Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Wolne tematy (74 – 2020)

Posted by Marucha w dniu 2020-10-27 (Wtorek)

Prezes PIS, Jarosław Kaczyński, we wtorkowej homilii do członków, wezwał – uwaga! – do obrony kościołów przed walczącymi o „prawa kobiet” kurwami.

kaszubskie ruchanki

Poprzednie:  https://marucha.wordpress.com/2020/10/25/wolne-tematy-73-2020/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2020/10/30/wolne-tematy-75-2020/ ‎

Gajowy Marucha

 

Komentarzy 227 do “Wolne tematy (74 – 2020)”

 1. precelek said

  Zbliża się PIERWSZE/NAJWAŻNIEJSZE „święto” satanistyczne, jakim jest haloween.
  Złe siły przejmują Polskę – następuje kumulacja.
  „Piekło” kobiet, z czerwonymi satanistycznymi znakami gromu, już teraz rzucają wulgaryzmami, przekleństwami, bluźnią Bogu, bezczeszczą KK. Będą robić te rzeczy w piątek, w dniu śmierci Pana Jezusa. W sobotę jest haloween i pełnia księżyca. Jeśli to nie jest skrupulatnie zaplanowana akcja, to proszę mnie z błędu wyprowadzić.

 2. Boydar said

  @ lista zapodana przez Pana Precelka (246)

  Wygląda jakby to „Ciechanowska” pisała. Aż dziwne że nic o Łukaszence tam nie ma.

  nie „się tłumaczy” tylko artystycznie wpuszcza Cię w kanał

 3. NyndrO said

  Niestety, ale jest koniec świata. Stałem w klatce schodowej czekając na Ziomala. W wieżowcu i jedzie winda na dół i jedzie. Aż tu nagle wchodzi dwóch Miszczów do klatki schodowej i tam : „bleble ble tam nanana. I w pewnym momencie ten jeden pyta tamtego :” blablablabla, a Twój kur*a kolor jaki jest?!” A tamten : ” baba w rajtuzach”

 4. Bezpartyjna said

  „Jak informuje Wikipedia, FEMA to skrót od Federal Emergency Management Agency, czyli Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego. Jest ona instytucją państwową Stanów Zjednoczonych, podlegającą Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego USA. FEMA odpowiada za zarządzanie kryzysowe.

  Z kolei, według tej samej strony internetowej, Centers for Disease Control and Prevention (CDC), Centra Kontroli i Prewencji Chorób, to również instytucja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych wchodząca w skład Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej. Jej zadaniem jest zapobieganie chorobom, zwłaszcza zakaźnym, a także zajmowanie się zagadnieniami zdrowotnymi związanymi ze środowiskiem naturalnym, środowiskiem pracy, a także z szeroko pojętą profilaktyką i poprawą stanu zdrowia społeczeństwa amerykańskiego.”

  https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/6183-przeciwnicy-szczepien-w-obozach-fema

  Ciekawy artykuł. Rodzi się pytanie czemu tak naprawdę ma służyć budowa niby szpitala na stadionie Narodowym?

  Poniżej ciekawy komentarz!!!

  „jest jedna, BARDZO WAŻNA rzecz, o której nie wspomniano w artykule. CDC JEST WŁAŚCICIELEM WIELU PATENTÓW DO SZCZEPIONEK, i jest ich producentem, lub inne firmy produkują ją dla CDC. Co z tego wynika, ano to, że CDC, które ma kontrolować jakość i bezpieczeństwo szczepień i innych farmaceutyków, jest ich „dealerem”, który zarabia na ilości sprzedawanych produktów, co jest automatycznie gigantycznym konfliktem interesów. A zwykła ciekawość i trochę czasu na interencie, bardzo szybko dostarczy nam informacji, kto jest w zarządzie tych „instytucji” jak i departamentów. Rzadko w departamentach (ministerstwach) znajdują się ludzie bez związków z firmami, które mają kontrolować.
  a jeśli chodzi o „państwo nie komunistyczne”, to Stany zostały oficjalnie państwem komunistycznym w 2001/2002 roku, tuż po wysadzeniu World Trade Center, kiedy to praktycznie z marszu wprowadzono „prawo przeci terroryzmowi”

 5. revers said

  Precelka lista nie objela magia vaginki, ktora nawet diabel przestraszyl sie.

  czyli tam gdzie diabel nie moze to kobieta moze. Gorzej jak zatakuje od tylu.

 6. NyndrO said

  Nie no. na serio jest koniec świata. * „chyba jesteś gupi!” „Po prostu jakiś gościu szcza na pana batmana”.

 7. Przesłanie naczelnika jest proste.

  Albo hierarchowie Kościoła będziecie nadal popierać, sami przestrzegać, i namawiać wiernych do popierania naszego covidowego szaleństwa albo zostawimy was na pastwę rozwydrzonej dziczy. W sumie na jedno wychodzi, bo i tak na wiosnę popłyniecie w raz z naszymi osiągnięciami w walce z covidem, które przecież od samego początku popieraliście.
  Wybierajcie!

 8. NyndrO said

 9. Przemysław Jakub said

  Re 5:
  Fuj! Co za świntuchy zboczone.

 10. Marucha said

  Re 9:
  Świńtuchy, ale nie zboczone.

 11. NyndrO said

  Cicho, bo Ten jest Ninja. Niby tego, a potem człowiek przez 162 dni odbudowuje wiarygodność Na WordPress’ie. Człowiek się cieszy, że trochę Dziada rozruszał, a tu winda się zatrzymuje.

 12. Boydar said

  Ja wielokrotnie podnosiłem kwestię, że cipa jest paskudna i straszna. Tak wygląda, jakby diabeł kopytem pieczęć na kobiecie odcisnął. No ale może się mylę.

 13. NyndrO said

  Faktycznie se to wyobraziłem .Ale diabeł wdłuż kobity?! A jakby do góry te łapy, to już zupełnie Nike Air Jordan.

 14. bryś said

  Proszę o nie obrażanie pań oddających się za pieniądze.

  Zawsze byłem zdania że kobiet nie należy puszczać samych w świat. Za to co te przedstawicielki pań wyprawiają powinni odpowiadać mężowie, bracia, jakaś rodzina. A jak to samotne stare panny – to do zakonu. Albo dzieci bawić – jakichś siostrzeńców, czy w ostateczności pierze drzeć.

 15. maasteer said

  Ad 12 Pan Boydar
  Może była bez depilacji?? To faktycznie straszny widok ….

  ——
  A niby jak ma wyglądać??
  Admin

 16. Boydar said

  Było też kiedyś takie cóś jak socha

 17. maasteer said

  A cóż to za ustrojstwo bo ja za młody i nie wiem?

 18. precelek said

  Z tym „wypierdalaniem religii ze szkół” w aktualnej formie novo ordo missae, może być rozsądne. Ale jak zawsze jest to podyktowane złą intencją. Zamiast religii proponuję zajęcia z tańca na rurze, tajniki idealnego samogwałtu. W święta będą zapraszać queerów, by ci bez majtek przedstawiali plusy operacji zmiany gatunku – np na owczarka niemieckiego.

 19. Boydar said

  No bez jaj, Panie Maaster, włosy łonowe w swej gęstwie są wyżej, czasem aż do pępka. Tam niżej, bliżej czeluści, to ledwie pojedyncze sztuki; niech Pan popatrzy z tyłu, tak można lepiej ocenić.

  Ja nie wiem po co te idiotki to strzygą. Żeby na młodsze wyglądać ? Mam teorię, że to dla facetów (oraz ewentualnie drugich lesbijek) żeby im w trakcie pieszczot między zęby nie właziły, te włosy. Ale myślę jednak, że to wynaturzenie a nie życzliwość

 20. revers said

  Tak lepiej wyglada? dzieci na protestach przeciwko aborcji

 21. Boydar said

  Tu se Pan przeczytaj, zwięźle i dość prawdziwie – https://pl.wikipedia.org/wiki/Socha

  Nie napisali tylko że babę też można było zaprząc

 22. precelek said

  😦

 23. revers said

  A teraz cos moze o prawicy pisowskiej ktora razem z SLD chce dokonac skoku na pieniadze polakow podwojnie opodatkowujac male firmy i pracujacych za granica.

  Choc z podwojnym opodatkowaniem pracujacych za granica juz majstrowano za czasow Tuska i PO>

  Konfederacja: „UWAGA❗Już dziś rusza 2-dniowe posiedzenie Sejmu, na którym rządzący chcą ostatecznie dokonać skoku na pieniądze Polaków, który zapoczątkowali 2 tygodnie temu – chodzi o podwójne opodatkowanie spółek komandytowych oraz o ograniczenie ulgi abolicyjnej, by Polacy pracujący za granicą płacili wyższe podatki! Projekty całkowicie skandaliczne, z jednej strony uderzające w kilkadziesiąt tysięcy polskich przedsiębiorców, którzy mogą stracić swoje firmy, a z drugiej strony w uderzające w ciężko pracujących Polaków, którzy wyjeżdżają za granicę, by zarobić więcej pieniędzy dla siebie i rodziny. Uchwalanie takich przepisów w dobie kryzysu i drugiego lockdownu to absolutny skandal i działanie wręcz antypolskie! Jako #Konfederacja zrobimy co w naszej mocy, by zablokować te projekty, będziemy wywierać presję na posłach partii rządzącej, którzy jak wiemy liczą na pomoc i głosy posłów Lewicy…”

  Ktos widzi roznice miedzy sld i pis? dziwne ze tym razem lwice sld nie walczyly o aborcje eugeniczna.

 24. Musiał Pan Panie Boydar trafić na staruchę, a w dodatku po deformacjach z uprawiania najstarszego zawodu na świecie.
  To odcisnęło u Pana taką pieczęć.
  Nie warto było.

 25. revers said

  re12

  no juz pentogram szataniczny mozna na vagince wykreslic.

 26. Głos z Kociewia said

  Nie żyje wyjątkowo DZIELNY Polak !!! Boli ! Och jak boli. ! – Żadnej żałoby na Gajówce,żadnych słów typu : Świeć Panie nad Jego duszą !” – Adolf Kudliński nie żyje. nie żyje Wielki Polak, nasz brat, a wy na gajówce o urodzie macicy rozprawiacie dewagacje prowadzicie n/t seksualności kobiet, wy, jaśnie oświeceni, co patriotów nazywacie polactwem, w takich dniach smutnych. Stare, skapciałe pryki . — .Ęch ! KIM JESTEŚCIE ? Tua culpa stulte homine!

 27. NyndrO said

  Przegieliśta. Idę pobiegać, żeby wypocić.

 28. Boydar said

  Wprawdzie to nieprawda ale cieszę się, że zaczął Pan Bizon po ludzku gadać. Jakiś pożytek dla społeczeństwa może z tego będzie.

 29. Polo said

  Ponownie przegłosowana w nocy ustawa dzięki której zrobią z nami co chcą.

  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-ustawa-covidowa-bedzie-wiecej-lekarzy-6569336578665152a

 30. osoba prywatna said

  Ostatnie pożegnanie

 31. osoba prywatna said

  Specjalne uprawnienia żandarmerii wojskowej na czas pandemii
  https://romualdkalwa.neon24.pl/post/158503,specjalne-uprawnienia-zandarmerii-wojskowej-na-czas-pandemii

 32. solariz said

  moje cialo moja decyzja ..a czy ci swiatli ludzie tez uwazaja tak samo przy nadchodzacych przymusowych morderczych szczepionkach? perfidia do granic posunieta… ale tylko w tym kraiku..mądrych inaczej.

 33. osoba prywatna said

  Czy to nie dziwne, iż kilka dni po tym incydencie Adolf Kudliński umiera?
  Tym bardziej, że ci którzy go zagazowali znikają chwilę potem bez śladu.

 34. Maverick said

  Moje 5 groszy o konflikcie Robert Lewandowski vs Cezary Kucharski.

 35. Ale dlaczego? said

  Kaczysyn wywołał wojenkè zastępczą o aborcję, a t3raz nawołuje do bronienia kościołów. Chce jeszcze większej zadymy i polaryzacji w Polsce
  Gdzie jest pisowskie państwo polskie? Państwo prawa i sprawiedliwości, wartości narodowych i katolickich?
  Dlaczego policja nie broni kościołów i nie pałuje lewactwa, tak jak pałowała narodowców czy antycovidowców????
  Betonie pisowski. Wierzysz nadal temu bandycie, agentowi syjonistycxno-jankeskiemu???
  Narodzie polski. Jakżeś jest GŁUPI!
  I ty Polaku katoliku. I ty Polaku ateisto!

  Gdzie są pobielane groby, faryzeusze w biskupich szatach? Skryli się w pałacach, zamiast bronić wiary i Kościoła!

  https://wrealu24.pl/pilne-atak-lewactwa-na-katolikow-kardynalowie-nie-bronia-kosciolow-ks-isakowicz-zaleski/

 36. osoba prywatna said

  PROTESTY I STRAJKI W POLSCE
  .https://www.youtube.com/watch?v=1Cm-u4tHCGk

 37. Jowram said

  Moi umiłowani kapłani! Oddajcie moim dzieciom Bożym wodę święconą, błogosławcie ją na początku Mszy św. i przechodząc z kropielnicą przez świątynie błogosławcie nią moje dzieci obficie. Gdy to uczynicie zaraza zniknie z waszego narodu tak szybko jak się pojawiła.

  https://mariusz2015.wordpress.com/2020/10/26/22-x-2020-r-godz-2211/

 38. walthemar said

  Re.26 Głos z Kociewia
  Tu sa wolne tematy i Gajowy zaraz zamiesc nowy temat ”Odszedl Adolf Kudlinsk” czy cos tak

  A wracajac do ”broszki”
  walthemar wziol sobie 30 lat mlodsza i juz ”meczy sie” 8 wiosen
  Coz ja to LUBIE

 39. revers said

  ad20, re32
  ale dziecko przed komunia zeby wiedzialo co jest cialo? to juz kpiny, buduje sie spoleczenstow zombies, pokemonow, harry porterow, teletubisiow.

  Potem wyjda latwo z tego hasla moje, twoje cialo, moj wybor do eutanazji.

  Zreszta zamordnikowo, szczepionkowo, psychoza pomoru z powodu covida, inne histerie aborcyjne, przygotowujaa ludzi do powszechnej eutanzji.

 40. precelek said

  Szkoda p. Kudlińskiego. Prawdopodobnie(?) dostał musztardówką po twarzy, przeszło z płuc na serce.
  Pisał tutaj jeden użytkownik, że najlepszym lekarstwem na musztardówkę jest sok cytrynowy. Na takie toksyczne rzeczy najlepiej jest wziąć węgiel, zeolit, chlorofil, by to związało i wydaliło z organizmu. Płuca lubią m. in. potas, magnez, trzeba kontrolować ich poziom. Woda – min 2L.

  Już niedługo policję będą uzbrajać w cyklonBe, pod zmienioną nazwą

 41. precelek said

  zastanawia mnie co kieruję kobietą, która wybiera o wiele starszego partnera. staram się współczuć babie zabawy suszonymi jajami. Na jej nieszczęście zostanie przymuszona, zmanipulowana do darmowej opieki paliatywnej dla swojego starego.
  z psychologicznego punktu widzenia – bardzo skrzywdzona, na pewno przez ojca.

  ———
  Mało Pan wie o życiu.
  Admin

 42. Kar said

  Percelek, bezproduktywnie uwiesiles sie starszyzny jaj, i pokretnej psychiki bab. Temat zdecydowanie, nie dla Ciebie…przerasta cie.. Czep sie pociagu..

 43. Sowa said

  TEST NA COVIDA, DOMOWY I SZYBKI.

  1. Do dużego kieliszka nalej wina. Spróbuj go powąchać.
  2. Jeśli poczułeś zapach, wypij wino i sprawdź czy czujesz smak.
  3. Jeśli czułeś zapach i smak to oznacza, że nie masz covidu.

  Wczorajszego wieczoru robiłam test 19 razy i za każdym razem wynik był negatywny. Dzięki Bogu!
  Dziś wieczorem bedę musiała powtórzyć test, bo rano obudziłam się z ogromnym bólem głowy i kompletnie taka jakaś bez sił. Jestem taka zdenerwowana!!!

 44. precelek said

  Dziki trener idealnie podkreśla te meandry

 45. precelek said

  @kar – idź się wysusz wory, bo masz grzybice głowy.

 46. Bór said

  UWAGA, lada dzień rządzący mogą całkowicie zamknąć gospodarkę i ograniczyć jakiekolwiek przemieszczanie się (chyba, że za ważną potrzebą jak praca, sklep, lekarz) – pełny LOCKDOWN, taki jak wiosną, to nie zły sen, to nie koszmarne przypuszczenie. To się właśnie dzieje! Rządzący obiecywali, że go nie będzie, że przygotują ochronę zdrowia, że drugi raz tego błędu nie popełnimy… dochodzi właśnie do zbrodni na całej polskiej gospodarce. To będzie mieć fatalne skutki dla wszystkich przedsiębiorców, pracowników, każdej gałęzi gospodarki. Koniecznie podajcie dalej tę informację!

  PILNE❗Koalicja PiS-PO-Lewica-PSL ostatecznie uchwaliła dziś w nocy w Sejmie niebezpieczną dla Polaków ustawę covidową, która wróciła z Senatu! Tylko nowy PISyjonizm #Konfederacja stanęła po stronie obywateli i zagłosowała PRZECIWKO! Wcześniej złożyliśmy też 15 proobywatelskich poprawek, nie tylko w ramach ochrony zdrowia, ale również ochrony gospodarki, które niestety odrzucono! Teraz potrzeba tylko podpisuje prezydenta Andrzeja Dudy, który zrobi to pewnie bez chwili zawahania i refleksji… to jest bardzo zły dzień dla wszystkich Polaków!

  Oto co przegłosowała „Banda czworga” a przeciwko czemu my protestowaliśmy!
  ❌ Możliwość zabierania przedsiębiorcom pomocy z „Tarczy Antykryzysowej” pod pretekstem choćby drobnego niestosowania do obostrzeń
  ❌ Zwolnienie z odpowiedzialności karnej wszystkich lekarzy za błędy w trakcie pandemii (tzw. „klauzula dobrego Samarytanina”)
  ❌ Przymusowe wcielanie niewykwalifikowanych lekarzy medyków do walki z Covid-19 w trakcie pandemii
  ❌ Ustawowy obowiązek noszenia maseczek, a za brak mandat nawet 1000 zł (do tego usługodawca może odmówić obsługi klientowi, jeśli ten nie ma maseczki). W zeszły poniedziałek Marszałek Sejmu wprowadził oficjalne rozporządzenie zmuszające wszystkich posłów do noszenia maseczek (w innym wypadku brak możliwości zabrania głosu na sali sejmowej), a dzisiaj ustawowy przymus dla wszystkich obywateli.
  ❌ Dopuszczanie cudzoziemców do wykonywania zawodu lekarza bez pełnej nostryfikacji dyplomów

 47. Bór said

  Judaizm św Jana Pawła 2 za aborcją katolików i Polaków
  – Rozumiemy rozgoryczenie kobiet w Polsce, wśród których są członkinie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, związane z pozbawieniem ich możliwości decydowania o swoim życiu i zdrowiu, a także życiu ich rodzin – czytamy w oświadczeniu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

  – To przykre i bolesne, że dzisiaj kobiety i wspierający je mężczyźni zmuszeni są bronić swoich praw na ulicach Warszawy i całej Polski w niebezpiecznym dla ich zdrowia i życia czasie pandemii koronawirusa. Zgadzamy się z protestującymi, że kobiety mają prawo decydować o sobie i godnie żyć – napisano dalej.

  W oświadczeniu nie odniesiono się do przesłanki eugenicznej ani do konkretnych przypadków, jakie są zawarte w ustawie. Wszystko wydaje się więc wskazywać na to, że oświadczeniu ma charakter polityczny i ideologiczny.
  fronda.pl/a/gmina-zydowska-popiera-protesty-aborcjonistow,152056.html

 48. Bór said

  ministrant księży Dominikanów z Krakowa premier Jarowsław Gowin Dzieciobójca
  https://dzienniknarodowy.pl/gowin-zawsze-bylem-zwolennikiem-kompromisu-aborcyjnego/

 49. Bór said

 50. Bór said

  korki karetek pogotowia pod szpitalami

  System zdrowia, który już wcześniej był niewydolny, teraz rozpada się na naszych oczach. Najlepiej pokażą to obrazki z Legnicy i relacja ratownika medycznego.
  „(..) czekamy pod szpitalem SOR-em 3, 4, 5 lub 14 godzinę! Tak, dobrze słyszycie! 14 godzin próbując przekazać pacjenta na SOR! To się dzieje w Polsce! Tuż obok Was ale tv Wam tego nie pokaże!” – alarmuje ratownik pogotowia.
  „(..) wczoraj.. Ktoś o 9 rano dzwonił po pomoc, po karetkę, a my pojechaliśmy do niego o 24! Nie, to nie s-f. To dzisiejsze realia. System ochrony w Polsce umarł!” – relacjonuje.

 51. Boydar said

  Sposób Pani Sowy (43) dobrze wpisuje się w zarówno w moje osobiste preferencje jak też w naszą narodową tradycję. Generalnie – popieram, mężczyźni powinni jednak z wina zrezygnować, od wina usychają jądra.

  Mam nadzieję, że Pan Nyndr0 nie zgłosi sprzeciwu.

 52. Boydar said

  @ Pan Precelek (41)

  To bardzo istotne pytanie. Ale odpowiedź na nie może zachwiać fundamentami Gajówki 🙂

 53. Bór said

  Pożegnaliśmy jedne wojska, tylko po to by sprowadzić tutaj inne, na bardziej upokarzających warunkach. To jest realizacja starego anglosaskiego planu uszczelniania i izolacji Polski od Wschodu i Słowiańszczyzny oraz kolejny krok możliwej konfrontacji z Rosją. Polska jest państwem frontowym w służbie USA i interesów bankierskiego lobby. Jest to również dalsze konsekwentne wciąganie Polski w zbrodnicze w zbrodnicze dążenie do jednowładztwa amerykańskiego imperium.
  http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2020/10/ukasz-marcin-jastrzebski-ani-bazy-ani.html

 54. Bór said

  Polska: Antypaństwowa postawa Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie
  28 października 2020

  We wtorek na stronie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie ukazało się oświadczenie, popierające antyspołeczne protesty zwolenników dzieciobójstwa i usprawiedliwiające ich zachowania, mi. brutalne ataki na kościoły katolickie w całym kraju.

  Pod oświadczeniem GWŻ podpisał się cały zarząd owego związku wyznaniowego.

  (na podst. tvp.info opr. Bronisław Marcinowski)

  M.S.Kazimierzak
  28 października 2020 o 11:04

  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
  Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski, w tej sprawie ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Z tej tezy wynika, że KOBIETA ma PRAWO do:
  1.Śmiertelnego podżegania?!
  2.Organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci, jaka zatem jakość modlitwy?!
  3.Pozbawienia mnie prawa do dysponowania grobem, oraz dewastacji nagrobka, który wybudowałem dla moich Rodziców?!
  Na skargę nie zareagował Metropolita Wrocławski ksiądz Józef arcybiskup Kupny,
  Kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji o usunięciu napisu z płyty nagrobnej :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław. Brat, bo zabrakło akceptacji, że „prosi Rodzina”.
  Nad tym nie tylko przeszły do porządku dziennego organa ścigania. ale została wydana zgoda na dokonanie pochówku. W manipulacyjny sposób uzasadniono dokonanie kremacji zwłok, co wpłynęło na ograniczenie możliwości wykonania dodatkowych badań związanych z sekcją zwłok. Znaczącą rolę miał odegrać tu Kierownik Zakładu Pogrzebowego Zbigniew Bałaga. Potwierdził to w tezie, że “…bardziej powinien się pan martwić o brata przed, a nie po śmierci,. “Rozumiem, że to w ramach poprawy jakości usług pogrzebowych?!
  Lektura :
  1.”suicydologia” – Brunon Hołyst
  2.IOTA UNUM-HISTORIA ZMIAN W KOŚCIELE KATOLICKIM – Romano Amario.
  3.Prawnokarna Problematyka Samobójstwa – Andrzej Wąsek
  https://xportal.pl/?p=38021

 55. Czaruś said

  Zaczyna się u nas scenariusz palestyński. Społeczeństwo w Polsce przeznaczone do utylizacji – trzeba zrobić miejsce dla nachodźców z bliskiego wschodu. Ma być u nas najwięcej zakażeń, zamkną nam możliwość wyjazdu w świat i będą na siłę testować, szczepić, a niepokornych wsadzać do polowych szpitali – kontenerów z klamką na zewnątrz. Jest to ostatnia informacja od Jacka Caleiba. Na mapie Europy w Polsce pokazują najwięcej zakażeń. Za przyzwoleniem Unii to się dzieje.

 56. revers said

  re7

  co sie potwierdza w ocieciu epikopatu niby polski, kuri od decyzcji TK, krytyce bronicych ktorzy z ranami cietymi od noza, od palek narazajac zycie bronia kosciola tradycyjnego i sluchania masy rozwydzzonych femek, poplecznikow lbtq, pozniej pojda krzyze w dol bo przeszkadz innowiercowm, ewentualnie jakis szariacik, szabacik zamiast serca jezusowego.

  https://prawy.pl/111102-szok-rzecznik-episkopatu-krytykuje-decyzje-tk-i-wzywa-do-sluchania-protestujacych/?fbclid=IwAR2rHFRknNFX48E4uL_dCos1wuksDc5CzQGneQOv4YyxqNUjSHOOMNGBgwE#utm_medium=postFB&utm_source=facebook&utm_campaign=PRwww

 57. revers said

  Koronawirus. Kwarantanna dla pracowników z Polski
  Solberg poinformowała, że koronawirusa stwierdzono również u wielu pracowników przyjeżdżających do Norwegii z Polski. „Za wzrost zakażeń odpowiadają zagraniczni pracownicy. W ostatnim tygodniu wykryto 100 przypadków koronawirusa u osób z Polski” – przekazała norweska premier. Ognisko zakażeń pojawiło się m.in. w stoczni w Leirvik. Wielu pracujących tam Polaków zostało wówczas umieszczonych na kwarantannie bez wynagrodzenia. W Norwegi mieszka obecnie ok. 100 tys. Polaków.

  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-norwegia-wprowadza-obostrzenie-dotyczace-polakow-6569187794508480a

 58. Boydar said

  @ Pan Revers (55)

  W starych polskich legendach, ludowych przekazach, opowieściach „jak to drzewiej bywało”, wielokrotnie spotykamy wątek, że diabeł miewał więcej uczciwości niż niejeden ludź.

 59. Jack Ravenno said

  Uff Marcin Osadowski żyje. Robił transmisję ze szpitala. Szkoda było gdyby onuca odeszła…

 60. revers said

  … i pisali starszych Legendach o Szopenie?. Jak sie diabelsko wq.wil Szopen tez mial w wenie niesamowite wariacje na fortepianowych oktawach i nutkowych piecioliniach.

 61. Listwa said

  ad 220 z poprzednich
  @ 228 Antralop
  @ 59 Jack Ravenno

  Jak żyje, to pewnie zasłabł, ślepia mu sie przewaliły białkami w górę, bebech nadęło, Olszański się wystraszył, w gebę poklepał i jak ten się nie odzywał to uznał, że umarł.
  Ale wynalazki.

 62. Bór said

  Szokujące doniesienia na temat jednego z warszawskich przedszkoli integracyjnych, do którego chodzą między innymi dzieci z zespołem downa. Pracownice przedszkolanki niepełnosprawnych dzieci włączyły się w akcję promowania „prawa” do zabijania niepełnosprawnych dzieci w łonach matek!
  Kretynki chcą zostać bezrobotne.

  Jak informuje http://www.pch24.pl – chodzi o Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych „Małe Misie” na ulicy Madalińskiego w Warszawie.

  „Personel niepełnosprawnych dzieci na czarno z błyskawicami na bluzkach. Zapłakane mamy niepełnosprawnych dzieci interweniowały u dyrekcji. Bez skutku”.

 63. Bór said

  W Londynie policja ZOMO rozbiła tajne wesele, na którym biesiadowało ok. 250 osób.

  „Organizatorzy zabawy utrzymywali wydarzenie w tajemnicy, zaciągnęli w oknach zasłony, aby nikt nie mógł dostrzec złamania obostrzeń sanitarnych”

  Para młoda może otrzymać nawet kilkanaście tysięcy funtów kary. Można powiedzieć, nowożeńcy otrzymali od państwa Brytanii i królowej Elżbiety kosztowny „prezent”.

  Policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z budynków przy Old Kent Road są zaciągnięte zasłony. Sąsiedzi myśleli, że doszło do włamania:) Przybyła na miejsce policja odkryła nielegalną imprezę.
  Zgodnie z obowiązującymi w Wielkiej Brytanii królewskimi restrykcjami pandemicznymi, wesela są do 15 gości.
  Śląsk: Policja rozbiła nielegalną dyskotekę w lesie. Szałas zamienili na parkiet

 64. osoba prywatna said

  Jedynie Van Morrison.
  A gdzie reszta tych estradowych pizdusiów.

  As I Walked Out

  Kiedy wyszedłem, wszystkie ulice były puste
  Rząd powiedział, że wszyscy powinni zostać w domu
  I szerzyli strach, odrazę i brak nadziei na przyszłość
  Niewielu kwestionowało ten bardzo dziwny ruch

  Cóż, na rządowej stronie z 21 marca 2020 roku
  Powiedział, że COVID-19 nie stanowi już wysokiego ryzyka
  Potem dwa dni później zamknęli nas
  Dlaczego więc nie mówi się nam prawdy?

  Przez wszystkie media i lokaje rządu
  Dlaczego nie jest to duża nowość, dlaczego jest ignorowana?
  Dlaczego nie ma kontroli i bilansów, dlaczego nie ma drugiej opinii?
  Dlaczego oni pracują, a my nie?

  Kiedy wyszedłem, wszystkie ulice były puste
  Rząd powiedział, że wszyscy powinni zostać w domu
  I szerzyli strach, odrazę i brak nadziei na przyszłość
  Niewielu kwestionowało ten bardzo dziwny ruch

  Ale na rządowej stronie od 21 marca 2020 roku
  Powiedział, że COVID-19 nie stanowi już wysokiego ryzyka
  A dwa dni później Boris nas zablokował
  Dlaczego nie mówi się nam prawdy?

  Wszystkie media i lokaje rządu
  Dlaczego to nie jest wielka wiadomość, dlaczego jest ignorowana?
  Dlaczego nie ma kontroli i bilansów, dlaczego nie ma drugiej opinii?
  Dlaczego oni pracują, a my nie?
  Dlaczego oni pracują, a my nie?…..

 65. osoba prywatna said

  Po co Kaczyńskiemu temat aborcji?
  Ceny galopują w górę. Bezrobocie rośnie z dnia na dzień. Niepewność jutra zawitała do większości polskich domów. Państwo pod rządami naczelnika staje się coraz bardziej opresyjne. Widać że lukrowany świat atlantycki to fikcja. A więc uruchomiono jak zwykle projekt „aborcja”. Oczy i uszy człowiek przeciera że to dalej działa.

  Kiedyś kolega redaktor Konrad Rękas pisał: „Tak z ciekawości, pamiętacie w jakich okolicznościach doszło do uchwalenia bazowej wersji ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, w styczniu 1993 r.?
  Otóż działo się to kiedy w polskich kopalniach wybuchły największe od lat strajki górnicze, a gospodarka kraju znajdowała się w stanie paraliżu spowodowanego kurczowym trzymaniem się założeń planu Balcerowicza i stowarzyszeniem ze strukturami europejskimi.”

  I dzisiaj nie jest inaczej. Tu oczywiście nie o ochronę życia chodzi. Bo Kaczyńskiemu i środowisku z którego się wywodzi zawsze obce było stanowisko antyaborcyjne. „Demokratyczne, praworządne państwo nowoczesne ma pewne limity i ograniczenia. Nie może np. zmusić zgwałconej kobiety do rodzenia dziecka” – mówił w 2007 roku wtedy premier Jarosław Kaczyński. Podobnego zdania był jego brat, prezydent Lech Kaczyński, który mówił że bliskie jest mu stanowisko Jana Józefa Lipskiego. Rok wcześniej, w 2006 roku, mówił, że „kompromis osiągnięty przed kilkunastu laty jest rozwiązaniem dobrym”. To było dzisiaj potrzebne Kaczyńskiemu z trzech powodów. Klasycznego, taktycznego i wymuszonego:
  1) KLASYCZNIE. Temat znakomicie przykrywa nieprzygotowanie pisowskiego państwa na to co się dzieje. Likwidację resztek górnictwa i hutnictwa, konfliktu z polską wsią, demonstracji skierowanych przeciwko opresyjności państwa …

  2) TAKTYCZNIE. Kaczyński zaczął się poważanie obawiać konkurencji po prawej stronie – rosnącej w siłę Konfederacji. Partii, która jest atrakcyjniejsza dla młodego wyborcy niż skostniały PiS.

  3) Z WYMUSZENIEM: Kaczyński i cały obóz PiS-u musiał wykazać się przed radykalniejszymi hierarchami Kościoła, który w ostatnim czasie dystansowały się od działań rządu.

  Nie bez znaczenia jest również to że obóz rządzący woli jako przeciwnika na ulicy mieć środowiska obyczajowe (LGBT, feministki, stronników aborcji) niż zawodowe (rolników, górników, hutników, czy drobnych przedsiębiorców). Bo zupełnie inny przekaz można montować dla tych co dalej wierzą prawdzie telewizyjnej. I klasycznie będą próbować rządzić przez podział.

  Ja nie chcę pisać o swoim poglądzie na kwestię aborcji. Bo jest to zbyt poważny temat do pyskówek internetowych. Chodzi mi o samą kwestię techniczną. Uważam że obecne działania spowodują międzynarodowy nacisk na Polskę a w konsekwencji liberalizację przepisów w najbliższych latach. Będzie wiązało się to ze zmianą Konstytucji. I niestety obawiam się że nie będzie to kierunek o którym wielu z nas dzisiaj myśli.
  https://www.facebook.com/photo/?fbid=350462796034533&set=a.128116884935793

 66. Boydar said

  „W Polsce każdy musi respektować obowiązujące przepisy bez względu na swoje poglądy i przekonania. Jeśli ktoś łamie prawo musi się liczyć ze stanowczą reakcją państwa. Agresywne i wulgarne zachowanie uczestników demonstracji, dewastowanie kościołów, profanacje miejsc kultu religijnego oraz pomników i tablic, upamiętniających wybitne osoby lub ważne wydarzenia w przestrzeni publicznej, spotkają się ze zdecydowaną reakcją funkcjonariuszy Policji” – szef MSWiA, Kamiński

  future simple … na co więc czekają ? Czego musimy doświadczyć
  wcześniej ? I na czyj użytek uczyniono ten żenujący spektakl …

 67. revers said

  Pelny lockdown gotowy

  https://wiadomosci.wp.pl/pelny-lockdown-mozliwy-jeszcze-w-tym-tygodniu-premier-czeka-z-podjeciem-ostatecznej-decyzji-6569507942619840a

  lacznie z zakazami przemieszczania sie, smierci glodowej, bez prawa do leczenia innych chorob.

  Lub przymusowe szczepionki toxic-exit.

 68. Lily said

  Re 65;Osoba Prywatna
  „DOTAD BEDZIEMY WYPROWADZAC
  NA ULICE TEN OGLUPIALY NAROD,
  AZ DOPNIEMY SWEGO”.J.K.
  „Oglupialy Narod”,mowa o TUBYLCACH.

  ” ZA 100 LAT, SWIAT ZAPOMNI,ze
  KIEDYKOLWIEK ISTNIAL NAROD POLSKI”.
  Zrodlo;plan wrogow Naszego Narodu,

  „TYLE POLSKOSCI, ile WLASNOSCI”.

 69. osoba prywatna said

  Profesjonalny, rzetelny i fachowy pokaz w jaki sposób uzdrowić swój kręgosłup. Może się komuś przyda.
  .https://www.youtube.com/watch?v=D5HaE0vqkYs

 70. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/andrzej-gajcy-aborcja-jest-wyborem-ale-zawsze-zlym-opinia/5r97tn8,79cfc278

  Te kurwy bez tomografu nie odróżniają wyrostka od złamanej nogi, a mają czelność twierdzić. że wiedzą który noworodek ma krzywy paznokieć, i to jeszcze zanim się urodził

 71. Bór said

  Masz konto w mBanku? Zrezygnuj. Nie daj zarobić wrogom Ojczyzny. 2020r

  protestancki niemiecki bank mBank po stronie zwolenników mordowania polskich dzieci i aborcji eugenicznej
  https://www.pch24.pl/mbank-po-stronie-zwolennikow-aborcji-eugenicznej–internauci-zapowiadaja-rezygnacje-z-uslug,79490,i.html

 72. Bór said

  dorzeczy.pl/kraj/158879/o-szustak-szokuje-ja-tez-nienawidze-tego-kosciola.html
  Autokompromitacja kolejnego katocelebryty i „katolika otwartego” lewaka liberała księdza Adama Szustaka kierownika duszpasterstwa katolickiej młodzieży i studentów
  Dominikanina z zakonu ministranta Gowina z Krakowa. Zaiste mamy godzinę podczas ktòrej wychodzą na jaw zamysły serc wielu.

 73. osoba prywatna said

  SSAKIEWICZ
  https://reemigrant1331.neon24.pl/post/158501,ssakiewicz

 74. osoba prywatna said

  Mińsk zaostrzenie przeciw Łukaszence (25.10.2020)
  .https://www.youtube.com/watch?v=t9FfSeaJasc

 75. Bór said

  Tomasz Lis z niemieckiej firmy onet.de: telewidzowie nie są głupi są jeszcze głupsi więc nie zrozumieją:
  dorzeczy.pl/kraj/158903/zaskakujace-slowa-lisa-o-protestujacych-to-sojusznicy-kaczynskiego.html

 76. osoba prywatna said

  Mińsk zaostrzenie przeciw Łukaszence (25.10.2020)
  .https://www.youtube.com/watch?v=t9FfSeaJasc

  Ben Mount
  2 dni temu
  Widać coraz większe zaostrzenie ze strony opozycji. Prowokacje, liczenie na rozlew krwi. Sponsorzy oczekują wyników. Jutro mija ultimatum, jakie Cwieta Cichanoska postawiła Łukaszence. Dzisiaj z wizytą w Mińsku był szef rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Naryszkin. Dotąd były wizyty szefa FSB Bortnikowa. Dodajmy zakończone ćwiczenia sił pokojowych ODKB na terenie Białorusi i szkolenia białoruskiej obrony przeciwlotniczej na poligonie pod Astrachaniem pod okiem Rosjan. Oby nie doszło do eskalacji

 77. Piskorz said

  re 19 „No bez jaj, Panie Maaster, włosy łonowe”..P. BOYDAR, NIE MA CIEKAWSZEGO TEMATU..?! ZASADA JEST PROSTA..LEPIEJ ZAMKNĄĆ JAPĘ…NIŻ GÓWNO MÓWIĆ/PISAĆ/.!! ŻENADA..!!

 78. revers said

  By wyjasnialo skad taki zamordyzm u pana Pinokia M., w tel WSI, BND, CIA, MK Ultra, brainwashing i nowy plemiel

 79. osoba prywatna said

  Jeszcze bardziej rozszerzony: „Przepis na udaną PL-ANdemię co-vidozy:

  1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.

  2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.

  3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.

  4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.

  5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. zamordniki czyli tzw. „maseczki”.

  6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.

  7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.

  8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.

  9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.

  10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.

  11. Opracuj „testy” które wykrywają „chorobę” niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.

  12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny (alojzy)”

  13. doprowadź covidian do urojenia, że tylko wyszczepionki ich zbawią! Doprowadź ich do pożądania wyszczepienia za wszelką cenę!

  14. doprowadź covidian do urojenia, że niewyszczepieni zagrażają ich zdrowiu i życiu!

  15. doprowadź covidian do urojenia, że mają obowiązek na….dalać niewyszczepionych aż do skutku, czyli poddania się wyszczepieniu!

  16. zrób wyszczepionki modyfikujące genetycznie wrażliwość organizmu przymusowo wyszczepionych na receptory różnych wirusów dla każdej grupy społecznej – zmieniając promieniowaniem 5G odpowiednio od zapotrzebowania pożądane reakcje chorobowe na któryś z wirusów, doprowadzisz do kontroli całej populacji.

  17. doprowadź covidian i nie tylko do urojenia, że ogólny spadek umieralności nie jest spowodowany NIEdostępem chorych do konowałów! A najlepiej do urojenia, że żadnych spadków nie ma!

  18. zrób z covidozy super biznes – zarobisz setki miliardów! Inni zbankrutują i sprzedadzą ci swoje firmy za 1$. A jak już popełnią samobójstwo, sprzedaj ich na części zamienne! A ich dzieci satanistom na orgie albo do getta w Palestynie – też na części.

  19. Podłączaj chorych z zakrzepicą płuc pod respirator i płacz do kamery że ludzie umierają. [Covid-19 jest niczym więcej niż „powszechną krzepliwością wewnątrznaczyniową” (zakrzepicą)].

  20. Zakaż sekcji zwłok osobom zmarłym w karetkach lub szpitalu w celu ustalenia prawdziwej przyczyny zgonu i spalaj zwłoki by usunąć dowody zbrodni – podłączanie chorych z zakrzepicą a nie zapaleniem płuc pod respirator! [Krew zagęszczona w całym ciele to efekt uaktywnienia co-vida falami 5G] To byłby dowód do odszkodowań od właścicieli patentu na co-vida oraz koncernów farmaceutycznych i telekomunikacyjnych! I od współudziałowców przestępstwa – całej MAFII „Państwowej”!

  21. Utajnij dane z Włoch w sprawie liczby użytych tam obecnie respiratorów do leczenia osób zakażonych wirusem COVID – [zrezygnowano z leczenia chorych na COVID przy użyciu respiratora z uwagi na zgony „leczonych”] – wytłumacz konowałom odebranie premii jako wyższą konieczność wymaganą naszym biznesem!

  22. Epatuj w mediach liczbą zajętych respiratorów w stosunku do liczby całkowitej, dalej podłączaj chorych do respiratora, podkręcaj ciśnienie i opisuj ich męczarnie rozsadzanych płuc. Płać mordercom i licz zwiększającą się liczbę zmarłych – potęguj tym samym histerię! === bit*ly/3dEQ3ni (zamiast * wstaw kropkę) === podłączani do respiratora, nigdy się nie budzą.

  23. nie pozwól motłochowi na myślenie! Bo dojdzie do wniosku, że skoro DOBRE są wyszczepionki, bo wywołują przeciwciała u człowieka, to przeciwciała Co-vida wykrywane testami dowodzą… choroby Co-vidowej. Zatem wyszczepionki nie mogą wywoływać choroby co-vidowej od razu!!! [Poza tym jak szczepionka na Covida wywołująca przeciwciała mogła by pomóc choremu, który przecież wg testów MA JUŻ przeciwciała] [PiS jeszcze w maju stwierdził w Polskim Radiu, że test wykazuje nawet kontakt z wirusem sprzed półtora roku! A to oznacza że NIE wykrywa Covida, tylko byle co.]

  24. w histerii drugiej fali buduj tak „potrzebne” obozy koncentracyjne dla wybranych odpowiednim testem! Będą jak znalazł dla obłąkanych antywyszczepionkowców, kiedy zaczniesz wyciągać wszystkich z domów i wmawiać im, że są chorzy na bezobjawową, potwornie zaraźliwą chorobę, którą trzeba przymusowo ‚leczyć’ za pomocą trucizny zwanej ‚nową wyszczepionką’! I nie mów im, co tak naprawdę w niej najważnejszego jest! To………. ZNAK BESTII !!! Bez którego niczego nie kupią! Czyż nie będą sami o to prosić?

  [„najpierw będą o to prosić………….. ale potem będą chcieli już tylko umrzeć………… i nie będą w stanie!”

 80. revers said

  re76

  jada, jada wozy bojowe na platformach kolejowych na wschod

 81. JanuszT said

  Komentarz Tygodnia: Rozkręcanie śrubek państwa

  O pozytywnych informacjach od doktora Bodnara, o zakupach dokonywanych przez UE i Polskę, o raporcie na temat lobbingu, o tym jak możemy sobie wzajemnie pomagać, o przedłużeniu zakazu połowu dorsza dla polskich rybaków.

  .https://youtu.be/RbQBS8TSy20

 82. osoba prywatna said

  Elon Musk zademonstrował światu mikrochip wszczepiany do MÓZGU ludzkiego
  .https://www.youtube.com/watch?v=YUm9BcW0ftg

 83. osoba prywatna said

  The Dead Game – oni – pożrą – Twoją – DUSZĘ!
  https://att.neon24.pl/post/158510,the-dead-game-oni-pozra-twoja-dusze

 84. Marcin said

  Ten Elon Mózg nieco mnie przeraża.
  Niby tylko ob żyd liwie zamożny wizjoner i biznesmen stojący sobie tak z boku a każdy z rączki mu je.

 85. osoba prywatna said

 86. osoba prywatna said

  Pozew zbiorowy w związku z bezpodstawnym zatrzymaniem w 2020 roku!

  Kancelaria Adwokacka Jacek Wilk pokieruje Twoją sprawę w ramach pozwu zbiorowego! Im więcej osób przystąpi do pozwu zbiorowego, tym większe szanse na wygraną i uzyskanie odpowiedniego zadośćuczynienia. Nie zwlekaj!
  https://tarczawilka.pl/pozew-zbiorowy/?fbclid=IwAR1hFkIWw8spndq4dWLOVTeCkVVfy_k9ZL3eJ1eaXztBMF3uy63ypsWZfxM

 87. seler said

  Listwa

  ty xxxxxsynu …żeby ciebie Bóg przebaczył
  znasz tą kurwę z jasnej góry ?
  biskup Długosz ?
  słyszał ?

  jest wujkiem Katarzyny, która szie poniewiera,
  lat około 40, śpi w rumowisku
  kawałek dalej od nr 2.

  kilka razy jej pomagałem, nakarmiłem,
  schronienie dałem… Policja zna,

  Ona chce już umrzeć…

  pochodzi z „książęcej” rodziny,
  same biskupy
  chcesz nr
  telefonu
  ?

  515904530 Kaśka z domu Długosz
  ona umiera…

  jeszcze raz mi ubliżysz…
  spróbuj…

  skurwysynu…

  cygan

 88. osoba prywatna said

  Corona wirus Jelenia GÓRA. UPRZEDZAMY KOMENDĘ POLICJI
  .https://www.youtube.com/watch?v=LyiKJaP_aVc

 89. NICK said

  Niezły a nawet dobry brevier dni ostatnich.

  Pan Tomasz Sommer / (n.czas) we formie wysokiej.
  Dlaczego tak oceniam?
  Ponieważ BRAKUJE podobnych analiz.
  Przyglądam się, znacie mnie.
  Dość bacznie.
  Goldbergowi, Braunowi.
  Całej rzeszy konfederacyjnej.

  Zmieniają się?

  P.S.
  Chciałbym wierzyć.

  P.S.Ii.
  „Jarosław Kaczyński” się kończy. Sam. Źle się kończy.

  Ma zasługi nie dla Prawdy.
  NIE dla POLSKI.
  Podobnie jak brat. „Pamięci”.
  Obok selmanna.
  Dokładnie we przeciw/prostokątnej do dawnego Wawelu. (Wandaluzja).

  „Naszego” nAMIESTNIKA.
  Od czasów „Dwóch braci, co ukradli Księżyc” ogaręła swołocz.
  Jeszcze większa niż oni sami siebie. Ale z tych samych źródeł.

  Mongoły.
  Konwersja na żydzizm?
  Chazarzy wreszcie.

  Wydaję mnię się, że to co po namiestniku, bardzo złym a i bardzo złej „globalizacji” nastąpi?
  Może być tylko lepsze.
  Namiestnikom się ‚wydaje’.
  Jesteśmy najlepsi!

  Jarosławie, biedny.
  Jesteś ‚namiestnikiem’.
  Lucyfera.

  NIE. Króla.
  Stwórcy. Boga Pana.
  {oj}

 90. seler said

  Listwa

  ty nikomu nie pomożesz, bo ci szie sutanna zapłątał
  dzwoń do tego biskupa Długosza [ten od „ewangelistów”]
  szie zdziwisz, skąd ja Kaśkę znam i One też ?
  ona pochodzi z tej „rodziny”
  świętojebliwych …

  schodzi szie w dół, po lewj stronie rumowisko
  ktoś powrzucał gałęzi, że szybciej ogień
  kiedy by szie chciała ogrzać…

  ty kurwo w sutannie
  sprawdź

  może jeszcze będzie żyła
  z d. Długosz…

  czekam na reakcję Psów, Karetki
  i takich jak ty.. tfuuu..

 91. osoba prywatna said

  Mosabacher odejdzie? Zastąpi ją „wpływowy działacz LGBT” i były szef wywiadu USA
  https://nczas.com/2020/10/28/mosabacher-odejdzie-zastapi-ja-wplywowy-dzialacz-lgbt-i-byly-szef-wywiadu-usa/

 92. osoba prywatna said

  Czy maseczki są obowiązkowe? Jak przedsiębiorcy mogą uniknąć bankructwa?
  .https://www.youtube.com/watch?v=KMm9JYj3Dgc

 93. seler said

  Listwa

  po trzykroć złamany i z jaj obdarty
  judaszu w sutannie
  z majtkami
  na ryju

  nie lubisz tej piosenki ?
  to, chuj ci w oko
  bo w dupę, to
  za dobrze byś miał po 666
  wynaturzony

  [też czie „kocham”]


  ___________

  zauważ lekko, że staram szie być kulturalny
  w przeciwieństwie do tobie…. do mnie
  spierdalaj na drzewo
  do i-sra-ela

 94. revers said

  Klub Inteligencji Polskiej 25/10/2020
  Ustawa z 20 października 2020 o przymusowym podawaniu leków

  Aby mieć pełny obraz, co się dzieje w obecnie w Polsce, po przeczytaniu poniższego artykułu, należy przeczytać poprzedzający tekst, także na linku: Izrael drenuje finansowo kolonię „Polin”

  i zamieszczone na końcu tego artykułu teksty na linkach. Polecamy je także drukować, bo z internetem może być różnie, a na papierze przetrwa.

  Redakcja KIP

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/10/ustawa-z-20-pazdziernika-2020-o-przymusowym-podawaniu-lekow/?fbclid=IwAR1sKoZx7JJnR3DpagWjBPD1lspADZLwddU8mnxZ4drx4EYnNQt01pnJxpo

  SYJONISTYCZNY PiS WYPEŁNIA EGZEKUCJE KOMORNICZE ROSZCZEŃ IZRAELA PRZECIWKO POLAKOM

  PiS wykonuje wyroki (czytaj: egzekucje komornicze) państwa Izrael oraz central żydowskich w USA – przeciwko Polsce!

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/10/izrael-drenuje-finansowo-kolonie-polin/

  Proste jak p.lenie, czy znowu magia Harry Portera?

 95. Boydar said

  Panie Piskorzu

  Pan Maaster napisał do mnie kulturalnie, ja kulturalnie odpowiedziałem, tam nawet nie było podtekstu, suche fakty, przeszkadza to Panu ?

 96. seler said

  re: 90 Revers

  a, czy napisali po nocy, że należy przymusowo
  przyjmować krople ziołowe na bazie 70 % ?
  ale wszyscy, nie tylko one ?
  nie napisali ?
  pewno
  pijani
  byli
  ?

 97. seler said

  Listwa

  dzwoniłeś już do obrazka z jasnej góry
  i jej ciecia bp. Długosza ?
  na Złotej [3 nr. dalej]
  umiera
  jego
  bratanica, panieńskie Długosz

  jak nie wiesz, gdzie trafić do Kaśki
  to punkt kontaktowy
  Złota 2,
  palcem wskażę – ale nie tym
  środkowym co ty….
  _________

  Gajowy, Marucha, ja nie ściemniam
  proszę albo zadzwonić do Listwy,
  albo w tym tygodniu napisać
  ten komentarze, bo tam
  Człowiek umiera
  Kobieta
  zostawiona przez
  [wulgaryzm]

  proszę Cie
  jasna góra, biskup Długosz – wujek Kaśki
  sprawdź !!!!

 98. Walerian Dabrowski Edycja “Polska Gazeta” Nowy Jork 01/01. Luty 2014 Ku pamięci zmarłego reżysera narodowości polskiej Ś. P. Bohdana Poręby, którego dorobku historycznego nie można przecenić. O Jego polskości niech zaświadczy fakt, że żadna z aktorek po Łudzkiej Szkole Filmowej nie chciała zagrać roli córki Gen. Wł. Sikorskiego i musiał wynająć Bułgarkę.
  56 minut(y) temu · Lubię to!
  Walerian Dabrowski Do tej pory B. Poręba nie został pochowany. Mój ukłon pogardy w stronę władz okupacyjnych.
  http://gazetawarszawska.eu/2014/02/03/zagadkowa-smierc-rezysera/

  Z mego komptery Zniknęły teczki JEDWABNE i PORĘBA. Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to jest to sprawa Właścicieli FBI i ONZ. Właścicielem ONZ jest Rotszyld a FBI Trudno Powiedzieć, ale nie wykluczone, że Mossad czyli kapitał stalinowsko-holokaustyczny. Śledztwo FBI marszałka KGB w Obu Amerykach Polarda wykazało, że KGB i Mossad to jedna organizacja.
  To jest bardzo groźne, bo według doktryny Weissa to KĄŻDY ŻYD JEST HOLOKAUSTEM a w Warszawie było 9500 Zarejestrowanych agentów Żydowskiego Gestapo a Polskiego Gestapo NIE BYŁO. Było powiedzenie, że Jak Się Poskrobie Ubowca to wyjdzie HITLEROWSKI POLICJANT. Była żydowska modlitwa: PANIE, JEŚLI TWOJA WOLA, TO WYDAJ NAS W RĘCE GOJÓW A NIE BRACI W WIERZE, bo Goje nas zastrzelą a Bracia ZAKATUJĄ.
  Walerian Dąbrowski z Nowego Jorku i Bohdan Poręba robili filmy o JEDWABNEM, ale przekonałem ich, żeby zrobili film WSPÓLNY. Poręba robił film na podstawie MOICH danych:
  – Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sondrommando-A w Ełku Hermana Schapera, które w Jedwabnem działało jako CIECHANÓW. Ponieważ SmerSz poszukiwał Akt Schapera to Bierut ukrył je w MSZ.
  – Bezpośrednie śledztwo JEDWABNEGO Armii Krajowej, identyfikujące ABWEHRĘ z równoczesnym spaleniem przez Wehrmacht synagogi w Białymstoku z Nabożnikami – co Leszek Bubel uzupełnił znalezieniem w niej uwierzytelnionej politycznie Karty Atlantyckiej: https://www.google.com/search?q=tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&oq=&aqs=chrome.0.35i39i362l3j35i19i39i362j35i39i362l4…8.4762731j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8// a ja wydaniem przez Radę Polityczną Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL, podstawy prawnej Holokaustu.
  – Proces JEDWABNEGO SmerSza w Ełku w r 1946, w trakcie którego zamordowano 10 Świadków. Wszystkie Zamachy na Stalina były badane przez SmerSz.
  – Proces JEDWABNEGO Urzędu Bezpieczeństwa w Łomży w roku 1947, w trakcie którego Wymuszano Zeznania i FAŁSZOWANO je, ale już Nie Mordowano.
  – Śledztwo Gomułki-Chruszczow w/s Planu Rzymskiego, częściowo opublikowane przez Leszka Bubla w TYLKO POLSKA.
  Wobec wymuszenia przeze mnie WSPÓLNEGO filmu o Jedwabnem Poręby i Dąbrowskiego Poręba wybierał się do Nowego Jorku – formalnie Po Pieniądze. Zaasekurował się jednak nie u mnie, ale u Rydzyka, który mianował go Zapiewajłą Godzinek, i w Ambasadzie Japońskiej, gdyż Hitler WYMÓGŁ na Japończykach KARTĄ ATLANTYCKĄ Zaatakowanie USA. W trakcie oczekiwań na pieniądze od Rydzyka Na Bilet został Otruty przez Przyjaciela – wobec czego zawnioskowałem, żeby oskarżyć o Mord Rydzyka i Cesarza Japonii jako Syna Abrahama.

 99. NICK said

  A to FELER.
  Zdechnął Seler.
  Bp Długosz z Jasnej Góry?
  SS – synu po cygance.

  „515904530 Kaśka z domu Długosz
  ona umiera…”
  Aha.
  Ty też od dawna.
  Płaczesz.
  I żyjesz.

  Kaśka nie odpowiada Felerze, ulica Tombak 2.

  Wzoruj się chuju!
  Nie odpowiadaj.
  Śmierdzisz pod Clara Montana.
  Cuchnie.

 100. NICK said

  Lubelaku.
  Obniżasz.
  Pańskie suche czy ” mokre” fakty bywają.
  Żenująco prymitywne.

  Szkoda, że przez lat tyle, tutaj, tzw. tabu w religii Katolickiej zniewoliłeś.
  Także Listwę, który zbyt często kracze jak i Ty.
  A, kiedyś, był lepszy sam ze siebie.

 101. Boydar said

  To Pańskie zdanie, Panie NCK’u, że prymitywne. One są nazwaniem rzeczy i spraw po imieniu, jednak rzeczy i sprawy sięgają dna, i faktycznie są prymitywne. Niejeden Pan Listwa zaraził się ode mnie, widzę to. Nie jestem zadowolony, bo ten obrzyn może urwać rękę albo i co więcej. To zabawy uczniów czarnoksiężnika. Ryzyk fizyk.

 102. NICK said

  Nie.
  Basta.

 103. seler said

  Częstochowa
  ulica Złota numery 2, 4, 6, 8
  za boczną Odrzańską
  i następna w dół
  po prawej
  chaszcze, rumowisko po lewej
  tam leży Katarzyna
  z domu Długosz
  jeszcze żyje

  latarka jest potrzebna

  masz coś do mnie NICK ?

  numer Katarzyny z d. Długosz
  515904539

  mój numer
  663947558

  jeb szie
  NICK

 104. Boydar said

  Ten covid, jak widzę, nie wszystkim na zdrowie wychodzi.

 105. seler said

  ty 104 Boydar

  ileż to roboty zadzwonić, szie zapytać Długosza
  czy ma bratanicę Katarzynę,
  która szie poniewiera ?
  podałem namiary
  jak szie dowiesz
  to szie zdziwisz
  dzwoń, kurwa
  a, nie…
  Psy
  cie
  łaskawie poinformują… i odpierdol szie ode mnie
  „łaskawco” w zasranej sutannie
  i w życiu przed tobą
  nie uklęknę…

  dzwoń na Psy, albo do Obrazka !!!!
  Kaśka jeszcze żyje
  leży pod różową
  kołdrą …..
  sprawdzałem jebany „Watsonie”

  i oskarż mnie o kłamstwo „Herlocku”
  t ty też szie pierdol…

  DZWOŃ !!!! 112
  i tak dalej

 106. seler said

  i proszę Boydar, Listwa i Nick
  aby Policja dała je wam
  potwierdzenie, że
  prawdę piszę
  a, jak nie ?
  to co ?

  to mnie zajebiecie
  jak szie uda
  pierdolcie
  szie…

  to jest – będzie – piosenka tylko dla Maruchy Gajowego
  a wam „trUjca yebana” wara !

  Zvonko Bogdan – Koncert „Od Banata prema Sremu ” Beograd 2014.
  .https://www.youtube.com/watch?v=n-vwRpyfUUw

  seler

 107. seler said

  99 Nick

  z twojej ziemi ?
  ja jestem po Cygance, a ty po kim ?
  po zabłąkanym plemniku osła…
  w najlepszej rodzinie
  zdarza szie…

  i poszukaj POTWIERDZENIA
  zanim będziesz drwił
  i szczał jak z sitka
  lekko ci radzę

  i widzisz ?

 108. Wanderer said

  Seler,

  Przygarnij Ja do siebie. Pomoge Wam.

 109. Piskorz said

  re 95 P. Boydar…Ale po kiego beja takim gównianym textem sobie głowę zawracać i nań odpowiadać ?! Czasu szkoda..

 110. Piskorz said

  !!! Z beczki innej…o ” Biedronie”. Od pewnego czasu na paragonach jest info, że r-ek wyniósł np. 24 Pln…a w tym 20.46 ..to były produkty polskie. I dziękują za wsparcie dla polskiej gospodarki..!!

 111. precelek said

  Mało Pan wie o życiu.
  Admin

  Tego to Pan, Panie @Marucha nie wie.
  Widzi Pan swoją córkę w objęciach 30 lat starszego od niej samej? A może lepiej od Pana?

  ——-
  Nie takie rzeczy widziałem.
  Admin

 112. revers said

  Kropelki waleriany zawsze mam przy sobie, takze nitrogliceryne medczna takze pisz pan na Berdyczow.

  A w Hiszpanii, Neapolu, mediolanie i innych wloskich maistach zadymy ale z okaazji covida i nowej fali lockdowna-zatrzmania gospodarki, godziny policyjnej.

  Tylko w PL zadymy robia za skrobanki.

  W Melborune juz 1,5 tys baksow placi sie za wyjscie do sklepu, a co dopeiro do monopolowego?.

  Ludzie poszli z taczkami pod parlament wywiesc nawoz z budynku parlamentu.

 113. precelek said

  Dziękuję p. @boydar za uzmysłowienie.

 114. seler said

  re: 105 Wanderer

  „Seler,
  Przygarnij Ja do siebie. Pomoge Wam”
  ———-

  Bracie kochany… kilka razy przygarniałe.. nie wymawiam
  ale ja nie mam warunków, [łazienki], kasy,
  Kaśka nie ma NIC… jest w gorszej
  sytuacji… nie dam rady tego
  szie podjąć… Ona ma
  bogatą „rodzinę”
  księży z willami
  ale jest
  uzależniona… tak, jak ja…
  oboje cierpimy
  chcę ją ratować, dlatego napisałe TU
  są przecież TU bardzo religijni
  niech chociaż na Psy
  zadzwonią , żeby
  umarła jak
  Kobieta

  nie mam do nikogo pretensji,
  dziękuję Ci Bracie,
  Ty masz swoje
  życie…
  damy sobie radę… Boydar, Listwa, Nick pomoże…

  plebanię sprzedadzą i pół świątyni
  prawdopodobnie Kaśkę
  uratują, skoro ten…
  bp Długosz
  nie może

  wszystko jest do sprawdzenia
  to, co TU piszę….

  pozdrawiam serdecznie Wanderer
  masz Rodzinę przede wszystkim
  i swoje problemy… Ty i tak
  mi dużo pomogłeś
  daj spokój…
  HEJ 😉

 115. Piskorz said

  !!!! 10 państw, które okradały Polskę..tylko 10 min.!https://youtu.be/0PQXYx6Ju7o

 116. Karol said

 117. Karol said

 118. AKT 447 dla 15 Państw JAKO RENTA KRYMINALNA

  Na podstawie Ostatniego Życzenia Skazańca Podlecki został rozstrzelany na płockiej skarpie w Czerwonej Czapce Krakowskiej. Mnie chciano wrobić w fekaliomachię, na co odpowiedziałem: W PŁOCKU RZĄDZI PETROCHEMIA teraz Orlen A IM MEGALITYCZNY PŁOCK JEST POTRZEBNY JAK PIĄTE KOŁO U WOZA, WIĘC NAJPIERW BĘDĄ CHCIELI MNIE PRZEKUPIĆ A POTEM ZEPCHNĄ ZE SKARPY. W WARSZAWIE JEST DOŚĆ ALFONSÓW I DZIWEK, KTÓRZY PRZYJMĄ KAŻDE PIENIĄDZE. – No i wysłali tam Gołembnika, który OSRAŁ Megalityczny Płock.
  Na skutek tego Płock stał się Bezpański, ale zlitowali się nad AMAZONEM Jacy Tacy i zarobili Tysiąc Miliardów Dolców. Ja to porównałem do wyszukiwarki internetowej Jacka Karpińskiego, która pobiła Króla Giełdowego Daimlera-Chryslera. Daimler to giełdowa nazwa Mercedesa. Tak głupie polaczki płacą za Brak Suwerenności, z której został polski kapitał komandytowy, który właśnie LIKWIDUJĄ Kaczyński z Morawieckim, synem dowódcy sowieckiego komanda śmierci i oprawcy Karpińskiego.
  Śledztwo FBI marszałka KGB w Obu Amerykach Pollarda wykazało, że KGB i Mossad to Jedna Organizacja. Pollard został skazany na 125 lat więzienia jako KRYMINALISTA a Izrael wielokrotnie Prosił o przeniesienie tego Pobożnego Żyda do Izraela. Sprawa jest jednak NAJPOWAŻNIEJSZA, bo Izrael NIE PŁACI MOSSADOWI, który żyje z Renty Kryminalnej – i nie zdziwiłbym się, gdyby taką rentą kryminalną okazał się też płocki Amazon ??? Dlatego Izrael doprowadził do LIKWIDACJI badających kapitał instytutów finansowych jako ANTYSEMICKICH.
  Taką rentą kryminalną jest Akt 447, pochodzący wyraźnie z Haremu Rokefelera, w którym zamordowano według Władymira Putina 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji pod pretekstem Płodzenia Kongresmenów Amerykańskich.

 119. Wielka Kopa Tatry said

  Precelek co do tej kobiety ktora wychodzi za starszego, to bardzo proste – chciwosc i egoizm, w ogole wiekszosc zjawisk ma bardzo proste wyjasnienie, falszywi ludzie czesto dorabiaja skomplikowane tlumaczenia, czesto tez krytukujacy rzeczy niemoralne sa nieslusznie oskarzani o zazdrosc. Jakos nigdy nie slyszalem o biednym emerycie, ktory mialby mloda zone😁

 120. osoba prywatna said

  karol krupiak – osiem gwiazd (wojna)
  .https://www.youtube.com/watch?v=dJen3vZbHbU

 121. osoba prywatna said

  Smog którego nie ma- zabija
  https://anthony.neon24.pl/post/158411,smog-ktorego-nie-ma-zabija

  My nie tanciory…
  https://anthony.neon24.pl/post/158480,my-nie-tanciory

 122. Boydar said

  @ Pan Precelek

  Pewności nie mam, czy na pewno uświadomiłem co trzeba. Alle …

  Ja, nie czepię się dziewczynki, chłopca, chłopa, starszej kobiety, żadnej obcej baby. Bo mam wbudowaną blokadę na takie. Panu Bogu dzięki. No a jak ktoś ją w sobie przełamie, albo nigdy się nie wybudowała, to jemu wszystko jedno, aby dziura. I teraz, zdarza się genetyczna ułomność braku, dopust boży. A bywa że wychowanie lub jego brak, zniszczyło zarodek. Potem na jedno wychodzi, „żeby życie miało smaczek”.

  Są środowiska w których obie te przyczyny występują nader często. Regułą jest, że nie ma w nich szczerej Wiary, albo jest, ale nie w to co się należy. Przykładem encyklopedycznym były Sodoma i Gomora. Ale żyd się zawściekł i odbudował. Bo żyd nic więcej nie ma, i wygląda mi, że nie chce mieć.

 123. ninika said

  Ekspert od koronki przeszedł sam siebie: https://kresy.pl/wydarzenia/prof-simon-proaborcyjne-protesty-nie-powoduja-zagrozenia-epidemiologicznego-wszystkich-swietych-owszem/

 124. revers said

  Jeszcze raz kasa, mozna nawet z sld lupac krajan pracujacych zagraniaca, nie ma podwojnego ale jest abolicja i wracamy do podwojnych podatkow przez tylne drzwi prawicy polskiej w pis. progi podatkowe zostaja w rp takie same.

  Konfederacja:”Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy” ~ Aleksy de Tocqueville
  Dziś wieczorem w Sejmie PiS razem z posłami Lewicy przegłosowali bandycką ustawę ograniczającą ulgę abolicyjną, co sprawia, że Polacy pracujący za granicą będą musieli zapłacić wyższe podatki! Przepisy mają wejść już od 1 stycznia 2021… Hańba każdemu posłowi PiS i Lewicy, który uderzył w ciężko pracujących obywateli dorabiających za granicą, by wyżywić rodzinę. To jest po prostu skandal. Prosimy o UDOSTĘPNIANIE!
  Rządy „bandy czworga” (PiS-PO-SLD-PSL) wypchnęły ponad 2,5 mln Polaków za granicę, którzy w poszukiwaniu krajów z lepszymi warunkami do życia, możliwością wyższych zarobków niż w Polsce i niższych podatków, wybrali m.in takie kraje jak Wielka Brytania, Niemcy, Holandia czy Irlandia. Większość krajów europejskich posiada zdecydowanie wyższą kwotę wolną od podatku niż Polska, wyższe zarobki, niższe opłaty dla firm i prostsze przepisy gospodarcze. To pozwala wyjeżdżającym tam „za chlebem” obywatelom zarobić więcej pieniędzy i utrzymać rodzinę.
  Pazerni socjaliści z PiS zauważyli to i wpadli na pomysł, by zlikwidować ulgę abolicyjną, by również Polacy na emigracji musieli płacić polskiemu fiskusowi i nie mogli uniknąć dopłaty podatku dochodowego od pieniędzy zarobionych za granicą. A wszystko przy pomocy posłów Lewicy, którzy kolejny raz razem z rządzącymi krzywdzą obywateli i to w czasach kryzysu…
  Socjaliści w kwestii podatków zawsze chcą równać w górę, my chcemy równać w dół. Zamiast dokładać obciążeń podatkowych, zdejmijmy obciążenia fiskalne ciążące na wszystkich Polakach! Dlatego #Konfederacja proponuje:
  ✅ Podniesienie kwoty wolnej od podatku do 12-krotności pensji minimalnej – 31.200 zł
  ✅ Docelowo likwidację podatków dochodowych (PIT i CIT)
  ✅ Wprowadzenie dobrowolności ZUS
  ✅ Obniżkę VAT na żywność
  ✅ Niższe podatki nałożone na paliwo (obecnie aż połowa ceny to podatki). Więcej o naszej powszechnej uldze podatkowej tutaj: https://konfederacja.net/1000-powszechna-ulga-podatkowa/
  ✅ Proste przepisy i wolność gospodarcza, które osiągnęlibyśmy po wprowadzeniu „Pakietu Polskiego Przedsiębiorcy” autorstwa dra Sławomira Mentzena! Szczegóły pakietu tutaj: https://konfederacja.net/pakiet-polskiego-przedsiebiorcy/
  #Konfederacja nie ustąpi w walce o interes obywatelski, bo byt milionów Polaków i przyszłość polskiej gospodarki są dla nas najważniejsze!

 125. bryś said

  „#Konfederacja nie ustąpi w walce o interes obywatelski, bo byt milionów Polaków i przyszłość polskiej gospodarki są dla nas najważniejsze!” – ile interpelacji i wniosków do prokuratur złożyli w sprawie nielegalnych ograniczeń wolności osobistej i gospodarczej od marca tego roku? No dobra. W marcu wszyscy się trochę obsr…li. Ale w czerwcu np. było już trochę wiarygodnych wiadomości odnośnie śmiertelności w czasie „epidemii”.

 126. bryś said

  Prawdopodobnie największy prywatny teren w Bieszczadach?

 127. Łucznik said

  biskupi wojtyliańscy niejasno o aborcji:
  – Nikt nie jest zmuszony do heroizmu i to jest jasne – mówił rano w Radiu Zet ks. Leszek Gęsiak, rzecznik Konferencji Episkopatu Biskupów Polski, podkreślając, że „to nie jest tak, że jedno prawo do życia może niwelować prawo drugiego, że w imię dobra jednego prawa możemy zniszczyć prawa drugiego”.

  Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski uważa, że trwające w Polsce protesty po ogłoszeniu wyroku TK w sprawie zakazu aborcji z przesłanek embriopatologicznych świadczą o tym, że „przelała się jakaś czara goryczy”.

  Protestujące kobiety są zdaniem księdza ważną grupą, której należy słuchać?, ale uważa, że choć nie powinno się ich zmuszać do heroizmu – w rzeczywistości nikt ich do tego nie zmusza.

  I to, że kobiety definiują swoje prawa?, nie zwalnia Kościoła z obowiązku mówienia o prawie każdego człowieka do życia.

 128. Łucznik said

  przyjaciel świętego jana pawła 2 lewak liberał modernista ksiądz leon knabit za aborcją dzieciobójstwem
  knabit

 129. Łucznik said

  https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/122979040_10157998149777060_2614620006891853142_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ky3a-cd_1QUAX8r9K9K&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=e26e44169b5c27bc325269c989138b37&oe=5FBE0F46
  https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/123113276_2782334221980566_824659181799095827_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=5POfNp1P4xUAX9ikN7O&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=6&oh=fd35ae3e8b8c88b663b2715a7ff0bd74&oe=5FBD78ED

 130. Łucznik said

  demon.pl jezuitów:
  redaktor Żyłka dołączył zgodę na działanie pod „flagami kościelnymi” przeróżnych fundamentalistów, nacjonalistów, rasistów
  deon.pl/kosciol/komentarze/juz-dawno-przekroczylismy-granicze-za-pozno-czas-otworzyc-oczy,1034710

 131. Łucznik said

  Niestety wyłazi z liberalnego księdza naturalistyczna formacja z seminarium jana pawła 2.

  Ksiądz lewak widzi czarną twarz murzyna w kościele, który w istocie jest bardziej biały od tej przedcywilizacyjnej hołoty na wspomnianym rondzie. Jest on biały, ponieważ przyjął religię białego człowieka(chyba że ksiądz mnie przekona, że Pan Jezus w swojej fizyce jest murzynem).

  Przyjął model cywilizacyjny białego człowieka, zachowując zapewne przy okazji swoją idiosynkrazje kulturową( kuchnia, obyczaj, strój, relacje rodzinne, relacje gospodarcze…)

  Na to zwrócił uwage ksiedzu ten okropny narodowiec, a ksiądz wiedziony nieomylnym tropizmem naturalistycznym juz sie zatrząsł świętym oburzeniem. Mało tego, jakby ksiądz porozmawiał z tym murzynem, to on by księdzu to samo powiedział, bo ma oczy i widzi co lepsze dla niego i jego bliskich.

 132. Łucznik said

 133. Łucznik said

  Ostatni ksiądz w Polsce
  „Ksiądz Piotr S. z Czernikowa pod Toruniem został zatrzymany przez policję. W jego parafii rozegrały się dantejskie sceny – informuje „Super Express”.

  W środę wieczorem zwolennicy aborcji szli ulicami Czernikowa (woj. kujawsko-pomorskie). Przechodzili obok kościoła. Miejscowy proboszcz był na posesji, trzymając w ręku długą broń. Skąd ją miał? „Super Express” podaje, że duchowny jest myśliwym.

  – Postępowanie jest prowadzone w kierunku gróźb karalnych. Dlatego został przeszukany jego dom (plebania). Zostało zabezpieczonych sześć sztuk broni, w tym pięć długiej. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, bo proboszcz jest myśliwym i ma pozwolenie na broń – powiedział „SE” jeden z policjantów.

  Według ustaleń gazety ksiądz krzyczał: „Przestańcie! Natychmiast przestańcie!”.

  Został zatrzymany i spędził noc na policyjnym dołku.

 134. Łucznik said

  Prezydent Erdogan chyba się zdenerwował likwidacją przez Rosjan dziesiątków protureckich terrorystów. A powinien być szczęśliwy, bo nie trzeba im już co miesiąc płacić…
  Teraz „grozi” Rosji „nową operacją” w Syrii…
  https://ria.ru/20201028/erdogan-1581919748.html
  .https://radiosputnik.ria.ru/20201028/erdogan-1581931891.html
  .https://ria.ru/20201028/erdogan-1581916569.html
  https://kodluch.wordpress.com/2020/10/28/28-10-2020-syria-1850-dzien-sprzatania-swiata/

 135. Łucznik said


 136. PaniWoźna said

  Jestem przerażona tym, co się dzieje. Płaczę nad tym jaką metamorfozę (zwyrodnienie) Polska przeszła. Żadnych wartości i skrupułów. Głupota, wulgarność, zbydlęcenie, chuligaństwo, bandytyzm i przemoc. Jestem kobietą. Nigdy nie zabiłabym dziecka. Oddałabym za nie życie, bo taka jest rola matki i po prostu rodzica (dziecko musi przeżyć swoich rodziców). Sam nawet temat okazuje się bezprzedmiotowy, bo odbywa się cały dramat w okolicznościach fałszywej pandemii. Ludziom wkrótce zabraknie pieniędzy na żywność, ale siedzą z założonymi rękoma. To straszne.

 137. Łucznik said

  Hegemonia. Wywoływanie zadym w społeczeństwach i społeczności miedzynarodowej :

  Następna efekciarska zadyma we Francji z obcietą głową i następny powód do wielkich reperkusji i obostrzeń miedzynarodowych miedzy Francja ( Europą i katolikami ) a muzułmanami w wielu krajach.

  I znowu źródłem tych zadym są żydzi którzy ten konflikt sprowokowali i wywołali.

  Bo przyszedł żyd : Samuel Paty, na lekcje do klasy i zaczął pokazywać wulgarne i bardzo obraźliwe rysunki innych żydów ( z harlie hebdo ) .

  Na rysunkach był m. in. nagi Allach. W religii muzułmańskiej pokazywanie wizerunku Allacha jest dużą obrazą a nagiego Allacha…. obrazą wielką !!!

  I takimi rysunkami chciał obrazować lekcje o tolerancji . To tak , jakby do klasy w Polsce przyszedł nauczyciel i wspomagał się rysunkami onanizujacego się Jezusa i Matki Boskiej. Prowokacyjny żyd z przedmieść Paryża wywołał ogromne zbulwersowanie wśród rodziców dzieci, nie tylko muzułmańskich .

  Jakiś młody Czeczen obciął żydowi łeb i rozpętała się burza , rozdmuchana przez należące do zydów media . A potem poszły wzajemne oskarżenia głów państw, bojkoty itd itp … wielka miedzynarodowa i miedzykulturowa zadyma.

  A żydzi się cieszą , bo kosztem jednej głowy rozpętali wielką burzę grając na uczuciach ( muzułmanów i chrrześcijan ) innych.
  https://sputniknews.com/europe/202010291080910152-one-person-killed-several-injured-in-reported-knife-attack-near-church-in-nice-france/

 138. Łucznik said

  „Kursy walut: Złoty na kolanach, już dawno nie było tak źle”;
  https://www.biznesinfo.pl/kurs-franka-281020-sw-frankowicze
  „Mocne spadki na GPW. W dół nawet „bastiony optymizmu”;
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mocne-spadki-na-GPW-W-dol-nawet-bastiony-optymizmu-7989996.html
  „Będą zmiany w podatkach od nowego roku. Pracujący za granicą od 2021 roku znów zapłacą PIT podwójnie”
  https://strefabiznesu.pl/beda-zmiany-w-podatkach-od-nowego-roku-pracujacy-za-granica-od-2021-roku-znow-zaplaca-pit-podwojnie-29102020/ar/c3-15208440
  Jak widać „chleba” powoli zaczyna brakować, ale „cezar” JAROSLAUS dał ludowi przynajmniej „igrzyska” w postaci „bitwy o aborcję”….

  Z cyklu wolność słowa i praworządność na Ukrainie.
  Jak informuje redaktor Anna Babinets wszystkim dziennikarzom śledczym z portalu „śledztwo”(?) cofnięto akredytacje. Według redaktor to zemsta za publikacje artykułów ujawniających schematy korupcyjne w obecnym parlamencie Ukrainy.
  https://www.unian.info/society/freedom-of-speech-rada-revokes-accreditation-of-slidstvo-info-investigative-journalists-11198444.html
  https://adnovumteam.wordpress.com/2020/10/29/wojna-domowa-na-ukrainie-29-10-2020r-1958-dzien-od-nowego-rozejmu/

 139. revers said

  Po Paryzu, przyszla Niceja gdzie isismanski nozownik zdolal zadzgac nozem 3 osoy … . Podgrzewa sytuacje jak zawsze niezawodny koszerny Charlie Hebo

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-29/atak-nozownika-w-nicei-jedna-osoba-nie-zyje-kilka-jest-rannych/?ref=slider&fbclid=IwAR2zvm8MA2I3ewE5GN8hQ4xbbOa0E-HNhesqIsatXQwyX4VrWfYdt11FLIo

 140. Listwa said

  @ 87 Seler

  Łachu zakłamany bp. Długosz nie jest moim biskupem. Sam dzwoń.
  Wstrętny oblechu z dupą zamiast ryja.

 141. Jowram said

  Potrzebny ujemny wymik na koronoswirusa d gdzie załatwić?

 142. Listwa said

  @ 90 Seler

  A co to znaczy dzwoń? poszukaj sobie cygana i jemu każ dzwonić. Popieprzyło ci się jeszcze bardziej?

  „ty kurwo w sutannie
  sprawdź”

  – spieprzaj gnido.

  „czekam na reakcję Psów, Karetki
  i takich jak ty.. tfuuu..”
  – to dzwoń do nich, a nie tylko szczekasz i udajesz dobrodzieja z waty

 143. Listwa said

  @ 93 Seler

  Wynocha oblechu z tą swoją kulturą z wychodka.

 144. Listwa said

  @ 100 Nick

  „Także Listwę, który zbyt często kracze jak i Ty.”
  – Gdzie to widzisz że kracze? Też ci się przewraca napadami.

 145. Listwa said

  @ 114 Seler

  No proszę, wie w których krzakach leży, wie kim jest, wie że ma bogatą rodzinę, że ma wujka i rodzinę z willami, telefony na policje zna i na pogotowie, ale jak ma pomóc to woli wypisywać idiotyzmy co sobie wygrzebie z gaci.

 146. Listwa said

  @ 127 PaniWoźna

  Niestety. Będzie gorzej. Bo zidiocenie postępuje i jest karmione.

 147. bryś said

  Jowram – może zlecać do skutku, lub parę sztuk a któryś na pewno wyjdzie jak będzie pasował. Oczywiście za własne pieniądze.

 148. Lily said

  Re 126; Brys
  „Najwiekszy prywatny teren”. Po 1989 r.?.

  CZY, czas na BIALORUS ?.

  TAM JEST KASA DO ZROBIENIA.

  KRAJE DAWNEGO BLOKU WSCH,
  JUZ SPRYWATYZOWANO.

  A jak mowi przyslowie.
  „APETYT ROSNIE,w MIARE JEDENIA”,

 149. Łucznik said

  Kościół Jana Pawla 2 przygotował strajk kobiet:

 150. Carlos said

  re 127 Pani Wozna Pracowali nad tym przez ostatnie 30 lat ,droga Pani

 151. Łucznik said

  szef KGB ZSRR żyd Andropow aka Andropolus (nazwisko matki – żydowki greckiej – handlarki diamentami – jew od jewelery) jest kluczem do zrozumienia co się stało

  Matka Andropowa to żydówka grecka Jewgenia Karlowna Flekensztein ( Евгения Карловна Флекенштейн)
  pochodziła z bardzo bogatej rodziny żydowskiej a w panieństwie była nauczycielką muzyki.To nie „spiskowa teoria” a oficjalne dane biograficzne.

  //A żyd Andropow jakimś cudem dostał się na najwyższe stanowiska sowieckie//

  Nie „cudem” a dzięki wsparciu dwóch wysoko postawionych w masońskiej hierarchii,polityków.
  Ministra spraw zagranicznych ZSRR żyda Maksima Litwinowa ( Enocha Meyera Finkelsteina )
  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Maksim_Litwinow
  i Otto Kuusinena
  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Kuusinen

  Ponoć każdy dzień wersalskich obrad poprzedzony był długą telefoniczną „konferencją” brytyjskiego antysowieckiego i antykomunistycznego ministra Lloyda George z komuchem ministrem ZSRR żydem Litwinowem.
  A może mnistra Litwinowa z ministrem Lioydem Georgem,
  któż to może wiedzieć.

  To dziwne ale pisarz dr Krajski (posiadający tytuł doktorski) co kwartał wydaje nową książkę o masonach a nigdy nie wspomina ani o Litwinowie ani o Kuusinenie choć źródła mówią nie tylko o ich przynależności do owej struktury ale o bardzo wysokich rangach i funkcjach jakie tam pełnili.
  Nawet Stalin omijał ich szerokim łukiem choć stanowili na jego drodze wyraźną przeszkodę.

 152. Łucznik said

  Rosja i USA to wrogowie egzystencjalni i jeśli coś jest nieuniknione to finalne starcie między nimi.

  Taką geopolitykę określił już dawno temu Aleksander Newski który postawiony przed wyborem:
  sojusz z Zachodem przeciw Ordzie czy z Ordą przeciw Zachodowi,wybrał sojusz z Ordą.I dlatego wygrali.

  W przeciwieństwie do trwających w głębokim dysonansie poznawczym Polaków,do końca nie potrafiących ustalić czy (rycerstwo niemieckie czyli) Krzyżacy, to sojusznicy czy najgorsi wrogowie.
  Mimo wielu historycznych doświadczeń ów dysonans trwa do dziś

 153. Sowa said

  Re 89: NICK:
  „Jesteś ‚namiestnikiem’.
  Lucyfera.”

  Jak i Franek i paru takich…

 154. Łucznik said

  „Przekroczyliśmy próg 20 tys. zakażeń koronawirusem, po którym wprowadzenie lockdownu rekomendował minister zdrowia. Z tego, co mówią dobrze poinformowani politycy rządu, wewnętrzne analizy wskazują, że system opieki zdrowotnej stanie się niewydolny powyżej 30 tys. Co dalej?” – napisał na Twitterze Marcin Makowski dziennikarz Wirtualnej Polski.

  „Przecież ilość zidentyfikowanych zakażeń nie ma żadnego znaczenia, liczą się chorzy w ciężkim stanie. System już jest niewydolny. Kończą się strefy COVID oraz NON-COVID. Należy zakończyć kwarantannę i izolację personelu bezobjawowego, oraz zlikwidować szpitale jednoimienne” – odpowiedział dziennikarzowi lekarz dr Paweł Basiukiewicz.

 155. Łucznik said

  za przedwczorajszy apel do PIS-owskiej młodzieżówki o „obronę kościołów” minister J.Kaczyński powinien stanąć przed trybunałem stanu.

  Nie mówiąc o tym że najpóźniej wczoraj rano cały rząd powinien podać się do dymisji.

  Jak wiadomo z nauki tylko Państwo ma monopol na przemoc ponieważ ma do tego potrzebne narzędzia:regulacje prawne i wyszkolone struktury.

  Jeśli więc członek rządu (nota bene odpowiedzialny za bezpieczeństwo) apeluje o czynną pomoc osób spoza aparatu władzy to jest to publiczne przyznanie się do niemocy rządu a co za tym idzie Państwa 3RP jako takiego.

 156. Yagiel said

  Podział Polski idzie pełną parą! Po podziale Polaków czy raczej polactfa – który dawno już nastąpił… Zresztą Polaków w Polsce – w sensie mentalnej dojrzałości narodowej – ile jest?
  Prezes? Jakże zadowoloniutki jest teraz carunio Jarunio: że zamieszał, że zachaosił, że zadymił, co się dało – jak nie dało się w piaskownicy jego/ich dwóch dzieciństwa… Nie wszystko się dało, nie wszystkich zwiódł „ciągnący ulicami tłum”, niemniej coraz bliżej w Polsce do sytuacji Rwanda’94: Hutu/PiS już ostrzy maczety na Tutsi/… Tu się zawahałem, bo przecież w Polsce tzw. władza i opozycja to tylko aktorstwo polityczne TEJ SAMEJ TRUPY, zgrywa emocji politycznych dla cyrkowej publisi – na ulicach realne emocji publisi? Hm…
  Na ulicach: któż odróżni aktora od naturszczyka? Będzie łatwo: ginąć będą (jak we Francji) naturszczycy, gdy politycy „obu! stron” będą wieczorami przy wspólnych stolikach sejmowych zajadać zgodnie i zapijać… obrazki z tv. Oby krwawe! „To jest wojna!”? Kto tak krzyczy, chce zabijania/krwi – własnej? Własną wylać na bruk ma tzw. lewica czy tzw. prawica ? Naprawdę tu jest Rwanda?

  A jak poszedł król na wojnę,/ grały jemu surmy zbrojne (…) A jak poszedł Stach na boje,/ zaszumiały mu topole (…) Stach śmiertelną dostał ranę/król na zamek wracał zdrowy – ironizowała Konopnicka. Nie trzeba Niemca, by pluł nam w twarz i dzieci nam piedrolił… Podział Polski – jak Niemców kiedyś na katolików i protestantów (dla bezpieczeństwa interesów Brytoli) – jest już blisko: na wyciągnięcie krótkiej łapki prezia: kto sznurkuje tę łapkę? kto sznurkuje ten jęzorek śliczniutki Jednego z Dwóch Takich aktoreczków? Wszystkie drogi prowadzą do City of London i…
  No ale kto mu wmówi, że City to London, że białe jest białe, a czarne – czarne. No! Ma być chaos szary w głowach i na ulicach… Szary z domieszką czerwieni/krwi, czyli – brunatny taki…

  Dawno, dawnym-dawno, a nawet drzewiej HOMER powiedział: CZŁOWIEKi TO IGRZYSKO BOGÓW… Cóż, Kaczyński czy Morawiecki w rolach tych BOGÓW – żart Pinokia? 3000 lat mądrości idzie znów w pis-du! HOMER z jego mądrością przodków – WYPIEDRALAĆ !
  Cóż, człowieki po szkołach wolą być zwierzętami emocji, w mniejszych stadach/terytoriach niż Polska/państwo wszelkie. Wolą emocje wyżyć, niż pomyśleć analogią… Pamiętać, że – tak naprawdę – nie dzieje się nic.
  Jeszcze 6-7 tysięcy lat temu na terytorium dzisiejszej Warszawy żyło może kilka watah wilków, kilka niedźwiedzi sporo rysiów – mnóstwo źwierzyny łownej w Puszczy, ryb w rzece nie nazwanej jeszcze Wisła… Czy coś istotnego zmieniło się? To się od-zmieni. Liczę na to, żyjąc tu. Matko Boska Ratuj!
  Lecz rower sobie zostawię.

 157. revers said

  re127,134

  Tak bedzie dzis embriony przeszkadzaja, a za chwile starszych ludzi do eutanazji odstawia, zatakuja inaczej, za.ebac starych.

  Juz takie glosy byly slyszane wsrod samozwanczych elit , chocby byla ministrowa sportu Mucha, Kidawa, i inni celebryci radio i tv, co to wrocili niby w Szwjacarii, g.no widzialy i g. wiedza o o eutanazji opowiadaja w mediach, reklamuja, a kto nie z postepem tego zmieciem.

 158. revers said

  na razie tylko trupy leza na przystankach autobusowych cala noc, bo nie m komu z powodu covida zbierac trupy i wypisywac akty zgonu bez wpisu covid.

  https://katowice24.info/zwloki-mezczyzny-lezaly-cala-w-poblizu-kopalni-lekarka-nie-chciala-przyjechac-i-wypisac-karty-zgonu/?fbclid=IwAR2T0mWK92m7jOPJratMS5W_0OxSz-P4et24bedlcHDicotYzjmrlpi4Pe0

  wg. danych biura walki z covidem, ilosc zakarzen na covid zbliza sie do 20 tys. co wiaze sie z wporowadzeniem totalnego lockdownu-u do marca przyszlego roku, a potem to tylko za grosze wykupi sie reszte polskich firm, lub w miedzyczasie zlikwiduje sie firmy.

  Widzocznie jeszcze nie zdazzyli wpisac w rejestr ofiar covidu z ubieglego dnia,

  Reszte trupow z poprzedniego dnia z przystankow, i z pod stacji pierwszej pomocy w kolejkach.

  Ale po rejestracji truow wspoobjawieniowych szybko nadrobia statystyke covida, tak jak i gospodarka wg. Mateuszka i jednego z koszer banku analitykow szybko nadrobi po marcu przyszlego roku.

 159. Piskorz said

  !!! A to bydlę Biden łudzi, że Rosja dla USA największym zagrożeniem. Zapomniał drań dodać, że 60% produkcji przemysłowej idzie na zbrojenia !!
  Er hat Rußland jetzt in einem Interview des Fernsehsenders CBS als „größte Bedrohung für Amerika“ bezeichnet. Tak szczeknął mordą dla stacji CBS w wywiadzie. I nie dodał, że po 1950 USA bombardowały ponad 30 państw .!!

 160. osoba prywatna said

  Amerykańscy zabójcy zagwarantowali sobie bezkarność w Polsce
  .https://www.youtube.com/watch?v=HEHMTHVnT3M&feature=emb_logo

 161. Łucznik said

  Wulgarny napis na kościele w Katowicach. Hasło, które pojawia się podczas protestów w całej Polsce, zostało wymalowane przed wejściem do kościoła. Zdewastowana została również Archikatedra Chrystusa Króla. Duchowni apelują o pokój.
  https://katowice24.info/jeb-pis-na-kosciele-zdewastowana-zostala-rowniez-archikatedra/

 162. Łucznik said

  bezkarność nazistek feministek skopany policjant straj kobiet
  W pewnym momencie jeden z nieumundurowanych policjantów wszedł w grupę protestujących i zatrzymał jednego z najbardziej agresywnych mężczyzn.

  Kiedy tłum to zobaczył, zaatakował funkcjonariusza. Został on przewrócony, a protestujący zaczęli go kopać. Wtedy oddział prewencji ruszył, żeby go „odbić”. Policja użyła gazu i pałek.
  https://katowice24.info/skopany-policjant-i-3-zatrzymane-osoby-to-bilans-niedzielnej-manifestacji-w-katowicach/

 163. osoba prywatna said

  Ile zapłacą Polacy za amerykańskie bezpieczeństwo
  .https://ndp.neon24.pl/post/158529,ile-zaplaca-polacy-za-amerykanskie-bezpieczenstwo

 164. Piskorz said

  !!! W nocy z środy na czwartek w oknie życia sióstr urszulanek w Łodzi pozostawiono noworodka – poinformował rzecznik Caritas Archidiecezji Łódzkiej Tomasz Kopytowski. Chłopczyk był zawinięty w koc, wyglądał na zdrowego, nie był wyziębiony. Został przewieziony do szpitala.
  A JESZCZE NIE TAK DAWNO…TO GÓWNO UE SZCZEKAŁO, że Polska…ma zlikwidować te okna życia!!

 165. Łucznik said

  Jest ogromna różnica. Ci ludzie w kościele nie są rodzicami niepełnosprawnego dziecka ofiarowanego im do adopcji, więc nie mają wobec niego żadnych zobowiązań.

  To rodzice są odpowiedzialni za to, że to dziecko się urodziło i dlatego rodzice mają wobec tego dziecka obowiązki.

  Wolność nie polega na odrzucaniu moralnych obowiązków. Tym bardziej, gdy takie treści propagują ludzie, którzy równoczesnie namawiają nas do adopcji i ochrony kalekich lub chorych zwierząt.

 166. NICK said

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiemy-jak-bedzie-wygladal-iii-i-iv-lockdown-2020-10

  Może tak być, nieprawdaż?

 167. osoba prywatna said

  Zaginał znany polski tik-toker Andrzej Duda. Ostatni raz był widziany 23 października przy stadionie narodowym w Warszawie. Wiek: 48 lat. Wzrost: 182cm. Znaki szczególne: smycz, długopis.

 168. Łucznik said

  jedynym językiem, który społeczne szumowiny rozumieją: – Rozwydrzone babony z odjętymi mózgami – jak się nie chce mieć dzieci, to się nie trzeba pier…lić, albo trzeba to robić z głową. Jesteście odpowiedzialne za własne decyzje i własne czyny. Te dzieci, które mordujecie, nie są odpowiedzialne za swoje zaistnienie, one się na świat nie prosiły. To była wasza akcja i wasza decyzja. To wy rozkładałyście kopytka. Nie wiedziałyście co robicie ? Egzystujecie na poziomie świń, owiec, królików, czy myszy?

  A teraz słuchajcie uważnie: ku…stwa morderstwem nie wymażecie. Wolność nie polega na łajdactwie, na odrzuceniu odpowiedzialności, na odrzuceniu zasad moralnych. Wolność nie polega na zbrodni.
  https://regionpojezierze.com/2020/10/26/to-operacja-przygotowana-skoordynowana-i-oplacona-sprawdz-przez-kogo/

 169. Łucznik said

  Mojmir Babacek jest założycielem Międzynarodowego Ruchu na rzecz Zakazu Manipulacji Ludzkim Układem Nerwowym przy pomocy środków technicznych. Jest autorem wielu artykułów na temat manipulacji umysłem.
  https://regionpojezierze.com/2020/10/28/bron-elektromagnetyczna-i-informacyjna-zdalna-manipulacja-ludzkim-mozgiem/

 170. Przemysław Jakub said

  Zmarł biskup Zawitkowski:
  https://lowicz.naszemiasto.pl/zmarl-ksiadz-jozef-zawitkowski-emerytowany-biskup/ar/c1-7972171

 171. revers said

  Bogdan Klich
  Senat za wcieklymi panienkami …

  Dziś w Senacie wyrażamy nasze poparcie dla Strajku Kobiet w całej Polsce ⚡️
  #StrajkKobiet #wspolnasprawa #wyborniezakaz

  jak ronwiez dr.Klich w pandemii raznie strajowac w kupie, a gonic palami i zamykac w piedlu przeciwnikow covida.

  Wlasnie Socha z ruchu STOP SZCZEPIONKOM zbiera pieniadze na uwolnieniu przeciwnikow covida i toksycznych szczepien z ostaniej manifestacji z dn. 24.10.2020

 172. osoba prywatna said

  Szlamnik zwyczajny pobił rekord najdłuższego nieprzerwanego lotu ptaka, przeleciał 12 tysięcy km w 11 dni
  https://www.donald.pl/artykuly/43Tmdyfw/szlamnik-zwyczajny-pobil-rekord-najdluzszego-nieprzerwanego-lotu-ptaka-przelecial-12-tysiecy-km-w-11-dni

 173. Sowa said

  Fauci zaaprobował hydroxychlorochinę w leczeniu chorób wirusowych 15 lat temu. Teraz o tym „zapomniał. Skurwysyn.

  JULY 6, 2020
  DEADLY COVER UP: Fauci Approved Hydroxychloroquine 15 Years Ago to Cure Coronaviruses; “Nobody Needed to Die”

  Dr. Anthony Fauci, whose “expert” advice to President Trump has resulted in the complete shutdown of the greatest economic engine in world history, has known since 2005 that chloroquine is an effective inhibitor of coronaviruses.

  How did he know this? Because of research done by the National Institutes of Health, of which he is the director. In connection with the SARS outbreak – caused by a coronavirus dubbed SARS- CoV – the NIH researched chloroquine and concluded that it was effective at stopping the SARS coronavirus in its tracks. The COVID-19 bug is likewise a coronavirus, labeled SARS-CoV-2. While not exactly the same virus as SARS-CoV-1, it is genetically related to it, and shares 79% of its genome, as the name SARS-CoV-2 implies. They both use the same host cell receptor, which is what viruses use to gain entry to the cell and infect the victim.

  https://truepundit.com/deadly-cover-up-fauci-approved-hydroxychloroquine-15-years-ago-to-cure-coronaviruses-nobody-needed-to-die/

 174. osoba prywatna said

  Podążaj za marzeniami.
  https://demotywatory.pl/5032036/Podazaj-za-marzeniami

 175. NyndrO said

  To jest o plecach.
  .https://www.youtube.com/watch?v=D5HaE0vqkYs
  * Przed chwilą byłem u Starego i Dziadków gróby ogarnąć. Ludzi bez massecheck było zaskakująco dużo. Wchodząc miałem w razie czego chustę na szyi, ale nie było żadnej potzreby jej podciągać na nos. Cieszy

 176. Bezpartyjna said

  Protest song młodzieży?

 177. NICK said

  To jest chwilowa cisza.
  Kumplu.
  Nad grobami.
  Zbeszczeszczą wszystko.
  A co komu przeszkadzało by ludzie szli. Na groby. I, pamiętali.
  Wszystko.
  Historię wszelaką.

  Wiemy.
  Pamięć Prawdy.
  Twej i mojej.
  Zatarcie i sponiewieranie. Przodków.
  Rodziny i Narodu.

  Świata.

  Nawiasem we nawiązaniu.
  Nie jestem doktor lecz dochtór.
  A stopni i tytułów „współcześnienaukowych” zawsze się wzbraniałem.
  Znaczy trzy razy.
  Teraźniejsze nic nie znaczą

 178. seler said

  133 Listwa

  sprawdź to, co napisałem u źródeł – Psy, Kler, dzielnica cała,
  ty mnie od łacha wyzywasz ?
  ciebie nie stać na pomoc innym, ty kurwa zwykła jesteś
  i cewką [bez jaj] moczową z wbitym widelcem

  to, do biskupa zadzwoń – że ma bratanicę,
  boisz szie tchórzu ?
  że wśród klanu
  Długoszów
  Kaśka ?

  dlaczego ja do ciebie jeszcze piszę ???
  pewno z przyzwoitości
  [mojego] charakteru….

  telefonu nie odbiera, bo cie do znajomych
  nie zapisała…. masz inne telefony ?…
  do Kurwi zadzwoń, aż ci szie
  abonament skończy

  ty to nawet moczową cewką nie jesteś…
  sutannę ci przeprać ?
  żebyś z moszną
  nie fruwał po
  wierzchu
  z pół
  jajem ? [nie licząc hemoroidów]

  już wolę wróbelki, które kupcią strzelają,
  ciebie bym zayebał na miejscu
  zanim zdążysz szie zesrać
  i pomyśleć, kogo
  jeszcze udupić..

  ciekawe, kiedy Prawdę poznasz
  zanim umrzesz… ?
  w 966 roku ?
  prędzej szie ustami zesrasz…
  [zawsze to jakiś otwór]

  mimo wszystko
  pozdrawiam
  odrobinę
  kultury
  mam

 179. NyndrO said

  Szczerze mówiąc, będąc jeszcze w samochodzie spodziewałem się milicji na cmentarzu.

 180. Łucznik said

  podręcznik uniwersytecki Wirusologia lekarska koronawirusy
  nie ma możliwości naukowych stworzenia skutecznej szczepionki na koronawirusy
  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/121785187_2018067341662339_1545699962952339455_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=O6ZBYAJLbSEAX8Zd5O-&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&tp=7&oh=48343a0a82a6828a1dd3c7d53bcc0940&oe=5FBE4F9F

 181. Łucznik said

  kaczyński wywołał kolejną wojnę w sklepach:
  seniorzy są przyczyną kolejek w sklepie bo kupują poza 10-12:00
  po aborcji czas na ZUSowską eutanazję

 182. seler said

  re: 149 Bezpartyjna

  dziękuję za piosenkę 😉
  ————–

  w mieście świętej wieŻy – czały czas idzie o Częstochowę,
  prezydent Matyjaszczyk zajrzał do majtek
  i stwierdził, że ma jeszcze 2 jaja
  Policji zapowiedział, żeby
  nie waRZyli szie karać
  za brak kagańców !!
  II ???
  pozdrawiają ŁAPKĄ
  [nawet ze suki] jak na Psów przystało
  tych, …co z wrażenia…
  te szmaty połknęli
  😉 😉

  pozdrawiam serdecznie
  dla Ciebie kochana
  HEJ
  Haris Džinović – Koncert u Beogradu 2011.


  ______

  😉
  .https://www.youtube.com/watch?v=Xuk1lUUj3CY

  prawdopodobnie w „byłej” Jugosławii
  było za dużo wyznawców juda_izmu
  postanowiono ją lekko zbombardować
  ale skoorwysyny nie trafili w Cyganów
  co prawda, tego kraju już nie ma…
  pozostał szie jednak Duch i Charakter
  ale opracowuwują już bombę na to,
  sorry… szczepionkę, żeby już ani
  jednego nie było… koorwa, ale kogo ?

  😉

 183. Łucznik said

  Czy zabicie dziecka z tzw. wadą letalną jest dopuszczalne?
  https://teologkatolicki.blogspot.com/2020/10/czy-zabicie-dziecka-z-tzw-wada-letalna.html
  lewak ksiądz wojciech giertych wujek romana, doradca lewaka Franciszka kłamie i fałszuje nauczanie Św Tomasza z Akwinu:

  Natomiast perfidnie pominięta wypowiedź św. Tomasza w quaestio 95 mówi dokładnie coś przeciwnego do wywodów o. Giertycha, mianowicie że:
  – dla człowieka konieczne jest, by doskonałość cnoty przychodziła przez pewną dyscyplinę,
  – doskonałość cnoty polega szczególnie na powstrzymywaniu człowieka, zwłaszcza młodego, od niewłaściwych przyjemności,
  – właściwe jest, że ludziom wyznaczana jest przez innych dyscyplina, dzięki której dochodzą do cnoty,
  – tym, którzy są skorzy do cnoty, wystarczy ojcowskie napomnienie, natomiast dla tych, którzy są skorzy do wad, konieczne jest, by przez siłę i lęk byli powstrzymywani przed złem, także dlatego, by nie szkodzili innym,
  – w tym celu ustawy prawne (disciplina legum) narzucają lęk przed karą,
  – narzucanie przepisów prawnych jest konieczne dla pokoju między ludźmi oraz dla ich cnoty, ponieważ człowiek odłączony od prawa i sprawiedliwości jest istotą najgorszą pośród wszystkich istot żywych.
  https://teologkatolicki.blogspot.com/2020/10/sw-tomasz-wyrok-tk-czyli-giertychowe.html

 184. NICK said

  To jest.
  Chwilowa.
  Cisza.
  Zatem sza… .
  Co powiesz mi o 143?
  Wpisie.
  Źle.
  Moim przytoczeniu?

  Jesteś na rozdrożu.
  Ja też.
  Lecz. Mi mówią.
  Lecz.

  Staram się.
  Gospodarzu.Leczyć.
  Niewiele potrafię.

 185. Łucznik said

  Dziś zmarł biskup Józef Zawitkowski. Informację przekazał ks. Andrzej Sylwanowicz sekretarz i kapelan bp. ordynariusza naszej Diecezji.
  https://radiovictoria.pl/2020/10/zmarl-ks-bp-jozef-zawitkowski

  Zmarł prof. Andrzej Półtawski mąż Wandy Półtawskiej przyjaciółki Wojtyły JP2
  [img][ https://s7.tvp.pl/images2/7/a/0/uid_7a02fe11f0b98a8efff5e327caaaee701603975073883_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg /img]
  W Krakowie zmarł Andrzej Półtawski, działacz podziemia niepodległościowego w czasie drugiej wojny światowej, członek Armii Krajowej, uczestnik powstania warszawskiego, a także filozof, etyk, specjalista filozofii chrześcijańskiej. Miał 97 lat.
  tvp.info/50560006/zmarl-prof-andrzej-poltawski

 186. Łucznik said

  Prof. Simon ostrzega przed pójściem na groby na cemntarze, bo koronawirus. Ale na lewackich protestach ludzie „nie zarażą się, jeśli…”

  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/prof-simon-ostrzega-przed-pojsciem-na-groby-bo-koronawirus-ale-na-protestach-ludzie-nie-zaraza-sie-jesli

 187. Łucznik said

  judaizm z Lasek im ubeka Luna Brystygier ma nową świętą

  Papież Franciszek zatwierdził dekret uznający cud za wstawiennictwem matki Elżbiety Czackiej, założycielki zgromadzenia sióstr franciszkanek Służebnic Krzyża oraz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. To ostatni warunek, jaki musiał zostać spełniony, aby doszło do jej beatyfikacji.
  http://czestochowskie24.pl/kosciol/kosciol-bedzie-mial-nowa-blogoslawiona/

 188. Łucznik said

  Kaliski szpital zakorkował się. Pacjenci z podejrzeniem koronawirusa czekają w karetkach pod SOR-em

  Sytuacja w kaliskim szpitalu robi się coraz trudniejsza. Pacjenci z podejrzeniem koronawirusa czekają w karetkach, bo na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym nie ma wolnych miejsc. Interweniowała policja.
  http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/wydarzenia/kaliski-szpital-zakorkowal-sie-pacjenci-z-podejrzeniem-koronawirusa-czekaja-w-karetkach-pod-sor-em,3768.html

 189. NICK said

  Sama.
  Się. Pochyla głowa.
  Słusznie.

  Gdzie mózg mam?
  (…).
  Gdzie mam Duszę, wiedzę, doświadczenie, logikę.
  ROZUM… .

 190. seler said

  re: 174 NICK i re: 175 Nyndro i re{ 176 NICK

  ŻYWYCH szie szanuje i pomaga,
  zmarłych wypada pochować,
  żeby psy nie żerowały..

  dlatego JEZUS „uciekł” przed każdym GROBEM, by ?
  nam dać Wiadomość… po co zmarłemu kult ?
  śpi, niech spokojnie, świeczka mu, po cóż ?
  PAMIĘĆ o zmarłym, naśladując duszę
  Jego, by nie musiał szie wstydzić,
  za nas… nie w grobie, ale
  jak zmartwychwstanie,
  a, KTO to porobił ?
  Żywy ?</b.

  grają duchowo umarli religijnymi
  a, wierzący ?

  znają Drogę
  przez chaszcze, które szatan pozastawiał…
  i inne pułapki, należy omijać,
  gdy szie kocha
  Stwórcę…

  łach
  i… kto tym łachem jest ?
  bezmyślnym, zdradzieckim, kupczącym ?
  Bogiem ?

  ..I..

 191. osoba prywatna said

  Ze starej płyty.
  Ruby Murray – Let Him Go Let Him Tarry
  .https://www.youtube.com/watch?v=6vynP_qp9Cs

 192. osoba prywatna said

  Mnich przeciwko przedstawicielowi sił specjalnych Białorusi, przezwiskiеm Bandyt
  .https://www.youtube.com/watch?v=seXMjq9zSWE

 193. seler said

  142 Listwa

  „@ 90 Seler
  A co to znaczy dzwoń? poszukaj sobie cygana i jemu każ dzwonić. Popieprzyło ci się jeszcze bardziej?
  „ty kurwo w sutannie
  sprawdź”
  – spieprzaj gnido.”
  _________________________

  i koniec poezji…

  ja Kaśkę znam osobiście od kilku lat… nie muszę dzwonić na Psy,
  tobie ciebie proponowałem, żebyś miał POTWIERDZENIE tego,
  co szie dzieje z Kobietą z biskupiej „rodziny”
  cały czas jej pomagam… pisałem cwelu,
  żebyś jej bardziej ode mnie pomógł,
  zakryłeś szie sutanną… a, i tak
  z ciebie chuj wylazł,
  jak zwykle…

  i widzisz złamasie ? – tak napierdalasz na Cyganów
  a nawet bratanicy bp Długosza NIE CHCESZ pomóc
  masz telefon do królowej Częstochowskiej ?
  bo ja nie mam….
  może pomoże

  515904530 —> do Katarzyny
  do świetego obrazka
  nie mam…

  Listwa…kto RAZ szie skurwił, to kurwą pozostanie do końca życia
  [ty jesteś „święty” …nie bierz tego do sziebie,
  a, bruń Boże…]

 194. Łucznik said

  ojciec ksiądz Adam Szustak Dominikanie Kraków

  Z tego, co mówił wynika, że ksiądz Adam Szustak przez wiele lat, już w zakonie, był praktycznie niewierzący i dryfował.

  ksiądz Adam Szustak Zajmował się graniem w gry multiplayer,
  ksiądz Adam Szustak miewał przygody z kobietami,
  ksiądz Adam Szustak był już właściwie jedną nogą poza zakonem.

  Potem ksiądz Adam Szustak nawrócił się za pośrednictwem dwóch mnichów z Ameryki Pd, co do których istnieje wiele kontrowersji.

  Jednak prawdopodobnie faktycznie zadziałał przez nich Bóg, bo przypomnieli oni Szustakowi o potrzebie zbliżenia z Maryją.

  Od razu ksiądz Adam Szustak wypłynął na szerokie wody, zaczął nauczać, przyciągać tłumy. Mogło tak być, że w tym wszystkim zabrakło czasu na głębsze zapoznanie się z dorobkiem nauczania Kościoła.

  Niedawno ksiądz Adam Szustak przyznał, że najlepsze komentarze biblijne pochodzą od protestantów, a tam nikt tego przecież nie sprawdza, nie daje imprimatur.

  Ogromna popularność o. Szustaka może być dla niego jakimś ratunkiem. Każde jego słowo jest bowiem analizowane i wszelkie odstępstwa od doktryny wiary natychmiast punktowane.

  Był np. taki moment, kiedy ksiądz Adam Szustak przestał wykorzystywać Harrego Pottera do ewangelizacji i przestał ostentacyjnie lekceważyć zagrożenia duchowe, o których mówią egorcyści.

  Teraz jednak niestety ksiądz Adam Szustak do tego wraca, mam wrażenie że jest w nim sporo przekory. Skoro wy mi tak, to ja wam tak.

  To nie jest dobra droga. Bo jeśli ksiądz Adam Szustak zaczyna się chwalić, że słucha Rihanny i znajduje tam ewangeliczne treści, to jest to niebezpieczne.

  Ta dziewczyna to jest samo jądro okultyzmu i seksualizacji dzieci. Tam nie ma co doszukiwać się ukrytych symboli, wszystko jest na wierzchu: pentagramy, głowy bafometa, oko Chorusa, wszystko. Poza tym jakaś godność i dostojeństwo z kapłana powinny promieniować.

  Nie powinno się chyba zaczynać nauczania od: no, kurde, normalnie jaja jak berety, zaraz będzie jedzone a potem gadanko, Maryś jak ja Cię kocham tak w ogóle, jesteś jak Wonder Woman z Holiłudu
  https://teologkatolicki.blogspot.com/2018/11/dlaczego-o-szustak-okamuje-swoich.html

  ,, Cudzołóstwo i zgorszenie darem Boga wg księdza Adama Szustaka” .https://youtu.be/3K0D4E612QA

 195. Jowram said

  Takie same wyrazy powtarzaj po wiele razy !!
  Test PCR nie diagnozuje covid-19
  Torsten Engelbrecht i Konstantin Demeter

  2020-10-28 https://www.bibula.com/?p=119877

  Tekst jest przeznaczony dla członków sekty covid-19. Może skłoni niektórych do myślenia?
  [Jest to nieco inne opracowanie tego samego źródłowego tekstu zamieszczonego jako “Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2“]

 196. Boydar said

  Obywatelu Seler

  Ja widzę i rozumiem, że obywatelowi potrzebny jest pogrom. Ale w Gajówce tego nie znajdzie, tu nawet żyda się piętnuje za judaizm a nie za to że się Żydem urodził. Tak że póki co, Cyganów nie poniewieramy, nawet Pan Listwa nie a nawet tym bardziej. Co nie przesądza, że niektóre oszołomy Cyganów udające nie mogą zebrać po ryju. Mogą. A że wirtualnie to bardziej i dłużej zaboli, bo plasterka nie przyłoży; plasterek to może sobie obywatel na pi..dę przykleić.

 197. seler said

  196 Boydar

  jak zwykle… „kurtuazyjny”, żeby nie napisać inaczej…

  piosenki masz wyżej

 198. seler said

  cyganie podobno wiersze piszą… [nie zauwałe ]
  a najwięcej pomiędzy nimi
  wersetami tymi,

  żeby jeden ?
  tylko zrozumiał… a, dlaczego tylko ten ?
  bo pereł nie rzuca szie przed świnie

  albowiem
  kto wysrał Wolę, to jemu Mózg
  niepotrzebny

  ani Inne Takie Różne,
  dlatego założono
  religie…

  dla „twojego dobra”… jak przykładowo to,
  co szie obecnie dzieje…

  ślepemu nie opowiada
  szie o kolorach…

  a kulawy nie zatańczy…
  z wyjątkiem
  cygana…

  HEJ

 199. Listwa said

  @ 178 seler

  Na jakiegoś dyrektora się mianiowałeś? Już ci napisaem głupku, poszujaj sobie jakiegoś cygana albo idź na stragan po selery i nimi rządź, idioto.

  ” ty kurwa zwykła jesteś”
  – spieprzaj barani łbie. Masz nasrane w łeb aż ci sie kulfonem przelewa w ryj.

  I te swoje pozdrowienia zabierz bo cuchną jadem.

 200. Listwa said

  @ 193 seler

  Nie interesują mnie twoje opowiadania i kogo znasz.

  „Listwa…kto RAZ szie skurwił, to kurwą pozostanie do końca życia”
  – to już taka będziesz do końca.

  Teraz spieprzaj. Nie jestem zainteresowany twoimi wyziewami.

 201. osoba prywatna said

  Posłanka jachira zjada wszy z włosów albo jakieś inne nieczystości które wydłubała z głowy.
  .https://www.youtube.com/watch?v=4JB2wmOOiQA

 202. seler said

  Boydar, Nick, Listwa,

  bo szie zapomniałe was pozapytywać, to ile kasiory dostanę
  by z Gajówki spierdalać ? …nie wydostając szie
  z dołu z wapnem ?

  500 złotych ?

  mało ? – to dorzucę jeszcze 2,50….

  ostrzegano mnie…
  za bardzo szie cenisz, seler, …kury ci tobie nie wystarczą ?
  no nie…
  i od dzisiaj będę kradł wielbłądy 😉
  pohasać można, a ile rosołu !
  proponowano mi islam,
  zgodzić szie ?

 203. seler said

  Listwa

  ty szie do mnie nie podlizuj,
  wolę Cyganki 😉

  Kobiety, znaczy szie…
  nie trafiłeś
  przykro
  mi…

 204. Boydar said

  Ja tam bym się zgodził, awans na imama szybki i gwarantowany. No i jeszcze te hurysy …

 205. Listwa said

  13.00 – 18.00

 206. Jowram said

  Ze smutkiem informujemy, że pod długotrwałej chorobie zmarł J.E. ks. bp Józef Zawitkowski – smutną informację na stronie Kurii Diecezjalnej Łowickiej podał dziś również jej kanclerz ks. dr Stanisław Plichta. – Kościół Łowicki dziękuje za Jego trud pasterski i poleca Go modlitwie. Terminy uroczystości pogrzebowych zostaną ustalone i podane do wiadomości. Wieczny Odpoczynek Racz Mu dać Panie.

 207. jowram said

  Rodakom ku przestrodze

  Po ostatniej POPiS-owej ustawce „aborcyjnej” z potężnym wsparciem lewactwa oraz – co ciekawe – sodomitów zrobiło się w kraju gorąco i bez specjalnej nadziei na uspokojenie świadomie nakręcanych emocji. Jak odnieść się do tej sytuacji? Odpowiadam krótko: PO POLSKU! Bez angażowania się po którejkolwiek ze stron. Niech żydochazaria tłucze się między sobą i na własny rachunek. My włączmy się dopiero wówczas, gdy zagrożone będzie życie, zdrowie lub mienie naszych najbliższych względnie miejsca dla Polaków święte. Blisko dwa lata temu, tuż po pogrzebie P. Adamowicza, poruszyłem tę kwestię w felietonie „Ani kropli polskiej krwi na żydowską macę!”. Jego wymowa pozostaje aktualna do dzisiaj.

 208. Kura domowa said

  Szanowni Gajowkowicze, liczba domowników powiększyła się u nas o jedną kocinke. Znalazłam w polu kukurydzy 2 miesięcznego 🐈. No to jak tu zostawić płaczącą koteczkę.. Syn dał na imię Halinka, śliczny tygrysek.

  ——-

  Admin

 209. Piskorz said

  re 173 To b. istotna info…B. dziękuję!

 210. Bezpartyjna said

  „TEST NA COVIDA, DOMOWY I SZYBKI.

  1. Do dużego kieliszka nalej wina. Spróbuj go powąchać.
  2. Jeśli poczułeś zapach, wypij wino i sprawdź czy czujesz smak.
  3. Jeśli czułeś zapach i smak to oznacza, że nie masz covidu.”

  4. A po „pozytywnym” teście warto sobie zanucić:

 211. Piskorz said

  !!! Zajmuje się rezonansem patogenów. Covid, podobnie jak influenza, silnie rezonuje z częstotliwościami krwi.oraz mózgu. W przypadku krwi, skutkuje łatwością powstawania zakrzepów a w przypadku mózgu, może powodować zaburzenia smaku, węchu, wzroku, myślenia itp.
  O tym wiedziano juz w PRLu, gdzie przepisywano na grypę ( i koronę, chociaż o niej nie wiedziano ) , słynną polopirynę i witaminę C. Polopiryna powodowała rozrzedzenie krwi, jednocześnie rozpuszczała zakrzepy.

  Zatem doradzajmy seniorom, by w okresach grypowych pobierały aspirynę ( 100 mg na dzień- może być Acard) lub suplementowały kurkumę, cynamon które również obniżają krzepliwość krewi. Ale należy poczytać, w jakich sytuacjach rozrzedzanie krwi jest niedozwolone.

  No i oczywiście podstawa – nie być frajerem , nie dać się złapać wirusom. Stymulować odporność. Do tego dobra jest nalewka z jeżówki. Zreszta postulowałem wiosną, by wysiać całą Polskę jeżówką, by wystarczyło ziela jesienią dla wszystkich na kilka lat. Nawet zamówiłem 5 tyś sadzonek jeżówki ( kosztowała raptem durne 7 groszy za sztukę ) , ale nikt nie chciał.
  Ciekawe…!! Ze str. WPS

 212. Piskorz said

  !!!! Panie rabinie główny…waszym krajem jest chyba Izrael..?! „” Rabin wyraził pogląd, że niezależnie od wyznania lub jego braku „wszyscy jesteśmy dziećmi Boga i wspólnie odpowiadamy za nasz kraj”.
  Ale rabin się rozpędził…to dzielimy naszą Polską z wami/żydami?!

 213. Miet said

  Re.202.
  Hejjjj…Selerze nigdzie nie wybywaj. Ty Częstochowianin i ja tyż. Jesteś tutaj potrzebny- trzymaj się!!!

 214. osoba prywatna said

  Kilka słów do dudy
  .https://www.youtube.com/watch?v=ybubm3B79KQ

 215. osoba prywatna said

  Biznes to biznes
  .https://www.youtube.com/watch?v=BYghKN72uXk

 216. osoba prywatna said

  SZPITALE DOSTAJĄ OGROMNE PIENIĄDZE ZA CHORYCH NA WIRUSA.

 217. osoba prywatna said

  Dawne Bieszczady
  .https://www.youtube.com/watch?v=5fcOgw029cg

 218. osoba prywatna said

  AGENCI STRACHU – Karetki SPECJALNIE jeżdżą na sygnałach, AMBULANSE Propagandy

  .https://www.youtube.com/watch?v=wcUw3sjY7kc&list=PLd9hpZYANtkTaTkVfi0WIQ_GptyzNY-oj&index=22

 219. osoba prywatna said

  Waluty lokalne to szansa dla ludzi- przeciwstawna siła tendencjom centralistycznym globalistów
  https://samoswiadomi.pl/waluty-lokalne-to-szansa-dla-ludzi-przeciwstawna-sila-tendencjom-centralistycznym-globalistow/

 220. osoba prywatna said

  Tarpan Honker / Mjr Hubal Henryk Dobrzański / Gałki Gielniowskie / 23.10.2020 Gałki / Gielniów

 221. Boydar said

  I ładnie powiedziała

  https://teleshow.wp.pl/jola-rutowicz-o-protestach-w-polsce-apeluje-o-szacunek-do-kosciola-6570136657828544a

  Po to ją wyhodowano 🙂

  Może marszałkiem sejmu ją zrobią, kto wie …

 222. Listwa said

  @ 203 seler
  Nie jestem zainteresowany żadnymi kontaktami z tobą. Roi ci się coś w łepetynie. Jesteś oblech.

  @ 213 Miet
  Jego teksty tyle są warte co rzygowiny pod drzwiami.

 223. Boydar said

  Nie ma Pan Listwa racji; per analogiam – diabeł też jest zbędny ? Pan Bóg się pomylił ?

  Przypominam colonelem, że Niebo z gumy nie jest.

 224. Marucha said

  @Seler
  Szanujesz mnie?
  To spełnij moją prośbę: nie wyzywaj ludzi od k***, ch*** i temu podobnych.
  Rzucić przekleństwem każdemu się zdarzy… ale nie rzucajmy nimi w ludzi, których nie znamy.
  Inny ma wydźwięk:
  – Kurwa, człowieku, co ty wygadujesz?
  a inny:
  – Człowieku, jesteś kurwą.

  @Listwa
  Pan naprawdę nie musi odpowiadać na każdy komentarz Selera, jaki Pana dotyczy.

 225. Listwa said

  @ 233 Boydar

  A co to ma do rzeczy? ma obleśne, wulgarne teksty i zaczyna dokładać jeszcze swoje pomysły z takiej samej rury.
  Diabeł był i jest szkodliwy bo się pomylił.

 226. Boydar said

  Coś jak wyrostek robaczkowy ? Też niby same bakterie …

 227. Boydar said

  https://www.o2.pl/informacje/tragedia-na-torach-pendolino-potracilo-dwie-osoby-6570158664100640a

  notka jakich wiele, ale komentarze budujące

Sorry, the comment form is closed at this time.