Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Słowacja; Próba generalna przed kolejnym etapem pandemii

Posted by Marucha w dniu 2020-11-05 (Czwartek)

Możemy więc oczekiwać rychłego rozpoczęcia „tournée objazdowego spektaklu” w kolejnych państwach regionu!

„Pandemię koronawirusa”, jako bezprecedensową globalną mistyfikację, należy obserwować także w przestrzeni geograficznej, bowiem różne państwa znajdują się na różnych etapach jej wdrażania, a przy jednakowym scenariuszu dla całego globu, daje to możliwość przewidzenia co nas czeka w najbliższej przyszłości.

W niektórych krajach dalekiego wschodu (Korea Południowa, Singapur):
>https://www.anti-empire.com/now-that-vaccinated-south-koreans-are-dying-age-underlying-conditions-suddenly-matter-again
rozpoczęto już „szczepienia” ludności jakimś preparatem, powodującym zbyt szybką śmierć pacjentów, a tym samym konieczność medialnego tuszowania tej „niedoskonałości” autentycznych efektów „szczepionki”.

Na naszym podwórku, na Słowacji, zaczęła się próba generalna masowych testów ludności na obecność koronawirusa:
>https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=216042, https://emerging-europe.com/news/slovakias-mass-covid-19-test-reveals-that-1-06-per-cent-of-population-has-coronavirus

Każda klasyczna epidemia grypy, jak ta, charakteryzuje się tym, że nosicielami wirusa bywa zwykle około połowa populacji. Tak więc masowe testy znacznie podwyższają ilość „przypadków”, które w innej sytuacji bezobjawowo umknęłyby niezauważone przez troskliwe władze i „inteligentną” opinię publiczną, nie dając dodatkowych powodów do masowej histerii.

Dzięki tej dbałości „władców” Słowacji, ilość przypadków gwałtownie wzrosła, dając tym samym pretekst do ciągłego „monitorowania” obywateli. Bo jak argumentują władze: „ktoś kto dziś nie jest zarażony, jutro może się nim okazać!”. Przy czym każda odmowa poddania się testowi karana jest natychmiastowym aresztem domowym.

Logika i motywy działania sanitarnych terrorystów wydają się oczywiste i nie wymagają dodatkowych wyjaśnień. Pozostaje jedynie pytanie, czemu to Słowacja, jako pierwsza, dostąpiła tego „zaszczytu”?

Do przeprowadzenia generalnej próby nieustannego testowania obywateli, musiał być wybrany niewielki kraik (około 3 milionów populacji), ułatwiający logistykę przedsięwzięcia. Przy czym do przeprowadzenia tej „próby generalnej” użyto wojsk „sojuszniczych” USA, Austrii i Węgier, zabezpieczając się przed ewentualnym przejściem w takiej sytuacji wojska słowackiego na stronę ludności. Podobnie jak w czasie stanu wojennego ZOMO pacyfikowało tereny dalekie od swego stałego miejsca koszarowania.

Gdyby dziś wybrano do tego eksperymentu np. Litwę (około 1,5 miliona mieszkańców), to nie można by zastosować tej taktyki, ze względu na fakt, że sąsiednie państwa (Rosja i Białoruś) nie należą do grona „sojuszników”. Natomiast Słowacja otoczona jest „bratnimi” państwami: Ukrainą, Rumunią, Czechami, Austrią, Węgrami, no i „sojusznikiem wszech czasów” USA.

Wszystko wskazuje, że próba generalna udała się! Możemy więc oczekiwać rychłego rozpoczęcia „tournée objazdowego spektaklu” w kolejnych państwach regionu!

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 10 do “Słowacja; Próba generalna przed kolejnym etapem pandemii”

 1. Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
  Trzeba mieć dużo złej woli, aby tak zinterpretować powszechne testowanie ludności Słowacji testami antygenowymi zamiast testami PCR dającymi 10-krotnie większy wynik zakażeń.

  Więcej w moich komentarza pod

  https://marucha.wordpress.com/2020/11/05/az-przyjdzie-owsiak/

 2. jazmig said

  Na Słowacji po przetestowaniu 3/4 ludności okazało się, że zarażonych jest 1,04% Słowaków, co oznacza, że nie ma tam epidemii, ani pandemii. Słowacja zamierza poluzować obostrzenia.

 3. bardzo said

  W Finlandii to błyskawicznego testowania ludzi na kowida, przyuczono najlepszych przyjaciół człowieka, a mianowicie, poczciwe pieski. Pies obwąchawszy próbkę pobraną od człowieka wykrywa kowida już na pięć dni przed ewentualnym wystąpieniem pierwszych symptomów. Na lotniskach w kraju ustawiają się kolejki chętnych do przeprowadzenia psiego testu. Przeprowadzenie testu zabiera dziesięć sekund nie licząc czasu pobrania próbki i jak tuszę pobrania opłaty. Pieski górą!

  Jeszcze jeden kraj europejski zatrudnił psy do wykrywania kowida, ale nie pamiętam który. Michnigówno wyborcze zapodaje, że także na lotnisku w Dubaju psy wykrywają wirusa, ale mi osobiście nie chce się w to wierzyć, ponieważ arabowie, a zwłaszcza arabki, panicznie boją się psów. A może za dodatkową opłatą (ich stać) psich testerów odseparowywuje się od badanych. Cóż, wspomniane źródło nie należy do tych, które można brać tak na zupełnie poważnie (podobnie zresztą jak większość innych szajsmendiów)

  Pies w swojej naturze nie ma kłamstwa. Psu można wierzyć bez zastrzeżeń. Czyżby to miało być przesłanką na to, że jakiś wirus jednak fruwa?

  (na szczęście nikt nie wpadł na pomysł użycia do testów kota).

 4. osoba prywatna said

  Nowa Zelandia – kraj wyspiarski na Pacyfiku ma 25 zgonów z powodu koronawirusa na prawie pięć milionów mieszkańców. To kropelka w morzu, a i tak uruchomiono tam instytucję „obozów” kwarantanny koronawirusowej, w których kontrolowany jest każdy krok obywatela.
  https://www.odkrywamyzakryte.com/nowozelandzkie-obozy-kwarantanny/

 5. osoba prywatna said

  Na takim obszarze będzie można umieścić pokaźną ilość „kowidowców”.
  https://www.dziennikwschodni.pl/biala-podlaska/mon-chce-ogrodzic-lotnisko-16-kilometrowym-plotem,n,1000277299.html

 6. osoba prywatna said

  Szef rządu odwiedził w czwartek szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym w Warszawie.
  Dzisiaj trafi tutaj do tego szpitala tymczasowego pierwszy pacjent – oświadczył premier. Dodał, że podobnych szpitali w całym kraju „już rośnie kilkanaście”.
  https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/szpital-na-narodowym-premier-morawiecki-mial-odwrotnie-zalozona-maseczke/c5d2ls4,2b83378a

 7. Spodziewają się buntu Polaków i robią przykrywkę?

 8. Wanderer said

  Te „polowe” szpitale to sa przygotowania pod internowania ludzi. Nic wiecej. Nie ma potrzeby budowania czegos takiego, szpitale stoja puste, nie ma zadnego „wzrostu zachorowalnosci”. I oni to wiedza. Ludzie w koncu musza zrozumiec co sie szykuje. Tylko czy jest z kim rozmawiac?

 9. Wanderer said

  Zyczylbym sobie, zeby byly to tylko kolejne zmarnotrawione pieniadze, kolejny przekret, cos na czym ktos probowal zarobic. Ale tak nie jest. Przypuszczam, ze „rzad” po prostu przygorowal sie na rozegranie ewentualnego scenariusza „rozwiazania kwestii ludzkosci” w ramach swojego podworka i swoich mozliwosci, jesli taki scenariusz zostanie im przeslany z gory.

 10. Wanderer said

  Przepraszam za blad „jesli” Panie Gajowy, czy moglbym poprosic o skorygowanie wpisu? Dziekuje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: