Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prawdziwy obraz Parlamentu Europejskiego.

Posted by Marucha w dniu 2020-11-27 (Piątek)

Prawdziwy obraz Parlamentu Europejskiego. FAŁSZ i OBŁUDA !!! A właściwie jego ogromnej części. Kto nas tam reprezentuje i „dba” o nasze interesy?

Parlament Europejski? Czy mafijna, europejska organizacja moralnych karłów, degeneratów, których cechuje typowa obłuda?

Parlament Europejski przyjął haniebną rezolucję w sprawie Białorusi ubolewając nad losem swoich agentów.

Parlament Europejski przyjął w czwartek 26 listopada projekt rezolucji w sprawie „łamania praw człowieka” na Białorusi a konkretnie z powodu Romana Bondarenki i innych opłacanych przez europejską agenturę ulicznych szumowin i awanturników.

Oto wynik. 613 było za rezolucją, 41 było przeciw, 35 wstrzymało się od głosu.

W rezolucji domagają się szybkiego niezależnego śledztwa w sprawie śmierci ulicznych awanturników związanych z protestami. Ponadto osłowie wezwali UE do wsparcia międzynarodowego śledztwa w sprawie „zbrodni przeciwko narodowi białoruskiemu”.

Nie zauważyli – zajęci tak bardzo dbaniem o swoją agenturę – ile to prozachodnie reżimy zamordowały ludzi we Francji, w Turcji,  którzy protestowali przeciwko władzom!

Proszę, oto jacy oni w PE są „sprawiedliwi”… „obrońcy” uciśnionych.

Zadaję podstawowe pytanie, gdzie oni byli, ci wszyscy obrońcy, gdzie te kreatury w PE były gdy banderowski prawy sektor zamordował i spalił ponad 50 młodych ludzi w Odessie!

Gdzie były i są te kreatury w PE w obronie tysięcy zamordowanych przez banderowski reżim od 2014 roku z siedzibą w Kijowie, bezbronnych ludzi w Donbasie?

Gdzie są w PE obrońcy cywilów zamordowanych przez ukraińskie wojsko i terrorystyczne bandy Azov i Ajdar?

Teraz mamy kompletny obraz. Więc to, co członkowie w PE wyprawiają już nie powinno nikogo dziwić. Teraz już wiemy kim i kogo oni reprezentują i jakie ma morale ten Parlament Europejski. [Wiemy. Od dawna. – admin]

Taką obłudą ze strony członków Parlamentu Europejskiego i taką bezczelność w stosunku do Białorusi to mogą reprezentować tylko i wyłącznie osobniki moralnie zdegenerowane i pozbawione prawdziwej ludzkiej empatii. Mamy obraz, który uwidacznia strukturę mafijnej przestępczej organizacji pod szyldem PE.

Pytanie, o czyje oni interesy dbają? Wydając tego rodzaju rezolucję, gdy milczą w obliczu śmierci dzieci i matek mordowanych przez ukraiński reżim od 6 lat w Donbasie.

Ta rezolucja dotyczy też prac nad trzecim pakietem sankcji wymierzonych w firmy i oligarchów (Łukaszenko ma oligarchów?) powiązanych z Łukaszenką.

Ponieważ dotychczasowe działania UE są nie efektywne tym samym PE apeluje o rozszerzenie unijnej listy sankcji. Wezwano również do całkowitego zamrożenia transferów środków unijnych dla białoruskiego rządu i projektów w tym pożyczek z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju i innych.

Jak widzimy, mafia europejska dba naturalnie o interesy wyłącznie swoje i jej płatnych sługusów. Okazując wielkie oburzenie gdy ginie w starciu z legalną władzą jakiś jej uliczny awanturnik agent / np. nawalny / a w sytuacji gdy są zabijane matki i dzieci w Donbasie to ze strony PE jest zero reakcji i zero oburzenia. Bo to jej kolaboranci i podwładni banderowcy wydali rozkazy by bombardować dzielnice mieszkalne, ludność cywilną w Donbasie.

Moralność Kalego!

Według PE – w Donbasie mogą być zabijani zwykli ludzie, tysiące mieszkańców i żadna REZOLUCJA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO nie jest potrzebna w celu sankcji na reżim ukraiński w Kijowie i ukarania sprawców ludobójstwa!

Pytam, w jakiej my Unii żyjemy? Kto nami rządzi? Kogo wybieramy na tak ważne stanowiska?

[NIKOGO nie wybieramy, prócz bezzębnego Parlamentu Europejskiego – admin]

Jak można być tak obłudnym i takim degeneratem? Milczeć w przypadku śmierci matek, dzieci, ludzi zabijanych z premedytacją przez ukraińskie bandy AZOV Ajdar i regularne ukraińskie wojsko.

Teraz już wiemy że Parlament Europejski składa się z 613 pozbawionych poczucia sprawiedliwości i moralności kreatur, które głosowały za tą haniebna rezolucją i zaledwie z 76 normalnych ludzi którzy nie godzili się stosować podwójne standardy i współpracować na zasadzie i według mafijnych reguł.

Monaco
https://fakty-kontra-news.neon24.pl

Komentarzy 19 do “Prawdziwy obraz Parlamentu Europejskiego.”

 1. Q1 said

  Podzielam oburzenie Autora na wpieprz…e się, co do zasady w sprawy wewnętrzne suwerennego, niezależnego od EU państwa.

  Nie rozumiem skomlenia na Parlament EU, który jest ciałem doradczym a nie Rządem EU. Fasadą, która służy nagradzaniu szczególnie gorliwych wyznawców jewrosojuza – wybieranych bezpośrednio oczywiście demokratycznie.

  Przypomnę, że po 5 letniej kadencji jewroparlamentarzysta staje się milionerem dzięki apanażom i zwolnieniom z podatków.
  Przytoczę przykład naszego mistrza rajdowego: Krzysztofa Hołowczyca, który za naganianie do głosowania przed referendum za wejściem Polski – do wtedy Wspólnoty Europejskiej, był odznaczony miejscem w tej izbie.
  Zyskał miano najbardziej „leniwego eurodeputowanego” – gdyż olał pozory i pojechał przez 5 lat na tylko kilka sesyj. Wynagrodzenie brał, z licznych przywilejów korzystał.

  RZĄDEM W UNII EUROPEJSKIEJ jest Komisja Europejska, składająca się z mianowanych nie wiadomo na jakich zasadach jewrobiurokratów: Komisarzy „ludowych”.

  Zlemingowany Autorze jesteśmy w tym szambie od 1 maja 2004 roku.
  To nie jest wiedza tajemna, wypadałoby to wiedzieć i właściwie kierować żale
  (i może przypomnieć sobie, jak się głosowało w referendum przedakcesyjnym z 8 czerwca 2003r.)

 2. revers said

  Najgorze jest to ze widza tylko na ukrainie zbrodnie Lukaszenki na narodzie Bialorsuskim, wyszczegolniajac i podkreslajac tozsamosc narodowa narodu bialoruskiego, a u siebie w kolchozie ala Lagier KL zwalczaja ruchy narodowe, napuszczajac wasne sily prewencji uzbrojone w gratniki 40 mm wyrywajce szczeki lub konczyny po strzale z bliskiej odleglosci jak w Paryzu i obcych nachodzcow przez nikogo liminitowanych, kontrolowanych.

  Dochodzi do tego ze za jednym wjazdem przez Lampuse nozownik potrafi zaszlachtowac pod kosciolem 3 osoby, w tym kobiecie uciac glowe za piekne slowka Makrona i nie ma zadnych odpowiedzialnych.

  To samo bylo z Serbia, a o morderstwie Miloszewicza w Hadze to kiedy beda mowic? z wielka hipokryzja rehabilitujac Miloszewicza po smierci. To unijni zbrodnairze ponosza bezpsrednia wine za smierc 6 tys serbow w Srebncy z podrzuconymi cialami bosniakow.

 3. NyndrO said

  A powinien być uznany za najbardziej „inteligentnego eurodeputowanego”.

 4. revers said

  No napewno po ilosci i analizie resztek narkotykow w szambach europejskich to na czele kokainistow stoi Holandia, pozniej beneluksy polska na szarym koncu wcigajacych koke.

  Moze unijni poslowie jak Nitras troche nadrobili w Brukseli i w kraju w tym wzgledzie, ale daleko polakom do nirwany eurposlow.

  Mial przygotowanie prawnicze nie gorsze niz zachodnie papugi z togami, czy bez i wieksza klase jak Nawalny , pupilek Niemcow z Nawiczokiem w grubym jelicie. .

 5. Piskorz said

  re 4 na czele kokainistow stoi Holandia,” To mniej ważne…Istotniejsze, że Bruksela może konkurować z Waszyngtonem pod względem ilości kół/grup lobbystycznych /ponad 1000/.!! Ponad 12 lat temu było tam około 20000 różnych naganiaczy…aktywnych. Kręcą się jak muchy koło gówna..ps Tak podaje V. Farkas.

 6. lewarek.pl said

  To jest zbędna, do niczego niepotrzebna instytucja, bez wpływu na cokolwiek. Rozważanie co PE uchwalił to strata czasu.

 7. Krzysiek1956 said

  Nie wszyscy dali się otumanić. W mojej rodzinie, w tzw. referendum akcesyjnym 2003, były 3 głosy na „Nie”. Podobno było 3 935 655 takich, jak my.
  Były powiaty i gminy, w których większość głosujących Anschlussu nie chciała.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2003_roku

 8. Paliglup@op.pl said

  Ta instytuacja oczywiscie w cudzyslowie.To jedno gnojowisko ludzkie ktore robi problem krajom Europejskim.Kto za tym stoi.I tu uproszcze .Super Bogate elity swiata zachodu.Rothildowie ksiazeta z szatanskiego chowu Czyli szatanisci wyznajacy swego Boga jako Lucyfera .Niemieckie tajne sluzby (potomkowie 111-Rzeszy) dzieci nazistow hitlerowcow ktorzy ukrywali sie w Brazyli w Kolumbii w Argentynie w USA w Kanadzie itd.No I cala machina (Szefostwo -korporacyjne)Rozsiane po calym swiecie.
  Ten twor jest Koniem Trojanskim dla wszystkich Europejczykow.Problemy widzimy juz dzis Jutro I pojutrze.To jest poprostu ;Demontaz Europy jaka znalismy.I TE GNOJOWISKO ludzie EUROPY MUSZA USUNAC.

 9. zen said

  Unia to tyrania ukryta za parawanem klubu dyskusyjnego o pierdołach, szumnie nazwanym parlamentem. Nawet komisarze to wykonawcy decyzji ciemnych mocy, ukrytych w podziemnych salach z ołtarzami na cześć zła. Ojcem Unii Europejskiej był Walter Hallstein, prawnik Hitlera. Unia jest IV Rzeszą Niemiecką – Hitler wygrał drugą wojnę światową! Ciemne moce osiągnęły swój cel. Kim są sami Niemcy, którzy genetycznie są dziwna mieszanką, sami myślą, że są aryjskiego pochodzenia, ja podejrzewam, ze to mamzery Lucyfera, ponieważ wojna i destrukcja to ich motto. Ciągle budują i poszukują lecz ich wysiłek zawsze skierowany jest na dominację i wojnę. Technologie człowieka zawsze są niszczycielskie dla środowiska, pomimo dumnej walki o jego czystość, za tym sloganem kryje się walka z człowiekiem – dzisiaj dla wyznawców nowego zielonego faszyzmu, „matka natura” jest bogiem, natomiast człowiek śmieciem.

  „Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – czyli kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści” – Telford Taylor, oskarżyciel z USA w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, 1947 r.

 10. NyndrO said

  Kim są Niemcy… najlepszej odpowiedzi udziela Dziadek. To żydoszkopy. Nie pojedynczy Niemcy. Żydoszkopy są narodem. I faktycznie ciężko ,poza oryginalnymi żydowskimi mongołami, znaleźć tak spójną grupę kanalii.

 11. Piskorz said

  re 7….i więcej niż pewne, że te „wybory” zostały sfałszowane. Gdzieś czytałem b. obszerny tekst na ten temat,ale nie pamiętam gdzie..Więc trudno o szczegóły.

 12. plausi said

  Zastępczy odpowiedzialni

  Szanowny Panie/Pani Zen,

  to co Pan/Pani prezentuje, to pomimo tego przekonywującego tonu pana dr. Ratha, są tylko zjawiska oboczne, które nie są w stanie wytłumaczyć zjawisk, z jakimi mamy do czynienia. W gruncie rzeczy dr. Rath usiłuje nas w nie mniejszym stopniu zwieść z tropu jak media gównego nurtu.

  Ze strony technicznej, wg powierzchownej analizy, wszystko się zgadza, co dr. Rath nam prezentuje, pomimo tego, jest ot oszustwo i obawiamy się, celowe.

  Z racji rzetelności przytoczę link do dokumentu dr. Ratha, który jest w pełni poprawny i pomimo tego fałszywy: Dr. Ratha znamy od dziesiątków lat, n.p. jego publikacja na serwerze w USA należącym do fundacji dr. Ratza, IP=66.160.184.55

  http://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  aktualnie niedostępny, melduje błąd dostępu do bazy danych.

  W załączonym przez Pana/Panią wideo radzę zwrócić uwagę na bardzo krótką sekwencję, która oznacza zupełną zmianę sytuacji i znaczenia całej relacji, min. 26:26:

  https://www.youtube.com/watch?v=GVeLTD4tgnI&t=26m26s

  oznaczającą, że utalentowani macherzy branży chemicznej odtąd już na pewno będą działali pod dyktando ich właścicieli, ale jeśli się tak szczerze zastanowić, to przed I. i II. Wojną nie było inaczej.

  Jak dalece ci macherzy z przemysłu chemicznego są pod kontrolą damy Państwu przykład, w roku 2016 został Bayer zmuszony, ciekawe przez kogo ? aby zapłacił dziesiątki miliardów za Monsanto, tę firmę od Glyphosat, który zatruwa (nowotwór) globalnie produkty roślinne. Zaraz po akcie kupna rzuciły się pułki adwokatów w USA na Bayer z roszczeniami odszkodowań za szkody spowodowane przez Glyphosat.

  Powierzchownie analizując, możemy się podniecać odkryciem dr. Ratha, że IG Farben, istniał nawiasem mówiąc prawnie do roku 2012, jest odpowiedzialny za wszystkie wojny.

  Jedynie wojna totalna tzw. Wojna Secesyjna w USA nie podlega tej wykładni, jest powszechnie podawane, że ta wojna była finansowana obustronnie przez ten sam klan, stany północne przez bank Rotszyld z Londynu, południowe przez bank Rotszyld z Paryża. To wywołało u nas podejrzenie, że przy odrobinie rozsądku członków klanu, dokładnie tak samo rozsądnie skonstruowali I. i II. Wojnę.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  A jeszcze na dodatek przypomnijmy, że FED i inne banki centralne, gdzie klan jest też zaangażowany, powstały na czas, aby obsługiwać długotrwałe wojny o charakterze globalnym, dlaczego nazwano je światowymi, choć były globalne, nie wiemy, a tak dobrze pasują do globalizacji.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Panie/Pani Zen, znakomity przykład z tym dr. Rathem, który pozwala daleko więcej zrozumieć z tych wydarzeń, który dowodzi, że kapitał pomyślał o naszym zdrowiu. Jeśli to uwzględnić, to bez trudu układa się wydarzenie z tzw. „pandemią”

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  w spójny obraz rzeczywistości. Jak widać nie klan ma więcej eunuchów do swej dyspozycji, nie tylko tych z branży chemicznej, ale także komputerowej. To co nam dr. Rath przedstawił, te utalentowane osobistości, to są po prostu eunuchy wielkiego kapitału. Pewną ciekawostką jest może, że ostatnie dwie osoby powołane na stanowisko eunuchów namiestników w RFN, pan Schroeder i pani Merkel, są eunuchami także w sensie biologicznym, ich poprzednik A. Hitler podobnie, o ile nam wiadomo pan B. Gates również.

  Jeżeli dr. Rath nie chce dostrzec w/w zależności, to jego sprawa, sądzimy, że jest wystarczająco inteligentny, aby nie dostrzec tu pewnych zależności, naturalnie kierując naszą uwagę na IG Farben i pochodne wyświadcza komuś przysługę, być może, że to jest jego model biznesu.

  Tzw. „PUE”, o którym tu mowa w tekście tytułowym

  . https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  nie jest jak wiadomo żadnym parlamentem, dobrze byłoby to zrozumieć, zanim zacznie się w ogóle na ten temat dyskutować. Tzw. „PUE” jest atrapą parlamentu, stworzoną celową, aby móc nadal szermować pojęciem demokracji w UE, choć zasłużony prawnik z RFN prof. Schachtschneider, prowadził postępowanie przeciwko konstytucji UE, już przed laty zdefiniował konstrukcję UE jako tyranię.

  Głównym zadaniem uczestników PUE jest oszustwo, udawać, że tworzą parlament, stąd można już z definicji wywodzić, że każdy uczestnik PUE jest szubrawcem, niezależnie jak by nam się sympatyczny nie wydawał czy wydawała.

 13. plausi said

  Partia, czyli lep na muchy

  Aby lepiej pojąć sens demokracji w której mamy okazję uczestniczyć

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  można sobie uświadomić jeden z ważniejszych funkcjonalnych aspektów tzw. „partii politycznych”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Paria

  funkcjonują one bowiem na zasadzie lepu na muchy, jej zwolennik, zwabiony gołosłowirm, ma być do lepkiego paska parti przyczepiony i sparaliżowany przez możliwie długi okres czasu, to co dla much jest lepką ponętną mazią na pasku lepu na muchy, są słowne deklaracje przy-wódce partii, czasem jest to tzw. program partii. Niezwykłe znaczenie mają najróżniejsze deklaracje, przy czym do praktyki należy tworzenie tzw. skrzydeł partii, skrzydła kuszą ofiary lepu na muchy nieco odmiennymi deklaracjami, aby skusić możliwie szerokie spektrum publiczności demokracji.

 14. revers said

  r5

  tyz prawda p. Piskorz, tylko do niedawna liczono tylko17 tys lobbystow, co daje przy 700 europoslach, dziesiatki lobystow na posla, do tego dochodzi stare oprogramowanie rozrachunkowe jeszcze z bardziej skorumpowanej giedly w stanach sp500 i juz wylania sie obraz wielkich w korupcji budowniczych eurroreichu.

  Potem powstaja w Grecji niesitniejace do dzisiaj linie kolejowe w Grecji.

  Czy wielkie uprawy oliwek w Grecji ale z plastikowych krzewow oliwek, lub niszenie przez wprowadzanie nakazowe gmo bardzo doobrych oliwek we wloszech, ze nawet mafia wloska musi interweniowac u mafii brukselkiej.

  W polsce rowniez znalazlo by sie latyfudziarzy po 5000 ha ziemi ktorzy tylko kasuja doplaty unijne za idlogi, zadnej produkcji rolniczej, nawet bez przygotowania rolniczgo.

  Nigdy nie odnowione stacje kolejowe lub linie kolejowe za ktore wzielo sie unijne wziatki i doplaty.

  Doplaty do ineteresu producentow papierosow, jednoczesnie prowadzenie doplat do reklam antynikotynowych, wpisy o raku pluc co aktuanie w dobie covida nie ma znaczenia bo nawet wytrwaly palacz z 2-3 paczkami wypalonych dziennie papierosow, z rakiem pluc umiera na chorobe wspolistniaca, czyli na covid..

  Obecnie doszlo by finasowanie lbtq, aborcji, eutanazji, czy doplaty do walki z ruchami i organizacjami narodowymi w granicach uni jednoczesnie wspomagajac finansowo ruchy narodowe poza granicami uni w celu zorganizowanego przewrotu, jak wlasnie dziej sie aktualnie w Bialorusi.

  Doplaty do ruchu nachodzacego lacznie z nic nie robiacym Fronteksem, czyli sluzbami granicznymi uni.

  Tearz dojda wojenne i chyna najwyzsze doplaty do uzbrojenia armii unijnej, ale skladajcej sie z 4 panstw jak i tez programow zbrojeniowek ale z wylaczeniem europy wschodniej i balkanow.

  I wiel innych unijnych przekretow tu nie wymienionych.

 15. zen said

  ad 12.Pan Plausi. Gdy wrzucam filmy lub linki do stron kontrowersyjnych, nie zawsze muszę zgadzać się w pełni z jakimś poglądem czy opinią. Powinniśmy poznać również zdanie adwersarzy i wrogów, aby mieć argumenty stosowne do sytuacji, inaczej obracając się wokół tych samych opinii ludzi nam podobnych, jesteśmy jak przedszkolanka, który uczy dzieci na pewnym poziomie wiedzy przez całe życie. Powinniśmy poznać jak najszersze spektrum skrywanej rzeczywistości, aby poszukać chociaż pewien ułamek prawdy, ukrytej pod wielowarstwowymi kłamstwami – nasza wiedza i tak jest fragmentaryczna, no i nie wszyscy posiadamy takie same możliwości percepcji.

  Moje zainteresowanie historią zaczęło się od Cieśli z Nazaretu – człowiek bez armii, bez wykształcenia, bez przemocy, zmienia ludzi Słowem do dzisiaj, dlatego poświęciłem ponad 40 lat życia, zanim pojawiły się „internety”, aby odpowiedzieć sobie na dręczące mnie pytania…… Świat istnieje niewzruszony, ludzie przemijają jak chmury na niebie, mając świadomość istnienia, muszę wiedzieć po co to jesteśmy i dokąd zmierzamy – taką odpowiedz daję tylko Pismo, zwane Biblią, czyli Księgi.
  Pieniądze i tytuły ludzi w oczach Boga są niczym – gromadźcie skarby w niebie gdzie mól i rdza nie zżera” – jesteśmy na takim etapie historii, z którego nie ma powrotu do tego co było, zbliżamy się do jej końca.
  Polityka nie rozwiązała żadnego ważkiego problemu ludzkości przez wieki, ona je tworzy!

  https://www.fuw.edu.pl/~pniez/Droga/Artykul_Proba/PL-HR-FulfilledProphecy.htm

  Prawda bezwzględna istnieje, zna ją tylko Bóg, my jako ludzie powinniśmy jej szukać całym sercem i duszą, to jest powinnością naszego życia, inaczej pozostaje nam wykreowany i fałszywy obraz świata, ponieważ media nie opisują rzeczywistości ale ją kreują na zamówienie najbogatszych, którzy niewoląc nas propaganda, żyją w raju na ziemie naszym kosztem. Moim skromnym zdaniem, opinie wygłaszane przez Niemców, zawsze budzą podejrzenie co do ich obiektywizmu z powodu ich przeszłości, tego kim są, oraz cele jakim jest podporządkowana ich polityka – drang nach Osten nigdy się nie skończył – hipokryzja niemiecka jest przysłowiowa! Narody nie zmieniają się w swej duchowej materii, zwykli ludzie czasem tak. Człowiek jako istota nikczemna i egoistyczna zawsze będzie subiektywny w opinii, w działaniu, a jeśli potrafimy wyjść poza ten subiektywizm i zobaczyć w oczach drugiego człowieka własne odbicie, jesteśmy na drodze do zmiany świata na lepsze – ilu z nas to potrafi?

 16. Sarmata said

  Parlament Europejski? Wiadomo – kupa gówna śmierdzącego.
  Gorzej, że Wszystkie kolejne polskie rządy wykonują jakieś agenturalne zadania wobec tego suwerennego państwa.
  Tak było za Tuska i tak jest za Kaczyńskiego. To jest dopiero granda.
  Wg władz Kościołą Katolickiego na Białorusi jest od 2 do 2,5 mln Polaków a przynajmniej ich potomków.
  Te k…. zamiast ich wspierać i utrzymywać jak najlepsze stosunki z Białorusią to robi Łukaszence a więc legalnemu prezydentowi koło pióra.
  Tak więc dumny naród polski od 30 lat, wybiera sobie dobrowolnie na zarządców tumanów i potencjalnych morderców.

 17. Birton said

  PE to żydomasońska organizacja realizująca po cichu plan NWO

 18. plausi said

  Zysk jako uniwersalna miara dobra

  Ostatni link cytowany w 13, Plausi jest błędny, winien być

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  Ad 15, Zen
  „Polityka nie rozwiązała żadnego ważkiego problemu ludzkości przez wieki, ona je tworzy! „

  Sądzimy, że Pana/Panią rozumiemy, tyle, że nie uważamy polityki za siłę twórczą, polityka jest jedynie pewnym mechanizmem. To co tworzy także politykę symbolizuje naszym zdaniem cytowany powyżej link z „#Rotsz”. Międzynar. Wspólnota Finansowa (MWF), ( czy jest coś bardziej groźnego dla życia na ziemi jak wspólnota finansowa ?) jest taką siłą, która doprowadziła i doprowadza nadal do niezliczonych wojen, klęsk głodów a co najważniejsze zniszczenia środowiska naturalnego, które jest warunkiem życia na ziemi, skażenia wód, gleby, populacji, wyniszczenia zasobów naturalnych, zniszczenia kultury ludów …

  Aby należycie zakwalifikować politykę, należy sobie uświadomić, czym jest jej kluczowy nośnik jakim jest państwo

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  jest to organizacja przemocy, której główną czynnością jest grabież, typowe formy grabieży to podatek, opłaty, dług publiczny, rekwizycja i.t.d.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel

  co prawda państwo obiecuje za to pewne usługi, ale jak choćby ostatni przypadek tzw. „pandemii”, to mogą być także „obiecanki cacanki”. Nie dość, że doprowadziło państwo, nie tylko na ziemiach polskich, do bankructwa milionów ludzi, ale także pod pozorem „zwalczania” groźby zakażenia, zredukowało poważnie usługi lecznicze, aby mieć rezerwy na „zwalczanie” upiora, który nazwało covid-19, ale jak to z upiorami, ten się nie pojawia, za to ciężko chorzy pozbawieni możliwości leczenia umierają, powiększając upiorną statystykę śmierci ponoć tego upioru,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#GUS

  co z kolei uzasadnia zwiększenie rezerw na „zwalczanie” upioru covid-19, tzn. na dalsze zmniejszenie opieki lekarskiej, tzn. zwiększenie śmiertelności i upiorna spirala śmierci rośnie opłacana składkami mieszkańców państwa, nie tylko na ziemiach polskich.

  Weźmy z kolei organy ochrony

  https://marucha.wordpress.com/2020/11/26/policja-sie-zbroi-kupi-milion-pociskow-do-broni-gladkolufowej/#comment-928957

  opłacone przez mieszkańców kraju, strzelają do nich na razie pociskami gumowymi.

  To spostrzeżenie o źródle problemów, jest naszym zdaniem bardzo celne, z tym, że należy sięgnąć nieco głębiej. Tu sięgniemy do cytatu z książki niejakiego K. Marksa:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  Każdy organizm, w którym zysk jest jedyną uniwersalną miarą dobra, musi tak funkcjonować jak nasz system, a państwo w takim systemie musi stać się organizacją nie tylko przestępstwa ale i zbrodni, państwa globalnego imperium potwierdziły to przy okazji ogłoszenia tzw. „pandemii”,

  „Cieśli z Nazaretu – człowiek bez armii, bez wykształcenia, bez przemocy, zmienia ludzi Słowem do dzisiaj ”

  Nie należy nie doceniać tysięcy jak nie milionów ludzi, którzy nie tylko spisali księgi ale także głosili, interpretowali, organizowali społeczność wyznawców. Bez nich nie byłoby religii. Jednym z tych ludzi był niejaki Saulus, prześladowca Jezusa, który przemienił się w Paulusa, pisma mu przypisywane stanowią w czasie mszy przejście od tory (Starego Testamentu) czy ksiąg przedewnagelicznych do ewangelii, rodzaj mostu ideowego, co jest konieczne z uwagi na poważne różnice między tym kierunkami duchowymi.

  Ciekawą rzeczą jest, że w islamie, piątym kalifem został syn największego wroga Mohameda, czwarty został zamordowany, był zięciem Mohameta.

  Dla porównania, mnich, Martin Luter potrafił rozpowszechnić swą naukę tylko dzięki temu, że znalazł silne poparcie wielu wielmożów w ówczesnym cesarstwie rzymskim narodu niemieckiego, którzy mieli poważny w tym interes, bez tego czkał by go los podobny do katarów.

 19. zen said

  ad 18 Plausi. Wśród polityków, jak w każdej grupie ludzi, znajdują się również ludzie uczciwi, jednak to nie oni decydują o całym jej kształcie, ale z powodu ich uczciwości, czasem po latach możemy dowiedzieć się jakiejś prawdy o jej istocie. Covidowy retusz sceny politycznej i działania masonów ukrytych poza sceną, to zapowiedź upadku całej publicznej sfery działalności państwa jak struktury służącej narodowi, celem tej operacji jest chaos, mający wyłonić nowy porządek. Ten porządek to lucyferiański fałszywy pokój, ukryty za parawanem kolejnych pięknych słów zwodzicieli. Człowiek stworzony został tak, aby kierował nim Bóg, dlatego w swej naiwności myśli, że inni ludzie mogą czynić bezwzględne i bezwarunkowe dobro – to jest właśnie kłamstwo, które wykorzystuje świat polityki. Większość ludzi pomimo deklaracji nie wierzy, że Chrystus będący emanacja Ojca, zdolny jest zaprowadzić prawdziwy pokój, ponieważ widzą jak zło urąga podstawowej przyzwoitości i człowieczeństwu, zdobywając umysły ludzi i niszcząc człowieka, oraz koleje dziedziny społecznego zaufania.
  Bóg tak dalece panuje nad wszystkim, że szatan może być wykonawcą Jego woli nie wiedząc o tym, bowiem bojaźń Bożą jest początkiem mądrości Jego świadomych stworzeń – szatan jako stworzenie już przegrał w chwili buntu, stracił możliwość właściwej oceny, czyli mądrość, jednak idąc na zatracenie wieczne, chce zabrać ze sobą jak najwięcej zwiedzionych ludzi – jego moc polega tylko na działaniu okłamanych i oszukanych szatańską iluzją ludzi. Panem życia jest tylko Stworzyciel i Syn, który dzięki ofierze Krzyża otrzymał moc, która zniszczy zło w spektaklu przy którym potop będzie zaledwie cieniem ostatecznej zagłady. Bóg daje się poznać tym którzy szukają Go sercem, bowiem rozum ludzki nie ogarnie Mocy i Boskiego Majestatu. Miałem osobiste kontakty ze złem – nie z mojej woli – perfidne i bezczelne, gdy chciałem zbliżyć się do Boga, jednak na dźwięk słowa Chrystus, ustają wszelkie manifestacje złych mocy, czyli zło wie, że czeka je zagłada.

  „Kładę przed tobą życie i śmierć, wybieraj” – nikt nie zarzuci Bogu, że jest winien nam cokolwiek!

  Informowanie ludzi o zjawiskach politycznych jest pożądane, powinniśmy wiedzieć kto nas okłamuje, okrada i prowadzi na manowce, jednak my sami nie jesteśmy w stanie uwolnić się od lokajów Lucypera, ani tym bardziej politycy, dlatego zapowiadany przez Biblię, czyli Słowo Boga Armagedon, będzie zniszczeniem hord Złego, które wystąpią zbrojnie przeciwko chrześcijaństwu – mam nadzieję, że Bóg powstrzyma i ukróci nasze cierpienie. Mądrość ludzka jest pożyteczna, jeśli służy człowiekowi, zawodzi tam gdzie człowiek chce panować nad drugim człowiekiem, dlatego Kazanie na Górze jest zapowiedzią przychylności Boga dla ludzi czystego serca i intencji – was na tym forum mogę kłamać, lecz motywy mojego działania są widoczne jak na dłoni przed Sędziom jakim jest Chrystus i sam Bóg.
  Bóg nie jest ani katolikiem, ani protestantem, ani baptystą, a już na pewno nie świadkiem Jehowy – podważają boskość Chrystusa, zaś Jehowa według słownika Stronga to mąciciel podżegacz, mąciwoda, niszczyciel – sektę założył mason 33 stopnia – wszystko chyba jasne!
  W każdym narodzie jest Bogu miły człowiek żyjący zgodnie z prawem naturalnym, czyli sumieniem, bowiem Bóg objawił się każdemu w swoich dziełach, jednak musimy dopełnić pewnych warunków, aby być zbawionym, czyli wyzwolonym od Zła, śmierci i sług tegoż Zła – ludzie przejawiający taka wolę otrzymają szansę na życie.

  Rzymian 1:20 „Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę”

  Osobiste angażowanie się w politykę przynosi uczciwym rozczarowanie, uczciwość i polityczne gry to ogień i woda – człowiek jest zepsuty do cna, grabi, morduje, oszukuje z powodu chciwości – mój dom i kawałek ziemi dzierżawię do Stwórcy, wkrótce będę martwy, ktoś inny przyjdzie po mnie dzierżawiąc – nie mamy nic do zaoferowania Bogu oprócz posłuszeństwa Jego prawom. Czasem wrzucam linki dotyczące spraw politycznych, które Chrystus kazał obserwować, ale nie pokładam nadziei w ludziach, że zmienia ten świat na lepsze.
  Podobno ewolucja to postęp w każdej dziedzinie – jakże kłamią jej wyznawcy, skoro gatunki wymierają, a człowiek sięgnął dna własnego upodlenia

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: