Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  trzy z dwoma o Zagraniczne korporacje sprowad…
  errorous o Wolne tematy (39 – …
  bez loginu o Siedem grzechów głównych …
  Maciek o Wolne tematy (39 – …
  CIA o Zagraniczne korporacje sprowad…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  revers o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  biordal o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Amerykańskie cuda nad urną

Posted by Marucha w dniu 2020-11-08 (Niedziela)

Powinniśmy raz na zawsze pozbyć się wszelkich kompleksów, że nie nadążamy za resztą świata. Nie tylko nadążamy, ale można powiedzieć, że jesteśmy w awangardzie, bo reszta krajów zaczyna postępować tak, jak my, a nawet gorzej – bo o ile u nas permanentna wojna, jaka od 15 lat przewala się przez nasz nieszczęśliwy kraj jest efektem działań agentury w służbie państw walczących o wpływy w naszym bantustanie, to w takiej Francji, czy Stanach Zjednoczonych o żadnej agenturze nie ma mowy.

No, we Francji może być trochę inaczej, bo – jak pamiętamy – ruch „żółtych kamizelek” z którymi tamtejszy rząd do dzisiaj nie może sobie poradzić, podobnie jak nasz z „rewolucją macic” – więc ten ruch objawił się w swojej straszliwej postaci zaraz potem, jak francuski prezydent Macron w niepojętym przypływie szczerości poinformował prezydenta Trumpa, że europejskie siły zbrojne będą broniły Europy przed… Stanami Zjednoczonymi, a tamtejszy premier skarcił amerykańskiego prezydenta, by nie wtrącał się w nieswoje sprawy.

W Stanach Zjednoczonych z pewnością tak nie jest, bo CIA nie operuje na terenie USA, tylko w państwach obcych, jak np. Francja, czy choćby nasz bantustan. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych od co najmniej 2015 roku obserwujemy taką samą wojnę, jak i u nas, a wygląda na to, że ona nie tylko nie będzie wygasała, a przeciwnie – zaostrzała się, niczym walka klasowa w miarę postępów socjalizmu. Warto przypomnieć, że tę spiżową prawidłowość odkrył przed laty klasyk demokracji Józef Stalin – ten sam józef Stalin, który odkrył też inną prawidłowość, że nieważne kto głosuje, a ważne – kto liczy głosy. No i – jak liczy.

W Stanach Zjednoczonych socjalizm czyni coraz większe spustoszenie, więc nic dziwnego, że i walka klasowa, która jest jego immanentną cechą, z roku na rok się zaostrza. Skoro tak, to warto pokusić się o odpowiedź, kto z kim w Stanach Zjednoczonych walczy, no i o co.

Otóż wydaje mi się, Włodzimierrz Cimoszewicz, twierdzący, że to „wojna plemienna” może mieć rację, chociaż niechcący. W Stanach Zjednoczonych, podobnie jak gdzie indziej, walka klasowa toczy się nieubłaganie, między siłami Postępu i siłami Wstecznictwa. Zwrócił na to niedawno uwagę JE abp. Vigano, pisząc w liście do prezydenta Trumpa, że zarządzona w skali światowej epidemia zbrodniczego koronawirusa, ma na celu poddanie świata bezlitosnej, anonimowej tyranii.

Warto zwrócić uwagę, że poddanie świata tyranii pod pretekstem wyzwolenia, jest celem każdej rewolucji, zwłaszcza rewolucji socjalistycznej. „By mogła zapanować Równość, trzeba wpierw wszystkich wdeptać w gówno. By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem!” – przypomina poeta.

Według abpa. Vigano tyrania ma być „anonimowa”, ale chyba nie do końca. Jeszcze przed II wojną pewne światło rzucił na tę sprawę Julian Tuwim w wierszu “Mocarstwo anonimowe”:

„Już w podziemiach synagog wszystko złoto leży, amunicję przenoszą czarni przemytnicy. Naradzają się szeptem berlińscy bankierzy, dzwoni tajny telefon w warszawskiej bóżnicy. I zaraz Żydzi w Kremlu dostali depeszę i skoczyła iskrówka, zawrzały redakcje. Paryski Rotszyld ręce zaciera w uciesze; w Amsterdamie i w Rzymie wykupiono akcje. W londyńskiej Wielkiej Loży już postanowiono; siedem pieczęci kładą masoni pod dekret. Nad skrwawionym Talmudem żółte świece płoną. W płachtę zwinęli szczątki i przysięgli sekret. Smok olbrzymi od morza do morza się wije; nocą widzą go w ogniu najśmielsi lotnicy. Czarny łopoce w miastach i na trwogę bije; sygnał strzelił rakietę znad pruskiej granicy”.

Tuwim chciał w ten sposób sparodiować i wyśmiać Adolfa Nowaczyńskiego, ale…. Czy przypadkiem tamta kpina nie nabiera aby dzisiaj niepokojącej aktualności?

Bo w tej zmienności jest pewna ciągłość. Oto w awangardzie nieubłaganego, postępu, czy to w roku 1917, czy teraz, była i jest żydokomuna. Bo też rewolucja, zwłaszcza socjalistyczna, to jest najlepszy sposób zagwarantowania władzy mniejszości nad większością. Więc to, co się teraz przewala przez Amerykę Północną i Europę, a w każdym razie – przez jej część – to nic innego, jak komunistyczna rewolucja, zapoczątkowana w 1968 roku „długim marszem przez instytucje”, a jej celem jest uchwycenie i utrwalenie tyranii mniejszości nad większością.

W Stanach Zjednoczonych to się chyba udało, a obecna faza wojny to tylko takie – jak mawiał Witkacy – „los ultimos podrigos”. Żydokomuna bowiem mocno już trzyma tamtejszych twardzieli za twarz, zarówno dzięki dominacji w sektorze finansowym, dzięki dominacji w mediach i dzięki dominacji w przemyśle rozrywkowym.

Warto zwrócić uwagę, że opinie o dominacji żydokomuny w tych trzech sektorach życia publicznego potępiane są przez Ligę Antydefamacyjną, jako „antysemickie”. Oznacza to, że Liga stawia znak równości między „antysemityzmem” i spostrzegawczością. Nietrudno się domyślić – dlaczego. Oto w społeczeństwie teoretycznie dumnym z całkowitej wolności słowa, z roku na rok przybywa tematów tabu, których albo w ogóle nie wolno poruszać pod rygorem wykluczenia, będącego rodzajem śmierci cywilnej, albo wprawdzie wolno – ale tylko w zatwierdzony sposób.

Antysemityzm należy do tej grupy; można go tylko potępiać – a ponieważ między anitysemityzmem, a spostrzegawczością położony został znak równości, to znaczy, że można, a właściwie powinno się potępiać również spostrzegawczość. Jeśli zostanie ona raz na zawsze potępiona, to ludzie będą skazani na rzeczywistość podstawioną, o której będą myśleli, że to wszystko naprawdę. Wtedy „można z nich wszystko zrobić i w każdą formę ulepić”.

Wracając tedy do Ameryki, to widzimy, że za kandydaturą Bidena opowiada się żydokomuna, która nie tyle jest przeciwna Trumpowi, co zieje do niego nieukrywaną nienawiścią, chociaż przecież nie było takiej rzeczy, jakiej by nie zrobił, byle podlizać się Żydom i Izraelowi.

Zatem nie o żadną politykę tu chodzi, tylko o to, że Trump od czasu do czasu próbuje wkładać kij w szprychy rozpędzonego, rewolucyjnego parowozu dziejów. Dlatego żydokomuna gotowa jest na wszystko, byle nikt nie hamował rewolucyjnego zapału. Na wszystko, a więc również na cuda nad urną, które my doskonale znamy z czasów pierwszej komuny. „Urna to taka cudowna szkatułka. Wrzucasz „Mikołajczyk” – wychodzi „Gomułka”.

W swoim czasie chodziłem na seminarium doktoranckie do pani prof. Janiny Zakrzewskiej u której bywała też pani prof. Maria Turlejska, Któregoś razu opowiadała nam, jak to w latach 40-tych osobiście uczestniczyła w fałszowaniu wyborów i w jaki sposób to się odbywało. Ciekawe, że w Stanach odbywa się to podobnie. Oto mój Honorable Correspondant z Waszyntonu przekazał mi informację, że w Pensylwanii sędzia Sądu Najwyższego nakazał ponowne przeliczenie głosów, ale tak, by osobno policzyć głosy złożone przed godziną 20, a osobno – głosy złożone po tej godzinie.

Ciekawe, jak ludzie liczący te głosy odróżnią, czy zostały one złożone przed godziną 20, czy po – ale o to mniejsza, bo widać, że sytuacja dojrzała do tego, by zamiast rozhuśtywać miliony obywateli żeby głosowali i na kogo, można by wyłaniać prezydenta Stanów Zjednoczonych przez losowanie rękami jakiejś sierotki. Gorzej by nie było, a ileż mitręgi można by zaoszczędzić – bo w tych warunkach gadanie o demokracji wzbudza tylko śmiech pusty. Więc nie mamy co pogrążać się w kompleksy; u nas jest tak samo, jak i tam.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org/

Komentarzy 25 do “Amerykańskie cuda nad urną”

 1. Krzysiek1956 said

  Nie żal mi Amerykanów. Niech na własnej skórze poczują to, do czego nas sprzedali w Teheranie pod koniec roku 1943. Niech im bat komunistycznej rewolucji dobrze dupy przećwiczy!
  Ichni prezydent Roosevelt przehandlował połowę terytorium przedwojennej Polski, a w nagrodę ma dzisiaj ulice swojego imienia w wielu polskich miastach.

 2. Maverick said

  A to moje chłopskie spojrzenie na przyczyny porażki Trumpa.
  Tak Trump to aktor kabały i ma doprowadzić do wojny domowej pod pozorami czynienia America great again,
  Wtedy żydowscy czekiści będą mogli wstąpić do akcji i rozbroić Amerykanów.

 3. jok said

  StM jak zwykle trafnie i odważnie – będąc osobą publiczną właściwie – ale, jak często ostatnio, mam pewien niedosyt, widzę pewne niedopowiedzenie.

  „opinie o dominacji żydokomuny w tych trzech sektorach życia publicznego potępiane są przez Ligę Antydefamacyjną, jako „antysemickie”.”

  Nie tak chyba. Za takie uchodzą opinie o dominacji Żydów, a nie żydokomuny.
  A co np. z Fox News, Washington Times, które „robią za prawicę”?

  Problem chyba nie, lub nie tylko, w wielkiej dominacji „narracji lewicowej/żydokonistycznej” w „narodowym demokratycznym dyskursie polityczno-społecznym”.
  Problem chyba w tym, ze w ogóle nie ma „demokratycznego dyskursu politycznego”, gdyż jego rolę pełni atrapa tego „dyskursu”, jak bym rzekł: „wysterowana przez etnę/rózne jej odłamy”.

  ————–
  Ja nie widzę wielkiej różnicy między „Rzydami” a „Rzydokomuną”.
  Admin

 4. Yah said

  W liście do Trumpa arcybiskup Vigano skonkretyzował ta „anonimową” elitę:

  „Jego architekci są globalną elitą, która chce podporządkować sobie całą ludzkość, narzucając środki przymusu, za pomocą których drastycznie ogranicza wolność jednostki i całych społeczeństw.
   (…)
   Za światowymi liderami, którzy są wspólnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu, stoją pozbawione skrupułów postacie, które finansują  Światowe Forum Ekonomiczne  i Event 201, promując swój program.”

  Natomiast niepokoi mnie co innego. Mianowicie anonimowym elitom chyba znudziło się robienie pieniędzy. Chcą chyba spokojnie, sielsko pożyć obcinając kupony od tego co się dorobili on i ich przodkowie.
  To chyba dobrze – ktoś powie.
  Dobrze, tylko że przeszkodą tego sielskiego wypoczynku jest te 7,5 miliarda konsumentów, których potrzeb zaspokajanie, się elitom znudziło.
  Ponadto konsumenci ( czyli po naszemu ludzie) anonimowym elitom wyły potrzebne tylko do akumulacji kapitału, co ponad 100 lat temu opisała Pani Luksemburg.

  Ponieważ ilość zakumulowanego kapitału przekroczyła sumę, za którą można kopić świat, ludzie przestali być potrzebni, co widać po traktowaniu potencjalnych wyborców i zaprzestaniu dbania , nawet o pozory uczciwości wyborów.
  Tak postępować można tylko wtedy, gdy jest się świadomym, że kolejnych wyborów po prostu NIE BĘDZIE.

  No bo skoro można, na podstawie obarczonych 90% błędem wyników testów , po przekroczeniu 75 przypadków testów dodatnich na 100 tys. mieszkańców ( a ciekawe dlaczego nie od 66,6 lub 105,5) można ogłosić w Polsce koncentracyjny obóz narodowy to …. przecież można już wszystko.

  I w ten właśnie sposób PiS w Polsce, a Biden w USA wprowadził w życie, na pełną skalę, owsiakowe „Róbta co chceta”

 5. Maverick said

  Stary filmik Jessiego Ventury byłego komandosa navy USA.
  Powoli wszystko się sprawdza.

  Nadawał na kanale True TV ale usunięto wszystkie jego odcinki.

 6. jok said

  cd 3
  „Ja nie widzę wielkiej różnicy między „Rzydami” a „Rzydokomuną”.”

  Rozumiem, ze ten „Rz” ma oznaczać jakąś przenośnię/dystans, jakieś chyba stwierdzenie, że „wszyscy z nich reprezentują ten sam interes” – z czym akurat w sporym stopniu się zgadzam, no ale odniosę się do tego co pisałem.

  Cóż, ja np. widzę – między „Żydami” a „żydokomuną”, o czym zresztą pisałem wyżej.
  Uzupełnię tylko wpis:
  Rabin Owadia Josef, nie był – moim skromnym zdaniem – żydokomuną, jego partia była przeciwko tzw. „prawom homo” etc, ale raczej nie czyni go to potencjalnym sojusznikiem 🙂 tych gojów, którzy czują się osaczani przez „żydokomunę”….

 7. Boydar said

  „… mianowicie anonimowym elitom chyba znudziło się robienie pieniędzy. Chcą chyba spokojnie, sielsko pożyć obcinając kupony od tego co się dorobili oni i ich przodkowie …”

  No toć przeca od dawna mówię – „judaizm tak, wypaczenia nie”

  Mój braciszek który lata całe spędził w Chinach, powiedział mi kiedyś, że u nas komunizm upadnie naprawdę, kiedy bonzom zacznie przeszkadzać konieczność trzymania zbrojnych wartowników przy ogrodzeniu z drutem kolczastym wokół ich posesji. Wprawdzie komunizmu nigdy u nas nie było ale brat był wtedy nieźle nawalony i miał prawo się przejęzyczyć.

  https://marucha.wordpress.com/2020/11/06/wolne-tematy-77-2020/#comment-925707

 8. Yah said

  Tak sobie myślę, że ten plan zagłady zmodyfikowano. Raczej nie jest możliwe użycie normalnego wojska, no chyba, że to będą bioroboty.

  Raczej jest opcja, do których zostaną wykorzystane takie tunele, jak pod przełęczą Św. Gottarda.

  Wyobraźmy sobie. Depopulacyjna szczepionka przyjęta przez większość ludzi. Trupy na ulicach, rozpad gospodarek, społeczeństw, więzi międzyludzkich. Zostaje garstka tych co się nie zaszczepili no i anonimowe elity mają online igrzyska śmierci.

  Tak naprawdę trudno to sobie wyobrazić, bo przecież nie zrozumiemy psychopatów.
  Większość , nawet sceptycznie nastawionych do pandemii, na takie rewelacje popuka się w głowę.

  Niestety to chyba realna rzeczywistość.

  Na tle tego wszystkiego, coraz wyraźniej zaznacza się rola Chin w tej nowej rzeczywistości. Jakie cele im wyznaczono ?

  Oczywiście dla jednych to sytuacja bez wyjścia – matnia, dla drugich coś, co zostało opisane prawie 2000 lat temu na Patmos.

 9. Boydar said

  Wyprodukowali i dostarczyli (Chiny) właściwe szpatułki probiercze, dla całej ziemskiej populacji. To mało ? Są też globalnym dostawcą obniżaczy natlenienia organizmu i wylęgarni bakterii, czyli maseczek.

 10. assasello said

  panie Maverick

  Pańska ocena Trumpa jest tak mainstreamowa że już bardziej nie można.
  Jakie jest przesłanie pańskich filmów? Do kogo pan je kieruje?

  To o czym pan bredzi jest w każdej amerykańskiej tv, niechętnej Trumpowi.
  Wyjątkowa „odwaga”. Wow!

 11. Sarmata said

  TRZEBA STANĄĆ DO WALKI A NIE PIERDOLIĆ W KOŁO TO SAMO!
  Podziwiam i popieram pana Bąkiewicza i jego STRAŻ NARODOWĄ.

 12. Maverick said

  # 9.
  Tak się składa że walka o dominację nad światem prowadzi kabała, a reszta to bierni i patetyczni obserwatorzy. Trump nie jest żadnym zbawicielem świata.
  Wysługuje się kabale. po to dał Golan Hights, czy Jerozolimę. Głoczykówdzi Palestyńczyków.
  Dwa gangi mafijne kbały urządzają sobie niezłą tanią rozrywkę,

  https://www.bitchute.com/video/CWuStCx5wc6l/

  Operacja kabały a Pieczenik to głowny konstruktor psycho-operacji.

  https://www.bitchute.com/video/XnHVho43O84G/

 13. revers said

  ad5

  a pisze na kamieniach jerzego jak byk, w Georgi

  dlatego tak latwo poszlo Bidenowi w wyborach.

 14. Maverick said

  # 9 czy ty wierzysz w plan Trumpa? Zarówno on jak Biden są pod kontrolą kabały.

 15. Maverick said

  # 9 poliniaki lubią być masochistami, lubią być oszukiwani i wykorzystywani i jeszcze dostają orgazmu gdy gangster kabały poklepie ich po plecach bo czują się wyróżnieni. Trump to perfidny oszust, prawie 12 czy 15 lat zajęło Polakom co pracowali na jego budowach uzyskać zapłatę za swoją pracę, a uczynił to dopiero jak zaczął się ubiegać o prezydenturę.
  Wszystko by było w porządku można mu to było wybaczyć, że sam opływał w luksusach a na zwykłej krwawicy ludzi oszustwami się dorabiał.
  Problem jest w tym że wysługuje się kabale, nei stawia na pierwszym miejscu USA jak sugeruje ale Izrael, Jest poprzez nich kontrolowany o podstawiony.
  Może tym masz jakieś geny plemiona wybranego ale mnie nie jest po drodze z Lucyferianami. Masochistą też nie jestem a mediów mainstreamowych nie oglądam od 15 lat bo są pod kontrolą kabały. Ale skąd Poliniak ma to wiedzieć? Jak tylko patrzysz na czyny a nie a co mówią to rozszyfrujesz jego intecje jak i kabalarzy.

 16. Maverick said

  Za przechwałki Trumpa zapłacimy wszyscynie tylko nabrani i nabuci w butelkę naiwniacy.

 17. NICK said

  Yah’u.
  Jesteś myślący!
  A, że boli?
  Jeszcze NIC nie boli.
  Lecz.
  Boleć będzie… .

 18. Wybory w USA nie tylko nas nie intersują

  ale są bez jakiegokolwiek znaczenia, gdyż zawsze obowiązuje zasada wielkiego demokraty XX. wieku:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/#STali

 19. Dla Polski zaledwie 1% tego, co dla Ukrainy

  ” kuratela PiSu z USA oficjalnie przeznaczyła na jego sukces wyborczy ok 50 milionów dolarów”

  https://marucha.wordpress.com/2020/02/10/od-zenady-do-zdrady-czyli-lament-zywych-trupow/#comment-880939

  co jest najlepszym dowodem na to, że obca agentura została już dawno osadzona w tzw. partiach i szkolona była od wielu dziesiątków lat

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

 20. NICK said

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=a+jak+si%C4%99+uda+to+co+b%C4%99dziemy+pisa%C4%87+na+mo+youtube

 21. zen said

  Ludziom umyka zasadniczy fakt, który jest dowodem na to, że tzw. elita to sługusy Lucyfera, którzy zrobią dla niego wszystko (gdy nie chcą, lub ociągają się, spada łeb), otrzymali bowiem od niego bajeczne pieniądze – politycy to pionki na usługach – śmieszy mnie jak ich wyznawcy toczą batalie, który z nich lepszy, a to tylko podłość ubrana w piękne słowa. „Nie pokładaj nadziei w synu ziemskiego człowieka”

  Mając pieniądze, maja władzę, po co mordować i niszczyć, po co wojny? Otóż szatan to przeciwnik Boga, stał się nim gdy zaczął rebelię przeciwko stworzeniu, wykorzystuje swoich ludzi do niszczenia i mordowania. Przykładowo – ludzi można edukować i ograniczyć populację…. niestety, oni mają zadanie tylko niszczyć to co dobre, ponieważ Zły jest mordercą.
  Gdyby ludzie w większości padli na kolana przed Bogiem, nasi przeciwnicy już dawno byliby martwi, ci u nas w kraju!!!

  Pytanie zasadnicze – dlaczego Bóg na to pozwala? Ludzie chcą postępować według własnego uznania nie licząc się z nikim i z niczym, mając moralność za nic. Człowiek oddycha Jego powietrzem, ogrzewa nas Jego Słońce, jemy to co stworzył, sami jesteśmy Jego dziełem i ma prawo wymagać od stworzeń obdarzonych poznaniem Jego praw, aby je przestrzegali.
  Właściwie ludzie nienawidzą Boga, mówi im bowiem w sumieniu jak mają żyć. Czy ktokolwiek z nas chciałby zobaczyć wszystkie! swoje myśli „wyświetlone” przy żonie, dzieciach, rodzinie, przyjaciołach? Jesteśmy zepsuci….. upadliśmy na samo dno, dlatego potrzebujemy zbawiciela. Gdy pierwsi ludzie odwrócili się od Boga, automatycznie stali się podwładnymi diabła, on sam został warunkowym panem człowieka – człowiek nie może być neutralny – cmentarze to jego dzieło.
  Polityka to pole działania diabła, tam kłamstwo jest cnotą – Chrystus nazwał szatana ojcem kłamstwa. „Na pewno nie pomrzecie…. będziecie jak Bóg”…… a kończymy martwi!
  Duch Święty i jego działanie polegała na objawianiu ludziom Chrystusa. Ew. Jana 16:14 mówi krótko – „Duch Święty będzie mówił do was o mnie i o moich drogach.” Mówiąc prosto – ten pokój przychodzi do nas, kiedy ten Duch nam Go objawia. Tym pokojem chciałbym dzielić się z ludźmi, my wszyscy przeceniamy swoje możliwości.

  „Wszystko leży w mocy niegodziwca” – to o czym mówię, każdy może sprawdzić sam w Nowym Testamencie, i wszystko staje się jasne!

  Rzymian 1; 18 Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość tych ludzi, którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta. 19 To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił. 20 Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty – wiekuista Jego potęga oraz bóstwo – stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy5. 21 Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. 22 Podając się za mądrych stali się głupimi. 23 I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. 24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. 25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. 29 7 Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; 30 potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe – pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, 31 bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. 32 Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

  Anglojęzyczne tłumaczenia Biblii często nazywają diabła piper (pajper), grał na piszczałkach, dudziarz, zajmował się min. muzyką, którą teraz wykorzystuje do deprawacji młodych ludzi np. death metal

 22. Maverick said

  Kabalarze nie tylko w Polsce rozrabiają. Tutaj Frenchman omawia sytuację we Francji.
  https://www.bitchute.com/video/nlRUslUakrqB/

 23. OBECNIE Media Rosji POWINNY Podsycać KANIBALIZM Polityczny Oraz Intrygi Mafiozów W USA said

  Żydo-komunistyczne zdemoralizowane SĘPY zaczeli od dzisiaj już KRĄŻYĆ nad centralną żydo-masońską MELINĄ tzw. Biały Dom w Washingtonie z tego złodziejskiego-bandyckiego gangu tzw. „partia demokratyczna” aby tam DORAWAĆ się do koryta centralnej władzy oraz worów z nadrukowanymi pieniędzmi, aby się tam bezkarnie NAKRAŚĆ i nażreć TRUPAMI po innych KANIBALACH tzw. „republikanach”:

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/sepy-pozeraja-ludzkie-ciala-drastyczne-zdjecia/nr2l0ss#slajd-1

  Przecież na całym Świecie rozumni ludzie od dawna obserwują i WIEDZĄ, że pod tym fałszywym SZYLDEM tzw. „partia demokratyczna” w USA, po tym jak RAZEM z żydo-masonami ZABILI Johna Kennedygo w 1963r skrzykneli się żydo-komuniści w USA.

  Tymczasem naiwny ogłupiony MOTŁOCH amerykański dalej w głupim amoku nazywają ich „demokratami” . . . SIĆ! . . . tych mega złodzieji oszustów kryminalistów żydo-komunistów z US obywatelstwem !!!

  Ten WYKOŁOWANY motłoch przez żydo-media w USA nazywa „demokratami” . . . SIĆ! . . . tych żydo-komunstów KANIBALI, którzy pożerają siebie na wzajem w zajadłej KRWAWEJ walce o dostęp do kasy podatnika aby się NAKRAŚĆ !

  Ta KŁAMLIWA nazwa tzw. „DEMOKRACI” a którzy jedynie dla ZMYLENIA tego amerykanskiego MOTŁOCHU chamsko urzywają szyldu „partii demokratycznej” . . . SIĆ! . . . która faktycznie została PRZEKSZTAŁCONA po TRUPIE J.Kennedygo w przestępczy ANTY-amerykański GANG autentycznych OSZUSTÓW, złodzieji i MORDERCÓW kryminalistów komunistów takich jak clintony, bideny, pelosi, schiff, schumer … itp. sępy . . .

  Przecież to WIADOMO, że ta obecna tak zwana „partia demokratyczna” . . . SIĆ! . . .w USA NIE ma absolutnie NIC wspólnego z demokracją i faktycznie jest przestępczym GANGIEM żydo-komunistycznym + zakamuflowanych chciwców oszustów masonów !!!

 24. JerzyS said

  Stary filmik Jessiego Ventury byłego komandosa navy

  USA. jak to zgrać?
  jakiś link?

 25. Piotr B. said

  Wiadomosc z ostatniej chwili….Biden Still DOES”T HAVE PRESIDENT ELECT STATUS….W Pensylvani go rozniesli na czubkach butow.Tysiace glosow na Trumpa znalezli zakopanych w lesie…Jaja jak berety.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: