Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Giertych na muszce

Posted by Marucha w dniu 2020-10-18 (Niedziela)

Zatrzymanie Romana Giertycha, druga fala pandemii, protesty chłopskie na ulicach, niespotykany deficyt budżetowy, będący jedynie szyderczym wspomnieniem zrównoważonego budżetu, którym jeszcze niedawno szczycił się rząd sprawiają, iż z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że żyjemy w ciekawych czasach.

Niewątpliwie spośród tych wydarzeń najbardziej spektakularne było zakucie w kajdanki byłego wicepremiera, wskrzesiciela Młodzieży Wszechpolskiej i dawnego lidera LPR Romana Giertycha pod zarzutem działań na szkodę jednej ze spółek giełdowych związanych z multimilionerem Ryszardem Krauze.

Zarzut: działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, przywłaszczenie mienia i pranie pieniędzy. Szkoda ma dotyczyć kwoty 92 mln złotych.

Zatrzymaniu i przeszukaniu domu Romana Giertycha towarzyszyły wydarzenia niecodzienne, albowiem w pewnym momencie, podczas wejścia do łazienki wraz z funkcjonariuszem CBA, znany mecenas zasłabł i bez przytomności został odwieziony do szpitala. Zdołał jedynie przekazać, że funkcjonariusz zrobił „coś dziwnego”, co sprawiło, że były lider Młodzieży Wszechpolskiej stracił świadomość. Przyznają państwo, że brzmi to elektryzująco.

Jak ostatecznie potoczy się sprawa znanego mecenasa, trudno wyrokować. Póki co obrońcy Romana Giertycha podnoszą, że zarzuty zostały odczytane ich klientowi w stanie nieprzytomności, z kolei prokuratura twierdzi, że pan mecenas „ucieka w nieprzytomność” w momencie kiedy pojawiają się śledczy i że na takie plewy nie dadzą się nabrać.

Z pewnością jednak sprawa nie będzie łatwa dla prokuratury, gdyż ma ona przed sobą doskonale obeznanego z procedurą procesową praktyka, który zrobi wszystko, by przejąć inicjatywę po ewidentnie zaliczonym knock-downie.

Roman Giertych, jako osoba dobrze ustosunkowana i wpływowa zadba także, by nie pozostać samemu naprzeciw polskiego wymiaru sprawiedliwości, który nie ma dzisiaj najlepszej reputacji w świecie. Poza oczywistą obroną środowiska adwokackiego za mecenasem w bardziej lub mniej zawoalowany sposób ujmować się będą różne ambasady, w tym zapewne amerykańska i izraelska, z którymi Roman Giertych ma doskonałe relacje.

Od samego początku Giertych twierdzi, że cała sprawa ma charakter polityczny, mający przykryć dramatyczną indolencję państwa w kwestii drugiej fali pandemii. Faktem jest, że jego aresztowanie odwraca w części uwagę od zapaści służby zdrowia nie radzącej sobie z napływającymi do szpitali chorymi i jest ewidentnie wykorzystywane przez rządową propagandę, która eksponuje głównie wątek jego majątku w Polsce i za granicą.

Nie sposób jednak nie zauważyć, że to Giertych był dotychczas jednym z najbardziej ostrych i konsekwentnych krytyków „dobrej zmiany”. To on podejmował się obrony polityków i biznesmenów, mających z tą władzą na pieńku. Perfekcyjnie wychwytywał wszystkie informacje i fakty, mogące w jakikolwiek sposób pokazać nieuczciwość i obłudę obecnie rządzących, co odbijało się szerokim echem w mediach nieprzychylnych koalicji rządowej.

Dzisiaj Giertych stanął w punkcie zwrotnym. Jeśli wygra obecną potyczkę z władzą jego notowania polityczne wystrzelą w górę. Otworzy mu to drogę powrotu do polityki, o czym od dawna marzy. Jeśli będzie miał możliwość mówienia i nie zostanie związany tzw. tajemnicą postępowania prokuratorskiego, do czego z oczywistych względów będzie dążyć prokuratura, będziemy mieli w Polsce dawno nie widziany spektakl medialny.

Ze strzępów informacji wynika, iż tuż przed zatrzymaniem Giertych powiedział jednemu ze współpracujących z nim adwokatów, że podczas przygotowywania się do sprawy aresztowej w sprawie Leszka Czarneckiego odnalazł dokumenty, świadczące o zaangażowaniu się jednej z najważniejszych osób w państwie w bezprawne działania dotyczące głośniej sprawy Getin Banku. Jeśli okaże się to prawdą, wydźwięk zatrzymania Giertycha będzie jeden – władza postanowiła go uciszyć.

Paradoksalnie, Roman Giertych otrzymał od PiS-u prezent. Jeśli w krótkim czasie nie zostaną pokazane mocne dowody winy Giertycha, uderzy to koalicję rządzącą, o co z pewnością zadba sam Giertych. Prawo związane z działalnością spółek prawa handlowego i przepływów finansowych między nimi ze względu na nieprecyzyjność przepisów nie będzie należała do łatwych. Sprawa może się zatem ciągnąć latami.

Idę o zakład, że Giertych się obroni, gdyż doskonale potrafi sobie radzić w takich okolicznościach, poza tym bronić go będą najtęższe prawnicze głowy, co nie jest bez znaczenia. Rozgrywka, której jesteśmy świadkami, będzie zatem należeć do najciekawszych jakie obserwowaliśmy w ostatnich latach.

Nie ulega wątpliwości, że Giertych zostanie poddany potężnej akcji defamacyjnej w państwowych mediach, co jednak niekoniecznie odbędzie się ze szkodą dla niego.

W przypadku Giertycha Prawo i Sprawiedliwość sięgnęło po rewolwer. Pytanie tylko, w którym momencie wszystko to zacznie przypominać rosyjską ruletkę. A jak wiemy, w rosyjskiej ruletce, trup ściele się różnie. Kto tym trupem w efekcie padnie nie wiadomo. Nie musi to być przecież Giertych.

Po dwóch dniach zamieszania prokuratura zażądała w stosunku do Romana Giertycha poręczenia majątkowego (5 mln złotych), dozoru policji, zakazu opuszczania kraju, zawieszenia w czynnościach adwokata i zakazu kontaktu z pozostałymi podejrzanymi. Wygląda więc na to, że tę część rozgrywki Giertych wygrał. Jest na wolności, o co mu chodziło. I nie jest to dla PiS-u dobra wiadomość. Mecenas zyskał czas.

Maciej Eckardt
17.10.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 21 do “Giertych na muszce”

 1. NyndrO said

  Moim zdaniem wyrażanie się o Romku, „Giertych”, jest nieuzasadnione i nie przystoi dżentelmenowi. Roman, Endek, Narodowiec to tak. Ale nie Giertych, bo Romuś świadomie te role oddzielił. Dys ys de terminator.

 2. Kar said

  Kto tym trupem w efekcie padnie nie wiadomo. ..Nie musi to być przecież Giertych.
  _________

  – ma sie rozumiec..easyone ..sam miod z kaszanka. Woz albo przewoz. Komuchy maja bogate doswiadczenie w wodzeniu petenta za nos. Pamietamy jak to niejaki Bolek nagminnie noszony na barana, goracym zelazem napietnowany-internowany!. I jeszcze pozniej na deser ten karny kop w doope, do gory na prezydencki zydel. Skomplikowane, prawda?

 3. NyndrO said

  Romek to jest taki model, że nawet willę se we Włoszech akurat kupił z basenem. Uwielbiam Romana. Je**ny Endek! motha’fucka. Czeka, jak wiosny, kiedy Go wk**wią. Pan Andrzej już się w grobie przewraca. * Nawiasem, pewnie jest złota omerta.

 4. sanning said

  Jak świat światem, niektórzy planują, inni wykonują, a jeszcze inni kozłami ofiarnymi się stają.

  „Poznański sąd odrzucił wszystkie wnioski o areszt w sprawie, w której zatrzymany w czwartek był m.in. Roman Giertych. Na wolności są więc znany trójmiejski biznesmen Ryszard Krauze i czwórka pozostałych podejrzanych. Według sędzi Renaty Żurowskiej prokuratura nie przedstawiła dowodów, które uprawdopodobniałyby popełnienie przestępstwa.”

  „W piątek Prokuratura Regionalna w Poznaniu poinformowała, że Ryszardowi Krauze i Romanowi Giertychowi oraz 10 innym zatrzymanym osobom przedstawiono zarzuty dotyczące wyprowadzenia z warszawskiej spółki deweloperskiej Polnord łącznej kwoty ponad 92 mln zł.”

  Decyzję w tej sprawie wydał Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto. Sędzia uznała, iż śledczy nie przedstawili przesłanek uprawdopodobniających popełnienie przestępstwa przez żadnego z podejrzanych. Nie zastosowano również wobec nich żadnych środków zapobiegawczych.

  Zarzuty są całkowicie bezzasadne. „Uważam, że są wyssane z palca i tak naprawdę prokuraturze chodziło tylko i wyłącznie o uderzenie w mecenasa Romana Giertycha oraz pana Ryszarda Krauze – powiedział mec. Rafał Wiechecki.”
  „Prokuratura chciała tymczasowego aresztu w sumie dla pięciu osób. Sąd żadnego z tych wniosków nie uwzględnił. Na wolności są więc również Piotr W. i Michał Ś.”

  Kaczor stare porachunki policzyć chciał. Prymitywna zemsta nie wytrzymała i zadziałać chciała.
  Faktów nie znają, dowodów nie mają. Kozła ofiarnego sobie wyszukali.
  Obrońcy prawa, lenie śmierdzące mocnych dowodów nawet nie spreparowali i niewinnych zaaresztowali.
  Porażka poznańskiej Prokuratury Regionalnej przeraża. Takich to strażników prawa dzisiaj mamy.
  Odszkodowania teraz płacić trza. Ha, HA, ha.

  Oni to cichcem, pod ochroną nocy latami pieniądze z banku wyprowadzali i po zawyżonych cenach
  nowe inwestycje na wolnym rynku kupowali. Kontroli żadnej nie znali.
  Tam przy korytach mozgi nie wytrzymują, zdegenerowane, zmutowane fałszywe decyzje podejmują.
  Inni się bogacą, normalnych ludzi okradają, dobre życie mają, pieniądze za granica umieszczają, ręce z radości zacierają, podatków nie płacą i się bogacą. Takich to nie ścigają, bo złodzieje wzajemnie się popierają.

  O nie, to nie koniec sprawy. Scenariusz jest już dawno napisany.
  Ciągle szukają, poprawiają, kombinują, nowe dowody spreparują i znowu ich zaaresztują.
  Świat się śmieje, co niektórzy już teraz ręce zacierają i nowych szans dla siebie przy korytach szukają.

 5. NyndrO said

  Jak kto spojrzy na listę klientów Romka, to się łatwo kapnie, że to już jest ku**a Sanhedryn. A było : ” głupek” , „koń”, ” Lepper debil”, „przystawka”. A ja w Romana zawsze wierzyłem. Jest to mój ulubieniec, bo – czego nie ukrywam – uwielbiam powieści.

 6. NyndrO said

  Za najlepsze uważam bez zastanowienia te Dostojewskiego.

 7. UZA said

  „…będziemy mieli w Polsce dawno nie widziany spektakl medialny”

  Coś mi się widzi, że właśnie o to idzie. Rozdawania chleba już nie będzie, lecz spektakl można jeszcze ludowi zafundować. Zainteresowanie sprawą dowodzi, że „zapotrzebowanie społeczne” jest. Można odwrócić uwagę od innych spraw. Ciężko szmaty mieć na pyskach, no to damy wam igrzyska.

 8. Piskorz said

  re art Mecenas zyskał czas.” JAK TO MÓWIŁ CHYBA MITTERAND…DAĆ CZAS CZASOWI..i oto chodziło papudze!! ps Otworzy mu to drogę powrotu do polityki, o czym od dawna marzy. SKĄD PAN, PANIE E. WIE ,O CZYM ON MARZY?!

 9. Swarożyc said

  Uważam go za koncesjonowanego „nacjonalistę(koszernego) ale czy żydzi nie złożyli mu propozycji nie do odrzucenia?
  tą wersję też należy rozpatrzyć.

 10. Marcin said

  Czyli znów będą się huye bawić za nasze pieniądze.
  Giertych tak karła nie cierpi, że może polać się krew. Przynajmniej z kostek.

 11. Miet said

  Re. 3
  Coś niesamowitego – Polak Giertych kupił sobie willę we Włoszech. Przecież to niewybaczalne!
  Gdyby jakiś włoski mafiozo kupił sobie willę w Polsce, to byłoby bardzo naturalne i nikt by nie miał żadnego ale.
  Ale Polak Giertych – no to musi być niezła kanalia – jak on mógł coś takiego zrobić – to przecież zbrodnia w biały dzień.
  Nie prawdaż Panie Nyndro???

 12. revers said

  Tych willi z wyspami kupionych przez naszych transformersow z roku 1989, chocby Niemczycki, niezyjacy juz Kulczyk z wyspami na morzu srodziemnomorskim w okolicach Grecji, Adrii po Lazurowe Wybrzeze we Francji to nikt nie policzy, a jest ich ok 6000-cy, czy hiszpamskich Kanarow po amerykanskie Bahamy.

 13. NyndrO said

  Panie Mieciu, to Romek jest mafiozem, czy endekiem.?!, bo misie całkowicie pokićkało.

 14. Leo said

  Kaczyński to partacz. Wystarczyło puścić plotkę, że Giertych ma jakieś papiery na Hillary Clinton i spokojnie czekać na profesjonalistów.

 15. Nic nowego. Od frontu kręcą film a od podwórka wynoszą zajumane fanty. Rozkminił to już dawno niejaki Tolek Banan. Raz jeden się podkłada na „bohatyra”, potem drugi. A mają zawsze kilku rezerwowych z tzw. opozycji. Nie to jest jednak zjawiskiem zadziwiającym, lecz notoryczne łykanie tej ściemy przez tłumożerię bez popitki.

 16. Miet said

  Re.13
  Panie Nyndro, mnie to bardzo nisko wisi, kim on właściwie jest – mnie bulwersuje postawa ludzi, którzy gotowi są wybaczyć każdemu przestępcy cokolwiek by nie uczynił, ale nie wybaczą swojemu bliźniemu tego, czego się dorobił własnym wysiłkiem, własną pracą i własnym rozumem.
  Jak dotychczas nie widzę żeby Giertychowi udowodniono jakieś przestępstwo czy jakiś przekręt niezgodny z prawem.
  Zarzuty jakie czytam, to głównie takie jak z tą willą – niesamowite.

 17. LPR said

  Re 16
  Nas też bulwersuje fakt że bliźni są tak głupi, że myślą że z tysięcy mecenasów w Polsce mec. Giertych jest tym najpracowitszym itp i dlatego reprezentował najbogatszych obywateli Polski.

  ——
  Adwokatów.
  Nie mecenasów
  Admin

 18. NICK said

  Roman.
  Gier. Patrzcie. Tych.
  Winien być.
  Po Tacie i Dziadku.

  Jędrzeju… .
  NIE MA!
  NI JĘDRZEJA.
  nI GIER-TYCH-ÓW.

  A klocki lego; są.

 19. Czy neo-banderowiec Kaczyński UKRADŁ 500 mln euro ??? said

  Jeszcze NIKT tak brutalnie i bezkarnie NIE oszukał polskich obywateli jak ta neo-banderowskie KRYMINALNE cyniczne pod-żydowskie PRZEKUPINE SZUJE gangu PiS, czyli mafiozi kaczyński, morawiecki, duda, witek, terlecki, błaszczak . . . itd.

  Ten bandycki ANTY-polski gang PiS czyli mafia „PrzeciwPrawu i Squrwiele” to o WIELE bardziej rozuchwaleni ZALEGALIZOWANI mega-złodzieje niż było to żydo-sovieckie PZPR w czasach PRL-u.

  Zbigniew Stonoga ujawnia: Kaczyński ukradł 500 mln euro?! || Tomasz Sommer NCzasTV:

  Jeszcze nas polskich obywateli tak NIKT nie oszukał jak ci SQURWIELE ANTY-polskiego gangu PiS !!!!

  A KTO ROZLICZY tego zalegalizowanego mega-złodzieja neo-banderowca „duda” który UKRADŁA polskim obywatelom 1 miliard Euro 15 grudnia 2015r i zawiózł w „prezencie” dla ZŁODZIEJI bandytów neo-banderowców w Kijowie ???

  PYTAM:
  Jaką „dolę” wzioł dla SIEBIE(tzn. przetransferował na zagraniczne SWOJE konta bankowe „du*a” od tych „podarowanych” banderowcom w Kijowie 1 miliard Euro ?

  W czasach PRL-u w latach 1956 do 1970 funkcjonował paragraf w Kodeksie Karnym, który ustalał, że jeśli urzędnik państwowy lub partyjny UKRADNIE z kasy państwowej polskiemu podatnikowi lub SPRZENIEWIERZY 1 milion polskich złotych to będzie pozbawiony praw obywatelskich na ZAWSZE i podlega karze ŚMIERCI !!!

  Nikt o tym nie pisze, nie bada naukowo FAKTU, że w okresie tzw. „czystki stalinowskiej” w ZSRR w 1937r a potem w latach 1951-1953 zostali ci WSZYSCY „funkcjonariusze ZSRR” straceni, WŁAŚNIE dlatego, że BEZKARNIE wykożystali swoją władzę i się bezkarnie NAKRADLI z kasy państwowej, czyli posiedli NIE legalnie MAJĄTKI w róznej postaci w bardzo krótkim czasie nie mając się potem czym wytłumaczyć JAK zdobyli takie wielkie majatki i pieniądze w gotówce !

  J.Stalin w czasie swojego urzędowania na stanowiskach na urzędach ZSRR to JEDYNIE dorobił się kilku par wojskowych portek, paru marynarek i koszul chodzac w rozdeptanych bucinach. Mieszkał w służbowym byle jakim mieszkaniu.
  Gdy J.Stalin się zoorientowa jak jego podwładni zwłaszcza ŻYDZI na stanowiskach centralnej władzy się szybko NAKRADLI, okradając kasę państwową ZSRR i po sprawdzeniu RÓŻNICY pomiędzy uczciwie zarobionymi pieniędzmi, a NAGRABIONĄ wartością majątku to tych wszystkich „żydowskich złodzeji CWANIAKÓW” kazał ROZTRZELAĆ bez sądu bo MEGA-złodziejstwo było OCZYWISTE !

  Obecnie, to tylko ŻYDOSTWO światowe „opłakuje krokodylimi łzami” tych niejako „męczeników” ŻYDÓW komunistów z ZSRR ale FAKTYCZNIE bezkarnych mega-złodzieji, TUSZUJAC to mega-złodziejstwo żydo-komunistów, którzy dostali w „czapę” własnie za TE ich mega-złodzijstwa z kasy państwowej ZSRR.
  Potem ta żydo-bolszewia sowiecka w ZSRR bała się tak bezczelnie KRAŚĆ aż do 1988r gdy zaczoł „królować” na Kremlu ten MEGA-ZŁODZIEJ, ten ŻYD sprzedwaczyk Garbaczow !

  Za bezkarne mega-złodzijstwa i też OSZUKANIE J.Stalina przez tego ŻYDA Lavrentiy Beria w sprawie stracenia polskiej elity w Katyniu przez żydowskie NKWD i inne jego żydowskie KŁAMSTWA właśnie J.Stalin też jego nakazał ROZTRZELAĆ jak wściekłego psa.

  Papiery sporzadzone w sprawie STRACENIA „polskiej elity” w Katyniu i Ostaszkowie przez tego ŻYDOWSKIEGO kata szwfa NKWD Lavrentiy Beria leżały do zatwierdzenia na biurku J.Stalina aż18 dni.
  Stalin faktycznie się NIE zagadzał z tą PROPOZYCJĄ żydów w rzadzie ZSRR.
  Żydzi w rządzie ZSRR nagabywali J.Stalina przez 18 dni, aby tą ŻYDOWSKĄ propozycję zatwierdził, która została wymyślona w Londynie, przekazana żydowi Berii do realizacji, który był PŁATNYM AGENTEM angielskim na Kremlu.
  Tą sprawę badał przez lata docent Józef Kossecki z Polskiego Towarzystwa Cybernetycznego.

  J. Stalin argumentował, że to rozwązanie czy wcześniej czy później bardzo zaszkodzi stosunkom radziecko-polskim. Stalin miał rację, ale ŻYDY Stalina osaczyli w tej sprawie. Na to wszystko są dokumenty i korespondencja w archiwach Kremla co „odtajnił” i ujawnił ten pijaczyna Jelcyn.

 20. Gang PiS = PrzeciwPrawo i Squrwiele to MEGA-złodzieje ! said

  Bandycko-zodziejski gang PiS czyli PrzeciwPrawo i Squrwiele to organizacja PRZESTPCZA rujnująca i OKRADAJĄCA polskich obywateli czyli identycznie jak QURWY złodzieje gangów PO=SLD !

  Giertych demaskuje KŁAMSTWA gangu PiS i Kurskiego (frag. debaty nad samorozwiązaniem Sejmu V Kadencji, 07.09.2007):

  Złodzijski gang PiS czyli PrzeciwPrawo i Squrwiele ZAWSZE KRADLI, kłamali, kłamią i BĘDĄ kłamać i KRAŚĆ !

 21. ZDECHNIJCIE wszyscy wy KANALIE gangu PiS ! said

  Stary bezkarny ZŁODZIEJ kaczynski i mega OSZUST Kurski kłamał w roku 2007 Sejmie, a od 7 lat lat KŁAMIE w propagandowym gnojowniku kaczora TVP a temu bandytyzmowi przyklaskują WSZYSCY wykołowani EMERYCI głosując za tymi ANTY-polskimi squrwiealmi gangu PiS !

  Anty-polskie KANALIE gangu PiS na czele z tym SMRODEM kaczynskim zawsze UDAWALI, że uszczęśliwiają te ZAKUTE łby EMEREYTÓW organizując KABARET w tym KNESETO-sejmie.

  To wy SQURWYSYNY z gangów PiS=PO=SLD od 30 lat wy QURWY złodzieje za nasze pieniadze sobie ten kabaret urzadzacie i bawicie wybornie.

  ZDYCHAJCIE w wielkich bulach jak najszybciej wy zayebane KANALIE złodzejskiego gangu PiS = PZPR !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: