Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Świat przedstawiamy sobie różn…
  Krzysztof M o Klęska ukraińskiej Wunderwaffe
  Boydar o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Boydar o Wolne tematy (37 – …
  Kar o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Laterna Magica o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Sudbina Srba o Zamieszki w serbskim Koso…
  UZA o Namiot z atrakcją w środk…
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  lewarek.pl o Anglosaskie elity hamują PiS-o…
  lewarek.pl o Niewierzących – do piachu…
  lewarek.pl o Namiot z atrakcją w środk…
  Sebastian o Zamieszki w serbskim Koso…
  ? o Zamieszki w serbskim Koso…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Nie” dla „trucizny”, zwanej „szczepionką” przeciw COVID-19

Posted by Marucha w dniu 2020-11-14 (Sobota)

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas zrzucił maskę anioła i wypowiedział słowa demona: „wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę COVID19. Taki stan ducha, że chcę to mieć, bo jest to dla mnie niezwykle ważne.”

Polacy mają obawy? Są sceptyczni? W takim razie rządzący „wygenerują emocjonalne zapotrzebowanie”. Innymi słowy dla obecnej władzy nie jest istotne twoje zdanie, zdania Polaków, oni poprzez strach i terror, głównie mediów TVPinfo przeprowadzą pewnego rodzaju pranie mózgów i zmuszą naród Polski to sięgnięcia po szczepionkę.

Oczywiście na wstępie należy zauważyć, że określenie szczepionka do „tego”, co szykuje nam PiS jest dalekim nadużyciem, ponieważ tutaj nie mamy do czynienia ze szczepionką, ale preparatem RNA, który według wielu genetyków, będzie prowadzić do mutacji genetycznych u osoby, której „zaaplikowana” będzie tego typu preparat. Ponadto jest mowa o wystąpieniu wielu chorób autoimmunologicznych, mutacji genetycznych, nowotworów oraz wystąpieniu chorób, jakie do tej pory nawet nie istniały. Tak właśnie dba o nas Mateusz Morawiecki, który wraz ze swoją „świtą” chce „wyszczepić” naród.

Chcemy również zwrócić uwagę na informacje, jakie pojawiają się, jeżeli chodzi o wytyczne względem przechowywania i transportowania szczepionki na COVID-19. Otóż ma ona być przechowywana w temperaturze -80°C. Tak, nie pomyliłem się, mowa jest o tego typu poziomie.

I teraz rozumowaniem zwykłego laika można zadać pytanie: „jakie świństwo zostało w owej „szczepionce” zamieszczone, że musi ono być przechowywane w tak ekstremalnie niskich temperaturach? Z jaką „trucizną” mamy tutaj do czynienia?”

Ponad to, w warunkach Polskich nie posiadamy nawet chłodni mogących wytworzyć tego typu niskie temperatury, zatem, w jaki sposób owa trucizna zwana potocznie „szczepionką” będzie transportowana po naszym kraju? Nie musimy być jasnowidzami, aby stwierdzić, że w większości przypadków będzie to czysta partyzantka, w trakcie, której zawartość trucizny zwanej potocznie „szczepionką” ulegnie rozmrożeniu a co za tym idzie „zepsuciu”.

Następnie tego typu niebezpieczne dla zdrowia preparaty, w zasadzie również dla życia, będą podawane pacjentom, de facto całkowicie nieświadomym zagrożenia. Tak, PiS to potrafi, i już pokazał, że tak umie, ponieważ poseł tej formacji Konstanty Radziwiłł, piastujący stanowisko Ministra Zdrowia w rządzie Beaty Szydło, na wieść o tym, że podawane są dzieciom szczepionki, które były przechowywane w skandalicznych warunkach, odparł, że to nie jest problem i można kontynuować ten proces. Tak właśnie PiS dba o nasze i wasze zdrowie.

W kwestii „trucizny” potoczne nazywanej „szczepionką” przeciwko COVID-19 nie będziemy już pisać o liście chorób jakie według ekspertów, będzie ona wywoływać, postawimy natomiast retoryczne pytanie: „czy aby na pewno chcesz zaszczepić się tego typu preparatem? Zważywszy na fakt, iż pandemia nie istnieje, istnieją tylko zawyżone statystyki i w sporadycznych ilościach koronawirus SARS-CoV-2, który, jak udowodniła to już WHO, jest groźny na poziomie ciężkiej grypy.”

Na koniec chcemy również poinformować was, że wygląda na to, iż w Polskim Ministerstwie Zdrowia pracują ludzie o skrajnie ograniczonych funkcjach poznawczych. A mianowicie na zlecenie rządu, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego wraz z SWPS, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Akademią Leona Koźmińskiego przeprowadzą kompleksowe działania mające na celu sprawdzenie skąd w Polsce tylu „antyszczepionkowców”.

Z naszej strony możemy jedynie napisać, że najzwyczajniej w świecie, Polacy nie są samobójcami i królikami doświadczalnymi dla wprowadzania „trucizny” zwanej potocznie szczepionką na COVID-19, która w zasadzie nie przeszła żadnych testów, ponieważ szczepionki testuje się latami, a wyżej wspomniana istnieje od paru miesięcy. SKANDAL. No, ale tak właśnie rząd PiS dba o nasze zdrowie.

Zatem jeżeli komuś życie miłe, oraz zdrowie, które jak wszyscy wiecie, mamy tylko jedno, lepiej wiele razy zastanowić się, niż uwierzyć w propagandę PiS oraz TVP.

Na koniec bardzo dobre informacje, otóż jak wynika z najnowszych badań tylko 30% Polek i Polaków deklaruje ewentualną chęć zaszczepienia się na COVID-19. Z kolei badania europejskie pokazują, że Polacy, Węgrzy i Rosjanie to kraje całkowicie sceptycznie nastawione względem szczepień.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl
https://wolnemedia.net/

Komentarzy 80 do “„Nie” dla „trucizny”, zwanej „szczepionką” przeciw COVID-19”

 1. gnago said

  Frajerów szuka? zatłukę każdego kto siłą będzie zmuszał mnie do tego zastrzyku. Zgodnie z prawem

 2. Ryotaro said

  Brakuje jeszcze C O Ż I D w cudzysłowie

  C O Ż I D to połączone siły szczepień, 4g, 4g+ i 5g oraz chemtrailsów.

  Plus oczywiście standardowa demoralizacja i zatrucie wody/pokarmu.

  https://nwk24.pl/2020/08/05/film-usuwany-z-sieci-na-antenach-5g-jest-napis-cov-19-pracownik-instalujacy-maszty-5g-ujawnia/

 3. NICK said

  GMC.
  Genetycznie Modyfikowany.
  Człowiek?

  Wyszczepiania będą narastać jak grzyby po deszczu.
  „Leki” zdrenują kieszenie i mózgi… .

  Powtarzam wraz z P. J. Ravenno.

  Kolejne szczepienia będą DEDYKOWANE.
  Indywidualnie.
  Wg DNA.

  [RNA, choćby liche, dużo może]

  „koronawirus SARS-CoV-2, który, jak udowodniła to już WHO, jest groźny na poziomie ciężkiej grypy.”
  Lekkiej.

 4. revers said

  Une z elit Euroreichu IV mowia otwarcie o globalnym szczepionkowym nacjonalizmie.

  A to dopiero pierwszy etap urabiania nowego menscha.

  O dalszych etapch urabiania uebermenscha lepiej nie mowic, w kazdym badz razie po to powstaja stadionowe szpitaliki im Pinochetta i legalne obozy koncetracyjne na ukrainie.

 5. Jacek said

  Mój Wujek (73 lata), skromny starszy pan w całkiem dobrej kondycji, jakieś trzy tygodnie temu, omamiony propagandą, zaszczepił się przeciwko grypie. Kilka dni później „rozłożył się”, jak to określił jego syn a mój brat cioteczny. Właściwie to nawet nie miał objawów grypy tylko totalnie osłabł. W ostatnim dniu przed śmiercią nie miał już siły żeby wstać z łóżka, wzywane dwukrotnie pogotowie nie chciało Go zabrać bo, uwaga, „żaden szpital pewnie i tak Go nie przyjmie”. Znajomości nie wiem czy były wykorzystane, jeżeli tak to czy na coś się zdały, w każdym razie były, i to nie byle jakie. Dziś odbył się pogrzeb.
  Pytanie tylko co to za śmiercionośne g ó w n o, po które wstrzykują nam ponoć dla naszego dobra.

 6. osoba prywatna said

  DRAMAT w szpitalu w Iławie! Trupy pośród pacjentów jedzących posiłki
  https://www.wykop.pl/link/5797995/dramat-w-szpitalu-w-ilawie-trupy-posrod-pacjentow-jedzacych-posilki/

 7. revers said

  re1
  Gotowy?
  https://freeimage.host/i/FCEpuS

 8. Piskorz said

  re 5 Po szczepieniu przeciw grypie /lekarz powinien poinformować/…minimum wysiłku, pobyt w domu i coś tam jeszcze nie pamiętam..!!! Nie chcę wprowadzać w błąd. ps Kolega 18 lat młodszy 3 x szczepił się przeciw grypie…i żadnego reżimu nie stosował..3 x zrobiło mu się słabo, ciemności przed oczami i takie tam…x musiał wysiąść z autobusu na pl. Teatralnym. CD. Poza tym…chorego czy osłabionego NIE POWINNO SIĘ SZCZEPIĆ.!! Dotyczy to nie tylko dzieci..

 9. Demon tzw. pandemii: Bill Gatesó

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

 10. Minister zdrowia: planujemy zaszczepić całą populację dorosłych

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-11-13/niedzielski-i-belka-w-programie-gosc-wydarzen-ogladaj-od-1920/

  Szczepienie na koronawirusa będzie obowiązkowe? Sprzeczne wersje Morawieckiego i Niedzielskiego

  https://innpoland.pl/163351,szczepionka-na-covid-19-minister-zdrowia-chce-zaszczepic-cala-populacje

  No to mogą się liczyć z odlotem do Izraela.

 11. Zerohero said

  Jak działają i czym grożą szczepionki genetyczne?

  https://stowarzyszenierkw.org/spoleczenstwo/zdrowie/jak-dzialaja-i-czym-groza-szczepionki-genetyczne/

 12. Wanderer said

  Mam prawo do obrony i zabije kazdego kto bedzie chcial mnie pozbawic zycia i zdrowia albo moja rodzine

  Moze jeden z drugim przeczyta i pomysli zanim zechce wbrew woli kogos skrzywdzic. To moze byc jego ostatni dzien zycia.

 13. Boydar said

  I też off topic. Skąd Pan Wanderer je wziął ? Bo mówi (pisze) że ma (11).

 14. Yah said

  Kupił, wisi na kołku. Nie widzi Pan ?

 15. UZA said

  ad.3) „Kolejne szczepienia będą DEDYKOWANE.
  Indywidualnie.”

  Wątpię. To byłoby zbyt trudne do przeprowadzenia i zbyt drogie. Trzeba by wszystkich przebadać, żeby wiedzieć, co do kogo pasuje. A testy już teraz stanowią wąskie gardło, które się zapycha. No i kto by to tak selektywnie podawał ? Fiolki musiałyby różnie wyglądać, żeby personel się nie pogubił i ludzie też by to zauważyli. Lepiej naśladować naturę – wypuścić coś, co u jednych zadziała, a u innych nie. W zależności od ogólnej kondycji, diety itp. Przecież nie chodzi o całkowitą anihilację tylko o redukcję pogłowia (tak w każdym razie myślą ci człekokształtni, którzy organizują całą akcję i liczą na to, że sami ocaleją ). Realizacja programu będzie więc wyglądać naturalnie – np. na każdą dziesiątkę wyszczepionych 4 zdrowych + 6 trupów. Każdy będzie widział, że np. kuzyn czy sąsiad się zaszczepił i żyje, a znów szwagierka, teść i żona sąsiada zmarli. Ludziska powiedzą sobie : z tym covidem to naprawdę nie ma żartów, każda kolejna fala zabiera więcej ofiar. Im więcej trupów, tym większa panika i kolejka do szczepień. W białych społeczeństwach z ujemnym przyrostem naturalnym to zupełnie wystarczy, a kolorowych w tropikach można opryskać jakąś ebolą i obejdzie się bez szczepionek. Sami wymrą, a bujna przyroda szybko zutylizuje zwłoki. Bill Gates otworzy szampana.

 16. Adam Wojciech Niedzielski (ur. 19 listopada 1973[2] w Warszawie[3]) – polski ekonomista, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy i menedżer specjalizujący się w zarządzaniu finansami oraz zarządzaniu strategicznym.

  Doktor nauk ekonomicznych. Dyrektor generalny Ministerstwa Finansów (2016–2018), zastępca prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia ds. operacyjnych (2018–2019), prezes Narodowego Funduszu Zdrowia (2019–2020), minister zdrowia w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego (od 2020).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Niedzielski

  Taki to wie jak się kasę robi na medycynie.

 17. bladymamut said

  Jakby mało by kłopotów z tym eliksirem to wysoki kapłan szczepionkowej religii obniża cele stawiane szczepionkom na kowida i obecnie mówi, że wczesne szczepionki mogą być tylko w 50 do 60 procent skuteczne. To fascynujące, bo około 80% przechodzi bezobjawowo, lub lekkimi objawami grypopodobnymi.
  https://pubmedinfo.org/2020/11/06/wczesne-szczepionki-na-covid-19-nie-beda-blokowaly-infekcji/

  Co więcej te 50-60% ma dotyczyć tylko objawów, a nie infekowania, czyli coś podobnego co ma miejsce w przypadku szczepionek przeciw krztuścowi.
  Szczepionka AstraZenecca gdy ją badano na małpach to badacze odkryli, że jedna dawka szczepionki uchroniła wszystkie sześć zaszczepionych małp przed zachorowaniem na zapalenie płuc, ale nie zapobiegła infekcji.
  https://pubmedinfo.org/2020/10/23/czy-szczepionka-na-koronawirusa-chroni-bezobjawowo/

  Po przetłumaczeniu na normalny język i codzienną praktykę szczepionkowej nowomowy, jeśli szczepionka zostanie zatwierdzona, to sytuacja będzie wyglądać mniej więcej tak:
  1. Jak jesteś nieszczepiony i wyjdzie ci pozytywny wynik testu PCR to jest źle i zabijasz ludzi, ale
  2. Jak przejdziesz sakrament szczepienia i wyjdzie ci pozytywny wynik testu PCR to… cóż szczepionki nie są w 100% skuteczne.

 18. Yah said

  I trudne i nietrudne. W wielu wypowiedziach chapią od czasu do czasu o szczepionkach dedykowanych konkretnej osobie.

  Po co to zbieranie wymazów na DNA od wszystkich policjantów ?

  Normalnym ludziom ciężko sobie wyobrazić, do czego zdolni są psychopaci.
  Gdyby ktoś dwa lata temu tu napisał, że świat przez pół roku zmieni się w dom wariatów – nikt by mu nie uwierzył.

  Natomiast na pewno będą te szczepienia celować w osoby starsze, w to chyba nikt nie ma wątpliwości po tym jak były traktowane osoby starsze we Włoszech i jak są traktowane teraz w Polsce w szpitalach jednoimiennych

 19. osoba prywatna said

  COVID-19 w Polsce sytuacja jak we Włoszech umarli na ulicach

 20. osoba prywatna said

  Kronawirus Panika!! – Doktory jadą z Sanepidem – Szczepienia bez granic po wprowadzeniu specustawy.

 21. Boydar said

  To było poważne pytanie, Panie Yah, skierowane do poważnie piszącego człowieka. Poza tym uważam, że każdy facet noszący spodnie powinien je sobie zadać. No i odpowiedzieć.

 22. Yah said

  Poza tym, nikt chyba nie ma wątpliwości , że te szczepienia to element jakieś masowego eksperymentu na ludzkości. A co chcą przetestować …. licho wie .

 23. UZA said

  ad.19) „COVID-19 w Polsce sytuacja jak we Włoszech umarli na ulicach”

  Proszę nie siać paniki w telewizyjnym stylu. Czy to wcześniej nie umierali ludzie na ulicy – bezdomni i pijani z wychłodzenia, a starsi i schorowani – na zawał czy udar ? Nie wspominam już o ofiarach wypadków Zanim przyjedzie pogotowie, zmarły przez pewien czas leży na chodniku czy jezdni i można go sfotografować. Jak histerycy zobaczą takie zdjęcie, to się podniecają, że jest „jak we Włoszech”, bo płaskoziemcy maseczek nie chcieli nosić i szczepić się nie chcą. Najlepiej wszystko zamknąć i pochować się w piwnicach – z pieluchami na głowach.

 24. Boydar said

  Pamiętam z „Przygód Tomka Sawyer’a”, że aby topielec wypłynął, strzelano nad wodą z armaty. Przez analogię, strzelając z czegoś wręcz przeciwnego zapewne poszedłby na dno.

  No więc ja sobie myślę, że oni nic nie testują, a już na pewno nie armatę; przetestowali ją wcześniej i bardzo dokładnie.

 25. Poziomka said

  A wystarczy tylko przed zaszczepieniem wypowiedzieć te słowa:
  „Przez ten Święty Krzyż ( tu robimy znak Krzyża), odprowadź Panie Boże, wszelkie zło, które mogłoby mi zaszkodzić podczas tego szczepienia”.
  Ewangelia o Apostołach ze śpiącym Chrystusem w łodzi na wzburzonym morzu.
  Inna o kąszeniu wężów Apostołów na pustyni.
  Dlaczego słabej wiary jesteście?

 26. Boydar said

  Nie wystarczy, Panie Poziomka. Konieczne jest, aby Pan Jezus nas sobie przypomniał.

 27. Wanderer said

  Od Boga, Panie Boydar, dostalem je jak sie urodzilem. Niech mnie Pan nie prowokuje.

 28. Boydar said

  Właśnie to uczyniłem.

  No więc właśnie, otrzymaliśmy od Boga niezbywalne prawa. Nie mamy zatem powodu obawiać się konsekwencji że z nich skorzystaliśmy. Trzeba tylko uzyskać pewność że nie ma innego wyjścia tylko „ociec prać”.

  Bardzo chciałem aby powiedział to ktoś inny niż ja, to „od Boga”.

 29. Leo said

  Hmm, ale wiecie, że reżim się przygotował i jest ustawa o zastosowaniu przymusu przy szczepieniu? Dokładnie o „unieruchomieniu w celu podania szczepionki”, wykonanym przez „policjanta, żołnierza lub pracownika ochrony kolei na polecenie lekarza”. Nie, nie będą pytali czy się zgadzasz. Wiedzą, że nie. Zastrzyk i do piachu. Taki mają pejsaty plan.

 30. Wanderer said

  Panie Leo,
  Za okupacji okupant tez sie nie pytal czy chcesz sie poddac lapance czy byc wywiezionym do obozu. I za to nalezala mu sie kula w leb. I takowaz dostawal, albo nozem w bok. To jest wojna, a na wojnie nie dyskutuje sie z okupantem bez wzgledu na to jakie okupant barwy przybiera, tylko sie dziala. Chyba ze sie jest mentalnym rabem i sie poddaje. Przepisy okupanta w czasie wojny lud okupowany nie obowiazuja. On moze sobie chciec zniewalac, ale tylko chciec. Lecz tylko od okupowanego ludu zalezy, od jednostek, czy poddadza sie woli okupanta, czy beda wszystkimi dostepnymi srodkami z nim walczyc. Skoro nasi przodkowie poradzili sobie z nim czego namacalnym dowodem jest ze istniejemy, tym bardziej jestesmy to winni przyszlym pokoleniom aby i one mogly istniec i zyc w zdrowiu i szczesciu, marzyc, rozwijac sie i zakladac rodziny.

  To wrogowie maja sie bac. Nie my. Wiec nie bojcie sie. Odwagi!

 31. JACEK said

  Producent zapewnia 90%-wą skuteczność :))) Dlaczego nie 100%? Pewnie byłoby głupio?Szczepienie(strzyżenie)baranów czas zacząć!

 32. o said

 33. Boydar said

  Szpital, nocny dyżur …

  – panie doktorze, panie doktorze, pacjent spod czwórki jeszcze żyje !
  – cooooo ??? już tam idę siostro !!!

 34. osoba prywatna said

  11.11.2020r. „SZPITAL” NA STADIONIE NARODOWYM KTO PIERWSZY ZNAJDZIE PACJENTA

 35. osoba prywatna said

  Re 34
  Pacjenci się znajdą po powikłaniach po kowidowej szczepionce.
  A wówczas……Żywy stąd nie wyjdzie nikt

 36. osoba prywatna said

  Edyta Górniak – Dopóki żyje, nie dam się zaszczepić!

 37. revers said

  To samo powie kazdy swiadek Jehowy, takze sekty naukowych kosciolow
  , czy prostych kibolskich i z kol gospodyn wiejskich, szamanow i szamnek XXI w.

  A na Edyte Gorniak maja juz nase covidowe sluzby i wladziuchny do plemiela wylacznie, gotowe oskarzenia z paragarafu kk.

 38. UZA said

  ad.29) „Dokładnie o „unieruchomieniu w celu podania szczepionki”, wykonanym przez „policjanta, żołnierza lub pracownika ochrony kolei na polecenie lekarza””
  ad.30) „To jest wojna, a na wojnie nie dyskutuje sie z okupantem bez wzgledu na to jakie okupant barwy przybiera, tylko sie dziala”.

  Wszystko zależy od nas. Póki co 70% nie chce się szczepić. Okupant nie ma tylu psów, żeby nas wszystkich wyłapać i przytrzymać. Zwłaszcza, że przecież byśmy się bronili. Cała sztuka polega na tym, żebyśmy pozostali liczni, żeby nikt się nie sprzedał za jakieś durne obiecanki. Oni nie mają już kasy, a gdyby nawet mieli, nie zamierzają jej na nas wydawać. Nie wierzmy im i nie dajmy się nabrać ! To jest kwestia życia i śmierci.

 39. Piskorz said

  re 23 Już nie x słyszałem, że Sanepid z policją będą drzwi wyważać aby nas zaszczepić..!! ps Za babci-komuny, też mówili, że w stanie wojennym, będą….ludziom dokwaterowywać obcych, jeśli mają zbyt duże mieszkanie. Podawali nawet jaki metraż minimum na osobę..

 40. Piskorz said

  re 23 /bis/ Włoch pisał na swoim portalu i pytał..”Widzieliście te trumny?..Pokazują wam ciągle te same. Widzieliście /chyba w Bergamo/ te ambulanse na 2 sygnałach jeżdżące tam i z powrotem kilka godzin? One puste były. ps W zakończeniu pisze, że gros tych starych ludzi w półn Włoszech…było zaszczepionych przeciw grypie.

 41. bryś said

  „Okupant nie ma tylu psów” – policja ponad 100 000, armia, wot, sok, straż graniczna, celna , skarbowa, wiejskie, miejskie, nato, amerykanie i sojusznicy to mało? Robimy stan wyjątkowy, zakaz przemieszczania czy wychodzenia z domów, osiedlami odłączamy internet i dzień dobry, ja z gazowni.

  A zresztą zejdźmy na ziemię, nieszczepiących swoich dzieci w Polsce rodziców jest poniżej 0,1 procenta. To jeszcze mniej niż ludzi bez szmat na ryjach.

  Jeżeli nie zorganizujemy się przed, jakkolwiek, na szarpaninę nie będzie miejsca.

 42. Kar said

  Dla przypomnienia!

  – twardogłowe..izolujace sie sobki-niskiejwartoscioporniki, gudeł Czeka juz wkrotce zapedzi do kolejki.., tu-jeszcze x zapoznac sie z openeye tematem, na dole (otworzycie szeroko oczy, i jamochłony bedziecie zgodnie łykać..

  trucizne !)

 43. zen said

  https://prawdaoszczepionkach.pl/upload/Bezlitosna%20immunizacja-Prawda%20o%20szczepionkach%20PDF.pdf?fbclid=IwAR3kdqyOS3KDXY5mSA0aA19dlXbRpfhTFktlskAsBTYsfoMN4KTVG7FZZkM

 44. UZA said

  ad.39) „policja ponad 100 000, armia, wot, sok, straż graniczna, celna , skarbowa, wiejskie, miejskie, nato, amerykanie i sojusznicy to mało? ”

  Mało , Panie Bryś. Policja, soki, straże miejskie i graniczne to w sumie najwyżej kilkaset tysięcy sztuk. Mogą dokazywać w dużych miastach, gdzie są anonimowi. Na wsiach i w małych miasteczkach, gdzie ich każdy zna i wie, gdzie mieszkają, już nie będą kozaczyć. Z kolei armia to dwóch urzędników (oficerów lub podoficerów) na jednego szeregowca. O urzędnikach skarbowych już nie wspomnę. I to oni nas mają gonić i trzymać ? Niech spróbują ! A WOT, to przecież Polacy, którzy zgłosili się, żeby bronić Ojczyzny , a nie żeby eksterminować babcie i dziadków. Jeśli zaś chodzi o Amerykanów i innych „sojuszników” , to będą mieli zajęcie u siebie. Tam też jest wielu opornych. Poza tym, te ich szczepionki muszą być podobno przechowywane w niskich temperaturach . Sądzi Pan, że będą podjeżdżać lodówkami pod każdą chałupę ? Moim zdaniem, okupant wyszczepi na siłę tylko tych, którzy już są w jego szponach – więźniów, pacjentów w szpitalach i domach opieki, może także lekarzy i pielęgniarki w szpitalach oraz policjantów – pod rygorem wywalenia z roboty. Reszta może się wywinąć, jeśli masowo wytrwa w oporze. A jak im wymrą psy i wyszczepiacze, to nasze szanse pójdą w górę.

 45. NICK said

  UZA.
  Dwa miliony UPA-„ińców”, jako ‚ZOMO’, hm?
  Po wsiach i miastach; wszędzie ich pełno.

  Zresztą. Są we wszystkich władzach.
  Policja jest nimi szczególnie nasiąknięta.

  Rzeź Wołyńska to mogło być preludium a właściwie… .

  A Akcja Wisła II… .

  P.S.Temperatura przechowywania to totalna ściema!
  Głównie po to by szczepić poza szpitalami.
  Doktóry Mengele siem znajdom.

  „Na wsiach i w małych miasteczkach, gdzie ich każdy zna i wie, gdzie mieszkają, już nie będą kozaczyć”
  Ależ kozaczą. Widzę. Czasem gminami się zamienią choć swoi swoich, na ogół, tępią. Na swoim terenie.

  Proszę przestać teoretyzować. To na pewno Pani dzisiaj popisuje?

  Nadto US-ra-hell nie po to ma przyczółek – wielki kąsek – by go stracić; niezależnie od demonkratycznych wyborów.
  NICK.

 46. Re: Artykul….
  Fragment z mojego tekstu pt: „Apokalipsa – Odslona wszelkiego plugastwa i plesni „zmijowego plemienia” (jest na stronie http://polskawalczaca.com (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)…

  „(….)….Przebiegli funkcjonariusze w białych kitlach i kolorowych ornatach na służbie lichwiarskich „srebrników” w bezkresnej „modlitwie do złotego cielca”…na psychotropowym „haju”… kochający bliźniego swego, aż koszula spadnie z niego…gotowi do wpakowania każdą „nieprawomyślną skórę” do plastikowej „jesionki” po „fenolowym” zastrzyku…
  Czy nie jest wielu znane to powiedzenie że: „hodują nas Polaków („robotnicze skóry”) jak pieczarki w ciemnocie i na żydowsko-talmudycznym (polityczno-lichwiarskim) gównie???”.. (….)…”…

  =======================
  jasiek z toronto

 47. Yah said

  Ad 21

  Pana pytanie miało zupełnie inny cel. Zasiać wątpliwości. Poważnie piszącemu i myślącemu te Pańskie pytania do niczego nie są potrzebne.

 48. Yah said

  Ad 25

  Może to zadziałać, ale jak Pan bedziesz uciekał, złapia Cie i na siłę zaszczepia.
  Nie zadziała, gdy się pójdziesz zaszczepić, ze strachu przed utrata majątku, pracy życia.

 49. Yah said

  Jak by Pan Boydar naprawdę Bogu wierzył, to by doskonale wiedział, że Pan Bóg nie dałby mu możliwości skorzystania z tego „prawa”.

 50. NICK said

  Yah. (48).
  Tak.

 51. Yah said

  Z Panem Bogiem Panie Nick. Trzymaj się Pan

 52. NICK said

  Z Panem Bogiem Panie Yah.
  Amen.

 53. Greg said

  Proszę poszukać książki ,,Globalna Okupacja” – Gary H.Kah.
  Przeczytać rozdział 7.
  Bezcenne informacje podparte Biblią o czasach obecnych (ostatecznych).
  Co zrobić, jakie jest wyjście, co nas czeka w razie przyjęcia ,,znaku bestii”
  Książka napisana końcem lat 80-tych.
  Ponieważ posiada prawa autorskie nie mogę tego wkleić.

 54. Greg said

  Jeszcze to, lektura obowiązkowa.

  Click to access zatrute_zrodlo_masoneria.pdf

 55. revers said

  re36

  Edycie Gorniak grozi wiezienie za uzycie slowa Plandemia.

  ot, wolnosc slowa bez cymes interesu, nie liczy sie.

  Stad duza hojnosc okupantow dla celebrytow z kregow pani Jandy w drugiej fali niby pandmii.

 56. Maciek said

  Ach te zacofane „ruski”:

  Rosyjska szczepionka nie wymaga przechowania w niskiej temperaturze?

  https://www.rt.com/russia/506712-covid19-vaccine-fight-west/

  Cytat:

  Anthony Fauci, director of the US National Institute of Allergy and Infectious Diseases, said on November 11 that the distribution of Pfizer’s messenger RNA based technology in developing countries is going to be “difficult” because it needs to be kept at -70C (-94F).

  “It does have cold-chain challenges as it were. In a country like the UK and the United States we can address them and it still would be challenging. But, probably much more challenging in countries in the developing world,” Fauci said at a Financial Times’ global pharmaceutical and biotechnology conference.

  The Russian version has none of these problems as it can be kept at room temperature.

  The extreme cold storage will also make the Pfizer drug a lot more expensive.”

 57. bryś said

  Po 56 postach ma ktoś jakiś sensowny pomysł uniknąć przymusu zaszczepienia się i swoich dzieci, po wejściu nowej ustawy? (proszę nie pisać o dźganiu, strzelaniu itp…,)

 58. Yah said

  Panie Brysiu ja jednak sądzę, że będą dobrowolne. Będą straszyć, ale ostatecznie będą dobrowolne. I tak wyrobią plan sprzedaży z nawiązką.

  Oczywiście nie zdają sobie sprawy, że budują sobie nie przyszłość, tylko szafot.

 59. revers said

  Juz pozamiatane, tzw. demokraci z Clintonem na czele policzyli glosy przez firme w Barcelonie zarejestrowana w Hiszpani z funduszy Clintonowej na serwerach
  w Frankfurcie nad Menem, czyt w Tel Avivie i bedzie Bidena Cymes na 26 mld usd

  COVID-19: Release a vaccine distribution plan

  Biden has said he’ll start working to install „an effective distribution plan” for a potential COVID-19 vaccine on the first day of his presidency. His plan would spend $25 billion on vaccine production and disbursement, and calls for an eventual vaccine to be free for all Americans.

  Biden has expressed skepticism over the Trump administration’s promises to provide a vaccine quickly. Trump has said he will have a vaccine ready for distribution by the end of 2020.

  https://www.npr.org/2020/11/09/932190347/bidens-first-100-days-here-s-what-to-expect?utm_medium=social&utm_term=nprnews&utm_source=facebook.com&utm_campaign=politics&fbclid=IwAR07r8h_a9KMUZnFyIaJ5srJOOU7f6vKIN1T-avGnM9nFomFOGMcJArxjLo

  Podobne wybory dzialy sie w Polsce, takze kto kontroluje serwery czy w Kolumbii czyt w Tel-Avivie jak w przypadku PL. czy usraela z serwerami u franskistow koszernych w Franfucie nad Menem, wygrywaja ci co maja serwery, najczesciej ulokowane pzoa granicami kraju glosujacego.

  https://www.npr.org/2020/11/09/932190347/bidens-first-100-days-here-s-what-to-expect?utm_medium=social&utm_term=nprnews&utm_source=facebook.com&utm_campaign=politics&fbclid=IwAR07r8h_a9KMUZnFyIaJ5srJOOU7f6vKIN1T-avGnM9nFomFOGMcJArxjLo

  Jeszcze Putin ociaga sie z uznaniem Bidena, ale gra tylko na czasie.

 60. revers said

  Za Niedzielskim, szczepimy jak leci, juz szukaja personal medykow do tymczasowych szpitali

 61. Yah said

  To wszystko elementy siania strachu i paniki. Celowe. Po to by większość ze strachu i dla świętego spokoju dobrowolnie się zaszczepiła.
  A to nie mówił, że najpierw służba zdrowia i policja.

 62. bryś said

  Yah – dzieci szczepi się pod przymusem od lat, 36 porcji szczepionek w ciągu pierwszych 3 lat życia bodajże, mimo nie małej ilości nop-ów i braku badań potwierdzających skuteczność.

 63. revers said

  https://nationalpost.com/pmn/health-pmn/sweden-limits-public-gatherings-to-eight-people-to-fight-pandemic

  Wlasnie dzisuiaj ograniczyli w Szweje liczbe proteujacych z 300 osob do 8.

  A wiesc trolska niosla ze w Szwecji juz taka wolnosc ze mozna tylko w Francji i Belgii, reszcie europy zapomniec.

  Do tego zamyka sie w supermarketach cale dzialy asortymentu, np. dla dzieci w Francji.

  Miao obowiezaywac zarzaadzenie jeden tydzien a przecignito o wiele tygodni.

  czli praktycznie swieta wielkanocne i takie zdarzenia dla dzieci jak sw.Mikolaj 06 grudnia, to juz przeszlosc przedplandemiczna? czy Wielkaanoc z zajaczkiem i dingusem.

  Psychologowie, lekarze ostrzegja ze uczenie sie od dziecka chodzenia w maseczkach moze rowniez wniesc wiele ujemnych, trwalych zjawisk spolecznych, jak witalnosc, umiejetnosc zachowania sie, bez niepotrzebych min, ruchow rozpoznawczych.

  ————–
  Jakoś nie zauważyłem jakichś strasznych (i mniej strasznych) obostrzeń. Pewnie dlatego, że mnie osobiście nie dotyczą. Z domu wychodzę kiedy chcę, bez żadnej onucy na pysku, do lasu wolno mi wejść, w sklepie robię zakupy…
  Admin

 64. Książka z końca XIX wieku. O szczepieniach. Po angielsku. Ale warto.

  https://archive.org/stream/b2136140x#page/n1/mode/2up

 65. Boydar said

  Indywidualna relacja z Bogiem, jak sama nazwa wskazuje, jest indywidualna. Jeżeli Panowie mi zazdroszczą to źle o Was świadczy gdyż jest ogólnodostępna. A Wam się nie chce sięgnąć albo wygodnie jest jak jest. Nie da się niestety w prosty sposób stwierdzić, czy Bóg akceptuje dany układ, ale pośrednio, po owocach patrząc, czyli o bilansie towarzyszącego człowiekowi zła i dobra, co nieco wnioskować jednak można.

 66. wanderer said

  Panie Boydar, kto Panu zazdrosci? Coz Panu sie roi i dlaczego? Skad takie wnioski w powyzszym temacie?

 67. Boydar said

  I na tym polega gra, Panie Wanderer; trzeba grać tak, żeby być wygranym.

  Przecież jeśli nikt mi nie zazdrości to znaczy że wszyscy są zadowoleni z tego co i jak mają, nieprawdaż ? A stan taki mi również na sercu leży.

  Sam więc Pan widzi, że mam prawo być w pełni usatysfakcjonowany.

 68. wanderer said

  Ja to zawsze mowilem, ze Pan powinien byc dyplomata 🙂 Ale doceniam Panska inwencje. Gdybym byl poproszony powolac rzad, zapytalbym Pana, pomimo naszych rozbieznosci, czy nie zechcialby Pan objac teke ministra spraw zagranicznych.
  Lepszego kandydata bym nie znalazl.

 69. Boydar said

  Miło przeczytać, dziękuję.

  Pragnę jednak zauważyć, że nawet najlepszy dyplomata bez kanonierki w tylnej kieszeni garnituru, dzisiaj niewiele jest w stanie zdziałać. Opcją jest oczywiście znajomość z niedźwiedziem. Na co stawiam.

 70. wanderer said

  O to bym sie nie martwil. Wiedzialbym ze Pan sobie poradzi i sam sobie zorganizuje.

 71. Boydar said

  Poza tym, jedyną osobą której można powierzyć takie stanowisko jest Gajowy Marucha. Każde inne również, żeby nie było.
  On nawet jak kogoś z gów’nem miesza, to ma w tym słuszny cel nadrzędny, i taki powinien być MSZ. We mnie jest zbyt dużo emocji.

  (zaczynam fantazjować jak Pan Jasiek, sorry)

 72. NICK said

  A o czym. Pierdolicie?
  Obywatele.
  Lubelak i Wanderer.
  Ale to dobrze.

  Ale jaja.
  Premierzy, Prezydenci.
  In spe.
  Ale jaja.

 73. NICK said

  Lubelak na premiera.
  I jeszcze tego chce.
  No dobra.
  Pomijamy fantazje.

  Lecz,
  Lubelaku.
  Nie przebijaj Pana Jaśka.
  Na miłość Boską.
  Ale jaja.

  NNnnnnooo nie.
  Będę rechotał do białych ran.

  Lubelak ma rządzić.

  KTOŚ jest chory a lekarze ześli na psy.
  Psychiatrów ktoś przewidział.
  Egzorcystów nie ma.

 74. Boydar said

  Nie nie nie ! Zostałem wkręcony.

  Sam swoim życiem nie potrafię zarządzić.

 75. Talmud mówi: NAJLEPSZY GOJ GODZIEN JEST ŚMIERCI więc Najlepsze Goje będą ELIMINOWANI Pandemią czyli Szczepionkami Rokefelera, Gatesa i Morawieckiego z masońskiego komanda Śmierci.

 76. NICK said

  No.
  Dobrze.
  🙂 .
  Pozdrowienia.

 77. NICK said

  Jak.
  Dobrze.
  Zostałem wkręcony.
  Tak.
  Bob-rzekł.
  Przez anglosyjony.

  Patrz.
  Wandaluzja powiedział. (75).

  Nie odkrył niczego.
  I.
  Nie musi być.
  ProKatolicki.

 78. Siekiera_Motyka said

  Bardzo ciekawa decyzja sądu w Portugalii. W kilku słowach, PCR Test to lipa.

  Najprawdopodobniej zmiana gry:
  Portugalski wyrok sądu przeciwko testowi PCR

  Przepraszamy, to jest link do jednego z najlepszych blogów Corona z prawdziwą lewicą, ale w języku niemieckim.

  W Portugalii sąd orzekł, że testu PCR nie można zaakceptować jako dowodu zakażenia wirusowego. A teraz pomyśl o jego konsekwencjach!

  Wysłane przez: Hausmeister | 17 listopada 2020 15:06 utc | 119

  link

 79. Boydar said

  Jeśli ktoś nie jest prokatolicki to może mi ścianę otynkować. Aczkolwiek sam kielnię trzymać potrafię nienajgorzej. No ale.

 80. Maverick said

  Kilka dni podrząd miałem sny że kilka samolotów chyba USA lub Izraela będzie chciało zbombardować Iran głównie reaktory i centra badań nuklearnych. Właśnie wczoraj agent kabalarzy Trumpo rozważał zbombardowanie Iranu. Jakie podjęli decyzje nie wiadomo bo cicho.
  Wandaluzja ma rację. Trumpo rozrabia w USA bo chce doprowadzić dowojny domowej, a to ma zmusić wybranych do ucieczki do Usraela w celu poszukiwania bezpieczeństwa i zasiedlenia nowych terenów. Wielki mały kraik w Palestynie właśnie w tym celu przywłaszczył sobie wzgórza Golan i Jerozolimę, a teraz ma plany zajęcia dalszych terenów Jordanii i Syrii. Pandemia ma im służyć do uśpienia opini publicznej. Plany Wielkiego kraju od Nilu do Eufratu są realizowane. Chyba Trumpo przeczuwa że drugiej kadencji nie będzie i się zaczyna śpieszyć. Ciekawe co Epstein i Gessline Maxwell razem z Mosadem mają na Trumpo że ten Fred Flintstone ma za głupków cały świat. Zachwala szczepionkę, gdy wiadomo ze to jest ludobójstwo gojów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: