Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Spotkałam świadka ludobójstwa
  Krzysztof M o Świat przedstawiamy sobie różn…
  Krzysztof M o Klęska ukraińskiej Wunderwaffe
  Boydar o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Boydar o Wolne tematy (37 – …
  Kar o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Laterna Magica o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Sudbina Srba o Zamieszki w serbskim Koso…
  UZA o Namiot z atrakcją w środk…
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  lewarek.pl o Anglosaskie elity hamują PiS-o…
  lewarek.pl o Niewierzących – do piachu…
  lewarek.pl o Namiot z atrakcją w środk…
  Sebastian o Zamieszki w serbskim Koso…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kto boi się zwycięstwa Bidena?

Posted by Marucha w dniu 2020-11-14 (Sobota)

Wszystkim smucącym się z powodu wielce prawdopodobnej utraty stanowiska prezydenta USA przez Donalda Trumpa, być może ulgą będzie fakt, że takich jak oni jest bardzo wielu.
Należy do nich też niejaki Andre Gasiorowski, obecnie mieszkaniec Izraela, a w Polsce znany jako Andrzej Gąsiorowski, wiceprezes spółki Art-B i lekarz.

Przez 25 lat ścigany przez państwo polskie i Interpol z powodu afery „Art.-B”. Obecnie wszystkie zarzuty się przedawniły i pan Gasiorowski jest od nich wolny. Zajmuje się on obecnie działalnością publicystyczną, artystyczną i filantropijną; jest prezesem organizacji pozarządowej pomagającej ofiarom holocaustu.

Dlaczego pan Gasiorowski jest bardzo zaniepokojony tym, że Joe Biden może zostać prezydentem USA? Jedna z możliwych przyczyn. Otóż, dotarło do niego, że rzeczony Biden, jako senator, już w 1982 roku miał grozić Izraelowi wstrzymaniem amerykańskiej pomocy finansowej.

Takich zbrodni, choćby tylko miały one postać wyrażenia ewentualnego zamiaru, nie można w żadnym razie zapomnieć, nawet gdyby miały one być wypowiedziane prawe 40 lat temu. Pan Gasiorowski, w udostępnionym poście, przypomina jak pryncypialnie i dumnie odpowiedział na te niecne pogróżki Bidena ówczesny premier Izraela – Menachem Begin (urodzony w Polsce i znany przed wojną jako Mieczysław Biegun).

Straszne to są rzeczy dla mieszkańca Izraela i jak tu on może nie być poważnie zaniepokojony tym, że prezydentem USA może teraz stać się ów Biden.

Stanisław Lewicki
Zob. https://www.facebook.com/andre.gasiorowski/posts/10158094195929069

https://konserwatyzm.pl/lewicki-kto-boi-sie-zwyciestwa-bidena/

Komentarzy 8 do “Kto boi się zwycięstwa Bidena?”

 1. bronek said

  Kto chce – niech wierzy, że tamtejszy pies to teraz za Bidena – będzie machać swoim ogonem a nie jak do tej pory – odwrotnie.

  —————
  A ktoś taki tu jest? Może Pan pomylił forum?
  Admin

 2. UZA said

  ad.1) „Kto chce – niech wierzy, że tamtejszy pies to teraz za Bidena – będzie machać swoim ogonem a nie jak do tej pory – odwrotnie”.

  Point de reveries ! Ogon nie dozna żadnych ograniczeń – będzie kręcił psem jak do tej pory, a Biden i Jego Zastępczyni okażą się równie wygodnym podogoniem jak Trump.

 3. bronek said

  „A ktoś taki tu jest? Może Pan pomylił forum?
  Admin”
  Koniec cytatu.
  Miałem na myśli pana Gąsiorowskiego – tego od „Art.-B” – co to boi się o przyszłość Izraela w kontekście wyborów za wielka wodą.

 4. bronek said

  Re: @UZA
  To jest przerażające – jak wielu ludzi wierzy, że z tą demokracją – to tak naprawdę. Czy można ludzi robić w konia bez końca i to robić od jednej sztampy? Co się dzieje z człowiekiem – jako istotą rozumną?

 5. jok said

  Wg mnie – jeden z milionów działań/wpisików/wypowiedzi/napomknięć, w ramach „show must go on” i tworzenia zasłony dymnej dla sprawczości/władzy/wpływów Żydów w tzw. świecie zachodnim.

  Ma oczywiście zwrócić naszą uwagę na „ich obawy” oraz „byśmy się tym przejmowali”, ale też pokazać m. in., że
  a)”Zydzi się kłócą między sobą”,
  b)jest to ważny element dyskursu/sporów politycznego/poitycznych na świecie.

  Powiedziałbym: a) to prawda, a b )to nie – jak „trzeba”/w niektórych aspektach, to „śmiertelnie skłóceni ze sobą Żydzi” wystąpią solidarnie przeciw nam.
  To raczej element symulowania sporu politycznego, tworzenia wspomnianej zasłony dymnej, a jak będziemy (goje) za bardzo się nim przejmować, brać go za dobrą monetę, to …. jeszcze zwiększymy ich sprawczość.
  Oczywiście – jak ktoś potrafi, ma szansę, to dlaczego nie wykorzystać, tych ich „sporów między sobą”, trzeba pamiętać, o płytkości „sporów” i w razie co – jak często przytaczał czyjeś wspomnienia sprzed 100 lat Michalkiewicz – Rotszyld i iTrocki zadziałają ramię w ramię.

 6. Bernard Korzeniewicz said

  Trump poprawiła byt 72% Amerykanów. I dlatego wygra, a jeśli by nie wygrał ot ci Amerykanie zbrojnie oddadzą mu władzę. I o to włąśnie chodzi.

  Demokraci na „kandydatów” wystawili totalnie skorumpowanego dziada z Alchajmerem, którego wszyscy chcą sie pozbyć oraz była aktorkę porno, przez którą na Trumpa zagłosowalo 50% murzynów (wg. danych odicjalnych).
  Demokraci załatwili tej parze wsparcie otwarcie wrogich względem normalnych ludzi CMM, BLM i innych LGBT.
  Demokraci zadbali, by w każdym z 6 kluczowych stanów złapano ich na gorącym uczynku w kategoriach:
  – podrzucanie głosów wypełnionych poza punktem głosowania,
  – przenoszenie głosów oddanych na Trumpa „przez komputer” Bidenowi (wyłapano to w czasie transmisji CNN!).
  – wpisywanie zmarłych na listy wyborcze;
  – wpisywanie na listy wyborcze starych nazwisk osób, które te nazwiska zmieniły;
  – wpisywanie na listy wyborcze osób, które opuściły dany stan.

  Do tego dodajmy maszyny głosujące, chamsko i topornie fałszujące głosy, ale tak, by to można było wychwycić w czasie rzeczywistym. Firma dostarczająca maszyny do 6 kluczowych stanów należy do … rodziny Clinyon i Rrodziny Gates, a prezesem jest mąż Nancy Pelosi.
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  Inaczej mówiąc dekoracje jak przy 10.04.10 w Smoleńsku. Trumpa ma wybrać lud przez akalmację, precz z tą cała republiką.

 7. NC said

  Re 6:
  Dominion Voting Machines – oswiadczenie:
  https://www.dominionvoting.com/

 8. revers said

  Wiecie co będzie gdy się Chabad – Lubawiczanie dorwą do władzy? Zaaplikują wszystkim dawkę solidnej moralności w duchu Schneersonów czyli Prawo Noahickie:
  1) Nie czcij bożków
  2) Nie bluźnij
  3) Ustanawiaj sądy (Trump wprowadził trzech „swoich” sędziów do Sądu Najwyższego i ponad 300 do struktur federalnych i stanowych)
  4) Nie zabijaj
  5) Nie dopuszczaj się cudzołóstwa
  6) Nie kradnij
  7) Nie jedz ciała żywych zwierząt
  „Karą za złamanie któregokolwiek z siedmiu praw Noego jest śmierć przez ścięcie”. https://www.change.org/…/us-congress-repeal-all-noahide…
  Według prawa noahickiego Chrześcijaństwo z wiarą w Trójjedynego Boga jest bluźnierstwem i bałwochwalstwem i zasługuje również na śmierć przez ścięcie.
  Wielu osobom może być trudno w to uwierzyć, ale USA przyjęły co najmniej 12 praw i 5 proklamacji, które w pewnym sensie formalnie uznają Prawa Noego. http://stopnoahidelaw.com/…/repeal-the-jewish…/…
  Tak więc mymy na przeciwko siebie stojących globalistów i ich agendę z jednej strony (terror szczepionkowy, dyktatura korporacji i antyludzkiej technologii). Z drugiej syjonistów czyszczący ziemię z nieprawości i budujących swoje królestwo na ziemi.
  Dlaczego globaliści szaleją? Bo wiedzą co ich czeka jak ci syjonistyczni obłąkańcy dorwą się do władzy. W świecie rządzonym przez Prawo Noego nie ma miejsca dla pederastów, pedofili, kobiet abortujących dzieci…. ale też dla wyznawców Chrystusa.
  Powiecie, że przesadzam. Oby!
  https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/290464

  Wyglada na walke dwoch koncepcji syjonizmu, cel ten sam tylko inne srodki i metody

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: