Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

USA – pełzający zamach stanu

Posted by Marucha w dniu 2020-11-09 (Poniedziałek)

Przez cztery lata koalicja; właścicieli wielkich korporacji, banków, mediów, mediów społecznościowych, „elity” partii demokratyczno-socjalistycznej i republikański-socjalistycznej, pracownicy obu partii przypięci do żłobu kasy.

A także globaliści (w rodzaju Sorosa), lewica amerykańska i światowa (mająca widoczną ekspozyturę także w Polsce – przykład środowisko GW, Fundacja Batorego itd.), prawdopodobnie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo USA, część armii robiły wszystko, aby pozbawić urzędu prezydenta Donalda Trumpa. Nie udało się.

Zaplanowano więc ostateczne rozwiązanie – „wybory”. Wyhodowano tłum pożytecznych idiotów (tak nazywał lewicę zachodnią, ludzi o lewicowych poglądach Lenin). To one miały utopić Trumpa w „głosowaniu”. Było ich jednak za mało, wynik nie był pewny, więc wymyślono diabelski sposób na pokonanie Trumpa. Miało się to odbyć przez głosowanie pocztowe.

W tym celu rozpętano kampanię covidową. Wirus miał uzasadnić głosowanie z domu i przez pocztę – udało się to przepchnąć! (Trump od początku mówił, że w ten sposób wybory zostaną sfałszowane). Rozesłano w kluczowych stanach miliony balotów (kart) wyborczych do domów.

Kluczową sprawą był fakt, że nikt nie sprawdzał tożsamości „wyborcy”. Niesamowite pole do popisu dla oszustów. Otrzymali je ludzie, którzy nigdy by nie poszli do urn, ale siedząc przy piwie w domu, w momencie kiedy im jeszcze ktoś „pomagał” zagłosowali raz, może dwa, może kilkakrotnie za osoby żyjące, nieżyjące, które przeprowadziły się do innych stanów, niepełnosprawnych na umyśle, itd. Część głosów na Trumpa przepadła w drodze na pocztę! Głosy na Bidena musiano liczyć przez tydzień po wyborach, aby uzyskać oczekiwany wynik.

Wspomniane siły miały plan B. Na kilka dni przed wyborami w kluczowych lewicowych metropoliach handlowcy zaczęli zabezpieczać sklepy płytami, opróżniać sklepy z wartościowych towarów (najlepszym przykładem jest Chicago) Dlaczego podjęto takie działania? Liczono się jednak mimo wszystko ze zwycięstwem Trumpa. Dlatego, gdyby to się stało, planowano wzniecić rozruchy pod hasłem „Każdy głos musi być policzony”. (Hillary Clinton na miesiąc przed wyborami napominała Bidena, aby w przypadku, kiedy zwycięży Trump nie pogratulował mu zwycięstwa – ona wiedziała, że jeżeli „głosy” pocztowe zostaną policzone właściwie to Biden wygra) Wiedzieli, że głosy wysłane pocztą dadzą im wygraną, ale nie byli pewni czy ten proces ustawiania wyborów nie zostanie zatrzymany.

Nie został! Nie do wszystkich szybko dotarło, że plan A się powiódł i w kilku miastach wyszli zawodowi demonstranci i darli mordy, że „każdy głos musi być policzony”, El Bobo też nie zaczaił sytuacji i cały czas jak mantra klepał, że „każdy głos musi być policzony” W mediach głównego ścieku to samo.

Wczoraj, kiedy było już pewne, że plan A, czyli fałszowanie wyników wyborów, skończyło się sukcesem media starały się stworzyć FAKT DOKONANY i ogłosiły Bidena zwycięzcą. Nie były w stanie poczekać na zatwierdzenie wyników z kolegiów elektorskich. Donald Trump próbuje podważyć sfałszowane „wybory” i przeciwstawić się nominacji marionetek. Czy mu się to uda?

Andrzej Rogalski, Chicago
8.11.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 6 do “USA – pełzający zamach stanu”

 1. Leo said

  Hmmm, Trump może przedłużyć agonię USA, lepiej dla nas, kiedy obejmie władzę klika stojąca za Kamalą bo to rozłoży Wielkiego Szatana prędzej. Choć może to też oznaczać wojnę… W każdym razie Trump jest skażony Kushnerem i nic dobrego dla nas nie oznacza. Proszę zauważyć fakt, że poza tweetowaniem, niczego tak naprawdę nie zrobił, w szczególności nie dobrał się do Deep State.

 2. JerzyS said

  Tajemnica „Tanji” lub co ukrywają mędrcy Syjonu

  W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele informacji o żydowskiej sekcie Chabad. Wyjaśnił się główny cel ich działania: zniszczenie wszystkiego co żywe na Ziemi a potem wesołe przemykanie razem z Jehowa na poziomie eterycznym planety…

  Niewielu zdaje sobie sprawę z prawdziwych powodów, dla których próbuje się ujednolicić współczesny świat jako globalny organizm, gdzie zostaną usunięte granice i różnice pomiędzy krajami i kontynentami, a także między narodami i rasami.

  Oczywiście, nie jest to z korzyścią dla dobra narodów, cech które próbuje się „zetrzeć”, a dla pożytku tych, którzy obecnie próbują kierować tą ogromną machiną dla swoich egoistycznych celów. Za procesami globalizacji stoją wrogie nam siły, które wskutek swojego światopoglądu, narzuconego im z zewnątrz, w sposób barbarzyński próbują kierować ludzkością.

  Jednak mało ludzi jeszcze wie o realnych planach i celach tego tajnego rządu – planach pełnego unicestwienia wszystkich narodów świata i samej planety Ziemi.
  Szczyt widzialnej piramidy kontroli naszej cywilizacji zajmuje żydowska chasydzka sekta CHABAD. Znani oni są również jako „ludzie w czerni” (charakterystyczną właściwością przedstawicieli Chabadu jest czarne ubranie i kapelusz). To oni stoją za prezydentami i przywódcami wielu krajów.

  To przedstawiciele Chabad stoją na czele wszystkich rankingów najbogatszych i wpływowych ludzi świata. Wiele o sekcie Chabad napisał rabin z Charkowa Eduard Hodos. Gorąco polecam zapoznanie się z jego książkami z pierwszej ręki i zaczęcie się samemu orientowania w tym temacie, ponieważ „trzeba znać swoich wrogów”.

  10.03.2014 r. koło 300 tysięcy ultraortodoksyjnych Żydów wzięło udział w masowej modlitwie w samym sercu Nowego Jorku.
  Ogólnie w Internecie można znaleźć wystarczająco dużo informacji o Chabad, każdy sam może znaleźć wszystko co mu potrzeba. W tej publikacji chcę zwrócić waszą uwagę na podstawę nauki chabad – na książkę „TANJA” (Tanija)! Książkę napisał chasydzki rabin Szneur Zalman około 200 lat temu. Właśnie książka „Tanja” przedstawia zasady wiary CHABAD, nazwa którego składa się z trzech słów: „hochma”, „bin” i „dat” (mądrość, zrozumienie, wiedza, koncepcja).

  Bardzo poprawne i piękne słowa utworzyły nazwę tej chasydzkiej sekty, która w XX wieku rozszerzyła swoje wpływ na cały świat i stała się najpotężniejsza żydowską organizacją. Ale, okazuje się, że dla żydowskich-chabadczyków i Słowiano-Aryjczyków słowa – mądrość, zrozumienia i wiedza – mają zupełnie inne znaczenie.

  Tak więc co się kryje pod tajemniczą nauką chabadczyków w „Tanji”?

  I dlaczego powinna ona doprowadzić do osławionej mądrości żydowskiej?

  Ostatnio, książka została przetłumaczona na język rosyjski. W przedmowie powiedziano, że tłumaczono ją przez dwa dziesięciolecia, i pomimo tego nadal przekładu nie można nazwać nawet bliskim pod względem sensu z oryginałem. Ale ponieważ Chabad pragnie rozszerzyć swoje wpływy na rosyjskojęzycznych Żydów, zrobił satysfakcjonujące tłumaczenie tej świętej dla nich księgi, również na język rosyjski. Teraz jest ona dostępna w Internecie i każdy może ją pobrać jeśli zechce przeczytać.

  A więc, zgodnie nauką „Tanji”, bóg stworzył świat wyłącznie dla Żydów: „Królestwo jego jest jedynie dla narodu Izraela … „ (hl. 41, str. 241 księgaa Tanja).

  Zgodnie księgą „Tanja”, dusze Żydów, których faktycznie jakoby jest 600 tysięcy, są cząstkami samego boga.

  Istnieją dwa rodzaje dusz: boskie i zwierzęce.

  Boską duszę posiadają jakoby tylko Żydzi.

  Żydzi posiadają również „duszę zwierzęcą” pierwszej kategorii.

  Ona stanowi niewidoczną życiową siłę, będącą we krwi i utrzymującą ciało przy życiu.

  Ta dusza pochodzi z duchowego źródła, zwanego „klipat noga” (jaśniejąca nieczystość), w której częściowo jest dobro, i która związana jest z drzewem poznania dobra i zła.

  Od niej dostają życiową siłę wszystkie koszerne (czyste, dopuszczone do jedzenia) zwierzęta a także rośliny.

  Ale są jeszcze inne „dusze zwierzęce” niższego rzędu, które rzekomo mają tylko nie-Żydzi: „Jednak dusze nie-Żydów pochodzą od pozostałych, całkowicie nieczystych klipot, w których nie ma dobra całkowitego… „ (gl. 2, st. 41 książek Tanja).

  Odrobinę światła na to, jak odnosi się Chabad do Żydów i nie-Żydów (gojów), rzuca księga „Tanja”:
  Żydowskie dusze – to cząstki samego Boga. Żydowska mądrość – to mądrość wyższego rzędu, nieżydowska mądrość – “gorsza od pustki”. Żydzi mają zwierzęcą duszę, w której “częściowo jest dobro”, goje – mają duszę zwierzęcą, “ w której całkowicie nie ma dobra”.

  Klipot, (i dlatego, narodami świata, się żywimy), “nie mają wniebowstąpienia na wieki”. Żydowskie zaś dusze, “ z natury swojej, nie mogą pragnąć zabronionego”.

  Według “Tanji”, w przyszłości, “klipot zginą przed Najwyższym, tak jak gdyby nigdy ich nie było, jak powiedziano: “wszystkie narody są niczym przed Nim”…

  Najgorsze jest to, że książka „Tanja” jest głównym przedmiotem nauczania dzieci i młodzieży, na równi z Torą i Talmudem. Dzieci w młodszym i w średnim wieku już wiedzą o tym, że “goje nie mają Boskiej duszy a zwierzęcą”. Okazuje się, że w nieuformowaną dziecięcą świadomość wbija się idee nienawiści do ludzi, ksenofobię i wyższość rasową.

  Odbywa to się poprzez publikacje, takie jak w magazynie należącym do Chabad „Lehaim”: „Jeżeli człowiek wykazuje okrucieństwo lub nieludzkie traktowanie, jeżeli nie dokonuje miłosiernych uczynków, można poważnie podejrzewać, że z pochodzenia jest on gabaonitą (nieŻydem) „. („Lechaim”, № 18-19, 5754 (1993/94).

  Żydzi nie ukrywają faktu, że nas nienawidzą, i otwarcie o tym mówią. Kogo interesują szczegóły, polecam książkę Gilarowa „Tajemnice Tanji”, my natomiast skupimy uwagę na tym, do czego prowadzą nas pod swoim kierownictwem Żydzi-Chabadczycy. I znowu, wszystkie odpowiedzi na to pytanie znajdziemy w książce „Tanja”.

  Zgodnie nauką „Tanji”, po przyjściu Maszjacha lub Mesjasza, w którym chabadczycy widzą siódmego rebe Menachem Mendel Schneersona, bóg zniszczy trzy klipy, i zginą te wszystkie narody świata, które jedzą nieczyste zwierzęta. Następnie przeobrażą się oni w „klipat noga”, stając się dla Żydów i czystych zwierząt źródłem życia, a Żydzi, którzy zbłądzili wrócą do ortodoksyjnego judaizmu. Ziemia, o dziwo, nie jest uważana przez „Szneurów-Zalmanów” za zanieczyszczoną, a zatem, zachowuje swoje istnienie, albo też przekształca się w ciało eteryczne.

  Okazuje się, że najwyższym celem Mędrców Syjonu z Chabad to nic innego jak całkowite zniszczenie Ziemi! Hydrosfera, atmosfera, podtrzymywana logiką Tanji, także powinni zginąć. I miliony żydowskich dusz połączą się w pierwotne 600 tysięcy.

  Tak więc, 600 tysięcy żydowskich dusz, szybujących nad pustynną (albo eteryczną) Ziemią jest ostatecznym celem, sądząc z treści księgi „Tanja”, panowania, które już od kilku tysięcy lat mają właściciele żydów! Tylko sami przewodnicy tej nauki z jakiegoś powodu nie podejrzewają tego, że oni również będą zniszczeni, tak jak pozostałe narody, nad którymi oni teraz próbują przejąć władzę, ale w ostatniej kolejności.

  Ale co za różnica, w jakiej kolejność w rzeźni Nas zabiją, pierwszych czy ostatnich? Wszystkich razem przecież zabiją!

  Księga „Tanja” to nie jest jedyne źródło, w którym mówi się o wszystkim co żyje. Podobne stwierdzenia znajdujemy w Biblii:„Powinniście ich zniszczyć aż wyginą do końca … ” (Księga Powtórzonego Prawa 7:7, 23) – tak nakazuje bóg Jahwe (znany również jako Jahwe, i Sabaoth) swojemu wybranemu narodowi.

  „I wyniszczą wszystkie sąsiednie ludy na prawo i lewo i zniszczą całe ich bydło z mieczem w ręku … „ (Zachariasz 12: 6, 9. Księga Powtórzonego Prawa 13:15; 7:2. Jeremiasz 46:28).

  „A Jezusa, nie oszczędzić niczego żywego, zabić wszystko, co oddycha, jak przykazał bóg Izraela … „ (Jezus Nawinski 10:40).

  Zniszczyć wszystkie inne narody, zabrać ich własność i odziedziczyć ich ziemie – to jest najważniejszy stały i jedyny żydowski globalny cel. Cel ten sprawia, że Żydów trzyma się w stałym napięciu i nie pozwala na chwilę wytchnienia, co powoduje, że są niewolnikami swojego boga i jego władczej koncepcji.
  Być może nadszedł czas, aby pomyśleć o Chabad, że ich doktryna jest fałszywa i prowadzi do zniszczenia nie tylko wszystkich, których oni nienawidzą, ale też ich samych!

  Dlaczego uważają się za lepszych od nas?

  Jaki jest ich wybór?

  Umrzeć jako ostatni?

  Nie jest to najlepszy i całkowicie niezrozumiały wariant! Świadczy o tym, że ci ludzie najwyraźniej wiedzą niewiele! Przecież, skoro oni mogą zniszczyć samą planetę, to zginie również wszystko co żyje – niewolnicy i gospodarze! A ich nadzieja na to, że będą wesoło przemykać na eterycznym poziomie wokół bandyty Jehowy to prosty wybieg, na który ich wszystkich po prostu łatwo złowiono!

  Brak Żydom mądrości, nie mają wiedzy, dokładnie tak samo, jak nie ma u ich zrozumienia tego, jak urządzony jest otaczający nas świat. Gdyż człowiek, posiadający rozum, zrozumienie i wiedzę, nie może świadomie burzyć domu (planety Ziemia), w którym on żyje! Tym mogą zajmować się tylko dzieci nierozumne i oszukane lub zombirowani dorośli.

  A ten, kto już chociaż trochę wie o rzeczywistej budowie Wszechświata, nie uwierzy w prymitywne bajki, nawet jeśli one są napisane w starych księgach. Szczegółowe informacje na temat jak zbudowana jest nasza planeta Ziemia i nasz Wszechświat, można przeczytać w książce akademika Nikołaja Lewaszowa „Niejednorodny Wszechświat”.

  Mądry człowiek, który osiągnął wysoki poziom rozwoju ewolucyjnego – oświecenia wiedzą, – nigdy nie pozwoli na zniszczenie swojego domu, poza tym świadomie będzie ponosił pełną odpowiedzialność za pobyt w nim i korzystanie z jego zasobów.

  W tym tkwi głęboka i zasadnicza różnica moralności Słowiano-Ariów od mentalności Żydowskich-chabadczyków.

  Zawsze bronić swojego domu, nie szczędząc życia swego, – to wielki obowiązek każdego z nas!

  „Obrona wszystkich Rodów swoich, świętej ziemi Ojców swoich, Starej Wiary praprzodków swoich, jest najważniejszym obowiązkiem każdego mężczyzny Wielkiej Rasy, we wszystkich czasach póki świeci Jaryło-Słońce … „
  (Słowa mądrości wołchwa Wielomądrego).

  Ale o tym będzie już inny artykuł…

  źródło

  źródło2

  Opublikowano za: https://treborok.wordpress.com/tajemnica-tanji-lub-co-ukrywaja-medrcy-syjonu/

  Od Redakcji KIP: Na szczytach władzy w Polsce, zwłaszcza obecnie, jest wielu członków sekty Chabad Lubawicz, poczynając od bardzo wpływowego „kierowcy z tylnego fotela” Johny Danielsa.

  W uzupełnieniu polecamy przeczytanie lub przypomnienie następującego opracowania: Tzw. elity obawiają się przebudzenia: tożsamości, świadomości historycznej, narodowej, etnicznej i rodowej dotychczas poróżnionych i skłóconych Narodów Słowiańskich.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/06/tajemnica-tanji-lub-co-ukrywaja-medrcy-syjonu/

 3. revers said

  A kto moze jescze stac za zamachem? sugeruje sie ze czesciowo Chiny ktore maja duo interesow z demokratami amerykanskimi i samym Bidenem, ale … .

  Nagle w Indfiach wybuchl entuzjazm euforia, bo ich rodaczka Kamala Harris jest drugaa osoba po bossie w stanach.

  Caly indyjski Bollywood juz w oplywie chwaly zwyciestwa i jupiterow..

  Dziwie sie tylko chinczykom ze postawilli na Kamale i Bollywood, beda mieli wiecej klopotow w wiekiej azji..

 4. UZA said

  ad.3) „Nagle w Indfiach wybuchl entuzjazm euforia, bo ich rodaczka Kamala Harris jest drugaa osoba po bossie w stanach.Caly indyjski Bollywood juz w oplywie chwaly zwyciestwa i jupiterow..”

  Pamiętam jak się cieszyli Murzyni w Afryce, kiedy wybory w USA wygrał Obama. I co Murzyni z tego mieli ?

 5. Boydar said

  To sportowa tradycja, kibicujemy naszym ! Poniekąd był ich.

 6. Kar said

  I co Murzyni z tego mieli ?/4
  ___________

  BLM – Black Lives Matter, za malo ? Moga mordy drzec bez limitow ..bez maseczek. Dzisiaj. Na koszt goja, ma sie rozumiec

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: