Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Amerykańska armia przejęła serwery CIA z Niemiec. Czy teraz prawda o wyborach wyjdzie na jaw?

Posted by Marucha w dniu 2020-12-01 (Wtorek)

Pojawiły się informacje, jakoby specjalny oddział wywiadu elektronicznego amerykańskiej armii miał przejąć serwery, które mogą ujawnić prawdę o skali oszustw w czasie tegorocznych wyborów prezydenckich.

Serwery „Dominion” – systemu zliczania głosów wyborczych – znajdowały się we Frankfurcie. Z informacji generałów i prawników wspierających Donalda Trumpa wynika, że armia USA poniosła w walkach o ich zdobycie straty. Mówi się nawet o kilku ofiarach śmiertelnych wśród żołnierzy.

Jest to tym bardziej niepokojące, że był to ośrodek CIA. Może to oznaczać, że CIA walczyła z armią Stanów Zjednoczonych! Jeśli faktycznie tak jest, mamy czytelny dowód na to, że zakulisowo toczy się bitwa z tzw. „deep state”.

Donald Trump oświadczył ostatnio w telewizji Fox News, że sądy nie chcą przyjmować jego pozwów wyborczych mimo setek świadków, którzy pod przysięgą zeznali, że doszło do fałszerstw, a Joe Biden został wybrany nielegalnie. Prawdopodobnie Departament Sprawiedliwości, FBI oraz CIA działają przeciwko Trumpowi.

Tymczasem niektórzy generałowie uważają, że Trump musi pozostać na stanowisku prezydenta dopóki nie zostanie w pełni wyjaśniona legalność wyborów. Tak samo jak Trump musi udowodnić oszustwa wyborcze, tak samo Biden powinien udowodnić, że do nich nie doszło.

Weryfikacja danych z zajętych serwerów Dominium może być decydującym krokiem prowadzącym do ujawnienia tego, jak naprawdę wyglądały tegoroczne wybory w Stanach Zjednoczonych.

Coraz więcej wskazuje na to, że mamy do czynienia z bezprecedensowym zamachem stanu w USA.

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 27 do “Amerykańska armia przejęła serwery CIA z Niemiec. Czy teraz prawda o wyborach wyjdzie na jaw?”

 1. Zbyszko said

  Wiele na temat sytuacji w USA można dowiedzieć się z tych relacji :
  .https://www.youtube.com/watch?v=CJixzJeiVFA&t=10s

 2. Wladca said

  Washington D.C. delenda est.Wladca

 3. Marek said

  To wina Rosji i Putina.
  Na pewno.
  Po co w to mieszają biednego Bidena, nie mam pojęcia.
  Trump królem czarnych kapeluszy!

 4. Maverick said

  Ludzie lubią się niezdrowo podniecać, nawet krążą plotki że 5 ciu żołnierzy special forces zginęło i jeden z CIA w czasie odbicia serwerów. Czyli CIA broniła serwery przed przejęciem poprzez Trumpa. Czyżby takie same bujdy jak operacje Q-anona?

  Słucham trochę zeznań niby świadków co naocznie zauważyli nieścisłości, i nie ma nawet jednego dowodu tylko jakieś urojenia ludzi co wypili za dużo Cool Aid i są zahipnotyzowani boskością Trumpa.

  Przecież jako były programista specjalność SQL i bazy danych. Twierdzę że wszystkie gadki to mawijanie makaronu na uszy dla głupich fanatyków.

  Przecież każdy głos jest skanowany na microfilm jako backup.
  Potem jest przetwożony poprzez quarry przeciwko bazie danych social seciurity czy taki social number istnieje i czy Taka osoba jest jeszcze wsród nas.
  Potem jest następne Quarry sprawdzające czy to jest duplicate vote.
  Jeżeli taka osoba z z takim nazwiskiem i imieniem już głosowala i na dodatek zgadza się data urodzenia i social security number taki głos idzie do Table Duplicate Vote z reference number i nie jest liczony.

  Tutaj istnieje obawa że komputerowy program zmieniał np. co 10 głos na Trumpa na Baidena. Wtedy poprostu zamiast opowiadać głupoty trzeba otworzyć program i linijka po linijce wytestować. I patrzeć na niesioną wartość i gdzie ją program dodaje.

  Gdyby takie coś miało miejsce to za to by groziły poważne kary więzienia i nawet śmierci. Na dodatek przecież Trump podpisał prawa zezwalające na konfistatę wszytskiego osób, firm i państw mieszjących się w wybory po tym jak został fałszywie posądzony że Putin wygrał dla niego wybory.

  Jest spora różnica pomiędzy Trumpem z roku 2016 gdzie był przebojowy i bomastic, jego gaszenie oponentów było mocne, tym razem już nie było tego wigoru tylko paranoje, ludziom opowiadał jedno na wiecach a swoje robił razem z DEEP STATE i MOSADEM.

  Nie sygeruję że Biden był lepszym wyborem, bo ten nawet nie ukrywa jak Trump waslastwa syjonistom tylko sam dumnie nazywa się syjonistą.

  Dlatego ja nie brałem udziału w tej hucpie bo wybieranie z mniejszego zła nie jest wyborem godnym naszej duszy, wolnej woli i świadomości.
  Trump podpisaniem s 447 udowodnił że nie USA czynił MAGA tylko wielki syjon. Na dodatek dał in Jerozolimę nie bacząc na rezolucje ONZ i wolą jej mieszkańców. Wżgórza Golan ta sama historia. Zaczynał się czuć jak król galaktyki. Ja ja nie lubię bałwochwalców co kradną ropę, wykorzystują słabsze kraje bo to wtedy są bullies jak mafiozi a nie ludzie z sumieniem.

  Biden może dać DEEP State tego co chcą czyzli wojny, bardzo żle też myśli i PiS bo jest ukieronkowany jak Obama ideologią komuszą SOROSA.

  Słowem USA upada ekonomicznie i nic tego upadku nie zatrzyma, tylko wielki reset.

 5. bronek said

  „Amerykańska armia przejęła serwery CIA z Niemiec. Czy teraz prawda o wyborach wyjdzie na jaw?”
  Koniec cytatu.
  Powyższy tytuł sugeruje, że ktoś ma tamtejszych i nie tylko tamtejszych – unych za idiotów. To tak – jakby nigdy owe une nie maiły wpływu na w/w armię – co jest absurdem – ponieważ spedalanie i feminizowanie owej armii idzie pełna parą.

 6. Kojak said

  A jak to roznica czy bedzie rzadzic zydohitlerowska kurwa Tramek czy zydohitlerowska kurwa Beiden. Jeden smierdzacy koszerny gnoj i smiec i drugi koszerny bydlak i smiec ! Roznice sa niewielkie a czasami wrecz kosmetyczne ! Liczylem ze ten Trampek cos zrobi z ta,, Hameryka,, i w tej ,,Hameryce ,,! Gowno zrobil i tyle !

 7. adsenior said

  Baćka z Białorusi,, ucz się prawdziwej demokracji od USraela! ps. bufetowa z Warszawy, HGW, też mogłaby cię pouczyć, jak sztywniacy z cmentarzy by cię wspierali.

 8. Yagiel said

  nooo! ciekawie jest… Wygląda, że złapał kozak tatarzyna, a… ich obu – kto tam trzyma? (zakłady ponoć – !)
  Oczywiście kibicuję kozakowi/Trump’owi.

 9. JMP said

  Ad Maverick (#4) Mam wątłe pojęcie o programowaniu ale zastanowiło mnie użycie słowa „Quarry”, co oznacza w potocznym języku angielskim kamieniołom lub jakiś inny dół, z którego wybrano jakiś materiał czy coś upolowanego, zdobycz. Niekiedy też oznacza process wydobywania jakich wiadomości czy informacji. Czy w danym wypadku nie powinno było zostać użyte słowo „query” czyli, ogólnie, pytanie. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

 10. Jaron said

  powinno byc query

 11. Maverick said

  JMP powinno być „sql queries” sorry for literówkę.

 12. Maverick said

  Trochę plotek nakręca niektórym youtuberom odsłonki. O niby rzekomym odbiciu serwerów w Niemczech. Chyba ludziom spada IQ. A tak swoją drogą jak Polak z krwi i kości kógł popierać jakiegokolwiek kandydata kabalarzy na prezydenta USA? To chyba że to polski masochista. Napewno Poliniak a nie Polak.

  Trochę: https://www.wral.com/fact-check-youtube-videos-falsely-say-military-seized-ele

 13. walthemar said

  A co to za portal ZnZ?
  Sputnik dal dupy z zona Nawalnego a tu podniecacie sie
  Ps
  Ja w cuda juz NIE wierze

 14. Maverick said

  Tym razem fake newsy tworzą halycunujący członkowie kultu Trumpa.
  https://gnews.org/603684/

 15. Marucha said

  Zwracam uwagę na sformułowania:
  „… pojawiły się informacje, jakoby…”
  „… miał przejąć…”
  „… mówi się o…”

 16. jok said

  1. Wygląda, że jacyś goście, chyba znani, bo o ułaskawieniu M. Flynna napisał New York Times – naprawdę udzielili takiego wywiadu
  „In an explosive new interview, General Michael Flynn and General Thomas McInerney reveal that a vote hacking “CIA facility” in Frankfurt, Germany, was raided by U.S. security forces.”

  Dlaczego tak sądzę?
  Z tego powodu, że portal NWO-ski, „portal do weryfikacji fake newsów” – leadstories, czyli pono jakaś CNN-wska wydmuszka (Facebook fact-checker Lead Stories is a biased outfit bristling with ex-CNN staffers that presents itself as neutral, despite most of its employees having donated to the Democratic Party, a conservative outlet has revealed).
  nie podważa faktu, iż takie słowa zostały wypowiedziane.
  Podważane są tylko twierdzenia z wywiadu, leadstories stwierdzają, że wszystko o akcji z serwerami we Frankfurcie to nieprawda.

  2. Nawet jeśli prawdą jest, że jest to akcja, która doprowadzi do drugiej tury Trumpa to co? Mając taką tajemnicę jak wwalka wojska z CIA, przejmowanie serwerów w „systemie demokratycznym, od kogo stanie się bardziej zależny.
  Albo załóżmy – nastąpi przesilenie w narracji i głośno się powie o serwerach, to co? Jeszcze większy antytrumpizm tzw. zydokomuny, czyli jeszcze większe uzależnienie Trumpa od Żów „prawicowych”.

  3. A poza tym; uważam…. Ceterum censeo , ze news nieprawdziwy, choćby z powodu uzależnień „demokracji”, wojska i cia od „wielkich tego świata”, co zauważali też inni komentatorzy powyżej.

 17. jok said

  Dodam, iż – nawet przy założeniach, że
  a) wywiad generałów Flynna i Mclnerneya istnieje, – chyba tak i
  b) jest to prawda oraz
  c) będzie miało skutki na sytuację
  i nawet Trump zostanie dalej, to po prostu zwycięży

  dość znana narracja, że winne manipulacji Chiny, Iran i Rosja. 🙂

  Jedyne słowo na „Je” 🙂 w wywiadzie, to jakaś Jenna Ellis 🙂

  „Brannon Howse: Let me just stop you there General because you just said something very interesting. You just said that who has just opened up the kraken, and then you just described what the kraken was. We all know the term because of a Sydney Powell using it, but you just said what it is. Can you back up on that?
  General Mclnerney: Yes. Sidney got the term kraken. It was actually the nickname of the 305th military intelligence battalion, and that has been her source along with other sources that Mary and I know about, but we don’t want to talk about. We’re getting the different sources that are relaying this, but the important thing is they identified, now get this, they identified China, Iran and Russia as being involved in this and manipulating the vote.

  In addition, the US special forces command seized a server farm in Frankfurt, Germany, because they were sending this data from those six states through the internet to Spain and then into Frankfurt, Germany. Special operation forces seize those that facility so they have those servers and they know all this data they are providing.

  Brannon Howse: Did that go down without incident? did that seizure go down without incident?

  General Mclnerney: Well, I’ve heard it didn’t go down without incident, and I haven’t been able to verify it. I want to be careful in that. It’s just coming out, but I understand my initial report is that there were US soldiers killed in that operation….”

  https://eraoflight.com/2020/12/01/full-transcript-of-bombshell-interview-gen-michael-flynn-gen-thomas-mcinerney-with-brannon-howse-identity-of-kraken-revealed/

 18. Siekiera_Motyka said

  Kult Trump ma „experta” który w sprawie sadowej stwierdza ze w jego opinii Rosja, Chiny i Iran manipulowały wybory. To nie dobry znak ze strony Trumpa.
  Tak ze ta sprawa serwerów na ten moment to tylko „opowieść”.

 19. UZA said

  ad.14) „Tym razem fake newsy tworzą halycunujący członkowie kultu Trumpa”.

  Ludzie lubią baśnie o dobrych bohaterach, samotnie walczących ze złem. Na tym przez lata robił pieniądze przemysł filmowy. Teraz nakręcaja sobie odsłonki youtuberzy. Zwłaszcza, ze pojawiają się watki sensacyjne.

 20. projektant said

  Do maverica i jego sql:
  Sql to się teraz używa w sklepikach internetowych albo w przestarzałych aplikacjach…
  Proszę się nie osmieszać i poczytać o bazach dokumentowych, opartych o grafy czy typu ledger. Ogólnie non-sql.
  Śmiem twierdzić że CIA ma jeszcze coś bardxiej zaawansowanego.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Przede wszystkim należy oddzielić dwie rzeczy:
  – Język używany do operowania bazą danych, np. język SQL
  – Sama implementacja bazy danych jako zbioru danych zapisanych według określonych reguł.

  Acz język SQL jest zazwyczaj kojarzony z relacyjnymi bazami danych, tak wcale być nie musi.

  Coś mi się wydaje, zresztą, że Pan nie docenia wciąż aktualnych zastosowań baz relacyjnych…

 22. BK said

  Gospodarzu, nasze okupanty się leją. Ja jednak kibicowałbym Trumpowi, głównie dlatego, że cichaczem Chiny zawiązały największe porozumienie na planecie.
  https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1438065,wolny-handel-biznes-porozumienie-handlowe.html

  1. USA pod Trumpem nie pójdzie na wojnę z Rosja czy Chinami.
  2. Ostatni występ Turków na Kaukazie gwarantuje defensywną postawę Rosji.
  3. Niemcy zdychają.

  Polska musi przetrwać jakieś 10 lat i będzie szansa na więcej wolności.

 23. Ad. 20

  Śmiem twierdzić że CIA ma jeszcze coś bardxiej zaawansowanego.

  Drogi panie… Co to jest, gdy A jest powiązane z B wg jakichś reguł? To jest relacja. Teraz proszę sobie narysować zbiór 100 elementów A i 100 elementów B. Jeśli każde A ma swoje reguły powiązania z B, to gdzie je zapiszemy? … Będzie to tyle relacji, ile rodzajów reguł powiązań. Tu max. 10.000 (100×100). Narysuje to pan na kartce? … Nie da się? … A komputer jak szybko (czyli jak wolno) będzie przerabiał złożoną kwerendę dla 10.000 powiązań?

  Drogi panie… Prawda podejrzewam jest taka, że tzw. projektantom nie chce się wykonywać pracy intelektualnej (myślenie abstrakcyjne, hierarchizacja danych, przewidywanie rozwoju danych itp itd), żeby w efekcie powstała baza danych re-la-cyj-na. Wygodniej wrzucić to wszystko do MongoDB., czy innego wynalazku, a potem… Klient jest zadowolony? Czy aby na pewno? 🙂 Przecież to programista mówi (wciska?) klientowi, co jest możliwe, a co niemożliwe w manipulacji danymi w tym konkretnym przypadku. 🙂 I klient spuszcza uszy po sobie, bo to przecież wiedza tajemna… 🙂 A potem się skrypty mnożą, nakładki różne, żeby z tego pasztetu wyciągnąć to, co w relacyjnej, dobrze zaprojektowanej strukturze jest na pstryknięcie palcem.

  Znam przypadki, gdzie baza składa się z parudziesięciu formularzy, a powinna z grubo ponad setki – i dopiero wtedy userzy nabraliby wiatru w żagle! Kto z programistów tak robi? NIKT! Dlaczego? Bo się napracować trzeba… A klient wszystko kupi. Tym bardziej, że ten, który płaci, rzadko z tego w pełni korzysta. Więc nigdy się nie dowie, jak to np. obieg informacji spowalnia… Wiedzą ludzie z parteru – jeśli wiedzą, jak to powinno wyglądać, a nie wygląda. Ale kto ich pyta o zdanie?

  Spróbuję zaprojektować panu dowolną strukturę w bazie relacyjnej – tak na próbę. 🙂 Oczywiście struktura będzie musiała być dopracowana przez programistę, ale szkielet będzie.

 24. Ad. 21

  Coś mi się wydaje, zresztą, że Pan nie docenia wciąż aktualnych zastosowań baz relacyjnych…

  Tak jest.

 25. Leo said

  Bazy no-sql nie zastąpiły baz relacyjnych, tylko usiłują przedefiniować na nowo pewne zagadnienia, które powodowały problemy. Bazy relacyjne ciągle są używane i implementowane, bo lepiej sprawdzają się tam, gdzie dane są …relacyjne. Najśmieszniejszym dowodem na to są przeróżne ORMy usiłujące przywrócić relacje w bazach no-sql, no ale to odbieganie od tematu i niemożliwa rzecz do opisania w krótkim komenatrzu. Gdyby Szanowni Dyskutanci pracowali kiedyś z polskim systemem administracji (tym informatycznym) i bazą PESEL to wiedzieliby, że sprawa nie jest wcale taka prosta i że nie potrafimy np. z całą pewnością powiedzieć ilu nas jest i przykładowo podać liczby uprawnionych do głosowania, nawet gdyby demokracja miała jakikolwiek sens… he he

 26. Ad. 25

  Gdyby Szanowni Dyskutanci pracowali kiedyś z polskim systemem administracji (tym informatycznym) i bazą PESEL to wiedzieliby, że sprawa nie jest wcale taka prosta i że nie potrafimy np. z całą pewnością powiedzieć ilu nas jest i przykładowo podać liczby uprawnionych do głosowania, nawet gdyby demokracja miała jakikolwiek sens

  Podejrzewam tu błędy w strukturze. 🙂

 27. revers said

  Preferowana baza CIA-ej jest Oracle Inc. , kto prowadzi w takiej bazie relacje danych i danych, z gory moze byc pewny ze ciaej moze w kazdej chwiele wejsc jako supervisor w baze danych sql i zarzdzac po swoejemu, lub manipulowac danymi, scigac wrazliwe dane, przez swoje klucze i sekretne bramki.

  A resta jak kto chce, zostaly sie microsoftu sql, ibm
  DB, i rozne tam webowskie mysql.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: