Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Koronawirusowy „ekspert” pokazał polityczne oblicze

Posted by Marucha w dniu 2020-11-05 (Czwartek)

Idiota czy degenerat?

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o „odkryciu” profesora Krzysztofa Simona, od początku pandemii koronawirusa będącego jednym z głównych telewizyjnych „ekspertów”.

Teraz już wiadomo, dlaczego twierdził on wówczas, że wizyta na cmentarzach 1 listopada jest groźniejsza od „Strajku Kobiet”. Otóż Simon jest po prostu zwolennikiem trwających wciąż demonstracji.

Simon już na początku października rozpoczął swoistą krucjatę przeciwko obchodzeniu dnia Wszystkich Świętych. Alarmował wówczas, że udanie się na groby bliskich może skończyć się rychłą śmiercią osób, które zdecydują się kultywować tę tradycję. Później okazało się jednak, że dla medyka podobnym zagrożeniem nie jest jednak trwający od półtora tygodnia „Strajk Kobiet”.

Dzisiaj w rozmowie z portalem Onet.pl Simon tłumaczył się ze sprzeczności w swoich wypowiedziach. Dotyczyły one przede wszystkim faktu, że zarówno w przypadku odwiedzin na cmentarzach jak i demonstracji ich uczestnicy przebywaliby na świeżym powietrzu. Tymczasem ze słów wrocławskiego lekarza można było wywnioskować, iż tylko protestujący spełniają powyższy warunek.

Teraz wiadomo już, skąd rozbieżność w wypowiedziach Simona. Medyk we wspomnianym wywiadzie jednoznacznie opowiedział się po stronie „Strajku Kobiet”. – Ludzie na ulicach to są młodzi ludzie, którzy nie tolerują tego, co się w tym państwie dzieje. Oni nie walczą z epidemią, oni walczą o wolność. Szczególnie kobiety. Naruszaną przez naszych domorosłych talibów. 70-80 proc. społeczeństwa protestuje przeciwko ciągłym awanturom w tym kraju – stwierdził „ekspert”.

To nie jedyne kuriozalne słowa Simona. W dalszej części wywiadu twierdzi on między innymi, że spora część obywateli ma „dość ciągłych sporów i konfliktów na różnych płaszczyznach”. Przy tej okazji skrytykował on chociażby politykę rządu Mateusza Morawieckiego względem Unii Europejskiej.

Na podstawie: medonet.pl.
Zobacz również: Odkrycie „eksperta”: na protestach kobiet bez zakażeń
http://autonom.pl

Komentarze 33 do “Koronawirusowy „ekspert” pokazał polityczne oblicze”

 1. assasello said

  covid-owe statystyki ministerstwo zdrowia ściąga od 19-latka który zajmuje się tym dla hobby.

  Następny „lockdown” może się zdarzyć z powodu błędu w excelu.

  https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/lockdown-w-polsce-w-oparciu-o-dane-zebrane-przez-19-latka-dzialania-rzadu-opieraja/bjbnb6b?srcc=ucs

 2. Sarmata said

  Nakaz noszenia maseczek współgra z ukazem cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708 roku:
  „Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego”.

  Zapamiętajcie jedno:
  Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego i po to są maseczki.
  Jesteście gorzej traktowani niż prości chłopi w XVII w. w zacofanej Rosjii.

 3. Birton said

  Simon , syn Mordechaja i Racheli?

 4. Polo said

  I jedno i drugie choć dla lemingów guru.

 5. Kojak said

  Kolejna koszerna menda, gnida i gnoj . bo inaczej belkotu tej odrazajcej kreatury nie mozna okreslic ! Polska tradycja Swieto Zmarlych tego smiedzacego zydowskiego lajdaka mierzi ! Niestety oni w przerazajacej liczbie zdominowali zawod lekarza

 6. Boydar said

  Wynajęty szmul, powie wszystko co każą. Po to go wyhodowano, dano tytuł i kasę.

  Przed niezawisłym sądem stanął fakir nazwiskiem Ben Buja Nago Bramaputra, który w przeszłości stawiał horoskopy a nawet zdrowoskopy na dworze króla Wigwama Starego. Kiedy sędzia zapytał go o personalia, świadek podał mu właśnie takie, na co sędzia zareagował pogróżką, że ukarze świadka grzywną, po czym zapytał go o personalia ponownie. I wtedy fakir odpowiedział, ze nazywa się Myrdzik Antoni, a mieszka na Solcu – MUS

 7. bryś said

  Media nie pokażą nikogo mądrzejszego, więc dla równowagi, aby nie być wciąż narażonym na negatywny przekaz, trochę rozsądku (po raz 100 pewnie):

 8. gnago said

  Taki gostek powinien odpowiadać karnie za sianie paniki i pośrednio za śmierć wielu ludzi „leczonych” nieskutecznymi procedurami za ignorowanie doniesień medycznych o skutecznych kuracjach coronawirusa. Może czas na obywatelski projekt ustawy penalizujący podobne działania.

 9. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – Czytałem sporo bajek ale ta o Rogalskim to już kosmos. Rogaty ma pewne cechy które pasują do bajek dla gojów.


  https://oko.press/ogarniam-cala-polske-mowi-maturzysta-tworca-bazy-danych-o-epidemii/

  „Dane mnie fascynują. Dają mi możliwość w miarę racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Impulsem, który zdecydował, że zacząłem tworzyć bazę danych na temat COVID-19 było zdenerwowanie chaosem informacyjnym na początku pandemii.”

  No proszę, nie ma w Polsce specjalistów do pracy z bazami danych bo wszyscy wyjechali do prac dla hydraulików we Francji. Tak bajka jest jeszcze lepsza niż ten wirus.

  Simona ???? Jakie to Polskie nazwisko ?

 10. Siekiera_Motyka said

  Ad. 5 – Ten gostek to psychopata.

 11. Jack Ravenno said

  Zasraniec i to ze słusznej nacji zapewne, czyli zasrancen. Wk… mnie ten typ.

 12. bardzo said

  I na cmentarzach i na demonsracjach ludzie przebywają na świeżym powietrzu. Ale w drodze na cmentarz tak jak i na demonsrację mogą się zarazić, przepraszam, zakazić, w autobusie. Jeśli oczywiście jest się czym zarazić, przepraszam, skazić i zostać skażeni, czyli przeklęci. (terminologia jest wdzięcznym materiałem do żonglerki słowem, prawda, panowie demagodzy?)

 13. revers said

  Okazuje sie ze haslo pandemii i zostan w domu masowo wykorzystano w ostatnich wyborach prezydenckich w stanach, gdzie na masowa skale uzyto sieci komorkowe i call centra do wkonania automatycznych telefonow. do potencjalnych wyborcow Trumpa, w 6 wiodacych stanach.

  https://nypost.com/2020/11/03/fbi-investigating-robocalls-that-told-800k-swing-staters-stay-home/?fbclid=IwAR1pVNIH9nvvA-tRbPSKrjvlQDqp0Ox_Z87DcySZpxShR3c34M3T2zC-uoM

  Sprawa zajela sie FBI, co juz jest sprawa kryminalna i na bardzo duza skale 800 tys zapuszkowanych covidem wyborcow.

  Kto wie czy w Polsce nie uzyto tego triku covidowego z claa centrami i score kartami wyborzymi, manipulujac kryminalnie wynikami wyborow w Polin, na rzecz Dudy.

 14. zen said

  Wszystko idzie zgodnie z planem!

 15. revers said

  Z sieci „Kurwa ludzie ❗️❗️❗️
  Szczególnie Ci od zostań w domu i DDM….
  W październiku 2020r. zmarło ponad 14 tys. więcej osób (+50%) niż w tym samym okresie w zeszłych latach! (Wykres T41-T44)
  Powiecie pandemia…
  Chu…. nie pandemia!!!
  Zgonów „z CV19” było circa 3 tyś, a przez CV19 – 380…
  Czy do Was KURWA dociera to, że w ciągu miesiąca wykończono minimum 11 tyś. osób w ramach ochrony przed jakimś wirusem ?!
  W białych rękawiczkach mordują waszych bliskich i śmieją się w twarz zgrywając bohaterów na konferencjach, a wy co?! Nic…
  Jak pelikany łykacie wszystko!
  Miało być Bergamo i jest…
  Tyle że to nie wirus zabija, a ich zakazy, nakazy i rozporządzenia….
  Rozjebali system ochrony zdrowia tak, że ludzie umierają w karetkach czekając w nich godzinami – lub czekając na nie! Bo każdego trzeba przecież testować! Na dodatek gówno wartymi testami! Ludzie umierają w domach ze strachu, który wygenerowano…. lub po prostu z braku opieki, bo zamknięto w domach 30-40% personelu medycznego!
  Tak zabija ten system! Ich system! Nie żaden wirus…
  Co jeszcze musi się do cholery stać żebyście zrozumieli coś tak prostego jak 2+2….
  Szmaty na twarzy nosi 99% osób… Zakazano wesel, wszystkich innych imprez rodzinnych i nie tylko, zamknięto restauracje i szkoły, zabrano wam święta, zabroniono iśc na groby…. I co?! Nic – liczby osiągają wyniki jak z kosmosu! Nie zastanawia was jak to jest możliwe?! A raczej dlaczego tak jest….
  Bo komuś są one do czegoś potrzebne! I mają generować wasz strach….
  Pamiętajcie – żaden wirus nie zabija tak jak strach! Doprowadzono Was do takiego stanu i do takiego poziomu strachu, że dzisiaj godzicie się na zabijanie waszych bliskich! Odmawia się Wam opieki zdrowotnej, odwołuje wasze zabiegi i operacje! Odmawia się leczenia waszym rodzicom czy dziadkom, nie ratuje się ich życia – i to stało się dla Was czymś normalnym?! Kurwa ludzie co z wami?!
  Wyrzekliście się własnej rodziny…. tej żyjącej, z którą nie chcecie się spotykać, ale również tej którą co roku odwiedziliście na grobach! W tym roku nie… W tym roku nic nie jest normalne! I albo się obudzicie, albo już nigdy normalne nie będzie…
  Brak mi słów 😏

  A pan Trzaskowski z Waffki, think tank filantropa Sorosa organizuje juz od dzis darmowe autobusy „exit” na stadion narodowy z tlenem, gdzie mozna kazdego leszcza polskiego, goja jak zabe na zywca bezobjawowo ugotowac w tlenie.

 16. axel said

  I taką kur.ę ta święta ziemia nosi.

 17. ? said

  Lekarz pulmunolog z Przemyśla, Włodzimierz Bodnar wyleczył ponad setkę pacjentów w ciężkim stanie z tego wirusa. Zastosował powszechnie znany i dopuszczony lek Vigeryt. Wszystko opisał na stronie internetowej. Po niedługim czasie zabroniono mu publikacji i kontaktów z pacjentami, bo: „ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19.”
  https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

  Natomiast nadekspert, profesor Simon mówi tak: „Stan ciężko chorej pacjentki, u której zastosowaliśmy leczenie, poprawia się. To nie jest leczenie eksperymentalne. Leki są zarejestrowane, tylko w innych schorzeniach – mówi prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.” Leki są zarejestrowane, tylko w innych schorzeniach – No i co na to klika pseudo-lekarsko-urzędnicza nam powie? Ano nic. Kłamcy, czyli słudzy diabła.

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 15 – „Czy do Was KURWA dociera to, że w ciągu miesiąca wykończono minimum 11 tyś. osób w ramach ochrony przed jakimś wirusem ?!”

  Tak Panie Revers. To można było przewidzieć od momentu rozpoczęcia tych domowych aresztów i zamykanie szpitali dla nie-kowidowców. Tylko tego nie powtarza się jak maniak w TVN czy TVN24 tak jak „Nowa liczba zakatarzeń w Polsce (dopasuje swój kraj) jest …..”

  Zagranicom raczej nie wspomina się o wentylatorach a w Polskich media brakiem ich jak najbardziej. Przykra komedia na biednych ludziach którzy ogólnie nie maja możliwości zorientować się co się dzieje.

 19. revers said

  Do tego ad15, pan Trzaskowski zabronil marszow niepodleglosci 11.11.2020, jest lepiej jak 11.11.2011.

  Nie ma narodu, jest koszerny covid i basta.

  Ludzie z jescze troche a zapomna ze zyja, i gdzie zyja, medzy jedna hucpa a druga hucpa – ale jeszcze potrafia zyc w kabale, nawet pod kilkoma maskami, i respiratorami Szumowskiego i s-ka.

 20. Sarmata said

  Z tym leczenie wódką wirusa Covid-19 to wcale nie są takie śmichy-chichy.
  W rosyjskim podręczniku medycznym już pod koniec lat ’60 opisano metodę leczenia korona-wirusa przy pomocy roztworu C2H5OH, czyli wódki.
  Nie żadnym spirytusem! tylko wódką max 45%! (To ważne bo czysty spirytus poparzy płuca jak ostrzegał rosyjski lekarz).
  Tenże rosyjski lekarz przypomniał o tym podręczniku i wyjaśnił, że wdychanie przez 15 – 20 min. powietrza przez gazę nasączoną wódką w cyklach 1 -2 godzinnych przez cały dzień zabija infekcję w płucach na 100% w ciągu 24 godz. tak, że zarażony następnego dnia można iść do pracy.

  Co ciekawe to o tym działaniu C2H5OH na korona-wirusa wiedzą wszyscy wirusolodzy, bo jak zapewnia polski wirusolog prof. Włodzimierz Gut, do walki z wirusem najlepszy jest alkohol 70-procentowy. Jednak on zaleca go tylko do „inaktywacji wirusa na powierzchniach”, czyli np. przetarcia stołu. Zdaniem eksperta prof. Guta „70 proc. jest najskuteczniejsze, bo rozkłada to, co powinien, a nie tworzy ochrony przez ścinanie białka”, z kolei „96 proc. jest za mocny, a 45 proc. – za słaby”.

  Tak, że zamiast się śmiać, to warto kupić paczkę gazy i ½ litra wódki i mieć zestaw w pogotowiu.
  Ruscy wcale nie są tacy głupi jak mówi o nich fabryka onuc Sakiewicza (u nich nie ma ani gender, ani LGBT ani Sorosa).

  Reasumując: wdychanie przez 15 – 20 min. powietrza przez gazę nasączoną wódką w cyklach 1 -2 godzinnych przez cały dzień. Uwaga: między kolejnymi inhalacjami przynajmniej półgodzinne (godzinne) przerwy są konieczne! jak powiedział ten rosyjski lekarz.

 21. Jack Ravenno said

  @15 REVERS – ja wiedziałem od samego początku, że tak będzie. Kwestia skali i przesunięcia czasowego. Dlatego mówili o „drugiej fali”, ponieważ doskonale wiedzieli co będzie, jakie konsekwencje będą po wywołaniu tak powszechnego strachu. To plan, bezwzględny i szatański w istocie.

  To jest terror, terroryzm w wykonaniu „państwowych” organizacji przestępczych o charakterze zbrojnym.

  Teraz napiszę bardzo wyraźnie – RZEŹNIA dopiero nadchodzi. Będzie głód, przerywanie łańcuchów dostaw i dalsze torturowanie Polaków. Do kurwy nędzy – czy naprawdę tak mało ludzi to rzeczywiście widzi? Im szybciej się ludzie ogarną – tym mniej będzie bolało…

  —————
  Tępe bydło się NIGDY nie ogarnie.
  Admin

 22. Miss Analizy said

  Może warto opublikować?
  http://listlekarzy.pl/

 23. MatkaPolka said

  KONIEC PANDEMII! – czas zastopować COVID-owe szaleństwo

  5 października 2020r., podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium WHO ogłoszono koniec pandemii.

  Coronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”– brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO

  A więc nie ma najmniejszych powodów, żeby wierzyć rządzącym elitom władzy – w Polsce, … i na świecie.

  WHO (Accidentally) Confirms Covid is No More Dangerous Than Flu
  [WHO (przypadkowo) potwierdza, że Covid nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa]
  __________________
  tekst za:
  https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/

  https://off-guardian.org/wp-content/medialibrary/who-panel-october-5th-2020-1440×900.jpg?x91011

  (tłumaczenie maszynowe)

  Światowa Organizacja Zdrowia w końcu potwierdziła to, co my (oraz wielu ekspertów i badań) mówimy od miesięcy – koronawirus nie jest bardziej śmiertelny ani niebezpieczny niż grypa sezonowa.

  Najwyższe kierownictwo WHO ogłosiło to podczas specjalnej sesji 34-osobowego zarządu WHO w poniedziałek 5 października. Po prostu nikt nie wydawał się to rozumieć.

  W rzeczywistości wydawało się, że sami nie do końca to rozumieli.

  Podczas sesji dr Michael Ryan, szef WHO ds. Sytuacji kryzysowych, ujawnił, że ich zdaniem około 10% świata zostało zakażonych Sars-Cov-2. To ich „najlepsze oszacowanie” i ogromny wzrost w stosunku do liczby oficjalnie rozpoznanych przypadków (około 35 milionów).

  Dr Margaret Harris, rzeczniczka WHO, potwierdziła później tę liczbę, stwierdzając, że została oparta na średnich wynikach wszystkich szeroko zakrojonych badań seroprewalencji przeprowadzonych na całym świecie.

  Chociaż WHO próbowała uznać to za coś złego – dr Ryan powiedział nawet, że oznacza to, że „ogromna większość świata jest zagrożona”. – to właściwie dobra wiadomość. I ponownie potwierdza, że wirus nie jest tak śmiertelny, jak wszyscy przewidywali.

  Światowa populacja liczy około 7,8 miliarda ludzi, – jeśli zakażonych zostało 10%, – czyli 780 milionów przypadków.

  Globalna liczba ofiar śmiertelnych obecnie przypisywanych infekcjom Sars-Cov-2 wynosi 1 061 539.

  To jest śmiertelność infekcji około 0,14%.

  Zgodne z grypą sezonową i przewidywaniami wielu ekspertów z całego świata.

  0,14% to ponad 24 razy NIŻSZE niż „prowizoryczna wartość” WHO wynosząca 3,4% w marcu. Liczba ta została wykorzystana w modelach, które były wykorzystywane do uzasadnienia blokad i innych drakońskich polityk.

  W rzeczywistości, biorąc pod uwagę zawyżone zgłaszanie domniemanych zgonów Covid, IFR (infection fatality rate) jest prawdopodobnie nawet niższy niż 0,14% i może wykazać, że Covid jest znacznie mniej niebezpieczny niż grypa.

  Żadna z głównych prasy tego nie zauważyła. Chociaż wiele mediów donosiło o słowach doktora Ryana, wszyscy próbowali zrobić z tego straszny nagłówek i siać więcej paniki.

  Najwyraźniej ani oni, ani WHO nie byli w stanie wykonać prostej matematyki, która pokazuje nam, że to dobra wiadomość. I że sceptycy z Covid przez cały czas mieli rację.

  AKTUALIZACJA 10/10/20: W trosce o dokładność, chęć polegania na źródłach głównych, a nie wyłącznie na źródłach mediów głównego nurtu, (które mogą usuwać lub zmieniać artykuły), postanowiłem znaleźć rzeczywiste wideo z uwagami dr Ryana.

  Z jakiegoś powodu, chociaż było to ważne spotkanie WHO podczas rzekomo bardzo poważnej pandemii, trudno jest znaleźć wideo. Jedynym miejscem, w którym możesz to zobaczyć, jest własna witryna WHO, a nawet wtedy musisz przeglądać prawie 6 godzin materiału filmowego.
  Cóż, zrobiłem to i zapraszam do obejrzenia (tego fragmentu)

  Nie możesz osadzić strumienia WHO, ale mogę Ci powiedzieć, aby przejść do tej strony, kliknąć „Sesja 1” i przejść, do 1: 01: 33, aby usłyszeć dokładny cytat:
  You can’t embed the WHO’s stream, but I can tell you to go to this page,

  https://www.who.int/news-room/events/detail/2020/10/05/default-calendar/executive-board-special-session-on-the-covid19-response

  Our current best estimates tell us that about ten percent of the global population may have been infected by this virus. This varies depending on country, it varies from urban to rural, it varies between different groups.”

  Nasze aktualne najlepsze szacunki mówią nam, że około 10 procent światowej populacji mogło być zarażonych tym wirusem. To zależy od kraju, miasta i wsi, różnych grup ”.

 24. MatkaPolka said

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/11/01/koniec-pandemii-czas-zastopowac-syjonistyczne-szalenstwo/

  KONIEC PANDEMII! – czas zastopować COVID-owe szaleństwo

  5 października 2020r., podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium WHO ogłoszono koniec pandemii.

  Coronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”– brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO

  A więc nie ma najmniejszych powodów, żeby wierzyć rządzącym elitom władzy – w Polsce, … i na świecie.

  WHO (Accidentally) Confirms Covid is No More Dangerous Than Flu
  [WHO (przypadkowo) potwierdza, że Covid nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa]
  __________________
  tekst za:

  https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/

 25. MatkaPolka said

  cd..

  (tłumaczenie maszynowe)

  Światowa Organizacja Zdrowia w końcu potwierdziła to, co my (oraz wielu ekspertów i badań) mówimy od miesięcy – koronawirus nie jest bardziej śmiertelny ani niebezpieczny niż grypa sezonowa.

  Najwyższe kierownictwo WHO ogłosiło to podczas specjalnej sesji 34-osobowego zarządu WHO w poniedziałek 5 października. Po prostu nikt nie wydawał się to rozumieć.

  W rzeczywistości wydawało się, że sami nie do końca to rozumieli.

  Podczas sesji dr Michael Ryan, szef WHO ds. Sytuacji kryzysowych, ujawnił, że ich zdaniem około 10% świata zostało zakażonych Sars-Cov-2. To ich „najlepsze oszacowanie” i ogromny wzrost w stosunku do liczby oficjalnie rozpoznanych przypadków (około 35 milionów).

  Dr Margaret Harris, rzeczniczka WHO, potwierdziła później tę liczbę, stwierdzając, że została oparta na średnich wynikach wszystkich szeroko zakrojonych badań seroprewalencji przeprowadzonych na całym świecie.

  Chociaż WHO próbowała uznać to za coś złego – dr Ryan powiedział nawet, że oznacza to, że „ogromna większość świata jest zagrożona”. – to właściwie dobra wiadomość. I ponownie potwierdza, że wirus nie jest tak śmiertelny, jak wszyscy przewidywali.

  Światowa populacja liczy około 7,8 miliarda ludzi, – jeśli zakażonych zostało 10%, – czyli 780 milionów przypadków.

  Globalna liczba ofiar śmiertelnych obecnie przypisywanych infekcjom Sars-Cov-2 wynosi 1 061 539.

  To jest śmiertelność infekcji około 0,14%.

  Zgodne z grypą sezonową i przewidywaniami wielu ekspertów z całego świata.

  0,14% to ponad 24 razy NIŻSZE niż „prowizoryczna wartość” WHO wynosząca 3,4% w marcu. Liczba ta została wykorzystana w modelach, które były wykorzystywane do uzasadnienia blokad i innych drakońskich polityk.

  W rzeczywistości, biorąc pod uwagę zawyżone zgłaszanie domniemanych zgonów Covid, IFR (infection fatality rate) jest prawdopodobnie nawet niższy niż 0,14% i może wykazać, że Covid jest znacznie mniej niebezpieczny niż grypa.

 26. MatkaPolka said

  Nie możesz osadzić strumienia WHO, ale mogę Ci powiedzieć, aby przejść do tej strony,

  kliknąć „Sesja 1” i przejść, do 1: 01: 33, aby usłyszeć dokładny cytat:
  You can’t embed the WHO’s stream, but I can tell you to go to this page,

  https://www.who.int/news-room/events/detail/2020/10/05/default-calendar/executive-board-special-session-on-the-covid19-response

  Our current best estimates tell us that about ten percent of the global population may have been infected by this virus. This varies depending on country, it varies from urban to rural, it varies between different groups.”

  Nasze aktualne najlepsze szacunki mówią nam, że około 10 procent światowej populacji mogło być zarażonych tym wirusem. To zależy od kraju, miasta i wsi, różnych grup ”.

 27. Yah said

  Przecież MatkoPolko to dla zarządzających tm chaosem nie ma najmniejszego znaczenia.

 28. revers said

  WHO codzinnie co innego mowi zeby nie wziasc na siebie calej odpowiedzialnoci za plandemie.

  A w Reuterze podaja do wiadomosci kolejne rekordy zmarlych na korone w PL

  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-poland-idUSKBN27M154?taid=5fa5629f399b94000139d44e&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter

  Czyli przygotowuja zagranicznych inwestorow, gdzie maja spieprzac z kapitalami, ewntualnie jakie lepsze piece, kominy z lepszym cugiem jak w Oswiecimiu zainstalowac w krematorich przy stadionach narodowych, czy tzw Orlikach.

 29. Boydar said

  „… ewentualnie jakie lepsze …”

  Tu nie ma co oszczędzać ! Brać te z najwyższej półki.

 30. revers said

  Juz fa. Buderus z niedalekiej zydoszwabii o to sie postara.

  A zmiana policjanta amerykankiego na szwabskiego w europie wschodniej zapewni systematycznosc i gokladnosc w resecie na europe wschodnia.

  Pani ministrowa wojny Annegret Kramp-Karrenbauer zapewni bezpieczne piece na kowida , jak i srodki przymusu bezposredniego

  https://forsal.pl/swiat/usa/artykuly/7991427,wybory-w-usa-niemcy-maja-nowa-oferte-dla-usa-berlin-chce-resetu-z-waszyngtonem-opinia.html?fbclid=IwAR1uh5qRGC0dJZ4dc-LH7wmUTrqOn8o92aSuPljIZWtezKRUChZ0jsqAG8o.

 31. NICK said

  https://krematoria.com.pl/
  Taka tam info.

  I pomyśleć, że pierwsza „kremówka” powstała oficjalnie) we 1993, Poznań.

  [kremacja; skremować]

  Wado-wicie były 6 lat później; „chodziliśmy na kremówki”; prorok czy co?
  Idźmy dalej bo już wkrótce będziemy żryć.
  Siebie.

  Szatański recycling.
  Z prochu powstałeś, będziesz żył w następnych pokoleniach.
  Taka tam nowa „komunia(…)” do ust. Z prochu przodków powstała.
  Konieczne będą „intencje”, np. ‚chwalę Cię Szatanie’ albo ‚na pohybel „Stwórcy” i moim przodkom.

  I, następcom też.

 32. Marucha said

  Re 31:
  Panie NICK, teraz to Pan pojechał po bandzie.
  Kremówka to inna nazwa napoleonki, używana np. w Krakowskiem. Ciastko to jest znane tak dawno, że nawet ja, jako dzieciak z młodszych klas podstawówki, je jadałem.

  Co innego tzw. „papieska kremówka”. Tę wymyślono na potrzeby chwili.

 33. NICK said

  Gospodarzu.
  To taka tam futurologia. Licentia. Luźne powiązania.

  Natomiast związek JPII z czasami obecnymi jest mniej luźny ponieważ, na różne sposoby, źle przysłużył się Światu i Polsce.
  Nie napisałem o związku; nawet pośrednim.

  Myślę, że to nie moja banda.

  (napoleonka to tyż takie… ; jeść napoleonkę; ciasto francuskie; barszcz ukraiński; fasolka po bretońsku; nawiasem podwójnym: zajadam się tymi ciachami, byleby nie były na budyniu)
  Pozdrawiam. NICK.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: