Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czekając na trupa

Posted by Marucha w dniu 2020-11-04 (Środa)

„Rząd ma spełnić postulaty, ale i tak ich nie spełni, dlatego domagamy się dymisji rządu. Może je spełnić, a potem odejść, jest też taka opcja” – zakomunikowała liderka Strajku Kobiet Marta Lempart.

Można się oczywiście uśmiechnąć na taką tromtadrację, niemniej warto postawić pytanie, czy Strajk Kobiet jest groźny dla władzy? Otóż, dopóki nie popełni ona błędu – nie jest.

Jednak w sytuacji, jeśliby doszłoby do powtórzenia casusu Beaty Sawickiej, czy nie daj Boże Barbary Blidy, do czego Prawo i Sprawiedliwość ma genetyczną predylekcję, to sytuacja taka może władzy realnie zagrozić. Dlatego nie bez kozery od początku protestu kraczę, że jedna i druga strona będzie potrzebowała swojej ofiary.

Co ciekawe, na ten sam problem zwróciło uwagę w swoim liście ponad dwustu generałów różnych formacji, ostrzegając, że dalsze protesty, szczególnie w czasie pandemii, mogą prowadzić do eskalacji i „tragicznych i nieodwracalnych konsekwencji”, a „nadmiar emocji i niekontrolowany rozwój wydarzeń może skutkować rozlewem krwi”.

Sam list, na co warto zwrócić uwagę, jest czymś zupełnie niebywałym. Z ust organizatorów protestu słyszymy – TO JEST WOJNA! A skoro wojna, to trupy, bo co to za wojna bez trupów. Hasło o wojnie ochoczo podchwytuje prowincja, a aktywistki, zarówno te zrównoważone, jak i ewidentnie zaburzone, ścigają się w odmienianiu go na wszelkie możliwe sposoby.

Wojenny hasztag, multiplikujący się na niezliczonych profilach i komunikatorach, niczym totem, stał się dzisiaj znakiem rozpoznawczym Strajku Kobiet. Zakładając, że jest to figura retoryczna, nie mogę się jednak pozbyć wrażenia, że lada chwila stanie się ona samospełniającym się proroctwem. Kto wie, może dlatego niektórzy z moich znajomych, tak ochoczo przyozdabiający swoje profile błyskawicami, teraz dyskretnie je „odpiorunowują”. Być może przestała im odpowiadać retoryka, a być może zreflektowali się, że nie o samą aborcję i „wolność wyboru” w tym wszystkim chodzi.

Nie wnikając w słuszność postulatów protestujących na ulicach, jest dla mnie oczywiste, że czas Jarosława Kaczyńskiego minął. Minął jednak nie z powodu aborcji, ale dlatego że doprowadził państwo do ciężkiej zadyszki, obarczając je na dodatek całym wachlarzem chorób współistniejących.

Co to dzisiaj oznacza, doskonale wiemy. Zamiast państwa racjonalnej transformacji, lider PiS zafundował nam państwo transformacji rewolucyjnej. Nie zatem dziwnego, ze odpowiedzią na radykalizm państwa stał się radykalizm ulicy. Zamiast partycypacji, otrzymaliśmy państwo totalnie zawłaszczone i towarzyszącą temu butę. Marną pociechą jest tutaj fakt, że to idealne podglebie dla procesu gnicia państwa, co właśnie obserwujemy, pomimo zapewnień o byciu światową potęgą.

Prawo i Sprawiedliwość dobrowolnie władzy nie odda. Nie po tą ją zdobyło. Za dużo się wydarzyło, by w spokoju mogło ją oddać, zwłaszcza przed upływem demokratycznego mandatu. Ten wygasa dopiero za trzy lata. To wystarczająca ilość czasu, by wystudzić obecne napięcia.

Dlatego Prawo i Sprawiedliwość spróbuje przeczekać obecną sytuację bez angażowania środków nadzwyczajnych, skupiając się na walce z koronawirusem. W tej sytuacji, to dla niego najlepsza taktyka.

Chyba, że pojawi się pierwszy trup. W końcu, jak zapewniają nas organizatorzy protestu, to jest wojna!

Maciej Eckardt
za: FB
https://konserwatyzm.pl/

Komentarzy 17 do “Czekając na trupa”

 1. aaa said

  Ba, nawet jakaś Niemra pozowała z karteczką, że to jest wojna.
  Pamiętam ze stron zmarłego już apologety i badacza zatwierdzonych proroctw, Ricka Salbato (UnityPublishing), że prorokowana była wojna na całym świecie, ale nie taka jak światowa, a raczej taka jak wojny domowe. Rick, póki żył, zachodził w um (mówiąc za Michalkiewiczem), cóż takiego może spowodować globalną wojnę domową. On twierdził, że upadek finansów państw. Teraz wiemy, że wystarczy pandemia i reakcje na lockdowny.
  Zauważmy, że jeszcze na początku 2020 roku mówiono, że to będzie wojna. Jak widać, elity zaczęły wojnę z ludźmi, choć ostatecznie według proroctw elity upadną, a lekarstwo będzie jeszcze gorsze od choroby, bo zapanuje totalna anarchia żądnych krwi lewackich tłumów. Nie żadna tam anarchia w ujęciu libertarian anarchokapitalistów, a totalna dzicz. Moim zdaniem elity doskonale to wiedzą, więc będą mówiły o sobie, że są mniejszym złem. Lud zaś w pewnym momencie te elity rozniesie, ale sam nie zaprowadzi nic lepszego.
  Był czas na nawrócenie. Nieważne, co się stanie – i tak czeka nas kara. Dla niewierzących: konsekwencja.

 2. Boydar said

  Nie za Michalkiewiczem tylko za Szpotańskim („Caryca i zwierciadło”)

 3. Adrem said

  Lempart w 2009 r. jako dyrektor PFRON blokowała wsparcie dla niepełnosprawnych?!
  @wojtas_mks facebook.com #polityka #polska #protest #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #aborcja

  ks. Isakowicz-Zalewski: Liderka Strajku pracując jako dyrektor w PFRON blokowała w 2009 r. dotację dla świetlic opiekujących się 155 dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Dopiero interwencja RPO ocaliła te potrzebne placówki od zagłady. Blokowała też dotację dla Anny Dymnej Mimo Wszystko.

  Dalej na wykopie.

 4. Kojak said

  Prawo i Sprawdliwosc ? Trudno o wieksza bezczelnosc i hucpe ! Co ma taki Kaminski bezczelny skonczony lajdak, szpec od fingowania afer na podstawie sfalszowanych przez siebie dokumntow ! Wyjatkowo odrazajacy bandzior Wasik o mentalnosci esesmana z obozow koncetracyjnych , lajdak Swieczkowski promotor i obronca jawnych bandytow na ulicach i masa roznych smierdzacych gnoi z tzw prokuratur dzialacych na zlecenie i skorych do kazdych lajdactw jak w sprawie Gietrycha ! Menda Kaczynski ktory nawoluje wszelkich bandytow ze stadionow do organizowania przez nich kryminalnych band majacych napadac na protestujace kobiety ! O Ziobrze nie wspomne bo sie brzydze sie wymieniac nazwisko tej hieny ! ONI SA PRAWEM I SPRWDLIWOSCIA ! WOLA TO O JAWNA POMSTE DO NIEBA

 5. Kojak said

  od 3 .A twoj PIS opodatkowal ludzi na rzecz niepelnosprawnych a pozniej Morawiecki i jego kolesie jak zwyke bandziory z brzytwami ukradli tym ludziom pieniadze ! Kazdemu mozna cos znalezc ! widac jestes sluchaczem niejakiego Rydzyka TO on wypromowal Lamparti innych . A moze to dobrze ze ona z innymi zrobi wreszcie porzadek tymi zydobanderowskimi kurwami z PPYYSS bo inni jakos nie potrafia

  ———–
  „Zrobi porządek”… na pewno.
  Admin

 6. No więc tak, zgodnie z żądaniami rząd ma ustąpić- rozumiem że mają kandydatów na nowy rząd.Odpwoednio rodzonych i obciętych.
  Aborcja ma być dostępna na życzenie i zapewne finansowana z naszych podatków.
  Mają być wszelkie prawa ,dla LGBT braci pani Lempart, czyli śluby, adopcja dzieci itp./bo pozostałe prawa mają/.
  Kościół ma być rozwiązany a z 20mln katolików ma być deportowanych lub zmuszonych publicznie pod pręgierzem do zaparcia się wiary
  i odrzucenia Jezusa Chrystusa, księża do więzień ….gdzie ma być ew.deportacja nikt na razie nie mówi???za wyjątkiem ich podatków, które mają być płacone w Polsce dla pani Lempart /przyszła minister Rozwoju rodziny i polityki społecznej/i koleżanek..
  Powstanie kościół pod nazwą „Spierdalać”, biskupów już ma paru z Neona,rabina z Otwocka np. jest chętnych.
  Ze wszystkimi postulatami zgadza się, a nawet gorąco popiera diaspora chazarii w Polsce i w/w lokaje tejże. .Żeby Polacy znikali i upadali moralnie ..to jeszt interesz do zrobienia!!

  Jedna z koleżanek/Lewica bardzo otwarta !!
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/anna-maria-zukowska-kim-jest-poslanka-lewicy/4p73ydp

  Po studiach Żukowska razem z mamą współprowadziła rodzinną firmę. Działała ponadto w Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej.

 7. bronek said

  „Czekając na trupa”
  Koniec cytatu.
  Trup to nie wszystko – bo dopiero media robią prawdziwy użytek z trupa w eterze a pomagają im już w realu – przygotowane bojówki.
  Teraz pytanie – w czyich łapkach są wielkie media – bez wyjątku?

 8. bryś said

  „Dlatego Prawo i Sprawiedliwość spróbuje przeczekać obecną sytuację bez angażowania środków nadzwyczajnych, skupiając się na walce z koronawirusem.” wa mać. Skąd wy się k…wa bierzecie? To ma być publicystyka? Przeczytajcie cokolwiek, zapoznajcie się z jakimiś statystykami, badaniami, o chorobach, śmiertelności, zachorowalności, idźcie do lidla pogadać z ekspedientką zanim zaczniecie pisać. Walczą to oni z nami, ty …

 9. Sarmata said

  Według Mishnah, pierwszej części Talmudu, życie zaczyna się z momentem narodzin, kiedy dziecko otrzymuje duszę. Dopóki płód a właściwie najważniejsza jego część czyli głowa nie wyjdzie na zewnątrz, nie ma on nefresh (czyli duszy) i nie jest uznawany za żywą istotę.
  Również według Starego Testamentu (Exodus 21:22-23) prawo żydowskie nie uznawało nienarodzonych dzieci za istoty ludzkie. Np. jeżeli ktoś uderzył kobietę ciężarną i ona w rezultacie poroniła, zabicie płodu nie było traktowane jako morderstwo. Jej mąż mógł się jedynie domagać kary pieniężnej w sądzie. Jednak gdyby ktoś zabił kobietę ciężarną, groziła mu za to kara śmierci. Z powyższego wynika, że Żydzi talmudyczni nie mają problemu z aborcją w jakimkolwiek stadium rozwoju płodu ludzkiego, ponieważ płód nie jest uznawany za istotę ludzką aż do chwili narodzin. Ciężko o tym pomyśleć, ale pro-aborcyjni Żydzi akceptują zniszczenie zdrowego, normalnie się rozwijającego płodu ludzkiego, niezależnie od tego, w którym miesiącu ciąży znajduje się kobieta.
  W Stanach Zjednoczonych istnieje olbrzymie, wpływowe lobby proaborcyjne, w skład którego wchodzą następujące żydowskie organizacje: American Jewish Committee, American Jewish Congress, B’nai B’rith Women, Central Conference of American Rabbis, Federation of Reconstructionist Congregations, Hadassah Women, Jewish Labor Committee, Na’amat USA, National Federation of Temple Sisterhoods, National Council of Jewish Women, New Jewish Agenda, North American Temple Youth, Rabbinical Assembly Union of American Hebrew Congregations, United Synagogues of America, Women’s League for Conservative Judaism.
  Lichter i Rothman przeprowadzili badania dotyczące poglądów przedstawicieli mediów na aborcję. Proaborcyjne stanowisko czołowych reprezentantów było łatwe do przewidzenia:
  kierownictwo przemysłu filmowego: 62% Żydzi, 95% proaborcyjne;
  kierownictwo branży telewizyjnej: 59% Żydzi, 97% proaborcyjne;
  kierownictwo biznesu medialnego: 23% Żydzi, 90% proaborcyjne.
  Cały ruch aborcyjny powstał z inicjatywy Żydów, którzy go finansują i propagują. Od 1973 roku poprzez aborcję zamordowano w USA ponad 50 milionów nienarodzonych dzieci. Mamy do czynienia z szatańskim, rytualnym mordem dzieci chrześcijańskich na masową skalę. To co przez wieki Żydzi zwalczali jako antysemicką potwarz, dzisiaj przybrało niewyobrażalne rozmiary.
  https://www.bibula.com/?p=80541

 10. Birton said

  żydostwo z PIS zgrało już wszystkie asy i gra blotkami, ale to nic, żydostwo z PO/SLD gotowe władać krainą głupków i wyłożyć parę asów dla durniów

 11. NICK said

  Tytuł.
  Trup?
  Będzie.
  W rodzinach dawnopolskich.

  Już są.
  Zmarli dlatego że się urodzili.
  Dawno ale polscy.

  Będą drzwi wyważać bo sąsiadom coś cuchnie.

  Eee, tam.
  Kolejny trup.
  Bez eutanazji zalega cztery miesiące.
  Śmierdzi. Milutkim, dawniej, sąsiadom.
  Rodziny nie miał.

  PROBLEM TRUPA.

  To NIE człowiek.
  Zwykły trup.

  Nnno, kompost… .

  Witaj Zbawco Lucyferze; TY, który jesteś trzynastym. Po Dwunastu Apostołach.
  Tylko, że Apostołowie nie mieli stopnia „33” i trzynastego.
  Zatem?
  Na końcu. Zabłądzisz.

  MOŻESZ WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!???

  Tylko tutaj.
  I, teraz.

  Spokojni Wiarą Boga?
  Zwyciężą.

  Trudne to.

  Zatem daj wam Boże; ZNAKI.
  Tyle.
  Nie jedzcie kremówek.
  Amen.
  Do Różańca ss-syny.
  A ja pierwszy.
  Ss-syn.

 12. Adrem said

  Kojak ad 5

  Umiesz czytać ?
  Bo chyba nie przeczytałeś co wstawiłem.

 13. UZA said

  ad.4) „nawoluje wszelkich bandytow ze stadionow do organizowania przez nich kryminalnych band majacych napadac na protestujace kobiety”

  To „protestujące kobiety” napadały na kościoły, a patrioci z cojones ( w tym kibice) próbowali tych kościołów (i wiernych) bronić.

  ad.5) ” A może to dobrze ze ona z innymi zrobi wreszcie porzadek tymi zydobanderowskimi kurwami z PPYYSS bo inni jakos nie potrafia”

  Nie daj Boże doczekać porządków Pani Lempart i Jej koleżanek. Nigdy bym się nie spodziewała, że mają one sympatyków w Gajówce. Kto wie, może naprawdę będzie koniec świata…

 14. Kwal said

  Ad.9. Bardzo dobrze, że Pan to napisał Szanowny Panie SARMATA, bo tak jest dokładnie….niektórym gojom powinno to rozjaśnić umysł…

 15. Marucha said

  Re 13:
  Pan Kojak dużo krzyczy, ale nie bardzo zastanawia się, co chce przekazać. Fakt jednak, że jego sympatia do protestujących „kobiet” nawet mnie powaliła na kolana

 16. revers said

  Z mema 5 minut minelo, wybory – szoll w stanach skoczone.

  w.lac.Nadchodzi 2 covid i narodowa kwarantana.

 17. Ignorantjudzielcow said

  Le(a)mpart do ZOO. Tam jej miejsce.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: