Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
  Wywrotowiec o Modliłem się w intencji E…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Zbyszko o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zanim poleje się krew z nosa

Posted by Marucha w dniu 2020-11-08 (Niedziela)

W Ameryce wybory prezydenckie, a u nas – „rewolucja macic”, która właśnie wchodzi w fazę instytucjonalną. Jeśli chodzi o amerykańskie wybory, to angażują się w nie również tutejsi, nadwiślańscy tubylcy, zwłaszcza mikrocefale, stanowiący trzon środowiska żydowskiej gazety dla Polaków.

Wyłazi ona ze skóry, by przekonać swoich czytelników nie tylko, że wygra Joe Biden, ale, że jego wygrana będzie aktem sprawiedliwości dziejowej. Z kolei rządowa telewizja stoi murem za Donaldem Trumpem, wynosząc pod niebiosa jego zasługi dla naszego bantustanu, ale starannie omijając podpisanie przez niego ustawy numer 447.

Nietrudno to wytłumaczyć, zarówno w przypadku „Gazety Wyborczej”, jak i rządowej telewizji. Jak wiadomo Joe Biden dał dowód lekceważenia nie tylko Polaków mieszkających w Ameryce, ale również Polaków mieszkających w Polsce – co dokładnie pokrywa się z poglądem – chociaż zazwyczaj skrywanym – „Gazety Wyborczej”.

W dodatku Biden odgraża się, że będzie walczył o praworządność w Polsce, a to znaczy, że nie tylko jest słabo zorientowany w europejskich realiach, ale również – że w razie jego zwycięstwa Polskę czekają paroksyzmy, w których żydowska gazeta dla Polaków z pewnością odegra rolę organizatorską – zgodnie z nieśmiertelnymi wskazówkami Włodzimierza Lenina – i pewnie nie za darmo.

Trudno, żeby w tej sytuacji nie życzyła zwycięstwa Bidenowi, którego zresztą już za rok, albo dwa może wyręczyć wiceprezydencica Kamala Harris, która zwłaszcza ostatnio – „skręciła ostro w lewo”.

Z kolei rząd „dobrej zmiany” wisi na cienkiej nitce amerykańskiego poparcia i dla zachowania dotychczasowego staus quo dałby się pokrajać na kawałki. Ale i na tym świetlanym obrazie pojawiła się rysa, niczym u Lisa Witalisa („bo gdy czyhał ktoś na Lisa, powstawała na nim rysa” – mówi poeta o specjalnym lustrze ostrzegającym swego właściciela przed rozmaitymi niebezpieczeństwami) w postaci rosnącej popularności ruchu pana Szymona Hołowni, który został już oficjalnie poddany ręcznemu sterowaniu przez pana Michała Kobosko – jeszcze niedawno uczestnika wpływowego waszyngtońskiego think-tanku Rada Atlantycka.

Widać, że na wypadek, gdyby PiS-owi coś poszło nie tak, Nasz Najważniejszy Sojusznik przygotował alternatywę.

A wygląda na to, że PiS-owi nie tak poszła akcja z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego. Akurat ogłoszono je tuż przed wyborami prezydenckimi w Ameryce, więc nie jest wykluczone, że Niemcy i tym razem uznały, że pora Polskę podpalić i to na większą skalę, niż „ciamajdan” z roku 2016. Toteż „rewolucja macic” nie tylko nie ustaje, ale nawet się instytucjonalizuje.

Właśnie został powołany rewkom, pod nazwą Rady Konsultacyjnej, w skład której wchodzi oczywiście pani Marta Lempart, obok Barbary Labudy i pani prof. Moniki Płatek. Pani Labuda była w swoim czasie związana z sektą „Antrovis”, której członkowie wierzyli, że Słowianie przybyli na Ziemię z planety Atlanta 8 miliardów (!) lat temu. Potem miała nastąpić ewakuacja wyselekcjonowanych osobistości (myślę, że Barbara Labuda, która zdążyła nawet być ministrem w Kancelarii Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, z pewnością w tej grupie się znajdowała) z góry Ślęża pod Wrocławiem na planetę Mirinda.

Nie pamiętam już, czy wybrańcy mieli tam polecieć na miotle, czy jakimś innym środkiem lokomocji, co zresztą nie jest istotne, bo istotne jest to, że pani Labuda ma za sobą bogatą przeszłość, obfitującą w rozmaite przygody z kosmitami, więc jej obecność w Radzie Konsultacyjnej Strajku Kobiet, firmującego „rewolucję macic”, jest jak najbardziej zrozumiała.

Podobnie jest z panią Płatek, która zasłynęła ze spostrzeżenia, że z par jednopłciowych rodzi się więcej dzieci, niż z normalnych – ale nie przeszkadza jej to w wykonywaniu funkcji profesora Uniwersytetu Warszawskiego, podobnie jak austriackiemu generałowi Oskarowi Potiorkowi zainteresowania naukowe nie przeszkadzały w dowodzeniu korpusem armii austriackiej w sposób nie zwracający niczyjej uwagi. Antoni Słonimski pisze, że zainteresowania naukowe generała Potiorka polegały na tym, że szeregowca w pełnym oporządzeniu zanurzał z głową w beczce z wodą, a potem zapisywał, wiele wody taki szeregowiec wypiera, dzięki czemu mógł ocenić ciężar gatunkowy żołnierza.

Oprócz kobiet rodzaju żeńskiego w Radzie Konsultacyjnej Strajku Kobiet zasiadają też kobiety rodzaju męskiego, między innymi Michał Boni, w swoim czasie tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa.

Jak widzimy, Rada obsadzona jest prawidłowo i właśnie ogłosiła program „rewolucji macic”. Najważniejszym punktem programu jest oczywiście dymisja rządu do końca roku, aborcja na żądanie oraz usunięcie ze szkół religii katolickiej. Rada nie ujawnia ani tego, jaki rząd nasz bantustan będzie miał po Nowym Roku, ani też – jaka religia zastąpi w szkołach religię katolicką. Być może jeszcze sama tego nie wie, co jest zrozumiałe, bo będąc na miejscu pierwszorzędnych fachowców, którzy tę rewolucję w Polsce pilotują, ja też nie informowałbym zawczasu o takich sprawach na przykład pani Barbary Labudy. Nie tracimy jednak nadziei, że wszystko to zostanie nam w stosownym czasie objawione, jak członkom sekty „Antrovis” skład ekipy gotowej do ewakuacji na planetę Mirinda.

Tymczasem „rewolucja macic” jakby przyhamowała, chociaż oczywiście zapowiadane są kolejne eventy. Na razie doszło do demonstracji przez Pałacem Namiestnikowskim przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie para obywateli rozebrała się do naga i spacerowała, dopóki nie zatrzymała ich policja. To znaczy – niezupełnie do naga, bo pani nie zdecydowała się jednak na zdjęcie majtek, z czego można wyciągnąć wniosek, że – w odróżnieniu od swego towarzysza, który nie miał nic do ukrywania – nie popiera „rewolucji macic” do końca.

Ponieważ meteorologowie twierdzą, że listopad ma być stosunkowo ciepły, to nie można wykluczyć, że spacery golasów po ulicach miast staną się nową, świecką tradycją, dopóki zima nie położy temu kresu. Doprawdy szkoda, że z powodu epidemii zbrodniczego koronawirusa ustał ruch turystyczny, bo w przeciwnym razie turyści z całego świata waliliby do Polski jeden przez drugiego, zostawiając tutaj cenne dewizy.

Tymczasem radosny nastrój został trochę zwarzony przez apel generałów w stanie spoczynku. Nawołują tam oni do opamiętania, bo przeciąganie tej sytuacji grozi „rozlewem krwi”. Takie ostrzeżenie brzmi poważnie, chociaż nie do końca, bo wiele zależy od tego, skąd ta krew będzie pochodziła. Jeśli to będzie tylko krew z nosa, to może być to nawet pożyteczne, bo nic tak nie przywraca człowiekowi poczucia rzeczywistości, jak spuszczenie krwi z nosa. Co innego, gdyby krew miała pochodzić z serca rozerwanego kulą. To już wygląda poważnie tym bardziej, że cały czas obowiązuje u nas ustawa numer 1066, przewidująca udział formacji zbrojnych obcych państw w tłumieniu rozruchów na obszarze Rzeczypospolitej.

Na razie żołnierze Obrony Terytorialnej zostali wezwani do stawienia się w jednostkach – oczywiście pod pretekstem koronawirusa. Tedy być może, że generałowie w stanie spoczynku wiedzą już coś, czego my, cywile tylko się domyślamy, albo też dali głos jedynie w tym celu, by zniechęcić policjantów i przedstawicieli innych resortów siłowych do stanowczego reagowania na ekscesy „rewolucji macic”. Ale i w takim przypadku musieliby coś wiedzieć, o czym jeszcze nie wiedzą aktywistki Strajku Kobiet” wykrzykujące, że „to jest wojna”.

Najwyraźniej myślą, że wojna polega na tym, iż strony wojujące przekrzykują się nawzajem, albo licytują na sondaże, a nie mordują nawzajem bez żadnej staroświeckiej rewerencji. Ale to jeszcze nic w porównaniu z zastępczynią przewodniczącego niemieckiego Bundestagu Klaudią Roth, która ostatnio publicznie wystąpiła z adresowaną do Polaków grafiką: „to jest wojna”. Co tu dużo gadać; Hitler wymyślał jednak lepsze preteksty.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 11 do “Zanim poleje się krew z nosa”

 1. NICK said

  Post mortem.

  Tutejsze polonusy miały rację.
  Pod warunkiem, że.
  Innego WYJŚCIA nie było.
  Czyli.
  Lepszy śmierdzący trampek był niźli pachnący Dżou.

 2. Maverick said

  Do władzy w USA są dopuszczani tylko pedofile i zboczeńcy czy gwałciciele. Clinton też był seryjnym gwałcicielem. Trump także latał na wysepkę Epsteina.
  Więc i na niego kabała ma haki i mocno sciska go za jaja, więc wszystko robi aby pozyskać ich akceptację.

  Czy wybieranie z pośród mniejszego zła to nie jest jakikolwiek wybór, czy raczej sterowanie naiwnych baranów?

  Dlatego wolałem wogóle nie głosować, aby mieć czyste sumienie.

  Pewnie Biden jeżeli nie udowodnią mu przekrętów wyborczych wygra i tylko Bóg wie jakie rozpęta wojny? Pewnie będzie chciał dokończyć dzieło zniszczenia Syrii. Trump w drugiej kadencji może rozpętać wojnę z Iranem czy z Chinami. Zarówno Biden i Trump mogą wrobić Poliniaków w wojnę na Białorusi lub z Rosją. Poliniaki zabardzo się podniecają całą tą hucpą zwaną demorkacją i wyborami.

 3. Maverick said

  Jak artykuł sugeruje, że może się polać krew, i chyba o to chodzi kabale. Czasami nawet uchylą rąbka tejemnicy i nakręcą niedaleką przyszłość ich agenci sociotechniki z Hollywood-u.

  Tutaj preview do filmu Snowpiercer,

 4. NICK said

  „Dlatego wolałem wogóle nie głosować, aby mieć czyste sumienie.”

  No to masz.
  Sumienie czyste.
  We tym względzie.

  Czyść dalej.

 5. OBECNIE media i służby specjalne Rosji POWINNY podsycać KANIBALIZM polityczny oraz intrygi mafiozów w USA !!! said

  Żydo-komunistyczne zdemoralizowane SĘPY zaczeli od dzisiaj już KRĄŻYĆ nad centralną żydo-masońską MELINĄ tzw. Biały Dom w Washingtonie z tego złodziejskiego-bandyckiego gangu tzw. „partia demokratyczna” aby tam DORAWAĆ się do koryta centralnej władzy oraz worów z nadrukowanymi pieniędzmi, aby się tam bezkarnie NAKRAŚĆ i nażreć TRUPAMI po innych KANIBALACH tzw. „republikanach”.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/sepy-pozeraja-ludzkie-ciala-drastyczne-zdjecia/nr2l0ss#slajd-1

  Przecież na całym Świecie rozumni ludzie od dawna obserwują i WIEDZĄ, że pod tym fałszywym SZYLDEM tzw. „partia demokratyczna” w USA, po tym jak RAZEM z żydo-masonami ZABILI Johna Kennedygo w 1963r skrzykneli się żydo-komuniści w USA.
  Tymczasem naiwny ogłupiony MOTŁOCH amerykański dalej w głupim amoku nazywają ich „demokratami” . . . SIĆ! . . . tych mega złodzieji oszustów kryminalistów żydo-komunistów z US obywatelstwem !!!

  Ten WYKOŁOWANY motłoch przez żydo-media w USA nazywa „demokratami” . . . SIĆ! . . . tych żydo-komunstów KANIBALI, którzy pożerają siebie na wzajem w zajadłej KRWAWEJ walce o dostęp do kasy podatnika aby się NAKRAŚĆ !

  Ta KŁAMLIWA nazwa tzw. „DEMOKRACI” a którzy jedynie dla ZMYLENIA tego amerykanskiego MOTŁOCHU chamsko urzywają szyldu „partii demokratycznej” . . . SIĆ! . . . która faktycznie została PRZEKSZTAŁCONA po TRUPIE J.Kennedygo w przestępczy ANTY-amerykański GANG autentycznych OSZUSTÓW, złodzieji i MORDERCÓW kryminalistów komunistów takich jak clintony, bideny, pelosi, schiff, schumer … itp. sępy . . .

  Przecież to WIADOMO, że ta obecna tak zwana „partia demokratyczna” . . . SIĆ! . . .w USA NIE ma absolutnie NIC wspólnego z demokracją i faktycznie jest przestępczym GANGIEM żydo-komunistycznym + zakamuflowanych chciwców oszustów masonów !!!

 6. zen said

  https://m.cda.pl/video/6071843bc?fbclid=IwAR17XmYaST-BvLOQKAbcrb9gQWd_1CHgvVkx_zBCyKHJVw1NHysiNfiDAEU

 7. revers said

  Nie wiem dlaczego ogladac sie za ameryka, bo w europie zmaiast „rewolucji macic” odbyly sie ostre protesty przeciwko lockdownom, szybko spacifikowane przez euro zomo, czyli europejskie sily prewencji o wile przwyzszajace brutalnoscia i skutecznoscia dzialania mityczne zomo prl.

  Szczegolnie w poludnioej europie dotkniete byly lockdownami i procesami nachodyczmi Wlochy i Hiszpania, i tam doszlo do ostrych protestow przeciwko plandemii.

  I tak w sztach pacyfikacji i lockdownu w Wloszech, gdy w europie zpadaja kolejne obostrzenia czy w Mediolanie, Paryzu, Nicei, Barcelonie.

  Jak nigdy nic, jak by nie bylo pandemii, przyjmuje sie na Lapusie kolejne setki zdrowych, nieprzetestowanych na covid nachodzcow z Afryki i reszty swiata,a Niegel farage rowniez w Anglii co tydzien odkrywa potoniarzy Merkel i Makrona przeplywajacych kanal La Mach do UK.

  Do tego w kosciolach zabronione sa msze, albo ograniczone liczba wiernych.

  Gdy muzulmanie jak chca moga setkami odprawiac swe religijne wspolne, grupowe modly, a nawet korzystajac z Szengen przemiesczec sie po europie i czy w Wiedniu, czy w Nicei obcinac glowy nie ktorym nie rewolucyjnom macicom jak to mialo miejsce w Nicei, szlachtowac nozem, czy wysadzac w powietrze lub odstrzlic jak w Wiedniu.

 8. revers said

  Pan Morawiecki ma jesze w zanadrzu pelny lockdown, jak by komu bylo wystapic 11.11.2020, to sa juz akcje zaplanwane i przewidujace, prewencyjne by marsze jednoczenia narodowego jak jak marsz nipodleglosci 11.11 przerobic na areszty domowe.

  Takze skarge w TK artykulu 417 kk przeciwko odszkodowaniom dla przedsiebiorstw ktore mogly by poniesc straty finansowe w wyniku lockdown, zabronieniu dzialanosci gospodarczej lub ograniczeniom w wynku zarzadzen na szybko nocaa, nie prawomocnych ustaw.

  Podobne akcje mialy miejsce w Manchesterze gdzie akcje przeciwko lockdown prewencyjnie zmieniono podwyzszonym stanem zagrozenia pandemicznego, aresztujac ludzi w domach, szczegolnie organizatorow marszu.

 9. Yah said

  „Jak wiadomo Joe Biden dał dowód lekceważenia nie tylko Polaków mieszkających w Ameryce, ale również Polaków mieszkających w Polsce – co dokładnie pokrywa się z poglądem – chociaż zazwyczaj skrywanym – „Gazety Wyborczej”.

  W dodatku Biden odgraża się, że będzie walczył o praworządność w Polsce, a to znaczy, że nie tylko jest słabo zorientowany w europejskich realiach, ale również – że w razie jego zwycięstwa Polskę czekają paroksyzmy, w których żydowska gazeta dla Polaków z pewnością odegra rolę organizatorską – zgodnie z nieśmiertelnymi wskazówkami Włodzimierza Lenina – i pewnie nie za darmo.”

  Z tego wynika , że Prezes dał kolejny dowód swojej skuteczności jako polityk 😀 😀 😀

  No bo rozumiem, że zgoda na wprowadzenie w Polsce organizowane przed deep stae pandemii była ucieczka do przodu czyli antycypowaniem listopadowych wyborów w Stanach.

  Czyli od marca robią to co od nich deep state oczekuje , nie licząc się z ludźmi, natomiast licząc na poklepanie po pleckach, przez kolejnego lokatora Białego Domu.

  Czy Biden ich poklepie ? Zobaczymy, ale jeśli udowodnia, że skutecznie zamykają kościoły, prześladują katolików, dbają o klimat i dzikie zwierząt, skutecznie eksterminują mieszkańców Polskich obostrzeniami terrorem sanitarnym to …. kto wie. Przecież Kaczyński jest znacznie skuteczniejszy od Lempart.

 10. Kowalski said

  Prosze Panstwa prosze sobie obejrzyc Film na You Tub zatytuowany;;;GLOBALNA REWOLUCJA przeciwko zlemu prawu .POLECAM

 11. zen said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: