Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Cmentarze i Korona Party

Posted by Marucha w dniu 2020-10-31 (Sobota)

Premier Morawiecki, zamiast zamknąć ministra zdrowia albo Jacka Sasina, ogłosił, że zamyka na trzy dni cmentarze.

Po raz kolejny zadziałał odwrócony efekt Midasa. Przecież Jacek Sasin jeszcze wczoraj mówił, że rząd nie zamknie cmentarzy na 1 listopada.

Wszystko, za co weźmie się ten człowiek, nie ma żadnych szans na realizację, a wszystkie jego zapowiedzi w ogóle się nie sprawdzają.

Mam pomysł jak rozwiązać problem wirusa. Wystarczy stworzyć stanowisko pełnomocnika rządu do spraw rozwoju epidemii i powołać na nie Sasina. Wirus zniknie w dwa tygodnie.

Wracając do cmentarzy. Czy ktokolwiek pomyślał o producentach kwiatów i ich sprzedawcach, o tym całym drobnym biznesie, który zarabia przy okazji Wszystkich Świętych? Jeszcze wczoraj zapewniano ich, że nie będzie zamykania cmentarzy.

Czy ktoś pomyślał o ludziach, którzy dziś przemierzali setki kilometrów, żeby odwiedzić swoich bliskich na cmentarzach? Od kiedy te barany wiedziały, że jest dużo zachorowań? Od kiedy wiedzieli, że 1 listopada ludzie ruszają na cmentarze? Czy naprawdę nie można było tej głupiej decyzji ogłosić wcześniej?

W głowie się nie mieści, jakim trzeba być idiotą, żeby nie przewidzieć, że ludzie rzucą się na cmentarze zaraz po zapowiedzi zamknięcia ich od soboty. Na cmentarzach mamy teraz tłumy, drogi dojazdowe są zakorkowane. Przecież te wizyty by się rozłożyły na cały weekend. Ale nie, lepiej zgromadzić wszystkich naraz. To jest bezpieczne. Za to jutro pojawienie się na cmentarzu spowoduje niechybnie zarażeniem się wirusem i mandatem od dzielnego policjanta.

Zgromadzenia są zakazane, trzeba trzymać dystans, w jednym miejscu może być maksymalnie 5 osób. Zamknięte restauracje, kluby, siłownie, szkoły i uczelnie. Nie można wejść na cmentarz. A w środku Warszawy mamy wielkie korona party na dziesiątki tysięcy osób. Drugie korona party na cmentarzach, tylko tam średnia wieku trochę wyższa. Jak powiedział premier Morawiecki, idziemy drogą środka. Trochę lockdownu, trochę odporności zbiorowej.

Tyle zostało z powagi tego rządu. Nasze państwo to teraz tektura zmoczona październikowym deszczem. Po prostu nie mogę się doczekać, aż władze Warszawy zaczną za kilka dni tłumaczyć, że Marsz Niepodległości nie może się odbyć 11 listopada, bo straszny wirus wszystkich pozabija, trzeba trzymać dystans i maseczkę. Z całą pewnością masa pajaców będzie ten przekaz powtarzać. Organizatorzy Marszu musieliby być ostatnimi frajerami, żeby się teraz przejmować narzucanymi przez rząd ograniczeniami.

Władza straciła kontrolę nad sytuację, już nawet pozorowanie jakiekolwiek działania im nie wychodzi. W sprawie wirusa rząd działa ad hoc, bez żadnych planów i przygotowań. Małpy z rządu dostały brzytwę w postaci nielegalnych rozporządzeń, i bez żadnego pomyślunku, a to zamyka lasy, a to cmentarze, a to aresztuje miliony emerytów w domach. Co głupiego jeszcze wymyślą, nie wiem, ale na pewno będzie śmieszno, straszno i drogo. Bo rachunki za bilety na ten cyrk, będziemy płacić jeszcze latami.

[„Władza” straciła kontrolę nad sytuacją, ale nie nad milionami baranów z żydowskim gównem we łbie zamiast mózgu, które to barany  skrupulatnie i na wyścigi wypełniają jej niepoczytalne zarządzania – admin]

Sławomir Mentzel
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 65 do “Cmentarze i Korona Party”

 1. 1984 said

  Jak te działania nie dadzą ludziom to myślenia to już jest koniec. Będą mogli z nimi, przez to i z nami, zrobić co tylko chcą.
  On sam pewnie jako świta Jarosława pójdzie na Wawel bo przecież to nie cmentarz.
  Bardziej katolikom w twarz napluć nie mogli.

 2. Sebastian said

  Te sq***yny nie liczą się z ludźmi, nie szanują uczuć religijnych, ani niczyjej pracy, czy też zainwestowanych, często pożyczonych pieniędzy

 3. bryś said

  Ludzie, ludzie, ludzie. Zawsze rządził ten kto więcej obiecał gwardii. Skąd ta wiara w siłę sprawczą przeżuwaczy medialnych. Oczywiście nie ubliżając nikomu, w tym własnej zwłaszcza rodzinie.

 4. JW said

  Krótki tekst, ale pełny głupot albo naiwności. Autorowi wydaje się, że (((oni))) są bezmózgami, podczas gdy (((ich))) wyczyny są starannie zaplanowane – no, pewnie nie przez (((nich))) samych, jako że dam się posiekać, że otrzymują rozkazy od jakiegoś gremium ponadnarodowego. Właśnie taki chaos i ciągła zmiana zdań ma za zadanie demoralizację społeczeństw i uświadomienie im, że są gцwnem, z którego można ulepić wszystko, po czym za chwilę zburzyć efekt tej pracy i ulepić coś nowego, w zależności od widzimisię rzeczywistych decydentów.

  „Ale nie, lepiej zgromadzić wszystkich naraz. To jest bezpieczne.” – Wiem, że to ironia, ale przebija spoza niej jedynie słuszne przeświadczenie o istnieniu jakiejś szalejącej zarazy. Kolejny geniusz, ten „ałtor”.

  „Tyle zostało z powagi tego rządu.” – Ona nigdy nie istniała.

  „Organizatorzy Marszu musieliby być ostatnimi frajerami, żeby się teraz przejmować narzucanymi przez rząd ograniczeniami.” – Będą. I się przejmą. I z podkulonymi ogonami się dostosują. Kult bożka Świętego Spokoju über alles.

  „W sprawie wirusa rząd działa ad hoc, bez żadnych planów i przygotowań.” – To wszystko właśnie jest częścią planu i przygotowania, o czym napisałem powyżej. Taki padł rozkaz. W innych krajach nie jest inaczej, jak tak przeanalizować sytuację, choć np. w takiej Anglii jest znacznie bardziej absurdalnie.

 5. zorientowany w problemie said

  Zauważmy, że Kaczyński z Morawieckim, Sasinem, zawsze uderzają w katolików pomimo obłudnych zapewnień o obronie wartości, obronie kościołów, dobrej woli itp. A swoją zbrodniczą działalność prowadzą z ży…i z episkopatu, którzy stanowią tam dzisiaj ogromną większość.
  Wprowadzili locksawn na czas Świąt Wielkanocnych. Niektórzy domniemują, że na żądanie wspomnianych. To właśnie prymas Polak w RMF domagał się od rządu przedłożenia obostrzeń tak, żeby wierni nawet w Niedzielę Wielkanocną nie mogli pójść do kościołów. To właśnie kierownictwo episkopatu – dokładniej sanhedryn ze względu na swój skład etniczny – zakazał używania wody święconej, przygotowywania Grobów Pańskich, Święconki, i nakazał komunię na rękę.
  Potem zakazali procesji Bożego Ciała też w porozumieniu z sanhedrynem, a może i na jego żądanie.
  Zakazali uroczystych chrztów, ślubów, pogrzebów itd.
  Skutek jest taki, że ilości zawieranych małżeństw drastycznie spadła po wprowadzeniu obostrzeń, bo o 70%, a w stosunku rocznym spadek wynosi już ponad ponad 40%. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-wycial-sluby-Liczba-zawieranych-malzenstw-mocno-w-dol-7957909.html https://dziennikpolski24.pl/koronawirus-namacil-w-polskich-domach-lawinowo-rosnie-liczba-zwiazkow-na-kocia-lape-duzo-mniej-jest-malzenstw-ale-i-rozwodow/ar/c1-15180666
  Rośnie liczba konkubinatów i bękartów, pogłębia się zapaść demograficzna powodując obawy o przetrwanie Polaków jako narodu.

  Zniesiono uroczystości 100 rocznicy zwycięstwa w 1920r, jakże sanhedrynowi nienawistnego.

  Czy można się więc dziwić, że teraz uderzyli w święto Wszystkich Świętych i postarali się znieść tradycję. W tym samym czasie tolerują organizowane zadymy, które sami spowodowali. Zresztą te zadymy były na długo wcześniej planowane.

  I do tego obłudnie wzywają do obrony kościołów, jakby sami nie sprowokowali tego wszystkiego, a do tego nie mieli w policji. Policja przynajmniej z zasady powinna być neutralna, więc jej użycie nie powoduje niepotrzebnego zaogniania sytuacji. Kaczyński ze swoją PiSowską kliką wolą jednak, żeby to narodowcy i PiSowcy pilnowali świątyń, bo to jeszcze bardziej podgrzeje sytuację i pozwoli im się znowu obłudnie przedstawić jako obrońcy Kościoła. A wszystkiemu wtórują „media katolickie” typu TVTrwam, GN, Niedziela, Pch24 podgrzewając atmosferę, wysyłając ludzi na ulice, żeby sytuację zaognić.

  I tak nikt już nie mówi o szkodach dla gospodarki, społeczeństwa i Kościoła związanych. Nikt nie pyta, w jaki sposób wydano w krótkim czasie 200 000 000 000złotych pod hasłem „tarczy anty-kryzysowejj”? kto je dostał i na jakiej podstawie?
  Takie rozdawnictwo to jest ogromne pole do nadużyć i znając życie, znaczną część tej kwoty przechwyciła już wiadoma nacja, a my będziemy musieli spłacać powstały dług. Polskie przedsiębiorstwa upadają, a obce rosną w siłę. I o to pewnie też. chodzi.

 6. revers said

  Probosz w Ksawerowie zmienil nzawe cmentarza na „Park Cnentarny”, otworzyl furtki, bramy i wpuscil ludzi.

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-31/proboszcz-przemianowal-cmentarz-na-park-i-udostepnil-ludziom-policja-zawiadomila-sanepid/?ref=aside_najnowsze&fbclid=IwAR2e9XwhyHBP0Bsb0Z4kZOJUCEMUmKRdSQFEEvU1pXgwqmuNAhbFhMKumNs

  szkoda tylko ze policja byla zaraz na miejscu i zawiadomila SANEPID.

 7. Olo said

  Smutni panowie z SS, Gestapo czy NKWD mogliby się wiele nauczyć od PiS…

 8. Marek said

  pani morawiecka I reszta bandy z pis.
  WYDALI NA SIEBIE WYROK.

 9. Leo said

  Panie Sławomirze, nie ma „dużo zachorowań”, są tylko kłamstwa kabały na temat liczb. Nikt nawet nie testuje, robi się teatrzyk „pobierania próbki” a potem przychodzą _skądś_ wyniki. Lub nie. Hazaria polega na ludzkiej głupocie, ale proszę jej nie wspierać.

 10. Boydar said

  A co, jeśli tego się właśnie spodziewali ?

 11. Olo said

  Czy ktoś pomyślał o ludziach, którzy dziś przemierzali setki kilometrów, żeby odwiedzić swoich bliskich na cmentarzach?

  Dla podłego żyda Morawieckiego Polak to ma „zapier….ć za miskę ryżu”, a nie odwiedzać swoich bliskich na cmentarzu.

 12. MatkaPolka said

  Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń
  ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń
  na łańcuchy patrzę, ocieram łzy
  tak jak i Ty
  tak jak i Ty

  Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom
  czy jednak się rzeczy inaczej potoczą
  podbiegam, Twoje karki krzyczą stój,
  bo Twój ból jest lepszy niż mój,
  Twój ból jest lepszy niż mój

  Ból ukoić możesz Ty jeden
  wszyscy inni wpadli w biedę
  limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój
  lepszy niż mój

  Na ulicach i w mieszkaniach
  duch miłości się wyłania
  limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój
  większy niż mój

  Cztery lata temu dziesiątego kwietnia
  Marii prosto pod koła córka uciekła
  Maria nie przekroczy bramy dziś tej,
  bo Twój ból jest lepszy niż jej
  Twój ból jest lepszy niż jej

  Józef miał ojca, żonę i syna
  I tego się dnia dla nich czas ten zatrzymał
  Józef nie wspomni dzisiaj dnia tego
  Twój ból jest lepszy niż jego
  Twój ból jest lepszy niż jego

  Ból ukoić możesz Ty jeden
  wszyscy inni wpadli w biedę
  limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój
  lepszy niż mój

  Na ulicach i w mieszkaniach
  duch miłości się wyłania
  limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój
  lepszy niż mój

  Ja tam po prawdzie nie kocham cmentarzy
  gdy mama mnie prosi to z nią tam pojadę
  na grobie ojca kładę kwiatów strój
  Twój ból jest lepszy niż mój
  Twój ból jest lepszy niż mój

  Co za piękny dzień dzisiaj nam wszystkim dano
  pamiętać o wszystkich, których zabrano
  po drugiej stronie stoją i ronią łzy
  tak jak i Ty
  tak jak i Ty
  tak jak i Ty
  tak jak i Ty

 13. precelek said

  [„Władza” straciła kontrolę nad sytuacją, ale nie nad milionami baranów z żydowskim gównem we łbie zamiast mózgu, które to barany skrupulatnie i na wyścigi wypełniają jej niepoczytalne zarządzania – admin]

  Ja sie grzecznie pytam, kiedy Sz. Pan @Marucha książkę wyda? Pana cięty język, idealne podsumowania czyta się z zapartym tchem.
  Bez wazeliniarstwa proszę.

 14. precelek said

  @revers – właśnie doczepił się do niego nasz katolicki rzyt arcy Ryś.

 15. precelek said

  @zorientowany w problemie – czemu tylko 5 osób w KK?
  Gdy Sodoma urosła w siłę, niechętnie przyjmowała przybyszów. Według Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory byli niegodziwi, rozpustni, pogardzali prawem boskim i ludzkim. Bóg Jahwe zamierzał je zniszczyć, ale za namową Abrahama zgodził się, że daruje życie jego mieszkańcom, jeśli wśród nich znajdzie się przynajmniej dziesięciu(!) sprawiedliwych.
  Dlaczego Abraham nie zapytał się dalej, o np 5-7 osób?
  Poniżej liczby 10 oznacza, że dana Świątynia nie Czczci Boga na tyle, by mogła zostać uznana za Świątynie. Wg prawa starotestamentowego – powinna zostać zburzona. Jest niepotrzebna.
  Kolejny policzek od episkopatu zarzydzonego? Okazało się, że większość KK nie oddawało należytej czczci Panu Bogu, ponieważ na sprawowanej mszy było tylko 5 osób (<10)…

  Symbolika

 16. UZA said

  ad.10) „Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń…”

  Nie potrzeba żadnych zdarzeń
  Kiedy władza tak rozkaże
  To zamknięte są cmentarze
  Dziwne jednak, że tak każą
  I dziś są przeciw cmentarzom
  Skoro tylko o tym marzą
  I szukają wciąż sposobu
  Jakby tu nam zadać bobu
  Żeby wpędzić nas do grobu
  Znieść ten zakaz więc przystoi
  Niech lud z grobem się oswoi
  Choć się bardzo śmierci boi

 17. NICK said

  Noże.

 18. Marek said

  Marek said
  2020-10-31 (Sobota) @ 16:39:43

  pani morawiecka I reszta bandy z pis.
  WYDALI NA SIEBIE WYROK.
  ===
  Kolega wpadł na 5 min?
  Proszę zmienić podpis.

 19. Marek said

  Poniżej liczby 10 oznacza, że dana Świątynia nie Czczci Boga na tyle, by mogła zostać uznana za Świątynie. Wg prawa starotestamentowego – powinna zostać zburzona. Jest niepotrzebna.
  Kolejny policzek od episkopatu zarzydzonego? Okazało się, że większość KK nie oddawało należytej czczci Panu Bogu, ponieważ na sprawowanej mszy było tylko 5 osób (<10)…

  ===
  Bardzo słabiutka egzegeza. Chyba oparta o jakieś rabiniczne pierdy żydowskie.
  Po pierwsze Kościół funkcjonuje pod nowym przymierzem.
  Po drugie nawet pod starym przymierzem nie było wymagań odnośnie liczby wiernych w świątyni.
  Po trzecie Abraham żył kilkaset lat przed Mojżeszem i wówczas nawet nie obowiązywało stare przymierze.

 20. guła said

  W marketach wykupują każdy wystawiony kwiat, każdy lampion no bo to nawet nie pół ceny tej jaką żądają handlarze przy cmentarzach a grobów z roku na rok przybywa a nie ubywa. Przy cmentarzach to se może kupować Grodzki, przez lud zwany iskrownikiem albo inny rozdarty Gowin
  Rzeczywiście w piątek cmentarze zmuszone były przyjąć niebywałą ilość odwiedzających, którzy tarli się o siebie jak ryby na tarle,

  Angielczyki się nie pierdzielą, totalny lockdown i siur. A nie słychać niezadowolenia Angielczyków.

 21. NICK said

  Marku. Miarkuj.
  No tak.
  Ktoś.
  Kiedyś.
  Powiedział.

  O.
  Ilości. We Świątyni.
  Dobrze by było.

  Ale.
  Nie.
  Jestem sam.
  Świątynią jest moja ziemia.
  Z Pana Stwórcy dana.
  Na właściwe posiadanie.

 22. Wiktor said

  Cmentarze zamknięte, a kościoły otwarte. Typowo kościoły są otoczone, albo przylegają do cmentarza. Więc pójdę dziś do kościoła pierwszy raz od wielu lat, a później odwiedzę przodków na cmentarzu.
  Trzymam kciuki za nas Polaków i nasze pomysły w stylu przemianowania cmentarza na „park cmentarny”.

 23. Jowram said

  LEKARZE !! Czas najwyższy, byście się zbuntowali !! Amantadyna.
  Wyleczy COVID-19 w 48 godzin.
  Przez naciski „z góry” lekarz nie może leczyć koronawirusa!
  Kamil Krukiewicz https://www.korso24.pl/wiadomosci/5582,wylecze-covid-19-w-48-godzin-przez-naciski-z-gory-lekarz-nie-moze-zajmowac-sie-koronawirusem-aktualizacja

  Lekarz pediatra z Przemyśla twierdzi, że COVID-19 można wyleczyć w zaledwie 48 godzin. Dodatkowo ma już udokumentowane około 100 przypadków wyleczeń z okresu od lutego do października tego roku. Temat okazał się bardzo „kontrowersyjny”.

  31.10: Tego chyba nikt nie mógł się spodziewać.

  Doktor Włodzimierz Bodnar opublikował oświadczenie w którym przyznaje, że nie może już kontynuować terapii osób zakażonych COVID-19:

  – W związku z odgórnymi naciskami, proszę o przyjęcie informacji, że nie będę mógł dalej kontynuować leczenia pacjentów z COVID-19 amantadyną, ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19.

  Staram się leczyć zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, umiejętnościami i przekonaniem. Leczyłem z przeświadczeniem, że zastosuję lek, który mimo że nie jest wpisany w schemat leczenia – to ratuje pacjentowi zdrowie i życie. W związku z powyższym schemat leczenia amantadyną został usunięty ze strony.

 24. NICK said

  COVIDa 19 a i następnych (20,21,22) się nie-leczy. Przechodzi się obojętnie. Jak słabą grypkę.
  Nabywając odporność.
  Stadną i osobistą.

 25. UZA said

  ad.24) „COVIDa 19 a i następnych (20,21,22) się nie-leczy. Przechodzi się obojętnie. Jak słabą grypkę.”

  Nic jeszcze nie wiemy o COVIDach 21 i 22. O numerach 19 i 20 też w gruncie rzeczy niewiele wiemy. Chociaż z każdej strony atakują nas obrazy kolorowych, kolczastych kuleczek , nie sposób stwierdzić, czy to grypka, czy sraczka, czy, po prostu, jakiś neutralny drobiazg, który ludzie (niektórzy) w sobie noszą nawet o tym nie wiedząc. Dominują fakty medialne. Owszem, jakieś osoby umierają , ale na co – oto jest pytanie. Statystykom wystarczą pozytywne wyniki „testów”. Reasumując : ten kto chodzi, to przechodzi, ten kto leży (zwłaszcza pod respiratorem) – jakby nie żył.

 26. NICK said

  UZA.

 27. Boydar said

  „… się nie-leczy …”

  „do ustalenia pozostaje” cóż znaczy „leczyć”, doktorze NICK. Te nasze babki co nam kazały miód z lipą, maliny i inne takie, to lipa była ?

 28. Kar said

  re:27/Boydar

  – w tym przypadku-fruwajacy kitelek moze miec slusznego..moze..

 29. NICK said

  Weź, Kar, se odpuść.
  Nie widzisz?
  Jestem z Narodem.

 30. revers said

  malo tego za drzwi nie wyjdziesz polnikaku, kwrantanna na sms

  http://pressmania.pl/pilne-tysiace-polakow-otrzyma-sms-i-zostanie-na-kwarantannie-zamknietych-w-domu/?fbclid=IwAR3IOEMulJxZaFil6y-st4dmAzavC5Q1hOHqnG-fLCZiVjbVVo1nJGQfbS0

 31. Boydar said

  Oczywiści że ma. Ale organizm trzeba wspomagać, wszystkie choroby są w nas. Zdarza się, że któraś zaczyna forsować swoje racje. Zawsze tak jest gdy równowaga jest zakłócona, gdy jesteśmy słabsi. No więc trzeba wspomóc, ogólnie a czasem szczególnie. Czy to jest leczenie ? To właśnie „pozostaje do ustalenia”.

 32. Kar said

  _ panie Boydar, zapytaj Pan kitelka, czy ON nie przyklasnie tego ponizej (??)

  …”Idzie Dreptak, coraz jaśniej świeci,
  Trochę idzie, trochę jakby leci.
  Już nie musi podpisywać listy,
  Już się robi niebieski, przejrzysty,
  Już się robi lekki jak dmuchawiec,
  Już jak anioł jest i jak latawiec,
  Już wybywa, odpływa do góry
  Między chmury, lazury i chóry,
  Już nie Dreptak, lecz meteor, kometa…
  Coś gdzieś pękło.
  I zwolnił się etat”….

 33. Yah said

  Pytanie … po co hodowany jest Boydar ? 😀 😀 😀
  Bo że Pan Muzyk jest hodowany , nie ulega wątpliwości.

  ———–
  Boydar sam rośnie. I dobrze.
  Admin

 34. Boydar said

  Sama myśl, że takich niehodowanych boydarów może być więcej, napawa Pana Yaha przerażeniem ? Słusznie.

 35. Yah said

  ad 34

  Panie Boydar, nie schlebiaj Pan sobie. Przerażeniem to mnie może coś napawa, ale bynajmniej nie Pan.

  No tak, użyłem złego sformułowania.
  Boydar napisał, że Edyta Górniak jest hodowana ( o Piskorskim Szanowny też ma takie samo zdanie) . Natomiast Boydar nie jest hodowany, tylko wyrabiany, jak ciasto.

  Ad. Admin

  Wiem że dobrze, ale jak przerośnie to oklapnie …. jak ciasto drożdżowe. I będzie boydarowy zakalec. 😀

 36. NICK said

  Boydar sam gnije.

  i, dobrze.
  GNIJ.

 37. Boydar said

  Szkoda nafty, Panowie. Mi możecie uczynić kuku wyłącznie fizycznie. Czyli zabić. Śmiertelny bowiem Jestem, jak każdy kto się urodził.

  Ale z nas trzech, to mordercą jestem ja. I dopóki mi to pasuje, hasajcie do woli. Nie interesują mnie specjalnie Wasze poglądy, jesteście reprezentantami szerokiej grupy, jak mawiali starożytni – nec Hercules contra plures. Mnie interesuje tylko, co w Waszych publicznych wypowiedziach jest szczególnie zatrutym ziarnem. Jako że strzelacie na ślepo, tego nawet Wy nie wiecie. Do tego trzeba trochę więcej niż potraficie.

  Ponieważ mogę się co do Was oczywiście mylić, i to co prezentujecie jest wyłącznie niefortunnym zbiegiem okoliczności i stresu, póki co pozostaję z życzliwym szacunkiem. I twardo udaję, że to deszcz pada.

  Tak zupełnie na marginesie wydarzeń, muszę coś jeszcze dodać. Otóż próbujecie obrażać moją inteligencję, tak już w historii się zdarzało. Ja mianowicie, wiem co jest możliwe a co zupełnie nie jest. I jedną z rzeczy zupełnie właśnie niemożliwych jest przypuszczenie, że rozmowami i trendami w Gajówce nie interesują się najbardziej zainteresowani. Interesują się, jak amen w pacierzu. Tak samo jak żywo interesują się FSSPX i paroma jeszcze występującymi ewenementami.

  Raz jeszcze pozdrawiam.

 38. Yah said

  I po co to to powyżej hę ?

 39. Boydar said

  Słuszne pytanie; odpowiedź brzmi – pro forma. Jak mawiał mój zawiadowca „może być nasrane, ale poukładane”. A ktoś tu nieźle narobił, i nie byłem to ja.

 40. Marko said

  Panie Nick, ja skomentowałem to:

  „Poniżej liczby 10 oznacza, że dana Świątynia nie Czczci Boga na tyle, by mogła zostać uznana za Świątynie. Wg prawa starotestamentowego – powinna zostać zburzona. Jest niepotrzebna.
  Kolejny policzek od episkopatu zarzydzonego? Okazało się, że większość KK nie oddawało należytej czczci Panu Bogu, ponieważ na sprawowanej mszy było tylko 5 osób (<10)…"

  Ma Pan bardziej rzeczowy komentarz od mojego, proszę, chętnie przeczytam.

 41. Yah said

  ad 39

  😀 😀 😀

  ale nie dlatego, ze dobre

  Właśnie dołączył Pan do klubu 😀 😀 😀

 42. Wanderer said

  Interesuja sie az za bardzo.

  Wczoraj zona rozmawiala ze swoja matka to chyba „IM” sie knefelki nacisnely nie te co trzeba, bo po chwili ponownie zaczela sluchac rozmowe matki wypowiedziana jakas minute wczesniej, slowo w slowo. Zrobila wielkie oczy trzymajacc w reku telefon, wiec jej delikatnie wytlumaczylem co i jak.
  Nic nowego.
  Jest tak jak Pan Boydar prawi, tu nie ma zadnego zaskoczenia.
  Nie ma sie czego bac.

 43. Marek said

  Poprawka.
  W 40) podpis miał być: Marek.

 44. Wanderer said

  Gula 20,

  U angielczykow lockdown tylko na papierze.
  Dzis siedze w York’u i chcialbym, zeby tylko tak dzialo sie w Polsce.
  Nikt nie chodzi w naryjnikach na ulicach (no moze jakies kilka procent ktorzy sami sobie to gowno zakladaja. Wszystko otwarte jak na razie. Jak wielkokrotnie zauwazylem, jeszcze nigdy tego gowna na twarz nie zakladalem wiec takze i tu tak samo praktykuje. Nie ma problemu. Nikt mnie nie upomina i nie pyta czemu nie zakladam. Wszyscy mili.
  Dla swietego spokoju kupilem za funta zawieszke na szyje ze mam „ukryta niepelnosprawnosc” Dziala jak paszport. „Otwiera” wszystkie drzwi czy to urzedow czy sklepow i wlazisz bez.
  Wiec niech nikt sie o angielczykow nie martwi. Od czwartku tez przez miesiac poradza sobie. Bynajmniej nikt im nie nakazuje lazic w szmatach czy zabrania odwiedzania swoich przodkow. Bo w tym przypadku chodzi tylko o niszczenie chrzescijanstwa i polskiej tradycji.
  W Szkocji nie ma praktycznie zadnych ograniczen. Tam gdzie mieszkam restrykcje sa na 2 w 5 stopniowej skali. Czyli nic sie nie dzieje i nie ma praktycznie zadnych obostrzen poza tym zeby ubierac maski w sklepach i np autobusie. Oficjalnie. Bo kazdy robi jak chce.

 45. Wanderer said

  Dzis bylem sie z zona pomodlic w Katedrze w York’u (York Minster) Piekna. Widac ze ten kraj byl kiedys chrzescijanski. Mozna wejsc i pomodlic sie i pozwiedzac wszystko. Za darmo. Bo w zeszlym roku trzeba bylo za zwiedzanie placic. A ze teraz muzea zamkniete, wiec obeszli przepis i kazdy moze wejsc sie pomodlic. I zostawic ofiare jak chce.

 46. Wanderer said

  Panie Yah, niech se Pan Boydar bedzie. Tak jak kamien albo drzewko. Jeden skorzysta i usiadzie na kamien, inny uzna za przeszkode i ominie. Takie okolicznosci przyrody. Troche prezy muskuly, zahacza o „tajemniczosc” ale fajny jest. Smieszny czasami. (Panie Boydar niech mi Pan wybaczy!) Niech se wyrasta, dodaje kolorytu. Poki co, wedlug mnie za bardzo sie doszukuje, czasami moze w slepej uliczce, czasami moze nie docenia inteligencji interlokutora ( przecenia swoja?) ale przeciez wszytko to wolno Mu. Tym bardziej, ze wielokrotnie dziala po omacku. Skoro Gajowka to taki tygielek niech tak jest jak jest zgodnie z zamierzeniem Gajowego.

 47. Yah said

  Panie Wanderer, ano niech se będzie 😀 😀 😀

  Bo przecież klub nie ma znaczenia … czy to Korona Kielce czy Motor Lublin 😀

 48. Boydar said

  Zbytek łaski, Waćpanowie, czymże sobie zasłużyłem …

 49. Wanderer said

  🙂

  Panie Boydar, wyluzuj Pan. Ja naprawde darze Pana sympatia, chodz nie zawsze sie zgadzam z Panem 🙂

 50. Boydar said

  Podejrzewa Pan, że nie jestem wyluzowany ? Ależ jestem. Jednak to wcale nikomu dobrze nie wróży, tfu!

 51. Wanderer said

  Ohoho !! 🙂 nie pobrudzil sie Pan?

  Spokojnej nocy zycze.

 52. Yah said

  Jeśli odrzucimy eschatologiczne wytłumaczenie sytuacji, to wszystko wskazuje, że rację ma wyhodowana w celu opowiada dowcipów – Edyta Górniak, w swoim dowcipie właśnie.

  Całość wygląda na dobrze zaplanowaną działalność marketingową i akcję reklamową, w która wprzęgnięci zostali, jako aktorzy reklamówek – dziennikarze, politycy , lekarze i naukofcy.
  A kiedy każda aka akcję? Oczywiście wtedy, gdy zostanie zrealizowany plan sprzedażny jakiegoś produktu reklamowa się kończy.
  Natomiast ciężko stwierdzić co jest sprzedawane. Mówią o szczepionkach, ale na razie pełna para idzie sprzedaż testów oraz kredytów na finansowanie pomocy „dotkniętych pandemią” . No bo, przynajmniej w Polsce, robi sie wszystko by ta pomoc była potrzebna.

  Oczywiście jest tez wyjście trzecie. Plan szlachetnych masonów, którzy chcą doprowadzić by górale się nawzajem powykańczali, co akurat, w przypadku Polski ma jakieś teoretyczne podstawy. Wystarczy poczytać pewne rozdziały dzieł Stanisława Staszica, któremu bycie masonem, nie przeszkadzało być katolickim księdzem.

 53. Boydar said

  „… by górale się nawzajem powykańczali …” było bardzo trafnym pomysłem i skutecznym planem stryja Józefa. Proces właśnie zmierza do finału, takie mortal kombat w wersji koszer.

  Co do szlachetności masonów, nie otwierałbym tej puszki. Jeżeli już, to niektórzy próbowali czasem szlachetnie postąpić, i to wszystko. Bo kto odrzuca Boga, jest w najlepszym przypadku idiotą. A czyż można uznać idiotę za osobę szlachetną ?

  Są natomiast zorganizowani i zdyscyplinowani, jak mówią Ruscy – ruki pa szwam, oraz skazano – sdiełano, a Polacy – „rozkaz nie gazeta”, mają też piramidalną strukturę zależności. I wystarczyło sterroryzować kierowcę autobusu, nie musowo wszystkich uzbrojonych po zęby passażerów.

 54. Yah said

  „Co do szlachetności masonów, ”

  Przecież to IRONIA !!!

 55. Boydar said

  No widzi Pan, tu ironia, tam a poważnie, a co było do powiedzenia powiedziane zostało.

  Myślę sobie jednak, że wielu z tych palantów zaciągnęło się do masonerii z pobudek w ich mniemaniu szlachetnych. I lekkomyślnością z naszej strony byłoby ten aspekt pominąć.

 56. NICK said

  Ja pana, Lubelaku.
  DAWNO.
  Nie uważam.

  JO, Maćko, „profesor”. Zwany Mietem. Podobno uważany we kręgach dziwnych.
  Kafel, wreszcie. Rok 1981.

  NIE uważam.

  Trudno.
  Takie „czasy” nastały.

  Głupio pisałeś.
  Nie rozpoznałeś.

  Jest krawędź.
  Granica.

 57. Wanderer said

  Panowie Nick i Boydar,

  Co Wam daje taka gra? Ze niby teraz sie czupurzycie, a za chwile bedziecie sie godzic. Przeciez juz tak wielokrotnie bywalo..
  Zeby ciekawiej bylo na Gajowce, ze powstaja koterie, ze poglady sie scieraja?
  No to ja stawiam (,,,) przeciwko (”’) ze za chwile bedziecie sobie slodzic.

 58. Boydar said

  Ja Panu NICK’owi nie wróg. Jak piznie co nie po mojemu, to mówię, że nie po mojemu. Mówię co i mówię dlaczego. Nigdy nie atakowałem Go programowo.
  Natomiast On … to zdarza się różnie, w zależności od nastroju. Ja i tak reaguję dość oględnie i życzliwie. Być może to właśnie stanowi Jego problem. Bo (to tylko przypuszczenie) wolałby, abym wyszedł na chu’ja i chama, oraz najlepiej zakamuflowanego heretyka. On by to sobie odptaszkował i byłby kontent, tak po nikowemu ale zawsze.

  I Pan, Panie Wanderer, powinien wyczuwać takie „klimaty”, a nie pisać że się czupurzymy, jakby owo czupurzenie stanowiło istotę sprawy. Bardzo ładne sformułowanie zresztą.

 59. Wanderer said

  Ja wyczuwam Panie Boydar. Tylko chcialem sprowokowac do wynurzen. Pan powinien wyczuwac takie klimaty 🙂

 60. . said

  Do masonerii nie można się zapisać. Trzeba zostać zaproszonym przez innego masona

 61. Boydar said

  Pomiędzy „zaciągnąć się” a „zapisać” występuje subtelna różnica … zwłaszcza w przedstawionym (55) kontekście.

  Jednakowoż prawda, trzeba (podobno) mieć „wprowadzających”. Podejrzewam jednak, że istotne jest kto ma większy interes, i jeśli to jakaś szycha czy inny vip to wprowadzający szybko się znajdują.

 62. Wanderer said

  Dobrze Pan podejrzewa Panie Boydar.

  Jak rowniez rozsadnie Pan zauwazyl w 55, ze wielu zaciagnelo sie w ich mniemaniu ze szlachetnych pobudek. Tak jak kazda organizacja takze i ta ma nad swoim wejsciem rozpiete piekne i wzniosle hasla.

 63. Wanderer said

  Panie kropka,

  Swego czasu mozna bylo zapisac sie do Wiekliego Wschodu Polski czy Le Droit Humain,ktore nie sa uznawane przez regularnych ale to nie czas i miejsce na rozwiniecie tego tematu.

 64. Boydar said

  I co, udało się ?

 65. wanderer said

  Nie bylem tym zainteresowany

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: