Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (83 – …
  Zorard o Najbogatszy człowiek na ś…
  Nie przycichlim o Generał Surowikin radykalnie z…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Czas na całkowity zakaz mordowania nienarodzonych

Posted by Marucha w dniu 2020-10-23 (Piątek)

Odpalenie Trybunału oznaczać może jedno – PiS naprawdę przestraszyło się obejścia z prawej przez Konfederację, prawidłowo (acz jeszcze niedostatecznie i niekonsekwentnie) punktującą rząd i za błędy w polityce COVIDowej, i za szkodliwość “Piątki Przeciw Rolnikom”.

A wszyscy powtarzający dziś “…jednak warto było zagłosować na Dudę…” – powinni zastanowić się jak bardzo by się bali i ile jeszcze rzeczy z sensem mogliby zrobić, gdyby NIE MIELI prezydenta.

„Kompromis aborcyjny” nie istnieje

Jest wiadomym, że zwłaszcza w przypadku sporu aborcyjnego – szczególne znaczenie nadaje się używanym pojęciom, mającym zresztą znaczyć coś innego niż w rzeczywistości. Mówi się „aborcja” – ma się na myśli morderstwo, mówi „zdeformowany płód” – chodzi o dziecko z zespołem Downa, pisze się „piekło kobiet” – mając na myśli wygrywanie wyborów itd.

Najbardziej chyba jednak zgranym, a przy tym zmanipulowanym terminem wzywanym przez jednych bezmyślnie, a innych przemyślnie w całej tej awanturze – jest sam „kompromis aborcyjny”.

Pojęciem tym młotkuje się w najlepsze wszelkie propozycje urealnienia ochrony życia i wybicia rządzących z ich stazy w tym zakresie. Jednoczenie zaś NIKT spośród zwolenników aborcji nawet przez chwilę nie ma przecież zamiaru powstrzymywać się od żądania jej całkowitej legalizacji. NIE MA ŻADNEGO KOMPROMISU, jest co najwyżej stan przejściowy, które koniec nastąpi wraz z chwilowym choćby zdobyciem przewagi przez siły liberalne.

Nie ma układów z liberalizmem

Stąd właśnie tak kłamliwe – i szkodliwe – jest opowiadanie przez kolejne centroprawice, jak to nie mogą one (nawet mając pełnię władzy) literki zmienić w wiadomej ustawie, bo „przyjdą potem tamci i będzie gorzej”. Jeśli przyjdą – i tak będzie, tymczasem zabija się bezkarnie nadal. Tyle, że w imię fałszywego kompromisu. Nic bowiem nie powstrzyma liberałów przed dokonywaniem zmian w prawie i praktyce społecznej w stronę obyczajowo progresywną.

Czy akcję gender naprawdę wywołały jakieś niebotyczne represje przeciw LGBT? Podobnie zresztą było i jest także z innymi kwestiami konstytuującymi III RP, do których każda kolejna centroprawica podchodziła na zasadzie „ajajaj, jest kompromis [czyt. Dyktat Zachodu], więc nic nie możemy zrobić. Ale przynajmniej będziemy udawać, że robimy i trochę wam współczuć”.

I analogicznie zresztą, niech organizujący wieszakowo-parasolkowe protesty sami przyznają – gdyby chodziło wyłącznie o zabijanie dzieci naprawdę chorych, wówczas nie mieliby aż takiego responsu społecznego. Tymczasem WSZYSCY zainteresowani wiedzą, że rzekome, uszkodzenie płodów było dotąd tylko pustym zdaniem wpisywanym w lekarską sprawozdawczość dla uzasadnienia (i rozliczenia…) wykonanego… świadczenia. Stąd też wiemy, niestety jaki będzie bezpośredni skutek orzeczenia TK: płodom znacznie poprawią się wyniki badań, proporcjonalnie wzrośnie zaś liczba gwałtów…

Dlatego właśnie, skoro już PiS taką sprytną pułapkę zastawiło na wszystkich, ze środowiskami obrońców życia i prawicową opozycją włącznie – to niech przynajmniej sam Jarosław Kaczyński wpadnie w swój wilczy dół. Wobec orzeczenia Trybunału i już dokonanej mobilizacji aborterów nic, żaden argument polityczny nie stoi już na przeszkodzie USTAWOWEGO wprowadzenia jedynej możliwej, logicznej i sensownej ochrony życia, czyli CAŁKOWITEGO zakazu aborcji.

No bo co teraz rządzącej większości szkodzi? I tak będą krzyczeć. A wreszcie na coś ten Sejm by się przydał… Bo to jest właśnie ten moment, kiedy zagoniona w narożnik Konfederacja i ideowa prawica – mogłyby posłać PiS na deski, jednocześnie robiąc coś w oczywisty sposób właściwego.

Konrad Rękas
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 50 do “Czas na całkowity zakaz mordowania nienarodzonych”

 1. Przemysław Jakub said

  Na Pejsbooku poniósł się masowy klangor kobiet ogłupionych przez judeolewacką propagandę. Nawet moje najbliższe krewne do tego dołączyły, co jest bardzo zasmucające.

 2. Adrem said

  A to takie buty.

 3. Kojak said

  we wszystkim trzeba miec umiar ! Inaczej beda rzadzic wariaci i ekstremisci . Proponowalbym odwiedzenie takch domow gdzie te dzieci przebywaja przez tych nawiedzonych pajacow i zaadaptowanie takiego dziecka ! Taki nawiedzony cymbal po jednej wizycie nie spalby trzy noce ! Nie mozna wymgac od kazdego heroizmu bo to nieludzkie i zwykly bandytyzm na cudzy koszt !

 4. karlik said

  Ja jestem za. powiem więcej powinno się to nieco rozszerzyć, Mianowicie o zakaz pobierania narządów od żywych. bo jak jeden znany mi lekarz powiedział. że narządy są pobierane gdy serce bije,

 5. Adrem said

  Przemysław Jakub ad 1.

  A czy zastanowiłes się, czemu naraz pejsy zatroszczyły się o polskie kalekie dzieci nienarodzone ?
  Taka nieoczekiwana erupcja miłosierdzia ich ogarneła do narodu polskiego, którego organicznie nienawidzą ?

  Pomyśl o tym.

 6. JerzyS said

  Ależ proste.
  Kara śmierci nawet nienarodzonych powinna być na podstawie wyroków sądowych.
  Ojciec i matka występują do sądu i przedstawiają dowody np wyniki badań lekarskich.

  Ewentualni biegli sądowi dają głos.

  Rodzice Żądają wydania wyroku pozwalającego na aborcję Swojego nienarodzonego dziecka.
  Sąd analizuje i przyklepuje wyrok

  . Kat zabija zgodnie z wyrokiem i wszystko zgodnie z prawem, a nie czyimś widzimisię!

 7. JerzyS said

  Oczywiście taka procedura wymaga przywrócenie kary śmierci, a tego politycy boją się jak ognia, bo nigdy nic nie wiadomo!

 8. p said

  re 2 Ponad rok temu na stronie rządu USA czytałem m.i., że poszukują…specjalistów…od kwarantanny grupowej /sic!!/. ps No i oczywiście lekarzy od chorób zakaźnych, wirusologów itp. Największa pensja była chyba 65 tys. baksów rocznie.

 9. Przemysław Jakub said

  Re 5:
  Zdaję sobie sprawę, że te marsze i protesty, które miały miejsce, na pewno nie są spontaniczne, tylko zostały zorganizowane i opłacone przez wiadomo kogo i że ten rozdmuchany temat jest odwróceniem uwagi od bardziej ważnych i istotnych rzeczy. Ale jakby nie patrzeć: mordowanie dzieci nienarodzonych, jakie by one się nie urodziły, jest grzechem ciężkim i osoby które się tego dopuszczają, lub które przy tym pomagają, zostają obłożone kościelną klątwą ipso facto. Wiadomo, że w dzisiejszych, bezbożnych czasach kara ekskomuniki na nikim nie robi wrażenia i jest wyśmiewana, ale jej konsekwencje z całą griozą na pewno ukazują się po śmierci w wieczności na Sądzie szczegółowym. W Christianitas osoba ekskomunikowana doznawała jej skutków jeszcze za życia doczesnego, bo była wyjęta spod prawa. Czy ten tłum rozwrzeszczonych, rozhisteryzowanych bab z pianą na wargach ze wściekłości zdają sobie sprawę, że za popieranie mordowania dzieci nienarodzonych mogą pójść do piekła, z którego nie ma już wyjścia? A umrzeć można w każdej chwili. Pan Jezus przychodzi niespodziewanie. Ostrzegał o tym w Ewangelii i nakazał być zawsze przygotowanym.
  Teraz widać, jak coraz bardziej naród polski jest skundlony i „zapejsaczony”.

 10. Boydar said

  A za co Pan Jerzy chce je karać, za to że tatuś chlał i ćpał ? Czy za to że mamusia globulki żarła kilogramami żeby się „bezpieczniej” puszczać ? Trudno wymienić wszystkie przyczyny ale one zawsze są, łącznie ze „zwykłą” kiłą. Uszkodzenia powstające „same z siebie” to margines błędu. Żeby dojść „dlaczego”, trzeba by pogrzebać w papierach, nawet pokolenia wstecz. A nikt się do niczego nie przyzna, wszyscy sami święci.

  Są też uszkodzenia płodu z racji wpływu środowiska/otoczenia (chemia, biologia, promieniowania różne). To jest odpowiedzialność niejako zbiorowa. Ale też nie dzieciak winny, na pewno jeszcze nie. Bo niewykluczone że gdyby dorósł robiłby to samo, jabłko niedaleko od jabłoni.

 11. juruś said

  Panie @kojak – ale jak to zbadać, że taki płód nie inny, tyle błędów lekarskich, tyle przeszacowań. Poza tym dzieci z zespołem downa też by były zabijane, w imię wygody, spokojnych snów. Do tego rozchodzi się rzetelność i wiarygodność lekarzy. Gdyby byli lekarzami, wykonywali swój zawód, a nie zawód pacjenta, to aborcji z deformowanym płodem byłoby mikro na skali makro. A tak te zabiegi są przerzucane, wypisywane, jako te z deformacją, z gwałtu.
  ufa pan urządzeniom na sto procent?

 12. sanning said

  STRAJK KOBIET – nocna demonstracja pod domem prezesa PiS.
  Policja użyła gazu, sa zatrzymania! Osoby mieszkające nieopodal całego zajścia
  (mimo późnych godzin nocnych) przynosiły z domów mleko, wodę i chusteczki,
  by udzielać pomocy ludziom cierpiącym w skutek użycia przez policję gazu.
  Protestujący przemaszerowali spod Trybunału Konstytucyjnego, następnie siedziby
  Prawa i Sprawiedliwości przy Nowogrodzkiej, pod dom prezesa PiS.
  Ostatnio w Warszawie to same protesty.

  ——
  Znowu te „kobiety”….
  Admin

 13. piwowar said

  Mleko może i łagodzi, ale nie neutralizuje gazu pieprzowego. Gaz pieprzowy może być skutecznie zwalczany innym sposobem.

  A było to tak:

  W roku 1982 Piwowar prowadził spory projekt dla dr. Burzyńskiego w Teksasie. Po godzinach zaznajamiał się z egzotyką kultury tego stanu, który możnaby powiedzieć, jest odrębnym krajem, gdzie mieszkańcy powiadają: Waszyngton jest daleko stąd i lepiej żeby tak pozostało. Ale do rzeczy. Dla świeżo upieczonego przybysza z zacofanego (wówczas) regionu swiata, ostrygi były czymś abstrakcyjnym i niejadalnym. Ale miejscowi zaprosili Piwowara właśnie na ostrygi. (zaraz będzie w nawiązaniu do wątku, uprasza się o cierpliwość). Bary ostrygowe wyglądaja mniej więcej jak wagon tramwajowy, gdzie ustawiona jest lada w podkówkę, po jednej stronie Meksykanie otwierają ostrygi, a po drugiej Teksańczycy w kapeluszach o pojemności dziesięciu galonów, jedzą ostrygi i piją whiskey albo piwo Lone Star. Zazwyczaj zamawia się talerz dwunastu muszli, ładnie położonych dookoła, a w środku trzy miseczki z sosami. Te sosy się miesza według uznania w czwartej miseczce, otrzymując produkt mniej lub bardziej pieprzny. Zazwyczaj bardziej i o wiele bardziej. Ale gdy komu wyjdzie zbyt ogniście, wtedy może sobie przeciąć sokiem wyciśniętym z załączonej ćwiartki cytryny. Te ostrygi to nawet niezła zagrycha pod brandy, choć zawierają około stu piętnastu procent cholesterolu. Koniec części pierwszej.

  Część druga. Kilka lat później złośliwy los rzucił Piwowara w tak nieprzytomne zadupie, że trudno to opisać słowami. Powiedzmy, że jeśli wytniemy mapę USA z tekturki i wbijemy pineskę tak, aby powieszona poziomo na nitce nie gibnęła się w żadną stronę, to było właśnie tam. Miejsce nazywało się Olathe w stanie Kansas. Tam literalnie pies dupą szczeka. Wokół miliony akrów kukurydzy. (jeden ha to około 2.5 akra). I jeszcze na peryferiach tej osady, w szczerym polu, niedaleko wojskowego lotniska, znajdowała się fabryka majonezów, a Piwowar pełnił tam funkcje kierownika od QC i od utrzymania ruchu (niecodzienna kompinacja). Do produkcji majonezu używa się oleju musztardowego, czyli iperytu. Roztwór 10% iperytu w oleju sojowym dodaje się do premiksu w ilości 8 ml na 800 funtową szarżę (jeden kg to 2,2 funta). To daje pojęcie o mocy tego specyfiku. Otóż pewnego wieczoru podczas produkcji na drugiej zmianie pracownik oblał sobie rękę tym roztworem. Piekło jak jasna anielka, ręka cała czerwona i poparzona, tragedia. Do apteki 5 mil (już nie będziemy zanudzać konwersjami na np. centymetry), szpital jeszcze dalej, spróbujemy sobie sami poradzić. Mydło nie pracuje, środek do mycia sprzętu też nie. Ocet tylko pogarsza sprawę. I tu przyszła reminiscencja – W Teksasie używa się przecież cytryny do łagodzenia ostrości sosu pieprzowego. Niech ktoś pojedzie do całonocnego sklepu po cytryny. Ależ po co do sklepu? -, powiada jeden bystrzejszy. Przeciez mamy na składzie koncentrat soku cytrynowego.

  Przeszło jak ręka odjął.

  Zatem stwierdzimy, ze doświadczenie nam mówi, że sok z cytryny walczy z gazem pieprzowym.

  A jeśli chodzi o meritum, to szajsmendia donoszą z wielką emocją, że cała Polska gremialnie demonstruje przeciwko zakazowi zabijania. Film na ten przykład pokazuje że w Warszawie jest pochód na razie 25 tys demonstrantów, a końca nie widać. Dziwne, o demontracjach w innych sprawach nie „informowano” tak żarliwie i ochoczo. (nie, wcale nie dziwne, to jest ironia).

  Powiedzmy sobie tak. Dziś ogół chce licencji na zabijanie tych z wadami genetycznymi, jutro z wadami innego rodzaju, np. z wadami braku piękności, potem z wadami niedopasowania do standartu, potem źle poczętych (na przykład w polskiej rodzinie), a wreszcie tych poczętych w jakiejkolwiek tradycyjnej rodzinie. Ale to jeszcze nie koniec. Przyjdzie kolej w ogóle na poczętych we wsteczny, brzydki i brudny sposób a więc naturalnie. Człowiek normalnie będzie sporządzany w retorcie, sciśie według specyfikacji ustalonej przez odpowiednie władze. A potem końcowa selekcja i pozostawienie przy życiu najbardziej dopasowanych.

  A może Chińczycy wcześniej pierdykną bąbe i wszystko jasny szlag trafi bezboleśnie, zanim dojdzie do kompletnego szaleństwa…

  Dobranoc Pańśtwu.

 14. piwowar said

  Pani(e) P. 65 tys dolarów rocznie to suma dla lekarza śmiechu warta. Tyle dostaje chemik na państwowym etaciku. Dyplomowana pielęgniara ze specjalizacją trafia sześć cyferek, a lekarze zarabiają sumy podniebne. Na pewno dwa razy tyle co dyplomowana pielęgniara. Chirurg więcej, zależnie od specjalizacji, a anastazjolog jest śmietanką tej elity, może osiągać pół miliona, a teraz może i lepiej. Niech mu po opłaceniu ubezpieczenia zostanie w kieszeni 350 tys, dziękuję Bardzo.

 15. revers said

  Tez sobie wybrali pore na manifestacje, jak z gory wiadmo jest po ustawie covidowej ze moga byc rozgonieni na cztery strony swita vaginki w polu przez policje i to z pelna sila srodkow bezposredniego przymusu.

  Przeciez ten rzad gdzie rowniez zasiadaja kobietki od spraw rodziny, kobietki z marszalkowa w sejmie, rowniez wydal wyrok na bez testowe na covid zgromadzenia osob prawnych od 5 osob na 7m2 i to z cala sila srodkow przymusu.

  Lepiej w Szczecine profesor uniwesytecki wypowiada sie publicznie na zgromadzeniu niezadowolonych vaginek JEBAC I WYPIERDALAC. No juz obyczja siegaja dna zgromadzen i naukoffcow z ich studentkami robiacych jak zawsze za materace do dmuchania, do tego krzykliwe.

  A propo piwa to widzialem ostatnio w PL meksykanskie piwo o nazwie Corona. Co to za piwo?, czy to kolejny szmpon, piwo z proszku dla ludzi bez smaku, bio-skladnikow i wody zrodlanej o odpowiednim PH.

 16. revers said

  Puenta, widac ostanie wypowiedzi koszernych komisarzowych w Brukseli o „zaglodzeniu”, depopulacji polniakow staly sie cialem w czym uczsestnicza nase femki, a nawet profesorowie z haslami Jebac i wypierdklac, lub prof. Hartman ktory nagle stal sie meeski w nasladowania swojego korszennego przyjaciela Adolfa H. i gubernatora na wawelu Franka Franksisty.

  9 marca 1943 r. – Adolf Hitler zalegalizował aborcję na okupowanych ziemiach polskich. Wprowadzono aborcję na żądanie dla kobiet z tzw. niższych ras (Polek), z drugiej strony wprowadzono karę śmierci za usunięcie ciąży w przypadku kobiet niemieckich.

 17. sanning said

  WYSTĄPIENIE SPECJALNE SZYMONA HOŁOWNI 23.10.2020.

 18. Voodoosch said

  Żadna ustawa nie rozwiąże problemu mordowania dzieci w brzuchach. Zaraz pojawi się szara strefa – wszystkie kobiety będą miały myśli samobójcze, bo urodzą „zdeformowane dziecko” (brak małego palca to też deformacja). Myśli samobójcze to zagrożenie dla życia kobiety – zielone światło.
  Pojawi się też zapewne wiele „mundrych” koleżanek, które domowymi sposobami załatwią sprawę.
  No, a te bogatsze pojadą na wycieczkę do Niemiec lub Czech i też załatwią sprawę.
  Problem powinno się załatwić w sposób moralny, a nie prawny (sposób myślenia, zrozumienie czym jest dobro, a czym zło) . W każdej normalnej rodzinie aborcja powinna być postrzegana jako coś złego i w tym kierunku wychowywać dzieci, a te dzieci swoje dzieci.
  W tym popi***lonym, globalistycznym świecie taka ustawa, tak wprowadzona nic nie zmieni. Może nawet przyniesie więcej szkody, bo te wszystkie silne i niezależne kobiety, być może, teraz będą na złość robiły sobie aborcję, żeby na swój „inteligentny i postępowy” sposób pokazać swój sprzeciw – na złość. Poza tym po Pisie przyjdą liberałowie (bo w końcu przyjdą) i zmienią taką ustawę proporcjonalnie, odwrotnie, czyli np. aborcja do 12 miesiąca, bo ku*wa czemu nie?. Jak szaleć to szaleć.

 19. NICK said

  Tytuł.
  i pozostali.

  Czas na całkowity nakaz mordowania żywych..
  Dorośłych.
  Najpierw seniorów; 60+.

  A dzieci?
  Gwałcone, jedzone (…).

 20. mate29 said

  Zamiast aborcji zarodka można postąpić jak ksiądz z Poznania Mariusz G.. . Na poród swojego dziecka z wabił swoją kochankę na plebanię i zamknął ją w pokoju a sam słuchał muzyki w pokoju obok. Na krzyki nie reagował ,dopiero jak krzyki ucichły wezwał karetkę (dziecko już nie żyło ) Na pytanie policji dlaczego nie wezwał wcześniej policji odpowiedział :” NIE CHCIAŁEM ŻEBY DZIECKO ŻYŁO ” Ten ksiądz jest winny śmierci dziecka i narażenia życia kobiety a prokuratura nie przedstawiła mu nawet żadnego zarzutu !!!
  https://gloswielkopolski.pl/porod-na-poznanskiej-plebanii-dziecko-ksiedza-umarlo-on-ukarany-klasztorem-pelna-wersja/ar/617011

  ———-
  Księża są najgorsi. Zwłaszcza ci bez napletka.
  Admin

 21. Marucha said

  Re 18:
  Demagogia.
  Żadna ustawa nie rozwiąże niczego całkowicie i nie zlikwiduje zła w 100 procentach – czy chodzi o zakaz zabijania ludzi, czy kradzieży, czy aborcji. Co nie znaczy, że powinniśmy wyrażać na te zjawiska zgodę i rezygnować z prób ich karania.

  W przeciwnym razie – pozwólmy bandytom zabijać ludzi, bo zejdą do szarej strefy

 22. piwowar said

  Panie Revers: Piwo Corona to popularny napój plażowy, warzony w Meksyku. To jest niezłe piwo, dość lekkie jak na dzisiejsze wypaczone gusta, ma smak raczej orzeźwiający i tradycyjnie pije się je z butelki (podobnie jak robią to u nas menele w bramie) z plasterkiem cytryny albo limonki. Kilka lat temu jakiś koncern USA wykupił prawo do produkcji tego piwa i używania nazwy, Zaraz po tym Meksykanie wyszli z innym piwem tego typu, podobnym tylko że według nich lepszym.

  Piwowar uważa, że piwo powinno być generalnie lekkie, żeby je można było wypić bez niepotrzebnego ubzdryngolenia się. Piwa pełne i mocne to na specjalne okazje i do specjalnych celów.

  P.S. Za wyjątkiem Corony, picie piwa z flaszki to profanacja tego napoju. Nie trunku, tylko napoju. Samo słowo piwo oznacza po prostu napój i Rzymianie nazywali je potum, co również oznacza napój. A trunek zdaje się służy do trucia.

 23. awkzim said

  Chciałem przeprosić tych który to nie dotyczy, lecz moje spostrzeżenia jest następujące – Dzielni Obrońcy Życia poczętego bronią go do dnia urodzin, dalej martw się sama.
  Mam zatem pytanie do Dzielnych Obrońców Życia Poczętego – kto z Was wziął głęboko upośledzone ( umysłowo lub fizycznie ) dziecko na własne wychowanie i utrzymanie.

 24. NICK said

  Awkizm nie wziął.
  Tyle.

 25. NyndrO said

  Stawiam, że zdrowego dzieciaka też nie.

 26. PWZXCGHGC66666 said

  ADREM ale akurat ten zapis z art.36 w ustawie widniej już od 2008 r.

 27. Voodoosch said

  Ta ustawa i tak zostanie przez PiS zniesiona wciągu dwóch tygodni, a jak nie, to na pewno zmienią „kilka” punktów i zostanie status quo, tak jak było.

 28. Voodoosch said

  Awkizm dwulatka po wypadku też nie wziął.

 29. Lily said

  „MAMY w Polsce,pelna demokracje,
  mozna powiedziec,ze jedna z
  najlepszych w Europie”.
  Zrodlo; deklaracja tzw.naczelnika Polski.

  TA”najlepsza” demokracje TO widac,
  slychac i czuc,kiedy J.K,ma pelna wladze.

  Kilka lat temu,Zach. media podaly.
  „Szef partii,posel na Sejm J.Kaczynski,
  jest najbardziej chronionym politykiem w U.E.

  NO COZ, kto decyduje o Kaczynskiego
  ochronie?. Ten co trzyma wladze.

 30. piwowar said

  Panie Awkzim. Spróbujmy rozciągnąć Pański wywód na inne grupy społeczne. Mamy wszakże równość, nieprawdaż, Otóż podobnym obciążeniem dla społeczeństwa, czy nawet rodziny, jest starszy człowiek, dziadek lub babcia, który (która) nie przynosi już do domu wypłaty, bo jest na emeryturze, czasem wymaga mniej czy bardziej daleko zakrojonej opieki i w ogóle jest obciążeniem, jak Elon Musk powiedział, darmozjadem. Zatem starszych ludzi powinno by się też likwidować i utylizować. Podobnie tych, którzy nie mają pracy, tych niedorajdów życiowych. I oczywiście, że tych chorych. Wreszcie wszystkich innych w jakiś sposób niepotrzebnych, albo mniej potrzebnych. Brzydkich, łysych, nieprawomyślnych,,, To żeś waćpan chciał rzec? Powitać w Nowym Świecie.

 31. Kwal said

  Artur Dziambor w sprawie aborcji. „Kieruję się tym co podpowiada mi sumienie”…Czyli co Panu podpowiada sumienie tchórzu…?
  Cytując Pana Dziambora wnioskuję, że chciałby palić Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. Tak mówią tchórze i dupki. Mówcie TAK tak…albo Nie nie…innej odpowiedzi nie ma Panie Dziambor….

 32. prelengent said

  @Panie Awkzim – pan retoryczne jak hitlerowcy – bo Hitler wprowadził aborcję dla Polek, zakazując jej dla Niemek.
  Pochylisz się nad psem, muchą, ale nie nad nienarodzonym z łatką niepełnosprawny. Człowiek nie żyje dla siebie.
  Wstyd Panie Eugenika.

 33. revers said

  Re22

  milo posluchac guru browarnictwa pana piwowara o Coronie Piwie

  https://www.aljazeera.com/news/2020/4/3/corona-beer-halts-brewing-over-coronavirus

  ale meksykanskie piwo Corona bylo eksportowane do 180 krajow swita, najweicej do satnow.

  Piwo Korona wykonczyl wirus korony ogloszony jako pandemia w marcu b.r. przez WHO a dodatkowo Fake News ze zawiera zarazki koronawirusa.

  Najwiecej tego zlego rumoru lykneli amerykanie gdzie wartosc sprzdazy spadla o 40% i dlatego w koncu kwietnia musiano zamknac produkcje tego jak pan nazwal lekkiego plazowego napoju.

  Byc moze wyszedl z innej korporacji szkalujcy rumor, z Heinekena ktory przejal meksykanskie zaklady produkcji piwa i bedzie sprzedawal korone piwo pod nowymi markami Tecate i Dos Equis.

  Jak widac przykrywka pandemii korony moze sluzyc do przejec narodowych marek napojow lub calych galezi przemyslu w slabo rozwinietych gospodarczo krajach jak Meksyk, ale i w Polsce przjetu przez korone lub wygaszono cala energetyke, a nawet dobrano sie do tradycyjnego dla Polski od tysiaca lat rolnictwa.

  Na allegro.pl mozna kupic jescze domowy zestaw do produkcji napoju korony meksykanskiej dla cierpliwych piwowarow domowych.

  https://www.aljazeera.com/news/2020/4/3/corona-beer-halts-brewing-over-coronavirus

  Faktycznie dwoch mlodzych nie koniecznie menelow pilo piwo pod wiekowym zamknietym kiosku spozywczym w Polsce, skad piwo mieli po 6 miesiacach od zamkniecia produkcji tego nie wiem ani pobliski sklepikarz z otwartm nowym kioskiem spozywczym ktory i tak zamknie do Wigili isteres z powodu korony i, lock downu i zastoju w interesi.

  Lub po prostu ludzi juz nie stac na chlodzace napoje po fali bakructw, zastojow w zawieszonyych dzlalnoscia firmach i inflacji na rynku.

 34. NyndrO said

  Mitam Corona nigdy nie smakowała. Podobnie jak różne Desperados’y (tak wiem, że oryginalnie z Francji), Muller, amerykański Budweiser. Nie jestem jakimś znawcą technicznym piwa, natomiast trochę browców w życiu pynkło. I jeśli tylko jest taka możliwość, wybieram np. „Opat”. Lubię też strzelić Guinness’a,ale tylko z pipy. Bardzo lubiłem też po prostu „Dębowe Mocne”, ale na samym początku produkcji i to raczej wtedy, kiedy planowałem się z letka „porobić”

 35. wanderer said

  Jesli juz zeszlismy na tematy piwne, to mi, podobnie jak Panu Nyndro, Corona nie podchodzi. Nie dlatego ze niesmaczna. Jest ok w smaku. Ale jest ciezka. Tutejsza (UK) Corona jest robiona na miejscu i na pewno nie jest to to samo co w Meksyku czy w Stanach. Smak moze ma podobny ale na tym sie wszystko konczy. Po trzech malych buteleczkach czuje sie „zatkany”. Nie jestem zadnym specjalista piwowarstwa, ale piwa od paru lat produkuje sobie regularnie sam, w wiekszosci gornej fermentacji, bo na inne nie mam zbytnio warunkow. Wiec mam porownanie i jako takie pojecie o piwach.
  Jak tu juz przedmowca delikatnie nazwal, ja rowniez uzyje tego okreslenia, smakuje jak z proszku sztucznie nasycone CO2.
  Przypuszczam, ze orginalne piwo jest calkiem inne.

 36. wanderer said

  Podobnie jak Voodoosh uwazam iz ta ustawa wkrotce zostanie zmieniona. Pisdzielce ugna sie, jak juz wielokrotnie to robili w innych sprawach. Wiec poczekajcie, zaraz to zmienia..

 37. NyndrO said

  Były minister piecha już to zapowiada.

 38. sanning said

  TK zakazuje tzw. aborcji eugenicznej.
  Co myśleli o tym Maria i Lech Kaczyńscy?

  „Uważam, że zdarzają się w życiu niezwykle trudne sytuacje, w których należy ratować życie matek czy też nie żądać,
  by zgwałcona przez zwyrodnialca lub, co gorsza, bandę zwyrodnialców dziewczyna musiała rodzić
  – Maria Kaczyńska żona Prezydenta Lecha Kaczynskiego 2007 r.”

  „W marcu 2007 r. Maria Kaczyńska zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego przedstawicielki mediów z Moniką Olejnik
  na czele – to ona wyszła wtedy z propozycją apelu do posłów, by ci zostawili kompromis aborcyjny w spokoju.
  Ówczesna pierwsza dama przytaknęła dziennikarce.
  To była reakcja na pomysł wpisania do konstytucji ochrony życia od chwili poczęcia.”

  „Zwracamy się z apelem do posłanek i posłów, aby nie zmieniali Konstytucji w artykule 30,
  dotyczącym godności człowieka. Konstytucja naszym zdaniem dostatecznie chroni życie i godność człowieka”
  – prosiły wtedy Olejnik, Kaczyńska i jeszcze Maria Czubaszek, Magdalena Środa, Dominika Wielowieyska,
  Hanna Lis czy Grażyna Torbicka.”

  Maria Kaczyńska o aborcji.
  „Marek Jurek i posłowie PiS miesiąc później musieli pogodzić się z tym, że projekt zmian przepadł.
  Sejm nie przychylił się do ich pomysłu. W rezultacie część z nich odeszła,
  a Jurek na własną prośbę pożegnał się ze stołkiem marszałka Sejmu.”

  „Uważam, że zdarzają się w życiu niezwykle trudne sytuacje, w których należy ratować życie matek czy też nie żądać, by zgwałcona przez zwyrodnialca lub, co gorsza, bandę zwyrodnialców dziewczyna musiała rodzić – Maria Kaczynska zona Prezydenta Lecha Kaczynskiego 2007 r.”
  Lech Kaczyński o aborcji: Tego samego zdania co żona był Lech Kaczyński. Prezydent bronił utrzymania kompromisu aborcyjnego, mówiąc, że i tak obowiązujące do teraz przepisy są najostrzejszymi na starym kontynencie. – Wysoko sobie cenię koalicję, która jest w stanie zmieniać Polskę, natomiast jeżeli chodzi o sprawy związane z aborcją, to uważam, że osiągnięty 15 czy 14 lat temu kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam – nie wolno naruszać – stwierdził w marcu 2007 roku.
  Maria Kaczyńska już jakiś czas później znów zabrała głos, pokazując, że zdania nie zmieniła. W wywiadzie dla „Wprost” zwróciła się nawet do Jarosława Kaczyńskiego, sugerującego, że ktoś wprowadził ją w błąd, mówiąc o możliwych zmianach w konstytucji.”

  oprac. Karolina Błaszkiewicz 22-10-2020 (19:13)

  https://kobieta.wp.pl/tk-zakazuje-tzw-aborcji-eugenicznej-co-mysleli-o-tym-maria-i-lech-kaczynscy-6567472359627520a

 39. Adrem said

  Wanderer ad 36

  Tak. Kompromisu aborcyjnego nikt nie ruszy, a najbardziej boi się tego ruszenia Kościół.

  Za to przymus szczepionek zostanie.
  I o to szło !

 40. Adrem said

  „Rok 2012 – kilka central diaspory żydowskiej spotyka się w Nowym Jorku. Powodem są kłótnie pomiędzy Żydami, co do rozdziału łupów z akcji ”holocaust”. Ogromne kwoty z odszkodowań II wojny światowej (wypłacane przez Niemcy) w 90% trafiają do diaspor żydowskich w USA oraz w Izraelu…. Ale na ”żydowskim rynku łupów” nieoczekiwanie pojawił się trzeci, chciwy gracz – to Chabad Lubawitch gnieżdżący się w Europie Środkowej i Wschodniej. To właśnie Chabad Lubawitch zażądał spotkania w Brooklyn’skiej centrali Żydów, po to, aby wyrwać dla siebie część z tego ’lukratywnego ciastka’.
  Habat Lubawicz jest sektą żydowską, którą wiele odłamów judaizmu nie uznaje.Chabad Lubawitch nie czerpie nauk z tradycyjnych kierunków… ’wymyślił swoją żydowską drogę’.
  Chabad Lubawitch zagnieździł się w Polsce, Ukrainie i Białorusi – z których części próbuje zbudować dla siebie ”nowe żydowskie państwo” POLIN. Ci Żydzi głoszą niebezpieczną ideologię… wrogą dla etnicznych mieszkańców Europy.
  W czasie gwałtownej dyskusji (w roku 2012) Chabad Lubawitch żądają dla siebie dużej części z odszkodowań za II wojnę światową. Niestety, ale diaspory żydowskie z USA oraz z Izraela ani myślą dzielić się z nowymi żydowskimi wspólnikami! W sposób kategoryczny odrzucają ich żądania i pretensję bez żadnego uzasadnienia.
  Rok 2013 – Chabad Lubawitch przeniknął z sukcesem w struktury państwowe Ukrainy – dominując tam politycznie. Ich oczy skierowały się w stronę Polski. Przy władzy było PO Tuska, które realizował politykę Niemiec. Żydzi wymyślili więc przewrót w Polsce i nowe rozdanie. W tym celu dobili targu z partią Kaczyńskiego PiS. Agenci Mossadu uznali, że przewrót w Polsce zainicjowany przez Chabad Lubawitch będzie korzystny dla Izraela… i w tym celu zrealizowali skandal polityczny, nazywany ”aferą taśmową” (m. in. w Sowa i przyjaciele). Po przejęciu władzy w Polsce przez PiS, żydostwo dostało od Kaczyńskiego wiele za pomoc….
  … ale Żydzi oznajmili, że to dopiero początek! Ich apetyty na polską kasę są o wiele większe. A jeśli Kaczyński nie przyjmie do wiadomości tych żydowskich żądań – to gorzej dla Kaczyńskiego i jego PiS.
  Rok 2016 – Kaczyński wraz PiS-em zaciąga w bankach zachodnich (czytaj: syjonistycznych) ogromne kredyty aby spełnić swoje najważniejsze obietnice wyborcze: czyli 500+ oraz pomoce socjalne. W zamian za ogromne kredyty PiS zastawia Lasy Państwowe oraz inne aktywa naturalne: m.in. pozbywa się ważnych (dla autonomii państwa) węzłów energetycznych i ujęć wody. 95% tego przejmują Żydzi, 5 % przejmują Niemcy. Polska jest zadłużona… i nie posiada żadnej samodzielnej gałęzi przemysłu. Nie posiada motoryzacji, elektroniki, stoczni, etc. Rolnictwo prawie nie funkcjonuje. Polska nie produkuje polskich towarów, tylko produkuje towary niemieckie, francuskie i hiszpańskie. Kapitał zagraniczny wywozi wszystkie zyski z Polski, a Polaków wykorzystuje finansowo wzorem robotników przymusowych w III Rzeszy.
  Środowiska żydowskie z USA oraz z Izraela przejmują wszystko co tylko się da przejąć od Polski.
  Dodatkowo przywlekli z Washington D.C. do Polski ustawę 447 (oraz żydowski bank JP Morgan) – by wyrwać co najmniej z polskiego budżetu 300 mld. dolarów!
  … Ale Chabad Lubawitch nie chce się tylko przyglądać, jak inni Żydzi sprzątają im wszystkie łupy!
  Obmyślili PLAN!
  Rok 2017 – Chabad Lubawitch spotyka się z Kaczyńskim i daje mu ”ofertę nie do odrzucenia”….
  … twierdzą, że skoro w budżecie państwa polskiego już nic nie ma oprócz długów… to przejmą należne Polsce odszkodowania za reperacje wojenne II wojny światowej(sic!).
  Żydzi ponaglili więc PiS, a Kaczyński….
  W efekcie ’ni z gruszki – ni z pietruszki’ poseł PiS Arkadiusz Mularczyk odkurzył swoje wyliczenia szkód wojennych i zapowiedział o wystąpienie o zadośćuczynienie Niemiec.
  Niemiecki wywiad doskonale wie, że te odszkodowania nie byłyby dla Polski i dla Polaków – tylko dla żydostwa!
  A to zmienia wiele!
  Niemcy już zapłaciły Izraelowi i innym Żydom ogromne kwoty za wojnę… więc obecnie nie widzą sensu płacenia drugi raz odszkodowań za te same niemieckie zbrodnie wojenne względem Żydów!
  Niemcy wiedzą, że Polska spełniałaby rolę tylko tzw. ”słupa” dla którego wyasygnowałaby ogromne pieniądze….
  … ale beneficjentem tych ogromnych pieniędzy byliby wyłącznie Żydzi!
  Cała niemiecka kasa nawet nie wpłynęłaby na konta polskie… ale bezpośrednio na konta izraelskie!
  Rok 2020,luty – Polska strona oficjalnie wysyła sygnały do Niemiec o wszczęcie rozmów negocjacyjnych w sprawie odszkodowań wojennych. Przedmiot negocjacji to 850 mld. dolarów.
  Rok 2020, kwiecień – Spotkanie środowisk żydowskich w Nowym Jorku. Żydzi ustalili, że sekta żydowskich Chazarów (Chabad Lubawitch) z Europy Wschodniej – według prawa żydowskiego – przejmuje całość odszkodowań reperacji wojennych należnych Polsce; czyli prawo do 850 mld. dolarów. Które będą Polsce wypłacać Niemcy.
  W zamian sekta żydowska Chabad Lubawitch zrezygnował z prawa do zysku pochodzących z przejęcia Polskich Zasobów Naturalnych oraz Lasów Państwowych i Akwenów Wodnych.
  Środowiska żydowskie powiadomiły o szczegółach Konsula RP w Nowym Jorku.
  Rok 2020, kwiecień – Na spotkaniu w Kijowie w rezydencji Zelenskiego odbyło się spotkanie pomiędzy państwem Izrael a sektą Chabad Lubawitch. Izrael (jako państwo) wniósł swoje pretensje co do rozdziału 850 mld. dolarów – wypłacane za reperacje wojenne należne Polsce. Renegocjowano umowę wewnątrz-żydowską; ustalono nowy rozdział środków należnych Polsce: 500 mld. dolarów dla Chabad Lubawitch oraz 350 mld. dolarów dla państwa Izrael. Izrael planuje zapłacić tą kasą za budowę kilku ujęć silosów odsalania wody morskiej i uzdatniania do spożycia. Silosy planuje się budować wzdłuż Morza Śródziemnego.
  SYJONISTYCZNY PiS WYPEŁNIA EGZEKUCJE KOMORNICZE ROSZCZEŃ IZRAELA PRZECIWKO POLAKOM
  PiS wykonuje wyroki (czytaj: egzekucje komornicze) państwa Izrael oraz central żydowskich w USA – przeciwko Polsce!
  PiS rozsprzedał żydostwu ogromną liczbę nieruchomości i ruchomości należących do Polski, a teraz handluje – na rzecz żydostwa – nawet polskim odszkodowaniem za ofiary Polaków w czasie II wojny światowej:
  za polskie zniszczone nieruchomości w czasie wojny,
  za niszczony polski przemysł w czasie wojny,
  za okrojone polskie granice – po wojnie, etc.).
  Według ustaleń PiS – Izrael z roku 2018:
  „…wszystkimi polskimi długami państwowymi zarządza bank ”JP Morgan” z centralą w Nowym Jorku, ale z nową siedzibą (filią) w Warszawie…”.
  LINK: JP Morgan zatrudni ’kapo’
  CZY WIESZ ŻE:
  Bank JP Morgan jest typową korporacją finansowo-inwestycyjną i specjalizuje się we wrogich przejęciach państwowych aktywów państw słabo rozwiniętych.
  Rezerwy banku JP Morgan są wielokrotnie większe od rezerw banków niemieckich i banków japońskich.
  JP Morgan uważany jest za finansowego przestępcę i jest oskarżony o zniszczenie gospodarek wielu państw w Europie, Azji i Afryce.
  Przeciwko bankowi JP Morgan toczą się liczne postępowanie sądowe w związku z nielegalnym obrotem narkotyków i broni.
  FBI zarekwirowało tylko w roku 2020 trzy pełnomorskie okręty kontenerowe przewożące duże ilości nielegalnych przedmiotów – cały trefny towar został zakupiony właśnie przez JP Morgan.
  Cały zarząd banku JP Morgan jest etnicznie semicki. Żydzi już od 150 lat nim zarządzają.
  W latach ’89 do ’94 ub. wieku (tuż po Okrągłym Stole) bank JP Morgan agresywnie uczestniczył w tzw. ”dzikiej prywatyzacji” – czyli przejęcia za bezcen polskich zakładów produkcyjnych (zniszczenia przemysłu ciężkiego, przemysłu stoczniowego, rolnictwa i sektora finansowego).
  JP Morgan uczestniczył też wtedy w zniszczeniu gospodaek Węgier i Czech.
  LINKI:
  https://www.justice.gov/usao-ct/pr/jpmorgan-chase-co-agrees-pay-920-million-connection-schemes-defraud-precious-metals-and
  https://news.bitcoin.com/jpmorgan-fraud-billion-dollar-settlement/
  https://www.counterpunch.org/2020/09/22/3-count-felon-jpmorgan-chase-caught-laundering-more-dirty-money/
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7469087/Two-current-one-former-JP-Morgan-precious-metals-traders-arrested-FBI.html
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-05/jpmorgan-s-role-in-metals-spoofing-is-under-u-s-criminal-probe
  Aż dziwne, że te artykuły nie zostały opublikowane w Polsce….
  … JP Morgan dba o tzw. „dobrą prasę” i skutecznie korumpuje polskich (czytaj: syjonistycznych) redaktorów i dziennikarzy w Polsce – aby nie pisali o tych sprawach.
  Stan gospodarki w Polsce jest krytyczny!
  Polski przemysł ciężki w ogóle nie istnieje!
  Polski przemysł motoryzacyjny w ogóle nie istnieje!
  Polskie sieci handlu hurtowego w ogóle nie istnieją!
  … Ale w Polsce z powodzeniem funkcjonują te wymienione sfery gospodarcze – ale z wyłącznym z kapitałem: niemieckim, francuskim, hiszpańskim i chińskim.
  Wszystkie zyski wygenerowane w Polsce wywożone są z Polski do central innych państw(sic!).
  Polska z tego powodu zadłuża się w skali bez precedensu!
  Polska wygenerował ogromną dziurę budżetową!
  Nowe linie kredytowe od MFW i BŚ zajęły niemal 90% obligacji państwowych Skarbu Państwa oraz zajęły polskie aktywa na poczet spłat długów (Lasy Państwowe, Akweny Wodne, Żeglugę Śródlądową, Zasoby Naturalne, etc.).
  Polska już nie posiada zabezpieczeń ’nieruchomych’ do zastawu następnych kredytów.
  PIERWSZY PRZYKŁAD Z BRZEGU DOT. PRZEKRĘTÓW PiS:
  Za każde 500+, które rozdaje PiS (z zaciąganych kredytów u Sorosa) – syjoniści i banki żydowskie typu JP Morgan policzą sobie 5000 zł. (5 tys.) – tzw. procent kosztów własnych!
  Tak Polaczki cieszą się chwilą!
  … A co potem?
  Praca u Żyda za ’kromkę’!
  LINK: Soros kredytuje „500 plus”. PiS zadłuża Polskę!
  http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/soros-kredytuje-500-plus-pis-zadluza-polske
  POLSKA JEST KLASYCZNYM „SŁUPEM FINASOWYM” DLA IZRAELA!
  POLSKA ZACIĄGA OGROMNE KREDYTY I W ‚PREZENCIE’ WYSYŁA DO IZRAELA – KTÓRE POTEM SPŁACA POLSKI SKARB PAŃSTWA I POLACY!
  Niedawno Kongres USA opublikował raport dot. tzw. realizowania „ustawy 447”.
  Nie wdając się niuanse… z raportu wprost wynika, że Polska wypłaciła Żydom w Izraelu przez ubiegłe 5 lat – aż 7,5 mld. dolarów (sic!)
  – O kurwa!
  … Ta kwota 7,5 mld. dotyczy tylko wypłat rent socjalnych i odszkodowań dla Żydów z Polskiego budżet!
  Polska – dodatkowo (osobno) – finansuje różne akcje żydostwa liczone w setkach milionów dolarów (!) ale raport dot. „ustawy 477” tego nie ujmuje.
  – O kurwa!
  Co Polska mogłaby kupić za 7,5 mld. dolarów dla siebie?
  Polska mogłaby kupić aż 80 super-nowoczesnych samolotów F-35! …
  Polska mogłaby kupić aż 50 super-nowoczesnych (i najdroższych) dwusilnikowych samolotów F-22!
  Polska mogłaby zakończyć realizację wojskowego programu skutecznej obrony przeciwlotniczej.
  Polska mogłaby kupić 200 zestawów artylerii dalekosiężnej (zasięg do 300 km.)!
  Polska mogłaby kupić super-nowoczesne fregaty, korwety i niszczyciele w liczbie niemal całkowicie zaspakajającej potrzeby Polskich Sił Zbrojnych.
  Niestety….
  … Ale Polska nic nie zakupiła za te 7,5 mld. dolarów!
  Polska dała tę kasę Żydom! Po prostu (sic!).
  I to wcale nie koniec dawania Żydom kasy należącej do Polaków….
  … Do końca zakończenia drugiej kadencji PiS obiecał Izraelowi dodatkowe 6 mld. dolarów – z Polskiego Skarbu Państwa!
  TAJNY DOKUMENT POLSKIEGO MSZ DLA KONGRESU USA:
  Co najdziwniejsze:
  Raport Kongresu USA dot. realizacji „ustawy 447” powołuje się na dokument z polskiego MSWiA… a wymieniona kwota 7,5 mld. dolarów właśnie pochodzi z tego polskiego dokumentu.
  Niestety, ale taki dokument jest całkowicie niedostępny dla polskiej opinii publicznej oraz dla polskich dziennikarzy(sic!).
  Inna dziwna rzecz, że omawiany dokument wymieniający kwotę 7,5 mld. dolarów dla Żydów – w ogóle nie figuruje w wydatkach budżetowych państwa Polskiego na lata 2015 – 2020 (sic!).
  To skąd wzięła się w budżecie Polski taka duża kasa ($ 7,5 mld.) na wypłaty rent i odszkodowań dla Żydów?!
  Eksperci finansowi widzą tylko jedno źródło pochodzenia tej kasy… kasa jest z zaciąganych potajemnie kredytów!
  PiS zaciąga regularnie (skąd się tylko da) ogromne kredyty… więc zaciągnął dodatkowe 7,5 mld. dolarów dla Żydów(sic!).
  Ta kasa nawet nie była w Polsce! Poszła bezpośrednio do Izraela!
  … ale na jaki procent PiS-iory zaciągnęły taki ogromny kredyt? Też nie chcą powiedzieć!
  … Bo przecież to Polaczki będą te żydowskie kredyty spłacać!
  … ALE POLSKA POSIADA JESZCZE PRAWO DO ODSZKODOWAŃ I REPERACJI WOJENNYCH OD NIEMIEC – ZA ZNISZCZENIA W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ
  TO „GORĄCY TOWAR” FINANSOWY DLA ŻYDOSTWA, KTÓRE CHCE TE ODSZKODOWANIA POLAKOM ZWYCZAJNIE UKRAŚĆ!
  To jest potencjalnie duża kwota! 850 mld. dolarów!
  Wielu ekspertów widzi spore szanse na wypłacenie przez Niemcy tych odszkodowań Polsce….
  … Zwłaszcza przy dużym zaangażowaniu strony USA.
  Sądy Stanów Zjednoczonych już wielokrotnie pokazały swoją skuteczność w egzekwowaniu wyroków względem innych państw.
  Dodatkowo, te w procesy sądowe będą popierały środowiska żydowskie w Nowym Jorku – i liczne żydowskie biura adwokackie – ponieważ zakłada się, że i tak cała kasa trafi do Żydów – a nie do Polaków.
  Tajemnicza rola JP Morgan w Polsce:
  … I to jest właśnie praca, jakiej Żydzi oczekują od żydowskiego banku JP Morgan (i jego nowej filii w Warszawie, którą PiS-iory wpuściły do Polski) – czyli zawiłe i tajemnicze przelewy bankowe zasądzonych odszkodowań dla Polski od Niemiec….
  … prosto do Izraela – umiejętnie omijając Polskę!
  KILKA FAKTÓW Z NAJNOWSZYCH RELACJI POLSKO – ŻYDOWSKICH
  (DLA SŁABO ‚JARZĄCYCH’ NIUANSY Z RZECZYWISTOŚCI)
  Rok ’91 ub. wieku – izraelski Mossad wyłudza nielegalnie z polskiego systemu bankowego kilka-set milionów dolarów na sfinansowanie przewozu Żydów ze Związku Radzieckiego do Izraela – Operacja Most. LINK: GROM czyli „Grupa Realizacji Operacji Most” – to pomiot Mossadu
  Rok 2003 – polskie wojsko angażuje się w wojnę w Iraku. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów na Bliskim Wschodzie. Ekipa syjonistów Kwaśniewskiego rezygnuje z należnych Polsce profitów i ceduje je na rzecz Izraela (sic!). Izrael w przetargach rozsprzedaje prawa do odbudowy i inwestycji w Iraku należne Polsce. Z uzyskanych (należnych tylko Polsce) pieniędzy Izrael finansuje żydowskie osadnictwo wzdłuż brzegu Jordanu. Żydzi budują 4 tys. budynków, liczne drogi, słupy energetyczne. LINK: Izrael domaga się „Polskiego Mięsa Wojennego”
  Rok 2009 – polskie wojsko angażuje się w wojnę afgańską. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów budowy nowoczesnych zakładów zbrojeniowych w Polsce. Ale wszystkie inwestycje PO Tuska scedowała na Izrael. Izrael pobudował (z pieniędzy należnych tylko Polsce) u siebie nowe zakłady artylerii oraz doinwestował budowę muru pomiędzy Izraelem i Autonomią Palestyńską.
  Rok 2012 – afera Amber Gold. Izraelski Mossad przy udziale PO Tuska wyprowadza z Polski 1 mld. dolarów. Nawet Komisje Sejmowe nie potrafią odnaleźć pieniędzy oszukanych polskich klientów. Ukradzione Polakom pieniądze trafiają do Izraela, za które Izrael kupuje ogromne przestrzenie lasów w Amazonii – i we współpracy z lokalnymi politykami latynoskimi – buduje żydowską autonomię z kilkoma osadami.
  Rok 2014 – Dawni agenci WSI z PRL-u (etniczni Żydzi) ulokowani w dyrekcji SKOK wyprowadzają 6 mld. dolarów ze spółdzielni finansowej SKOK Wołomin oraz kilka dodatkowych mld. z innych SKOK-ów. SKOK-i były darczyńcą Kaczyńskiego i całego PiS. Spółdzielnie finansowe oficjalnie sponsorowały egzystencję PiS kiedy było w niełasce PO oraz kiedy PO obcięło o połowę dotację na partię polityczne. Po przejęciu przez PiS ’koryta u władzy’ PiS-iory z wdzięczności pozwoliły, aby SKOKI opitoliły obywateli RP (klientów) z kasy i zapłaciły Mossadowi za pomoc. Izrael przeznaczył tę kasę na budowę portu kontenerowego w Hajfie, budowanego przez Chińczyków. Port jest nowoczesny, i wydajny, ponieważ zastosowano w nim logistykę przy użyciu systemu 5G. Za resztę pieniędzy Izrael buduje również kilka nowych osiedli dla osadników żydowskich w bezpośredniej bliskości z osiedlami Palestyńczyków.
  Izrael cały czas – od czasów Okrągłego Stołu uważa Polin (lub III RP) za swoją kolonię, która nabył w czasie spotkania Jaruzelski -Rockefeller w ’85 roku ub. wieku w Nowym Jorku.
  LINK:
  Ubojnia Polin
  http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/ubojnia-polin
  Dawni agenci PRL-u umiejętnie i bez zbędnego rozgłosu wymienili agentów komunistycznych – na agentów semickich (przysłanych prosto z Izraela).
  To właśnie agenci WSI wraz z agentami Mossadu przysłanymi do Polski po roku ’89 ub. w. zbudowali nowe służby wywiadu (tylko w swojej nazwie polskie – ale bez Polaków).
  … I aż do czasów obecnych ci agenci WSI (o nie-polskim rodowodzie) drenują polski system bankowy, finansowy oraz oszczędności Polaków.
  KONKLUZJA
  Izrael to worek bez dna! Tylko głupek uwierzy, że te 4 mld. dolarów co-rocznej pomocy od Stanów Zjednoczonych dla Izraela utrzymuje Izrael….
  … Te 4 mld. dolarów od USA to cząstka tego, co Izrael kradnie na swoje potrzeby od: Polski, Węgier, Rumunii, Serbii, Ukrainy… oraz jeszcze kilku państw.
  Samoloty wypełnione pieniędzmi skradzionymi z budżetu Polski(!) oraz pieniędzmi pochodzącymi z zaciągniętych kredytów przez tzw. ’polski rząd’ od różnych banków… przywożą te pieniądze do Izraela.
  … Ta kasa z kredytów dla Polski nawet nie wjeżdża do Polski!
  Ta kasa (rzekomo dla Polski) jedzie z banków zachodnich i z banków chińskich prosto do Izraela – omijając Polskę!
  Przecież i tak już nikt nie liczy na ile zadłużona jest Polska.”
  https://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polin-to-przestepczy-slup-finansowy-wyludzajacy-kredyty-z

 41. awkzim said

  Ad 24. 25 oraz 28 – czytajcie ze zrozumieniem. Mój wpis dotyczył; Dzielnych Obrońców Życia Poczętego, płodów do urodzenia oraz hipokryzji DOŻP.
  Ad 30 – Szanowny Panie nie wiem w jakim systemie prawnym Pan funkcjonuje, lecz w polskim systemie prawnym na potomstwie spoczywa obowiązek opieki nad swoimi Rodzicami, Dziadkami. Znajduje się to w prawie rodzinnym. Rzeczą zupełnie inną jest realizacja tego prawa. Po to powstał Bismarkowski system zabezpieczenia społecznego aby zabezpieczyć między innymi : starość. A w zasadzie całość sprowadza się do prostego dylematu – ile Państwa w naszym życiu prywatnym.

 42. NICK said

  Sumacja.
  Prawo stanowione mówi:
  wszyscy wszystkich możecie pozwać; w Rodzinie.
  A odpowiedni ‚kurator’ odpowiednio się ‚zatroszczy’.

  Resztki Rodzin żyje po bożemu.
  Resztki… .

 43. karlik said

  Ad.40 „Po to powstał Bismarkowski system zabezpieczenia społecznego” – Bismarkowski system zabezpieczenia społecznego nie powstał ,by chronić człowieka, a jedynie uzyskać pieniądze potrzebne na zbrojenie i.wojnę. Sama granica wiekowa 70 lat od której było wypłacane świadczenie wysoko ponad średnią życia w Niemczech (czy Prusach jak ktoś woli) – nie znalazłem cyfry, ale wydaje mi się , że pani na lekcji mówiła,że to było 40 lat (oczywiście kto ciekawy niech poprawi). Czyli to był ukryty podatek, a nie odruch ludzki .

 44. Boydar said

  „… ile Państwa w naszym życiu prywatnym …”

  A to „państwo” to z sufitu się urwało ? Jest, bo z prywatnego płacimy żeby było, i załatwiało za nas sprawy których my nie chcemy/umiemy/możemy załatwiać.

  Tylko że to „państwo” nam ukradziono i przejęto, i ustawiono przeciw nam. Tak samo jak strukturę Kościoła Katolickiego. I teraz śmieją się nam w twarz – „i co się gapicie, obrzygańcy ?!?”

  Trzeba jasno powiedzieć, kto kradnie wszystko od początku świata, jak się tylko okazja trafia a nawet bez okazji.

  Dodam, że nie chodzi mi o obywatela Selera; on kradnie tylko kury dywany i gwoździe, a to nie przesądza o całości, margines błędu statystycznego.

 45. Boydar said

  „… Co Polska mogłaby kupić za 7,5 mld. dolarów dla siebie?
  Polska mogłaby kupić aż 80 super-nowoczesnych samolotów F-35! …
  Polska mogłaby kupić aż 50 super-nowoczesnych (i najdroższych) dwusilnikowych samolotów F-22! …” – (40)

  I już wiemy, kto i dlaczego tak, napisał ten artykuł

 46. awkzim said

  Ad 43
  U Bismarka nic nie było ludzkim odruchem. Wszystko miało służyć dla Niemiec, co nie wyklucza doskonałości rozwiązań. Bardzo wiele rozwiązań jest opartych na Bismarku.

 47. Maciejasz said

  Panie Adrem
  Przepisy dot. przymusu bezpośredniego w razie uchylania się od obowiązkowego szczepienia obowiązują już od 2008 roku. Także bynajmniej rząd nie wprowadził ostatnio w tej kwestii niczego nowego, chyba że w ostatniej zmianie do ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wprowadzono jakieś inne ostrzejsze przepisy, ale to już trzeba by było sprawdzić ustawę zmieniającą dotychczasowy stan prawny.

 48. revers said

  Redakcje za koscioly tego chcecie?

  „Najpierw przeczytałem wpis Dominiki Wielowieyskiej z „Gazety Wyborczej”, która napisała, że „Tak, nawoływałam do szacunku dla uczuć religijnych innych ludzi. Dziś oskarżenia o profanację mam w głębokim poważaniu wobec ofensywy fanatyków religijnych, którzy za nic mają życie kobiet. Dość!”. Tym samym znana publicystka „Wyborczej” wsparła dzisiejsze feministyczne profanacje. Nie ona jedna. Podobne przesłanie miał wpis jej kolegi po fachu z radia „Zet”, który oznajmił „Mają na koncie tuszowanie pedofilii, romanse z faszystami, szczucie na LGBT i lobbowanie za piekłem kobiet. I teraz mamy im współczuć bo ktoś wchodzi im na msze z hasłami na kartonach? Trzeba było, klerze, myśleć wcześniej!””. Oba te wpisy, mimo, że Wielowieyska jak zwykle po faryzejsku zastrzega się – „Chodzi mi o jedno: by w czasie protestów nie było fizycznych ataków na kogokolwiek” – to przekroczenie cienkiej czerwonej linii. W obu przypadkach dziennikarze faktycznie wzywają do przemocy i namawiają do ataków na katolików. ”

  https://dorzeczy.pl/kraj/158520/redakcje-za-koscioly-tego-chcecie.html

  ciekawie wydglada wspolpraca miedzyredakcyjna, pare telefonow do zaprzyjaznionych redakci rabinicznych i juz jest temat, jedziemy po katolach.

  Aktywistki atakuja jak pod siedziba pisu to kosciol na placu 3 Krzyz w warszawie, gdzie pod pozorem modlenia sie za ocalale embriony, chca wywoalc koleja zadyme publiczna na miare Pussy Riot, lub innych aktywistek skaczacych po oltarzach w Notre Dame w Paryzu.

 49. sanning said

  Jeszcze raz powtarzam:
  to orzeczenie TK nie ma żadnego znaczenia.
  W jego wyniku nie zostanie uratowane ani jedno dziecko.
  Tego problemu nie da się bowiem rozwiązać na drodze prawnej.
  Jeżeli kobieta będzie chciała usunąć ciążę eugeniczną lub po prostu nie chcianą to i tak to zrobi,
  bez znaczenia na obowiązujące przepisy prawne.

  Nie poniesie z tego powodu żadnych konsekwencji, ani ona, ani lekarz, gdyż wymiar sprawiedliwości
  nie ściga takich „przestępstw” i nie będzie tego robił (z reszta b. dobrze).

  Jedyną drogą do ratowania dzieci nienarodzonych przed aborcją jest:
  EDUKACJA,
  UWRAŻLIWIENIE,
  nauka EMAPTII,
  a w przypadku osób wierzących po prostu EWANGELIZACJA,
  tak żeby sumienie kobiet im na to nie pozwoliło.

  W XXI wieku metodami inkwizycyjnymi (prawnymi) NIC się nie da zrobić.
  Czy rozumiesz to mściwy, zabłąkany i nierozumiany głupolu?

 50. Boydar said

  Dla kogo nie ma, Panie Sanning ? Do przed chwilą morderca formalnie pozostawał bezkarny, mimo że łamał Konstytucję. No więc przypomniano mu, że łamie, i że mogą być tego konsekwencje. Żadne szczególne, zwyczajne, jak za morderstwo.

  Dlaczego Putin nie walczył z aborcją ? To oczywiste, Watsony. Po kątach i bez opamiętania pier’dolą się żydówki. Bękarty tych żydówek patroszą żydowscy oprawcy. Nie Putina to rzecz. Czasem rozumniej się nie wtrącać.

  A w Polsce ?

  Żartowałem, Michnik twierdzi że w Polsce żyda niet. Tylko on jeden i główny rabin.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: