Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nie tak prędko, panie Biden… czyli dlaczego Trump może obronić prezydenturę?

Posted by Marucha w dniu 2020-11-11 (Środa)

Podczas gdy większość mediów w ślad za amerykańskimi konglomeratami propagandy odtrąbiła już zwycięstwo Joe Bidena w wyborach prezydenckich, polski profesor w kilkunastu jasnych punktach pokazał, dlaczego te retoryka zwycięstwa nie ma na ten moment żadnego pokrycia z rzeczywistością prawną USA.

Profesor Grzegorz Górski jest ekspertem z zakresu prawa USA. Jego zdaniem, Trump jeszcze tych wyborów nie przegrał i jeśli jego obóz dobrze to rozegra, może obronić swoją prezydenturę!

Prof. Górski przedstawił w punktach co musi się stać, aby Donald Trump pozostał prezydentem Stanów Zjednoczonych:

 1. Od jutra prawnicy D. Trumpa będą składać pozwy sądowe w sądach stanowych tam, gdzie z pewnością doszło do sfałszowania wyborów przez Demokratów (Arizona, Nevada, Georgia, Płn. Karolina, Pennsylwania, Michigan i Wisconsin).
 2. Sądy ustosunkowywać się będą do tych pozwów w ciągu kolejnych 10-14 dni (jedna lub dwie instancje + stanowe Sądy Najwyższe). Część tych wyroków będzie dla niego pozytywna, część nie (bo w przynajmniej w połowie tych stanów sądy są opanowane przez Demokratów).
 3. Od niekorzystnych wyroków sądów stanowych, D. Trump odwoła się do Sądu Najwyższego i uzyska w ciągu ok. 7 – 10 odpowiednie nakazy skierowane do władz stanowych – Sąd Najwyższy będzie odwoływać się do precedensu z 2000 roku w sprawie Bush v. Gore).
 4. W tym czasie komisje stanowe będą kontynuować liczenie głosów, a większość tych stanowych komisji będzie lekceważyć nakazy sądowe.
 5. Stany muszą do 14 grudnia sformować swoje reprezentacje do Kolegium Elektorskiego i można przypuszczać, że Demokraci – idąc w zaparte – wyślą delegacje, nie bacząc na nakazy sądowe wedle “wyliczeń” przygotowanych przez CNN i AP.
 6. Kolegium Elektorskie 14 grudnia dokona wyboru Bidena, nie bacząc na to, iż część stanowych grup elektorskich, głosować będzie bezprawnie.

  I TU ZACZYNA SIĘ ETAP DRUGI – zgodnie z ustawą z 1876 roku oraz 12 poprawką do konstytucji z 1804 roku :

 7. Wyniki wyborów w stanach POTWIERDZA KONGRES na wspólnym posiedzeniu obu izb, które odbędzie się 6 stycznia.
 8. Posiedzeniem połączonych izb kierować będzie wiceprezydent Mike Pence. Na pisemny i umotywowany wniosek jednego kongresmena i jednego senatora (łącznie) przewodniczący posiedzenia (wiceprezydent Pence) może potwierdzić nieprawidłowość stanowego certyfikatu. Jeśli owe certyfikaty będą sprzeczne z wyrokami i nakazami sądowymi, jest to raczej oczywiste.
 9. Decyzja przewodniczącego izb NIE PODLEGA GŁOSOWANIU, bo tego nie przewiduje ani poprawka ani ustawa. W konsekwencji może to doprowadzić do sytuacji, w której część głosów elektorskich zostanie zakwestionowana, a żaden kandydat nie uzyska 270 głosów elektorskich.
 10. Tu trzeba zastrzec, że sytuacji takiej nigdy nie było, a więc otwiera się tu przestrzeń do ukształtowania nowego precedensu konstytucyjnego.
 11. Jeżeli okaże się, że tą drogą nie można potwierdzić wyboru prezydenta, bo nie uzyskał on wymaganej większości w kolegium elektorskim, to – I TO JEST NAJCIEKAWSZE:
 12. Wyboru prezydenta dokonuje Izba Reprezentantów (contigent election). Jednak głosowanie nie odbywa się większością głosów członków Izby (czyli z 435 kongresmenów).
 13. Głosowanie odbywa się stanami (czyli oddawanych jest 51 głosów) – każdy stan ma jeden głos i jaką on ma barwę decyduje to, która formacja ma większą ilość kongresmenów w tym stanie.
 14. Na tę chwilę (w konsekwencji obecnych wyborów) Republikanie mają większość wśród kongresmenów z 28 stanów, Demokraci w 20. trzy stany nie mają większości którejś ze stron – czytamy we wpisie.
  Gdyby tak się stało republikanie mogliby legalnie wybrać Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jeżeli jednak nie udałoby się zakończyć tej procedury do północy 20 stycznia 2021 roku to nowym prezydentem USA zostanie najprawdopodobniej przedstawicielka Partii Demokratycznej – Nancy Pelosi, co potwierdza w kolejnym punkcie Grzegorz Górski.
 15. Ta procedura musi się zakończyć do 20 stycznia 2021 roku do północy. Jeżeli taki wybór nie zostanie przeprowadzony w tym terminie, prezydentem (acting president) zostanie … speaker Izby Reprezentantów wybrany przez zwykłą większość w Izbie – a więc zapewne Nancy Pelosi.

Do tego dochodzą dziwne wypowiedzi Steve’a Pieczenika, jakoby odbywała się teraz potężna operacja wywiadowcza mająca na celu obnażenie wyborczych fałszerstw Demokratów. Akcja ta ma być koordynowana przez Trumpa i przychylne mu służby wojskowe.

Pieczenik powiedział, że „patrioci” oznaczyli wszystkie karty do głosowania za pomocą szyfrowania QFS Blockchain. Wiąże się to z tym, że armia wie gdzie jest każda legalna karta do głosowania, gdzie została wysłana i kto ją ma. Jeżeli dojdzie do ponownego liczenia głosów, łatwo wyjdzie na jaw, które karty są sporządzone z użyciem Blockchain, a które nie.
I wtedy okaże się, ile jest faktycznie spreparowanych głosów oddanych na Bidena.

Ponadto republikański senator Ted Cruz stwierdził, że w Michigan z powodu błędu oprogramowania 6 tysięcy głosów na Donalda Trumpa przyznano Joe Bidenowi. Polityk wspomniał także o przypadkach zliczania głosów wyborców, którzy nie żyją.

To wszystko pokazuje, że sytuacja jest bardzo daleka od klarownych i ogłaszanie zwycięzcą Bidena jest na tym etapie zdecydowanie przedwczesne.

Marcin Kozera
https://zmianynaziemi.pl

Komentarze 93 do “Nie tak prędko, panie Biden… czyli dlaczego Trump może obronić prezydenturę?”

 1. siu said

  Bedzie z tego olbrzymi skandal wyborczy.

 2. Głos Prawdy said

  Tak, i na strzępy i na proch całą reputację wielowiekowej demokracji, a oni się tego boją, bo muszą trzymać cały świat na smyczy.

 3. UZA said

  ad.1) „Bedzie z tego olbrzymi skandal wyborczy”.

  Skandal to będzie, jak celebryta X posmarka się na wizji, a celebrytce Y spadną majtki. Wyniki wyborów w USA podniecają tylko grupkę marzycieli , którzy ubzdurali sobie, że Trump zbawi świat przy (pomocy QAnona).

  ad.2) „Tak, i na strzępy i na proch całą reputację wielowiekowej demokracji, a oni się tego boją, bo muszą trzymać cały świat na smyczy.”

  Pytanie: jacy „oni” ? Ci „oni”, którzy trzymają na smyczy USA, nie boją się już niczego, nie wnikam w to, czy słusznie. A „reputację” robią im ich media, taką , jaką sobie zażyczą.

 4. adsenior said

  I taki USrael, śmie pouczać Baćkę, na Białorusi, w kwestii legalności jego wyboru?

 5. Sarmata said

  re. 1. Siu said 2020-11-11 (Środa) @ 09:20:13

  Skandal? To skutek nie skandal.

  Oto (przyczyna) z jakim apelem Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 235 lat temu:

  „Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

  Są oni wampirami – a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

  Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!”

  Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się – dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) – zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.
  W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku – gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty – żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 – 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

  Stanowi to niespełna 2 proc. obywateli USA lecz w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość. Ściślej zaś – ulokowanie i pozycja Żydów w kluczowych segmentach każdego państwa; od finansów, poprzez administrację, oświatę, naukę i gospodarkę aż do mediów.

  Henry Ford w swojej książce pt. „Międzynarodowy Żyd” wykazał jednoznacznie, iż decydująca pozycja Judejczyków w najważniejszych strukturach amerykańskiego państwa nie jest bynajmniej wynikiem ich predyspozycji intelektualnych lecz konspiracyjnej solidarności plemiennej nakazującej lokować „swoich” wszędzie tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy i świadomości gojów, czyli nie-Żydów.

  Pierwszą z preferencji wymownie określa mało znany fakt, iż najokrutniejszą z organizacji gospodarczych działających na terenie USA wbrew prawu była nie mafia włoska lecz żydowska, a osławiony Al Capone to „mały pikuś” przy żydowskim bandycie i zwyrodnialcu o personaliach Lansky vel Meyer.

  Preferencję drugą, czyli docieranie do świadomości (czytaj: ogłupianie) gojów uosabia wielki przemysł filmowy, absolutnie zdominowany przez Żydów. Dzięki temu w ponad 400 filmach poświęconych tej nacji, wyprodukowanych w Hollywood nie ma ani jednego, który pokazywałby żydostwo w złym świetle. Gwoli ścisłości – dotyczy to także filmów o tematyce gangsterskiej.

  Odnosząc się do przestróg Benjamina Franklina, nie sposób zbyć milczeniem takiej kwestii jak wyjątkowa naiwność i podatność Amerykanów na żydowskie pranie mózgów. Jego efektem jest nie tylko zgoda na finansowanie z kieszeni amerykańskich podatników tworu o nazwie Izrael (roczne dotacje do tego geszeftu wynoszą 5 – 6 miliardów dolarów) ale także poświęcanie życia tysięcy młodych „ochotników” w imię żydowskich interesów na Bliskim Wschodzie czy przyzwolenie na deprawowanie amerykańskiego społeczeństwa przez żydowskie media. Ba, nawet lepiej poinformowani (vide: Franklin) masoni stali się z czasem tępymi narzędziami w rękach Sanhedrynu, realizując nakreślone przez Żydów cele z podziwu godnym zaangażowaniem. Dotyczy to również absolutnej większości prezydentów USA, z Clintonem i dwoma Bushami na czele.

  Na zakończenie coś zamiast puenty; około 80 proc. Amerykanów płci męskiej poddanych zostało zabiegowi obrzezania. Wśród nich nie brakuje wielu osób mieniących się chrześcijanami wyznania rzymsko-katolickiego. Można zatem przyjąć założenie, iż obecni obywatele USA cierpią także na nieodwracalne obrzezanie mózgów. A to sprawia, że dzisiaj ethos amerykańskiej przedsiębiorczości, moralności i praworządności stał się dawno przebrzmiałą legendą.

  Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet pasożytnicza jemioła czerpie życiodajne soki tylko z drzewa zdrowego.

  Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.

  Benjamin Franklin nie tylko odkrył mechanizm wyładowań atmosferycznych i wynalazł piorunochron. Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron. Niestety, nie skorzystali z jego geniuszu w tej materii. Dzisiaj są najbardziej zadłużonym u żydowskich lichwiarzy i najbardziej ogłupiałym przez żydowską propagandę społeczeństwem na świecie. Tracą zastawione hipotecznie domy, dają się zabijać w Iraku, Afganistanie i na innych frontach wyznaczanych przez swoich żydowskich namiestników. Czy naprawdę musimy iść śladem, jaki wytyczają ci biedni obrzezańcy?

 6. revers said

  tak p.Adsenior a une robia swoje na wschodniej flace, czy Trump, czy Bidenna urzedzie stanow – Biden z kolei sprawdzal granice Nowejrosji choc jest jeszcze prezydentem elektem bez zaprzysiezenia. I nie pomagaja masowe zwolnienia dwu i wiecej gwiazdkowych generalow w Pentagonie. Raczej pogorsza relacje wokool Rosji, Iranu, i Syrii

  Backa na to:

  – Słyszeliście wczoraj, to też bardzo ważne: Polska i Stany Zjednoczone zawarły kolejne porozumienie o współpracy wojskowej. Już teraz przenoszą nowe kontyngenty żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych (nie z Niemiec) do Polski. Pytanie brzmi: dlaczego? Jeśli ktoś z naszych tego nie rozumie, zwłaszcza spośród tych protestujących, niech pomyśli, że sytuacja nie jest taka prosta. Jeśli ktoś chce uczynić Białoruś prowincją Polski lub Litwy, to dopiero po moim trupie. Muszą to zrozumieć – grzmiał Aleksandr Łukaszenka.

  https://nczas.com/2020/11/11/lukaszenka-znow-wsciekly-na-polske-po-moim-trupie/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

 7. Piotr B. said

  Sluzby wojskowe sa tak przychylne ze w Pensylvani,obok mojego kolegi biznesu w lesie,znalezli zakopanych kilka tysiecy glosow oddanych na Trumpa…Biden to oszust,kanalia bolszewicka i bankrut a nie prezydent elekt.

 8. Piotr B. said

  Pani Uza…tym onym wlasnie Trump zdejmuje PORY…juz maja spuszczone do kolan.

 9. Lily. said

  NIC NIE DZIEJE sie, BEZ PRZYCZYNY.
  CYRK,dla naiwnych.

 10. revers said

  Jak to nie jest nowy wasting kabaly pod nwo, to co to moze byc?

 11. revers said

  Kabal w drodze do rzaadu switowego, 100% koszernosci, masonkiej fartuszkowosci …

 12. halvik said

  większośc tego to bzdury. Np. Kongres USA opotwierdza wyboru prezydenta, tylko:
  „The electoral votes are then sealed and transmitted from each State to the President of the Senate who, on the following January 6, opens and reads them before both houses of the Congress”

  Nie ma czegoś takiego, ze partie wysyłają elektorów na podstawie, ze myśla ze mają do tego prawo, robią to instytucje stanowe wg prawa wyborczego, które ustanowiono przez legislatury stanowe. Partie ustalają listę POTENCJALNYCH elektorów przed wyborami jeszcze.

  Tu też Autor cały czas myli sądy najwyższe stanowe z Federalnym SN USA. Ten drugi nie ma w tej procedurze za dużo do działania, słuzy tylko jako instytucja odwoławcza od wyroków stanowego SN. Wyrok z 2000 działa na niekorzyść Trumpa bo on uchylał wyrok sądu najwyższego na Florydzie dotyczący nakazu ponownego liczenia głosów. Federalny SN uznał za niekostytucyjny udział organów sądowych w ustalaniu wyniku wyborów. Ergo, na podstawie tego wyroku, wyniki policzone w stanach będą już finalnymi i nic ich nie podwazy, nawet błędy w liczeniu.

 13. Piskorz said

  re 5 Henry Ford w swojej książce pt. „Międzynarodowy Żyd”….oj oj czytało się /kupione w Zaduszki na Powązkach/.!! ps A Książkę Ford dawał do każdego autka gratis, żeby ludziska sobie czytali. Potem „ktoś” mu zabronił tego niecnego procederu..ha ha.

 14. Piskorz said

  re 12 Uzupełnienie Rok temu specjalnie pojechałem na Powązki Wojsk. a nuż będzie stoisko z książkami..nie było śladu nawet. Zresztą po tych handlarzach przed kościołem na Żoliborzu też to samo. Jakaś „niewidzialna łapa” rynku działa..

 15. bronek said

  Przewrotność unych nie zna granic. Wydawało się, że wystawiając Bidena – dano fora Trumpowi. Ten w swojej kampanii wyraźnie zniechęcał do głosowania na niego Polonusów. Być może – mamy koronkową robotę dalszej polaryzacji tamtejszych wyborców. Z drugiej strony – tak silne polaryzowanie musi zwiastować jakiś dalszy ciąg zdarzeń – nie wykluczając tych drastycznych z „oddolnymi” strzelankami włącznie – choćby po to – aby potem rozbroić ich tam nawet z wiatrówek. Pożyjemy – zobaczymy,

 16. zen said

  Metody stosowane przez Amerykanów w stosunkach międzynarodowych to przemoc pod pretekstem szerzenia demokracji – obecnie White Anglo-Saxson Protestant nie ma nic do powiedzenia we własnym kraju. Chiny budują infrastrukturę w krajach od których potrzebują surowce, ale nie wiem jak się zachowają, gdy osiągną poziom militarny USA. Musimy pamiętać, że to bezbożny system, zwalczający chrześcijaństwo w każdej odsłonie, w czasie tzw. rewolucji kulturalnej, ci zwyrodnialcy zamordowali miliony swoich obywateli. Myślę, że konwencjonalna wojna jest nieunikniona, bazy amerykańskie w Polsce mogą być celem….

  https://www.bitchute.com/video/0Y8C3tPWiys7/

 17. UZA said

  ad.8) „Pani Uza…tym onym wlasnie Trump zdejmuje PORY…juz maja spuszczone do kolan.”

  Owszem, Pan Trump może im zdjąć portki, a nawet tyłki podetrzeć – jeśli dostanie takie polecenie.
  Kandydat na prezydenta naprawdę niezależny nigdy nie uzyskałby nominacji. Tak, Kennedy został prezydentem i trzeba Go było odstrzelić, ale to było dawno temu. Po tej wpadce system uszczelniono i teraz taka rzecz nie ma prawa się zdarzyć. Nie wierzmy w baśnie !

 18. Cyrk dla ubogich umysłowo. Kolejny. Nie jedyny. Ilość przedstawień wzrasta. Aktorzyny po chuju Władyku. Reżysery nie nadonżajom. A zaplecze (to do opylenia) się kurczy. Bo skąd do kurwy Nędzy mają się te fanty brać? Na kamieniu toto nie urośnie. A jałówkę już wycielili, z mosjachem już gadali. Kupie koje przebierający nogami ze zniecierpliwieniem stojom po należne im szydowskie wyszczepienia. I chuj jeden wie o co im chodzi, bo z tego mamrotania zza naryjców trudno jest wyłowić jakiś sens. A gdzie pochować ten cały odpad podepopulacyjny? I teraz to już nawet wienkszość unych nie ma pizdobladego pojencia, co Jakub na jutro wymyśli. I to wcale wew ogóle śmiesznem nie jest.

 19. Wanderer said

  Tak czy inaczej, mysle ze dojdzie do jeszcze wiekszych rozruchow niz jest to obecnie. BLM to bedzie male nic. Eskimosi beda podsycac niezadowolenie wszelkimi dostepnymi srodkami.

 20. Kojak said

  A co ten Trampek takiego dobrego zrobil ze ma tylu zacieklych oszolomow go broniacych ? Ten lachudra to taki amerykanski Korwin MIkke ! To nie sztuka miec nawet racje, ale to nie znaczy, zeby ja uzasadniac niewyparzona bezczelna morda,byc nieobliczalnym nawet dla swych wspolpracownikow i tluc mlotkim wszystkich dookola ! ZASADNICZA SPRAWA ! Sprawy z Zydami nie zmienil ani na milimetr a nawet byl wyjatkowo gorliwym poplecznikiem tych zydohitlerowskich kanalii !

 21. Birton said

  Żydowskie Szatany Zjednoczone hołubione przez służalcze żydomasońskie władze Polskiej Żydowskiej Republiki Bananowej pod żydowskimi dżokejami Morawerem i Kalksteinem przy współudziale Dudy-Judy są i pozostaną WROGIEM nr 1 Polski wespół z Izraelem, wrogiem nr 0 ( a nawet -1)

 22. Maverick said

  Kojak. Wielu Poliniaków i redneków nie rozumie że Trump to jeden z największych oszustów. Nic nie poradzimy że znalał sobie tylu zwolenników jego kultu, co wszystko usprawiedliwiąją. Ze wszyscy przeciwko niemu i dlatego mu nic nie wychodzi. A on się ludźmi kabały otacza i jest zagorzałym zwolennikiem wprowadzenia praw noahickich dla Amerykanów. Tak naprawdę one już są nieoficjalnie. Nie umieją oni rozróżnić, ze dwie sekty kabalarzy walczą o władzę a nam nie jest po drodze z żadną z nich. Co zrobi Trump gdy okaże się że jego własna CIA przegręciła wynniki wyborów.? Całkiem możliwe że zrobili to dobrze że nie dojdą do tego. Co się tyczy sądów to Trump nie ma żadnych dowodów, są tylko insynuacje. ale niektóre zostaną sparawdzo jak glitches na komputerach liczących głosy. Im nie przeszkadza że każde ważne stanowisko obsadził neokonami żydowskimi czyli trockistami.

 23. Maverick said

  Trump to igomaniak, i bałwochwalca, do redneków mówi prostackim językiem aby pokazać że jest z nimi przed kabałą mówi zupełnie co innego. Zadnego ekspresu Q-ananona do Gitmo nie będzie. Nawet wkurzył się że Pfizer ogłosił, ze mają szczepionkę na Covid aby dać kredyt Bidenowi a nie jemu. Mnie te jego spotkania z wyborcami zbrzydły bo jest jedna i ta sama sieczka powtarzana do znudzenia. Plus setki ludzi w koszulkach Q-anona, a Trump tylko z małym szyderczym uśmieszkiem i nigdy o tym nie wspomniał po co rozpowszechniają te bzdury. On wie że to jest elementem oszukania wyborców, I to powtarzanie w koło, trust the plan, i believe in plan. Poliniakom dziwię się jeszcze bardziej jak nie wiedzieli co było żydowskie NKWD, jakby nie rozumieli że Trump chce ich wydoić kosztami utrzymywania wojska i ustawką S 477. Trump jest podstawionym agentem kabały, długo był razem z Epsteinem, który mu przyprowadzał nieletnie dziewczynki. Mają na niego haki i odczasu do czasu sciskają go za jaja. A ten czuje się jak król galaktyki i rozdaje to co nie żydowskie jak Jerozolima, czy Wżgórza Golan im bez pytania się o zdanie tych co tam mieszkają. Córeczka też przeszła do sekty Czabad Lubowitz a on udaje chrześcijana. Nie wiem czy kabalarze tak kierują Trumpem aby wywołać rewolucję a potem rozbroić Amerykamów. Sam Pieczenik kumpel Begina i Kissinger-a twierdzi że konstytucja USA jest przestarzała i trzeba ją zmienić. Poliniaki to są wolni i suwerenni ludzie ale zwykli lizacze dup i wierzący w masońskie hasełka i bzdury.

 24. Boydar said

  Szczerze mówiąc wygląda to, jakby Trump i Biden mieli spółę

  Ale takie spóły klepnąć musi instancja wyższa …

 25. Greg said

  Re.24
  ,,Ale takie spóły klepnąć musi instancja wyższa …”
  Wiadomo….Lucek, czy jak mu tam!

 26. Yah said

  ad 25

  A Luckowi podlizują się wszyscy. A to Gates nadaje patentowi jego numer, a to spece od reklamy PKO BP też trzema szustkami ja sygnuję. Takie czasy ….

  .https://www.pkobp.pl/media_files/CiCCh/Infosite/Konto-za-zero-allegro_770_770.png

 27. UZA said

  ad.25) Lucek to chyba za wysokie progi. Owszem, podlizywać się i płaszczyć mogą, ale wyższą instancją dla politpacynek, obsadzanych w rolach prezydentów czy premierów, są lalkarze, którzy nimi poruszają, ewentualnie reżyser czy scenarzysta. To jest jeszcze poziom śmiertelników człekokształtnych (nie wiem, czy można powiedzieć: ludzi).

 28. Boydar said

  Zgadzam się z Panią, Lucek to może i im podpowiadać ale wymyślili sami, i sami realizują.

 29. NyndrO said

  Ten „Lucek” to kto?

 30. NyndrO said

  Miałem wrażenie, ze jestem na bieżąco. To ten diabeł, tak?

 31. NyndrO said

  Jeśli ten „Lucek”to ten wasz diaboł, to musi być straszliwy. Ergo nie powinniście go tak od „Lucków”.. Bo jeszcze was zamieni w śniegowego bałwana. Ja na ten przykład boję się niczego. Zdaję se sprawę z niczego i się boję, ale nie nazywam tego „niczuś”.

 32. Boydar said

  Jak dla Ciebie to demon; u Was, buddystów, demony występują nagminnie.

 33. Boydar said

  Ale w (31) to zapunktowałeś u mnie bardzo poważnie. Tak jest jak napisałeś, robimy sobie jaja z miny przeciwpiechotnej.

 34. NyndrO said

  To ja jeszcze mogę u Ciebie punktować? Skalę żeś in plus ?

 35. NyndrO said

  Jak Cie znam, to zdajesz sobie sprawę ze swojej manipulacji. Ale niech juz tak będzie. Ja tego Diabła zagadam, a Wy po cichu za murkiem wypi**dalajcie.. Raz – raz.

 36. NyndrO said

 37. Boydar said

  Jeżeli Dyzma mógł to Ty tym bardziej możesz

 38. NyndrO said

  Ale ja tworzę Dyzmę, mały. Cieszę się, że na mnię trafiłeś, Malutki. Zależy mi na Tobie !

 39. NyndrO said

  ( no pomędrkuj) chcesz lizoka, czy watę?

 40. NyndrO said

 41. Boydar said

  To nie ten Dyzma.

 42. NyndrO said

  To jak Twój Ulubiony, to ostrzegam, że od Tera : ” To nie Ten Dyzma.” Uf.

 43. NyndrO said

  Mam już w Gajówce przyjemność nadania dwóch Tytuów.
  * Jego Ulubiony Stansiław
  * To nie ten Dyzma
  proszę o chwilę czegokolwiek.

 44. NyndrO said

  …no i taki poboczny, uczę szczany przez mojego ucznia, Jego Ulubionego Stanisław, „nie darzę. Chodzi o wilka. * Nietego Dyzmy narazie nie stosuję, bo to trzeba wyczuć.

 45. NICK said

  Masz.
  Cokolwiek.

 46. NyndrO said

  …no i taki poboczny, uczę szczany przez mojego ucznia, Jego Ulubionego Stanisław, „nie darzę. Chodzi o wilka. * Nietego Dyzmy” Narazie nie stosuję, bo to trzeba wyczuć.
  Kropki i przecinki są przydatne.

 47. NyndrO said

  Jeszcze nie śpisz Świrku, czy już?

 48. NICK said

  Tobie cokolwiek nie ‚starczy’.
  Zapodaj jakiś ostry mjuzik.

  Nie mogę zasnąć więc się rozbudzę, plizz.

 49. NyndrO said

 50. NyndrO said

 51. NyndrO said

 52. NyndrO said

 53. NyndrO said

 54. NyndrO said

 55. NyndrO said

  LwG! To tylko taka namiastka. Mam też dużo spokojniejszych. Ale to jak się uczeszesz.

 56. NICK said

  Dość.

 57. NyndrO said

  No i Cię znowu szanuję. Ta karma mnie wykończy. Muszę przestać podjadać Kotkom.

 58. NyndrO said

  Ale mam też przeróżne. Jak to mówią : ” lekarzu, lecz się sam” NIE?

 59. NICK said

  Karma wykończyć może
  Kotki wykotkują się same.

  Wczoraj była TU rzadka we istocie walka.
  O teren walczyły kocice.
  Zwykle były to koty.
  Zaginęły?

  No i te macice walczyły.
  Żadna nie wygrała.
  Nieźle pokiereszowane wracały skąd przyszły.
  Amen.

 60. NyndrO said

  Jak masz sprzęt z słuchawkami to polecam. I to już na serio. Tortoise i Air. Się rozczepiesz elegancko.
  To przykład „Tortoise” https://www.youtube.com/watch?v=2WGb_9UW6EU
  A to „Air” https://www.youtube.com/watch?v=mTHjFeXmnHs

 61. NyndrO said

  …także tak to psychopato na początek by wyglądało…

 62. wanderer said

  Zgascie swiatlo i idzcie spac! Nie moge przez Was zasnac.

  .https://www.youtube.com/watch?v=cqHj8AtllwE

 63. NC said

  „…wypowiedzi Steve’a Pieczenika, jakoby odbywała się teraz potężna operacja wywiadowcza mająca na celu obnażenie wyborczych fałszerstw Demokratów. Akcja ta ma być koordynowana przez Trumpa i przychylne mu służby wojskowe.

  Pieczenik powiedział, że „patrioci” oznaczyli wszystkie karty do głosowania za pomocą szyfrowania QFS Blockchain.”

  To są brednie. Karty do głosowania są różne pod względem wyglądu i treści nie tylko w każdym stanie, ale w każdym powiecie i dzielnicy miasta, bo jedna karta obejmuje łącznie wybory Prezydenta, członków Kongresu, członków stanowego sejmu i senatu, skład rad powiatowych, sędziów stanowych sądów i stanowe oraz lokalne referenda.

  Odpowiedzialność za druk ponosi kazdy stan.

 64. NyndrO said

  Ja jestem drajwer. Nie sypiam.

 65. wanderer said

  Panie Nyndro, sprzedalem motur. Pan wiesz jak to boli? Cala Europe na nim zlatalem. Musialem.

 66. wanderer said

  Widze.

 67. NyndrO said

  Od śmierci Ojca jadę na niespaniu. Ale jestem wybitnie zdolnym Czubem. W palenisku się wyśpię. * Zaznaczam, że jestem ultra-skupiony. Mam to. To nawet żydowscy psychiatrzy potwierdzają. Jak chcesz to potwierdzić, Wanderer, to zadzwoń o której chcesz.

 68. NyndrO said

  Jakbyś chciał polatać , kiedy będziesz na urlopie, możesz podjechać do mnie. Dam Ci na 2 tygle. Obecnie mam Dl -650 V- Strom i Tenerę 660.. Za friko. No powiedzmy za 2 butelki Buckfast.

 69. wanderer said

  Kiedys zadzwonie do Pana , Nyndro, to pogadamy. Wspolczuje z powodu smierci Taty. Ja nie spie bo robie na nocki, wiec jak mam wolne to z powodu rozregulowania zegara tez nie spie czasami. Wiec dobre winko stawia mnie na nogi. To znaczy zasypia.

 70. NyndrO said

  Mam też „Komara” z 76′ ( z TYM siedzieniem) i czeską Babettę. Ale to tylko możesz usiąść. Tym jeżdżę tylko ja.

 71. wanderer said

  Dzieki Panie NyndrO. Doceniam to. Bede pamietal o Panu jak nastepnym razem uda mi sie przyjechac do Polski. Dwie butelki zaklepane.
  Piekne motorki Pan ma.

 72. NyndrO said

  To moja miłość. I niedożycie tak zwanych starych lat. * Najgorsze, że jestem tak dobrym stworzeniem, że będę Was musiał pochować.

 73. wanderer said

  Niestety jak przyjade pewnie bede autem, wiec z uprzejmosci Pana nie skorzystam, ale bardzo dziekuje i doceniam to co powiedziales. Wiem ile to znaczy i znam wartosc tych slow.
  A ja mam oryginalny, nowy w pudelku silnik velo solex. Uruchomie go jak wroce do Polski i bede jezdzil po chleb do sklepu.

 74. wanderer said

  „Najgorsze, że jestem tak dobrym stworzeniem, że będę Was musiał pochować.”

  Jeszcze sie nigdzie nie wybieram. Tu mi dobrze.

 75. NyndrO said

  Znam to. „Kochanie, jadę po bułki.” I sto kilometrów pyknęło. Znam ten motorower. bardzo zwinny. Problemem są części. Z Babettą mam to samo. Nie mogę dostać panewek. Mam już kontakty po Czechach. Każdy szuka . Bo to piękny motur. Oczywiście z pedałami.

 76. NyndrO said

 77. NyndrO said

  Ja tam kocham motory, piłkę nożną, piwo, trawę, Motory,Playstation i matkę mojej żony. Ktoś tu napisał, że to strata czasu… Strata czasu, to to pisać.

 78. wanderer said

  Z Jawki 50 nie podchodza?

 79. NyndrO said

  Jak utrzymasz taki Bebzol, to Cię ukoronią, Wpiszą cukrzycę.

 80. wanderer said

  Sluchalem tego w glowie jak bylem mlody i latalem pojezdzic z kuzynami.

  Niech mi Pan da namiary jaka czesc potrzebna, moze cos zalatwie.

 81. NyndrO said

  Właśnie nie. Tam jest taki napęd dziwny. Mam tą żółtą, bez biegów.

 82. NyndrO said

  Właśnie o to chodzi, że Babettę sprzedaję. Sił mi brakuje. A przyjechał facet z Niemiec, ale nie Szkop. Bardziej Rusek. I on ma wszystko oprócz ramy. Daje mi 22 tysie, ale ja zgodziłem się na wymianę za Etezetę 250.

 83. wanderer said

  Ciezko bedzie dostac.

  Jest jedna na sprzedarz ale nie podejdzie jako dawca bo ma dwubiegowy silnik.

  https://www.ebay.co.uk/itm/1991-Jawa-babetta-49cc-moped/293824413147?hash=item44694cbddb:g:s2cAAOSwDaVfqvyh

  .https://www.youtube.com/watch?v=6wZqIQjW5Vg

 84. NyndrO said

  Jak by kogoś szokowała cena, to Babetta ma przejechane 650 kilometrów. Jeden z najlepszych kąsków na świecie.Mamy ja od nowośći. Paragon. Dlatego. Ale „Komar” też jest model oryginalny. Z siedziskim i dzwonkiem. No ale tego to nie wydam. A Babetta niech trafi do kogoś, kogo stać. Za kasę bym nie puścił. Ale za emzetę? Ojciec by się nie gniewał. Za „Komara” mógłby się gniewać.

 85. NyndrO said

  No właśnie te z przełożeniem są do dostania. A te nie.

 86. NyndrO said

  .https://www.youtube.com/watch?v=bC8EmPA6H6g

 87. wanderer said

  Mysle sobie kupic takie cudo. Jeszcze je produkuja. Ostatnie dinozaury.

  https://www.tomosgb.com/models/classic-xl-45

 88. NyndrO said

  Coś pięknego. Jak z tą Babettą. wypic browar, zapalić szlug, odpalić na pedały i się „paczeć” . Spędziłem tak powyżej 1000 godzin.Ale nie mniej niż 1001 godzin. Dla ciekawostki powiem, że mam etylinę w kanistrach z 1986. Około 60 liter. I wcalę nie straciła oktanów.

 89. Wanderer said

  Ona nawet inaczej pachniala. To byly czasy…

 90. Wanderer said

  Dla mnie najpiekniejszy zapach to byl zapach dwusuwa i jak mi rece pachnialy etylina jak grzebalem przy gazniku

 91. NyndrO said

  Miałem to samo. Między nami. Jak Stary grzebał, to dawał mi powąchać rękawice. Uwielbiałem zapach maszyn.

 92. gnago said

  CO wy tak męrkujecie bez sensu. Blodi donek olał swoją walkę razem ze sztabem nie wyciągając w czasie kampanii korupcji synalka i ojca . Kruk, krukowi oka nie wykole. Lepiej zróbcie zrzutę na na kolejną transzę F 35 czy innego podobnego złomu niesprawnego myślą bura konstrukcyjnego

 93. Piotr B. said

  Takie pyskowanie Gnago to nie ma zadnej mocy prawnej.Prez.Trump wie co robi.Rozpoczal proces legalny ,zagwarantowany prawem wynikajacym z konstytucji.Rozpoczal tylko w kilku stanach bo to droga zabawa to raz , a widocznie to wystarczy zeby dojsc do prawdy
  i polozyc na lopaty cala pseudo „demokratyczna „partyje…Jezeli sytuacje uczynia podobna do tej jak byla po ubiciu Martina Lutera ,beda zgodnie z prawem i konstytucja uzyte takie same srodki….a jaki to byly , doskonale pamietam.I jak szybko nastal porzadek tez pamietam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: