcie jest analiza wiarygodności testu PCR do celów diagnostycznych i faktycznego celu dla którego stosowany obecnie test PCR został wykorzystany. Zagadnienie to stanowi podstawę całości prezentowanego raportu i kroków prawnych podejmowanych przez komisję.

  Cząsteczki zawarte w pobranym wymazie podlegają namnażaniu poprzez ich zwielokrotnienie (multiplikację) w kolejnych cyklach. Im większa liczba cykli, tym większy udział procentowy wyników pozytywnych. Przy 60 cyklach otrzymujemy niemal 100% wyników pozytywnych.

  Zalecany przez WHO test wymaga 45 cykli powielenia.
  Jednakże powyżej 35 cyklu wynik testu jest niewiarygodny, a zatem jest nieprzydatny z naukowego punktu widzenia.

  Ponadto twórca narzędzia PCR Kary Banks Mullis (ur. 28.12.1944, zm. 07.08.2019 r. – czyli zmarł przed ogłoszeniem pandemii) zastrzegł, że test PCR nie służy do celów diagnostycznych.

  „Pozytywny wynik testu nie świadczy o zakażeniu czymkolwiek, a tym bardzie sars-cov 2”.

  Wykazywany poziom śmiertelności z powodu sars-cov 2 niczym się nie różni od śmiertelności sezonowej grypy.

  Stosując testy PCR, zmieniając ilości cykli powielania, będzie można w nieskończoność twierdzić, że sars-cov 2 ciągle istnieje, że ciągle cyklicznie powraca.

  W raporcie wymieniani są konkretni ludzie i organizacje, a także przywoływane są dowody na twierdzenia zawarte w raporcie.

  W opublikowanym raporcie komisji dr Reiner Fuellmich zapewnia, że zainteresowanym zostaną udostępnione bezpłatnie wszelkie materiały dowodowe, jakie komisja zebrała w toku prowadzonego przez nią dochodzenia, celem podjęcia w innych krajach kroków prawnych przeciwko winnym tej zbrodni.

  Dr Reiner Fuellmich na koniec zwraca się do polityków, którzy wierzą skorumpowanym ludziom i mówi:

  „Fakty przytoczone w raporcie są liną ratunkową, która może wam pomóc zmienić kurs waszego postępowania i rozpocząć oczekiwaną publiczną naukową dyskusję.”

  A teraz oddajmy głos dr Reinerowi Fuellmich

  „Crimes against Humanity” (03.1 0.2020 r.) – oryginał w wersji angielskiej.

  .https://www.youtube.com/watch?v=kr04gHbP5MQ

  Tłumaczenie na język polski

  .https://www.bitchute.com/video/y69CT0xXDRIo/

  W świetle faktów przytoczonych w zaprezentowanym raporcie tzw. „piątka Kaczyńskiego” (w ramach troski o dobro zwierząt) jest naigrywaniem się z ludzi w poczuciu bezkarności za ogrom zła wyrządzonego społeczeństwu polskiemu na wszystkich możliwych polach wskutek wprowadzonych restrykcji w reakcji na nieistniejącą pandemię coranawirusa sars-cov 2.

  W tych warunkach groźba mandatów w ramach hasła „zero tolerancji” jest bezprawną groźbą karalną dokonaną przez władzę (PiS) celem kontynuowania swego niszczycielskiego kursu dla osiągnięcia celów skorumpowanych osób. Partie opozycyjne, oprócz Konfederacji, niczym się pod tym względem nie różnią od PiS.

  Najwyższy też czas na szybkie powołanie – na wzór niemieckiej komisji – polskiej pozaparlamentarnej komisji śledczej ds. skandalu korona-wirus współpracującej z komisją niemiecką.

  A tak przy okazji.

  Prezydent Białorusi nie przyłączył się do rozpętanej ogólnoświatowej zbrodni przeciwko ludzkości, opiera się przed rozkradzeniem majątku narodowego Białorusinów, to też został on ochrzczony dyktatorem, tyranem, wrogiem demokracji.

  Boguchwała, A.D. 13 października 2020 r. – Józef Bizoń

  Ps.
  Rozpowszechniaj! W ten sposób możesz przyczynić się do zatrzymania niszczycielskiego szaleństwa rządzących.

  Opublikowano pod
  https://jozefbizon.wordpress.com/2020/10/14/oszustwo-coronawirus-to-prawdopodobnie-najwieksza-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci-jaka-kiedykolwiek-miala-miejsce/

 3. egon said

  …A ja go nosiłem w tym wózku po schodach na Jasnej Górze na Pielgrzymce Tradycji Katolickiej…

 4. PILNE posiedzenie Sejmu! Stan Wyjątkowy?
  ZDRADZAMY kto mówi Morawieckiemu jak walczyć z koroną?


  Prof. Christian Drosten /AFP

  .https://www.youtube.com/watch?v=5Smjy-oPVxQ

 5. Przerwana uroczystość pogrzebowa. Sanepid nakazał zabranie trumny i rozejście się żałobników

  „Choć żałobnicy byli gotowi do uroczystości pogrzebowych, zgodnie z nakazem od sanepidu kobieta poprosiła przybyłych ludzi o powrót do domu.

  – Pani z sanepidu mówiła, że po ciało przyjedzie zakład komunalny, zabierze je w worku i pochowa, ale zaczęliśmy protestować – kontynuowała kobieta. – Mieliśmy już wynajęty zakład pogrzebowy i wykopany grób. Zgodziła się, by razem z trumną ciało odebrał nasz zakład pogrzebowy i by pochował je w przygotowanym miejscu – dodała.
  Pogrzeb odbył się następnego dnia rano.”

  „Mężczyzna został pochowany na cmentarzu bez rodziny. 80-latka nie mogli pożegnać nawet najbliżsi.”

  https://www.onet.pl/informacje/onetbialystok/bielsk-podlaski-przerwana-uroczystosc-pogrzebowa-przez-sanepid/fjpkhf6,79cfc278

  Następne pochówki w worku i tylko nocą?

 6. revers said

  Jakub Kulesza posel na Sejm RP napisal do Dyrektorow Szpitali list o nie seperowanie noworodkow od rodzicow!, jaka otrzymal odpowiedz jednej z nich:

  13.10 · Pierwszy odzew ze szpitali! Oburzenie, groźby i próba uciszenia.

  W ramach interwencji poselskiej wysłałem wczoraj pisma do szpitali w sprawie separacji noworodków od matek. To jedno z działań w ramach akcji #StopSeparacji

  Już dziś rano do mojego biura poselskiego zadzwonił dyrektor jednego ze szpitali mówiąc, że nie życzy sobie takich pism. Groził, że jeżeli nie przestanę wysyłać pism to załatwi ze mną sprawę inaczej (ciekawe co miał na myśli). Zapowiadał też, że poruszy tę kwestię publicznie. Powiedział, że pewnie ktoś tam się na coś poskarżył ale to nie znaczy, że mam prawo do takich interwencji poselskich, stwierdził, że ci ludzie nie mają pojęcia o niczym i mówią bzdury. Rozkazał lub wydał nakaz (nie wiem jak to ująć) pani dyrektor mojego biura Małgorzata Tylus
  , że taka sytuacja ma się więcej nie powtórzyć.

  Kiedy p. Małgorzata zapytała dyrektora, czy te wszystkie słowa umieści na piśmie, bo jak sam stwierdził musi odpowiedzieć posłowi, to powiedział, że nie i że przeleje na papier to co będzie chciał…

  Pan dyrektor jest członkiem Platformy Obywatelskiej od 2003 roku. Był również kandydatem PO na prezydenta miasta.
  Miałem do tej pory 4 zgłoszenia odnośnie tego szpitala, w tym dwa od organizacji pozarządowych. Co mam teraz z tym zrobić? Napisać kolejne pismo do dyrektora? Osobiście pojechać do szpitala z rodzicami?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: