Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  Sceptyk o Upadek cywilizacyjny Polski
  Carlos o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kult covidian – psychotyczna zgodność z oficjalną narracją

Posted by Marucha w dniu 2020-11-09 (Poniedziałek)

Kult covidian rozprzestrzenia się po naszej planecie, bo właśnie jedną z cech totalitaryzmu jest masowe dostosowywanie się do psychotycznej oficjalnej narracji.

Nie jest to zwykła oficjalna narracja, jak narracja „zimnej wojny” czy „wojny z terroryzmem”, lecz całkowicie złudna oficjalna narracja, która ma niewielki lub żaden związek z rzeczywistością i której przeczy przewaga faktów.

Paranoiczne narracje

Nazizm i stalinizm to klasyczne przykłady takiej złudnej narracji, ale zjawisko to jest lepiej obserwowane w kultach i innych subkulturowych grupach społecznych.

Urojeniowy charakter tych oficjalnych narracji jest rażący dla większości racjonalnie myślących ludzi.

Mimo to wciąż wielu ludzi nie rozumie, że dla tych, którzy padają ich ofiarą (czy to pojedynczych członków kultu, czy całych społeczeństw totalitarnych), takie narracje nie są rejestrowane jako psychotyczne. Wręcz przeciwnie, uważają je za zupełnie normalne.

Wszystko w ich społecznej „rzeczywistości” reifikuje i potwierdza narrację, a wszystko, co ją kwestionuje lub jej przeczy, jest postrzegane jako zagrożenie egzystencjalne.

Te narracje są niezmiennie paranoiczne. Przedstawiają kult jako zagrożony lub prześladowany przez złego wroga, lub antagonistyczną siłę, przed którą tylko niekwestionowana zgodność z ideologią kultu może uchronić jego członków.

Nie ma tu większego znaczenia tożsamość wroga. Chodzi o atmosferę paranoi i histerii, którą generuje oficjalna narracja, która utrzymuje członków kultu (lub społeczeństwo) w posłuszeństwie.

Oprócz tego, że są paranoikami, narracje te są często wewnętrznie niespójne, nielogiczne i… cóż, po prostu całkowicie śmieszne. To ich jednak nie osłabia, jak można przypuszczać. W rzeczywistości zwiększa ich moc, ponieważ zmusza ich wyznawców do próby pogodzenia ich niekonsekwencji i irracjonalności, a w wielu przypadkach do całkowitego absurdu, aby pozostać w dobrej opinii z sektą.

Takie pojednanie jest oczywiście niemożliwe i powoduje, że umysły członków kultu ulegają zwarciu i porzucają wszelkie pozory krytycznego myślenia, a tego właśnie chce przywódca kultu.

Co więcej, przywódcy sekty często radykalnie zmieniają te narracje bez wyraźnego powodu, zmuszając swoich członków sekty do gwałtownego odrzucenia (a często nawet potępienia jako „herezji”) przekonań, do których wyznawania zostali zmuszeni, i zachowywania się tak, jakby nigdy nie wierzyli, co powoduje dalsze zwarcie w ich umysłach, aż w końcu zrezygnują nawet z prób racjonalnego myślenia i po prostu bezmyślnie papugują wszelki bezsensowny bełkot, którym przywódca kultu wypełnia ich głowy.

Poza tym bezsensowny bełkot przywódcy sekty nie jest tak bezsensowny, jak mogłoby się wydawać na początku. On próbuje zdezorientować i kontrolować umysł słuchacza.

Kult covidian

Te same techniki, których używa większość przywódców kultów do kontrolowania umysłów członków ich kultów, są używane przez systemy totalitarne do kontrolowania umysłów całych społeczeństw.

Może się to zdarzyć praktycznie każdemu społeczeństwu, tak jak każdy może paść ofiarą kultu w odpowiednich okolicznościach. Dzieje się to teraz w większości naszych społeczeństw.

Wprowadzana jest oficjalna narracja. Oficjalna narracja totalitarna, całkowicie psychotyczna i nie mniej urojeniowa, niż ta płynąca od nazistów czy jakiegokolwiek innego kultu.

Większość ludzi nie dostrzega tego, co się teraz dzieje, bo umysł ludzki jest niezwykle odporny i pomysłowy, kiedy przekracza swoje granice.

Zapytaj każdego, kto zmagał się z psychozą lub zażył zbyt dużo LSD. Nie rozpoznajemy, kiedy oszalejemy.

Kiedy rzeczywistość całkowicie się rozpadnie, umysł stworzy urojeniową narrację, która wydaje się tak samo „prawdziwa” jak nasza normalna rzeczywistość, ponieważ nawet złudzenie jest lepsze niż nagły, szalejący terror całkowitego chaosu.

Na to liczą totalitaryści i przywódcy kultów. Wykorzystują tę podatność, aby zaszczepić swoje narracje w naszych umysłach.

Zaczynają od atakowania umysłu terrorem, bólem, fizycznym wyczerpaniem, lekami psychodelicznymi lub innym sposobem zatarcia postrzegania rzeczywistości przez podmiot.

Kiedy to zostanie osiągnięte, a umysł podmiotu zaczyna desperacko próbować skonstruować nową narrację, aby nadać sens chaosowi poznawczemu i psychologicznej traumie, której doświadcza, stosunkowo łatwo jest „pokierować” tym procesem tak, by wszczepić mu dowolną narrację.

I dlatego tak wielu ludzi – ludzi, którzy są w stanie łatwo rozpoznać totalitaryzm w kultach i innych krajach – nie może dostrzec totalitaryzmu, który kształtuje się teraz. Nie mogą też dostrzec urojeniowego charakteru oficjalnej narracji „Covid-19”, tak samo, jak ci w nazistowskich Niemczech nie byli w stanie dostrzec, jak kompletnie urojeniowa była ich oficjalna narracja o „rasie panów”.

Tacy ludzie nie są ani ignorantami, ani głupcami. Zostali z powodzeniem wprowadzeni w kult, który jest zasadniczo tym, czym jest totalitaryzm, aczkolwiek na skalę społeczną.

Kult covidian rozpoczął się na początku 2020 roku, kiedy władze medyczne i korporacyjne media włączyły przycisk „strach”.

To warunkowanie psychologiczne trwa od miesięcy.

Globalne masy poddawane są ciągłemu strumieniowi propagandy, wymyślonej histerii, dzikich spekulacji, sprzecznych dyrektyw, przesady, kłamstw i tandetnych efektów teatralnych blokad.

To, z czym mamy do czynienia, nie jest nieporozumieniem ani racjonalną argumentacją dotyczącą faktów naukowych. To fanatyczny ruch ideologiczny, globalny totalitarny ruch – pierwszy tego rodzaju w historii ludzkości.

To nie jest totalitaryzm narodowy, ponieważ żyjemy w globalnym imperium kapitalistycznym, które nie jest rządzone przez państwa narodowe, ale raczej przez istoty ponadnarodowe i sam globalny system kapitalistyczny.

Ci, którzy nie przystąpili do kultu covidian, stali się w tym systemie odizolowanymi wyspami.

Odizolowanymi, ale wciąż wolnymi, z otwartymi umysłami, które nie potrzebują pokarmu w postaci systemowych kłamstw…

Czytaj także: Agenda nanotechnologiczna w ramach operacji koronawirusowej

https://www.odkrywamyzakryte.com/

Komentarze 24 do “Kult covidian – psychotyczna zgodność z oficjalną narracją”

 1. Maverick said

  Tak w Polsce leczą:

  Strach tam iść do lekarza.

 2. NICK said

  Zwłaszcza: „To, z czym mamy do czynienia, nie jest nieporozumieniem ani racjonalną argumentacją dotyczącą faktów naukowych. To fanatyczny ruch ideologiczny, globalny totalitarny ruch – pierwszy tego rodzaju w historii ludzkości.”

 3. Piskorz said

  !!! https://youtu.be/aH4Vu96k7C8 tylko 9 min. Rosjanie walczą…dzieci do- szkół.!!

 4. Maverick said

  Warto posłuchać:

  Naprawdę mroczne czasy nadchodzą.

 5. bryś said

  Bardzo pożyteczny artykuł.

 6. Sebastian said

  Wczoraj mijałem pewnego zjeba na klatce schodowej, który jak tylko odszedł na bezpieczną odległość wymamrotał pod nosem ” następny qrva bez maski ” Odkrzyknąłem krótko ” Masz jakiś problem ? ” na co on ” Tak, chcę żyć! Ja do niego ” to uważaj do kogo mamroczesz ” Jak widać przechodzenie w bliskiej odległości obok mnie w niepełnym w ich rozumowaniu ubiorze jest postrzegane jako zagrożenie egzystencjalne. I słusznie, bo na drugi raz będzie łomot.

 7. zen said

  „Cowidiańska” paranoja to perfekcyjny plan operowania strachem zbiorowości ludzkiej, mający pozbawić ludzi oporu wobec kłamstw i poczynań władzy oraz jej akolitów – takiego zagrożenia wobec egzystencji całych grup i narodów nie było w dziejach, ponieważ technologia, którą oni dysponują, umożliwia uśmiercanie na gigantyczną skalę. Dzisiaj nie tylko w Polsce, mamy do czynienia z totalitaryzmem władzy w świetle jupiterów, ponieważ medialni łowcy głów, zmniejszyli ludziom mózgi do rozmiarów protonu, pozostawiając im odruchy egzystencjalne i potrzebę posiadania rzeczy, które są zbędne w naszym życiu – oczywiście na kredyt. Pod pozorem troski o nasze bezpieczeństwo, władza wprowadza powszechny gułag, wywodzący się z talmudycznego pojmowania rzeczywistości – Sanhedryn wyselekcjonował naszych nadzorców z własnej rasy, przy bezczynności i zaślepieniu owiec. Nadzorcy niższego szczebla w obawie o swoje przywileje, będą się prześcigać w robieniu dobrze szatańskiej pseudoelicie.

  Wędrujący kupcy ziemi posiadają biliony, które użyte w sprawiedliwy sposób, uszczęśliwiłyby do jakiegoś stopnia ludzkość, lecz ich chciwość, megalomania i brak człowieczeństwa, nie pozwalają tak jak ich ojcu, na czynienie dobra – wydarzenia nabierają tempa, ponieważ „diabeł wie, że ma mało czasu” – dopóki ludzie odrzucają istnienie osobowego zła, przegrywają na każdym polu, walka toczy się najpierw o ducha człowieka, dlatego media są jej frontem.
  Korupcja moralna przeżarła życie społeczne do niewyobrażalnych rozmiarów, czyniąc zwykłych ludzi bezsilnymi wobec poczynań państwa, które z zasady powinno być azylem obywateli.
  „Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód, niż naziści” – Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947 r.

  https://www.bitchute.com/video/6zBOr9d0gDUq/

 8. Kar said

  7/ nie „łomotaj” , bo to cielesne i zanadto boli. Daj mu krotkiego-mlaszczacego z liscia; pod maske i en face. Bedzie wdzieczny, i przkaze innym

 9. Operacja mordu masowego ludzkości o nazwie „Pandemia”

  Aby zrozumieć podstawy ideowe, patrz pkt. 1.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  parę faktów

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi

  Nasi żydowscy rodacy też myśleli w latach 40-tych ubiegłełgo wieku, że to co ich spotkało później nie jest prawdowpodobne. Dokładnie te same siły, które zadecydowały o likwidacji nadmiaru żydowskiej populacji w Europie Wschodniej, zadecydowały o ogłoszeniu pandemii.

 10. Kowalski said

  te wadze musza byc likwidowane I to w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM?
  Ale kto to zrobi? Nikt/Oni to zrobia z nami.Pytanie gdzie sa nasi bochaterzy z ;;GROMU ;;FORMOZY czy innych ugrupowan militarnych. Czy oni sa prawdziwymi mezczyznami z tego co robia ?Czy tylko chlopcami doroslymi ktorzy sie bawia w wojenne gr.Nie to sa ;;;;KONDONY;;;;ktorzy maja bronic TYLKO politykow zydowskich polskiego pochodzenia I bizmesmenow zydowskiego pochodzenia mowiacy plynnym jezykiem polskim,Ludzie kasa sie liczy kasa kasa .A tacy przewrotu nie zrobia. Bo to LACHOCIAGI ktorzy ciagna lache bogatym za Kase.A ich w tych sluzbach silowych jest juz niemalo ;;Mordercow zydowskich z Mossadu.Czy amreykanskich ;;;;psychopatow imbecyli z Black=Waters itp.POLSKO OBUDZ sie prosze

 11. Sarmata said

  Rząd swoimi rozporządzeniami a sejm swoimi ustawkami zamordował w pięć tygodni prawie 14 000 chorych pozbawiając ludzi dostępu do opłaconej wcześniej przez nich w ubezpieczeniach tzw. służby zdrowia.

  Trzeba to wyraźnie powiedzieć i się nie bać kolejnego procesu mendokomuny.

  W odniesieniu do średniej z lat 2018 i 2019 nastąpił nagły wzrost zgonów w 40 tygodniu roku 2020:
  Tydzień 40 poniedziałek 28 wrzesień niedziela 4 październik 635
  Tydzień 41 poniedziałek 5 październik niedziela 11 październik 1471
  Tydzień 42 poniedziałek 12 październik niedziela 18 październik 2537
  Tydzień 43 poniedziałek 19 październik niedziela 25 październik 4553
  Tydzień 44 poniedziałek 26 październik niedziela 1 listopad 4556
  _______________________________________________________________________
  Suma zamordowanych chorych w 5 tygodni = 13752
  (W tym czasie oficjalnych zgonów kowidowych jest od kilku promili do 0,5 %)

 12. Siły które decydują

  Ad. 7, Prostopopolsku

  „siły, które zadecydowały o likwidacji nadmiaru żydowskiej populacji”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  to aby nie było niejasności, są to dokładnie te same, które doprowadziły do Just Act 447, domagają się jeszcze jednego wynagrodzenia za swe zasługi w uprządkowaniue tzw. problemu populacji żydowskiej.

 13. Piskorz said

  re 5….gdyby zobaczył mięśniaka z łańcuchem złotym na karku…to ryja nawet na milimetr by nie otworzył..!!

 14. zen said

  Strach to forma rządzenia od wieków, dotyczy to religii i polityki. „Łatwiej zbudować miasto w powietrzu, niż założyć państwo bez religii” – Plutarch.
  A wystarczy zaufać Chrystusowi, nie upadłym ludziom, którzy kłamią i oszukują, niezależnie od pozycji społecznej – myślę, że im wyżej tym gorzej, ponieważ każda władza deprawuje człowieka.

 15. NC said

  Re 7, 9.
  Dobrze powiedziane.
  Ale i tak nie dotrze do omotanych.

 16. NC said

  Re 1:
  Planowa eutanazja.

 17. Siekiera_Motyka said

  Ad. 11 – W Niemczech dociera

 18. Jack Ravenno said

  @11 SARMATA to należy liczyć od kwietnia co najmniej. Sam mam w dalszej rodzinie kilka przypadków zawałów i udarów z mocno spóźniona pomocą albo wręcz z niewłaściwym „leczeniem”. W każdym bądź razie – to jest dopiero początek lawiny.

 19. zen said

  Mój pierwszy wpis popełniłem rano, nie pojawił się długo i około 13 -tej zrobiłem drugi – pewno był na kwarantannie – myślę, że system źle zadziałał. Warto nadawać przez DackDackGo, po co ułatwiać im przeglądanie prywatnych kont, chociaż dzisiaj nie można być niczego pewnym. Jeśli mówimy prawdę, nie należy się bać, to kłamcy jej się obawiają, jest dla nich zabójcza, dlatego cenzura jest powszechna.

 20. Sebastian said

  >https://www.youtube.com/watch?v=1IBQ_3D_cPo

  nie gojom jak widać wesoło

  nie trzeba być wizualnie mięśniakiem żeby komuś miche sklepać, łańcuchów nie noszę bom nie pies, zasadniczo stronię od przemocy ale jak trzeba to nie ma że boli

 21. UZA said

  ad. 9) „Nasi żydowscy rodacy”

  To jaką jaką nację Szanowny Pan reprezentuje ? Moi Rodacy, to Polacy.

 22. Uwagi

  Ad 11, Sarmata
  „Rząd swoimi rozporządzeniami a sejm swoimi ustawkami zamordował” -> 16, NC

  Ad 17, Siekiera_Motyka ” W Niemczech dociera”
  Gówne Mendia już się dobrały do Querdenków i zrobili z nich kryminalistów, czas „długich noży” nadchodzi nieubłaganie.

  Ad 21, UZA
  „Nasi żydowscy rodacy”, w moim zdaniu jest tyle ironii, że trudno tego nie zauważyć.
  Panie/Pani UZA, nie ważne jest kto myśl wypowiada, ale czy jest ona dla mnie przydatna. Wśród największych krytyków żydostwa nie brakuje ich samych, ale nie należy zapominać niemieckiego przysłowia:

  „żyd kłamie, nawet jak się modli.”

 23. NC said

  Re 20, Sebastian.
  Chalaciarze ignoruja zalecenie noszenia masek – one są dla gojów.
  I dziwna rzecz – nie umierają…

 24. Boydar said

  Pomieszanie aspektów, Panie NC (23)

  Maseczki chałaciarze noszą i nie noszą. Ci na górze wiedzą że i tak nie pomoże to nie noszą. Ci na dole nic nie wiedzą, są nastrzyknięci propagandą, to noszą, poza tym jest to dla nich „nowa świecka tradycja” a dla niektórych prawie religia.

  I jeszcze o umieraniu. Umieranie na bieżąco to jeden skutek zakażenia, ewidentnie marginalny. Skutki późniejsze to drugi. Na razie obserwujemy „tu i teraz”. Jak dożyjemy – zobaczymy więcej, a czy będziemy zazdrościć i komu to się dopiero okaże.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: