Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tralala o Wolne tematy (10 – …
  Carlos o Stalingrad
  rocznik57 o Upadek cywilizacyjny Polski
  lewarek.pl o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czerwone igrzyska

Posted by Marucha w dniu 2020-11-09 (Poniedziałek)

Na wschodzie musi być jakaś cywilizacja.

Uczestniczymy w globalnych igrzyskach, których w historii świata było wiele, ale charakter tych dzisiejszych, różni się zasadniczo od wszystkich poprzednich.

Otóż tym razem skierowany w dół kciuk cezara nie dotyczy gladiatora z areny, bo dotyczy gawiedzi zasiadającej na trybunach Coloseum i wyrok dotyczy wszystkich idiotów, niezależnie od tego, czy igrzyska przyjęli z entuzjazmem, czy z wyrazem dezaprobaty. Śmierć dotyczy ogółu.

Aktualnie jesteśmy świadkami liczenia głosów po wyborach prezydenckich, które odbyły się w tym tygodniu w USA, co jest szeroko komentowane przez wszystkie światowe media, ale także przez niemal wszystkich Kowalskich z nadwiślańskiej krainy, czy może z nadwiślańskiego kibicu, a także przez Millerów znad Renu, choć ci drudzy mają to szczęście, że żyją w czymś, co posiada jeszcze status państwa.

Kiedy wejdziemy na jakikolwiek mainstreamowy portal informacyjny, to wszędzie, bez wyjątku, rysuje się identyczny przekaz. Czołówka czerwona i wytłuszczone liczby informujące o zgonach z powodu COVID. Następnie szereg katastroficznych wizji tzw. „ekspertów”, dotyczących nieistniejącej pandemii. Kolejne doniesienia pochodzą zza Wielkiej Wody i dotyczą oczywiście wspomnianych wcześniej wyborów prezydenckich. Koniecznie musi być wzmianka o dewiantkach, zwolenniczkach mordowania nienarodzonych dzieci. Przyznaję się, że także dałem się na to nabrać.

Swoją drogą to Kaczyński jest autorem majstersztyku pod tytułem „strajk kobiet”. Sam Mefistofeles lepszego cyrku by nie wymyślił i tak na marginesie zapytam, dlaczego do dzisiaj TK nie ogłosił wyroku w wiadomej sprawie i kolejne pytanie, czy ogłosi takowy kiedykolwiek?
No, ale jakie to ma znaczenie? Kluczową kwestią w sprawie była kolejna odsłona igrzysk, pod płaszczykiem których bodaj 20 października przepchnięta została ustawa dotyczącą przymusu w zakresie szczepień.

Dalej napotykamy szereg doniesień że świata sportu, w których na czoło wybija się postać Roberta Lewandowskiego. Nic osobiście nie mam do niego, tylko nie potrafię zrozumieć dlaczego podczas morderczej pandemii zezwala się na organizowanie meczów piłkarskich, wyścigów samochodowych, żużlowych, czy turniejów tenisowych.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że ktoś uznał, iż zawody sportowe są nieodzownym elementem trwających igrzysk. Broń Boże, nie winię tu sportowców, a wręcz przeciwnie roszczę pretensje do widzów z Coloseum, że godzą się na to.

Mam głęboko w rzyci relacje na temat „pandemii”, wiedząc, że jest to jedna, wielka ściema, czego dowodem są statystyki, z których wynika, że w Polsce w ubiegłym roku w analogicznych okresach było więcej zgonów aniżeli w tym, a przypomnę, że Covid jeszcze był na smyczy.

Wg mnie, nie ma dla Polski najmniejszego znaczenia, kto zasiądzie na fotelu prezydenckim w USA, bowiem Polska i tak jest w tak czarnej dupie, że żadna hamburgerowa łajza nie zdoła jej rozjaśnić, a co najwyżej, to może jedynie poczernić ową czerń, tak jak Gary Brooker wybielał biel. Być może, że ma to jakąś wagę dla PiSu, choć i w to wątpię, gdyż poza tym, że pisorstwo ściągnęło do Polski jankeskie zagony, to w istocie uprawia politykę zgodną ze statutem demencjusza, Bidena. Pan Duda natomiast nadal będzie palić chanukowe świeczki w oknach Pałacu Prezydenckiego miast świec adwentowych, niezależnie od tego, kto będzie rezydentem gabinetu owalnego.

Nie obchodzą mnie „strajki” feminazistek, chcących się skrobać wieszakami. Wszak mogą jechać do Nowego Jorku, gdzie aborcja praktykowana jest do dziewiątego miesiąca ciąży. Nikt nie jest w stanie powstrzymać tej trzody przed wyskrobaniem się, a już z pewnością nie TK, czy polska konstytucja – i tu taka mała dygresja; mówiąc za jednym z pisiorskich publicystów, to patrząc na te feminazistki, można uznać prawo do aborcji za jak najbardziej uzasadnione i można by tu zastosować nawet wariant aborcji opóźnionej z korzyścią dla reszty społeczeństwa.

W narzuconych nam warunkach przez anonimowych wodzów bolszewickiej rewolucji, nie interesują mnie wyniki meczów piłkarskich, czy rekordy Lewandowskiego. Nie interesują mnie, osiągi jakiegoś Murzyna z F1, który zmusza swoich kolegów do tego, aby klękali przed czarnymi i tylko za dziwny zbieg okoliczności można uznać śmierć ojca Witalija Petrowa, który wykpił pomysły Hamiltona, a inny rosyjski kierowca, Danił Kwiat, zasugerował mu, że klęka się przed Bogiem, przed matką i przed flagą narodową, wchodząc tym samym w ostry konflikt z Bambo.
Nie mam satysfakcji z wygranej Igi Świątek w wielkoszlemowym turnieju, ani z mistrzostwa świata Bartosza Zmarzlika.

Nie wynika to z jakiejś antypatii do poszczególnych sportowców, poza Hamiltonem może, ale z tego, że tym ludziom pozwolono utrzymać pracę, podczas gdy tak wielu innych pozbawia się prawa do pracy, wprowadzając w życie absurdalne przepisy w ekstremalny sposób zniewalające całe społeczeństwa.

Nie pozbawia się nas tylko prawa do pracy, bowiem zabiera się nam wszystko, co potocznie nazywamy swobodami obywatelskim, a upraszczając, wolnością.

Nie ma możliwości pójścia do kina, teatru, kawiarni, czy restauracji. Nie można zrobić sobie zakupów. Nie można odwiedzić grobów naszych najbliższych w dzień Wszystkich Świętych, tak przecież mocno wpisany w naszą chrześcijańską tradycję. Pozbawiono ludzi opieki medycznej, rezerwując ją na walkę z wyimaginowaną pandemią.

Zapowiedzi, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą inne, pozwalają mi przypuszczać, że będzie zakaz odwiedzania się w rodzinach, czyli że wigilijny stół zamienią nam w stypę, bo starzy rodzice, czy jeszcze starsi dziadkowie pozostaną w Wigilię sami.

Nie chcę wspominać o zrujnowaniu całej gospodarki w imię realizacji bolszewickiego interesu.
Jaką pociechą jest fakt, że nie dotyczy to tylko nas, Polaków?

Dla przykładu dodam, że w bieżącym roku Hiszpanię odwiedziło o 97% mniej turystów niż w roku ubiegłym, a jaką dziedziną jest turystyka w hiszpańskiej gospodarce? Podobne liczby dotyczą turystyki we Włoszech i Grecji.

Nie wszyscy jednak poddali się bolszewizmowi. Prezydent Putin w tym roku także dokonał rewolucji, ale podatkowej. Podczas gdy u nas terroryzuje się społeczeństwo co raz to nowymi podatkami, mandatami i grzywnami, to Putin wprowadził jeden podatek dla wszystkich w wysokości 6,3% od dochodu.

Stuhr w „Seksmisji” miał rację, że na wschodzie musi być jakaś cywilizacja, bo ta łacińska to już tylko zamknięta karta historii.
Mógłbym tak jeszcze długo, ale czy warto?
Dla wszystkich najważniejsze są igrzyska!

PS Poniżej zamieszczam link, pod którym można znaleźć przekazy w wersji „live” z europejskich kurortów i stolic. Wszystko to wygląda jakby ziemianie opuścili swoją planetę.
>www.skylinewebcams.com

https://jantwardowski.neon24.pl/

Komentarzy 17 do “Czerwone igrzyska”

 1. zen said

  Ten angielski historyk musiał się ukrywać w Górach Skalistych w USA przed syjonistami z powodu tego, co mówił o tym kto, stał za rewolucją bolszewicką w Rosji. To również przestroga dla Słowian jak wygląda talmudyczna nienawiść, zapisana w świętej księdze Żydów – jedna z dwóch „religii” propagująca wojnę, mordowanie, okradanie.
  Skarby Romanowów były rabowane i wywożone przez Szwecję na zachód.
  Warto zastanowić się kogo „nasz” rząd jako sojusznika do nas „zaprosił” – to oni wybili od 50 do 80 milionów rdzennych mieszkańców Ameryki, nawet chwalą się tym w westernach – osobiście lubię ten gatunek kina, w klasycznym wydaniu dobro zwycięża.

  https://www.bibula.com/?p=55934
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/kol-nidre-licencja-judaizmu-na-klamstwa-2019-08

 2. Yagiel said

  Ziemianie, tj. człowiekopodobne bydlęta, opuścili swoje rozumy ludzkie – to już są krety czy inne termity…
  Przypomnę powieść Stefana Themersona „Wykład prof. Mmaa”.
  Życie jest dozwolone już tylko jako choroba śmiertelna, „spowalniana” szczepionkami – zdrowie to stan niedopuszczalny: ZDROWIE SZKODZI ! Big Pharma’ie.
  Zatem zdrowi ludzie będą sukcesywnie wysyłani do obozów zagłady – już są: za bramami namordników… Już nie ludzie.

 3. Kwal said

  Polakom już bardzo mieszają w głowach…
  https://noweateny.pl/Polska/details/354/BOSAK-Z-BKIEWICZEM-WBIJAJ-N-W-PLECY-POLAKW-MARSZU-NIEPODLEGOCI-NIE-BDZIE-ZADANIE-ZOSTAO-WYKONANE

 4. Boydar said

  Maski są legalne. Nielegalne są represje za ich brak.

  To pojedyncza uwaga do treści artykułu (3) zapodanego przez Pana Kwala.

 5. Yah said

  Tak mi się , patrząc na Lenina i Trockiego skojarzyła rodzina Jakowa Swierdłowa:

  „Najstarszym bratem Jakowa Swierdłowa był Zinowij Aleksiejewicz Pieszkow vel Pechkoff (Zalman Swierdłow), francuski generał i dyplomata, współpracownik de Gaulle’a. Drugi brat, Wieniamin, przed rewolucją emigrował do USA i założył tam bank, po 1917 r. za namową brata wrócił do Rosji i objął stanowisko komisarza komunikacji, na którym się nie sprawdził. „że

 6. Marek said

  Dzisiaj w telewizorni usłyszałem na własne uszy. Część chorych z tzw normalnych szpitali będzie kierowana do kowidowych. Tzn do umieralni.
  Już nie kryją się z niczym, a polactfo słucha, ale nie słyszy, patrzy, nie widzi. Otępiałe. To jest wyrok.

 7. Marek said

  Kto nie wie, wyjaśniam.
  Z normalnego szpitala można wyjść.
  Z kowidowego tak po prostu nie wychodzi się, jesteś zamknięty i pod nadzorem.

 8. JW said

  Dobry artykuł, dobry autor. Chyba jest jednak jeszcze młody, skoro nie rozumie, dlaczego sportowców nie obejmuje się kwarantanną. Otóż transmisje z wydarzeń sportowych służą do przyciągania hołoty przed ekrany, aby ta gapiła się w nie, przeżywała sukcesy i porażki swoich idoli niczym własne i przypadkiem nie zaczęła myśleć samodzielnie, nie oderwała cielsk od kanap i nie ruszyła bronić swoich swobód, które są jej odbierane, ostatnio w piorunującym tempie. Prócz tego od jakiegoś czasu coraz nachalniej za pomocą sportu krzewi się pożądaną propagandę, co autorowi poniekąd udało się zauważyć, gdy odniósł się do wybryku bambusa, choć szkoda że nie pojął właściwego celu tego czynu. Z drugiej strony, gdy kibice wywieszą np. patriotyczny transparent, jest to uznawane za propagandę niepożądaną i tępione. To tak w mocnym skrócie. Rozumieli to wszystko już starożytni Grecy. Polecam lekturę „Państwa” Platona.

 9. Marek said

  Lockdown w Polsce: realizacja scenariusza Rockefellera i Gatesa.
  proszę wysłuchać 17-30min

  .https://www.youtube.com/watch?v=utaVaL5vgog

 10. Piskorz said

  re 1..Wiem to wszystko, b. dziękuję za przypomnienie..

 11. Piskorz said

  re 1…..i na przełomie wieków kredyty były w Rosji małe, ludzie mieli coraz więcej oszczędności w bankach, b.dobrze rozwijał się przemysł, produkcja surówki, chyba 1 miejsce w Europie itd itd.

 12. plausi said

  Po prostu igrzyska

  nie dostrzegamy zbyt wiele barwy w tych igrzyskach, dlaczego miały by być czerwone ?

  Tych dwóch panów na zdjęciu, którzy przygotowali igrzyska w Rosji, pan Bronstein jak wiadomo został wyposażony w kapitał zakładowy igrzysk przez finansistów z USA, Uljanow z kolei z Niemiec. Igrzyska w Rosji były więc na zamówienie finansjery, jak zresztą wszystkie tzw. rewolucje czy wojny jakie znamy. Obaj panowie na zdjęciu zostali zabici jak wściekłe psy, chyba to też wskazówka na przyszłość odnośnie tzw. przy-wódce narodu.

  O Wojnie Secesyjnej przytacza się wprost, że południe było kredytowane przez bank Rotszylda w Paryżu, północ tenże bank w Londynie.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Pieniądze z tych banków pozwoliły wymordować 500-600 tysięcy mieszkańców USA. Nie inaczej było z późniejszymi wojnami czy rewolucjami, choć naturalnie przerób mieszkańców był coraz wyższy, ale w końcu musi być jakiś postęp przy takich inwestycjach.

  „Mam głęboko w rzyci relacje na temat „pandemii” ”, my naturalnie też, nawet opowieść o czerwonym kapturku ma więcej wspólnego z rzeczywistością niż tzw. „pandemia”.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#GUS

  Udało się w Polsce w ciągu 30 lat doszczętnie zniszczyć jakiekolwiek zdolności umysłowe, bo jakże inaczej wytłumaczyć, że takie nagromadzenie kału jak cały ten PO.PiS wraz SLD, PSL, SP i całym szeregiem zjawisk na potrzebę etapu jak palikokoty, kukizki, nowocześni Petru mogło zostać uznane przez szeroką publiczność tych igrzysk za reprezentantów, a taki ślad kału mógł zostać wyselekcjonowany na tzw. „prezydenta”.

  https://marucha.wordpress.com/2020/10/12/sankcje-wobec-bialorusi-warszawa-straci-wiecej-niz-minsk/#comment-921484

  Czas wreszcie, aby Polacy zastąpili ten żałosny hymn „Jeszcze Polska … ” czymś bardziej radosnym i lepiej oddającym sytuację, myślimy, że „Siedziałem za wychodkiem … ” byłby odpowiedni.

  Dla bardziej nowoczesnych Polaków:

  wychodek – sławojka

 13. Siekiera_Motyka said

  Ad. 8 – ” Otóż transmisje z wydarzeń sportowych służą do przyciągania hołoty przed ekrany, aby ta gapiła się w nie, przeżywała sukcesy i porażki swoich idoli niczym własne i przypadkiem nie zaczęła myśleć samodzielnie, nie oderwała cielsk od kanap i nie ruszyła bronić swoich swobód, które są jej odbierane, ostatnio w piorunującym tempie.

  Celna uwaga ich strategii.

 14. Maverick said

  W ostatnią sobotę minęła rocznica żydowskiej rewolucji w Rosji, której przewodził Lenin a jej militarnym szkrzydłem Trocki. Chyba w tą rocznicę kabalarze w USA okrzyknęli Bidena zwyciężcą w mediach.

  Ja za porażkę wyborczą winię tylko samego Trumpa. Miał sporo czasu aby wiele spraw załatwić i oczyścić bagno, znany z frazy „you are fired” żadnego wataszki żydowskiego nie zwolnił i się nimi otaczał gdy oni pracowali przeciwko niemu razem z mediami, które też są w ich rękach.
  Nagle wkurzony wiadomościami też w sobotę zwolnił trzech ale to już było trochę zapóżno. Nie wyniemił też szefa CIA, a jak wiemy CIA używa programu Hammer aby manipulować wyborami w innych krajach, co jest oczywiście tajemnicą. Hammer mógł być użyty przy selekcji Macrona we Francji namaszczonego poprzez Rothschild Macrona, aby nie dopuścić do rządów LePenn.
  Ciekawy jestem czy jego CIA mogło użyć tego programu przeciwko niemu?
  Inny program to Score Card do fałszowania wyborów i program dominion który wywołuje glitches i odwraca wybór w drugą stronę. Naiwniaki co wierzą że USA do uczciwa demokracja, oni niewiele wiedzą. Fałszowanie wyborów jakimiś głosami zmarłych to są far fetched urban legends.
  Tak mogło być ale lata temu gdy liczono ręcznie.

 15. Maverick said

  Dobry Żyd nawrócony na chrześcijaństwo ostrzega przed prawami noahickimi.

 16. Sarmata said

  Stanisław Michalkiewicz
  Bo historia się niestety powtarza – również w kwestii środowisk, jakie za sprawą żydokomuny zajęły miejsce i tak już przetrzebionych elit społecznych. Oto, co pisze na ten temat Mieczysław Jałowiecki w swoich wspomnieniach „Na skraju imperium”. „Wyjeżdżałem z Rosji (po bolszewickim przewrocie – SM) z uczuciem nienawiści. Nienawiść nie jest uczuciem chrześcijańskim, ale po tym, com widział, nagromadziło się w mojej duszy tyle nienawiści, że opuszczałem Rosję z psychiką człowieka, dla którego zabicie bolszewika mogo być przyjemnością. Oprócz idei zła nie mogłem dopatrzyć się w bolszewizmie niczego.

  Po wybuchu rewolucji wszystkie więzienia zostały otwarte i więźniowie wypuszczeni na swobodę. Zaledwie nikły odsetek składał się z przestępców politycznych, a reszta, to byli zwykli kryminaliści: złodzieje, mordercy, zwyrodnialcy, fałszerze. Jak z puszki Pandory wysypały się na Rosję te istoty pozbawione najmniejszych instynktów ludzkich i zapełniły sobą urzędy. Niedawny kryminalista, odsiadujący swoją karę za zabójstwo, grabież, gwałt stawał się komisarzem ludowym z nieograniczonym prawem rozporzadzania życiem i swobodą ludzką. Były to główne kadry, z których rekrutowały się władze bolszewickie. Liczba ideowych komunistów była zapewne bardzo nieznaczna, resztę stanowił element przestępczy, zwyrodniały, pozbawiony najmniejszych skrupułów, żądny krwi i morderstw. Z takiego środowiska, jak się przekonałem, wyrastała biurokracja bolszewicka. Nie można było spodziewać się ideowości w kręgach, gdzie sadyzm doszedł do niesłychanych rozmiarów, a demoralizacja stała się programem rządowym.”

  Przecież to wszystko powtórzyło się w Polsce po 1944 roku, kiedy to Armia Czerwona po raz kolejny przedsięwzięła w Polsce swoją „wyzwoleńczą misję”. Tamte kadry dochowały się potomstwa, wskutek czego historyczny naród Polski do dnia dzisiejszego musi nie tylko dzielić terytorium państwowe z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą, która gotowa jest wysługiwać się każdemu, kto jej obieca możliwość dalszego pasożytowania na Polakach. Więc wysługuje się bez żadnego skrępowania.

 17. UZA said

  ad. 6) „Dzisiaj w telewizorni usłyszałem na własne uszy. Część chorych z tzw normalnych szpitali będzie kierowana do kowidowych. Tzn do umieralni.”

  Sytuacja jest trudna. System tępi lekarzy, którzy chcą ratować pacjentów, szpitale zmienia się w więzienia . Co robić ?
  Może trzeba wrócić do znachorów, babek- zielarek, szeptunek. Lekarze, których Izby pozbawiły prawa do wykonywania zawodu, mogą się przebranżowić na healerów albo czarowników (bardzo możliwe, że w unijnym katalogu profesji figurują takie specjalności) i pod takimi tytułami udzielać pomocy pacjentom . Skoro w Afryce działają przy misjach ośrodki zdrowia, gdzie w prymitywnych warunkach dokonywane są różne zabiegi przez wolontariuszy, to może i u nas dałoby się to zrobić. Szpitale frontowe w czasie wojny też sobie jakoś radziły.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: